www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

چربی های شکمتان را از بین ببرید


به نظرتان آشنا می آید؟ شـما ورزش می کــنید و تغذیه تان هم درسـت است، امــا سایـز دور کمرتان هیچ تفاوتـی نمــی کند. و متاسفانه بعد از 40 سالگـی، بـایـد خیـلی بیشتـــر کـــار کنید تا بتوانید میان تنه تان را صاف و متناسب کنید. اما با برنامه علمی سه قسمتی ما می توانید در 3 الی 6 هفته شکمتان را صاف تر کرده و چربی های آن را از بین ببرید. تحـقیـقات جدید نشان می دهد که برنامه ای که شامل تمرینات بدنسازی شدید، تمرینات کاردیو/ ایروبیک شدید، و ایجاد تغییرات کوچـک در انتخـاب هـای غـذایی (البـــته نه رژیـم غذایی) باشد،
چربی های شکم را دو برابر برنامه هایی که شامل رژیم های غذایی کم کربوهیدرات و تمرینات ایروبیک است، از بین می برد. برنامه ما شامل تمرینات موضعی pilate، پیاده روی های خیلی قدرتی، و موادغذایی چربی سوز برای لاغر کردن قسمت میان تنه برای کم کردن احتمال ابتلای شما به دیابت، بیماری های قلبی، و سایر مشکلات و بیماری های خطرناک، می باشد.

در این 3 هفته باید چربی سوزی و عضله سازی کنید. در 6 هفته، خواهید دید که سانتیمتر ها از دور کمرتان کم می شود و شاید وزنتان هم در این مدت 5 تا 7 کیلو پایین آمد. و با ادامه این برنامه برای 6 ماه خواهید دید که شکمی کاملاً تخت و سفت پیدا می کنید.

برنامه در یک نگاه

هفته اول

پیاده روی قدرتی: سه روز، 20 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای: یک روز، 18 دقیقه

حرکت های pilate : سه روز، حرکات اولیه و اصلی

هفته دوم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 25 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای : یک روز، 24 دقیقه

حرکت های pilate : پنج روز، حرکات اولیه و اصلی

هفته سوم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای: یک روز، 30 دقیقه

حرکت های pilate : سه روز، حرکات اصلی

هفته چهارم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای: 2 روز، 18 دقیقه

حرکت های pilate : پنج روز، حرکات اصلی

هفته پنجم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه +

پیاده روی سه مرحله ای: 2 روز، 24 دقیقه

حرکت های pilate : سه روز، حرکات شدیدتر

هفته ششم (به بعد)

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه +

پیاده روی سه مرحله ای:2 روز، 30 دقیقه +

حرکت های pilate : پنج روز، حرکات شدیدتر

5 نکته ساده، 7 روز در هفته: تغییرات ساده ای در انتخاب های غذاییتان انجام دهید تا بدون احساس گرسنگی چربی های شکمتان سریعتر از بین برود.


پیاده روی های قدرتی

توانایی کالری سوزی بدنتان و جمع شدن سلول های چربیتان را ارتقاء دهید. با بیست دقیقه شروع کنید اما اگر توانایی بیشتر از این را دارید، با هر مدت زمان که راحتید شروع کنید. مهم این است که با تمرکز راه بروید، و برای کالری سوزی بیشتر، دست ها و کلیه عضلات بدن را منقبض کنید.

قدم هایتان را بلند بردارید. ابتدا روی پاشنه رفته، بعد کف پا و بعد روی پنجه. تنفستان باید منظم و کنترل شده باشد. سرعت راه رفتنتان هم باید تا حدی باشد که دنبال کردن یک مکالمه برایتان دشوار باشد.

سرعت پیاده رویتان را با توانایی و آمادگی جسمانی خود کنترل کنید. برای شدیدتر کردن تمرینتان می توانید پله نوردی کنید یا اگر پیاده روی را روی تردمیل انجام میدهید، شیب آن را افزایش دهید.

پیاده روی سه مرحله ای

این سه مرحله باعث می شود برای مدت زمان طولانی تری کالری بیشتری بسوزانید.

گرم کردن، 3 دقیقه: با سرعت ملایم شروع کنید به حدی که بتوانید به راحتی آواز بخوانید.

مرحله 1، 2 دقیقه: به راحتی اما با تمرکز قدم بزنید. سرعتتان نباید آنقدر زیاد باشد که نتوانید به مکالمه تان ادامه هید.

مرحله 2، 2 دقیقه: با بالا رفتن از پله یا افزودن شیب تردمیل، ضربان قلبتان را بالا ببرید.

مرحله 3، 2 دقیقه: شیب را کمی بیشتر کرده یا سرعتتان را افزایش دهید.

سرد کردن، 3 دقیقه: آرام قدم بردارید به حدی که بتوانید حین راه رفتن به راحتی آواز بخوانید.

هفته 1 و 4: هر مرحله را دو بار تکرار کنید.

هفته 2 و 5: هر مرحله را 3 بار تکرار کنید.

هفته 3 و 6: هر مرحله را 4 بار تکرار کنید.


6 حرکت pilate قدرتی

این 6 حرکت تمرینی علیرغم سادگی بسیار قدرتی و شدید هستند. دقت و تمرکز نقش بسیار مهمی دارد، پس آرام شروع کنید. ابتدا حرکات اصلی را امتحان کنید، اگر برایتان شدید بود، با انواع ساده تر شروع کنید و حول و حوش هفته سوم کمی شدت تمریناتتان را بالا ببرید.

در مقایسه به حرکات درازنشست، حرکات pilate فشار بیشتری روی عضلات شکم وارد می کند. برای سریعتر و شدتی کردن تمرینات، توصیه می کنیم که حرکات را با کش ورزشی انجام دهید. تحقیقات نشان داده است که افزودن مقاومت بیشتر به حرکات بدنسازی، فواید آن را سه برابر می کند.

1. قیچی

(روی شکم، عضلات چهارسر زانو، عضلات پشت پا، عضلات جلوبازو و سرشانه کار میکند)

حرکت اصلی: در حالت نشسته، کش را دور مچ پای چپ ببندید، و سر دیگر را با دست بگیرید. به پشت روی زمین بخوابید، پاها کاملاً باز و کشیده باشد. سر، گردن و شانه ها را به سمت بالا خم کنید و شکمتان را خیلی خوب تو بکشید. با قرار دادن بازوها روی زمین،آرنج ها را خم کنید و مچ ها را به سمت سینه بکشانید. پای چپ را صاف بالا ببرید. حرکت را سریع و کاملاً تمرکزی انجام دهید. نفس را داخل ریه کرده و پای چپ را دوباره به سمت زمین برگردانید تا جایی که فقط چند سانتیمتر با زمین فاصله داشته باشد. حرکت را 8 بار تکرار کنید. کش را باز کرده و دور پای راست ببندید و همین حرکت را تکرار کنید.


7_3

ساده تر کردن تمرین: سر و شانه ها روی زمین قرار دهید.

8_2

دشوارتر کردن تمرین: برای بالاتر بردن مقاومت، کش را پایین تر ببندید.

2. چرخش پهلو نشسته با عضلات پشت بازو

(روی پهلوها، زیربغل، عضلات چهارسر زانو، عضلات پشت بازو و سرشانه کار می کند)

حرکت اصلی: صاف بنشینید، پاها کاملاً باز باشد و پنجه ها را کاملاً به جلو بکشید. زانوی چپ را خم کنید، پا روی زمین باشد، و وسط کش را زیر پا قرار دهید و سرهای کش را در دست چپ نگه دارید. بالاتنه را طوری بپرخانید تا زانوی چپ مقابلتان قرار گیرد. دست راست را دور زانوی چپ ببندید و پهنای شانه را به هم فشار دهید.


9_1

نفس را بیرون دهید و پای چپ را با زاویه 45 درجه با زمین باز کنید، درحالیکه دست چپ را هم صاف کرده و تا ارتفاع شانه باز کنید (دست چپ در مقابل صورت باشد). پشتتان را صاف نگه داشته، نفس را داخل بکشید و پا و دستتان را پایین ببرید. این حرکت را در 8 تکرار انجام دهید و بعد پا را عوض کنید.


10_1

ساده تر کردن تمرین: هر دو پا را روی زمین قرار دهید.

دشوارتر کردن تمرین: به جای نگه داشتن زانو، در کل حرکت دست آزاد را به سمت پنجه پا با ارتفاع شانه بکشانید.


11_1

3. حرکت X دوبل

(روی عضلات شکم، زیربغل، سرشانه، عضلات چهار سر زانو، ران ها، و عضلات جلوبازو کار می کند)

حرکت اصلی: با زانوهای خم بنشینید، و وسط کش را زیر هر دو پا قرار دهید. کش را ضربدری کنید و هر سر را در یک دست بگیرید. آرام آرام عقب بروید تا جایی که پشتتان روی زمین قرار گیرد. زانوها را همچنان خم نگه دارید و رانها را نزدیک سینه بیاورید. بازوها را روی زمین قرار داده، آرنج ها را خم کرده، و سر و سرشانه ها را بالا بیاورید. این نقطه شروع است.


12_1

نفس را داخل بکشید و پاها را به طرفین باز کنید و دست ها را نیز به بالا سر برده و حرف X را بسازید. به دقت روی حرکت تمرکز داشته باشید. یک ثانیه به آن حالت بمانید و بعد دوباره به نقطه شروع برگردید. حرکت را در 8 تکرار انجام دهید.


13_2

ساده تر کردن حرکت: برای 5 تکرار اول، پاها را روی زمین قرار دهید

دشوارتر کردن حرکت: حالت X را برای 5 ثانیه حفظ کنید و بعد به نقطه شروع برگردید.

4. شنای قورباغه

(روی عضلات زیربغل، شکم، سرشانه، دست ها و ران ها کار می کند)

حرکت اصلی: زانو بزنید، طوری که پنجه های پا زیرتان خم شود، وسط کش را زیر وسط پا قرار دهید، و هر سر کش را در یک دست نگه دارید. به آرامی روی دست ها جلو بروید و با صورتتان که به سمت زمین است بخوابید. پاها خم باشد و دست ها دقیقاً در زیر شانه ها روی زمین قرار گیرد. عضلات شکم و زیربغل را برای بلند کردن سر و شانه ها منقبض کنید. نفس را بیرون دهید و دست ها را تا سطح شانه ها به جلو باز کنید و در همان حال پاها را بالا ببرید. دست ها را به طرفین گرد بپرخانید و بعد به داخل پاها و پایین بیاورید. نفس را داخل بکشید و برای برگرداندن دست ها به روی زمین زیر شانه ها، مچ را گرد کنید و پاها را نیز پایین بیاورید. 8 مرتبه حرکت را تکرار کنید.


14_1

ساده تر کردن حرکت: سینه را نزدیک تر به زمین نگه دارید.

دشوارتر کردن حرکت: همانطور که دست ها را به سمت طرفین می چرخانید، پاهایی که بالا برده اید را از هم باز کنید و قبل از پایین آوردن تا 3 ثانیه صبر کنید و بعد چرخش را کامل کنید.

5. ستاره دریایی

(روی عضلات پهلو، پشت، بیرون ران، و سرشانه کار می کند)

حرکت اصلی: با زانوهای خم بنشینید، پاها صاف روی زمین قرار گیرد و کش را دور مچ پای راست ببندید و سر دیگر را در دست راست قرار دهید. به سمت چپ بچرخید پاها صاف و زانوها کمی خم باشد. دست راست را روی ران استراحت دهید.


15_2

دست چپ را به جلو بکشید و برای تکیه انگشت ها را باز کنید. ران را تا جایی بالا بیاورید که از زانو تا سر در یک راستا قرار گیرد. با بالا آوردن پای راست نفس را بیرون دهید. زانوها را صاف کرده و دست راست را بالای سر بالا ببرید. با رها کردن آن نفس را داخل کنید. چهار مرتبه تکرار کنید و بعد پهلو را عوض کنید.


16_2ساده تر کردن حرکت: ران ها روی زمین نگه دارید.

دشوارتر کردن حرکت: پای زیری را صاف کنید تا از پا تا سر در یک راستا قرار گیرد.


17_3

6. صد

(روی عضلات شکم، عضلات پشت بازو، و سرشانه کار می کند)

حرکت اصلی: با زانوهای خم بنشینید، وسط کش را زیر ساق پا کمی پایین تر از زانو قرار دهید. کش را روی پا ضربدری کنید و هر سر را در یک دست کنار پاها نگه دارید. با برخورد نوک انگشتان دست با پشت ران، نفس را بیرون دهید و آرام آرام عقب بروید تا پشتتان کاملاً روی زمین قرار گیرد. زانوها را تا بالای ران بلند کرده، به صورتی که پایین پا به موازات زمین باشد. سر، گردن و شانه ها را بالا بیاورید و شکم را خوب تو بکشید. با گرفتن سر کش در دست ها، دست ها را صاف به موازات زمین قرار دهید. نفس را داخل بکشید، دست ها را به سرعت پنج مرتبه بالا و پایین کنید. نفس را بیرون دهید و باز 5 مرتبه دست ها را بالا پایین کنید. حرکت را برای 10 تنفس انجام دهید (100 پامپ یا بالا پایین کردن دست).


18_1

ساده تر کردن حرکت: طی تمرین سر و شانه ها را روی زمین قرار دهید.

19_2

دشوارتر کردن حرکت: برای افزایش مقاومت، کش ها را نزدیک تر به پا در دست گیرید

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات ورزش و تحرک
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

حسن مریخی ir ۰۷:۱۴ - ۸۷/۰۴/۰۲
43
29

با سلام با وب سایت شما بصورت اتفاقی اشنا شدم و مطالب جامع و کاملی را در آن دیدم امیدوارم همواره در ایجاد ارتباط بیشتر با مردمان خوب این مرز و بوم موفق باشید و بتوانید در افزایش آگاهی اجتماعی و خانوادگی آنها گامهای موثرتری بردارید.

مهسا ir ۰۳:۰۱ - ۸۷/۰۴/۰۳
62
42

سلام از این مقاله بینهاین لذت بردم و تصمیم گرفتم تو منزل خودم انجام بدم ولی قسمت پیاده روی سه مرحله ای را خیلی خوب متوجه نشدم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید.

farnaz ir ۱۲:۰۱ - ۸۷/۰۴/۰۷
33
46

salam az site pormohtavaye shoma mamnoonam laghar shodanamo madyoone shoma hastam;

سیّد امین ir ۰۶:۲۵ - ۸۷/۰۴/۰۸
38
23

سلام؛ فکر می کنم کمی برای انجام این نوع ورزش ها تنبلی کنیم... به نظرم ورزش هایی که پشت میز کار هم بشه انجام داد بهتر باشه تازه کسی که شکم بزرگی داره به خوبی نمی تونه انجام بده

منا ir ۰۴:۴۴ - ۸۷/۰۴/۱۰
54
29

واقعاً عالیه. مطالب سایت حرف نداره.در مورد همه چی نوشتین .واقعاً خسته نباشید.

منصور ir ۱۲:۳۸ - ۸۷/۰۴/۱۸
43
41

من از سایت شما خیلی لذت برده و استفاده کردم امید است با مطالب علمی جدیدتر به کمک ایرانیان سرافراز ادامه دهید.ممنون

asal ir ۰۲:۱۷ - ۸۷/۰۴/۱۸
39
24

salam matalebe siteton kheily jazzab pormohtava va bedard bokhoran MAMNOOMAM

Armaghan ir ۰۶:۰۲ - ۸۷/۰۴/۲۰
23
50

salam,matalebe saiteto0n fogholadast.mido0nin chand vaghte donbale ye hamchin maghalei migashtam?alan hodo0de 1sale,va matlabi be in kameli nadide bo0dam.ali bo0d,2 haftei 2cm az dore kamaram kam shode

مجتبی ir ۰۳:۱۰ - ۸۷/۰۴/۲۲
25
21

سلام به همگی الاخصوص "مردمانیان " اگه واقعا این سایت خوبه و از اون تعریف می کنین چرا از اینا کل مقالات رو نمی گیرین؟ تا حمایت بشن

parnaz ir ۰۱:۴۴ - ۸۷/۰۴/۲۶
46
40

خیلی سایت خوبی هست و من استفاده ی کامل رو از سایتتون بردم فقط حیف که از عناوین کمتری برخوردار است.mer30

Aziz Ahmad ir ۰۳:۰۱ - ۸۷/۰۴/۲۷
42
23

your maerials are good and useful and i like this site because i can find anythings which i need and finally every thing is fine thanks alot

علی ir ۱۱:۳۵ - ۸۷/۰۴/۳۰
25
28

سلام سایتتون فوق العادست جدا" خسته نباشید.

نور ir ۰۶:۵۳ - ۸۷/۰۵/۰۳
46
29

برای کوچک کردن سینه ها چه باید کرد.

بهار ir ۰۹:۲۷ - ۸۷/۰۵/۰۳
50
23

مطالبتون عالیه... مدتهاست که طرفدار سایتتون هستم. به همین دلیل هر موقع به مردمان سر می زنم دعا می کنم با یک تیتر جالب و مفید دیگه روبرو بشم... کلا توقعم رو حسابی بالا بردید... موفق باشین :)

bita ir ۰۵:۲۹ - ۸۷/۰۵/۱۲
46
25

ale bod .faghat baray shekam va pahlooha cheze dared

SANAZ ir ۱۲:۴۵ - ۸۷/۰۵/۱۳
38
23

سلام.راستش از سایتتون ممنونم.براتون ارزوی موفقیت دارم.

nahid ir ۰۲:۱۱ - ۸۷/۰۵/۲۴
25
24

سلام ازاین سایت پرازمحتوای شما متشکرم.

سارمینا ir ۱۱:۲۵ - ۸۷/۰۵/۲۶
27
18

سلام سایتتون واقعآعالی ولی فکر میکنم قبلآ مطالب بیشتر و پر محتوایی داشت این سایت .به هر حال متشکرم از زحماتی که برای این سایت انجام میدهید.

مهتاب ir ۰۵:۴۶ - ۸۷/۰۶/۰۲
25
18

عالی بود لطف دارید

Nahid ir ۰۹:۳۱ - ۸۷/۰۶/۰۴
42
23

سلام خواستم خسته نباشید بهتون بگم چون در این هجوم بی امان سایتهای مخرب سایت شما جز معدود سایتهایی است که به اطلاع رسانی بدون جهت گیری خاصی اقدام کرده بازهم ممنون

ali ir ۱۰:۱۶ - ۸۷/۰۶/۱۱
38
44

خیلی خوب بود موفق باشید البته بازم ادامه بدید ممنون

دیبا ir ۱۲:۲۷ - ۸۷/۰۶/۱۱
42
22

با سلام و تشکر از راهنمایی های شما . این حرکت خوب است اما مشکل همان نبود اراده و قطع کردن تمرینات است.

elena ir ۰۵:۱۷ - ۸۷/۰۶/۱۳
46
21

baraye kochak kardane sine che bayad kard?

امیر ir ۱۲:۵۰ - ۸۷/۰۶/۱۹
39
17

از ایجاد سایت پر محتوی شما سپاسگذارم استدعا دارم مطالب آینده نیز همچنین محتوای خود را از دست ندهند

maryam ir ۰۲:۱۳ - ۸۷/۰۶/۲۷
39
14

salam az mataleb khobeton khili khili mamnon faghat harakt aerobic ra ham bayan konid.

elham ir ۰۲:۱۶ - ۸۷/۰۶/۳۰
39
39

vaghean sitetoono doost daram, dastetoon dard nakoneh

محسن ir ۰۱:۲۴ - ۸۷/۰۷/۰۳
43
24

عالیه

دردمند ir ۰۹:۳۴ - ۸۷/۰۷/۰۶
25
42

باسلام و خسته نباشید من هم آرزوی شکمی صاف و سفت دارم ولی مهره های C8,L4,L5 ام دیسک دارند دست ها و پاهایم درخواب بی حس می شوند و راه رفتن و حتی ایستادن بمقدار طولانی باعث ایجاد درد شدید در پاهایم می شود من 31 ساله دارم با وزن 61 کیلو و قد 168 منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم

مسیح ir ۰۳:۴۷ - ۸۷/۰۷/۰۷
41
38

مقاله خیلی جالبی بود. لطفاً این موضوعات ادامه داشته باشد. آیا در خصوص رفع گودی کمر هم مقاله‌ای دارید؟ ممنون می‌شوم اگر راهنمایی بفرمایید. خسته نباشید. تشکر

armin ir ۱۲:۱۱ - ۸۷/۰۷/۰۸
39
39

ba tashakor az lotfeton man ke alave bar in matlab az matalebe digare site estefadeh kardam

پاسخ ها

lela de ۰۵:۲۵ - ۹۲/۰۲/۰۸

salam mamnon az rahnamaaitan .mikhastam bedonam manzoretan az piyade ravi ghodrati chi hast? mer300000

متین ir ۱۰:۴۳ - ۸۷/۰۷/۱۱
45
25

سلام خیلی اتفاقی به سایتتون اومدم اما باید بگم سایت خوبی داریدف نه این صفحه که از هر صفحه ای که باز کردم استفاده کردم موفق باشید، دلم میخواد به روز بمونید

سودابه ir ۰۳:۵۹ - ۸۷/۰۷/۱۵
39
18

سایت خوب سایتی هست که از بس مطالب مفید و موثر زیاد داشته باشه حیرون بمونی که اول باید کدوم مطلب رو بخونی که این سایت این ویژگی رو داره و چند ساله که دارم ازش استفاده میکنم و اولین سایتی هست که به دوستانم معرفی میکنم چون کاملآ بهش اعتماد دارم . موفق و سلامت باشید .

sara ir ۰۳:۰۲ - ۸۷/۰۷/۱۵
37
31

عالی بود

محمد رضا ir ۰۹:۵۲ - ۸۷/۰۷/۱۷
34
27

سایت خوبی بود تازه با شما آشنا شدم از جمله (( به نام آفریننده خلی همیشه فارس )) لذت بردم وبه مطالعه سایتتان پرداختم . لطفا در خصوص ورزشهای مفید برای معلولین جسمی حرکتی هم مطلب ارائه دهید تا در منزل ورزشهای مناسب را انجام دهند

وحید ir ۰۲:۲۲ - ۸۷/۰۷/۱۸
41
21

این سایت یکی از بهترین سایتهائی است که به زبان فارسی برای ایرانیان تدوین شده است و من درسهای زیادی از این سایت گرفته ام امیدوارم همیشه موفق و موئید باشید خداوند اجر دنیوی و اخروی به شما عزیزان بدهد

لیلا ir ۰۹:۵۷ - ۸۷/۰۷/۲۱
37
39

سایت خیلی خوبی بود متشکرم خسته نباشید

علیرضا ir ۰۸:۲۱ - ۸۷/۰۷/۲۱
21
18

من سالهاست که از سایت شما بازدید میکنم . واقعا از مطالب مفید و زیباتون لذت میبرم و استفاده میکنم . امیدوارم که عزمتون مستدام باشه

سارا ir ۰۱:۱۲ - ۸۷/۰۷/۲۴
23
44

مرسی.خیلی کامل توضیح دادید.می خواهم این حرکات را هر روز تو خانه انجام بدم تا تناسب اندامم حفظ بشه.

حمید ir ۰۸:۳۳ - ۸۷/۰۷/۲۸
18
18

با ارز سلام و خسته نباشین کلیه ئ مطالب این سایت واقعا مفید جدید و کار امدن ممنونم ازتون

fatma ir ۱۱:۴۶ - ۸۷/۰۸/۰۱
22
23

سلام خسته نباشید ممنون از سایت بسیار خوبتون

من ir ۱۰:۳۶ - ۸۷/۰۸/۰۴
34
42

خوبه همیشه .بذار در صدر مطالب بمونه

مینا ir ۰۸:۵۸ - ۸۷/۰۸/۰۵
22
25

سلام خسته نباشید خیلی خوب بود

رحیم ir ۰۳:۵۳ - ۸۷/۰۸/۰۹
44
50

سلام ,مطالب سایتتون واقعا عالین چطور میتونم باهاتون همکاری داشته باشم؟

نازیلا ir ۰۶:۲۱ - ۸۷/۰۸/۱۰
23
39

عالیه!!!!!!!!!

NAIMI ir ۱۱:۰۳ - ۸۷/۰۸/۲۷
22
21

من عاشق وب سایت شما هستم از تقریبا 3سال پیش با آن آشنا شدم بصورت اتفاقی(دنبال متون موفقیت بودم) و. شاید به بیش از 50 نفر از دوستانم آن را معرفی کرده باشم به سایت شما عشق می ورزم و از خواندن مطالبتان لذت می برم . من کارمند بیمه پارسیان هستم.

یه بنده خدا ir ۰۱:۵۹ - ۸۷/۰۹/۱۱
45
41

یه فیلم آموزشی به اسم pilates for dummies هست که آموزش‌های خیلی خوبی راجع به pilate داره. دوستانی که مایل به انجام تمرینات pilate برای تناسب اندام هستند میتوانند این فیلم را بارگذاری کنند. متاسفانه چون حجم فیلم زیاد است نمیتوانم آنرا برای دوستان ارسال کنم. اما اگر کسی از دوستان از تورنت استفاده میکنند میتوانم فایل تورنت آنرا برایشان ارسال کنم

PARSA ir ۰۱:۳۳ - ۸۷/۰۹/۱۶
25
37

MER30 aaali bod

hossein ir ۰۸:۱۹ - ۸۷/۱۰/۰۵
21
36

سایت شما بهترینه مرسی از مطالب خوبتون

نجمه ir ۰۲:۴۲ - ۸۷/۱۰/۰۷
21
24

سلام. بابت مطالب بسیار مفید و خوبتون سپاسگذارم.

علی بهرامی ir ۱۰:۳۴ - ۸۷/۱۰/۱۱
39
41

با سلام من علی از اصفهان امشب 10/10/87 با عرض تشکر فراوان از مدیریت سایت ممنون که به فرهنگ ایرانی کمک میکنید اما من از مطالبتون کامل متوجه نشدم اگر صریح تر بنویسن ممنون و سپاسگزار

asal rezaee ir ۰۸:۵۳ - ۸۷/۱۰/۱۵
42
38

agar emkan darad be sorat film va cd amozesh dahid ta behtar motevajeh shavim.va az shoma kharidari konim

مونا ir ۰۸:۴۶ - ۸۷/۱۰/۲۶
40
26

ممنون.عالی بود.

parsa ir ۰۱:۴۹ - ۸۷/۱۱/۰۱
23
42

tnx about every things .there are many important suggestion in mardoman .chair up. i like very much and evry day surch and read news in this sait

asal ir ۱۲:۳۵ - ۸۷/۱۱/۱۱
38
18

salam. mer30 bache ha site bahali darin.

ali ir ۱۲:۳۳ - ۸۷/۱۱/۲۱
34
45

ببخشید کسی می دونه این کش ورزشی رو از کجا میشه تهیه کرد؟ من این طوریش رو دیگه جایی ندیده بودم ممنون

سکوت سبز ir ۰۱:۳۲ - ۸۷/۱۱/۲۶
46
43

من یک مدت والیبال کار می کردم تو تمرینات جانبی بعضی از بچه ها به توصیه مربی با کش 5 سانتی متری معمولی تمرین می کردند

محمد ir ۱۰:۳۲ - ۸۷/۱۲/۰۷
17
19

واقعا که سایت محشری دارید، من که اساسی استفاده کردم. موفق باشید...

پیمان ir ۱۲:۲۳ - ۸۷/۱۲/۱۵
29
23

ممنون از سایت خوب و آموزندتون

حامد ir ۰۴:۵۷ - ۸۷/۱۲/۱۹
41
21

امیدوارم به طرفی بریم که ما مردم استفاده درست از اینترنت رو یاد بگیریم هرچیزی جای خودش رو داره این یکی از بهترین سایتایی هست که دیدم از این مقالتونم ممنونم 

حمید ir ۱۲:۵۹ - ۸۸/۰۱/۲۶
20
39

دو سرعت بهتر یا پیاده روی با تمرکز?

دلشاد ir ۱۰:۰۵ - ۸۸/۰۲/۰۸
39
45

سلام با تشکر از تلاش مستمر و پیگیرتون جهت ارتقاء آگاهی بینندگان سایتتون در همه زمینه های مورد نیاز زندگی... جدا خسته نباشید... تلاشتان مستدام و توفیقتان روزافزون...

عبدالله کابلی ir ۰۹:۳۳ - ۸۸/۰۳/۰۵
22
40

خیلی ها مطالب عالی و دلچسپی دارید البته در همه زمینه ها خیلی ممنون تان سرفراز باشی

راضیه ir ۱۰:۳۴ - ۸۸/۰۳/۰۵
36
46

نمی دونم چگونه تشکر کنم واقعاً سایت پرمحتوی و پرباری دارید که همه جوره مورد استفاده همه افراد است. برایتان آرزوی موفقیت می‌کنم.

asal ir ۱۰:۳۳ - ۸۸/۰۳/۱۷
24
38

واقعا عالی بود من با این حرکات در عرض 6 ماه بدون رژیم 10 کیلو کم کردم

رضا ir ۰۵:۲۲ - ۸۸/۰۳/۲۲
20
20

اقا خیلی خوب بود شکمم از 6 تیکه هم گذشت .

رضا ir ۰۵:۲۵ - ۸۸/۰۳/۲۲
41
40

خیلی خوب بود . من خودم بدنسازی میکنم و واقعا بهترین کار برای اب کردن چربی شکم زدن شکم در روز 3 تا 15 تا قبل از هر صبحانه .نهار و شام هست .حتما این کار را انجام بدید .

بنجامین ir ۰۲:۵۶ - ۸۸/۰۳/۳۰
42
35

مرسی اما به نظر شما استفاده از تناب هم خوبه؟؟؟ و این که به نظر من این ورزشها باید با برنامه تغذیه همراه بشه تا بشه نتیجه خوبی گرفت مرسی از مطالب پر محتوا و آموزندتون.

zahra ir ۱۱:۳۶ - ۸۸/۰۴/۰۸
44
23

sitetoon vagea vagean aliye, dar hameye zamineha, vagean be man komak kard

پاسخ ها

جعفری ir ۰۹:۳۲ - ۹۰/۱۲/۲۱

متشکرم این سایت های پرمحتوایتان.

زیبا ir ۱۲:۱۲ - ۸۸/۰۴/۰۹
35
41

با سلام و عرض ادب از اینکه توانستم با سایت شما آشناشوم خشنودم. و از این طریق از کلیه همکاران و یاورانی که در این راه تلاش بهینه دارند سپاسگزارم. Dear friends, Thank you for your useful texts as well as your kind attention for gathering useful subjects. with the best wishes

parinaz ir ۰۹:۲۶ - ۸۸/۰۴/۲۳
39
22

لام عالی بود زحمت کشیدید.

فاطیما ir ۰۵:۲۸ - ۸۸/۰۴/۲۷
37
23

ممنون از مطالب مفید سایتتون.فقط کاش زیر تمام مقالات منبع رو ذکر میکردید.

منصوره ir ۰۹:۵۴ - ۸۸/۰۵/۰۷
43
22

سلام مطالبتون مفید و بسیار عالیست دست شما درد نکنه

parizad ir ۰۶:۰۱ - ۸۸/۰۶/۱۸
18
44

عالی بود

parizad ir ۰۷:۱۸ - ۸۸/۰۶/۲۰
45
40

عالی بود

mohsen ir ۰۲:۲۷ - ۸۸/۰۷/۰۸
38
39

salam,vaghean tashakor,fadat,bay

reza ir ۰۲:۳۴ - ۸۸/۱۰/۱۲
47
23

سلام ، از مطالب سایت شما خیلی استفاده میکنم . مباحث بسیار مفید و آموزنده و خلاصه بیان شده و کاربردی هستند . خیلی ممنون از زحمات شما

امیر ir ۰۹:۳۲ - ۸۸/۱۰/۲۹
36
41

من 36 سال سن دارم واز چاقی رنج میبردم 123وزن داشتم با پیاده روی از روزی 1 کیلومتر به روزی 9 کیلومتر الان 110 هستم و ظرف 45 روز به این وزن رسیدم

فرشته نامهربون ir ۰۸:۴۲ - ۸۸/۱۱/۰۴
41
24

سلام، لاغر نمیشم چکار کنم سنم 34 سال قدم 159 و وزنم 65 کیلوئه ترو خدا راهنماییم کنید

النا ir ۰۱:۴۲ - ۸۸/۱۱/۰۷
27
22

عالی بود.واقعآ محشرین

sadaf ir ۰۱:۲۷ - ۸۸/۱۱/۱۰
21
27

rezhime 15 rooz ta salamati behtarin rezhimi bood ke to zendegim gereftam faghat sayz kam mikonid va pooste shafaf va zibaee peyda mikonid www.tebbeghorani.com ghesmate maghaleha

حمید رضا ir ۰۲:۵۶ - ۸۸/۱۱/۱۱
19
23

سلام.سایت خوبی بود .خسته نباشید.امیدوارم پربارتر بشه

مارال ir ۱۰:۰۱ - ۸۸/۱۱/۱۴
22
40

سایتتون فوق العاده است .امیدوارم همیشه موفق باشید .

جعفر ir ۰۴:۵۸ - ۸۸/۱۱/۲۰
39
33

من چهار سال پیش توسط همکارم باسایت شما آشنا شدم وهر چه نیاز داشته باشم در این سایت پیدا می کنم وسایت شما واقعا بی نظیر است وبه همه سایت شمارا معرفی می کنم

محسن ir ۰۱:۴۲ - ۸۸/۱۱/۲۳
42
43

آکوزشها خیلی عالی است .متشکریم

SAINA ir ۰۲:۳۲ - ۸۸/۱۲/۰۷
20
42

faghat varzesh dar ab.

sima ir ۰۱:۵۴ - ۸۸/۱۲/۱۵
23
37

pilates for dummies)salam) agaye bandekhuda mumkene in film baraye man be in adres email dar sewd beferestid az shoma mamnun misham sima.faraz@yahoo.com

هنگامه ir ۱۱:۵۴ - ۸۸/۱۲/۱۷
21
39

عالی بود .دستتون درد نکنه

majid-esi ir ۰۸:۰۸ - ۸۹/۰۱/۱۰
41
24

من از طرفداران پروپا قرص مقاله های واقعا راه گشای شما هستم بارآرزوی موفقیت برای شما زنده باد ایرانی

محمدرضا ir ۰۶:۰۲ - ۸۹/۰۱/۱۵
42
33

سایتتون مطالب بسیار مفیدی داره براتون آرزوی موفقیت دارم

ahinm ir ۰۱:۳۴ - ۸۹/۰۱/۱۸
42
19

ba salam dastetan dard nakhonad aly vamofid ast mamnoon

حامد ir ۰۳:۰۳ - ۸۹/۰۳/۲۵
19
39

مطالب بسیار ارزنده و مفیدی بود از زحمات شما کمال تشکر را دارم .یک سوال هم داشتم و اون اینه که ایا دوچرخه سواری به اب شدن چربی های شکم کمکی میکنه یا نه مرسی

farzad ir ۰۹:۳۰ - ۸۹/۰۳/۲۵
42
39

عالیه

pyro ir ۱۱:۳۰ - ۸۹/۰۴/۰۱
21
45

matalebe besyar khoobist fagaye kesani ke varzeshkar nestand harekate shekam mesle crunch,hanging leg rise va.... harekate monasebi nist!!!!!!!!!!!

hamidreza ir ۱۲:۵۵ - ۸۹/۰۴/۰۴
19
43

خیلی خیلی ممنون

پویا ir ۰۹:۲۹ - ۸۹/۰۴/۰۶
41
22

مرسی از این همه تجربه که در اختیار مردم میزارید خدا خیرتون بده الان من یک ماه دارم این ورزش رو انجام دادم و کامل جواب گرفتم مرسی از این برنامه اگر قرص های لاغری بدون ضرر رو بکید ممنون میشم

ali joon ir ۱۰:۴۰ - ۸۹/۰۵/۰۱
39
36

koochek kardane sine dar aghayoone chagh cetori bayad anjam beshe?mamnoon az site fogholadatun va khaste nabashid.

nafiseh ir ۰۱:۳۵ - ۸۹/۰۵/۰۳
9
6

سلام. مقاله ها خیلی جالب بود.موفق باشیدوپایدار

naser_sna ir ۱۰:۲۲ - ۸۹/۰۵/۰۴
7
28

سایت جامع و مفیدیه من از مقالاتش استفاده می کنم با تشکر از زحمات شما

فریبا ir ۱۰:۵۸ - ۸۹/۰۵/۰۶
36
6

با تشکر منم میخوام بدونم کش ورزشی رو از کجا میشه پیدا کرد.

حمیرا ir ۱۲:۱۵ - ۸۹/۰۵/۱۶
11
33

با سلام ؛ اگر می شود cd آموزشی این ورزشها را هم برای فروش بگذارید بسیار خوب می شود .

سینا ir ۰۲:۳۴ - ۸۹/۰۵/۲۵
14
28

سلام قبل از این لینک لینک مربوط به خودارضایی رو مطالعه میکردم عکس های این لینک با اموزش های اون لینک مغایرت دارد ..چطور است خودتان را فیلتر کنید...

h ir ۰۶:۱۰ - ۸۹/۰۵/۲۶
10
21

زیادی لاغر شدم حالا چیکار کنم؟

Behzad ir ۰۱:۱۹ - ۸۹/۰۵/۲۸
31
33

عالی بود ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ماها قرار میدین خسته نباشینننننننننننننننننننننننننننننن.

سعید ir ۱۰:۴۶ - ۸۹/۰۵/۳۰
32
21

سلام ممنون مطالب جالبی بود.....

اطلس ir ۰۹:۳۹ - ۸۹/۰۵/۳۱
28
33

سلام از سایت خوبتون خیلی تشکر می کنم . من از شما یه خواهش دارم شما در هر موردی بحث کردید اما من از شما می خواهم که در مورد بیماری های خاص مثل صرع هم توضیحات کامل را بدین . میدونم که اینجا جاش نیست من تازه یک هفته هست که با سایت شما اشنا شدم شما در مورد هر مطلبی که می نویسید کاملا علمی هست.من خودم دچار بیماری صرع هستم اما هرچه توی سایت های مختلف می گردم علت این بیماری رو رو پیدا نمی کنم.برای من سوال که ایا صرع یک بیماری روانی یا اینکه یک قسمت از مغز کار نمی کنه. خواهش می کنم در این موارد نیز مطلب ارائه بدین.

Reza master ir ۰۳:۴۳ - ۸۹/۰۶/۱۷
24
24

Wauuu.my god Enghad laghar shodam mordam.in che rezhimi bud?ha?

اکبر ir ۱۱:۰۱ - ۸۹/۰۶/۲۰
31
8

عالی بود ممنون

بهار ir ۰۹:۰۱ - ۸۹/۰۶/۲۳
11
8

باسلام ، باسلام، تشکر میکنم بابت تمام مطالب آموزنده ای که عنوان می کنید ،پیروز، موفق و پرانرژی باشید تا همیشه.

X ir ۰۹:۰۸ - ۸۹/۰۷/۰۲
13
27

من خیلی خیلی کم شکم دارم.طوری که وقتی که فقط میشینم خودم فقط متوجه میشم.لاغرم وقدمم بلنده.همه از اندامم خوششون میاد.اما دوس دارم ارن یه ذره شکمم هم نداشته باشم.چه باد کرد؟

لیلا ir ۰۳:۵۱ - ۸۹/۰۷/۱۳
12
14

چه ورزشی انجام بدیم که کمر باریکتر و باسن خوش فرم تر بشه؟

hassan ir ۰۵:۵۴ - ۸۹/۰۷/۱۹
10
10

عالی

حسینی ir ۰۸:۱۲ - ۸۹/۰۷/۱۹
27
29

مقاله بسیار مفید و ارزشمندی است امیدوارم در جهت اطلاع رسانی بیشتر موفق باشید حسینی

حسینی ir ۰۸:۲۱ - ۸۹/۰۷/۱۹
27
6

با سلام 40سال دارم دان 5 ومربی کاراته هستم زانوی چپم (قسمت خارجی) بسیار درد دارد (حدود3سال) و برای اینکه درد را کمتر کنم فشار را بیشتر به پای راستم وارد میکردم ولی 3ماه است که پای راستم نیز طاقتم را طاق کرده لطفاً در صورت امکان راهنمائیم کنید در ضمن وزنم هم 94 است و 20کیلو اضافه دارم که با این درد و محدود بودن حرکاتم اصلاً کم نمی شود

حسینی ir ۰۸:۲۵ - ۸۹/۰۷/۱۹
8
11

با سلام در مورد یک از خوانندگانتان که در مورد بیماری صرع کمک خواسته بود اگر شما مایل باشید ادرس مرا بدهید تا راهنمایی و اطلاع رسانی کاملی داشته باشم با تشکرseyedh74@yahoo.com

Abdul Raziq Barak ir ۰۱:۰۰ - ۸۹/۰۸/۰۲
28
24

Salam to All friends there. This is Dr. Abdul Raziq from Afghanistan. I would like to thatnk the chied of this site for putting and placing such beatifull and fruitfull tips of health. I wish u all the very best and May Allah bless u All... raziq.barak@gmail.com

ali ir ۱۱:۰۷ - ۸۹/۰۸/۱۲
32
7

thanks

نیما ir ۰۷:۳۴ - ۸۹/۰۹/۰۳
24
10

یه سوال داشتم این خانم که تصویرشون اینجا هست پسرزا هستن؟

کمال شبانیان ir ۰۳:۳۹ - ۸۹/۱۰/۰۷
10
26

سلام .سایت خوبی دارید.تشکر می کنم.آدرس سایتتون را تو وبلاگم می گذارم تا دیگر دوستان هم بتوانند استفاده کنند.

حیدر ir ۰۸:۰۱ - ۸۹/۱۰/۲۳
10
24

من که هیچ مطلبی ندیدم احتمالاً سرکاریم .

آناهیتا ir ۱۰:۴۸ - ۸۹/۱۰/۲۹
10
7

با سلام مطلب بسیار خوب و کاربردی هست پایدار باشید

reza ir ۰۱:۱۷ - ۸۹/۱۱/۱۵
23
18

کاشکی واسه ما لاغرا هم یه راه حلی میگفتید

mahdokht ir ۰۹:۰۵ - ۸۹/۱۲/۲۸
1
1

aya rahe sadetari ham darid

ناهید ir ۰۹:۳۱ - ۹۰/۰۲/۱۵
1
1

عالی بود من 38 سال سن و 170 قد و 73 وزنمه کمکم کنید وزنم کم بشه

چنگیز ir ۰۵:۱۳ - ۹۰/۰۴/۲۲
2
2

ممنون دوستان به من خیلی کمک کرد الان سه ماهه ۲۵ کیلو کم کردم خیلی سبک شدم.اما شرط لاغر شدن نیست.لاغر ماندنه.اگه ممکنه در اون مورد هم کمکم کنید.با تشکر فراوان از شما عزیزان

اسما ir ۱۰:۵۹ - ۹۰/۰۵/۱۰
0
1

سلام خسته نباشید من همین امروز وارد سایت شما شدم یعنی اتفاقی می خواستم بگم من 24سالمه 68کیلو وززنم 168قدمه یه دفعه وزن کم کردم 11کیلو که به 59کیلو رسیدمولی دوباره وزنم زیاد شده شما راهنماییم کنید چیکار کنم ممنون میشم

سارا ir ۰۳:۱۱ - ۹۰/۰۵/۱۳
1
2

خیلی خوب بود.فقط واسه پهلو ها چه ورزشی کنیم؟

یلدا ir ۰۳:۳۳ - ۹۰/۰۵/۱۶
3
1

سلام .ممنون از مطالب مفیدتون.اما من یه خواهشی داشتم چه ورزشی رو پیشنهاد میکنید که وزنمون کم نشه و فقط چربی های شکم و پهلوها از بین بره.قبلا ممنون از لطفتون.

علی بهاری ir ۱۲:۲۷ - ۹۰/۰۶/۱۸
3
1

سلام لطفا در مورد رژیم غذایی همراه با این حرکات هم صحبت کنید

afsaneh ir ۰۷:۴۴ - ۹۰/۰۶/۲۰
2
2

سلام میخوام بدونم پیاده روی تاثیری درلاغری پا میذاره چون من فقط میخوام شکم و پهلو را لاغر کنم و اصلا نمیخوام پاهام لاغربشن باتشکر

الف معروفی ir ۰۸:۱۳ - ۹۰/۰۷/۱۶
2
1

خسته نباشیدسایت پرمحتوایی دارید فقط اگرممکنه درمورد پیاده روی روی تردمیل برای افرادبالای50سال هم راه وروش چربیسوزی را اموزش دهید بسیارمتشکرخواهم شد

الف معروفی ir ۰۸:۱۹ - ۹۰/۰۷/۱۶
2
2

باسلام من سعی کردم مطلب رابرای خودم هم ایمیل کنم نشد لطفا راهنمایی کنیدچکارکنم باتشکر

فردین ir ۰۹:۰۴ - ۹۰/۰۷/۲۶
0
1

خسته نباشیداز 6تیکه کردن هم گذشت رو12تیکه دارم کار می کنم

ali wanted ir ۰۵:۱۲ - ۹۰/۰۸/۰۳
0
1

man ba ainke avalin bar bod ke be sait omadam vali koli nokate jaleb va bedard bokhor yad gereftam...!JAYE TASHAKOR DARE AZ NEVISANDE SAIT KE MATALEBE KHOBY RO TAHIE KARDE.MAMNON AZ VAGHTETON

Mehrdad Meghdadi ir ۰۸:۴۵ - ۹۰/۰۸/۰۵
0
1

Salam, man modat ha ast ke az matalebe site shoma estefadeh mikonam va in site ra be hameh moarefi mikonam. Az talashe shoma sepasgozaram.

علیرضا ir ۰۶:۰۷ - ۹۰/۰۸/۱۱
2
1

سلام این همه دوستان نظر دادن اما کسی هم هست که به این نظرات احترام بگذاره و جواب بده اصلا مسئول سایت توجه به حرفهای مردم هم میکنه؟

رامین ir ۱۰:۵۳ - ۹۰/۰۸/۲۷
0
1

مطلب فوق العاده مفیدی بود. تشکر از زحمات شما.

علی ir ۰۴:۱۰ - ۹۰/۰۸/۲۸
0
1

فوق العاده بود

عاطفه ir ۱۰:۵۹ - ۹۰/۰۸/۳۰
0
1

سلام بسیار عالی بود ممنون

فناوری اطالات آبی ir ۱۱:۴۲ - ۹۰/۰۹/۱۵
0
1

اگه بشه که عالی میشه من 1 سال درگیر این چربی های شکمی هستم

نگار ir ۰۷:۰۵ - ۹۰/۰۹/۱۹
2
2

سلام برمردمان و دوستان.مقاله مفیدی بود اما اگه تصاویر آموزشی بیشتر بشه عالی خواهد بود.اکثر افراد طرفدار تصاویرن که خوب ببینن و تمرین کنن. ممنون از مردمان. شادکام باشین

الهه ir ۰۱:۰۱ - ۹۰/۱۰/۲۶
0
1

سلام مطالب خیلی مفید بود اگه میشه حرکات ورزشی با دمبل هم برای کوچک کردن سایز شکم اموزش دهید ممنون

آسول ir ۰۴:۰۹ - ۹۰/۱۲/۱۳
1
1

مرسی مرسی مرسی حالا خود مرسی ممنون از سایت عالیتون قدمم کوتاه ببین من 160 تا قد و 62 وزن دارم چه کنم

محبوبه محمدی ir ۱۲:۵۹ - ۹۰/۱۲/۱۹
4
1

با سلام وخسته نباشید چطور میشه با دمبل شکمو سفت کرد

atefeh ir ۰۸:۰۵ - ۹۱/۰۱/۱۹
0
1

salam az sitetoon mamnoon man mikham az farda in karha ro anjam bedam omidvaram movafagh besham va telesme varzesh kardanam ro beshkanam

مرضیه فروزانفر gb ۰۷:۱۹ - ۹۱/۰۲/۱۵
1
1

مشکل اصلی اینه که ورزش کردن کار راحتی نیست برای ورزش کردن میل و کشش درونی لازمه همه می دونن که ورزش خسلی خوبه ..اما چند نفر ورزش می کنن ؟! مثل اینه که یه سیگاری می دونه که سیگار بده ...اما این نمی تونه سبب ترک سیگار بشه ! http://drforouzanfar.persianblog.ir/

صفورا ir ۰۱:۵۴ - ۹۱/۰۲/۱۷
2
1

سلام عالی بود،مرسی کاش روش های قوی کردن اراده رو هم ضمیمش میکردین

آزی ir ۰۳:۱۰ - ۹۱/۰۳/۰۶
1
1

خوب بود مرسی از نکات آموزندتون

azar ir ۰۹:۴۲ - ۹۱/۰۶/۲۱
0
2

khobbbbbbbbbb booooooooood.Tanx

farvahar us ۰۵:۵۵ - ۹۱/۰۷/۰۱
1
1

kheyli .... khoob boud

AZIZE us ۰۹:۲۷ - ۹۱/۰۸/۲۴
1
1

KHOBE AGE DASTORATE GAZAI HAM BGID KHOB MISHE CHI YA BKHORIM CHYA NAKHORIM TASHAKOR

maryam at ۱۲:۳۵ - ۹۱/۱۱/۱۴
1
1

salam aval as hame kheili mamnonam as saite khobetan bad mikhastam begam lotfa darmorede rejime ghazay ke bayad che gone bashad va che bokhorim bishtar tabaese laghari shavad va che nakhorim ham tozih dahi bas ham as saite besiar khobeton mamnonam

مهتا ir ۰۴:۰۱ - ۹۲/۰۱/۲۴
4
2

vaghan saiteton alie mamnoon

پریا ir ۱۰:۲۴ - ۹۲/۰۱/۲۹
2
1

جالب بود

mona ir ۰۹:۰۸ - ۹۲/۰۲/۱۶
1
2

salam esme farzesh pilates hast na pilate

مریم eu ۰۱:۲۴ - ۹۲/۰۵/۱۹
3
1

با سلام سایتتون خیلى خوبه ولى منى که دیسگ کمر دارم چه کار کنم,دوست دارم شکمم رو هم کوچک کنم راهنمایم میکنید,ممنون

عرشیا ir ۱۰:۴۷ - ۹۲/۰۶/۱۸
1
2

سلام خیلی خیلییییییییییی عالی بود....

مژگان ir ۱۲:۲۲ - ۹۳/۰۳/۰۶
1
2

واقعا ممنون از سایت پر محتواتون.ممکنه مطالبتون رو به ایمیلم بفرستید؟

بهار ir ۱۱:۲۸ - ۹۳/۰۳/۲۹
1
1

سلام خسته نباشید دختری 31ساله و مجرد هستم .من قدم 159 وزنم 61 میشه لطف کنید بگید چقد اضافه وزن دارمو ی رژیم غذایی مناسب بدبد.ممنون میشم

منیژه غلامعلی ir ۰۱:۰۰ - ۹۳/۰۵/۱۴
1
2

با سلام حرکاتتون بسیار عالی بود امیدوارم ادامه داشته باشد

Sarina ir ۱۲:۳۲ - ۹۳/۰۶/۱۶
2
3

Ba salam Man 30 sal sen daram , ghadam 170 , ba vazne 61 , faghat ye kami shikam avordam mikhastam bedunam cheghadr zaman mibare ke ab she, man 3 rooz dar hafte ham bashgah miram hodude 3 haftast, va har rooz 45 min piaderavi tond miram .

mahboob in ۰۶:۰۶ - ۹۳/۱۱/۲۶
0
1

Salam mamnoon az matalebe khubetun .aya in harakate narmeshi monasebe bimari arteroze zanoo hast?

نوشتن يک نظر

    پیغام شما :
نام :
آدرس ايميل :
لينک :
کلمه امنیتی :