- مردمان - http://www.mardoman.net -

قرارهای ملاقات عاشقانه برای آقایون کم مو

[1]

بـرخـی از خـانـم هــا شنیـــده ام کـه کـم مـو بـودن طـرف ملاقاتشان را طوری توصیف می کنند که گویی طرف مریض است. کـچل شدن هـــم چیزی مثل بالا رفتن سن یا چروک شدن پــوست است. کاملاً طبیعی است. خانمی که عقیده دارد  طـرف ملاقـاتش بــاید حتماً مـــوهای سرش کامل باشد، یا ســــطحی و ظاهربین است و یا هنوز احساسات نامتعادل جوانی را دارد. این خانم ها کاملاً در اشتباهند چون همین جوان شیک و پیک و خوش تیپی که الان با او رابطه دارند هم ممکن است روزی در آینده کچل شود. این عقیده هم مثل عقیده بعضی از مردها که میگویند با خانم های چاق نباید ازدواج کرد، اشتباه است.

جالب اینجاست که مردهایی که عمداً موهای سرشان را می تراشند جزء دسته کچل ها به حساب نمی آیند. این مردها توانایی مو درآوردن را دارند اما خودشان به دلایلی یا به خاطر مُد موهایشان را تیغ می زنند. شاید هم سرباز باشند و مجبور شده اند که اینکار را بکنند. به هر حال برخی از خانم ها از ازدواج کردن با مردهایی که موهایشان کم پشت است یا کاملاً ریخته است سرباز می زنند.

اما تجربه به من ثابت کرده که این مسئله بستگی به سلیقه خانم ها دارد. روزی از خانمی که درمورد همسر آینده اش حرف می زد شنیدم، “فکر نکنم سر قرار برم، مرده هیچی مو تو سرش نداره، من دوست دارم همسرم موهای مشکی پرپشت داشته باشه درست مثل موهای پدرم.” از خانم دیگری در مورد مردهای کچل اینطور شنیدم، “من از مردهایی که موهای سرشان را می تراشند خیلی خوشم می آید. این خیلی آنها را مردانه و جذاب می کند. اینجور مردها همیشه من را یاد بروس ویلیس می اندازند.”

انتخاب همیشه از روی جذابیت های ظاهری و باطنی دو طرف برای هم صورت می گیرد و همه ما به طور ناخودآگاه به دنبال فرد سالمی برای برقراری رابطه هستیم. کچل بودن معمولاً به خاطر بالا رفتن سن است، اما تقریباً نیمی از خانم ها به این وضعیت به چشم نقص طرف مقابل نگاه می کنند و قرارشان را برهم می زنند. خیلی از خانم ها به هیچ وجه دعوت آشنایی مردهای کچل را قبول نمی کنند.

[1]

مسئله ای که بسیار شایان توجه است، این است که کچل بودن به هیچ عنوان نقص یا کمبود سلامتی به حساب نمی آید. این فقط به خاطر روند پیر شدن است. درست مثل شل شدن سینه، چروک شدن زیر چشم ها و گردن خانم هاست. کچل شدن روندی تدریجی است که گریبانگیر برخی مردها در بعضی مراحل زندگیشان می شود. من فکر می کنم یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر این تنفر خانم ها از مردهای کچل، رسانه ها، هالیوود و فیلم های سینمایی است. سوپراستارهای فیلم های سینمایی معمولاً مردهایی هستند که موهای کامل روی سرشان هست. مو همچنین یکی از نشانه های بارز جوانی است به همین خاطر خانم ها دوست دارند شوهرانشان همیشه پرمو باشند.

البته همیشه استثناهایی هم وجود دارد. Sting خواننده معروف موهایش را از دست داده اما همیشه بسیار جذاب به نظر می رسد. نیکلاس کیج نیمی از موهایش را از دست داده اما این مسئله تاثیری بر جذابیت او نداشته است. شان کانری مطمئناً جذاب ترین مرد کچل در کل دورانها به شمار می رود. پس شاید مو تاثیر چندان زیادی هم در جذابیت نداشته باشد. صرفنظر از اینکه طول موی مردها چه مقدار باشد، موفقیت و اعتماد به نفس همیشه در جذابیت آنها بسیار مؤثر بوده است.

پس برای مردهای کچل مهم این است که هنگام برخورد با خانم مورد علاقه شان اعتماد به نفس داشته باشند. اگر موهایتان مشغول ریزش است، بهترین کاری که می کنید این است که هیچوقت روی آنرا نپوشانید. آقایون می توانند یاد بگیرند که چطور با موهای کم هم زندگی کنند.

توصیه ای که من می توانم به شما بکنم این است که درست است که خیلی از خانم ها ممکن است از کچل بودن شما احساس نارضایتی کنند و به همین دلیل از قرار گذاشتن و ازدواج با شما خودداری کنند، اما شما هم بهتر است دور چنین زنانی را خط بکشید چون خانمی که از روی تعداد موهای سرتان در مورد شما قضاوت می کند، شایسته شناختن نیست. و اگر زن هستید فکر کنید اگر کسی در مورد اندام و اضافه وزن شما قضاوت کند چه احساسی بهتان دست می دهد؟ و آقایون توجه داشته باشید که بیش از نیمی از خانم ها مردهایی که موهای سرشان را می تراشند را بسیار جذاب و مردانه تلقی می کنند و خواستار ازدواج با آنها هستند.

پس به شما توصیه می کنم که به جای اینکه نگران ریزش موهای سرتان باشید، به آرایشگاه رفته و موهای باقیمانده را از ته بتراشید، کمی آفتاب بگیرید و پوستتان را برنز کنید و بهتر و شیک تر لباس بپوشید. اعتماد به نفس داشته باشید، حرفه ای عمل کنید و برای ازدواج به سراغ شایسته ترین خانمها بروید، مطمئناً با این ویژگی ها هیچکدام دست رد به سینه شما نخواهند زد.

[1]