www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

راهنمای رنگها: چه رنگهایی با هم تناسب دارند؟

مهمترین هدف ما از کنار هم گذاشتن و سِت کردن لباسهای مختلف، ایجاد هارمونی و هماهنگی است.

هارمونی چیزی است که خوشایندِ چشم بیننده باشد و حس نظم و توازن را به فرد القاء کند. اگر چیزی فاقد هماهنگی و هارمونی لازم باشد، خسته کننده و آشفته به نظر خواهد آمد.

در یک حالت این تجربه ی دیداری آنقدر ملایم و یکنواخت می شود که بیننده را درگیر نمی کند. مغز انسان اطلاعات با قدرت انگیزش پایین را رد می کند، مثل مجموعه های تک رنگ با بافت و طرح یکسان.

در حالت دیگر، تجربه ی دیداری آنقدر تکرار شونده و خسته کننده می شود که بیننده طاقت نگاه کردن به آن را نخواهد داشت. مغز انسان چیزی را که قادر به تعدیل و فهم آن نباشد، مثل چهار طرح و رنگ متناقض و متضاد در یک مجموعه، را پس زده و رد میکند.

به طور خلاصه، یکپارچگی بیش از حد باعث انگیزش بسیار پایین و پیچیدگی افراطی نیز باعث انگیزش بیش از حد خواهد شد. در این میان، هارمونی و هماهنگی تعادل پویا خواهد بود.

برای استفاده از چارت پایین، دانستن مفاهیم زیر الزامی است:

رنگ هسته: رنگ غالب در طرح رنگ به شمار می رود. این رنگ، رنگِ آیتم اصلی مجموعه ی شماست مثل کت یا ژاکت.

رنگ تکیه: رنگ دوم یا گاهاً سوم طرح رنگ شماست. این رنگ می تواند متمم، سه گانه، شبیه یا خنثی باشد.

ثلاثی: اولین یا عمده ترین رنگ های سه گانه در چرخه (یا طیف) رنگ، قرمز، آبی و زرد هستند. (کت و شلوار آبی نفتی، پیراهن زرد کمرنگ، و کراوات شرابی) اینها رنگ های خالص نامیده می شوند چون ترکیب کردن آنها با هم یا با سفید یا سیاه تناسب ایجاد می کند.

\ثلاثی دوم رنگ ها در چرخه ی رنگ، نارنجی، سبز و بنفش است. این ثلاثی از ترکیب دو رنگ اول باهم به وجود آمده است. ترکیب زرد و قرمز، نارنجی می سازد، ترکیب زرد و آبی، سبز درست می کند و ترکیب آبی و قرمز، بنفش می سازد.

رنگ های متمم:

\

این رنگ ها رنگ هایی هستند که در چرخه ی رنگ کاملاً متضاد و روبه روی هم قرار گرفته اند. وقتی این رنگ ها در کنار یکدیگر قرار بگیرند، یکدیگر را تشدید کرده و یکدیگر را روشن تر نشان می دهند. رنگ های سبز و قرمز مقابل همدیگر قرار گرفته اند، به همین دلیل است که شلوار ارتشی با کت یا پیراهن شرابی یا زرشکی اینقدر زیبا به نظر می رسد. آبی هم در مقابل نارنجی قرار گرفته است، از اینرو طلایی، زنگاری و قهوه ای متمم سایه های مختلف رنگ آبی به حساب می آیند.

رنگ های مشابه: (این رنگ ها همچنین به رنگ های مجاور، رنگ های هماهنگ و رنگ های مرتبط نیز خوانده می شوند).

\

این رنگ ها، رنگ هایی هستند که در چرخه ی رنگ در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این رنگ ها از اینرو ایجاد هارمونی می کنند که کمی از رنگ یکدیگر را در خود دارند. برای مثال می توان از شلوار آبی، پیراهن سبز-آبی و کت بنفش نام برد.

رنگ ها گرم و سرد: خانواده های رنگ های مجاور و مشابه شامل رنگ های گرم (قرمز، نارنجی، زرد) و رنگ های سرد (سبز، آبی بنفش) می شود. طراحان معمولاً طرح های رنگی را بر اساس دو یا سه رنگ مرتبط می سازند.

دو رنگ گرم را با یک یا دو رنگ سرد انتخاب کنید، یا دو رنگ سرد را با یک رنگ گرم انتخاب کنید، بااینکار تعادل پویا ایجاد خواهید کرد.

\


مثال: کت و شلوار آبی نفتی، پیراهن آبی روشن، و کراوات قرمز. یا پیراهن زرد، کت زنگاری و شلوار آبی.

رنگ های خنثی: رنگ های خنثی شامل سایه های سفید، سیاه، خاکستری و خرمایی می شود.

از رنگ های خنثی می توان در ترکیب با همه ی رنگ ها یا ترکیب با خودشان استفاده کرد. شلوار خاکی، پیراهن سفید، و یک ژاکت خاکستری، مجموعه ای از رنگ های خنثی را ایجاد میکند. درست است که رنگ های خنثی اگر باهم استفاده شوند پویا نخواهند بود، اما ظاهری زیبا را به وجود می آورند.

رنگ های سیاه، سفید، خاکستری و قهوه ای در چرخه ی رنگها، جدا از هم نیستند، اما از نسبتهای مختلف قرمز، زرد و آبی ساخته شده اند. برای ساخت رنگهای خنثی می توان سه رنگِ رنگ های اصلی یا اولیه را باهم یا یکی از رنگ های اولیه را با یکی از رنگ های ثانویه (رنگ های ثانویه از ترکیب دو نوع از رنگ های اولیه ساخته می شوند) ترکیب کرد.

برای مثال:

چطور قهوه ای بسازیم؟

برای این منظور باید یک رنگ را با رنگ متمم آن ترکیب کرد. آبی و نارنجی را باهم، بنفش و زرد را باهم، سبز و قرمز را باهم ترکیب کنید. هرکدام از این ترکیبات نوع مختلفی از قهوه ای می سازد.

چطور خاکستری بسازیم؟

کمی نارنجی (یا زرد و قرمز) را با آبی مخلوط کنید و بعد کمی سفید به آن اضافه کنید. همچنین می توانید آبی را با یکی از رنگ های خاک، مثل قهوه ای مایل به زرد یا قهوه ای سوخته ترکیب کنید.

رنگ هسته

رنگ های تاکیدی

متمم

سه گانه

مشابه

خنثی

سفید (خنثی)

همه ی رنگ ها

(برای همه ی رنگ ها یکسان است)

سفید، سیاه، خاکستری، خرمایی

سیاه (خنثی)

همه ی رنگ ها

خاکستری (خنثی)

خاکستری تیره تر یا روشن تر، قرمز، آبی، زرد و سبز

قهوه ای روشن-خرمایی (خنثی)

آبی، بنفش، زرشکی، فیروزه ای، قهوه ای، نارنجی، سبز

قهوه ای

آبی، سبز، نارنجی، زرد

سرمه ای-آبی نفتی

نارنجی، طلایی، زنگاری

زرد، قرمز، قهوه ای، خرمایی

آبی، سبز، بنفش

زرشکی-قرمز

سبز

آبی، زرد

بنفش، نارنجی

زرد

بنفش

قرمز، آبی

نارنجی، سبز

بنفش

زرد

نارنجی، سبز

آبی، قرمز

نارنجی-زنگاری

آبی

سبز، بنفش

زرد، قرمز، قهوه ای

سبز-زیتونی

قرمز

بنفش، نارنجی

آبی، زرد

نکته: باید به تُن (اضافه کردن خاکستری)، ته رنگ (اضافه کردن سفید) و سایه ی (اضافه کردن سیاه) رنگ (رنگ خالص) دقت داشته باشید. سبز و قرمز رنگ های متمم یکدیگر هستند اما اگر سبز خالص را با قرمز ترکیب کنید خیلی کریسمسی به نظر خواهید آمد که فقط برای روزهای کریسمس مناسب است! اما شرابی یا زرشکی و سبز ارتشی تناسب فوق العاده ای باهم دارند.

همچنین می توانید دست از ترکیب رنگ برداشته و تک فام شوید:

تک فام: یعنی همه چیز از یک رنگ باشد اما از سایه ها و ته رنگ ها و تُن های مختلف. درمورد آبی می توان کت و شلوار سرمه ای، پیراهن آبی کمرنگ، کراوات آبی تیره و ... را نام برد. با استفاده از نقش و بافت می توان در این ترکیب کمی تقابل ایجاد کرد. بعضی از آیتم های لباستان باید صاف و نرم باشند، برخی باید بافتی زبر داشته باشند، بعضی از آنها می توانند طرحدار باشند و بقیه ساده و...

در جدول زیر رنگ هایی که با هم تناسب خوبی دارند را برایتان گرد آورده ایم، اما یادتان باشد این فقط جنبه ی راهنمایی دارد.

رنگ کت

رنگ پیراهن

رنگ کراوات

رنگ شلوار

رنگ کفش و کمربند

سرمه ای

سفید، آبی، زرد، صورتی

آبی، طلایی، زرد، زرشکی، قرمز، بنفش

خاکستری، خرمایی

سیاه، قهوه ای، یا چرم کُردوبا

خاکستری

سفید، خاکستری، زرد، صورتی، یاسی، آبی

سیاه، سفید، خاکستری، سبز، سبز-آبی، زرشکی، سرمه ای، هر یک از رنگ های اصلی

خاکستری، سیاه، سرمه ای

سیاه، قهوه ای، یا چرم کُردوبا

قهوه ای

سفید، زرد آهویی، آبی، زرد

خرمایی، سیاه، قهوه ای، زنگاری، نارنجی، قرمز، طلایی، زرد، سبز، زرشکی

خرمایی، خاکستری، سایه ی متفاوتی از قهوه ای

قهوه ای، یا چرم کُردوبا

خرمایی (قهوه ای روشن)

آبی، زرد آهویی، سفید

خرمایی، قهوه ای، زنگاری، نارنجی، قرمز، سرمه ای

سیاه، سرمه ای، خاکستری، قهوه ای، خرمایی تیره تر

قهوه ای، سیاه، یا چرم کُردوبا

سبز زیتونی

سفید، زرد آهویی، خاکستری، زرد کمرنگ، آبی کمرنگ

زرشکی، زنگاری، سبز، خرمایی، زرد

خاکستری، خرمایی، سرمه ای، قهوه ای

قهوه ای، یا چرم کُردوبا

سیاه

سفید، خاکستری کمرنگ، زرد، آبی

سیاه، سفید، خاکستری، آبی، زیتونی، زرشکی، هرکدام از رنگ های اصلی

خاکستری، خرمایی

سیاه

نکاتی درمورد گوشه ی جیب کت:

به هیچ عنوان رنگ کراوات یا پراهنتان را با رنگ گوشه ی جیب کتتان یکی نکنید. اگر اصرار دارید که این رنگ ها یکی باشند، از رنگ پیراهن استفاده کنید و به هیچ عنوان با رنگ کراواتتان یکی نکنید. برای داشتن ظاهری رسمی تر از پیراهن های ساده استفاده کنید. زمانی در دهه ی چهل بود که آقایان رنگ کراواتشان ر ا با رنگ گوشه ی جیبشان سِت میکردند اما خوشبختانه آن زمان سپری شده است.

مکتبی است که اعتقاد دارد جنس کراوات، کت و گوشه ی جیب کت نباید یکسان باشد. اگر کراواتتان ابریشمی است، گوشه ی جیبتان باید لینِن باشد. و اگر کت و شلوارتان فاستونی است بهتر است از گوشه ی جیب پشمی یا کشمیر استفاده کنید. البته این تئوری چندان هم بد نیست اما ابریشم و سیلک هنوز هم با همه چیز خوب سِت می شود.

نکات مهم:

ü رنگ های فصلی: استفاده از بعضی رنگ ها در زمان بخصوصی از سال بهتر است. مثلاً سایه های زرد معمولاً برای تابستان، رنگ های زنگاری، قهوه ای، سبز و زرشکی برای پاییز مناسب است. پوشیدن لباس زرد رنگ در پاییز و لباس زنگاری در تابستان کمی نامتناسب است.

ü به تباین و تقابل رنگ ها دقت کنید. یک آیتم روشن را با دو آیتم تیره یا یا آیتم تیره را با دو آیتم روشن سِت کنید. مثال: کت و شلوار ذغالی، پیراهن سفید و کراوات قرمز، یا کت و شلوار خرمایی یا پیراهن زرد و کراوات سبز، یا شلوار خاکی با یک پیراهن آبی تیره.

ü ارزش رنگ ها: رنگ های تیره شما را لاغرتر نشان می دهد، درحالیکه رنگ های روشن برجسته شده و چاق تر نشانتان می دهد. رنگهای تیره رسمی تر از رنگ های روشن است.

این اطلاعاتی بود که اغلب هنرمندان و طراحان داخلی از آن استفاده می کنند. حالا شما هم می توانید با استفاده از این اطلاعات رنگ لباسهایتان را طرح ریزی کنید

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات مد و مسائل زندگی
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

شیدا ir ۱۲:۰۰ - ۸۸/۱۱/۲۵
42
9

یک سئوال دارم خواهش می کنم کمک کنید من یک مانتوی سارفونی صدری رنگ(بدون آستین ) خریدم و کفش و کیف کرم تقریبا که به آن می آید ولی نمی دانم پیراهن زیرش (که آستین آن مشخض می شود)و شلوار و شال چه رنگی بگیرم خواهش می کنم کمکم کنید از بس که فکر کردم دیوانه شدم

پاسخ ها

فرزانه ir ۰۷:۱۹ - ۹۱/۰۶/۳۰

زیتونی یا شکلاتی خیلی هم شیکه.قهوه ای هم خوشگله

مهشید ir ۱۱:۵۴ - ۹۳/۰۳/۱۷

رنگ خوبی انتخاب کردی صدری با کرم واقعا عالی میشه ... چون کیف و کفشت کرمه میتونی زیر سارافون و شلوارتو قهوه ای تقریبا پررنگ نه زیاد(جوری که به رنگ کرمی که داری بیاد هر قهوه ای ای با هر کرمی جور نمیشه) بگیری خوشگل میشه

forlano ir ۰۳:۱۰ - ۸۸/۱۲/۱۵
21
8

nemidunam az ye pesarike bad salighast kari bar miad ya na .vali be nazare man meshki bayad ali bashe.

فراهانی ir ۱۰:۳۷ - ۸۹/۰۶/۲۸
14
3

با سلام از سایت بسیار زیبای شما متشکرم. کار اینجانب باد کنک آراریی می باشد لطفا در صورت امکان جدول تناسب رنگها برای باد کنک آراریی برای اینجانب بفرستید.

زهرا ir ۱۰:۳۶ - ۸۹/۱۱/۱۴
16
16

سلام ممنون میشم به من هم کمک کنید من مبلهام صورتی تیره است تقریبا همون زرشکی از چه رنگ هایی برای کوسن استفاده کنم رنگ پرده ها کرم و ساده و رنگ فرش کرم و کمی شکلاتی و صورتی هم داه

پاسخ ها

yeganeh ir ۰۲:۱۱ - ۹۲/۱۱/۳۰

با رنگ طلایی عالی میشه

شهلا ir ۰۱:۱۴ - ۹۰/۰۴/۲۲
29
10

باسلام و خسته نباشید، من یک سالن پذیرایی 75 متری دارم ، مبلمانم استیل قرمز مایل به زرشکی گلدار با رنگ چوب طلایی و قهویه ای. پرده 18 متری حریر شیری رنگ با گلهای زنبق و زربافت ها که برای پانل های کناره آن یک ردیف مخمل قهوه ای و روی آن پانل فیلی ریگ با گل بزرگ قهوه ای زر بافت، اما این ترکیب خیلی زیبا نیستند و کلی هم هزینه شده است متأسفانه هارمونی آن خیلی تو چشم نیست و من نیز از این ترکیب خیلی لذت نمی برم و حدوداً سه ماه هم از عمرشان نمی گذرد البته هنوز بطور کامل پذیرایی تجهیز نشده است . خواهشمندم است کارشناسانه بنده را راهنمایی بفرمائید تا بفهمم که چگونه با وسایل موجود ترکیب شیک و لازم را ایجاد کنم و اگر قرار است که هزینه مجددی بشود دوست دارم در کنار پارجه ای که برای پرده عرض کردم چیزی اضافه کنم تا ترکیب مورد نظر بدست آید . پیشاپیش از کمک و راهنمایی و همفکرتان سپاسگزارم و ممنون می شوم اگر تلنفی در اختیار حقیر بگذارید.

fatima ir ۰۸:۴۸ - ۹۰/۰۵/۲۶
61
15

سلام، خسته نباشید، میخوام بدونم با مانتو صدری رنگ، شال و کیف و کفش چه رنگی میاد؟

پاسخ ها

Sarina ir ۰۲:۲۱ - ۹۳/۰۴/۳۰

سلام.به نظره من شال رو مشکی انتخاب کن.... و کفشت هم همون صدری :)

هوشیار ir ۰۷:۱۲ - ۹۰/۰۹/۰۳
28
16

سلام ببخشید من کت شلوار عسلی گرفتم به نظر شما کراوات یا پیراهن چه رنگی بپوشم ممنون میشم راهنمایی کنید

نیاز ir ۰۳:۱۳ - ۹۰/۱۱/۲۵
60
18

سلام میشه راهنمایی کنید.من یه مانتو ساتن نیمه براق سرمه ای تیره مدل عروسکی خریدم حالا نمی دونم کیف و کفش و شال سر چه رنگی انتخاب کنم؟ این مانتو رو تصمیم دارم با شلوار لی سرمه ای بپوشم

پاسخ ها

شهنا ir ۰۳:۲۶ - ۹۱/۰۸/۲۸

سلام کفش عسلی رو با چه مانتو شلوار و شالی میشه پوشید

هستی ir ۱۰:۲۰ - ۹۰/۱۲/۰۴
65
20

سلام وقت بخیر ,به مانتو ساتن سبز چه شلوار و کفش و شال میشه ست کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

سحر ir ۰۳:۰۷ - ۹۰/۱۲/۰۶
49
20

سلام من مانتو مسی رنگ خریدم میخواستم بدونم با چه شلواری ست کنم وچه رنگ ممنون

marzieh ir ۱۰:۰۹ - ۹۰/۱۲/۱۳
66
17

من مانتو سرمه ای خریدم حالا نمیدونم با چه شال و کفشی باید ستش کنم

پاسخ ها

غزال ir ۰۷:۲۱ - ۹۲/۰۵/۰۲

با شال زرد وکفش زرد

فرزانه ir ۱۱:۵۱ - ۹۰/۱۲/۱۴
78
41

سلام . من یه مانتو زرشکی خریدم میخواستم بدونم با چه کیف و کفش و شالی ستش کنم.

رعنا ir ۰۷:۰۱ - ۹۰/۱۲/۲۸
45
16

سلام از اطلاعاتی که درباره رنگها دادید متشکرم با مانتوی سنتی بلند قهوای با حاشیه طلایی و ابی فیروزه ای چه کفش وکیف وشالی با چه جنسی را امسال ست کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید متشکرم

تینا ir ۰۹:۴۳ - ۹۱/۰۲/۱۸
17
11

سلام.من یه مانتونخی خاکی رنگ مدل عروسکی گرفتم میخواستم بدونم با چه رنگ شال وشلوار وکیف وکفش ست کنم؟ممنون

سپیده نیک منش ir ۰۷:۱۶ - ۹۱/۰۲/۲۲
13
8

سلام میخوام بدونم با یه پیراهن بنفش کم رنگ مجلسی چه رنگ کفشی باید بپوشم،ممنون میشم راهنماییم کنین.

پاسخ ها

نیمااااااااااااااا us ۰۱:۰۷ - ۹۲/۰۱/۲۹

زردددددددددد

زهرا اصلانی ir ۰۲:۳۳ - ۹۱/۰۲/۲۳
18
8

من رنگ یالان پرده منزل را سرمه ای تیره خریدم و تور پرده سفید است.رنگ سرویس آشپزخانه را هم سیلور خریدم که کامل در دید سالن نشیمن است.سوال من این است که رنگ مبل و فرش چه رنگی باشد؟ با کمال تشکر

پاسخ ها

مهشید ir ۱۱:۴۷ - ۹۳/۰۳/۱۷

عزیمز رنگ مبل میتونه نزدیک سیلور باشه ، یه جنسی مثل طوسی مخمل میتونه گزینه مناسبی باشه ... میتونی فرشت رو یه فرش کوچیک به رنگ سیلور ... اگه رگه های بنفش داشته باشه خوبه اگه نداشته باشه عیبی نداره .... که ابعادش 1.5 در 1.5 هست انتخاب کنی و وسط مبلمانت بندازی ، و با یه گلدون بنفش یا تابلو های بنفش میتونی خلا رنگ بنفش رو پرکنی یچیزی بذار بین فرش و مبلمانت یجوریکه دو تا سیلور دقیقا کنار هم نباشن

الهه ir ۰۲:۲۲ - ۹۱/۰۲/۲۵
37
8

سلام من یه مانتو قهوای تیره گرفتم ولی نمیدونم با چه رنگ شال یا روسری ست کنم میشه کمکم کنین

پاسخ ها

صمد ir ۰۴:۰۶ - ۹۱/۰۶/۲۵

شیری یا سفید رنگ البته به سن هم بستگی داره شماره تماس برای راهنمایی بیشتر

pardis ir ۰۳:۴۹ - ۹۱/۰۷/۱۶

شال آبی فیروزه ای که کمی به تیرگی بزنه . به همراه یک انگشتر آبی فیروزه ای که جدیداً همه دارن ترکیب بسیار زیبایی رو تشکیل میده با مانتو قهوه ای

الناز ir ۰۱:۵۴ - ۹۱/۰۳/۱۹
25
7

به نظر من رنگ عسلی رنگ جالبیه اماباید کمی تیره باشه مبارکتون باشه....

sahar ir ۰۵:۰۷ - ۹۱/۰۳/۱۹
19
4

سلام مبل و میز ناهار خوریم بنفشه چه رنگ پرده و فرش به خونم می یاد؟ مرسی

fateme ir ۱۲:۰۰ - ۹۱/۰۳/۲۶
17
11

با سلام وخسته نباشید خدمت شما.میخواستم بدونم با شلوارسبز چه رنگ مانتویی ست بشه بهتره .باتشکر

rose ir ۰۲:۳۱ - ۹۱/۰۴/۰۲
14
5

سلام من یه پیراهنه مجلسیه سبز رنگ کوتاه خریدم می خواستم بدونم چه رنگ کفشی باید واسه اون بخرم؟

شیدا ir ۱۲:۰۳ - ۹۱/۰۴/۰۴
9
5

س.شلواروشال سفید.کفش سرمه ای.کیف سفید

سعید ir ۰۱:۵۴ - ۹۱/۰۴/۰۸
10
2

با سلام رنگ مبل های ما شکلاتیه .و همه وسایل خونه تن قهوهای است.از چه رنگی برای گلدان و کوسن استفاده کنم؟

علی سروش ir ۰۹:۱۴ - ۹۱/۰۴/۱۰
12
6

سلام و خسته نباشید : من 57 کیلو با قد 173 ، میخوام کمکم کنین بدونم با کت و شلوار آبی نفتی چی با ید ست کنم ؟ علایقم : 1 پاپیون 2 تو اداره و مهمانی ها و تفریح همیشه رسمی و یک دست لباس می پوشم سپاس

naim ir ۰۳:۱۸ - ۹۱/۰۴/۲۳
10
3

سلام خسته نباشیدمن قدم 185 وزنم 80 میخواستم بدونم چه رنگی با چه نوع لباسی بهم میاد ممنون

پاسخ ها

yasamin eu ۱۲:۱۳ - ۹۱/۱۱/۱۷

mard ya zan?

mahvash ir ۱۰:۲۵ - ۹۱/۰۴/۲۷
24
5

سلام خسته نباشید من یه شلوار اجری گرفتم میشه بپرسم چه مانتویی و چه کفشی بگیرم بهتره رنگ کفش چطوری باشه دوست ندارم ست کنم

mehdi khodsiani ir ۰۸:۱۵ - ۹۱/۰۴/۲۸
13
4

ba salam man mikhastam age emkan dare jadvale hamahangie rang ha az 2tahiha ta 6 tahiha ro baraie man send konid mamnon misham ba tashakor va khaste nabashid

baran ca ۰۳:۵۴ - ۹۱/۰۵/۰۲
8
4

من مانتو آبی با جیبای زردمو با چه شال و کفش و کیفی ست کنم؟ به نظرم اون تیکه های زرد روی جیب و سز آستیناش که جوری باید به چشم بیاد

پویا ir ۰۴:۰۵ - ۹۱/۰۵/۰۴
2
5

به نظر من بقیه پوشاک(که گفتی)رو سبز تیره بگیر عالی میشه مخصوصا اندام کشیده داشته باشی

khatereh eu ۰۴:۴۳ - ۹۱/۰۵/۰۷
5
4

salam.man ye manto ghermeze 2tike gereftam ke ziresh tosiye taghriban filiye k tarhay kami be rang siyah va zereshki dare va tikrye balasham ghermezeh nemidonam ba che kif o shal o shalvar o kafshi set konam lotfan komakam konid.mamnonam

مهتاب ir ۰۶:۲۵ - ۹۱/۰۵/۱۴
2
8

اصلاخوب نبود

parisa ir ۰۱:۳۰ - ۹۱/۰۵/۲۰
14
4

سلام.مانتوی صورتی پر رنگ با چهار خانه های مشکی با شلوار چه رنگ مناسب است؟

kosar ir ۰۳:۳۵ - ۹۱/۰۵/۲۵
4
3

germez

گلنار us ۰۵:۰۸ - ۹۱/۰۵/۲۷
7
2

سلام من میخواستم یک مانتوی سنتی بدوزم چه نوع پارچه ای بگیرم؟

هادی ir ۰۹:۱۲ - ۹۱/۰۵/۲۹
3
4

مطالبتون واقعا به دردم خورد. میدونید چرا؟ اخه یادم رفته بود رنگ قهوه ای از ترکیب کدوم رنگها بدست میاد!!! :) خیلی ازتون ممنونم

اسیه my ۰۳:۳۵ - ۹۱/۰۶/۰۲
9
4

باسلام من یک سارافن چهارخانه نارنجی استین کوتاه خریدم برای استین زیرش که مشخص میشودچه رنگی بپوشم وچه رنگ کیف وکفش بخرم وشال ان چه رنگی باشدممنون میشوم زودترجواب من رابدهیدچون من خارج ازکشورم وتایک هفته دیگرقراراست بیایم ایران وبرایم مهم است یک دنیاممنون.آسیه

الیزا ir ۱۱:۳۷ - ۹۱/۰۶/۰۴
5
5

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه کی خواستمد بدونم باشلوار آبی نفتی و کفش زرد رنگ مانتو چه رنگی میاید؟ با تشکر

اریسا ir ۰۱:۱۰ - ۹۱/۰۶/۰۷
8
6

سلام.من از مدل خونه ی خودم اصلآ راضی نیستم!مبلام مشکیه با گلای قرمز و نقره ای.فرشام هم کرم.به نظر شما من چه رنگی برای پرده انتخاب کنم؟ آیا روکشی برای مبلا استفاده کنم یا همین طوری بمونه؟

مهسا ir ۱۱:۳۸ - ۹۱/۰۶/۱۰
8
7

سلام رنگ مانتو شلوار سوم راهنمایی چه رنگی میشه؟

سوما ir ۰۷:۳۶ - ۹۱/۰۶/۱۵
5
4

سلام من یه مانتوی ابی یکم تیره دارم با یه شلوار جین و کفش اسپرت سفید که یه نایک سیاه روشه ولی نمیدونم شال و کیفم چه رنگی باشه؟؟؟؟؟؟؟

زیبا ir ۰۴:۱۱ - ۹۱/۰۶/۱۶
9
6

سلام من لباس شب سرمهای رنگ برای مجلس عروسی خریدم پوستم هم گندمیه میخواستم بدونم موهامو چه رنگی کنم

نازنین us ۰۷:۵۹ - ۹۱/۰۶/۱۶
22
8

سلام با مانتوی ی که زرشکی رنگ هست روسری وشلوار جه رنگی بپوشم؟

elham ir ۰۱:۰۰ - ۹۱/۰۶/۲۱
10
5

salam man yek manto ajori daram che rang shalvar va shal va kafshi vsaase set kardan bahash khube?

نیما fr ۰۲:۴۶ - ۹۱/۰۶/۲۱
2
4

سلام نیما هستم شلوار کتون از جنس کبریتی با رنگ مشکی سورمه ای که بیشتر مشکی هست دارم همرا با کفش کتونی مشکی سفید . چه پیراهنی با چه رنگی و یا تیشرت چه رنگی میتونم باهاشون بپوشم آیا تیشرت زرد میتونم باهاشون بپوشم؟؟؟

پاسخ ها

yasamin eu ۱۲:۱۱ - ۹۱/۱۱/۱۷

be nazaram t_shirt mwshki bepoosh agaram doost dari zard be pooshi vase shalvaret kamarband zard bekhar

..... ir ۰۳:۳۱ - ۹۲/۰۴/۰۷

harchi dost dari beposh......

الهام ir ۰۹:۰۵ - ۹۱/۰۶/۲۵
4
2

باسلام من میخواستم بدانم برای رنگ کا بینت رنگ سفید ومشکی ورنگ لیمویی  با همدیگر می ایند.

fafa a1 ۰۱:۵۲ - ۹۱/۰۶/۲۶
0
0

ba salam man 1mantove sabze zeytuni kharidam mikhastam betnam kifo kafsham che rangi bashe behtare?

مرضیه ir ۰۸:۵۰ - ۹۱/۰۶/۳۰
1
0

be nazare man rang e meshki behesh kheili miad albate bastegi be in dare ke koja ham mipooshish

zahra us ۰۴:۰۹ - ۹۱/۰۷/۱۴
7
3

سلام من بور هستم میخواستم ببینم چ رنگ هایی به من میاد ممنون

mahtab ir ۱۰:۲۶ - ۹۱/۰۷/۱۸
5
0

من کفشم سورمه ای کثیف با خطای سبز داره میخواستم ببینم کیفم چه جوری باشه؟

meysa ir ۱۲:۱۹ - ۹۱/۰۷/۲۴
4
4

سلام و خسته نباشید میخواستم یه اونیفرم اداری به رنگ سورمه ای بدوزم میخواستم روس سرآستینش و سر جیب و.. رنگ دیگه ای بزنم خواستم بدونم ترکیب کدوم رنگ شیک تر میشه؟..

mahsa ir ۰۵:۳۹ - ۹۱/۰۸/۲۶
5
2

salam man ye mantoe karboni daram majlesi,che rang shalvar kif kafsh shal bekharam mamnun

nafi3 ir ۱۲:۳۱ - ۹۱/۰۸/۳۰
8
2

من یه مانتو مسی رنگ دارم میشه لطفا بگین باید با چیا ستش کنم؟ ممنون

nafi3 ir ۱۲:۳۵ - ۹۱/۰۸/۳۰
2
6

پیرهن وشلوار وشالتو رنگ کرمی بگیر که از کرم کفش و کیفت یه کم تیره تر باشه

سارا ir ۰۳:۰۱ - ۹۱/۰۹/۲۴
5
3

مانتئ و مقنعه مشکی رو با چه مدلو جنس شلوارو کفش میاد

nafas ir ۰۵:۱۴ - ۹۱/۱۰/۰۴
2
5

عالییییییییییییییی بود خیلی کمکم کرد!!!!؟؟

بهارک us ۰۹:۴۸ - ۹۱/۱۰/۱۲
8
4

سلام ببحشید من همه وسایل خونم قهوه ای وکرم هست میخوام خونمون رو رنگ وکاغذ دیواری کنم به نظر شما چه رنگی کنم با تشکر

سجاد fr ۰۶:۳۱ - ۹۱/۱۰/۲۵
6
7

با کت شلوارشکلاتی چ پیاهنی میشه پوشید خاهشاکمک کنید

پاسخ ها

یاسمین eu ۱۲:۰۸ - ۹۱/۱۱/۱۷

به نظر من اگه شکلاتیه یه پیراهن قهوه ایه تیره یا سوخته بپوش

محمد ir ۰۴:۰۵ - ۹۲/۱۲/۲۸

عذر میخوام ولی فکر کنم یه پیراهن قهوه ای واسه کت و شلوار شکلاتی خیلی تو ذوق باشه!! به نظرم میشه از یه پیراهن نیلی استفاده کنی

ساناز ir ۰۹:۲۷ - ۹۱/۱۰/۲۷
17
8

نارنجی با چه رنگی زیبا تر به چشم می اید؟

مرسده ir ۰۸:۱۸ - ۹۱/۱۱/۰۷
7
5

مانتوی سفید اسپرت رو با چی ست کنم؟

زهرا ir ۰۱:۰۸ - ۹۱/۱۱/۱۵
16
0

با مانتو آبی روشن چه رنگ کیف و کفش بهم میاد؟

یاسمین eu ۱۲:۰۶ - ۹۱/۱۱/۱۷
21
5

من واسه عید مانتو سورمه ای خریدم به نظرتون شلواروکیفو شالم با کفشم چه ره رنگی باشه؟مرسی اگه کمکم کنین

پاسخ ها

سولماز ir ۱۰:۰۳ - ۹۲/۱۲/۲۲

تشکر فراوان

مزگان fr ۰۱:۱۴ - ۹۱/۱۱/۲۰
11
2

من مانتو سبز رنگ زمردی رنگ سال92 دارم میخوام با چه رنگ شال و چه رنگ وکیفی ست کنم از راهنمایی شما پیشاپیش متشکرم

گیتی ir ۰۵:۳۲ - ۹۱/۱۱/۲۳
12
3

سلام مانتو طلایی با چه شلوارو شالی میاد.ممنون

پاسخ ها

mona ir ۰۵:۴۵ - ۹۱/۱۲/۲۴

باشلوار کرم خیلی قشنگ میشه.وشال کرم

الی ir ۱۱:۴۱ - ۹۱/۱۱/۲۶
14
4

من مانتو سبز پر رنگ خریدم میخوام بدونم کیف و کفش و شلوارمو چه رنگی باهاش ست کنم؟مرسی اگه کمکم کنید

پاسخ ها

تیام ir ۰۸:۱۷ - ۹۱/۱۱/۳۰

پوستم گندمیه ایا سبز تیره بهم میاد / با چه شلوار و روسری ست کنم

soraya ir ۰۹:۰۰ - ۹۱/۱۱/۲۸
5
5

سلام من یه مانتو آبى براق گرفتم میخواستم بدونم با چه رنگ کفش و کیف و شالى ست میشه؟

negar ir ۰۲:۲۱ - ۹۱/۱۱/۲۹
3
2

سلام به نظرتون با شلوار جین کرمی رنگ مانتو چه رنگی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قهوه ای یا خردلی و زرد کدوم بهتره؟؟

golnaz ir ۰۷:۳۲ - ۹۱/۱۱/۲۹
6
4

سلام من دانتل ابی فیروزه ای به خیاطی دادم تابرام لباس دوخته به نظرتون چه رنگی کفش بپوشم وچه رنگی کیف ست کنم.

آتی ir ۰۳:۳۷ - ۹۱/۱۱/۳۰
10
4

ببخشید من یک مانتوی ابی سبز خریدم نمی دونم چه رنگ روسری باهاش قشنگ میشه مرسی از راهنمای شما

الهام ir ۱۱:۴۹ - ۹۱/۱۱/۳۰
4
1

سلام من مانتوی سرمه ای گرفتم با کیف و کفش زرد وشال سرمه ای.آیا اینا باهم تناسب دارن؟تورو خدا کمکم کنین

نگار ir ۰۷:۴۳ - ۹۱/۱۲/۰۱
0
1

مشکی یا سفید خوبه

یاسمین ir ۱۰:۵۵ - ۹۱/۱۲/۰۲
3
2

سلام خسته نباشی. من مانتویی نارنجی گرفتم حالانمیدونم چه رنگ کفش وشلواریی بگیرم باتشکر

پاسخ ها

mona ir ۱۱:۳۲ - ۹۲/۰۵/۰۹

sormeie ya sefid manam haminkaro kardam kheili shik shod mitoni kafsh narenji ba shalvar va shale sefid beposhi

ندا ir ۰۸:۴۴ - ۹۱/۱۲/۰۵
14
3

سلام من یه پیراهن گلبهی مجلسی دارم چه رنگ دامنی بپوشم میخوام یه رنگ نباشه

سعیده ir ۰۵:۰۸ - ۹۱/۱۲/۱۱
7
4

سلام به همگی من یه مانتو ساتن زیتونی رنگ گرفتم، با دگمه های طلایی چه کیف وکفشی وشالی بهش میاد؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید

زهرا ir ۰۸:۳۰ - ۹۱/۱۲/۱۸
9
2

سلام لطفا من را راهنمایی کنید با مانتو زرشکی که با نوار قهوه ای تزئین شده چه رنگ شال و کیف وکفش ست کنم. ممنون میشم اگر جواب را به ایمیلم بفرستید.

سلما ir ۱۱:۲۶ - ۹۱/۱۲/۲۰
0
3

یلام من یه شلوار عسلی گرفتم با چه رنگ مانتو وکفش و شال ست کنم

سارا ir ۱۲:۰۵ - ۹۱/۱۲/۲۱
5
6

سلاو من یه مانتو سورمه ای روشن تقریبا تا زیر زاینو گرفتم تورو خدا کمکم کنید با چه شلواری ست کنم هیچی بهش نمیاد.

mahya ir ۰۱:۱۶ - ۹۱/۱۲/۲۳
7
2

با سلام مانتوی من رنگش کتان خردلی با نوارهای درجیب و کمربند چرم قهوه ای تیره است لطفا من را برای خرید کیف و کفش و شلوار راهنمایی بفرمائید. با سپاس فراوان

اکرم ir ۰۴:۲۹ - ۹۱/۱۲/۲۸
9
1

با سلام خدمت همه تورو خدا کمک کنید یه مانتو آبی کاربنی تیره خریدم با شلوار جین صورمه ای و کیف صورمه ای ولی نمیدونم با این رنگ مانتو چه شالی باید ست کنم کمک.....

جواد ir ۱۱:۲۴ - ۹۱/۱۲/۲۹
0
1

سلام من شلوار کتان سبز زیتونی دارم پیراهنم باید چه رنگی باشه بهتره

مریم ir ۱۰:۳۹ - ۹۲/۰۱/۱۰
0
1

سلام یک سئوال دارم خواهش می کنم کمک کنید مانتو نیمه آستین بنفش تیره دارم که براق هست حاشیه 5سانتی مشکی پایین مانتوداره و نیمه آستین هست ولی نمی دانم پیراهن زیرش رو چه رنگ بپوشم و شال و کیف و کفشم چه رنگ باشه واسه مراسم های عروسی

بابک ir ۰۷:۵۳ - ۹۲/۰۱/۱۳
2
1

به نظر من بچه ایرونی هرچی بپوشه بهش میاد پسرای ایرانی همه خوش تیپو خوش پوشن دهترای ایرانیم همه نازو خوشگلن زنده باد خون پاک آریایی

samira us ۰۳:۰۰ - ۹۲/۰۱/۱۷
2
5

man mikhastm bedonm range abi ra ba che rangi mishge set kard

معصومه شیردل a1 ۰۱:۴۳ - ۹۲/۰۱/۱۹
3
1

با سلام مانتو بنفش مایل به بادنجونی خریدم با چه رنگ روسری و کیف و کفش ست کنم

shahab ir ۰۳:۰۴ - ۹۲/۰۱/۲۱
12
4

با سلام یه سوال داشتم تیشرت سبز با چه شلواری و کفش و کمربند ست میشه؟ ممنون اگه راهنمایی کنین

روشنک ir ۱۱:۰۴ - ۹۲/۰۱/۳۱
0
1

به نظر من تیشرت سبز با شلوار قهوه ای شکلاتی و کمربند و کفش کرم یا کمربندو کفش کارامل که به نارنجی میخوره عالی میشه.

فاطمه سلطان us ۰۱:۳۳ - ۹۲/۰۲/۲۰
1
0

سلام من یک مانتوی خال خال یشمی خال خال پشمی خریدم نمیدونم با چی ست میشه لطفاً راهنمایی کنید

mohade3 ir ۰۴:۳۶ - ۹۲/۰۳/۲۶
4
1

manto abi firoozeii va shalvar meshki ba che shali khoobe??

مهسا ir ۰۴:۰۶ - ۹۲/۰۳/۲۷
0
0

سلام من ی کفش آبی خریدم به چه رنگ مانتو و شال میاد

dina ir ۰۶:۱۱ - ۹۲/۰۳/۲۹
4
0

slm. mano ghahvei ba che shalvaro shali khobe?

sarah ir ۰۴:۴۲ - ۹۲/۰۴/۰۵
0
1

سلام . من یه کاموای لیمویی رنگ خریدم واسه بالا تنه ی پیراهنم. میخواستم ببینم چه رنگی برای پایین تنه اش میخوره؟ ممنون

آفرین ir ۰۴:۱۳ - ۹۲/۰۴/۰۷
1
0

سلام .من یه روسری سبز تیره دارم با آبی با چه مانتویی میتونم ست کنم.مانتو آبی نفتی دارم ومشکی. کرم .سبز رنگ برگ درخت کاج وزرد.کمکم کنید با کدوم یکی ست کنم تشکر.

sanaz ir ۱۲:۵۷ - ۹۲/۰۴/۱۹
0
1

سبز یا سبز-آبی یا آبی

farzaneh ir ۰۲:۱۸ - ۹۲/۰۴/۲۲
1
0

سلام من یه شلوار ابی نفتی دارم با چه مانتو وروسری بپوشم بهتره؟؟؟

حبیبه ir ۱۲:۰۹ - ۹۲/۰۴/۲۳
2
0

سلام من یه مانتو با زمینه سبز کاجی با طرح های سنتی به رنگ زرد،قرمز دارم.روسریم هم زمینه سبز و زرد حالا موندم که کیف و کفش شلوار چه رنگی بگیرم؟؟

سارا ir ۰۵:۳۲ - ۹۲/۰۴/۲۶
5
0

سلام من یه مانتو آجوری خریدم نمیدونم با چه رنگ شالی ست کنم؟؟؟؟

baran gb ۰۴:۱۶ - ۹۲/۰۴/۳۰
1
4

سلام... من یه مانتو سبز گرفتم... باکمربنداجری... میشه بگید با چ شلواری ست کنم؟

مریم ir ۰۵:۲۷ - ۹۲/۰۵/۰۲
3
2

سلام.من رو تختیمو خاکستری ابی گرفتم.می خواستم بدونم برای گرم کردن اتاق از چه رنگی استفاده کنم.ممنون

محسن ir ۰۲:۲۹ - ۹۲/۰۵/۱۲
1
1

sسلام کت شلوار قهوه ای گرفتم پیرهن و کراوات چه رنگی استفاده کنم ؟

پاسخ ها

فاطمه ir ۰۴:۲۰ - ۹۲/۰۵/۱۲

قهوه ای پررنگ یا کم رنگ؟

فاطمه ir ۰۴:۰۵ - ۹۲/۰۵/۱۲
2
2

سلام من یک مانتو سبز ویک کفش سرمه ای خریده ام ولی تو شلوار و شالش موندم اگه می تونید جوابمو سریع تر بدید واسه عید فطر و عید دیدینی می خوام

ستاره ir ۰۲:۳۲ - ۹۲/۰۵/۱۶
14
2

سلام من یه مانتو آبی فیروزه ای خریدم ولی نمیدونم روسریو کفشو مخصوصا شلوارو چه رنگی بخرم لطفا جوابو به ایمیلم بفرستید مر30

محسن ir ۰۷:۵۶ - ۹۲/۰۵/۱۶
3
4

سلام لطفا واسه دوتاش بگید

سجاد ir ۱۱:۱۵ - ۹۲/۰۵/۲۲
3
1

سلام من رنگ پوستم کمی سیاه است میخوام شلوار پارچه ای بخرم چه رنگی بخرم لطفا کمک کنید قد بلند وکفش هم کمک کنید

سارا ir ۰۷:۱۶ - ۹۲/۰۵/۲۳
0
2

سلام من مبلمان قهوه ای طلایی گرفتن با پرده نسأله ای با طرح داماس که خونه را کلاسیک کررته من خیلی نارا حتم به نظر شما با چه ترکیب رنگ کاغذ دیواری وکو سن ها وفرش خانه را اسپرت کنم. خواهش میکنیم جواب بدین

forough ir ۰۱:۱۴ - ۹۲/۰۶/۰۴
1
1

Salam man daram jahizie mikharamo,khonamuno tarhi dakheilii mikonim mishe lotfan rahnamaiii konid ma che ran kaghaz divario,parde o moblo kolan hame chizo chetori entekhab koni,mamnun misham az rahnamaeetun chun kheiliiiii vasam moheme

الی ir ۰۳:۰۳ - ۹۲/۰۶/۰۵
1
1

سلام برای مبل آبی فیروژه ای و سفید خیلی قشنگ میشه برای پرده حریر ساده

مهدی ir ۰۵:۲۳ - ۹۲/۰۶/۱۰
3
1

پیراهن چهار خانه ریز آبی سفید قرمز دارم (پیراهن شادیه) می خواستم بدونم با چه رنگ شلواری ست بشه بهتره؟

شهره ir ۰۶:۲۴ - ۹۲/۰۶/۱۹
5
1

سلام من یه شلوار قهوه ای چسب دارم میخاستم بدونم مناسبترین رنگ مانتو وکفش برای پوشیدن بااین شلوار چه رنگیه؟

naghme ir ۱۲:۲۸ - ۹۲/۰۶/۳۱
0
0

سلام میشه لطفا منو راهنمایی کنید که با لباس سورمه ای تیره چه کیف و کفشی برای مهمانی ست کنم؟

پاسخ ها

مهشید ir ۱۱:۵۲ - ۹۳/۰۳/۱۷

سفید خخخخ عین بچه مدرسه ای ها میشی ! شوخی کردم با سرمه ای یمتونی قرمز بگیری خیلی شیک میشه .. زرد رو هم امتحان کن

بهنام ir ۰۱:۵۴ - ۹۲/۰۷/۰۶
5
1

سلام خسته نباشید. آیا رنگ های قرمز و کرم با هم ست می شوند؟

مریم ir ۰۶:۵۷ - ۹۲/۰۷/۱۳
7
2

سلام من مانتویه خردلی دارم باید باید مقنعمو با چه رنگی باهاش ست کنم

محمد ir ۰۳:۰۳ - ۹۲/۰۷/۱۷
0
0

سلا م کت و شلوار آبی کاربنی با چه پیراهنی میاید.

زهرا ir ۰۳:۵۴ - ۹۲/۰۷/۲۴
1
1

مانتو نسکافه ای روشن دارم با چی ست کنم؟

nooshin soori a1 ۰۷:۵۰ - ۹۲/۰۷/۲۷
7
2

سلام برای لباس شب ابی نفتی چه رنگ و مدلی کفش ست کنم ایا نقره ای رنگ مناسبی اسا؟ با توجه به اینکه با نگین های و سنگهای نقره ای تزیین شده لباسم؟

مسعود ir ۰۹:۳۳ - ۹۲/۰۷/۲۹
1
0

من شلوارم سبزه چی بهش میاد

دیانا ir ۰۵:۱۸ - ۹۲/۰۹/۰۲
6
0

دخترم نه سالشه رنگ مانتوشم فیروزه ایه چه کیف و کفشی بهش میاد تا سردی فیروزهای رو کم کنه

الهام ir ۱۰:۰۰ - ۹۲/۰۹/۰۹
0
1

سلام اتاق دخترم کمد دیواریش نارنجی و کرم رنگ است چه رنگ دیگه ای باهاش ست میشه کرد که قشنگ بشه

الهام ir ۰۱:۳۹ - ۹۲/۰۹/۲۸
1
0

زرد یا کرم رنگ..... سبز کله غازی.... سبز کلن باهاش خوب میشه.. سبز و طلایی هم عالی

مهربان ir ۱۲:۴۰ - ۹۲/۱۰/۱۷
0
0

سلام خوبید؟؟؟؟؟من میخوام وسیله های اشپزخونمو بخرم برای جهیزیه چه رنگی بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دنیا ir ۱۲:۵۵ - ۹۲/۱۰/۲۴
1
0

به منم یه تناسب رنگی بارنگ سال بگین دیگه کمکم کنین این عید لباسای خوبی بخرم اتیش پاره بشم

عباس ir ۱۱:۲۵ - ۹۲/۱۱/۰۵
0
0

عالی بود

آتنا ir ۱۲:۰۲ - ۹۲/۱۱/۱۰
0
0

سلام میخواستم بدونم که مانتو قرمز باچه رنگ ساعتهایی ست میشود؟

پاسخ ها

Maryam ir ۱۲:۰۹ - ۹۲/۱۲/۱۵

خیلیا فکر میکنن قرمز رو فقط باید با مشکی ست کرد... باید بهتون بگم که قرمز از اون رنگهاییه که میشه با بیشمار رنگ دیگه ستش کرد....سبز ، سرمه ای و بنفش با قرمز عالی میشه.... حالا نخودی و قهوه ای ها هم به قرمز خیلی میان... شلوار قهوه ای تیره ی شما یا یه روسری نخودی یا اخرایی یا انواع قهوه ای ها با این مانتوی قرمزتون محشر میشه.... البته از جادوی قرمز و سبز غافل نشین

محسن ir ۰۱:۵۸ - ۹۲/۱۱/۲۲
0
0

سلام من شلوارآبی سنگشورکتون مردونه خریدم با چه رنگ کفش وپیراهنی میشه پوشید یا کت اسپرت تک چی رنگی بخرم لطفا راهنمایی کنید مرسی

ستاره fi ۰۳:۳۱ - ۹۲/۱۱/۲۲
0
0

سلام. من یه مانتو سنتى سرمه اى خریدم با چه شال و شلوار و کیف و کفش میشه ست کنم ؟ لطفاً راهنماییم کنید

پاسخ ها

Maryam ir ۱۲:۰۱ - ۹۲/۱۲/۱۵

سرمه ای با رنگ های قرمز .. قهوه ای و بنفش عااااالی میشهههه

منیزه us ۱۰:۱۲ - ۹۲/۱۱/۲۴
3
1

با مانتو صورتی روشن کیف و کفش و شلوار چی ست کنم

پاسخ ها

Maryam ir ۱۱:۵۷ - ۹۲/۱۲/۱۵

میتونی از دو رنگ صورتی تیره یا سفید استفاده کنی به همین آسووونی ;)

زینب ir ۰۱:۱۷ - ۹۲/۱۱/۲۸
3
0

سلام من امسال مانتو نسکافه ای گرفتم تورو خدا کمکم کنید که با چه رنگ شال و شلوار ست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ ها

Maryam ir ۱۲:۴۷ - ۹۲/۱۲/۱۵

میتونی از رنگ های شکلاتی و کرم استفاده کنی... فیروزه ای رو هم امتحان کن....

Maryam ir ۱۲:۵۱ - ۹۲/۱۲/۱۵

زردو نارنجی و بنفش تیره و صورتی رو هم ب عنوان رنگ های تضادش امتحاااااااان کن

بهار ir ۰۶:۴۰ - ۹۲/۱۲/۰۴
1
0

سلام، من یه مانتو ابی کاربنی که پایینش گلهای ابی روشن داره گرفتم، الان نمیدونم چه رنگ شالی بهش میاد چیکار کنم؟! جواب رو به ایمیلم میدین لطفا؟؟

پاسخ ها

مهشید ir ۱۱:۵۱ - ۹۳/۰۳/۱۷

ایمیلت که نمیدونم چیه یه شال آبی روشن هم رنگ نقش های آبی روشن روی مانتوت بگیر ... با زیر شالی کاربنی ... یا اگه زیر شالی نمیذاری ، میتونه شالت رگه های کربنی داشته باشه انقد ناز میشه

yasin ir ۰۸:۲۵ - ۹۲/۱۲/۰۶
1
0

ایا پیراهن سفید با کراوات سیاه و شلوار قهوه ای روشن مناسب است؟

پاسخ ها

Maryam ir ۱۲:۵۹ - ۹۲/۱۲/۱۵

نهههه اصلا .. توصیه میکنم رنگ شلوار و کراواتتون یک رنگ باشه یا هردو سیاه یا هر دو قهوه ای روشن .. حالا اگه شلوارتون قهوه ای روشن هست کراوات میتونه قهوه ای تیره باشه

Maryam ir ۰۱:۱۳ - ۹۲/۱۲/۱۵

نهههه اصلا .. توصیه میکنم رنگ شلوار و کراواتتون یک رنگ باشه یا هردو سیاه یا هر دو قهوه ای روشن .. حالا اگه شلوارتون قهوه ای روشن هست کراوات میتونه قهوه ای تیره باشه

arezuu ir ۱۲:۱۸ - ۹۲/۱۲/۰۶
1
2

سلام .من واسه عید 93 یه مانتو حریر شیشه مدل سنبادی به رنگ آبی فیروزه ای گرفتم با کیف و کفش مشکی. شلوار و روسریم رو با چه رنگی ست کنم؟

پاسخ ها

Mayyam ir ۱۱:۳۴ - ۹۲/۱۲/۱۵

رنگ مکمل قرمز.. نارنجی یا گوجه ای که گرمترین رنگ به حساب میاد و رنگ مکملش هم سردترین رنگ هست یعنی سبزآبی یا فیروزه ای تیره این دو رنگ کنار هم بی نهایت زیبا میشن البته دو رنگ اکر و فیروزه ای بین مردم خوب جا افتاده

pani ir ۰۸:۴۴ - ۹۲/۱۲/۰۸
3
1

سلام من مانتوی خردلی گرفتم میشه یگین چه کفش وشالی برای ست کردنش بگیرم؟چه رنگی باشن؟

پاسخ ها

Maryam ir ۱۲:۳۷ - ۹۲/۱۲/۱۵

خردلی از ترکیب قهوه ای و زرد نارنجی بوجود اومده میتونی از این3 رنگ برای ست کردن با خردلی استفاده کنی عزیزم

lili nl ۰۹:۳۲ - ۹۲/۱۲/۰۹
4
1

من یه مانتو زرشکی وسرمه ای گرفتم با چه شال و کیف وکفش ست کنم خواهش می کنم جواب بدید

پاسخ ها

Maryam ir ۱۱:۳۸ - ۹۲/۱۲/۱۵

قرمز رو با سرمه ای امتحان کنید....محشر میشه روسریتون رو قرمز شلوارتون رو هم انواع آبی ها با زرشکی میتونید قهوه ای سوخته ..کرم .. و طلایی را انتخاب کنید .. سبز هم عالی میشه

Maryam ir ۱۱:۴۰ - ۹۲/۱۲/۱۵

با سرمه ای از بنفش غافل نشووو ;)

عاطفه ir ۱۰:۳۱ - ۹۲/۱۲/۱۴
0
1

سلام من یه مانتوی سارافونی شکلاتی خریدم با زیر سارافونی قهوه ای سوخته نمیدونم کیف و کفشو شالم و چه رنگی انتخاب کنم لطفا راهنماییم کنید

پاسخ ها

شیرین ir ۱۱:۲۴ - ۹۲/۱۲/۱۴

نمیدونم چن سالته ولی تومیتونی باشال قهوهای تیره بپوشی بازیرشالی کرمی کیفتم یاکرمی باشه یاقهوهای کفشاتم تیره

Maryam ir ۱۱:۵۳ - ۹۲/۱۲/۱۵

من رنگ کرم رو پیشنهاد میکنم ;) حالا با سرمه ای هم امتحان کن ببین چجوری میشه

شیرین ir ۱۱:۱۳ - ۹۲/۱۲/۱۴
0
1

سلام من یه مانتوابی دارم کمی تیره باشلوارسرمه ای وکفش سرمه ای میخوام بدونم باچه رنگ ازکیف وشال وزیرشالی بایدبپوشم ؟لطفاکمک کنید

شیرین ir ۱۱:۱۷ - ۹۲/۱۲/۱۴
1
0

سلام من یه مانتوخریدم ب رنگ ابی باشلوارسرمه ای وکفش سرمه ای میخوام بدونم باچه رنگ ازشال وزیرشالی ست کنم ؟خودم دوس دارم شالم سفیدباشه

پاسخ ها

Maryam ir ۱۱:۴۸ - ۹۲/۱۲/۱۵

پرتقالی یا زرد نارنجی که از ترکیب زرد زیاد و یه کوچولو نارنجی به وجود اومده و رنگ مکملش میشه آبی بنفش رنگ مکمل آبی نارنجیم هست ولی من توصیه میکنم با بنفش ک رنگ سالم هست ست کنی محشر میشه تیپت ;)

fateme ir ۰۵:۵۹ - ۹۲/۱۲/۱۵
0
0

سلام من یک لباس عروسکی گرفتم به رگ مسی بعضی جاهاشم یکم طلایی کار شده نمیدونم کفش چه رنگی بگیرم میشه کمکم کننید لطفا جواب را برایم ایمیل کنید

افشین us ۱۰:۵۹ - ۹۲/۱۲/۱۷
2
0

لطفا برای کت شلوار کاربنی ،پیراهن وکروات چه رنگی مناسب است.با تشکر

اسما ir ۰۹:۲۲ - ۹۲/۱۲/۱۷
2
0

من یه بارانی سرمه ای بره عید گرفتم چون تو منطقه سردسیری زندگی میکنیم و بارانیم تقریبا کوتاهه کفشم بابته مشکیه للطفا بگین شلوارم دمپا باشه یا تنگ بعد شالم هم چه رنگی بگیرم که هم بیاد هم رنگ و رویی به تیپم بده ؟؟؟ مرســــــــی :)

الهه ir ۰۷:۴۸ - ۹۲/۱۲/۱۹
1
2

سلام من مانتوی سورمه ای گرفتم با شلوار دمپای سورمه ای با کیف و کفش مشکی بهتره شالمو چه رنگی بگیرم؟اصلا خوبه یا ضایع س؟

نیوشا ir ۰۲:۱۵ - ۹۲/۱۲/۲۱
1
2

سلام من مانتو یاسی کیف و کفشم و شلوار چه رنگی بخرم لطفا راهنمایی کنید زیاد وقت ندارم تا پایان سال

saman ir ۱۰:۳۲ - ۹۲/۱۲/۲۵
3
0

slm b nazare u bakot abi 4khone chi set konam

سجاد ir ۰۷:۵۴ - ۹۲/۱۲/۲۶
0
0

سلام شلوار قهوای روشن را با چه رنگ پیراهن وکفشی ست کنم؟

پاسخ ها

مهشید ir ۱۲:۰۷ - ۹۳/۰۳/۱۸

میتونه قهوه یا پررنگ باشه .. رنگ دیگه ای بنظرم نمیاد

saman ir ۰۹:۲۱ - ۹۲/۱۲/۲۶
0
0

j bedid baba sal tamom sod

nora ir ۰۱:۴۱ - ۹۳/۰۱/۰۲
0
0

سلام. خسته نباشین.به نظرتون کت شلوار خاکستری مردانه که یه طیف کمی از آبی داره با کمربندو کفش سورمه ای بهتره یا قهوه ای؟ می خوام خاص باشه. مرسی

پاسخ ها

مهشید ir ۱۲:۰۶ - ۹۳/۰۳/۱۸

چون آبی داره صدردرصد با سورمه ای خوب میشه یا مثلا طوسی ای که پررنگ ت راز رنگ کت شلوارتون باشه ... در کل چنتا رن رو کنار هم بذارینب بینین چی یمشه .. اگه کراواتم میذارین با رنگ کمر بندتون ست باشه و کفش و کت شلوارتون رو هم رنگ بگیرین خیلی شیک میشه... اگه کمربندتونو قهوه ای پررنگ بگیرین پیرهن کرم خیلی خوب یمشه اگه پیرهن سورمه ای بگیرین کمر بندتون طوسی پررنگ باشه

fateme ir ۱۰:۳۲ - ۹۳/۰۱/۲۰
0
0

سلام خسته نباشید من یه شلوار لوله تفگی آبی نفتی که کناره ی پا تا بالا نگین کار شده خریدم واسه مجلس و مهمونی ولی نمیدونم با چه تونیک یا لباسی ست کنم لطفا درمورد مدل و رنگش راهنماییم کنید.

هانیه tr ۰۱:۵۵ - ۹۳/۰۱/۲۲
0
1

سلام، سال خوبی داشته باشید. ممنون از وقتی که می ذارید. برا مانتوهای کرم و صورتی کم رنگ و پالتوی سورمه ای چه روسری ها و شلوارهایی پیشنهاد می کنید؟سنم 32-پوستم گندمی

دنیا ir ۰۳:۰۴ - ۹۳/۰۱/۲۳
0
3

سلام با مانتوی زرشکی که توش طلایی هم داره چه روسری بپوشم؟

پاسخ ها

سمانه ir ۰۲:۳۳ - ۹۳/۰۲/۰۴

به نظرم لیمویی یا طلایی خعلی شیک میشه... البته روسری صورتی که توش ابریشم طلایی کار شده هم قشنگ میشه....

پیمان ir ۰۲:۲۸ - ۹۳/۰۲/۲۳
2
0

اقا اینا که کامنت گذاشتن سوال پرسیدن واقعا دیکه شورشو دراوردن.اقا با مطالب مفید شما که گذاشتین خودشون باید با یکم ابتکار بهترین انتخاب رو با سلیقه خودشون انجام بدن.

نیلوفر ir ۱۰:۳۸ - ۹۳/۰۳/۲۰
0
1

با سلام من کفش پاشنه بلند جلو باز را با شلوار مشکی میخوام بپوشم اما چون 22 سالم بیشتر نیست نمی خوام لباس تیره بپوشم به نظرتون چه رنگی مناسب لباسم هست؟ سفید یا صورتی یا ارغوانی چطورن؟

نگار ir ۰۶:۰۵ - ۹۳/۰۳/۲۱
3
0

ببخشید به رنگ گلبهی چه رنگایب میاد؟

آرزو ir ۰۵:۱۸ - ۹۳/۰۳/۳۱
0
1

سلام من یه مانتو آبی کاربنی طرحدار گرفتم ( طرحش سنتیه )بنظرتون با چه شلوار و چه شالی ست کنم شیک میشه؟

3tare ir ۰۶:۳۹ - ۹۳/۰۴/۰۲
0
0

با سلام چه رنگ کوسن به مبلمان دور چرم سفید و تکیه گاه و نشین من قهوه ای روشن رو به عسلی میاد؟؟؟؟؟؟ مرسی

3tare ir ۰۶:۴۵ - ۹۳/۰۴/۰۲
0
0

سلام. چه طیف رنگی کوسن به مبلمان دور چرم سفید و تکیه گاه و نشین من به رنگ قهوهای روشن رو به عسلی پارچه ایی ست می شود؟ میز جلو مبلی هم سفید مشکی و همچنین میز تلویزیون. لطفا راهنمایی کنید. فرش هم چه ترکیب رنگ باشد؟ مرسیییییییییییییی

sare ir ۰۴:۵۰ - ۹۳/۰۴/۱۳
0
1

سلام من یه کیف وکفش زرشکی چرم خریدم میخوام کت و شلوار بدوزم.پارچه چه رنگ بخرم؟

ایدا ir ۰۶:۰۵ - ۹۳/۰۴/۱۹
1
0

سلام من برای نامزدیم یه پیراهن ابی روشن دوختم الان نمیدونم چه رنگ ارایش بهش میاد اصلا دلم نمیخواد سایه ابی بزنم میشه راهنمایی کنید

پاسخ ها

هستی ir ۰۱:۵۴ - ۹۳/۰۴/۲۳

ارایش طلایی و یا نقره ای به پیراهن آبی میاد

Sarina ir ۰۲:۲۹ - ۹۳/۰۴/۳۰

آرایش نقره ای :)

هستی ir ۰۱:۴۵ - ۹۳/۰۴/۲۳
1
4

سلام من یه تونیک مشکی خریدم میخواستم بدونم با شلوار لی آبی زیبا میشه یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ ها

Sarina ir ۰۲:۲۷ - ۹۳/۰۴/۳۰

آره خوبه...رنگ مشکی خوبیش اینه با همه چی ست میشه ولی یه شال همین رنگی هم واسه خودت انتخاب کن تا تکمیل شه تیپت :)

sare ir ۰۲:۰۶ - ۹۳/۰۴/۲۴
0
0

پس چرا جواب سوال منو نمیدین.هر روز سر میزنم جوابی نیست.عجب سایتی

mahsa51 ir ۰۳:۴۸ - ۹۳/۰۴/۲۸
1
1

سلام با شلوار دمپای مشکی و مانتوی اسپرت بنفش و کیف مشکی چه شالی مناسبه ؟ شال مشکی پوشیدم بهش میاد ولی نمیخوام مشکی باشه لطفا راهنمایی کنید

پاسخ ها

Sarina ir ۰۲:۲۴ - ۹۳/۰۴/۳۰

سرمه ای خوب میشه به نطرم :)

Sarina ir ۰۲:۲۲ - ۹۳/۰۴/۳۰
5
0

سلام..من شلوار و شال سرمه ای دارم...تو انتخابه مانتو موندم...چه رنگی بخرم؟؟ :|

سمیرا ir ۰۳:۵۴ - ۹۳/۰۵/۰۸
0
0

سلام من لباس نامزدیم گلبهی با کفس و گل سفید داماد چی بپوشه تا ست بشه

نیلوفر ro ۰۳:۳۳ - ۹۳/۰۵/۱۴
2
1

سلام من یه مانتو گلبه ای دارم که زیرش سفیده میخواستم ببینم چه شالی بهش میاد

سارا ir ۱۲:۵۹ - ۹۳/۰۶/۰۱
1
0

سلام بچه میشه کمکم کنید با پرده کرم قهو ه ای چه رنگ می تونم برای مبلم انتخاب کنم؟به نظرتون نسکافه ای چطوره؟

ستاره ir ۱۰:۴۶ - ۹۳/۰۶/۰۵
0
0

سلام من یک پیراهن بلند دکلته آبی کاربنی دارم که بالاش یعنی روی سینه نگین و پولک داره نمی دونم با چه رنگ کفش و کیف و شال ست کنمش ? لطفا کمکم کنید

الی ir ۰۳:۰۲ - ۹۳/۰۶/۱۲
3
1

سلام من یک مانتو آبی فیروزه ای گرفتم با چه رنگ شلوار و شال ست میشه؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

Zahra ir ۰۴:۵۴ - ۹۳/۰۶/۱۴
0
2

سلام،شلوار دم پا ی ابی روشن با چ مانتویی خوب میشه؟چ رنگی باشه ؟شالو کفش چی ؟مرسی اگ کمکم کنید

ناهید ir ۰۲:۳۰ - ۹۳/۰۶/۱۸
0
0

میشه در موردست پرده قهوه ای و خردلی و مبل با همین ترکیب رنگ نظر بدید،سبز و کرم چطوره!

هستی ir ۱۲:۴۹ - ۹۳/۰۷/۰۱
0
0

سلام من ی کنون خردلی و ی کفش خردلی دارم اما نمیدونم با چه رنگ مانتوای بپوشم. ضمنا پوستم برنزه هست. لطفا پیشنهاد بدین.

مریم ir ۱۰:۵۴ - ۹۳/۰۷/۰۱
0
0

سلام:من پارچه کرم واسه کت و پارچه قهو ه ای تیره واسه شلوار گرفتم.حالا نمیدونم شال بگیرم یا روسری؟چه رنگی؟ پارچه کت و شلوارم کاملا ساده هستن.یه پیشنهاد به من بدید لطفا.

زهره ir ۰۷:۵۳ - ۹۳/۰۷/۱۵
2
0

سلام..من لباس مجلسی بلندی به رنگ صورتی کم رنگ مایل به گلبهی دوخته ام که باید چیزی مانن کمربند روی آن دوخته شود اما نمیدانم با چه رنگی ست میشود..کمکم میکنید؟

ماتیلا us ۰۲:۲۳ - ۹۳/۰۷/۱۵
0
0

سلام من یه پیراهن کوتای نقره ای اکلیلی گرفتم.موندم کفش چه رنگی بگیرم...به نظر خودم مشکی و صورتی خوبه...ولی کفش مشکی زیاد دارم و از صورتی هم زیاد خوشم نمیاد...لطفا راهنمایی کنید...آبی چطوره؟!خوب میشه؟!

م .فلاح ir ۰۶:۲۱ - ۹۳/۰۷/۲۲
0
1

سلام بامانتو صدری گرفتمکفش وشلوار چه رنگی ست کنم

شهرام ir ۰۶:۳۸ - ۹۳/۰۸/۱۴
1
0

سلام. اگه ممکنه در مورد جدول بالایی کمی توضیح بدین. آیا میشه برای استفاده از این جدول فرضیات زیر را در نظر گرفت؟ هسته: کت یا ژاکت. متمم: پیراهن سه گانه: کراوات مشابه: شلوار خنثی: کفش و کمربند

مریم ir ۱۲:۱۴ - ۹۳/۰۸/۱۹
1
0

سلام،من کیف و کفش قرمز گرفتم میخواستم بپرسم با چه رنگ مانتو و شال و شلواری بپوشم . مرسی از راهنماییتون

فاطی ir ۰۲:۱۲ - ۹۳/۰۹/۱۰
2
1

سلام ی مانتوی طلایی مشکی دارم میشه بگی با چه رنگ شلواری بپوشمش که به هم بیاند به غیر از مشکی؟؟؟؟؟ی شلوار 6جیب ابی نفتی دارم اینو با چه رنگ مانتویی غیراز ابی نفتی بپوشم؟؟؟؟؟

amitris ir ۰۶:۵۷ - ۹۳/۰۹/۲۴
0
0

سلام واقعا سایت جالب وخوبی دارید من یه سوال داشتم من یک بافت قهوه ای تیره دارم میخواستم بدونم میتونم با چکمه مشکی بپوشم یا مناسب نیست؟ ممنون

ریحانه ir ۱۲:۴۹ - ۹۳/۰۹/۲۸
0
0

سلام ممنون از مطالبتون .یه سوال داشتم من یه پیراهن کوتاه زرشکی جنس مخمل دارم نمیدونم کفش وکمربند چه رنگی براش تهیه کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.

مریم ir ۱۱:۰۰ - ۹۳/۱۰/۱۰
0
0

سلام..من دارم جهزیه میخرم سرویس آشپزخانم صورتیه .دستویی حمام و اتاق خوابم زرشکیه پذیراییمو یعنی مبل و ..چه رنگی کنم با فرشام

زینب ir ۱۰:۴۵ - ۹۳/۱۰/۱۹
0
0

کت و شلوار بنفش با چه شال و کفشی ست میشه؟

فاطمه ir ۰۲:۴۷ - ۹۳/۱۰/۲۰
0
0

سلام ،من کفش و کیفم کالباسیه،ب نظرتون پالتوو شالم و شلوارم چه شکلی باشه؟

باران ir ۱۱:۰۳ - ۹۳/۱۰/۲۱
0
1

سلام متنو خردلی نسبتابلنده شلوارچه رنگی بپوشم ؟شال چه رنگی؟ کیف وکفشم سته مشکیه

مهسا ir ۰۹:۲۰ - ۹۳/۱۰/۲۴
0
0

سلام من یه مانتوی مشکی خریدم که روش یه کت ابی نفتی میخوره باروبانای طلایی . شال چه رنگی بگیرم؟شلوارچی؟ کیف؟کفش؟ لطفا سریع جوابمو بدین مهمونی درپیش داریم.

نرگس ir ۰۳:۳۵ - ۹۳/۱۱/۰۶
0
0

سلام من یه مانتو تقریبا چهارخونه ریز نخودی قهوه ای خریدم با شلوار قهوه ای . خواستم بدونم چه رنگ کیف و کفش و شال بگیرم که باهاش ست بشه.ممنون میشم جواب بدین.نرگس

ملیحه ir ۰۹:۱۷ - ۹۳/۱۱/۰۸
0
0

سلام تور دانتل زیر آستر دار چه مدلی مانتو بوزم

شیوا ir ۰۶:۳۸ - ۹۳/۱۱/۱۱
0
0

سلام,چه رنگی با کابینت های نقره ای ست میشه برای اضافه کردن کابینت های چدید

آرام ir ۰۵:۴۱ - ۹۳/۱۱/۱۵
1
0

سلام،ممنون از سایتتون ،برای مبل های قهوهای سوخته به غیر کرمی چه رنگ هایی برای کوسن میشه استفاده کرد؟

ندا ir ۰۱:۰۲ - ۹۳/۱۱/۱۸
2
0

بامانتو سرمه ای چه رنگ دامنی رو میشه ست کرد

اریتا مردانی ir ۰۷:۳۹ - ۹۳/۱۱/۱۸
2
0

سلام من یه کت وتاپ به رنگ یاسی چرک روشن خریده ام. با چه رنگ دامن یا شلوار و کفش به بهترین نهو ست میشود

مهراسا ro ۰۵:۳۴ - ۹۳/۱۱/۲۲
0
0

ببخشد من یه مانتو قهوه ای تیره دارم باید چه رنگی باهاش بپوشم که جذاب نشونم بدا من 14 سالمه

عسل بانو ir ۱۱:۰۴ - ۹۳/۱۱/۲۸
0
0

سلام دوستان من مانتو بادمجونی رنگ خریدم با چه کیف و کفش ست کنم؟شلوار یا ساپورت ؟شال ؟ ممنونم

محسن ir ۰۲:۴۱ - ۹۳/۱۱/۲۸
0
0

سلام من یک شلوار قهوه ای سوخته با یک پیراهن نسکافه ای و یک کت راه راه با خط های قهوه ای روشن و تیره و زیتونی حالا می خواستم بدانم به همدیگر می آید یا نه اگر نه باید کدام از لباس ها را عوض کنم و آنها چه رنگی؟

الینا ir ۱۲:۱۸ - ۹۳/۱۱/۲۹
0
0

سلام من یه مانتو زیتونی طلایی گرفتم با کفش وکیف طلایی حالا نمیدونم با چه رنگ شلوار و چه شالی ست کنم میشه لطفا کمکم کنید

نیلوفر ir ۰۶:۵۸ - ۹۳/۱۱/۲۹
1
2

سلام خسته نباشید من یک سوال داشتم میخواستم بدونم که واسه ی لباس فارغ التحصیلی چه رنگ هایی خوبه و به هم میان ولی به عیر از سیاه با یک رنگ دیگه میخوام یک رنگ خاص باشه ممنون میشم جوابم را بدهید:)

مهشید ir ۰۹:۴۶ - ۹۳/۱۲/۰۱
3
0

سلام من ی شال زرشکی دارم واس عید کفش و مانتو ج رنکی بخرم لطفا جوابمو ب ایمیلم بدین

hani ir ۰۱:۳۰ - ۹۳/۱۲/۰۲
5
0

با مانتو شلوار ابی تیره کفش شال چه رنگی میاد عایا؟

مژده موسوی ir ۱۱:۵۹ - ۹۳/۱۲/۰۴
2
1

سلام من یه کت با گلهای قرمز و نقره ای دارم که نمیدونم باید با چی ست کنم اینو میشه راهنمایی کنید؟

مژده موسوی ir ۰۴:۰۷ - ۹۳/۱۲/۰۷
0
0

سلام من یه کت با آبی فیروزه ای با گلهای قرمز دارم که نمیدونم با چه رنگی ست کنم اینو لطفا به ایمیلم جواب بدین... ممنون میشم

maryam ir ۱۲:۱۹ - ۹۳/۱۲/۰۸
0
0

سلام..من مانتوم بنفشه تیرس..خیلی خیلی کوتاه..در واقع کته بره عید خریدم..شلوارمم مشکی دمپاس...نمیدونم کیف وکفش ست چ رنگی بخرم و همینطور یه روسری کوتاه عروسکی میخام اما نمیدونم چ رنگی بخرم خوبه...لطفا کمک کنید...

مینا ir ۰۴:۵۷ - ۹۳/۱۲/۰۹
0
0

سلام همسرم یک شلوار فیروزه ای دارد میخوام بدونم شلوار فیروزه ای با چه رنگ پیرهن هایی ست میشه ؟؟؟ زودتر جواب بدین

maryam ir ۱۱:۴۲ - ۹۳/۱۲/۰۹
0
0

سلام.من 1مانتوی صورتی شبرنگ خریدم.میشه بگین شال چه رنگی باهاش ست میشه؟؟؟

النا eu ۰۸:۵۰ - ۹۳/۱۲/۱۰
1
0

سلام. کمکککککککککککککک با مانتو عسلی، کیف و کفش و روسری چه رنگی قشنگه؟

الی ir ۱۱:۵۱ - ۹۳/۱۲/۱۰
0
0

سلام.با مانتوی سفید و تکه های مشکی کار شده یه کفش مشکی خریدم .حالا شلوارو شال و کیف چه رنگی بهشون میاد

ارزو ir ۰۳:۰۹ - ۹۳/۱۲/۱۰
0
1

سلام من یه کیف سرمه ای سفید دارم با دو تا کفش یکیشون مشکی صورتی یکیشون مشکیه کیف و با کدوم کفش بپوشم؟

سمانه ir ۱۰:۲۹ - ۹۳/۱۲/۱۲
2
0

سلام یه مانتو فیروزه ای روشن خریدم میشه برای رنگ روسری و کیف وکفش راهنماییم کنید

فائزه ir ۰۳:۰۰ - ۹۳/۱۲/۱۳
1
1

سلام من یه مانتو لیمویی باکفش مشکی و لیمویی گرفتم شال باهاش چی ست کنم؟؟؟14سالمه و تقریبا سبزه هستم!!!!کمکم کنین

فائزه ir ۰۱:۰۹ - ۹۳/۱۲/۱۴
0
0

تورو خدا زود جواب بدید بدجور عجله دارم!!!!!!!!

نیاز ir ۰۵:۳۹ - ۹۳/۱۲/۱۸
0
0

سلام من یه مانتو کتون کرمی رنگ گرفتم شلوار و کفشم چی باهاش ست کنم؟

momo ir ۰۵:۴۵ - ۹۳/۱۲/۱۸
0
0

با مانتو کرمی چ جور شلوار و کفسی ست کنم؟ توروخدا کمکم کنید. ممنون

ساجد ir ۰۹:۱۰ - ۹۳/۱۲/۱۸
1
0

سلام من یه سرویس خواب گرفتم که رنگش عسلی یه چه رنگ رو تختی بهش میاد ه جنسی بهتره بخرم لطا راهنماییم کنید

فرانک ir ۰۵:۵۹ - ۹۳/۱۲/۲۱
0
0

من یع مانتو زرشکی خریدم با شلوار لی مشکی...برای روسری یا شال چه رنگی خوبه؟؟؟؟

نرگس ir ۰۸:۵۸ - ۹۳/۱۲/۲۱
0
1

سلام من یه مانتو هلویی خریدم باید باهاش چه رنگ هایی را ست کنم لطفا سریع پاسخ دهید!!!

کیانا ir ۰۸:۲۳ - ۹۳/۱۲/۲۲
2
1

سلام من یه مانتو سبز یشمی خریدم به نظرتون با چه رنگ شلواری میاد؟

حسام ir ۰۶:۲۷ - ۹۳/۱۲/۲۵
0
1

سلام من یه کت کرمی دارم . با چه شلوار و پیراهنی ست کنم ؟!

سحر eu ۰۷:۱۶ - ۹۳/۱۲/۲۵
1
0

سلام من یه مانتو دارم که ساتن زرد و قرمز و سبز هست تیکه تیکه از بالا تا پایین و روش یه تور مشکی که دایره های مشکی داره، چه روسری بهش میاد؟

فهیمه ir ۰۳:۴۳ - ۹۴/۰۱/۱۰
0
0

سلام خسته نباشید من کتنوی نقره ای و کمی آبی فیروزه ای توش مانتو شال شلوار چی بهش میاد؟!لطفاکمک کنید

حسام ir ۰۴:۴۹ - ۹۴/۰۲/۰۴
1
0

سلام من کت آبی کاربنی گرفتم با چه شلوار و پیراهنی ست کنم؟پیشاپیش ممنونم

سحر ro ۱۰:۲۲ - ۹۴/۰۲/۰۵
0
0

سلام من یه کت صدفی زیر زانو با تونیک طلایی بالا زانو مهمانی خریدم اما نمیدونم با چه شلوار و شال و کفشی ستش کنم لطفا راهنمایی ام کنید.ممنون

ستاره eu ۱۲:۵۸ - ۹۴/۰۲/۱۱
0
0

سلام دوستان منیه تونیک لیمویی رنگ خیلی روشن خریدم با شلوار نوک مدادی خیلی تیره اما واقها واسه رنگ کفش و شالم هنگ کردم لطفا کمکم کنییییید مرسییییب

مجید ir ۰۶:۰۲ - ۹۴/۰۲/۱۲
0
0

سلام رنگ صورتی اگه زمینه یه دیوار باشه اگه بخوام روش طرح بزنم با چه رنگایی جلوه داره.ممنون

زهرا ir ۰۱:۴۷ - ۹۴/۰۲/۲۲
0
0

سلام من یک پارچه ی مخمل عسلی دارم میخام روش ربان دوزی کنم میشه چند رنگ که به عسلی بیاد بگید میخام رنگا خواب باشه

shirin ir ۱۰:۲۲ - ۹۴/۰۳/۱۶
0
0

سلام من یه پارچه نخی رنگ آبی نفتی تیره مایل به خاکستری خریدم برای مانتو لطفا راهنماییم کنید برای یقه و سر آستین چ رنگی بکار ببرم مدل عروسکیه و چ کفش ،شال،شلواری باید ست کنم

سارا ir ۱۱:۱۲ - ۹۴/۰۳/۲۱
2
0

سلام با سارافان آبی نفتی چه رنگ کت ست کنم .ممنون از لطفتون

مریم السادات حسین پور ir ۱۲:۰۱ - ۹۴/۰۳/۲۹
2
0

سلام من یه مانتو کرم رنگ دارم شاید هم استخونی رنگشه دقیق نمیدونم البته استخونی رنگ سفید توش بیشتره اما مانتوی من یه کمی توناژ زرد داره ....پوستم سبزه است .میخوام راهنماییم کنید چه رنگ شال ،کفش و کیفی باهاش مناسبه با توجه به اینکه من همیشه شلوار جین آبی تیره می پوشم

بهار ir ۱۰:۴۲ - ۹۴/۰۴/۲۰
0
0

سلام. من یه مانتوی آبی روشن دارم , چه رنگ شلوار جین و شال به مانتوم میاد؟ ممنون میشم جواب رو به ایمیلم بفرستید

Parya ro ۰۲:۰۹ - ۹۴/۰۴/۲۸
0
0

سلام با رنگ لیمویی چه رنگایی ست میشه..لطفا جوابو به ایمیلم بفرستین..ممنون

eeee ir ۰۲:۴۹ - ۹۴/۰۵/۲۸
0
0

سلام مانتو خاکستری تیره گرفتم چه رنگ نواری باید روش کار کنم

بهار ir ۰۴:۲۱ - ۹۴/۰۵/۳۰
0
0

سلام مانتو کاهویی رنگ گرفتم شال چه رنگی به مانتوم میاد؟

ela ir ۰۲:۰۷ - ۹۴/۰۶/۰۱
1
0

سلام لطفا راهنماییم کننو نظر بدین. مانتوی جین روشن گرفتم. کمربند نازک چرمی قهوه ای داره. پیشنهادتون برا شلوار و کیف و کفش و روسری چیه؟ تازه انمزد کردم نمیخوام خیلی هم اسپرت بشه تیپم. مسی مسی

حسین ir ۰۲:۰۸ - ۹۴/۰۶/۰۲
0
0

سلام من یک شلوار نخودی روشن کتان مخمل دارم،ست چرمم هم قهوه ای سوخته است.به نظرتون با پیرهن چه رنگی ست کنم؟؟؟؟

mehraneh ir ۱۱:۵۵ - ۹۴/۰۶/۱۰
0
0

سلام، مانتو قهوه ای تیره و شلوار کرم گرفتم، کیف و کفش چه رنگی باهاش ست کنم؟

محمد ir ۱۲:۲۵ - ۹۴/۰۶/۲۴
0
0

سلام با کت شلوار سورمه ای با راراه نازک سفید چه رنگ پیراهن و کراواتی میاد.عجله دارم مرسی

erfan ir ۰۸:۲۶ - ۹۴/۰۶/۲۵
0
0

سلام من کت تک ابی دارم باهاش چی ست کنم ممنون

yeganeh ir ۰۶:۱۰ - ۹۴/۰۸/۲۳
0
0

سلام میخواستم بدونم رنگ گل بهی و زرد به هم میان

سارا ir ۰۶:۴۸ - ۹۴/۰۸/۲۵
0
0

سلام . وقت بخیر من کت تک جیگری دارم ولی نمیدونم چی باهاش ست کنم توی یه مراسم مهم لطفا راهنماییم کنید ممنون

نوشتن يک نظر

    پیغام شما :
نام :
آدرس ايميل :
لينک :
کلمه امنیتی :