www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

8 خصوصیت یک مرد واقعی

درس امروز درسی پایه ای و اساسی است، در مورد پایه و اساس مرد بودن است. با کلیه ی اطلاعاتی که در دست دارم، مطمئن هستم که شما بحث درمورد چنین مسائلی را بی فایده می دانید و خواهید گفت چرا وقتی مسائل مهمتری مثل کار و تجارت هست، باید چنین چیزهایی یاد بگیرید.


پاسخ این سوال بسیار ساده است:


برای ساختن یک خانه ی فوق العاده، ابتدا باید یک فونداسیون محکم بسازید تا بتوانید سایر چیزهای زیبا را روی آن قرار دهید. برای ساختن یک مرد بزرگ نیز، نیاز به یک پایه و اساسی استوار و مستحکم است تا بعد بتوانید چیزهای کوچک دیگر را روی آن اضافه کنید.


طی چند سال گذشته به من ثابت شده که اکثر مردها فاقد این فونداسیون و بنیاد هستند تا بتوان به آنها قانون ها و اصول دیگر را آموزش داد. تعاریف بسیاری برای یک مرد وجود دارد و افراد مختلف نظریه های متفاوتی دارند. اما من در اینجا آنچه واقعاً لازم است بدانید را برایتان آورده ام.


ویژگی اول: یک مرد واقعی محکم و قوی است

یک مرد واقعی بخاطر هر چیزی گریه نمی کند، زاری نمی کند، شکایت از چیزی نمی کند، تمارض نمیکند، و لازم نیست هر بار که عطسه کرد به پزشک مراجعه کند. یک مرد واقعی تصمیم می گیرد و با عواقب و نتایج این تصمیمات روزگار می گذراند. یک مرد واقعی مسئولیت اعمال و حرف های خود را بر عهده می گیرد. یک مرد واقعی، محکم و استوار است. و با سختی های زندگی مقابله می کند. یک مرد واقعی خشن و سرسخت است و از خود احساسات نشان نمی دهد. یک مرد واقعی ستون فقرات خانواده است و نمی تواند از خود ضعف نشان دهد. اگر از عنکبوت می ترسید، مسلماً یک مرد واقعی نیستید.


ویژگی دوم: یک مرد واقعی متمرکز است

یک مرد واقعی تفاوت بین مهم بودن چیزی و مهم نبودن آن را می فهمد. یک مرد واقعی وقت خود را صرف کارهای بیهوده ای که هیچ عایدی برای او ندارند، نمی کند. مطمئناً کارهای زیادی برای تفریح و سرگرمی وجود دارد، اما او باید برای انجام این کارها هم دلیل داشته باشد. یک مرد واقعی خود را روی قدرت، پول و خانواده اش متمرکز میکند. هیچگاه خود را روی سکس متمرکز نمی کند. سکس در نتیجه ی داشتن قدرت، پول و خانواده، خود به خود به سراغش می آید.


ویژگی سوم: یک مرد واقعی، اهمیت خانواده را درک می کند

یک مرد واقعی خانواده اش را قدرتمند نگاه می دارد و به تاریخچه ی خانوادگی خود اهمیت زیادی می دهد. یک مرد واقعی می داند که فرزندانش هدیه ای از جانب خداوند هستند و باید با آنها به خوبی رفتار کند، هرچند هر از گاهی باید برای آنها قوانین و مقرراتی تعیین کند.


ویژگی چهارم: یک مرد واقعی غیبت نمی کند

یک مرد واقعی دهانش را می بندد و اطلاعاتش را درمورد دیگران پیش خود نگاه میدارد. یک مرد واقعی در بحث های هیچ و پوچ شرکت نمی کند و درمورد چیزهایی که از آن اطلاع ندارد و مطمئن نیست حرف نمی زند.


ویژگی پنجم: یک مرد واقعی همیشه سر حرفش هست

هر وقت قولی بدهد، آن را عمل می کند. و اگر بداند که از عهده ی انجام قولی بر نمی آید، هیچوقت حرفش را نمی زند. یک مرد واقعی مردن را به شکستن عهدش ترجیح می دهد. او می داند که حرفش نیز باید به قدرت عملش باشد.


ویژگی ششم: یک مرد واقعی تلاش می کند تا الگو باشد

یک مرد واقعی همیشه به خود و دیگران احترام می گذارد، مگر اینکه مورد بی احترامی قرار گیرد. او الگو و نمونه ای برای پیروان خود و به خصوص فرزندانش است. من هیچوقت کارهایم را به خانه نمی آورم، به همین دلیل فرزندانم من را فقط به عنوان یک پدر میشناسند. شما نیز باید همین کار را بکنید. یک مرد واقعی هیچگاه اجازه نمی دهد که فرزندانش پی به ضعف های او ببرند.


ویژگی هفتم: یک مرد واقعی پول مورد نیازش را خود به دست می آورد

یک مرد واقعی در انتظار صدقات و نیکوکاری های دیگران نمی نشیند. و پول پدرش نیز برای او کفایت نمی کند. او خود در جستجوی روزی خود بر می آید و اگر از پدرانش به او ارثیه ای برسد، به جای هدر دادن آن، ده برابرش می کند.

ویژگی هشتم: یک مرد واقعی زن نما نیست

یک مرد واقعی در گوشهایش گوشواره نمی اندازد و موهایش را بلند نمی کند. روی سینه و شکمش را نمی تراشد. او می داند که به استثنای آرایشگرش، سایر ملزومات و نیازهای بهداشتی او باید توسط یک زن انجام گیرد. یک مرد واقعی باید حداقل سه دست کت و شلوار در کمد داشته باشد و حداقل سه بار در هفته باید کت و شلوار بپوشد. یک مرد واقعی می داند که چطور باید شیک باشد.درس تمام شد

خوب امروز چه یاد گرفتید؟ یاد گرفتید که قبل از اینکه بخواهید خود را یک مرد بنامید، تکالیف زیادی دارید که باید انجام دهید.

نکته ی دیگری که باید به خصوصیات یک مرد واقعی اضافه کنم این است که: یک مرد واقعی همه چیز را ساده می گیرد. اگر لغات و اصطلاحات قلمبه سلمبه بلد باشد، به ندرت از آنها استفاده می کند و سعی می کند درمقابل افرادی فقط از آنها استفاده کند که تصور می کنند از او بالاتر و برتر هستند.

درس همین جا به اتمام رسید.

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات ازدواج و خانواده
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

ونوس ir ۱۰:۲۲ - ۹۱/۰۳/۲۸
83
25

من خیلی زن خوشبختی هستم چون همسری بااین خصوصیات دارم

م ir ۱۱:۰۷ - ۹۱/۰۳/۲۸
96
33

مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید شوهر خوب مگر گیر کسی می آید

پاسخ ها

همایون ir ۰۹:۴۰ - ۹۱/۰۴/۲۱

مردهوسران عاشق زیبایی میشه ولی مرد عاشق حتی زشت راهم زیبامیبیند×× تادنبال کدام باشیم

Excellent ir ۱۱:۰۸ - ۹۱/۰۳/۲۸
83
19

با سلام با تشکر از مطالب خوبتون .... انشاءالله مردا زیاد شن... فعلا که نامردا زیادن...

محسن eu ۱۱:۱۶ - ۹۱/۰۳/۲۸
65
7

خب چیکار کنم من از مارمولک میترسم دیگه چیکارش میشه کرد

پاسخ ها

سعیده ir ۰۵:۵۲ - ۹۲/۰۵/۳۱

نهههههههههههههه اصلا باورم نمیشه ..... محسن؟

علیرضا ir ۱۲:۱۳ - ۹۱/۰۳/۲۸
9
5

باسلام فکر کنم خیلی زود شروع کردی .باید خیلی صبر کرد.

الهام ir ۱۲:۳۱ - ۹۱/۰۳/۲۸
29
47

یک مرد واقعی یافت نشود!!!!

مدیسه ir ۰۲:۰۶ - ۹۱/۰۳/۲۸
6
39

خیلی عذرخواهی می کنم و قبلش تشکر می کنم از مقالتون اما آیا به نظر شما این خصوصیات واقعی هست؟ آن هم در جامعه ما؟؟؟ بیشتر یک ترجمه صرف بود تا یک مقاله واقع گرا. با تشکر http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com دوستی با حضور همیشه نهان...

علی ir ۰۲:۲۲ - ۹۱/۰۳/۲۸
42
10

مار رو ببینی چی میگی جه برسد به عقرب!!! به تو هم میگن مرد -- مرد باید تو دهن شیر بره داداش

غزاله ca ۰۲:۲۸ - ۹۱/۰۳/۲۸
34
11

به نظر شما کامران و هومن مردان واقعى هستند یا جورج کلونى؟

.. ir ۰۲:۴۳ - ۹۱/۰۳/۲۸
47
10

اون شماره 1 و 8 زیاده روی بود لازم نیست یه مرد واقعی همیشه محکم باشه چون بالاخره یه آدمه ظاهر یه آدمم به خودش مربوطه (روی سینه و شکمش را نمی تراشد!!) به کسی چه ربطی داره که یه نفر میخواد پشماشو بزنه یا نه؟!!

lili ir ۰۲:۴۸ - ۹۱/۰۳/۲۸
12
12

مقاله خوبی بود متشکرم . ویژگیه دوم متاسفانه تو اکثر اقایون نادره و یا اصلا وجود نداره ...

رضا ir ۰۳:۰۰ - ۹۱/۰۳/۲۸
29
1

سلام جالب بود ولی کلی...!!! من بسیاری از این خصوصیات رو بعد از ازدواجم و به لطف و همراهی همسرم بدست آوردم و دائما با مطالعه و مشورت با بزرگترهایم سعی در ارتقاع بیشتر شخصیتی خودم دارم.اینکه آدم خشن و سخت باشه و در عین حال همسری مهربان و پدری دلسوز باشه یک وظیفست...چون من پدری اینگونه نداشتم ولی هدفم جز اینگونه(مرد ) بودن نیست.

hehe eu ۰۳:۲۶ - ۹۱/۰۳/۲۸
63
6

یک مرد واقعی ابرو برنمی دارد، لباس چسبان نمی پوشد، تل به موهایش نمی زند، اوا خواهری حرف نمی نزدو ...

ستایش ir ۰۹:۳۱ - ۹۱/۰۳/۲۸
20
14

اه..... خوشم نیومد،یه بارکى بگین مرد باید یه تیکه سنگ باشه.... <یک مرد واقعى از خود احساسات نشان نمیدهد!!!> حالا یعنى چى این حرف؟؟؟؟

امین ir ۰۹:۵۳ - ۹۱/۰۳/۲۸
21
29

شوهر خوب گیر کسی میاد که خودش خوب باشه راستی دخترا تو قحطی پسر خوب چه میکنن؟

پاسخ ها

سارا ir ۱۱:۳۳ - ۹۱/۰۴/۰۵

انقدر بدم میاد از این جور حرف زدن... اتفاقا برعکس حرف شما همیشه اتفاق میافته...سیب سرخ نصیب دست چلاغ میشه...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

selfish & selfobserved guy ir ۱۱:۴۹ - ۹۱/۰۳/۲۸
1
5

man hame ina ro daram.!!!

nazanin به امین ch ۱۲:۰۵ - ۹۱/۰۳/۲۹
15
10

مون کاری که شما تو قحطی دختر خوب میکنین

helma ir ۱۲:۵۶ - ۹۱/۰۳/۲۹
4
2

مقاله خوبی بوددالبته یه جاهایی اغراق شده بود.وبعضی مواردروهم کم داشت.

m.k ir ۰۱:۵۱ - ۹۱/۰۳/۲۹
19
7

من موهام بلنده و میبندم ولی گوشواره ندارم حالا تکلیف چیه باید سکه بندازیم ببینیم شیر میاد یا خط ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ ها

یگانه ir ۰۹:۳۴ - ۹۱/۰۴/۱۰

شیر یا خط نمیخواد ، موهاتو که میبندی گوشواره ام بندازی تکلیفت روشن میشه

مونا ir ۰۴:۰۹ - ۹۱/۰۳/۲۹
2
3

دوستی دارم آقاباشناختی که ازش دارم پسرخوب وایده الیه ولی همیشه درموردیه مسئله بهم دروغ میگه.درصورتی که ازنظرعقلی به هردوتامون کاملاثابت شده است وهمیشه سرهمین مسئله مشکل داریم وبه هرنحوی تلاش میکنه پای حرفش که کاملاهم ازنظرخودش وهم من اثبات شده است بایسته این مسئله اذیتم میکنه .به نظرتون من بایداین کارشوباموردشماره5تون که مردواقعی همیشه سرحرفش هست توجیح کنم.اخه ماتقریبابایه شوخی که ته مایه جدی هم داشت باهم دوست شدیم ولی بعدیه مدت واقعادرگیرشدیم .باتشکرازسایت خوب ومقالات مفیدتون.

پاسخ ها

فرزاد us ۰۵:۲۶ - ۹۱/۰۴/۱۵

مرتضی رو میگی؟؟

mohsen ir ۰۱:۴۹ - ۹۱/۰۳/۲۹
9
6

خیلی ممنون از مقاله پرمحتواتون اما هیشکی همه این مواردو با هم نداره دوما مشخصه که این مقاله رو یه خانوم نوشته میشه این خانم محترم مشخصات یک زن خوب رو هم بنویسن ما بدونیم ؟

پاسخ ها

مصومه ir ۰۵:۲۵ - ۹۱/۰۳/۲۹

تو مورد ششم خودش گفته من یه پدرم!!

مصومه ir ۰۵:۳۷ - ۹۱/۰۳/۲۹
4
2

به نظر من این هشت موردخیلی هم سخت نبود حتی طبق کتابای روانشناسی که تا بحال خوندم اگه انسان به یک رفتار حتی تظاهر کنه پس از یک مدت براش عادت میشه و در دراز مدت جزءشخصیتش میشه..از مورد پوشیدن کت شلوار سه بار در هفته هم خوشم اومد

مهناز ir ۱۰:۲۲ - ۹۱/۰۳/۳۰
14
33

اینا همه صفات خانمها بود تا آقایون . تو این زمونه کدوم مرد با این صفات پیدا میشه دلتون خوشه ولی خانم با این صفات فراوانه.

ali ae ۰۲:۱۲ - ۹۱/۰۳/۳۰
25
3

به نظر من که اینا همش هم درست نیست مخصوصا ازن قسمت مرد واقعی موهاشو بلند نمیکنه و ..... اینا ایده ال های نویسنده هستش نه تعریف مرد واقعی . در ضمن مرد ها هم مثل همه آدم ها اخلاق و منش مختلف دارن . مرد واقعی و غیر واقعی معنی نداره که . به اندازه آدم ها اخلاق و رفتار وجود داره . یک الگو درست کردن و همه را با اون سنجیدن خیلی عاقلانه نیست .!!!!!

مهران ir ۰۹:۳۲ - ۹۱/۰۳/۳۰
8
8

این دیدت به دردخودت میخوره شبیه آدم های زمون قاجاری

محمدرضا ir ۱۱:۰۷ - ۹۱/۰۳/۳۰
25
12

والا هر وقت زنای ما زن شدند مردان هم به خودی خود مرد میشوند....

پاسخ ها

الهام ir ۱۰:۵۶ - ۹۱/۰۴/۱۸

ببخشیدا مگه زنای الان چی از زن بودن کم دارن؟سر کار میرن - خونه داری میکنن - بچه داری میکنن- شوهرداری میکنن- تازه همش باید حواسشون باشه سر کار یه جوری باشن تو خونه یه جور پیش خونواده شوهر یه جور تا اخر عمرشون مگه مردا دیگه چی میخوان برای مرد بودن که ندارن ؟ از بس خوردن و خوابیدن و غر زدن و پشت سر این و اون حرف زدن کارشون کشیده به ارایش کردن و دنبال زن مردم بودن و رفیق بازی و اعتیاد و هزار کار دیگه

هادی ir ۱۲:۳۳ - ۹۱/۰۳/۳۱
19
4

این مطلب به نطرم اصلا چیز علمی و موثقی نیست و بیشتر به درد مجله های گیزمو و مد میخوره !!! نمیدونم چرا حس می کنم این مطلب ، ترجمه شده هست و بیشتر حالت مد گرایی داره تا واقه گرایی !!! مثلا میگه یه مرد حتما باید 3 دست کت و شلوار داشته باشه و هفته ای 3 بار بپوشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی کسی اگر این کار رو نکنه مرد نیست !!!

حمید ایرانپور ir ۰۵:۱۲ - ۹۱/۰۳/۳۱
5
11

تقریباً تمام خصایص رو داشتم

پاسخ ها

A-del ir ۰۱:۵۷ - ۹۱/۰۴/۰۱

پس وقت شوهرته....

kiana ir ۰۲:۴۲ - ۹۱/۰۴/۰۲
5
0

ye marde vagheE bamarefate, faghat hamiiin kafie

سعید ir ۰۸:۵۵ - ۹۱/۰۴/۰۲
5
1

سلام براستی که سعادتمندان کسانی اند که سخن را گوش می کنند و آنچه صحیح است را به کار می بندند. . . در این مطلب موارد مثبتی وجود داشت که واقعا به درد بخور بود و موارد هم بودن که درست نبود حالا من یه سوال دیگه دارم هر کی میتونه جوابشو برام بنویسه من میخوام بدونم یک انسان واقعی کیست ویژگی های یک بنده واقعی خدا به نظر اگه همه ما سعی کنیم بنده های خوبی برای خدای خودمون باشیم در پی اون خود به خود زنان و مردان و آزادگان و وارستگان و .... خوبی می شویم این سوال رو جواب بدین خواهشا که بنده خوب کیه؟!

خوارزم ir ۱۱:۲۲ - ۹۱/۰۴/۰۲
8
1

یه خطبه حضرت علی توی نهج البلاغه داره درموردانسان آزاده اونوبخون شایدجوابتوبگیری حقیقتاکامل حفظ نیستم شایداگه بخوام بگم حق مطلب ادانشه .

پاسخ ها

bahar ir ۰۳:۰۳ - ۹۱/۰۴/۱۷

برو بابا!!!!! جم کن بساطتو

امیر علی ir ۰۶:۵۶ - ۹۱/۰۴/۰۳
3
10

من تمام ایران را گشتم و با بیشتر نژادها آشنایی دارم بنظرم فقط بلوچ ها این خصوصیات را دارند بلوچ ها واقعا مرد هستند اگه کسی با آنها برخورد کرده خودش میدونه

سروش ir ۱۱:۰۵ - ۹۱/۰۴/۰۳
0
2

من با توضیحات ویژگی هشت مخالفم.یکم زیاده روی کرده درباره ویژگی های ظاهر مردانه

hossein ir ۱۲:۱۲ - ۹۱/۰۴/۰۴
0
3

shomareye 8 mozakhrafe ghabol nadaram

sa ir ۰۶:۰۵ - ۹۱/۰۴/۰۴
1
3

خیلی حالب بود ولی اینکه گفتی 3 دست کت وشلوار را قبول ندارم - همان یک دست هم بسه بعضی از خانمها دوست ندارند همسرشون کت و شلوار بپوشه -

پاسخ ها

ریحانه ir ۱۰:۲۰ - ۹۱/۰۴/۰۵

من به عنوان یک زن میگم اگه مرد کت و شلوار نپوشه مرد نیست....

leila ir ۰۶:۵۲ - ۹۱/۰۴/۰۴
15
2

زیاد سخت نگیرین قرار نیست که موشک هوا کنیم به نظر من کافیه همه یه انسان خوب باشیم مهم نیست کت و شلوار باشه یا نه ، فقط انسان باشیم انسااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

هلما ir ۱۲:۵۷ - ۹۱/۰۴/۰۶
4
2

یه مقداریکنواخت میشه واسه ی هرکسی اگه بخوادهمیشه یکنواخت لباس بپوشه.بنظرم گاهی اسپرت پوشیدن وهرازگاهی کت وشلوارپوشیدن مناسبتره .

ابراهیم ir ۰۵:۴۶ - ۹۱/۰۴/۰۶
1
1

باتشکر از مطالبتون واقغا منو که خیلی تحت تاثیر گذاشت وزندگیمو از این رو به اون رو کرد الان احساس میکنم خوشبخت ترین زوج روی دنیام با 7سال عروسی ویک پسر شیطون ناز واقعا خوشبختم که بیشترشو مدیون همسر مهربان و صبورم وکمک شما می دانم با تشکر از لطفتون.

علی ir ۰۷:۱۰ - ۹۱/۰۴/۰۶
1
0

من هم به عنوان یک مرد می گوییم مرد ایده آل را می توان با یک همسر کامل شناخت و همسر خوب درسختیها ومشکلات به مانند شادیها چون صدفی که از مروارید درون خود محافظت می کند می باشد پس یک مرد کامل را درنتیجه همراهی یک همسر خوب و باوفا می توان شناخت

تکین us ۰۹:۰۴ - ۹۱/۰۴/۰۶
4
0

با سلام فقط میتونم اینو بگم یه مرد واقعی دروغ نمیگه

مهتاب ir ۰۹:۲۹ - ۹۱/۰۴/۰۷
8
0

اینکه یک مرد واقعی از احساساتش رو نشون نمی دهد باهاش موافق نیستم یک مرد واقعی هم آدمه و آدم همیشه نمی تونه قوی باشه و گاهی لازم داره گریه کنه ...

مهسا us ۰۱:۲۸ - ۹۱/۰۴/۰۸
9
3

یافت می نشود گشته ایم ما!!

fereshtejon ir ۰۹:۰۱ - ۹۱/۰۴/۰۹
4
1

مرد؟؟!

مهیار ir ۱۲:۵۲ - ۹۱/۰۴/۰۹
8
0

چه مقاله ی آبکی و عامیانه ای!!!!!!!!! مردمان کم کم دارم ازت نا امید میشم. یعنی چی مرد واقعی احساسات از خودش نشون نمیده ؟!!!! یعنی چی مرد واقعی گریه نمی کنه؟!!!!! یعنی چی مرد واقعی تمرکزش رو روی قدرت و پول و خانوادش میذاره؟!!! پس نقش انسانیت و آدم بودن تو زندگی چیه؟ چقدر باید وقت و تمرکز براش گذاشت؟ هدف از خلقت انسان چیه؟!!! چند وقته احساس میکنم مردمان افتاده دست یه سری بیسواد و غیر متخصص که هرچی دستش میاد بعنوان مقاله میذاره تو سایت

محمد ir ۰۶:۰۲ - ۹۱/۰۴/۰۹
8
2

50% یک مقاله اصولی و علمی و قابل استناد رو داشت . اما برای کسایی که گفتن مرد واقعی یافت نمی شود باید گفت که اگه یه زن واقعی باشید مرد واقعی خودش سمتتون می یاد . نگران یه سری مسایل نباشید.

عرفان ir ۰۸:۴۹ - ۹۱/۰۴/۰۹
5
0

موافقـــــــم .... یعنی چی مرد نباید احساس داشته باشه و گریه نکنه............ خنده داره

پاسخ ها

مهسا ir ۰۱:۱۸ - ۹۱/۰۴/۱۰

گاهی باید خیلی مرد باشی تا بتونی گریه کنی

آرش ir ۰۲:۴۸ - ۹۱/۰۴/۱۰
12
0

نگاه نویسنده این مطلب ( یا مترجم آن) به مرد یک نگاه حیوانی است. درایت، تعقل، سیاست، خوش خلقی، ... مشخصه های یک انسان واقعی ( نه فقط مرد) است نه نتراشیدن موی روی سینه اش! آقای محترم عصر پارینه سنگی! اینجا جنگل نیست و مردا هم حیوان نر نیستند! اگه تو اونجور ی می پسندی برو جای زندگیتو عوض کن!

علیرضا ir ۰۳:۱۳ - ۹۱/۰۴/۱۱
22
1

تو این گرونی سه دست کت و شلوار !؟؟ جک جالبی بود.

منصوره ir ۰۹:۱۶ - ۹۱/۰۴/۱۱
4
1

چقدر مسخره و کلیشه ای بود، از این همه قالبی فکر کردن بدم می یاد

مهسا ir ۱۲:۳۳ - ۹۱/۰۴/۱۱
14
1

مردها دنبال اینن که یه زن کامل رو پیدا کنن ، زنها دنبال اینن که مردکامل رو پیدا کنن درحالیکه نمیدونیم زن و مرد برای تکمیل هم آفریده شدند

Leila ir ۰۲:۵۶ - ۹۱/۰۴/۱۳
0
5

نه آخه تو ادمی که نظر میدی برو خاله بازی کن به این حرفا کار نداشته باش

سعید ir ۰۸:۳۲ - ۹۱/۰۴/۱۳
0
0

با با این یعنی چی . هیچکی از این مرد خوشش نمی یاد . یک ماه بعد از ازدواج باید طلاق بگیره.

مرتضی ir ۰۱:۲۶ - ۹۱/۰۴/۱۴
2
1

منم با شما موافقم و به نظر من این جمله کوتاه شما از همه این مقاله کاملتر و درست تره. بماند که دین خودمون هم یک مرد و یا حتی زن کامل رو اینطور توصیف کرده. این مقالات معمولا ترجمه و ارائه برای استاندارهای زندگی غربیه البته منظورم این نیست که مطالب فوق اشتباهه.

Amir ALi ir ۱۰:۰۷ - ۹۱/۰۴/۱۴
7
4

سبیلو یادشون رفت.نه؟ این مقاله رو احتمالا یه سری آدمه دهاتی نوشتن ی مرد واقعی فققققط باید خودش باشه یکی دوس داره گوشواره بندازه یکیم دوس داره سبیل بذاره. ما باید ب اقاید هم احترام بذاریم

so-so ir ۱۲:۲۹ - ۹۱/۰۴/۱۵
4
0

سلام به همه........بابا فکر نون کنین که خربزه آبه....به نظرمن وقتی کار نباشه.نه مردی هست .... نه زنی....

راژان ch ۰۵:۱۵ - ۹۱/۰۴/۱۶
3
0

این مطلب تا حودودی بیشتر بە انتظارات نویسندە این مطلب اشارە داشت تا بە بحثی واقع گرابانە ، درجای اشارە شدە کە من پدر هستم پس چیزیو کە برای داشتن همچین دامادی آرزو میکنید آوردید و بە عنوان مطلبی ار اینجا بهش اشارە کردید اما غافل از اینکە انتظارات خانم ها تا حد زیادی تاثیر بسزایی در شیوە پوشش آقایان گذاشتە است .

خاله ir ۰۷:۴۸ - ۹۱/۰۴/۱۶
1
0

هر چی شوهرم ندارد رو گفتید.به غیر از اینکه داره یه گوشه تنها برای خودش زندگی می کنه.

bahar ir ۰۳:۱۴ - ۹۱/۰۴/۱۷
4
3

ی مرد واقعی باید بوی جورابش 7 کوچه بپیچه!! ی مرد واقعی بوی دهنش باید خرو از پا بندازه!! ی مرد واقعی باید ی من سبیل پشت لبش باشه!!! و... هه هه هه اینا مردو میسازه!!!

پاسخ ها

سارا ir ۰۲:۲۰ - ۹۱/۰۴/۱۸

پناه بر خدا از این مرد : )

نیک اندیش eu ۰۵:۲۴ - ۹۱/۰۴/۲۰
14
0

تجربه من اینه یک زن زیبای همه چی تموم یک مرد واقعی میخواد نه یه مرد نمای مو بلند رنگ کرده و ابرو برداشته آخه خودش از خوشگلی چیزی کم نداره

همایون ir ۰۹:۳۲ - ۹۱/۰۴/۲۱
2
0

خب همین بده دیگه که جاها عوض شده

میعاد ir ۰۱:۴۶ - ۹۱/۰۴/۲۴
0
0

درود بر شما واقعا با این مطالبتون آدم رو مدیون خودتون میکنید خیییییییییییلی ممنون

سحر ir ۰۱:۱۳ - ۹۱/۰۴/۲۶
4
0

نیک اندیش باهات موافقم

پاسخ ها

عسل eu ۰۵:۲۵ - ۹۱/۰۵/۱۸

منم با نیک اندیش موافقم

h.tanha de ۱۲:۳۷ - ۹۱/۰۴/۲۷
0
1

chert o pert

اندیشه ir ۱۱:۰۳ - ۹۱/۰۴/۲۷
0
2

به نظرم مقاله مسخره ای بود

نگار ir ۰۹:۱۵ - ۹۱/۰۴/۳۱
19
2

مرد واقعی؟؟؟؟؟چیزی که زیاد مرد ولی واقعی هرگز هرگز هرگز وجود نداره...زهی خیال باطل

rahele ir ۰۹:۳۸ - ۹۱/۰۵/۰۱
8
2

لطفا مقالاتی ارایه بدین که با واقعیت بخونه...مرد زیاد ولی واقعی اصلا و ابدا .......

بهاره به نویسنده ir ۱۲:۳۰ - ۹۱/۰۵/۰۱
21
3

اگه مرد واقعی رو دیدی سلام منو بهش برسون.....

شاهین ir ۰۷:۵۷ - ۹۱/۰۵/۰۱
1
3

ببخشد این مقاله الهام گرفته شده از فیلم *بت من* نیس؟

nazanin ir ۱۰:۱۷ - ۹۱/۰۵/۰۱
11
1

مرد واقعی فقط تو فیلم و سریالها پیدا میشه ولی تو زندگی واقعی به احتمال یک درصد !

لیلی ir ۱۰:۳۵ - ۹۱/۰۵/۰۱
35
2

تو این زمونه مردا دو دسته شدند دسته اول نامردند دسته دوم تشخیصش خیلی سخته چون باید کلی بهشون نگاه کنی تازه بعد کلی نگاه کردن شاید تشخیص بدی زنه یا مرد

غریبه ir ۱۱:۳۹ - ۹۱/۰۵/۰۱
31
0

خدا به داد ما جوونا برسه که تو قحطی دختر خوب و پسر خوب حیرون و سرگردونیم.

sanaz ir ۰۲:۴۱ - ۹۱/۰۵/۰۲
31
1

مردای این زمونه:نامرد.خیانتکار.اوا خواهر.بوالهوس.رفیق باز........مردان واقعی تعدادشون انگشت شماره.

هستی ir ۰۴:۳۵ - ۹۱/۰۵/۰۲
24
1

مرد واقعی!!!!!!؟چه واژه ی غریبی...غیرت و مردانگی رو تو گذشته ها جا گذاشتیم............

ناشناس ir ۱۲:۰۹ - ۹۱/۰۵/۰۳
9
1

ساناز جان اون صفاتی رو که گفتی اینا هم اضافه کن: معتاد ..و بی غیرت

بهاره ir ۰۱:۵۰ - ۹۱/۰۵/۰۴
28
1

مرد واقعی : استین همت بالا میزنه..عرق جبین میریزه و کار میکنه...مرد واقعی(متاهل)چشمش دنبال دخترهای مردم نیست....مرد واقعی هیچ وقت به خوانواده اش خیانت نمیکنه............

سارا ir ۱۰:۴۹ - ۹۱/۰۵/۰۴
5
0

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بچه ها اوضای روحی همه مون بدجور خرابه...خدا به همه ما رحم کنه...واقعا بد زمونه ای شده...ولی خدا وکیلی یعنی دختر و پسر خوب قحطه؟؟؟اصلا وقتی میگیم دختر خوب و پسر خوب منظور ما از این خوبی چیه؟؟؟خدایی یکی جواب بده لطفا.مجردا یه جور مینالن متاهل ها یه جور...من که گیج شدم : ( اگه قحطه پس اینهمه که ازدواج میکنن تکلیفشون چیه؟کلاه سرشون رفته یا نه؟: )

هستی ir ۰۶:۱۹ - ۹۱/۰۵/۰۵
12
0

ساراجون...به نظر من جوون خوب تو شرایط فعلی باید باید باید .... پایبند به اصول اخلاقی باشه...که متاسفانه اکثر دختر وپسرها اخلاق رو زیر پا له کردند....

روشنک ir ۱۱:۰۴ - ۹۱/۰۵/۱۲
21
1

همیشه واسم سوال بوده که پسرها تو قحطی دختر خوب چه میکنند؟

کیانا ir ۰۵:۲۵ - ۹۱/۰۵/۲۴
5
1

به نظرم خصوصیات یه نامرد بگین بیشتر به درد می خوره مرد واسه قدیما بود الان ما فقط اقایون ابرو کمانی با موهای مش کرده می بینیم فقط خوش به حالشون شال و روسری نمی پوشن ما دخترای خوب و عالی موندیم تو کمبود پسر واقعی

maryam ir ۰۸:۰۶ - ۹۱/۰۵/۳۰
3
0

والا من یه دوست پسر بلوچ داشتم همه چی دیدم غیر مردونگی

meysam pl ۰۳:۱۸ - ۹۱/۰۶/۰۴
2
2

ماکه فیض اکبر بردیم

فاطمه ir ۱۱:۳۳ - ۹۱/۰۶/۰۵
4
8

من که واقعا به داشتن همچین همسری با همه وجودم افتخار میکنم..

رها ir ۰۱:۲۷ - ۹۱/۰۶/۲۹
6
0

کاش همه ی مردا ..با غیرت بودند.....و ای کاش همه ی مردا واقعی بودند......

zahra ir ۰۹:۲۳ - ۹۱/۰۸/۱۱
3
0

man ba shoma movafegam age ma bandeye khube khoda bashim hame chi hale hamin ke befahmi olaviyate zendegit khoda bashe kafiye

enrike ir ۰۹:۵۲ - ۹۱/۰۹/۱۹
0
0

eyval kiana, ta hala chandta marde ba marefat didi?

میثم ir ۰۹:۵۵ - ۹۱/۰۹/۱۹
1
0

MARYAM خانم خودت بچه کجایی؟

sodabe ir ۱۱:۲۸ - ۹۱/۱۱/۰۲
1
0

salammmmm dostan lotf konid age marde khob peida kardid salame mano behesh beresonid

پاسخ ها

carlos nl ۰۱:۳۶ - ۹۱/۱۱/۲۶

salam sodabe khanum salame garmetun resid ghorbooneshoma

hossein ir ۱۲:۴۱ - ۹۱/۱۱/۲۵
0
0

kheyli matlabe khoob va moasseri baraye man bood tamame eshkalatam ra peydakardam keyli mamnoon azin bebad say mikonam yek marde vaghee basham na yek zane mard nama

reza ir ۰۱:۲۲ - ۹۲/۰۹/۱۲
2
0

مرد و زن واقعی کسی هستش که تمام کاراهاش برای خدا و به عشق خدا باشه

محسن us ۰۲:۰۴ - ۹۲/۱۰/۱۱
0
1

ممنون از مطلبتون.من باهمه اش موافقم. به نظر من کم شدن مرد واقعى تقصیر زن هاى امروزه است.وقتى زن امروز بین یک شخصى که کت وشلوار پوشیده و چهره ى مردو نه داره و یک مردى که ابروهاشو برداشته موهاشو بلند کرده هزار جور آرایش کرده لباس تنگ پوشیده و ظاهرى دخترونه داره.اونرو انتخاب میکنه.مردها رو از مرد واقعى بودن به سمت اینجور شخصیت ها سوقمیده.زنان در انتخابشون دقت کنن.

نوشتن يک نظر

    پیغام شما :
نام :
آدرس ايميل :
لينک :
کلمه امنیتی :