www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

طرز برخورد صحیح با خانمها

برخی از آقایون واقعاً کم لطف و بی اعتنا هستند. خانمها به شدت نیازمند تشکر و قدردانی بوده و تمایل دارند که طرف مقابل همواره و در همه حال علاقه و محبت خود را به آنها ابراز کند. خانمها به کسی احتیاج دارند که بتوانند از نظر روحی با او ارتباط برقرار کنند. آنها کسی را می خواهند که بتوانند با تمام وجود به او اعتماد کنند؛ به دنبال یافتن مردی هستند که بتوانند با او آزادانه در مورد مشکلات خود صحبت کنند و آمال و آرزوهای آتی خود را مطرح نمایند. اصولاً خانمها موجودات عجیب و مرموزی هستند، اما اگر فقط بخواهید و بتوانید صادقانه نقش یک شریک و همدم عاشق را بازی کنید آنها هم با اخلاص تمام معنای عشق حقیقی را به شما نشان خواهند داد. اگر در پی بدست آوردن عشق حقیقی خود هستید، باید با رفتار و گفتار خود به او اثبات کنید که صمیمانه دوستش می دارید.


مراحل


1- مهربان باشید و در تمام شرایط با او اظهار همدردی کرده و درکش کنید. خانمها عاشق مردهایی هستند که دلسوز و مهربان بوده و قلباً برایشان ارزش و اهمیت قائل باشند. یک خانم تمایل دارد عبارت "چه مرد خوبی!" را دائماً در مورد کسی که با او وارد رابطه شده است، تکرار کند. او دوست دارد که شوهرش هرچند وقت یکبار به او بگوید که تا چه حد برایش مهم است و این امر را در رفتارهایش نیز به او ثابت کند! بی دلیل به او گل، کادو، و کارت هدیه بدهید، به او زنگ بزنید، و یا زمانیکه خانه نیست روی منشی تلفنی پیامی عاشقانه برایش بگذارید!!! به هر حال هر کار کوچکی که فکرش را می کنید انجام دهید تا او متوجه شود که شما برایش اهمیت قائل هستید.


2- به او کادوهایی با فکر قبلی هدیه بدهید. خانم ها عاشق این هستند که طرف مقابل آنها را سورپرایز کند. این هدایا لازم نیست که حتماً گرانقیمت باشند تا او را خوشحال کنند، بلکه فقط کافیست این کار را از صمیم قلب خود انجام دهید. ارزش یک هدیه هیچ ربطی به قیمت آن ندارد بلکه فکری که ورای آن بوده و دلیل خریداری است که آنرا ارزشمند می کند. این هدیه های گاه و بی گاه به خانم نشان می دهد که تنها کسی است که شما در ذهن خود به او فکر می کنید و برایش ارزش و اهمیت قائل هستید.


3- لازم نیست حتماً منتظر رسیدن تولد و یا روز خاص دیگری باشید. بی هیچ دلیل خاصی برایش گل و جواهرات خریداری کنید. حتی اگر در کنار هم نیستید، می توانید از قبل هدیه ی مورد نظر را سفارش دهید تا دقیقاً آنرا در همان تاریخ خاصی که در نظر دارید برایتان ارسال نمایند. بهتر است که بیشتر بر روی جواهرات هزینه کنید، تنها یک جفت گوشواره ساده شادی عمیقی را در قلب او ایجاد می کند. از جمله سایر موارد هم می توان به یک شاخه از گلی که او دوست می دارد و یا یک دست لباس زیبا اشاره کرد. برخی از آقایون تصور می کنند که باید حتماً پولدار باشند تا بتوانند این کارها را انجام دهند، اما اینچنین نیست، تنها کافی است که کمی بیشتر فکر خود را به کار بیندازید. اگر خانمتان شاغل است می توانید یکی از روزهای سال که برایش اهمیت خاصی دارد، هدیه هایتان را به دفتر کارش ارسال نمایید و او را بیش از پیش هیجان زده کنید. با این کار نه تنها او احساس غرور می کند بلکه اطرافیانش هم متوجه می شوند که چقدر خوب با او برخورد شده و نازپرورده بار آمده و این مطلب برای خانم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.


4- هیچ موقع روز تولد، سال نو، روز مادر و ... را فراموش نکنید. همه دوستانش در این روز هدایای کوچک محبت آمیزی را دریافت می کنند. خانم ها همسر خود را در این موارد با دیگران مقایسه می کنند تا ببینند او تا چه حد به آنها اهمیت می دهد. اگر می خواهید همچنان شاهزاده ی رویاهای همسرتان باقی بمانید بهتر است هدیه ی وی‍ژه ای را برای او در نظر بگیرید. به هر حال یک چیز کوچک هم خیلی بهتر از هیچ چیز است.


5- مودب باشید و از او تمجید کنید. خانم ها دوست دارند شما از وا‍ژه های "لطفاً" ، "ببخشید"، "قول می دهم" و "متشکرم" استفاده نمایید. از او بپرسید که روز خود را چگونه گذرانده؛ به او بگویید که زیبا، قشنگ، و با نمک است، و چه چشم های زیبا و نافذی دارد. به او بگویید که برایتان فوق العاده ترین فرد دنیاست. از او به خاطر تمام کارهایی که برایتان انجام می دهد تشکر کنید. علاوه بر این به او بگویید که جز جنبه ی فیزیکی و جسمانی خصوصیات پیچیده ی زیادی در وجودش نهفته است که کشف همه ی آنها مدت زیادی به طول می انجامد.


6- شنونده خوبی باشید. برای افکار و عقاید او ارزش قائل باشید. نقاط قوت و افکار ناب او را تشخیص دهید. حتی اگر در برخی از موارد با او هم عقیده نیستید، نکات مثبتی را در نظریاتش پیدا کرده و به او یادآوری کنید. این مسئله ضروری است که او احساس کند در مقابل شما یک انسان کامل است. هیچ موقع او را خرد نکنید حتی به شوخی! مسئله ای منحصر بفردی که تا کنون هیچ کس به او نگفته است را پیدا کرده و به خاطر آن ستایشش کنید.


7- هنگامیکه در جایی هستید که نمی توانید آشکارا ابراز علاقه کنید، به او نگاه کرده و لبخند گرمی نثارش کنید. دست هایش را همیشه در دست بگیرید و تا آنجاییکه می توانید نزدیکش باشید. زمانیکه افراد دیگری هم اطراف شما هستند، می توانید بوسه ای بر پیشانی و یا دستش بزنید تا هم در انظار از او قدردانی کرده باشید و هم به نوعی عشق و محبت خود را به او ابراز نموده باشید. مثل یک نجیب زاده با او برخورد کنید. همیشه درها را برایش باز کنید، شاید بعضی ها بگویند که این کارها قدیمی شده است، اما این امر نشانی از احترام است و ادب و احترام هم چیزی نیست که رنگ کهنگی به خود بگیرد. این امر به عنوان نوعی نزاکت عمومی قلمداد می شود. لازم به ذکر است که این کار را نباید فقط به مجامع عمومی محدود کنید. در مواقعی که خودتان دو نفر هم هستید، همیشه اجازه دهید او اول وارد شود، چرا که او یک "خانم" است. در خرید خانه به او کمک کنید. در خرید لباس همراهی اش کنید، این کار سبب می شود یک ایده از لباس هایی که او دوست دارد هم بگیرید. مطمئن باشید که این تجربه بعدها به شما کمک خواهد کرد.


8- سعی کنید به بهترین نحو با او صحبت کنید. به حرف هایش گوش دهید، منظورش را درک کنید، در حین مکالمه با او ارتباط چشمی برقرار کنید تا متوجه شود که کل توجهتان را به او معطوف کرده اید. به او اظهار علاقه کنید و خودتان را مشتاق نشان دهید. از سوی دیگر برخورد بازی با او داشته باشید. اعتقادات، نظریات، و برنامه ریزی های خود را با او در میان بگذارید، می توانید او را از کلیه ی مشکلات و مسائل خود با خبر کنید. وقتیکه او مشکلات خود را با شما در میان می گذارد، سعی کنید تا آنجا که می توانید صحبت هایش را قطع نکنید، نظریات مختلف در مورد راه حل های مختلف را با او در میان بگذارید، اما اگر خودش مسیر دیگری را انتخاب کرد ایرادی به او نگیرید و باز هم او را همراهی کنید.


9- در مورد او با دوستانتان خودتان و دوستان خودش با افتخار صحبت کنید و نشان دهید از اینکه با او هستید به خود می بالید. این کار به وی‍ژه زمانیکه ارتباط در حال پیشروی به سمت جلوست اهمیت بیشتری پیدا می کند. او نیاز دارد که بداند شما دوستش می دارید و دوستان و اطرافیان نیز از این امر مطلع گردند.


10- زمانیکه در حال تعریف و تمجید از او هستید مستقیماً به چشم هایش نگاه کنید.


11- رویدادهای خاص مانند تولد، سالگردهای مهم، روز عشاق، و غیره را به خاطر داشته باشید و در عین حال توجه داشته باشید که شما باید در تمام روزهای سال علاقه خود را به او ابراز کنید و این روزها به عنوان سمبلی هستند که شما علاقه و توجه خود را بیش از پیش به او نشان خواهید داد.


12- لبخند بزنید و احترام او را نگه دارید.


13- به یاد داشته باشید: کار مهم است اما او هم به اندازه کار مهم است. هیچ موقع به دلیل مشغله ی کاری اولویتهای او را لغو نکنید. همچنین در کارهای خانه به او کمک کنید، اگر می بینید کاری باید تمام شود، بدون اینکه انتظار داشته باشید خانم آنرا انجام دهد، خودتان انجامش دهید.


14- از نظر جنسی او را تامین کنید. هر زمان که شرایط را مناسب دیدید، او را از احساسات خود با خبر نمایید؛ اما زمانیکه خانم می گوید تمایل دارد تا وقت با کیفیت تر و خاص تری را در کنار شما بگذراند تصور نکنید که منظورش تختخواب است! معمولاً منظورش این است که مدت زمانی را دو نفره با هم بگذرانید، حال چه یک فیلم تماشا کنید چه با اتومبیل در سطح شهر چرخ بزنید.


15- به او بگویید که زیباست. "خوشگل" بودن و "جذاب" بودن جایگاههای خاص خود را دارند اما زیبایی مقوله ای است که مستقیماً روی قلب می نشیند. البته بعضی وقت ها همسرتان ممکن است واقعاً خوشگل و جذاب شود پس تعلل نکنید و به او بگویید. نکته ی قابل توجه در این زمینه این است که نباید بیش از اندازه به او بگویید که با نمک و ملوس است! به هر حال او یک خانم است نه یک کودک خردسال. دقت کنید و ببینید که کدام قسمت از ضمیر او نیاز به تقویت بیشتری دارد و روی همان منطقه تمرکز کنید.


16- به جای اینکه دائماً در مورد ظاهر او صحبت کنید کمی هم به باطنش علاقه نشان دهید. سعی کنید گاه و بی گاه به خصوصیاتی که در اعماق وجودش نهفته است، بپردازید. ببینید از چه استعدادهای خاصی برخوردار است. خلاق است یا شوخ و خوش مشرب؟ در مورد طرز فکرش پیرامون زندگی سوال کنید، آیا با او موافق هستید؟ به او بگویید که چه احساسی دارید؛ خانم ها حس مهم تلقی شدن را دوست می دارند.


17- اگر کاری انجام داده اید که موجبات ناراحتی او فراهم آمده است، پیش از شروع هرگونه بحثی، عذرخواهی کنید. بعداً می توانید در مورد کاری که انجام داده اید توضیح داده و دلایل خود را بیان نمایید. به آرامی صحبت کنید و حرفهای خود را کاملاً صادقانه بیان نماید. خانم ها در تشخیص صداقت مهارت خاصی دارند. زمانیکه یک چنین برخوردی را از جانب شما مشاهده کنند، از دعوا صرفنظر کرده و موضوع را به طور کلی فراموش می کند.


18- باید علاقه او به تفریحاتی که ممکن است شما در آنها شرکت نداشته باشید را بپذیرید.


19- او را با یک وعده شام رمانتیک، ماساژ‍ در جکوزی های آب گرم، و یا قرار ملاقات آخر هفته در پاتوق مورد علاقه غافلگیر کنید. تمام برنامه ریزی ها را خودتان انجام دهید و فقط او را با خودتان ببرید. همیشه همه ی تصمیم گیری ها را به عهده ی او نگذارید.


20- نسبت به دوستان، همکاران و اطرافیان مذکر او بدون هیچ دلیل خاصی حسادت نورزید؛ چراکه مطمئن باشید او تمام مدت در مورد شما صحبت می کند. آنها می دانند که شما او را تصاحب کرده اید.


21- با دوستان، همکاران، و خانواده خود در مورد او صحبت کنید و به آنها بگویید که خانمتان چقدر دوست داشتنی است. این امر سبب می شود که او احساس خوبی پیدا کند حتی اگر این کار را در مقابل خودش هم انجام ندهید او خودش متوجه می شود؛ خانها در این زمینه قدرت درک بالایی دارند. همچنین صحبت کردن به این قشنگی باعث می شود که شما زودتر یکدیگر را ملاقات کنید و از این ملاقاتها فقط اخبار خوش به گوش خواهد رسید.


22- همیشه مطمئن شوید که او را عزیز و خاص می شمارید. چراکه وقتی شما تنهای تنها هستید و هیچ تکیه گاهی ندارید، تنها اوست که در کنارتان می ایستد.


23- به خاطر داشته باشید که او یک "زن" است و ممکن است افکارش در مورد چیزهایی که می خواهد هر روز تغییر پیدا کند. به خاطر این مسئله از دست او عصبانی نشوید. اصلاً به خاطر این مسئله باید عاشق او شوید چراکه او خانم است این مسئله در مورد خانم ها کاملاً طبیعی است.


24- از تعریف و تمجید دست برندارید. شما نمیتوانید در ابتدای رابطه خودتان را مرد رویاهای او جا بزنید اما همین که ارتباط شما شکل گرفت دست از خوشرویی و جنتلمن بازی بردارید و بی توجه شوید! این کار درستی نیست و احساسات بدی را در خانم ایجاد می کند چراکه او با این کار احساس میکند خودش کاری را نادرست انجام داده که شما احساس قبلی خود را نسبت به او از دست داده اید. همچنین این امکان نیز وجود دارد که با خوش بگوید که چقدر حماقت به خرج داده که شما را از روز اول همانطوری که بوده اید، نشناخته است. اگر می خواهید علاقه اش نسبت به ما همیشه همچنان پابرجا بماند، باید همیشه همانطور که روز اول خودتان را نشان داده اید، باقی بمانید. گذشت زمان مهم نیست، و مهم نیست که چقدر شما با او احساس راحتی می کنید، خانم ها به مردانی گرایش پیدا می کنند که توانایی آنرا داشته باشند که برای تمام طول عمر خود عاشق باقی بمانند. بنابراین خودتان را بی علاقه نشان ندهید و کاری نکنید احساس کند شما مطمئن هستید که او را برای همیشه در اختیار دارید.


25- فضا را رمانتیک کرده و با او عشقبازی کنید. به هر حال این وظیفه ی مرد است که یک چنین کاری را انجام دهد. نظر او را به سمت خود جلب کنید. باید در ارتباط قدری عشق و فضای رمانتیک هم وجود داشت باشد. نه هر روز اما هر چند وقت یکبار لازم است. همه کارها و برنامه ریزی ها را خودتان را انجام دهید. خانم ها دوست دارند که شما آنها را جایی دعوت کنید. انتظار نداشته باشید که پس از آن اتفاق خاصی بیفتد. به هر حال اگر شیوه ی صحیح بازی را یاد بگیرید 9 بار اول که شما شروع کننده باشید، بار دهم خانم خودش این کار را انجام خواهد داد. توجه داشته باشید که اگر سالگرد خاصی است که شما باید یک برنامه ایده آل ترتیب دهید. بدانید که هزینه ای که شما برای انتخاب یک هدیه انتخاب می کنید او را خوشحال نخواهد کرد. بلکه احساسی که در آن هدیه وجود دارد او را خرسند می کند. یک کارت با دست نوشته های خودتان، به همراه یک شاخه گل رز و جعبه ای که در آن پر از شکلات های مورد علاقه اوست بیش از هر چیز دیگری خوشحالش می کند. اگر می خواهید قدری بیشتر خرج کنید فکر نمی کنم یک گردنبد و یا یک جفت گوشواره هزینه ای بیش از 100 هزار تومان در بر داشته باشد. این نشان می دهد که شما چقدر برایش اهمیت قائل هستید و واقعاً ارزش زیادی برایتان دارد. هیچ گاه از او نپرسید که دوست دارد چه هدیه ای برایش بخرید. خانم ها عاشق هدیه گرفتن هستند حتی می توانید یک چیز دست ساز به او بدهید تا او هم تا آخر عمرش آن را فراموش نکند.


26- اگر می خواهید در هنگام ارتباط جنسی بیشترین لذت را ببرید، تمام مراحل را در نظر گرفته و پله پله جلو بروید. اگر می بیند که خانم حرفی نمی زند به خاطر این است که احساس می کند این چیزی است که شما می خواهید. حتی اگر قبلاً هم این کار را انجام داده اید، باز هم برای رسیدن به نقطه ی مورد نظر کلیه گامهای نخستین را انجام دهید و هرگز فراموش نکنید که او عاشق پیشنوازی است.


27- به هر حال به خاطر داشته باشید که زن ها موجودات حساسی هستند. حتی سرسخت ترین خانم ها در تمنای عشق و دلداگی است. فکر کنید و احساسات خود را به طرق مختلف بروز دهید. هیچ چیز مثل یک نوشته عاشقانه کار نمی کند. مرد باشید! خانم ها دوست دارند که احساس کنید شما آنها را می خواهید و از بودن با آنها لذت می برید.


28- هنگام مشاجره و دعوا فکر نکنید که اگر حرف آخر را شما بزنید، برنده می شوید. این کار سبب می شود که شما یک فرد کم اطلاع و خودخواه جلوه کنید. خیلی آرام دلیل کارتان را توضیح دهید و به او زمان بدهید تا پاسخ دهد. بی حرمتی نکنید که به طور اتوماتیک بازنده میدان خواهید بود.


29- برنامه که ریخته اید را بدون هیچ دلیل قانع کنده ای برهم نزنید. در صورتی هم که مشکلی پیش آمد و مجبور بودید برنامه ای را به هم بزنید حتماً با او تماس بگیرید و به یک پیامک کوتاه اکتفا نکنید.


30- همیشه از او حمایت کنید و مطمئن شوید که کلیه ی نیازهایش برآورده می شوند. علاوه بر خانه، ماشین، وسایل برقی، خوراک، پوشاک، بهداشت و سایر مورد او همچنان نیاز دارد بداند که شما "او" و "فقط او" را دوست می دارید. همین امروز با هدیه ای که تا آخر عمرش از آن محافظت خواهد کرد، شگفت زده اش کنید – بله قلب خود را به او هدیه بدهید.

نکات- قول هایی که به او داده اید را با بهانه های واهی زیر پا نگذارید.


- او را تحقیر نکرده، خردش نکنید و با او بدرفتاری ننمایید.


- در همه حال حامی او باشید.


- در کارهایی که می خواهد انجام دهد به او کمک کنید چه او به شما کمک کند چه نکند! به خاطر داشته باشید که شما فرد خودخواهی نیستید و از طرف مقابل هم یک چنین انتظاری را ندارید. زمانیکه شما هر چه در توان دارید برای او در طبق اخلاص بگذارید، او هم همین کار را انجام خواهد داد.


- به ظاهر خود برسید و به سر و وضعتان اهمیت بدهید.


- زمانیکه خانم تغییری در چهره ی خود می دهد و زیبا می شود، به او بگویید که زیبا شده.


- در همه حال کاری کنید که احساس کند منحصر بفرد است.


- اگر ارتباط شما مداوم است او را برای چند روز به جایی ببرید که واقعاً خاص است و چند روزی را با یک زندگی عاشقانه در کنار یکدیگر سپری کنید. اگر هم در ابتدای ارتباط هستید ترتیب یک شام رمانتیک را بدهید.


- اگر چیزی را می بیند که احساس می کنید او از دیدن آن خوشحال می شود، آنرا برایش خریداری نمایید. منتظر موقعیت خاصی نباشید.


- تا زمانیکه چیزی شما را آزار نداده، انتقاد نکنید. سعی کنید جهت مثبت همه چیز را ببینید.


- در زمان برقراری رابطه جنسی، پیش نوازی را فراموش نکنید. بهترین جای این ارتباط برای خیلی از خانم ها همین پیشنوازی است و این امر سبب ایجاد صمیمیت بیشتر در میان شما می شود.


- اجازه دهید خانم بداند از این که با او در ارتباط هستید چه احساسی دارید. نشان دهید که در دنیا دلتان نمی خواهد با هیچ کس دیگری جز او باشید و اگر احساس می کنید که با بیان این حرف، دروغ گفته اید، پس بدانید که واقعاً عاشق او نیستید.


- همیشه به او بگویید که برایتان مهم است، خاص است، و زیبا است.


- برایش شعر بنویسید زیرا شعر به راحتی می تواند عمیقترین احساسات یک نفر را به تصویر بکشد و اگر او ببیند که شما شعری را در وصف او سروده اید به احساسات شما نسبت به خودش پی می برد و واقعاً از این کار لذت می برد.


هشدار


- احترام گذاشتن به خانمها یک قضیه است و زیر سوال بردن ارزش و اعتبار فردی مسئله ای دیگر. سعی کنید در عین حال که به او احترام می گذارید ارزش های فردی خود را نیز حفظ کنید. کسیکه برای خود و ارزش های شخصی اش ارزش قائل می شود می تواند برای یک خانم خیلی جذاب تر باشد.


- در تعریف و تمجید از او مبالغه نکنید و همیشه حقیقت را ببینید. در غیر اینصورت او تصور می کند که همه حرف های شما دروغین، جعلی و ساختگی هستند و شما فرد متظاهر و خودنمایی هستید. همچنین به او بی توجهی نکنید چراکه خود به خود جذب کسی می شود که بیشتر از شما به او بها می دهد. خانم ها نیاز دارند که شما همواره آنها را بخواهید و طلب کنید.

- بعضی از آقایون از قیمت بالای حلقه های ازدواج شکایت می کنند؛ اما به خاطر داشته باشید این نشان عشق شماست، چیزی است که خانم تا آخر عمر خود آن را نگه می دارد، این مهمترین زیور آلاتی است که او گرفته و با افتخار بدست می اندازد. او می خواهد در تمام طول عمر در مورد آن با دوستانش صحبت کند. ما نمی گوییم که یک حلقه 5 میلیون تومانی بخرید اما برای انتخاب وقت بگذارید و از دیگران به وی‍ژه دوستانش مشورت بخواهید، چراکه تمام خانم ها در مورد آرزوهایشان با دوستان خود صحبت می کنند. با اتکا به این روش می توانید یک انتخاب خاص داشته باشید.

- به خاطر داشته باشید که همه خانم ها مثل هم نبوده و با هم فرق دارند. هیچ موقع به او نگویید: "من برایت گل آوردم، همه خانم ها گل دوست دارند" و یا "باید چیزی را که برایت خریدم دوست داشته باشی، خیلی گران است"

- هیچ موقع قولی که نمی توانید به آن عمل کنید را ندهید. ممکن است تنها به همین خاطر او را از دست بدهید.


- زمانیکه ناراحت است به او اهمیت بدهید و سریعاً دلیل غم و غصه اش را جویا شوید.


- اخطار: خانم ها دوست دارند مثل یک خانم با آنها برخورد شود. نمی خواهند که شما احساس کنید آنها را بی چون و چرا برای مابقی عمر خود در اختیار دارید. اگر دوستش دارید به او بگویید، به او نشان دهید، هر روز و هر ساعت او را در آغوش بگیرید. اگر این کار را انجام ندهید مطمئن باشید که او را از دست خواهید داد او در نهایت تعجب و با چشمانی اشکبار از شما دور می شود و می رود تا مردی را پیدا کند که احساس زن بودن را در وجودش آشکار نماید.

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات ازدواج و خانواده
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

ramtin ir ۰۱:۱۲ - ۸۷/۱۱/۲۸
2
2

واقعا عالی بود . ممنون از زحمات شما

nDr. Mahmoud Sobhani ir ۰۵:۵۳ - ۸۷/۱۱/۲۸
1
1

جذاب و زیبا بود، اما به خاطر داشته باشید که به کار گیری این نکات، نهابت ظرافت را طلب میکند، اگر نه، نتیجه های معکوس متعجبتان نکند!

arash ir ۰۹:۱۵ - ۸۷/۱۱/۲۸
1
8

سلام مطلالبتون واقعا مضخرفه این چرت و پرت ها رو از کجا کپی میکنی بعد اول صفه مینویسی کپی برداری غیر قانونی میباشد ! اخه این خوضعبلات رو کدوم احمقی غیر از شما کپی میکنه البته دخترا از این جور مطالب خیلی خوششون میاد شاید خودتون هم دخترین نه؟

amin ir ۰۹:۳۱ - ۸۷/۱۱/۲۸
5
4

این هایی که گفتین برای زمانی بود که با خانم ها ارتباط برقرار شده و این ها ملزومات ادامه ی ارتباطه ولی نگفتین که اصلا این ارتباطه رو چطوری برقرار کنیم ؟؟!؟!؟

شهداد شکاری ir ۰۹:۵۱ - ۸۷/۱۱/۲۸
1
1

با سلام خیلی زیبا و کامل بود . ممنون یه پیغام هم مثل این برای خانوم ها تهیه کنید/ با تشکر

reza ir ۱۰:۲۳ - ۸۷/۱۱/۲۸
3
1

شما جامعه فمنیست میشه یه کم هم در مورد مردها بنویسید , باور کنید هیچ اتفاقی نمی افته

azade ir ۰۳:۱۰ - ۸۷/۱۱/۲۸
4
1

بهتر بود اول صفحه می نوشتین اقایان با عقده های ناشناخته این متن را نخوانند.مرد های اصیل و فهمیده به خوبی می دانند که مهربانی و محبت به زن اول به نفع خودشان است چون با این کار همسر انها با فهمیدن اینکه مردش تا چه اندازه برایش احترام قائل است،تمام عشق خود و محبتش را ی دریغ به سوی مرد سرازیر خواهد کرد.همیشه فراموش نکنید پشت هر مرد موفقی زنی بوده است...پس محبت به همسر و مادر را هیچ وقت فرامش نکنید.به خاطر خودتان و شیرینی زندگیتان

navid ir ۰۳:۲۲ - ۸۷/۱۱/۲۸
0
0

number 1 واقعا عالی بود خیلی خیلی ممنون

NN ir ۰۳:۲۶ - ۸۷/۱۱/۲۸
2
0

اقای آرش عزیز چقدر عصبانی هستید!!!

Dariush ir ۰۳:۳۱ - ۸۷/۱۱/۲۸
1
0

anything else madam? bad nagzare!! pas ma chi?!!! khodayish kheili namaride injuri.

اعظم ir ۰۵:۲۲ - ۸۷/۱۱/۲۸
3
1

من دخترم ولی اینقدر که تو این مقاله راجع به کادو نوشتید اینطورم نیست که خانومها از کادو گرفتن اینقدر ذوق زده بشن بلکه اگه فرد مقابلت فقط عشق بورزه و محبت کنه حتی اگه هیچوقت هیچ کادویی نده خانومش راضیتر هست به نظر من توی یه رابطه فقط عشق محبت و احترام البته دو طرفه حرف اول رو می زنه و لاغیر

سکوت سبز ir ۰۵:۵۰ - ۸۷/۱۱/۲۸
2
1

مطلب خوبی بود وقتی زن احترام لازم رو از مرد دریافت کنه متقابلا از مرد قدردانی می کنه و به مرد احساس فوق العاده بودن می ده به هرحال همچین مردی واقعا شایسته تحسینه و مرد با احترام و محبتهای ظریف و همیشگی روابط خودش رو بیمه می کنه

امیررضا ir ۰۵:۵۰ - ۸۷/۱۱/۲۸
2
3

حاضرم شرط ببندم نویسنده این مطلب دختره !! دقیقاً چیزهایی را گفته که اگر انجام بدی حوصله طرف سر میره !

سکوت سبز ir ۰۵:۵۶ - ۸۷/۱۱/۲۸
1
0

دوران گرایشات فمنیستی زنانه و جهالتهای متعصبانه مردانه دیگه سر اومده مردهای ما روشنفکر تر شدند و خوشحال کردن همسرشون براشون یک اولویت هست و زنها هم به نیازهای روانی خودشون آگاه شدند و احترام و درک متقابل بهترین راه رسیدن به آرامش در زندگی است

Ehsan ir ۰۶:۰۷ - ۸۷/۱۱/۲۸
2
0

به نظر من اصلا جالب نبود.مثلا همش در مورد خرید طلا وجواهرات صحبت کردید.کمی هم منطق را در نظر بگیرید. به نظرم خیلی یک طرفه و غیر منطقی بحث کردید.برخی مطالبی که عنوان کردید در مورد آقایون هم صادق.مثلا آقایون نیز نیازمند توجه از طرف مقابل هستند. شخصا تصور می کنم کمی اغراق کردید.

مصطفی مردانی ir ۰۷:۱۷ - ۸۷/۱۱/۲۸
3
2

سلام. پس مردها چی؟ مردها به چی احتیاج دارند؟

Ravan ir ۱۱:۲۹ - ۸۷/۱۱/۲۸
1
1

زیاد جالب نبود من فقط خندم گرفت حتما شما دختر هستین - در کل این نوشته یک طرفه بود

نیمار ir ۱۲:۲۶ - ۸۷/۱۱/۲۹
0
0

صحبت های شما کاملا درسته و این رو هم باید در نظر داشت که زن و مرد در این زمینه فرقی ندارن، هر دوی آنها طالب کسب احترام متقابل، مورد عشق واقع شدن و مورد اطمینان واقع شدن هستند و هیچ یک هم دوست ندارن احساس کنند از الویت اول خارج شدن. شاید تنها تفاوت اونجایی باشه که مردها به خاطر غرور، لب به سخن گفتن و بیان اینکه اونها هم دقیقا همین انتظارات رو به طور متقابل از خانمها دارند، هیچ حرفی نمیزنند. نه زن و نه مرد هیچ کدوم نباید منتظر باشند و فکر کنند حرکت اول رو طرف مقابلشون باید انجام بده، اگر همیشه قدمهای اول رو طرف مرد یا طرف زن برداره مطمئنان بعد از یک مدت شخص از اینکه همیشه اون باید باشه که اقدام کننده باشه متنفر میشه.

نیمار ir ۱۲:۳۰ - ۸۷/۱۱/۲۹
1
0

امیدوارم خانمها متوجه این مسئله بشن که فقط اونها موجودات ظریفی نیستن، بلکه مردها نیز دقیقا به همون اندازه (نه حتی سر سوزنی کمتر) نیازمند مورد توجه واقع شدن و ظرافت دیدن در رابطه هستند.

مهدی ir ۰۲:۱۲ - ۸۷/۱۱/۲۹
3
0

من فکر کنم این مقاله یک ترجمه است. ترجمه خوبه، ولی نه این قدر تحت الفظی. بابا یه کم هم با مناسبات اجتماعی خودمون همرنگش کنید. ممنون

NEWVGAc12 ir ۰۳:۰۲ - ۸۷/۱۱/۲۹
4
1

سره کاریه بابا نویسنده خانوم بوده اگه این کار ها رو با دختری که باهاش دوست هستی بکنی ... باید بیخیالش بشی چون میره سراغ یکی دیگه.... در کل خانوم ها بی معرفت هستن... خیلی راحت خیانت می کنن..........

محمد ir ۰۹:۰۷ - ۸۷/۱۱/۲۹
1
0

هم خوب بود و هم بد؟ فکر نمی کنم دقیقا اینطوری باشه . این مسائل در حالت ایده آل یک زندگی برای همه افراد قابل پذیرشه. واکنش دوستان کاملا مشخصه .

پروانه ir ۱۰:۱۱ - ۸۷/۱۱/۲۹
5
1

عالی بود لطفا طرز برخورد صحیح با آقایان هم مطلب چاپ کنید

ملیکا ir ۱۰:۱۸ - ۸۷/۱۱/۲۹
4
2

سلام واقعا عالی و درست و دقیق بود. به عنوان یک دختر همه مطالب رو تایید می کنم و میگم که عدم رعایتشون دقیقا منجر به اتفاقی میشه که انتهای مقاله ذکر شده. بازم از نویسنده نکته سنج این مقاله ممنونم.

saeed ir ۱۰:۴۰ - ۸۷/۱۱/۲۹
3
1

چشم.تمام زندگی خود را گذاشته و فقط زیر پای او دالا و راست میشویم.با خستگی تمام از کار به خونه میایم بعد شروع میکنیم به تعریف و تمجید و بعد اونو نوازشش میکنیم.بعد از اونجا میریم طلا فروشی.البته کرایه خونه رو تا آخر عمر نمیدیم.از اونجا هم میریم خرید لباس.بابا اینها که شما نوشتی برای الهه خوبیهاست.این که همش تعریف و تمجید کنیم که میشه چاپلوسی.از کسی تعریف میکنن که این قابلیت درونش باشه و قابل تعریف باشه.البته همسر من بسیار خوبه و من احترام زیادی براش قایلم.این کاملا دو طرفه باید باشه.و حتی آقایان بدلیل مشغله زیاد و با این اوضاع اقتصادی و با مشکلات بسیار عدیده بیشتر احتیاج به این الطلفی که شما نوشتی هستن.واضحه که نویسنده یک زنده و انتظارات بسیار زیادش از همسرش رو به این صورت بیان کرده.زنی که تمام فکر و ذکرش آرایش کردن وبیرون رفتنه و تمام آمال و آرزوش خرید کردن از جمله طلا و جواهرذره ای و کمتر لیاقت اینها که نوشتید رو نداره.زنی که فکر و ذکرش رسیدگی به خانواده و فرزندانش هست رو باید پرستش کرد و لیاقت اینها رو که گفتید داره.من ترجیحا به تعالیم بینظیر اسلام توجه میکنم و به همین جهت همسرم رو احترام میکنم برای خاطر خدا

parham ir ۱۱:۲۰ - ۸۷/۱۱/۲۹
1
2

واقعا عالی بود و بسیار آموزنده و مفید متشکرم

parvin ir ۰۱:۱۰ - ۸۷/۱۱/۲۹
0
1

ba salam /kamelan doroste hame neveshte kamelan doroste/ba tashakor az zahamate shomaaaaaaaaa

دیبا ir ۰۳:۰۶ - ۸۷/۱۱/۲۹
1
2

توی این سایت در مورد آقایون هم مطالب زیادی گفته شده نمی دونم چرا همه جبهه گیری کردن این که اینقدر حسودی نداره !!! اینو بدونید که توی این چنین مقالاتی همیشه مبالغه وجود داره و نسبیه حالا چه در مورد خانوما چه آقایون . واسه رفتار با همسر یا دوست یا عشقتون به دلتتون رجوع کنید اینا رو گاهی در نظر بگیرید. همین

مونا ir ۰۳:۲۴ - ۸۷/۱۱/۲۹
3
1

با تشکر به موارد خوبی اشاره کرده بودید ، لطفاً مقاله ای تحت عنوان طرز برخورد با آقایان هم مطرح شود، با اینکه در جامعه ایرانی آقایان تقریباً‌از حقوق خود برخوردارند

منم ir ۱۰:۱۱ - ۸۷/۱۱/۲۹
3
0

هر چند برای رفتار انسانها فرمول دقیقی وجود نداره، اما تا حد بسیار زیادی قابل قبول و عالی بود. مرسی

مهناز.ش ir ۱۱:۳۶ - ۸۷/۱۱/۲۹
1
0

از این بازی خانمها_آقایون دست بردارید !ماهممون قبل از هرچیزی انسانیم و با قبول تفاوتها،خیلی از نیازهای بینمون مشترکه ، همون قدر که خانمها نیازمند توجه هستند آقایون هم نیاز به محبت دارن .این که گفتین در کارهای خانمها کمکشون کنین چه اونا به شما کمک کردن چه نکردن ...یعنی چی؟ معذرت میخوام اما این تصویری که شما از خانمها اینجا دادین یه موجودیه که فقط عقده اینو داره که همسرش تو چشمش زل بزنه و بهش بگه دوستش داره ،جواهرات براش بخره ازش تعریف بکنه و...یعنی خهانمها انقدر موجودات بیکار وحقیری هستند؟ لطفامقالاتی رو ترجمه کنید که ارزش ترجمه داشته باشه ...

تیتش مامانی ir ۰۹:۳۴ - ۸۷/۱۱/۳۰
0
0

من از مطلبی که نوشتید ممنونم ولی بیشتر نظرات رو خوندم و ازشون خندم گرفت آقایون یک بار امتحان کنند اگر نتیجه مثبت بود ادامه بدن اگر نبود متعادلش کنن این که دیگه دعوا نداره بابا ما ایرانیا چرا اینطوری شدیم حتی حاضر نیستیم برای کسی که باهاش زیر یه سقف زندگی می‌کنیم یه کم مایه بذاریم غریبه که نیست زنمونه و بالعکس شوهرمونه البته این نظر شخصیه منه ولی همه ما آدما نیازمنده محبت و توجه هستیم از بحث جنسیت که خارج بشیم همه ما انسان هستیم فقط باید ظرفیتهامون رو خوب بشناسیم باور کنید خداوند محبت رو در درون همه ما قرار داده به شرط اینکه یاد بگیریم چطوری ازش استفاده کنیم .باتشکر از همه شما

H_M ir ۱۱:۲۸ - ۸۷/۱۱/۳۰
1
0

متن مقاله هیچ ربطی با عنوان مقاله نداره؛ شما فقط خواسته های رویایی یه دختر ۱۶ ساله(نویسنده) گفتین درسته که نظره هر کسی محترمه ولی طرف مطلب آقایون هستن ، به هر حال بهتر بود یه مطلب مفید ترجمه می شد .

sahar ir ۱۱:۴۴ - ۸۷/۱۱/۳۰
0
0

جالب بود.

s-b ir ۰۶:۱۹ - ۸۷/۱۱/۳۰
0
0

آقابونی که مطالب بالا رو قبول ندارن (به جز اون مسائل مادیش) " پس حقشونه که طرفشون بزاره بره بعدش می گن طرف چه بی معرفت بود .اخلاق ورفتار خیلی مهمه میتونه کاری کنه که برای خانم بهترین باشه. خوش به حال مردی که این مسائل ورعایت کنه اون وقت می بینه که طرفش براش کم نمی زاره(البته منظوره من شامل خانم هایی که فقط مادیات براشون مهمه نمی شه)هم مرد هم زن لازمه با نیازهای همدیگه آشنا بشن تا جایی که می تونن برای رفع نیازهای همدیگه تلاش کنن تا زندگی خوبی داشته باشن

مهم نیست ! ir ۰۱:۲۳ - ۸۷/۱۲/۰۱
0
0

تعادلش خوبه ولی در کل خانمها و دخترا مثل سایه میمونن هر چی بری طرفشون ازت دور میشن و برعکس

نصیر ir ۰۲:۴۶ - ۸۷/۱۲/۰۱
0
0

آقایون توجه کنن... من به تجربه به جرات میگم 85 درصد این مطالب (اگه موارد تکراریش رو حذف کنین) کاملا درست و کاربردیه. کلا شادی رو توی زندگی یک مرد، زن میاره پس هر چه تلاش کنی که خانمت رو خوشحال کنی به هر روشی، یعنی خودت رو خوشحال میکنی و آرامش رو به خونه میاری. یک زن خوب و راضی بهترین دارایی یک مرد هست و برعکس یک زنی که از زندگیش ناراضی باشه، جهنم رو توی این دنیا بهت نشون میده. آقا من که قبل از خوندن این مقاله، همینطوری عمل میکردم و خیلی هم از زندگیم راضیم و خوشحال و خانومم رو با هیچ کس تو دنیا عوض نمی کنم.

بهرام ir ۱۱:۳۳ - ۸۷/۱۲/۰۱
0
0

آیا نویسنده مقاله خانومه ؟! فکر نمی کنین با گفتن این حرفا (که البته بعضی هاش درسته ) باعث میشین انتظارات خانوما در اینده بیشتر شه و مشکلات خاص خودشو بوجود بیاره .... مثلاً "23- به خاطر داشته باشید که او یک "زن" است و ممکن است افکارش در مورد چیزهایی که می خواهد هر روز تغییر پیدا کند. به خاطر این مسئله از دست او عصبانی نشوید. اصلاً به خاطر این مسئله باید عاشق او شوید چراکه او خانم است این مسئله در مورد خانم ها کاملاً طبیعی است. " یا ....

آرش ir ۱۱:۳۳ - ۸۷/۱۲/۰۱
0
0

آخه اینهمه در ازای چی؟ قصد بی احترامی ندارم اما مگه زن کیه که اینجور همه وقت و زندگی رو به پاش باید گذاشت؟ که مثلا به چی دست پیدا کنه مرد در مقابل همه اینها؟ واقعا کاری احمقانه تر از ازدواج نیست برای یک مرد!

کوروش ir ۰۸:۴۱ - ۸۷/۱۲/۰۱
0
0

بابا انصافا این زنها هم گناه دارن .نمیمیری اگه یکم بهش توجه و احترام کنی که.ناسلامتی جنس ضعیف و ضریفن ها . اشکم در اومد. ولی همش یکم توجه کن . زیادیش خونه خراب کنه . اگه لوس بازی هم دراورد راهش کمربنده.

سید مهدی (دنیای سبز) ir ۰۸:۰۶ - ۸۷/۱۲/۰۲
0
0

چرا فقط باید مردها ابراز احساسات کنند (به عبارت دیگر منت کشی خانومها) چرا یه بار خانوم نیاد بگه دوستت دارم عزیزم؟ چرا یک بار خانوم یه کادو برای مرد نخره؟ چرا یک بار خانوم دست مرد رو نگیره تو دستش و براش حرف بزنه؟ اینطوری که شما نوشتی یهنی فقط مرد باید قربون صدقه خانوم بگه و خانوم هم ناز بکنه. اگر شما با شوهرت این مشکلات رو داشتی دلیل نمیشه بیای توی سایت مطرح کنی. برو به خودش بگو ---------- دنیــــــای سبــــــز

Rooh ir ۱۱:۴۱ - ۸۷/۱۲/۰۲
0
0

یادمون باشه پشت سر هر مرد موفقی زنی بوده که هرکاری کرده نتونسته جلوی شوهرشو بگیره!!

بی نوا ir ۰۴:۳۲ - ۸۷/۱۲/۰۲
2
0

دنیای امروز به یک دنیای زن سالار تبدیل شده. متاسفم که انسان متعادل نخواهد شد.

Armin ir ۱۱:۱۱ - ۸۷/۱۲/۰۲
0
0

خیلی عالی بود. کاشکی همه اینطور رفتار می کردند. تا به کسایی که اینطورند برچسب نچسبونن.

آرش ir ۱۱:۴۱ - ۸۷/۱۲/۰۲
0
0

ای ول من که با روش جامع و کامل کوروش خان موافقم.همچنین تجویز بجای ایشون راست می گه یکمش عادلانست.توجه زیاد هم به روحیه حساس مرد بستگی داره .البته عواقبش جبران ناپزیره

بهرام ir ۰۸:۳۲ - ۸۷/۱۲/۰۳
0
0

اگه یه نگاه به کامنت هایی که دوستان گذاشتن بندازید , متوجه میشید که مقالتون از همین الان بین آقایون و خانمها اختلاف ایجاد کرده ( کامنت خانمها و آقایون رو با هم مقایسه کنید متوجه میشید).

pakro ir ۰۹:۲۹ - ۸۷/۱۲/۰۳
0
1

اگر تمام کره زمین از الماس باشه و اون را به پای همسرت بریزی بازم کم کار کردی

ROSE ir ۰۹:۳۷ - ۸۷/۱۲/۰۳
0
0

سلام.از شما ممنونم مطالب بسیار پر باری هست.اگه ممکن هست طرز برخورد با اقایان هم بنویسید فکر میکنم جالب و خواندنی و قابل استفاده باشه ممنون

delaram ir ۰۹:۲۴ - ۸۷/۱۲/۰۳
0
0

حالا نه به این شدت ولی وقتی به دوروبرت نگاه کنی میبینی مشکلات از جایی شروع میشه که یه طرف نسبت به دیگری بی اهمیت باشه حالا چه خانم باشه چه آقا(اما متاسفانه آقایون کمتر دوست دارن توجه کنن)

fariborz ir ۱۱:۳۴ - ۸۷/۱۲/۰۳
1
0

آقایون ترمز کنین یه قدم به عقب برگردین شماها نیستین که به دختره التماس میکردین باهاتون دوست بشه یا ازدواج کنه ؟؟؟ ما مردا ایرادمون اینه که وقتی دخترو مال خودمون کردیم یادمون میره همه چیزو....توی ایران باستان مرد به معنای مرگ و زن به معنای زندگی اومده حالا عزیزای من چرا نباید به یه خانم محبت کرد که اصل زندگیه خود شادیه و به نظر من گوهر نابیه که با به دست آوردنش همیشه زندگی وشادابیه خودمونو تضمین کردیم اما یاد بگیریم که این گوهر با ارزش نگه داری میخواد اونم از نوع ویژه و یادمون باشه ما نیاز به خانم ها (گوهرها) داریم....اگه نبودن که هر روز جامون تو حموم بود که....شرمندم از خانم ها مجور شدم بگم.......بجای جبه گیری یه کم به خودمون بیایم.....من تا حالا با کسی نبودم اما اگه روزی یه نفر باهام باشه 100 برابر خرجش میکنم حتی اگه 1 ساعت باشه...به امید تغییر بزرگ فکری و رفتاری مردها

محسن ir ۱۱:۴۱ - ۸۷/۱۲/۰۴
1
0

پس کی خواسته ها وآرزوهای مامردهاروبرآورده کنه ؟ همش بایدمامواظب خانمهاباشیم ؟

زهره ir ۰۱:۳۷ - ۸۷/۱۲/۰۴
0
0

آقا آرش با این اخلاقی که داری همون بهتر که هیچوقت ازدواج نکنی . مطمئا تلخ ترین زندگی را خواهی داشت. محبت کردن و احترام گذاشتن در زندگی بایستی دو طرفه باشد این مقاله راجع به محبت کردن آقایون نسبت به خانم ها بود و خیلی از مقالات دیگر هست که مطالب بسیار جالبی راجع به محبت کردن خانم ها به آقایون دارد لطفا یک طرفه به قاضی نروید و از منابع دیگر رفتار متقابل را در زندگی را پیگیر شوید.

سپهر صفایی ir ۰۲:۲۹ - ۸۷/۱۲/۰۵
0
0

سلام .مطالب بسیار خوب و آموزنده است فقط کمی هم در مورد اینکه خانمها چگونه دل مردان خود را بدست بیاورند و راز خلقت مردان هم بنویسید چرا که (( در جریان آب میتوان بی حرکت ماند اما در دنیای مردان هرگز))

محمد ir ۰۹:۲۲ - ۸۷/۱۲/۰۵
0
0

با سپاس از مقاله شما و دوستانی که نظرات خودشان را ابراز کرده اند. به نظر من پیشرفت هایی که در علوم مختلف از جمله علوم روانشناسی صورت گرفته امروزه وجود تفاوت های شخصیتی و عاطفی و روحی زیاد بین خانم ها و آقایان را کاملاً نشان داده و طبیعی است که همین تفاوت ها رفتارها و واکنش های متفاوتی را نیز طلب می کند. این عادت ماست که در برخورد با هر پیشرفت و علم جدیدی اول آن را جدی نمی گیریم و در مرحله بعد در برابر آن جبهه گیری می کنیم و بعد از اینکه سالها از کاروان پیشرفت و ترقی باز ماندیم، تازه به واقعیت پی می بریم. توصیه من به دوستان این است که کمی مطالعات خود را در این زمینه بیشتر کنند، قطعاً دیدگاه بهتری پیدا خواهند کرد.

اسکندر ir ۱۰:۵۵ - ۸۷/۱۲/۰۵
0
0

من تقریبا به 80% این چیزایی که نوشتید عمل کرده بودم چون قبلا در این زمینه مطالعه کرده بودم..کار ظریفی هست ولی دوستان همجنس را عرض میکنم....معجزه میکند...معجزههههههههههه//// من به دختری که واقعا تو رویا بهش فک میکردم از این طریق دست پیدا کردم...البته نه تنها اون بلکه هر دختری که دوروبرتون باشه از این طریق شیفتتون میشه...منی که هیچ دختری باهام دوست نمیشود و کلا دپرس شده بودم از این طریق در حال حاظر یه دوست فابریک دارم و 3تای دیگه دوست معمولی....اصلانم چرت و پرت نیست....دم نویسنده گرم. حال کردم....

کیارش ir ۱۱:۴۵ - ۸۷/۱۲/۰۵
0
0

خوب اینجا 30 مورد ذکر شده که فکر نمی کنم لازم باشه همه رو آدم اجرا کنه . این یه حالت ایده آل رو بیان کرده . اگه من همسرم همسر ایده آلم باشه خوب منم کارای ایده آلی که اینجا گفته رو براش میکنم!!! در ضمن اگر همسرمون یه اشتباه بزرگ کرد چی کارش کنیم؟ مثلا ما این کارا رو هم کردیم یه شب خانم ساعت 12اومد خونه چی کار کنیم؟ یا ما این کارا رو کردیم اون مارو آدم حساب نکرد؟یا به خواسته های ما بی توجه بود؟ اتفاقا به نظر من خیلی از مردها اول ازدواج کارایی بهتر از این مقاله شما هم میکنن اما چند شب که زنه جفتک بندازه همه چی یادشون میره . در حال حاضر زن های ما زن نیستن که مردها هم مرد نیستن

عصمت انتظار ir ۱۱:۳۱ - ۸۷/۱۲/۰۶
0
0

سلام من بیطرفانه قضاوت میکنم؛ راستیش اینها همش درسته در صورتیکه آن خانمها , آدم نباشه , فرشته باشه. حالی در صورتیکه زن ما کاملا بد اخلاف باشه ما باز همین رویشها را پیش بگیریم؟؟ شما فکر میکنید که خانمها هیچ مشکل ندارن تمام مشکلات را زنها به وجود میاورد. عصمت انتظار - کابل

م م دوره ir ۰۴:۴۸ - ۸۷/۱۲/۰۷
0
0

سلام من اصولا طرفدار خانوما هستم :d منتظر نامه های تهدید امیز اقایون هستم!

مهدی ir ۰۷:۲۵ - ۸۷/۱۲/۰۷
0
0

واقعا عالی بود . ممنون از زحمات شما به امید توفیق روز افزون برای شما

متین ir ۰۹:۵۴ - ۸۷/۱۲/۰۷
0
0

واقعاً مردها نیازی به الطاف محبت آمیز ندارند وفقط باید مجری انجام آن باشند.آیا این کارها زن را پررو و خودخواه نمی کند؟ می توانید پاسخ بدهید؟ خانمی که تایید می کنی می تونی منو قانع کنی؟

علی ir ۱۲:۳۰ - ۸۷/۱۲/۰۷
0
0

من با توجه به تجربیات خودم هر وقت که زیاد دوست دخترمو تحویل گرفتم هم پررو شده و هم نازش بیشتر شده!!!! ولی بر عکس وقتی دخترارو تحویل نمی گیری بیشتر می یان سمتت و بیشتر به حرفات گوش می دن.... حالا امتحان کنید تا ببینید. کلا نباید زیاد زنارو تحویل گرفت چون واقعاخیلی خیلی خیلی بی جنبه هستن....

محمد مهدی ir ۰۲:۲۲ - ۸۷/۱۲/۰۷
1
0

مطالب تا حدودی منطقیه و قابل تفکر.اما گاهی اهمیت به کسی که درک خوبی نداشته باشه باعث دردسر میشه. به نظرم هر انسان چه خانوم و چه آقا دارای یه روحیه خاص خودشه و خیلی نباید مطلق راجع به این قضیه فکر کرد.

sara ir ۰۷:۰۳ - ۸۷/۱۲/۰۷
1
0

واقعا مردها نیازی به الطاف محبت آمیز ندارند؟ولی من تو یه کتابی خوندم که مردها به همان اندازه به عشق نیاز دارند که زن ها نیازمند آن هستند و به نظر من مردها احساساتشونو بروز نمی دن برعکس زن ها

sara ir ۰۷:۲۳ - ۸۷/۱۲/۰۷
1
0

رازهای مردان:هیچ مردی نمی تواند نیاز شدید زنان به صمیمیت را که به طور سنتی در آنان وجود دارد ، برآورده سازد***مردها زنها را عمدا نمی رنجانند***مردها آنطور که به آنها آموخته شده عشق را نشان می دهند***چون مردها تربیت شده اند تا عمل کنند ودر جهان موفق شوند،این طور به نظر می رسد که بی احساس وبی عاطفه هستند***دوست داشتن صادقانه یک مرد به این معنی است که جوی ایجاد کنید که او بتواند آنچه را واقعا درباره روابطش احساس می کند وفکر می کند آزادانه بیان کند حتی اگر نظر او با نظر همسرش بسیار متفاوت باشد آقایون مطالب بالا رو قبول دارن؟

ندا ir ۰۲:۴۳ - ۸۷/۱۲/۰۸
1
0

man morataban yek pesari ro mididam va on hamishe be man ebraze alaghe mikard va in baes shode bod roozi ke tamae rishash boland bod va mohash be ham rikhte hanooz doosesh dashte basham khodam ham taajob kardam ke ba didane on ba hamoon saro vaz e bad ghalbam mitapid.albate efrat to har chizi ham bade bayad ebraze alaghe be andaze bashe

صبا ir ۰۹:۱۰ - ۸۷/۱۲/۰۸
1
0

با سلام . مقاله بسیارجالب بود . خواستم از همسرم مهربانم بخاطررعایت نکاتی که در این مقاله نوشته تشکر و قدردانی نمایم و امیدوارم که همه آقایان نسبت به این نکات توجه نموده و در کنار هم شادترین لحظات را سپری کنند .

sina ir ۰۴:۱۲ - ۸۷/۱۲/۰۹
0
0

من به عنوان یک مرد کاملاً فرمایشات سارا خانم رو تاید و تصدیق میکنم

پدرام ir ۱۱:۰۱ - ۸۷/۱۲/۰۹
0
0

مقاله جالبی بود دقیقا کار هایی که یه مرد اگه می خواد بدبخت بشه باید برای خانومش انجام بده .

fatemeh ir ۰۷:۲۰ - ۸۷/۱۲/۱۰
0
0

از دیدگاه روان شناسان تقریبا می توان گفت که مطالب بیان شده صحیح می باشد. زنان مردان موجوداتی هستند که هر کدام نیازهای مختلفی را دارند آگاهی از این نیازها به انها کمک می کند که ارتباط بهتری با یکدیگر برقرار کنند. برای جامعه ما که مردان فکر می کنند تنها کار و درآمد برای یک زن مهم است اینگونه مطالب می تواند راهگشایی در جهت ارتباطات بهتری باشد فاطمه (روان شناس)

عبدالحسین ir ۰۸:۱۱ - ۸۷/۱۲/۱۰
0
0

جداً عالی بود. دیگه از فردا اگه خانم به خاطر دیر سلام کردن ما گذاشت و رفت اصلاًً نباید ناراحت بشیم چون حتماً باید فکر کنیم خوب اونها خیلی حساس بودن و کاملاً رفتارشون درست بوده. توی این زمانه بی شوهری اگه هم دوست دارن بچه بازی دربیارن و خودشون رو لوس کنن خوب چه بهتر

mary ir ۰۷:۳۰ - ۸۷/۱۲/۱۴
0
0

سلام خدمت همه خانمها و آقایان من به عنوان یک زن نظر شخصی خودم رو میگم من تو زندگیم برای شوهرم هیچی کم نذاشتم از اول تا الان (البته 3 ساله) ولی الان اینقدر زورش میاد با من حرف بزنه انگار جونش میخاد در بیاد کافیه همون موقع مثلا یکی زنگ بزنه دو ساعت می تونه حرف بزنه یا کادویی که می فرمایید رو من تو تمام مناسبتها کادوهای خوب که مستلزم صرف وقت و دقت است براش می خریدم ولی اون تازه روز تولدم میگه خب چی بخریم مانتو خوبه یا روسری می بینین آقایون یه طرفه با قاضی نرین شمایی که با ماها ازدواج کردین از اول اینطوری نبودین حالا چی شده که اینقدر عوض شدین چی می شه اگه یه بار تو روز وقتی خانم زنگ می زنه 3 دقیقه با هاش عالی صحبت کنی من که تمام راهها را امتحان کردم دیدم جواب نمیده منم راه خودم رو پیدا کردم برای کسی عمرت ررو صرف کن که ارزشش رو داشته باشد باور نمی کنید انواع لباس ...زیبا رو می پوشیدم با دیوار یکی بود حتی یک کلمه نمی گفت زشتههههههههه بابا بس کنید یک کم صادق باشید اگر واقعا طرف رو نمی خواهید چرا زجرش می دید...

پدرام ir ۱۱:۰۹ - ۸۷/۱۲/۱۴
0
0

من با آرش موافقم، من فکر می کنم خانمها اصلا جنبه محبت رو ندارن، وقتی محبت می کنی ازت فراری می شن و وقتی کم محلی می کنی التماست رو، من واقعا فکر می کنم خانمها ظرفیت مطالب عنوان شده بالا رو ندارن، باید انقدر با سیاست کم محلی باهاشون رفتار کرد که حد و حدود خودشون رو بدونن، مرسی آرش جان باهات موافقم.

Homa ir ۰۲:۰۰ - ۸۷/۱۲/۱۴
0
0

بسیار عالی بود. من خودم مشاوره خانواده و ازدواج هستم. این نوع برخورد با خانمها، در اصل به نفع خود آقایان است. خانمهائی که مورد احترام و حمایت همسرشان قرارمیگیرند، چندین برابر آن را باز میگردانند، و همین امر باعث استحکام بنیاد خانواده میشود. موفق و شادکام باشید

bahar ir ۱۱:۱۴ - ۸۷/۱۲/۱۶
0
0

kesi ke ekhtelale shakhsiati dashte va adame khodkhahi bashe mohabat saresh nemishe . va bayad ta dir nashode va pay ye bache nayoomade vasat khodeto khalas koni. zano mard ham nadare. kesi ham ke adame khodet doost dari behesh mohabat koni va az khoshhal kardanesh khosh hal mishi

asal ir ۱۱:۰۳ - ۸۷/۱۲/۱۸
1
0

این نظریه درسته که هرچی بی توجه ای کنی سمتت میاد.وهرچی تحویل بگیری دور میشن.درمورد خانمهایی صادقه که به درد زندگی نمیخورن.چون یه اشکالی هست.اگه اقایی اطلاعاتشودرموردشناخت زن بالا ببره ویادگرفته باشه چگونگی ابراز علاقه .این اشکالات بوجود نمیاد.

نیما ir ۰۴:۳۳ - ۸۷/۱۲/۱۸
0
0

این همه کار و خرج و هزینه عاطفی و مادی و معنوی، اونم فقط به خاطر اینکه اونم به ما محبت کنه !! هرچند که به نفع زنهاست و همشون از این نوشته الی الابد دفاع می کنند ولی واقعا بی انصافیه حتی اگر زنها واقعا هم چنین موجوداتی باشند، بازهم بی انصافیه ، چقدر خوبه که همونجوری که ما مردها رو متقاعد می کنند که برای زنها تغییر کنیم ، زنها هم تغییر کنند

یونس ir ۱۰:۴۰ - ۸۷/۱۲/۱۹
0
0

خوندم در کل خوب بود و عالی

ahmad ir ۱۱:۲۸ - ۸۷/۱۲/۲۰
0
0

ba salam khedmate shoma doste aziz matalebe amozandei bod va az in babat mamnon. vali vaghan dar in donyaike ma ensanha zendegi mikonim eshghiham vojod darad faramosh nakonid ma haman ensanhai hastim ke dar jange jahanie dovom bish az 3500000 bache zire 5 sal ra koshtim !

الناز ir ۰۸:۵۸ - ۸۸/۰۱/۰۲
1
0

من اگه طرفم بهم توجه نکنه هر چقدر هم دوسش داشته باشم اول دق می کنم بعد میرم واسه همیشه

dorsa ir ۰۹:۰۱ - ۸۸/۰۱/۰۲
0
0

hala bezar khastegare biad ina pishkesh

حامد ir ۰۵:۳۲ - ۸۸/۰۱/۰۳
1
0

به نظر من خوبه این مقالات رو بخونین ولی زیاد یهش توجه نکنین چون اولا حالت کلی داره و برای همه صادق نیست ثانیا اکثر این مقاله ها ترجمه هستند و ممکن در جامعه ما به خصوص در شرایط کنونیش ارزش اجرا کردن نداشته باشه. به امید روزی که این مقالات توسط روانشناس ها ، جامعه شناس ها و متخصصین ایرانی و برای ایرانی ها نوشته بشه .

سمیه ir ۰۱:۰۲ - ۸۸/۰۱/۱۰
2
0

از یه طرف میگین لازم نیست حتما هدیتون گرون باشه از طرف دیگه میگین جواهر بخرین!!!!! تو کدوم بازار جواهر زیر 100000تومان پیدا کردین ؟؟!!!!!!!اصلا قیمت دستتون نیست !به خدا ما خانوما با یه شاخه گل هم خوشحال میشیم

مسلم ir ۰۱:۲۱ - ۸۸/۰۱/۱۲
1
0

همه این گفته ها نظرات شخصیه فقط باید بدونید که همسرتون از چه قشری است و چگونه فکر می کنه و مناسب با زمان ومکان و اکار او رفتار کنید نظر شخص من این است با این که هیچ کس در زندگی من نیوده

امید ir ۰۷:۵۸ - ۸۸/۰۱/۱۶
0
0

برخورد با زنها رو باید از تعالیم اسلام یاد گرفت نه کمتر نه بیشتر- فقط اسلام و قرآن - حد و حدودها و وظایف مشخص هست.خانمها باید حواسشون باشه

امید ir ۰۴:۰۱ - ۸۸/۰۲/۰۵
0
0

من در کل با این موارد موافقم ولی فکر می کنم با همکاری متقابل میشه به یک عشق همیشگی رسید .این زندگی شخصی و مهمترین دارایی ماست و ارزش تلاش کردنو داره حیفه این دو روز عمرمون رو به کاممون تلخ کنیم.

کینتاما ir ۰۲:۰۶ - ۸۸/۰۲/۱۴
0
0

من تمام این کار هارو انجام دادم به نحو احسن ولی نتیجش اصلان خوب نبود بلکه میشه گفت معکوس بود و من کلی ناراحتم.

majid ir ۱۲:۲۴ - ۸۸/۰۲/۱۴
0
0

ba salam,man 29 sal sen daram va 3 sali ahst ke dar kharej az iran zendegi mikonam.be nazare bande tamam ein masaael charand hastesh va man ta alan balaye 30 doost dokhtar dashtam,tajrobiatam ino migeh.zanha mesle sayeh hastand,bayad .hamishe yek jaiee barashon baghi begzari ta baraye doost adshtan talash konand va jaleb tar in hastesh ke dar kharej ham hamintor hast,yani mardha aslan zanha ro tahvil nemigirand va be ma mardhaye irani mikhandadnd va ma ro ablah midonnand ke inghadr be zanhamoon tavajoh darim.hamin ke mast nemikonim va bahashon mesle ensan raftar mikonim bayad khoda ro shokr konand baghiash pishkesh.albateh shayad vaziate dakhele iran fargh kone,nemidoonam vali dar inja zanha bavareshon nemisheke mardi dar donya bashe ke gol bekhare ya zanesh ro ensan bedoone va rooye hamin hesab asheghe mardhaye irani hastand.(har ki ba khanoomesh moshkel dare biad inja

پارسا ir ۰۱:۴۲ - ۸۸/۰۳/۰۲
0
0

با عرض سلام من می ترسم اگر خیلی به خانم ها ابراز محبت کنیم لوس می شوند و زن زلیل هم می شویم

اسماعیل ir ۰۲:۳۸ - ۸۸/۰۳/۰۸
0
0

با سلام خدمت همه دوستان من پسری 28 ساله و تکنیسین دکل حفاری هستم مطالب جالب و آموزنده ای بود من که امیدوارم بتونم این رفتار ها را در مورد همسر آینده ام انجام بدم چون تو زندگی برام ثابت شده که سزای خوبی خوبی خواهد بود . خوشحال می شوم اگر نظری موافق یا مخالف دارید به من ایمیل کنید.مرسی

mer30 ir ۰۳:۳۹ - ۸۸/۰۴/۰۳
0
0

mer30 az onaii ke gablan khondam behtar bood ba montazere behtar hash hastam

عطی ir ۰۸:۳۰ - ۸۸/۰۴/۲۰
1
0

ای بابا به قول درسا بذار اول از صف طویل خواستگار یه ... رو انتخاب کنیم بعد میرسیم به این چیزا. که البته فکر می کنم هیچ وقت به اینجا نمی رسیم که مرده بخواد این نکاتو برامون رعایت کنه!!!

مهرداد ir ۰۵:۳۳ - ۸۸/۰۵/۲۹
1
0

زن و گربه از لحاظ صفت 98 % برابرن و اون 2% تفاوتشون اینه که وقتی به گربه غذا میدی حداقل صورتت رو میلیسه ولی زن ....... (خودتو بهتر می دونید) .. من خودم تجربه عاشق شدن رو داشتم که اونجا بود که از هر چی دختر بود زده شدم. بی وفایی جزئی از ذات این جنسه ... میگی نه دلیل بیار

... ir ۱۱:۳۸ - ۸۸/۰۹/۰۲
1
0

کاش همه ی ما واقعا عمیق تر به این مسائل نگاه کنیم این مقاله تنها و تنها واقعیتی است که بهضی از آقایون ازش فرار می کنند اما خوبه که واقع بین باشیم... جوامع غربی روز به روز ازین لحاظ پیشرفت می کنند اما من و تویی که ایرانی هستیم ازاین مقاله شکایت می کنیم!!! عالی بود. استفاده کردم

digital ir ۰۲:۰۰ - ۸۸/۱۰/۱۲
1
0

به نظر خودتون که اینارو نوشتین اصلآ میشه دست دخترای این دوره زمونه رو ماچ کرد یا براش گوشواره خرید یا بزاریم اون تعیین تکلیف کنه؟ بعضی از مقاله هاتون حوصله ادمو سر میبره

مجید ir ۰۲:۱۷ - ۸۸/۱۱/۰۱
0
0

خوب یا بد همش نه ولی 70 درصدش درسته..مردها هم همین ها رو می خوان...من فقط خستم....خستم و نا امید از زندگی تو دنیایی که طرفت به خاطر کادو و طلا و کوفت و زهرمار دوستت داره.... اگه هر کدوم یه جا برای هم کم بذاریم همدیگرو می پیچونیم ...جدا"‌ما اومدیم تو دنیا که این قواعد مزخرف رو اجرا کنیم( در مورد هر 2 جنس میگم )... چقدر ادمی پست و حقیره... چقدربدبختیم که اینقدر برای هیچ توی تاریکه سرگردونیم.

mohsen ir ۰۸:۴۰ - ۸۸/۱۱/۱۲
0
1

دمت گرم داش ایول داری یهو بگو هر چی داریم فدای این ضعیفه کنیم.......... شوخی کردم کارتون درسته ایولا.

عسل ir ۰۱:۵۳ - ۸۸/۱۱/۱۳
0
0

مطلب شما واقعا عالی بود دقیقا به نکاتی اشاره کردید که خانم ها نیاز دارند و کسانی که فکر می کنند نوشته های بالا مزحرف هست بهتره افکار مزخرفشون را اصلاح کنند

asma ir ۰۲:۰۵ - ۸۸/۱۱/۱۳
0
1

مردهای عقده ای خجالت بکشید هر چی دارید از ما خانم های محترم دارید اونهایی هم که جبهه گیری کردند حتما مشکلات روانی دارند یا اینکه شکست خورده هستند در غیر اینصورت من همه مطالب بالا ر ا تائید میکنم و بس

مهرداد(عرفان) ir ۰۴:۲۴ - ۸۸/۱۱/۱۷
0
0

واقعا بی نظیر بود.من مجردم اما اگه ازدواج کنم حتما حتما به این نکته ها که در بالا ذکر شد جامه عمل میپوشانم.بی نهایت زیبا و جالب بود.از شما ممنونم

مهرداد(عرفان) ir ۰۴:۵۰ - ۸۸/۱۱/۱۷
0
0

واقعا چی میشه اگه آقایون به این نکته ها توجه کنند.مگه خانم ها از ما پسرها چی میخوان.به خدا هیچ ارزشی از هیچ کس کم نمیشه .فقط این وسط مهر و محبت است که بین خانم و آقا کاشته میشه.

مهرداد(کاوه) ir ۰۵:۱۴ - ۸۸/۱۱/۱۷
0
0

ای کاش من ازدواج میکردم و به تمام نکته های بالا عمل میکردم.وقتی خانم از آقا و آقا از خانم خوشش بیاد و عاشق هم باشند مطمنم به تمام موارد بالا ناخودآگاه عمل میکنند.این مطالب را باید در زندگی مشترک به کار برد نه در دوستی بین دختر و پسر

Ali kocholo ir ۱۱:۳۷ - ۸۸/۱۲/۲۰
0
0

salam man kheily in mataleb ro dost daram ta alan ham aksare in harfe ke zade shod ro anjam dadam vali natije nemide va bad az ye modati hame chi bi mani mishe(albate baraye dost dokhtar na hamsar)

shrb5002 ir ۰۱:۳۱ - ۸۹/۰۱/۱۰
0
0

سلام ماری خانوم عیب از شماست

مهرداد ir ۰۲:۵۹ - ۸۹/۰۱/۲۰
0
0

سلام راستش من تمام نظراتو خوندم و باید بگم که همشون برام محترمه ولی من تجربه خودمو میگم. من ازدواج نکردمو 22 سال دارم و عاشق دخترخانومی هستم که امیدوارم با کمک خداوند متعال شرایط زندگیم بهتر شه و زودتر به هم برسیم.میخواستم اینو بگم که تقریبا بیشتر مطالب این مقاله صحت داره و اگه از روی صداقت گفته بشه و عشقتون واقعی باشه معجزه میکنه.ما باید یاد بگیریم که احساساتمونو به عشقمون ابراز کنیم که البته ابراز احساسات دارای اصول و قواعدیه که باید به درستی اجرا بشه.به نظر بنده هم پسر و هم دختر باید به همدیگه ابراز احساسات کنن و حرفای دلشونو به هم بزنن و نباید اجازه بدن که احساس خجالت و یا غرور مانع از ابراز احساسات بشه. عشق برترین احساسه.عاشق باشو از زندگیت لذت ببر یا علی

amirho3ein ir ۱۰:۱۱ - ۸۹/۰۲/۲۱
0
0

ashegh shodanam sakhte val dosdashani tar pydakardane eshghetei

سامی ir ۰۸:۵۷ - ۸۹/۰۵/۰۶
0
0

man ke khosham oomad .ali bood

علی ir ۰۷:۴۹ - ۸۹/۱۰/۲۲
0
0

این مطالب در مورد همسر شاید صدق کنه و نتیجه بده { البته من تجربش نداشتم } ولی در مورد دوست دختر نتیجه عکس داره ! { به تجربه می گم } اردتمند شما علی 21 ساله کرج دانشجو

نازیلا ir ۱۲:۴۸ - ۸۹/۱۰/۳۰
0
0

عالییییییییی بسار خوب بود

شکست خورده ir ۰۲:۳۴ - ۹۰/۰۱/۱۰
0
0

من این راه رو دقیقا رفتم- فقط بگم که بعد از یک مدت همه اینا میشه وضیفت و طرفت اگه اینار انجام ندی باهات بد تا می کنه چه مرد باشی چه زن فقط بگم که هرده قدمی که واسش ورداشتید صبر کنید تا یک قدم هم اون بیاد جلو. انتظار داشته باشید که اونم یه خودی نشون بده. این تجربه من بود

bebe ir ۰۵:۰۶ - ۹۰/۰۱/۲۸
0
1

من 17 سال تقریبا بیشتر این موارد را بدرستی و دقت رفتار کردم و همیشه سعی کردم تا همسرم را بسیار برتر از سایر زنان نشان بدهم و بالا ببرم اما بعد از این همه مدت که به جائی رسید و بالا رفت ؛ دچار غرور و خود بینی شد و عصیان کرد ؛ متارکه و به دنبال مردان دیگر رفت ؛ فکر کرد همه همینطورند و دنبال بهتر و جوانتر باید بگرده ولی اشتباه کرده بود هنوز چند ماه نگذشته بود که بکلی پیشمان و سرخورده از عملش شد ولی دیگر چه سود از پشیمانی ؛ حتی فرزندش را نیز فدا کرد نتیجه اخلاقی اینه که اینکارها باید مقطعی و در قبال عکس العمل صحیح باشند نه به صورت یکطرفه و طرفتون هم باید اصیل و عاشق واقعی باشه که ظرفیت تحمل این رفتار را داشته باشه و شما را با این کار ها ندیده نگیره .

farhad ir ۰۸:۵۰ - ۹۰/۰۳/۰۸
1
0

سلام ، من یک پسر 23 ساله هستم و به جرات و با توجه به تجارب کم یا زیادی که داشتم عرض میکنم بیش از 80 درصد مطالب گفته شده کانلا صحیح و کاربردیه . نباید از روی غرض یا برتری جویی های کورکورانه قضاوت کرد ، از مطالب خوب و کاملتون متشکرم .

مرد ir ۱۲:۲۱ - ۹۰/۰۳/۲۱
0
0

تفاوت تو نوع ادماست ،ادم همه جورش هست دختروپسرشم هیچ فرقی نمی کنه .خدایش افراطی نباشیم همیشه مثبت فکر کن (چیزی که ١٠٠بار تجربش کردم) دوست من

ali ir ۰۸:۵۷ - ۹۰/۰۶/۲۹
0
0

آدم داریم تا آدم ، بستگی مستقیم به طرف داره چه میخواد زن باشه یا مرد . رو هر کس یکجور جواب میده .. در درجه اول باید طرفت خوب بشناسی بعد ببینی کدوم برخورد روش تاثیر مثبت تری داره

رهام ir ۱۰:۵۹ - ۹۰/۰۷/۲۲
0
0

مرسی اززحماتتون! خیلی یک طرفه به موضوع نگاه شده!

سمانه ir ۱۱:۰۰ - ۹۰/۰۸/۰۴
0
0

بنظرم آقایونی که در بالا مخالف بودن اول یه لیوان آب بخورن که زیاد نسوزن بعد نظر بدن

علیرضا ir ۰۸:۳۸ - ۹۰/۰۸/۱۱
0
0

خیلی مفید بود. واقعاً لذت بردم. البته من هنوز به مرحله ازدواج نرسیدم ولی هیچ موقع کوتاهی در خوندن این چنین مطالب نکردم. فعلاً کسی را دوست دارم که بهش نرسیدم و برای رسیدن بهش باید تلاش کنم.

ava(R) ir ۰۴:۱۲ - ۹۰/۰۹/۰۳
1
0

mardanegi va zananegi yek chiz kamelan zatie,faght lazme ke mard khodesh bashe,zanam hamintor. Ama moshkel azin ja shoro mishe ke say mikonan adame ideal bashano naghsh bazi mikonan,akharesham ya kam miaran ya shoresho dar miaran. Man faght ye chi migam: age mikhain zendegi khobi dashte bashin,khodeton bashin va az tarafam entezar nadashte bashin ke fereshte bashe! Hamin.

پاسخ ها

رضا ir ۰۷:۱۷ - ۹۰/۱۲/۱۲

آفرین به شما

پریسا ir ۰۶:۰۸ - ۹۱/۰۳/۱۰

واقعا دم شما گرم حال کردم الحق و ولانصاف ک راست میگی

mohamad ir ۱۱:۴۲ - ۹۰/۰۹/۱۰
1
0

متاسفانه بعضی دوستان فرق زن ودوست دختر رو نمی فهمن. شما نمی خوای با یک دختر وقت گذرونی کنی . هر ادمی زن ومرد یک ارزشی دارد زنی که یا دختری که واقعا می خواهی شریک زندگیت باشد واخلاق ورفتارش را دوست داری باید بهش توجه ومحبت کنی چون زنها شاید اول پیش قدم هم شوند ومحبت کنند ولی جایی می برند واین خیلی دردناک است خودت به دست خودت فرشته زندگیت را دیو کنی

behnam ir ۰۲:۳۳ - ۹۰/۰۹/۱۸
1
0

سلام به همه عاشقا سلام به همه کسانی که کسیو از ته دل میخوان نه برای چیزه دیگه.واقعاعالی بود حال کردم.برای همه شما ارزوی خوشبختی میکنم.برام دعا کنید به عشقم برسم.دوستون دارم.

hoseyn ir ۱۲:۳۰ - ۹۰/۱۱/۱۵
1
1

in chertaro ki neveshte asan che malom ye dokhtar inaro naneveshte harchi khondin barax piyade konin javab mide ghol midam

موسی ir ۰۸:۵۱ - ۹۰/۱۲/۱۳
0
1

دورود به همه ی عاشقای جهان مطلب خیلی خوبی بود برا همیشه اسم سایت شما تو ذهنم میمونه

vf ir ۰۳:۰۳ - ۹۰/۱۲/۱۸
0
0

من یه خانمم که ازدواج کردم از زندگیمم راضییم همسر من شاید پنجاه در صد این چیزا رو داشته باشه ولی بازم خیلی خوبه و زندگی خوبی داریم البته ناگفته نماند که احترام و... باید دو طرفه باشه

بهرام 2 ir ۱۰:۳۷ - ۹۱/۰۱/۰۶
2
0

سلام دوستان 100 درصد مطالبش درسته من به دختری که میخواستم قبلا بی محلی میکردم و.... ولی وقتی این کارها رو انجام دادم خودش دوباره به طرف برگشت اخه خانومها هم انتظارتای از ما مردا دارند وقتی اونا براورده شد مطمن باشید جوابشو میگیرد در صورتی که شما چقدر لیاقت و ظرفیت و فهم وشعور داشته باشین

mostafa ir ۰۲:۳۴ - ۹۱/۰۲/۲۹
0
2

همه اینارو انجام دادم ولی اثری نداشته

پریسا ir ۰۶:۱۸ - ۹۱/۰۳/۱۰
0
0

سلام دوستان لطفا یه لحظه به من توجه کنید! من یه دخترم اما هیچ وقت احساس نکردم که به محبت جنس مخالف نیاز دارم اصلا درک نمیکنم چرا همه جا مینویسن خانمها به محبت احتیاج دارن آیا آقایون واقعا بی نیاز از محبتن؟من فکر میکنم عشقی رو که آدم از رفتار یه نفز بفهمه 1000بار بیشتر از وقتی اهمیت داره که ک30 هر لحظه بگه دوست دارم.باور کنید ما دخترا جز صداقت و وفاداری و احترام چیزی نمیخوایم.نظر بقیه خانومای محترم چیه؟قبول دارید؟

امید ir ۰۱:۳۴ - ۹۱/۰۵/۲۲
0
0

واقعا عالی بود ممنون

فرشید ir ۰۳:۲۷ - ۹۲/۰۱/۰۴
0
0

گذشت و احترام عصاره های زندگی و روابط اجتماعی هستند . با تشکر . مطلب فوق العاده زیبا و موثری بود .

محمد ir ۱۲:۲۳ - ۹۲/۰۵/۱۲
0
0

سلام خیلی قشنگ، ساده و جالب توضیح داده شده بود. از دوستان عزیز تشکر می کنم

حسین ir ۰۴:۵۰ - ۹۲/۰۵/۳۰
0
0

خیلی ممنون واقعا مطالب شما به من کمک زیادی کرد.

امیر us ۱۲:۴۵ - ۹۲/۰۷/۰۱
0
0

سلام خوبی ، خوبی میاره . البته آدم بی معرفت چه تو پسرا و چه تو دخترا وجود داره ، اما این دلیل نمیشه که تو محبت نکنی . اگر می خواهی شخصی تغییر کند ، ابتدا از خود شروع کن .

niloo ir ۱۰:۴۱ - ۹۲/۰۷/۰۹
0
0

age balaye matno bekhonin motovaje mishin ke darbare khanomhast na niazhaye aghayon. pas bikhod enteghad nakonin, man ke razi bodam kheilii khob bod faghat 1kam dar morede kado ziade ravi shode bod.

Danni ir ۰۲:۳۱ - ۹۲/۰۸/۰۹
0
0

اگه کسی میخواد که معنی واقعی عشق رو توی زندگی بچشه، این مقاله براش معجزه هست! یه همکار دارم که دارم میبینم دقیقا این نکات رو توی زندگی مشترکش داره اجرا میکنه! حتی بعد 5 سال زندگی مشترک الان با خانومش لیلی مجنون واقعی هستن! خیلی از زن ها و دخترهای اطرافش عاشقشن! طوری زندگی میکنن که همه حسرتشون رو میخورن! معجزه توجه به عواطف اینه!

ناصر ir ۰۶:۰۵ - ۹۳/۰۱/۱۶
0
0

خیلی جالب و اموزنده بود باشکر

صادق ir ۰۱:۰۶ - ۹۳/۰۴/۲۹
0
0

بسیار زیبا؛ برای مردهای متاهل بیشتر به درد میخوره؛ خیلی لز ما مردا بیشتر اختلافات سر همین مسایل هست

نوشتن يک نظر

    پیغام شما :
نام :
آدرس ايميل :
لينک :
کلمه امنیتی :