www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

موادغذایی مخصوص شش تکه کردن عضلات شکم

احتمالاً می دانید که وقتی نوبت به شش تکه کردن عضلات شکم می رسد، رژیم غذایی نقش مهمی در این زمینه بازی می کند. صرفنظر از نوع برنامه تمرینی که دنبال می کنید، اگر از موادغذایی مفید برای شکم استفاده نکنید (که به چربی سوزی شما کمک می کند)، هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت. دقیقاً به همین سادگی است.

برای اینکه شکمتان را آنطور که میخواهید بسازید باید محدوده های خود را فراتر بگذارید. برای کات کردن و تفکیک عضلات شکم باید درصد چربی بدنتان خیلی پایین بیاید. بااینکه ممکن است بتوانید عضلات بازویتان را خوب تفکیک کرده یا حتی رگ های عضلات پاهایتان را بیرون بزنید، عضلات شکم به همین سادگی ها ظاهر نمی شوند.

باید رژیم غذایی خود را خیلی سخت بگیرید و فقط در رژیمتان از موادغذایی استفاده کنید که مخصوص چربی سوزی ماکسیمم و حفظ عضلات باشد.

در این مقاله موادغذایی را برای شما معرفی می کنیم که اگر شکم شش تکه می خواهید، باید در برنامه غذاییتان از آنها استفاده کنید.

1) پنیر محلی با سدیم پایین

پروتئین بخش مهمی از رژیم چربی سوزی است چون تنها ریزمغذی است که حفظ عضلات را تقویت می کند. می توانید مصرف کربوهیدرات و چربی را پایین بیاورید اما بدون پروتئین کافی، نتیجه خوبی به دست نمی آورید.

اما، همه پروتئین ها مشابه نیستند. وقتی رژیم غذاییتان بسیار کم کالری باشد، گرسنگی شدیداً به سراغتان می آید. صد در صد می خواهید که با انتخاب موادغذایی که کندترین هضم را داشته باشند و مدت طولانی تری شما را سیر نگه دارند، این گرسنگی را کمتر کنید.

پنیر محلی منبع بسیار خوبی از پروتئین کازئین است—که یکی از کندهضم ترین پروتئین های موجود می باشد. موقع خرید دقت کنید که نوع کم سدیم تر آن را انتخاب کنید. بااینکه نمک همیشه هم چیز بدی نیست اما برحسب وضعیت سلامت کنونیتان و بقیه رژیم غذاییتان، درمورد شکم باید تا می توانید احتباس آب را به پایین ترین مقدار ممکن برسانید.

2) سیب

اگر مصرف کربوهیدرات خود را پایین بیاورید و به 5 تا 8 درصد چربی بدن برسید، احساس گرسنگی مشکل بسیار عمده ای برایتان خواهد شد. بدن شما مطمئناً دوست ندارد اینقدر لاغر شود و به خاطر همین با شما مبارزه می کند. گرسنگی راه خوبی برای اینکار است.

در رژیم هایی که کالری آن خیلی پایین است، مطمئناً به وضعیت کاتابولیک (تجزیه بافت های عضلانی) می رسید. این مسئله برای حجم عضلانی بدنتان که اینهمه برای به دست آوردن آن به خودتان زحمت داده اید، اصلاً خوب نیست و باید آنرا به حداقل برسانید.

کبد در این زمینه تعیین کننده است که در وضعیت آنابولیک به سر می برید یا کاتابولیک. هیمنطور، نوع کربوهیدراتی که در میوه ها وجود دارد، کمی با سایر کربوهیدرات ها مثل برنج یا نان متفاوت است و علامت بسیار قوی تری به کبد می فرستد و اعلام می کند که در وضعیت کاتابولیک نیستید.

شاید نتوانید خیلی راحت خودتان را به وضعیت آنابولیک و عضله سازی برسانید چون مقدار کالری که مصرف می کنید خیلی پایین است اما می توانید تخریبی که به بافت هایتان وارد می شود را کمتر کنید. میوه ها به شما کمک می کنند که به این هدف برسید.

سیب میوه بسیار خوبی است چون نه قند خونتان را بالا می برد و به میزان کافی فیبر هم به بدنتان می رساند که به شما برای غلبه بر مشکل گرسنگی کمک میکند.

3) روغن نارگیل

یک نوع روغن که معدود افرادی به فکر خوردن آن می افتند، روغن نارگیل است که وقتی قصد کات کردن عضلات شکم را داشته باشید، روغن بسیار مفیدی می تواند باشد.

دلیل اینکه روغن نارگیل می تواند ماده غذایی خوبی در این زمینه باشد، به خاطر وجود تریگلیسیرید زنجیره متوسط است که به طریقی متفاوت با سایر روغن ها توسط بدن استفاده می شود. این روغن می تواند خیلی سریعتر از سایر چربی ها بعنوان انرژی مصرف شود و اگر از کربوهیدرات زیادی برای تولید انرژی استفاده نمی کنید، این میتواند به شما برای تامین انرژی بدنتان کمک کند.

البته این اشتباه را مرتکب نشوید که محتوی کالری آن را در نظر نگیرید. این هم نوعی چربی است و به ازای هر گرم نه کالری به بدنتان می رساند. پس حتماً آن را جایگزین سایر چربی ها و کربوهیدرات های مصرفیتان کنید نه اینکه آن را هم به بقیه کالری های مصرفی اضافه کنید. نکته جالب دیگر درمورد روغن نارگیل این است که در هفته های اول مصرف آن، متابولیسم بدن را قبل از اینکه به آن عادت کند، بالا می برد. پس حتی اگر تصمیم ندارید برای طولانی مدت از آن در رژیم غذاییتان استفاده کنید، مصرف فقط یک هفته آن تاثیر بسیار زیادی در چربی سوزی شما خواهد داشت.

4) اسفناچ

ازآنجاکه احتمالاً برای به دست آوردن آن عضلات کات شده ای که می خواهید از سالاد و سبزیجات زیادی در برنامه غذاییتان استفاده می کنید، لازم است که میزان آن را به حداکثر برسانید. اسفناج یک ماده غذایی بسیار پرقدرت است—حاوی میزان بالایی کاروتینوئید مثل بتا-کاروتن و لوتین و همچنین کورستین می باش که تاثیرات آنتی اکسیدانه در بدن دارند. علاوه بر آن، با مصرف اسفناج، اسید فولیک، ویتامین K، منیزیم، منگنز، و پروتئین بیشتری به بدنتان می رسانید.

یک نکته درمورد مصرف اسفناج این است که سعی کنید هر از گاهی آنرا پخته شده بخورید چون پختن تاثیرات آنتی اکسیدانه ای که دارد را بیرون می کشد.

5) کره بادام زمینی

کره بادام زمینی یکی از موادغذایی است که خیلی از افراد رژیمی در برنامه غذایی خود به وفور از آن استفاده می کنند. اگر می خواهید عضلات شکمتان را کات کنید، این ماده غذایی می تواند انتخاب فوق العاده ای برای شما باشد.

دو مزیت مهم کره بادام زمینی این است که بسیار سیرکننده است و حاوی چربی های سالمی نیز می باشد. فقط یک تا دو قاشق غذاخوری از آن می تواند گرسنگی شما را به کلی از بین ببرد و این احساس سیری ساعت ها دوام خواهد داشت و به شما کمک می کند چربی های مهم و ضروری را نیز به بدنتان برسانید.

موقع خرید دقت کنید که به دنبال انواع طبیعی آن باشید چون حاوی قند اضافی کمتری می باشند و چون قصد چربی سوزی دارید برایتان مناسب تر هستند.

6) سفیده تخم مرغ

آخرین ماده غذایی سفیده تخم مرغ است. این ماده غذایی که یکی از منابع ارزان و سریع پروتئین می باشد، خیلی سریع در بدن هضم می شود و به همین دلیل سلولهای عضلانی می توانند آمینواسیدهای مورد نیاز خود را از آن تامین کنند.

علاوه بر این، این ماده غذایی را می توان به روش های مختلف درست کرد و به همین ترتیب انتخابهای غذاییتان وسیعتر خواهد شد. همانطور که احتمالاً می دانید، وقتی انتخاب های غذایی محدود می شود، احتمال ترک کردن رژیم نیز بیشتر می شود. هر چیزی که به حفظ رژیم کمک کند یک نقطه مثبت است. این واقعیت که درست کردن سفیده تخم مرغ زمان زیادی نمی برد احتمال مصرف آن را بیشتر می کند تا یک چیزبرگر دوبل.

حرف آخر...

پس اگر به دنبال عضلات تفکیک شده و کات در ناحیه شکمتان هستید، حتماً حداقل چند مورد از این موادغذایی را در برنامه غذاییتان بگنجانید. یادتان باشد، فقط درصورت رعایت رژیم غذایی صحیح است که می توانید به هدفتان یعنی شش تکه کردن شکم دست پیدا کنید و در غیر اینصورت نتیجه مطلوبی به دست نخواهید آورد.

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات تغذیه و تناسب اندام
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

مقالات مرتبط

• چربی های شکمتان را از بین ببرید • 10 حرکت برای حفظ تناسب و پرورش عضلات شکم • شکمی عضلانی و جذاب : ساده ترین راه!

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

shahla ir ۰۱:۳۶ - ۸۷/۰۶/۰۴
76
2871

لطفا درباره خرید کره بادام زمینی اطلاعاتی به خوانندگان بدهید ممنونم

آرش ir ۰۱:۳۷ - ۸۷/۰۶/۰۷
617
84

سلام 2 تا سوال داشتم اول اینکه این رژیم برای کاهش وزن نوشته شده؟ یعنی من که الان وزنم پایینه (تقریبا لاغر) برای کات کردن شکم باید از همین رژیم پیروی کنم؟ و دوم اینکه علاوه بر رژیم غذایی چه حرکت های ورزشی مفید ترن برای کات کردن شکم؟ ممنون

علی ir ۱۲:۲۱ - ۸۷/۰۶/۲۵
48
30

سلام من یه سوال داشتم. توی قسمت (چربی های شکمتان را از بین ببرید) شما چند تا حرکت با کش ورزشی رو آموزش دادین که من این کش رو توی هیچ لوازم ورزشی نتونستم پیداش کنم. میشه بگید باید از کجا تهیه کنم؟

نجوی ir ۰۳:۳۱ - ۸۷/۰۷/۱۰
34
33

سلام اگه شما یه تویوپ دوچرخه رو بگیرین و اونو از وسط قیچی کنین یه کش بلندو محکم خواهید داشت و اگه خیلی سفت بود بازم با قیچی از حالت 2لایه بودن درش بیارین

mohsen ir ۰۱:۲۴ - ۸۷/۱۱/۲۱
40
47

khili khoob bood

reza ir ۰۱:۳۴ - ۸۷/۱۲/۲۰
333
36

بابا من دنبال حجم هستم با این برنامه غذایی شش تکه کردن شکم ادم لاغر میشه لطفا توضیح بیشتر ممنون

قشنگ ir ۰۷:۵۱ - ۸۸/۰۸/۱۱
43
59

سلام باید درمورد سیب بگم که نه تنها جلوی ضعف را نمی گیره بلکه بدتر گرسنه میکنه پس اطلاعات ارائه شده غلط است

پاسخ ها

امیر علی ir ۰۳:۵۷ - ۹۲/۰۲/۲۷

درسته اما معده رو میبنده واشتها رو کم میکنه ولی در کنارش گرسنگی میاره بهتر بعد خوردن مواد خوراکی مصرف بشه

اعظم ir ۰۷:۵۹ - ۸۸/۰۸/۱۵
35
76

لطفا در مورد چگونگی کوچک کردن شکم نیز توضیح دهید.با تشکر.

مهدی ir ۱۰:۰۸ - ۸۹/۰۶/۱۷
21
49

با سلام وخسته نباشی به نظرشماچه راهکاراهست که حجم عضلانی همراه با شش تکه کردن شکم از جواب شما ممنون میشم

mahyar ir ۰۶:۲۷ - ۸۹/۰۹/۰۱
30
6815

منم باید به قشنگ بگم که سیب آدم گرسنرو سیر میکنه و آدم سیرو گرسنه

j-f ir ۰۱:۲۰ - ۸۹/۱۰/۰۶
30
29

کمی هم از حرکات مربوط به کات کردن شکم بگین بدی نیست ممنون

شایان ir ۱۲:۴۲ - ۹۰/۰۶/۲۳
14
6

میخواستم بپرسم اگه حرکات شکم را با وزنه انجام بدیم تاثیری تو کات کردن شکم داره؟

پاسخ ها

سجاد ir ۰۱:۲۶ - ۹۳/۰۴/۰۴

بله البته که داره اما باید چند تا نکته رو بدونی:کمرت باید کاملا صاف باشه تا به مهره های کمر اسیب نبینه دوم اینه مثلا اگه چهارتا ست پنجاه تایی رو میخوای درازنشست بری حداقل یه ست رو بدون وزنه برو تا تعادل عضلانی بدنت رو وزنت متمرکز باشه درضمن وزنه رو باید در جای مناسبی از بدنت قرار بدی در واقع رو نقطه عطف بالا تنت که فشار به صورت متعادل به سایر عضلات بدنت وارد شه.

سیاوش ir ۰۸:۳۱ - ۹۰/۰۶/۲۴
12
6

من شکمی شش تکه دارم . ولی هیچ وقت یادم نمیاد که اینقدر سخت گرفته باشم، فقط 2 حرکت مختلف واسه شکم انجام دادم . امیدوارم شماهم شکمتون شش تکه شه (البته اگه دوست دارین)

پاسخ ها

$@m@n ro ۰۴:۱۸ - ۹۴/۰۶/۰۸

سلام ببخشید اقا سیاوش مى شه بگید چه کار کردید ممنون مى شم

aftab1337 ir ۰۶:۴۳ - ۹۰/۰۷/۱۵
9
7

باعرض سلام وخسته نباشیدوتشکرازمطالب مفیدتان میخواستم سوال کنم با وضعیتهای بدنی متفاوت ومردیازن بودن وسنین مختلف چقدرباید ازاین مواداستفاده شود باچه کسی مشورت کنیم ایا امکان راهنمایی درسایت شماهست؟متشکرمیشوم جواب بدهید .

mojtaba ir ۰۱:۱۸ - ۹۰/۰۷/۱۷
4
12

salam khedmate tamame dostani ke nazar dadan bayad be hameye kasani ke mikhan shekame kuchik ya ghashang ya kate 6 teke dashte bashan bayad begam shoma ke chagh ya laghar hastid bayad bar hasbe gorohe khuniton taghziye beshid masalan baraye (o) khordane labaniyat mozere ke inja gofte bayad panir bokhorid agar dost dashtid ke be on badani to har vazni che dokhtar va che pesar ke arezosho darid man mitonam komaketon konam bayad begam man aslan vase in kar kise nadokhtam faghat be khatere khoda va kasayi ke be khatere adame tanasobeshon etemad be nafseshono az dast dadano khodeshono pain mibinan in telo Email man hast. 09190023634 shab863@yahoo.com

moein ir ۰۲:۵۸ - ۹۰/۰۷/۲۸
4
7

باباهمین سیب و پنیر شما من 6 ماه رفتم جواب نداد ولی 1 ماه با هیچی نخوردن مخصوصا شبا خیلی جواب داد و الان هم از وزن و 6 تیکم راضی هستم.

mohammad ir ۰۱:۵۲ - ۹۰/۰۸/۲۶
7
2

میخواستم بدونم حرکات شکم با وزنه سنگین شکمو کات میکنه

anahita ir ۱۲:۲۵ - ۹۰/۰۹/۰۹
8
3

Hello my dearest , How are you today_سلام من یک دختر < یک سوال داشت در مورد شکم سازی * ممنون شد که چه کار کرد تا شکم خیلی آب شد ولی بدن زیاد فرق نکرد ؛ لطفا فرستاد جواب به ایمیل tanks , Miss Anahita , Turkey Women Antalya city

داود ir ۱۰:۵۳ - ۹۰/۰۹/۱۷
3
2

اگر امکان براتون داره در مورد کات کردن شکم و کلا بدنی ورزیده و مایکنی بیشتر توضیح بدین

AmiR ir ۰۸:۰۱ - ۹۰/۱۰/۳۰
5
2

سلام آقا سیاوش...شما چه حرکاتی رفتید که بدنتون شش تیکه شد؟!؟اگه مشکلی نیست به ایمیل ام ج بدیدamirblooder@yahoo.com

محسن ir ۰۳:۲۱ - ۹۱/۰۱/۲۵
4
3

من هم شکمی 6 تیکه دارم...به هیچ عنوان چیپس و پفک و شیرینی و نوشابه نمیخورم. 6:30صبح با خوردن یک لیوان آب میورم دوچرخه سواری.5:0 بعداز ظهر شنا شکم روی سطح شیبدار و بارفیکس. از هیچ غذایی هم خودم رو محروم نکردم. قدم 185 وزن 78

aria ir ۰۱:۰۵ - ۹۱/۰۱/۲۶
9
3

اینا همش بستگی به تلاش آدم داره

پیمان ir ۰۱:۰۷ - ۹۱/۰۳/۱۱
2
2

1. چون ژنتیک آدمها فرق میکنه این کار برای بعضی ها راحته وبرای بعضی ها نه ، یعنی این بستگی به ژنتیک شما داره که چربی روی عضلات شکم یا هرجای دیگه چه قدرباشه . 2. تا قبل از بلوغ هم تعداد و هم حجم سلول های چربی زیاد میشه ولی بعد بلوغ فقط حجمشون زیاد میشه پس اگر قبل از بلوغ چاق بودید کارتون سخت تره.

reza ir ۱۰:۲۵ - ۹۱/۰۳/۱۶
3
1

خیلی جالبه

ََAli ir ۱۲:۵۱ - ۹۱/۰۳/۱۷
2
3

fardi ke erade ghavi dashte bashe hatman be hadafesh yani shekame six pack mirese!!! in barname ghazayi kheyli mitoone moaser bashe, mamnoon!

کیوکوشین کای کاراته ir ۰۵:۳۱ - ۹۱/۰۳/۲۰
3
2

من شکمی شش تیکه دارم. هیکل من و دوستم هر دو یک اندازه و انجام ورزش های هر دو مون یکی است.حالا من شکمی شش تیکه دارم و برادرم نداره. از نظر من علت عمده و اصلی در شش تیکه شدن وظعیت های موروثی و ژنتیکی بدن ایت

حنا ir ۰۸:۱۸ - ۹۱/۰۴/۲۹
3
3

ممنون خیلی خوب بود . اطلاعات رو به روزتر کن

fardin ir ۰۱:۱۷ - ۹۱/۰۵/۱۴
3
2

سلام من می خواستم بدانم چگونه می توانم با این برنامه غذای وزن خود را کم نکنم.

nima fr ۱۰:۱۹ - ۹۱/۰۵/۲۰
7
6

سلام چاکریم ببخشید من این کره ی بادام زمینی و روغن نارگیل و باید از کجا تهیه کنم؟؟؟

aria ir ۰۸:۱۵ - ۹۱/۰۶/۰۶
13
4

سلام ببخشید من میخواستم بدونم که لازم نیست که ما هیچ حرکتی انجام دهیم مثل دراز نشست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ابی ir ۰۲:۲۶ - ۹۱/۰۶/۱۸
5
2

شیره خرما و ارده هم به اندازه کره بادام زمینی مفید است؟

مسعود ir ۰۲:۵۶ - ۹۱/۰۷/۰۶
6
1

ایا بااین مواد غذایی لاغرهم میشویم؟

javad ir ۰۳:۲۰ - ۹۱/۰۹/۰۲
4
1

عالی بود.........

Mosi us ۰۳:۵۷ - ۹۱/۱۰/۰۴
2
7

Salam,khob bod nazarate dostan ham jaleb bud ,ama qeyre qabele etminan,akhe harki ye chizi mige, Man qadam 180 vazn 75 Ama ye kami shekam daram lotfan mano rahnamaii konid ke chetor mitonam shekamo khati kunam mamnon, Email: changiz_farhad@yahoo.com

بهزاد ir ۰۹:۴۱ - ۹۲/۰۲/۳۱
2
3

سلام لطفاً رژیم غذایی که هم باعث افزایش وزن عمومی و هم کاهش چربی و شش تکه شدن عضلات شکم بشه راهنمائی فرمائید . متشکرم

romina khano0m ir ۰۱:۱۲ - ۹۲/۰۳/۰۷
3
4

با سلام به همه ی دوستان باید بگم که فکر میکنم به غیر از همت و تلاش خودمون ژنتیک هم خیلی موثره چون من خودم 6سال کاراته کار کردم و 11سال اسکیت اما الان بدن انچنان ورزشکارانه ای ندارم درصورتی که توی تمرینات هم تقریبا یک روز درمبون150تا درازو نشست به حالت های مختلف بود الان تناسب اندام دارم اما اونجوریکه باید بدنم ورزشکارانه باشه نیست

ali_pj ir ۱۲:۲۰ - ۹۲/۰۳/۲۰
4
3

rahe hale 6tike shodan!!!! 3nobat shena shekam! roozi 1 saat davidan! va khordan poroteiene tabiei! arze 2mah badan 6tike mishe!

محمد ir ۰۳:۱۳ - ۹۲/۰۵/۱۴
3
2

سلام من خیلی وقته حرکات دراز نشست میرم و شکمم 6 تیکه شده ولی تفکیک نشده و روش یه ذره چربیه.برنامه غذایی هم ندارم لطفا میشه یه برنامه غذایی خوب بهم معرفی کنید.قدم 181 وزنم69 و سنم17 و یه ماهه میرم بدنسازی ولی قبلش حرکات شکم رو انجام میدادم مریبیمونم میگه خودش تیکه میشه کاریت نباشه.متشکرم از سایته خوبتون

شبنم ir ۰۸:۱۸ - ۹۲/۱۱/۰۷
2
3

سلام من 177 قدم هست و 67 کیلو ورنم می خواستم شکمم را شش تکه کنم و پایین تنه ام را بزرگ کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ ها

brouce ir ۰۹:۰۴ - ۹۲/۱۲/۱۲

باید یه ماه خوردن نون و برنج به حداقل برسونی و غذای دیگه جایگزینش کنی همین

عرفان us ۰۹:۴۶ - ۹۲/۱۱/۱۸
2
8

خیلی بچه بازی بود

amir ir ۰۶:۴۰ - ۹۲/۱۱/۲۴
3
2

بی ادب درس نخوان جای تشکرته

bruce ir ۰۹:۰۲ - ۹۲/۱۲/۱۲
2
4

با سلام برای داشتن شکم شش تیکه به مدت یه ماه خوردن نون و برنج به حداقل برسونید و حرکت شنا هم داشته باشید .

محمد ir ۰۱:۱۵ - ۹۳/۰۵/۱۶
2
4

یعنی بریم بقالی سر کوچه بگیم پنیر کم سدیم بده هههه

ارمین ir ۱۱:۵۰ - ۹۳/۰۶/۱۳
4
11

بهترین راه:شکم خود را با تیغ شش تکه کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali ir ۰۳:۴۱ - ۹۳/۰۶/۲۴
0
3

ببخشید من میخوام یک بدنی 6تکه داشته باشم واین برنامه ی ورزشی هم انجام خواهم داد فقط میشه به جای اسفناج و کره بادام زمینی 2چیز دیگر بهم پیشنهاد کنید. لطفا

حسین ir ۰۱:۲۲ - ۹۳/۰۸/۰۹
2
4

بهترین ماده غذایی که میتونین واسه تنظیم وزن و کات کردن شکم بخورین سیب سبز (ترش) هستش

امین ir ۰۱:۰۰ - ۹۳/۱۰/۱۲
16
2

بخشی از راه حل ب ژنتیک فرد بستگی داره و از نظرمن قبل اینکه تمرینات شکم رو انجام بدین چربی رو آب کنید ، بعدش براحتی میتونین 6 تیکه یا هشت تیکه کنین... سعی کنین تکرار دراز نشست رو بیشتر کنین تا چربی ها آب شه بعد این مرحله میتونید با وزنه کار کنین تا خودشو نشون بده یا ب عبارتی بزنه بیرون... رژیم غذایی هم بی تاثیر نیس... امیدوارم تونسته باشم کمک کنم...

Alike us ۰۹:۴۸ - ۹۳/۱۱/۱۳
5
2

خیلی عالی بود من این کار را کردم و به نتیجه شم رسیدم ای سایت لایکه

mohammad af ۰۹:۲۰ - ۹۴/۰۴/۱۷
2
2

سلام من محمدم من 12سالم من باید چیکار کنم تا شکم شش تکیه شود ممنون میشم

Alireza.hn ir ۰۴:۰۵ - ۹۴/۰۵/۳۰
0
0

سلام ببخشید من ماهیچه های شکمم مشخص هستن ولی مرتب نیستن برای مرتب کردنشون چیکار باید بکنم؟!

ماهان0030 ir ۰۱:۴۵ - ۹۴/۰۶/۲۳
0
1

سلام به همه عزیزانی که می خوان شکم شش تیکه داشته باشن این حرکات کافیه زیرشکم خلبانی۲۰*۴ شکم خلبانی ۲۰*۴+خم شدن به پهلوبادمبل۲۵*۵

نوشتن يک نظر

    پیغام شما :
نام :
آدرس ايميل :
لينک :
کلمه امنیتی :