چطور کسی که عاشقش بودید را فراموش کنید

مطالب مرتبط

2,799 دیدگاه

  1. سلمان says:

    دقیقا پارسال بود . باهم اشنا شدیم خیلی سریع گزشت . هیچ احساسی بهم نداشتیم . تا اینکه شمارمو گرفت . انگاری ته دلم این موضوع بود که بدبخت شدم. ولی گفتم نه قراره باهاش ازدواج کنم. اون بهم پیام عاشقانه فرستاد اینقدر قشنگ و عاشقانه که با حرفهاش دل منو به دست اورد . چشماش مثل قدیم نبود خیلی زیبا . صورتش ناز بود مثل فرشته . ولی به خاطر خانوادش ترکم کرد خیلی راحت . ولی من هنوووز به یادشم نمیتونم فراموشش کنم . هیچ وقت از جلو چشام کنار نمیره

  2. پلاسکو says:

    ۶ سال توی شادی و غم توی ورشکستگی و عذاب روحیش به پاش نشستم تمام اشکهاشو من پاک کردم زیر پرو بالش رو گرفتم کار کردم و حقوقم رو بهش دادم تا بتونه دوباره کمر راست کنه الان سری توی سرها در آورده شده مدیر موسسه خودش که با هم ساختیمش اما الان دیگه منو نمی خواد روزهای ویرون زندگیش دوبار به خواستگاریم اومد اونقدر دوستم داشت که همه حسرت می خوردن اما الان دیدم و شنیدم که با هر کس و ناکسی که از راه میرسه رفیق می شه صیغه می کنه و خیانت می کنه به همه قول ازدواج میده حتی تمام پیامهای عاشقانه ای که صبح به صبح برای من می فرستاده ارسال می کرده برای همه اکانتهای خانمش این اتفاق بدترین اتفاق زندگیم بود الان من موندم و یه دنیا درد هر دفعه که سند خیاننتش رو نشونش دادم منکر شد و با من دعوای شدیدی کرد اما دیگه نمی خوامش از اون عشق چیزی توی دلم نمونده انگار یه زلزله ۱۰ ریشتری بود که زندگیمو ویرون کرد و نشسته روی ویرانه های زندگیم و حالا که دوران طلایی زندگی یه دختر که می تونست ازدواج کنه و مادر بشه رو از دست دادم ازش خواستم لااقل سرمایه زندگیمو بهم برگردونه تا باهاش بتونم اینده ام را تامین کنم اما اینکارم نکرد از اعتمادم پیشیمونم از انتخابم هم. تورورخدا از ادمها بت نسازید اونقدر بالا نبریدشون که دیگه دست خودتون هم بهشون نرسه الان منم و یه دنیا تنهایی دیگه حتی نمی تونم به سایه خودم اعتماد کنم اینه عاقبت وفاداری و عاشقی ؟؟؟؟

  3. هانیه says:

    چی بگم?اسیر یه ادم نامرد شدم,که تا میخام فراموشش کنم برمیگرده و با اینکه قبلش هزار جور قسم میخورم و عهد میبندم که دیگه خامش نشم اما لعنتی خیلی جذابه میدونه چجوری داغونم کنه..خیلی دوسش دارم مثل همه ی عاشقا.تو زندگی خیلی بدبختی دارم.ازش ناامیدم.از اینکه دوسم داشته باشه یا بهش برسم ناامیدم.خیلی وقته ارزوم مرگه .نمیدونم چجوری میشه فراموش کرد.خواستگارامو رد میکنم .پدر مادرم همش دارن سرکوفتم میزنن .انگار توی این خونه اضافی ام.انگار همه جا اضافی ام.حالم از,خودم و حماقتام بهم میخوره.دعا کنید برام منم برای همتون دعا میکنم مشکلتون حل بشه.

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *