www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

فواید بوسه در روابط زناشویی


اگر چشم مدخل روح باشد، آنوقت میتوان گفت که لب هم راهرو ذهن اسـت. مــا افکار خود را با یک لبخند انتقال می دهیم، عشق را در کلمـات می گنجانیم و علایق خود را با بوسه ابراز می نماییم. در یک بوسه مطالب عمیقی وجود دارد که بیان آن ها فرای لغات و کلمات است.


نـویسنده کتاب "عشق و رابـطه جنسی"، دکتــر جان فری مـعتقد است: "بوسیدن هنر است و نشان دهنده یک نوع بیان فردی و کاملاً شخصی از عشق و محبت می باشد."


بوسه زمانی ایجاد می شود که زوجین برای اولین بار به هم نزدیک می شوند، پس کاملاً طبیعی است که دو طرف کمی مضطرب شده و عصبی شوند.


از یک منبع با نویسنده بی نام"کتاب بوسه ها" اینطور برداشت می شود که: "بوسه یک عمل کاملاً دو طرفه بوده؛ تا ندهید نمی توانید بگیرید و بالعکس."


در یک کتاب دیگر هم اینطور نوشته شده که زمانیکه احساس میکنید تمایل دارید تا همسرتان را ببوسید این کار را انجام دهید، لازم نیست حتماً صبر کنید تا او را بهتر بشناسید، او را ببوسید و به مرور زمان می توانید او را بهتر بشناسید. یکی از مواردی که زیبایی بوسه را چند برابر می کند این است که در همه ی زبان ها و مذاهب قابل درک می باشد.


پروفسور وان بیرنت رئیس بخش مردم شناسی دانشگاه تکزاز اظهار می دارد که: "اولین بوسه عاشقانه برمی گردد به 1500 سال قبل از میلاد مسیح در هند. پیش از این زمان هیچ مدرک دیگری دال بر وجود بوسه های عاشقانه وجود نداشت. کلیه این نتایج از روی لوح های گلی، نقاشی روی دیواره های غارها و یا نوشته های روی پوست حیوانات بدست آمده است.


بیرنت معتقد است که تماس نزدیک و فشار بینی ها به یکدیگر از همان 1500 سال قبل از میلاد مسیح مرسوم بوده است.


اما بوسه ای که امروزه به این شکل رواج پیدا کرده، برای اولین بار در میان رومی ها شهرت پیدا کرد. رومی ها در هنگام سلام کردن یکدیگر را می بوسیدند، انگشتر و حلقه ای که بر دست رهبران قومشان بوده را می بوسیدند و مجسمه های خدایان خود را نیز می بوسیدند و با این کار مطیع بودن و حس احترام خود را به طرف مقابل انتقال می دادند.


رومی ها به سرعت متوجه شدند که بوسه در شرایط مختلف می تواند معانی متفاوتی را در بر داشته باشد، به همین دلیل برای انواع بوسه ها، نام های مختلفی انتخاب کردند. به عنوان مثال اسکیولیم: بوسه از روی دوستی، باسیولیم: بوسه از روی احساس عشق و محبت،  و سویولیم: بوسه عمیق که این روزها به French Kiss مشهور شده است.


از آن به بعد بود که ادیان مختلف شروع به تحریم بوسه نموده و آنرا به عنوان یک گناه نابخشودنی اعلام کردند، اما به هر حال قدرت بوسه بیشتر بود و همچنان به قوت خود باقی مانده است.


اگر بخواهیم این پدیده را از نظر علمی ریشه یابی کنیم، می توانیم بگوییم که بوسیدن به طور طبیعی باعث می شود تا ذهن آکسی توسین بیشتری ترشح کند، این هورمون سبب می شود در هنگام بوسیدن احساس خوبی به ما دست بدهد و دانشمندان معتقدند که ماهیت وجودی انسان به گونه ای است که در صورت تجربه یک بوسه منتظر بوسه ی بعدی خواهد بود. زمانیکه در وضعیت بوسیدن قرار می گیرد، غدد موجود در داخل دهان و جداره لب ها ماده شیمیایی را ترشح می کنند که همین ماده سبب ایجاد تمایل فرد به ادامه بوسیدن می شود.

در تحقیقی که در سال 1997 در دانشگاه پرینستون انجام شد، محققان به این نتیجه دست پیدا کردند که مغز انسان دارای سلول های عصبی است که فرد را قادر می سازد تا در تاریکی لب های معشوقه اش را پیدا کند. تعجبی وجود ندارد که چرا بسیاری از زوج ها از بوسیدن یکدیگر در مکان های تاریک و کم نور لذب بیشتری می برند.


پزشکان و روانپزشکان آلمانی در پی پژوهش های گسترده خود در این باره به این نتیجه رسیده اند که افرادی که هر روز صبح قبل از ترک کردن خانه، همسر خود را میبوسند کمتر دچار بیماری می شوند.


همچنین افرادی که پس از بوسیدن خانه را ترک می کنند، کمتر احتمال وقوع تصادف دارند، 20 تا 30 درصد درآمد بیشتری نسبت به سایرین دارند و به طور متوسط 5 سال بیش از هم سن و سال های خود عمر می کنند. دکتر آرتور سازبو یکی از افرادی که در در این تحقیقات نقش فعالی داشته معتقد است یکی از دلایل اصلی موفقیت تعداد بسیار زیادی از افراد این است که روز خود را با یک نگرش مثبت و دلچسب شروع میکنند و چه چیز می تواند مانند یک بوسه در انسان یک نگرش مثبت ایجاد کند.


بنابراین اگر شما می خواهید خوشحال، سلامت، و موفق، بوده و عمر طولانی داشته باشید، باید کسی را که دوستش می دارید هر روز صبح، پیش از اینکه خانه را به قصد محل کار خود ترک کنید، ببوسید.

سایر مزایا


محافظت از دندان ها و جلوگیری از پوسیدگی
دکتر پیتر گوردن رئیس اتحادیه دندانپزشکان انگستان اظهار می دارد: "پس از غذا خوردن، دهان پر از مواد شیرین شده و بزاق دهان حالت اسیدی پیدا می کند، این امر باعث بوجود آمدن پلاک بر روی دندان ها می شود. بوسیدن یک فرایند پاک کننده طبیعی است که به حفظ سلامت دندان ها کمک می کند، جریان بزاق دهان را افزایش بخشیده، و درصد ایجاد پلاک بر روی دندان ها را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد." من خودم این سوال ر از دندانپزشکم پرسیدم، او در ابتدا قدری خجالت کشید، اما نهایتاً صحت گفته های مرا تایید کرد.

از بین بردن استرس

یک بوسه عاشقانه، بهترین روش برای ریلکس شدن و از بین بردن استرس محسوب می شود. مایکل کی مکناب، مشاور روانی معتقد است: "زمانیکه لب ها در حالت بوسیدن قرار می گیرند، تقریباً دهان حالت لبخند زدن را به خود می گیرد، و از آنجایی که احساسات و حرکات بدنی انسان با هم ارتباط نزدیکی دارند، تقریباً غیر ممکن است که یک نفر هم لبخند بزند و هم استرس داشته باشد. در عین حال باید به این نکته هم توجه داشت که تنفس در زمان بوسیدن عمیق تر می شود، عضلات چشم شل شده و در راحت ترین حالت خود قرار می گیرند. این امر بهترین تکنیک برای قطع ارتباط با دنیای پر هیاهوی بیرونی و ریلکس شدن است.

کاهش وزن

چه مدت می توانید این کار را انجام دهید؟ برای اینکه تنها نیم کیلو وزن کم کنید باید 3000 کالری بسوزانید، یعنی چیزی در حدود 30000دقیقه یا همان 500 ساعت. یک بوسه عمیق و طولانی به شدت متابولیسم بدن را افزایش می دهد و سبب می شود تا مواد قندی با سرعت بیشتری در بدن سوزانده شوند. میزان کالری مصرفی، به شدت بوسه بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان گفت که در هر 10 دقیقه 10 کالری مصرف می شود.

تاخیر در فرایند پیری


این مورد یکی از مهم ترین مزایای بوسیدن به شمار می رود. بوسیدن به شما کمک میکند تا قدرت ماهیچه های فک و چانه همچنان حفظ شود، به همین دلیل میزان ایجاد چین و چروک در آنها پایین کاهش پیدا می کند.

ایجاد و افزایش تناسب اندام

خوب بهانه ای خوبی برای ورزش نکردن دستتان دادیم! در حین بوسیدن، قلب تند تر می تپد و ضربان آن افزایش پیدا می کند، در این زمان آدرنالین بیشتری آزاد شده و خون با سرعت بیشتری به تمام نقاط بدن پمپاژ می شود. می توان اظهار داشت که بوسیدن از جمله بهترین تمرین های قلبی – عروقی است.

تکلیفتان را با طرف مقابل روشن می کند

در حین بوسیدن می توانید نیازهای جنسی همسرتان را ارزیابی کنید و ببینید تمایلی به ادامه ارتباط دارد یا خیر. روانشناسان معتقدند که اولین بوسه این امکان را برای شما فراهم می آورد که ببینید آیا با طرف مقابل همخوانی دارید یا نه. به نظر می رسد که "بو" تاثیر به یاد ماندنی در ضمیرناخودآگاه انسان ها بر جای می گذارد، بنابراین با تجربه اولین بوسه می توانید تشخیص دهید که فریون شما با شخص مقابل هماهنگی دارد یا خیر و اگر اینچنین نبود در همان آغاز می توانید ارتباط خود را با او خاتمه بخشید.

افزایش اعتماد به نفس

البته اول مطمئن شوید که دندان هایتان ارتودنسی ندارند چون امکان آسیب رسیدن به دندان های خودتان و دهان طرف مقابل وجود دارد. به هر حال یک بوسه عاشقانه می تواند حس خوبی را در شما ایجاد کند. به صورت تئوری می توان این موضوع را اینچنین توضیح داد که در زمان بوسیدن، خوشحال هستید، و وقتی هم که خوشحال باشید احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا خواهید کرد و این امر سبب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس شما می شود.

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات ازدواج و خانواده
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

fatemeh ir ۱۱:۲۲ - ۸۷/۰۳/۳۱
27
6

jaleb bod.mamnonam.

Abbas ir ۰۳:۱۴ - ۸۷/۰۴/۰۲
17
1

واقعا از مطالب مفیدتون ممنونم. من همیشه به سایتتون سر می زنم. سلامت و پایدار باشید.

fateme ir ۱۱:۲۴ - ۸۷/۰۴/۰۴
8
0

khaili jaleb bood.maghalatetun fogholadas .man tarafdare paropaghorsetoon hastam.

darya ir ۰۷:۴۱ - ۸۷/۰۴/۰۶
21
4

بوسه تلفنی و از راه دور هم همین تاثیرات را دارند تا حدی؟

ebrahim ir ۰۴:۱۴ - ۸۷/۰۴/۰۸
3
1

man hamishe maghalehatoon ro mikhoonam chon kheili mofid hastand

محمدرضا ir ۰۱:۰۲ - ۸۷/۰۴/۱۰
7
0

بسیار جالب بود.ممنون از مقاله ی مفیدتون

sanaz ir ۰۴:۳۶ - ۸۷/۰۴/۱۲
14
1

سلام همسرم مزا زیاد می بوسد ولی بسیار کم آمیزش می کند یک و 3 ماه از ازدواجمان می گذرد شاید ماهی یکبارباشد متشکر میشوم پاسخم را بدهید

پاسخ ها

مسافرغریب ir ۱۰:۰۰ - ۹۰/۱۰/۲۱

سلام این کار همسرشما شایدچند دلیل داشته باشد: 1)سردمزاج بودن(بایدبه پزشک مراجعه نماید) 2)رفتارخودشما 3)دوره جوانی همسرشما(خودارضایی) 4)......... باید دربعضی مواقع خودشما پیش قدم روابط جنسی شوید

محمدی ir ۱۱:۲۰ - ۹۰/۱۲/۰۶

سلام ودرود برشما که مشکل را تشخیص داده وبه دنبال راه حل ان مشاوره مینمایید ساناز خانم به دنبال مرد رفتن وتمنیات از وی خواستن مرد را دلزده میکند وهرچه به طرفش بروید عقب تر خواهد رفت سعی کنید همواره او را به دنبال خود بکشانید تشنه نگه دارید وکمتر سیرابش کنید هرگز به وی تمایل جنسی نشان ندهید به عنوان پاداش اجازه دهید به شما نزدیک شود هنگام نزدیکی هر دو سه نوبت ادکلن خود را عوض کنید حتما قبل از نزدیکی استحمام نمایید وبعد از ان هم حتما بدن خود را بشویید بعد از هم بستر شدن حتما بیداربمانید و اب یا ابمیوه بنوشید اجازه دهید به خاطر این عمل از شما تشکر وقدر دانی نماید درک کند که این کاررا به خاطر او انجام دادید وخودتان زیاد تمایل نداشتید اگر هنگام نزدیکی از شما تعریف نمود وابراز عشق نمود فقط سرتان را به علامت تایید تکان دهید مبادا احساس کند حرف را باور ندارید وهرگز نگویید چرا در زمانهای خاص ابراز عشق میکنید این عمل واکنش شدید وبدی را به دنبال دارد اگر تمایل داشتید به میل من ایمیل بزنید از نتایج تحقیقلت موفق ومثمر خود دراختیاتان وسایرین خواهم گذاشت محمدی کارشناس ارشد حقوق

سامان ir ۰۹:۳۰ - ۹۱/۰۱/۲۰

محمدی جان! فک کنم تند رفتین، حقیقتا من آدم گرمی هستم ولی اگر زن من بخواهد اینطور (به این شدت که عنوان کردید) برخورد کند، خیلی زود سرد میشوم، این مسائلی که شما عنوان کردید مال قبل از ازدواج هست نه بعد از ازدواج.

ویدا ir ۰۱:۲۲ - ۸۷/۰۴/۱۳
8
4

سلام واقعا از شما متشکرم مطالبتون عالیه

bahareh ir ۰۱:۳۵ - ۸۷/۰۴/۱۴
1
1

از مطالب جالبتان ممنون

x ir ۰۲:۳۳ - ۸۷/۰۴/۱۵
7
1

ممنون علاقه من رو به بوسیدن بیشتر کردید

SENSOR ir ۰۵:۵۶ - ۸۷/۰۴/۱۶
1
2

AGHAAAAAAAAA ALIYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY HAL DADI ASASIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII MOKHLESIMMMMMMMMMMMMMMM

SENSOR ir ۰۵:۵۸ - ۸۷/۰۴/۱۶
1
1

eradatmande modiriyatam hastim

علی ir ۰۷:۰۹ - ۸۷/۰۴/۱۶
2
2

درجواب خانم ساناز باید بگم من هم دقیقاً مشکل شما رو دارم ولی من با زنم این مشکل رو دارم و راه‌حلی هم براش تا حالا پیدا نکردم

mojtaba ir ۱۲:۱۰ - ۸۷/۰۴/۱۷
0
3

من که عشق بوس بودم حالا با این مطالب بیشتر هم شد.مطالبتون خیلی جالب بود.

1410 ir ۰۷:۴۹ - ۸۷/۰۴/۱۹
6
0

aval az maghalaton khili mamnon khili jaleb bod dovoman man khodam matalebe maghalaton roo taiid mikonam chon khodam moteahelam sevoman dameton garm yade dorane shirin namzadim oftadam vaghean ke yek boseye asheghane tamame esterese adamo az bin mibare

فهیمه ir ۰۱:۲۴ - ۸۷/۰۴/۲۱
4
1

مرسی از مطالب خوبتون.با اینکه تا حالا از بوسه لذت می بردم ولی الان مشتاق تر شدم

fari ir ۰۸:۴۷ - ۸۷/۰۴/۲۴
1
0

از مطالب عالی شما ممنونم فکر میکنم بهترین راهنما برای زندگی زناشویی این سایت است

مریم ir ۰۸:۰۲ - ۸۷/۰۴/۲۶
1
0

خوب بود مطالبتان

فرهاد ir ۱۰:۳۹ - ۸۷/۰۴/۳۱
1
0

مقالتون عالی بود خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون.بیشتر ممنون میشیم که انواع بوسه ها رو بگین ومدلهاشو فقط اسمشو بدونیم .بازم تشکر

mz ir ۰۶:۲۶ - ۸۷/۰۵/۰۱
8
1

سلام ممنون از مقالتون من تازه نامزد کردم دندونهام ارتودنسی دارن یعنی من تا یک سال دیگه نامزدم رو نبوسم خیلی بی انسافیه

mohsen ir ۰۴:۵۴ - ۸۷/۰۵/۰۵
0
0

جالب بود جالبتر شد

far ir ۰۳:۲۰ - ۸۷/۰۵/۰۷
1
0

خیلی ممنون از مطالب خوبتون

roya ir ۱۱:۲۰ - ۸۷/۰۵/۱۲
4
2

بوسه خوبه فقط با عشف باشه من شوهرم زیاد احساس نداره دیگه فایده هم نداره ولی مطالب جالب بود

bita ir ۰۵:۱۴ - ۸۷/۰۵/۱۲
4
0

dar morede kaheshe vazn vaghean raste... man tajrobe kardam..... emtahanesh majaniye ama behtare ye jaye denjo tarek bashe

پاسخ ها

بابک ir ۰۱:۳۵ - ۹۰/۰۹/۲۷

سلام بیتا خانم . درمورد دنج حق باشماست ولی زیاد تاریکش نکن کمی نور مخصوصآ به رنگ موردعلاقتون لازمه تا چشمهای همو ببینید واز یذن هم لذت ببرید درضمن موقع بوسیدن حرفهای غاشقانه وتعریف و تمجید از زن خیلی عالیه . فشردن زن در آغوش فراموش نشه

mina ir ۰۵:۵۳ - ۸۷/۰۵/۱۳
3
1

matlabeton khili jaleb bod vali hala mojarda bayad chikar konan yani sare ezdevaj konan??

mohammad ir ۰۲:۳۵ - ۸۷/۰۵/۱۴
0
0

مرسی از مقاله زیبایتان

mahtab ir ۰۴:۳۲ - ۸۷/۰۵/۱۷
1
0

kheili kheili khob bood.mamnun az u.

IMAN ir ۰۳:۳۴ - ۸۷/۰۵/۲۰
2
0

خیلی جالب بود.ممنون از مقاله زیباتون

laleh ir ۰۶:۰۴ - ۸۷/۰۵/۲۰
4
1

خیلی مقاله بانمکی بود...میشه نوع بوسیدن آدما رو روان شناسی کنید؟؟مثل مقاله ای که درمورد انواع دست دادن نوشته بودید؟........بعدم راجع به معنای علاقه به لمس نقاط مختلف بدن مثلا گردن ...بگین ه معنی میده یا چرابعضیها به بعضی نقاط حساسترن؟ بی نهایت سپاس...

نوازشگر ir ۰۳:۰۶ - ۸۷/۰۵/۲۸
22
2

بوسیدن یک امتیازه که برای هر کسی بدست نمی آید . اینکه لبها را غنچه کنی و خودت رو با صورت به هر جای بدن طرفت بچسبونی که نشد بوسه . من اسم این حرکت رو میگذارم ماست مالی ! چون در واقع این کار مقدمه ایست عجولانه و بی احساس برای ورود به عملیات جنسی. بوسیدن اساساً یک حرکت مستقل است یعنی اگر تو عاشق باشی اول با نگاهت طرفت رو مسخ میکنی با نگاهت او را وارد دنیای زیبای مغازله و عشق بازی میکنی حالا اینجاست که لبهای او مشتاق تر از لبهای تو برای چشیدن این لحظه هستند . باور کنید که اگر بوسه از اعماق جان و در نهایت حرارت و خواهش بخاطر در آغوش کشیدن و ممزوج شدن باشد دیگر عملیات جنسی نیز به گرد پای اینچنین لذتی نخواهد رسید . امتحان کنید .

پاسخ ها

مهلا ir ۱۲:۳۱ - ۹۰/۰۹/۲۸

سلام و خسته نباشید عاااااااااااااااااااااااااااااالی بود من تجربه کردم واقعا مفید و جذاب نوشتید من بیشتر مشتاق شدم !اگر امکانش هست در باره اغوش هم مطلب بذارید ممنوووووووووووون

hooman ir ۰۵:۱۰ - ۹۰/۱۱/۳۰

واااااااااااااای بی نظیییییییییییر بوووووود دوست من.لطفا به منم سربزنید من عاشق قلمتونم.منم عاشقم

ساراوهنگاما ir ۰۶:۵۴ - ۸۷/۰۵/۳۰
6
1

خیلی مطلبتون باحال بود.لطفا در مورد آمیزش جنسی هم مطلب بنویسید ممنون میشیم.درضمن این خانوم یا آقای نوازشگر خیییییلیییییییییی انگار حرفه ایه........÷÷÷÷÷÷

مری ir ۰۶:۰۳ - ۸۷/۰۵/۳۱
1
0

عالی بود

سامی ir ۱۲:۲۰ - ۸۷/۰۶/۰۳
1
0

در یه جمله میشه گفت عالی بود.

ف ir ۰۳:۳۴ - ۸۷/۰۶/۰۴
0
0

باز هم ممنون از مطالب خوبتون اما کاش سایت زبان انگلیسی هم داشت آخه همسرم ایرانی نیست .. که این سایت رو بهش معرفی کنم ):

حسینی ir ۱۲:۴۰ - ۸۷/۰۶/۰۵
0
0

ممنون از مقاله زیبایتان جالب بود

مریم ir ۰۴:۴۸ - ۸۷/۰۶/۰۸
3
1

مطلب جالبی بود و استفاده کردم . امیدوارم به زودی بتونم تجربه اش کنم !

h ir ۰۳:۰۹ - ۸۷/۰۶/۱۵
5
0

با مینا...مریم ووووووووو نوازشگر موافقم....من بوسه واقعی رو خیلی بیشتر از آمیزش جنسی می پسندم.......وای خدا ماکی ازدواج می کنیم...من عاشقه آغوش وبوسه ام دیگه..ولی امتحانش نکردم......از این مطالبتون یه دنیاااااااااااااااا مممممممممممنووووووووون

simi ir ۱۰:۰۰ - ۸۷/۰۶/۱۸
1
1

سلام بسیار جالب بود ممنون

امین ir ۰۹:۵۹ - ۸۷/۰۶/۲۰
4
1

ادم تا علاقه نداشته باشه بوسه معنی نداره

الی ir ۰۷:۱۵ - ۸۷/۰۶/۲۰
2
0

ممنون بابت مطالب جالب شما من و نامزدم هردوعشق بوس هستیم باخواندن این مطالب بیشترشد

mina ir ۰۴:۳۲ - ۸۷/۰۶/۲۱
1
0

مطالب جالبیه مرسی

رزیتا ir ۱۲:۱۷ - ۸۷/۰۶/۲۷
8
0

به نظر من بوسیدن واقعا بلدی می‌خواد وگرنه حال طرف مقابلو بهم می‌ زنه و بدتر چندش می‌شه.

zahra ir ۱۲:۰۴ - ۸۷/۰۷/۰۵
3
0

bose aslan hale adamo ja miyare khily mamnonam az matalebe arzeshmandetonva be omid ye bose janane

مهرنوش ir ۰۴:۰۹ - ۸۷/۰۷/۰۵
2
0

واقعاً کل کاشتین با این سایتتون. هرچیزی که توی این روزگار واسه آدم ها مهم توش داره.ای والله

zahra ir ۰۴:۲۵ - ۸۷/۰۷/۱۶
1
0

مقاله مفید وزیبائی بود .میخواستم بدونم بوسه از راه دور مثلا تلفنی بازم همون تاثیر رو داره.

Ehsan ir ۰۷:۳۴ - ۸۷/۰۷/۱۶
0
1

mer30 kheili bahal bood

لیلا ir ۱۰:۱۸ - ۸۷/۰۷/۲۱
5
0

کلمه بوسه به تنهایی ارامش دهند و زیباست مطمعنا عمل بوسیدن زیباتراز کلمه آن است . مقاله خوب و آموزنده بود متشکرم

javad ir ۰۷:۰۳ - ۸۷/۰۷/۲۳
1
0

خیلی جالب بود

Sami ir ۰۹:۴۲ - ۸۷/۰۷/۲۷
2
0

Thank you for the essay .Hope it effects on all people who reads.

negar ir ۱۲:۰۲ - ۸۷/۰۷/۲۷
2
0

مقاله خوبی بود تشکر.بوسیدنم یه وقت و زمان ویژه میخواد نباید بیش از حد باشه که آدم دل زده کنه.یه نوع ابراز علاقست که به وقتش بهترین لحظات برا آدم به وجود میاره...................

فاطمه ir ۰۲:۴۸ - ۸۷/۰۷/۲۷
1
0

جالب بود تا حالا این مطالب و رو جایی نخونده بودم خیلی مفید بود ممنون

mf ir ۰۹:۱۹ - ۸۷/۰۷/۲۸
0
0

مقاله شما خیلی جالب بود. متشکرم

mohammad ir ۱۰:۱۰ - ۸۷/۰۷/۲۹
0
0

ممنون از ارایه مطالب اموزنده و عالی شما

baran ir ۰۳:۰۲ - ۸۷/۰۷/۲۹
1
0

سلام,واقعا مطلب جالبی بود من با بوسیدن مشگلی ندارم اما باfranch kiss خوب چرا اما العان احساس بهتر و ازاد تری دارم و فکر میکنم بتونم خیلی خوب.................... اینجاش سانسور شد دیگه.

نگار ir ۰۶:۰۷ - ۸۷/۰۷/۲۹
0
1

سلام من همه شما دوستان خوبم را تو سایت مردمان رو از راه دور می بوسم حالشو ببرین به امید...

محمد رضا ir ۰۲:۵۰ - ۸۷/۰۸/۰۱
4
0

با سلام .به نظر من بوسه آغاز روابط بین زن و مرد است

maamm ir ۰۹:۵۷ - ۸۷/۰۸/۰۵
2
2

خوب بود ولی کسی که بتونه منو از بوسه سیر کنه پیدا نکردم من عاشق بوسه هستم دنبال خانومی هستم تا سیر ببوسمش

emperatoor ir ۱۲:۲۶ - ۸۷/۰۸/۰۵
0
0

سروان رنو (کلود رینز) خطاب به الزا (اینگرید برگمن) در فیلبوسه اختراع طبیعت است برای هنگامی که کلام قادر به بیان احساسات نیستم :

hamed ir ۰۷:۲۳ - ۸۷/۰۸/۰۵
4
0

سلام.ممنون از مطالب مفید.به نظر من هم هیچ رابطه ای (حتی جن 30) نمیتونه جای بوسه رو بگیره. یا حق.

fatima ir ۰۸:۲۸ - ۸۷/۰۸/۰۶
1
0

سلام مطلبتون خیلی جالب بود همه اونارو با جون و دل تجربه کردم

شبنم ir ۱۰:۰۵ - ۸۷/۰۸/۱۴
6
0

ای کاش به این مطلب هم اشاره می کردید که رعایت بهداشت دهان و دندان قبل از بوسیدن (آن هم از نوع French) کاملا ضروری است چون در غیر این صورت طرف مقابل از بوسیدن بیزار شده و همیشه از آن فرار می کند.

azin ir ۰۹:۴۹ - ۸۷/۰۸/۱۵
3
0

سلام مقاله بسیار جالبی بود ممنون.من از بوسیدن لب متنفرم در واقع جدیدا به خاطر مشکلاتی که با شوهرم دارم از بوسیدن خیلی متنفر شده ام.اگر راهنمایی ام کنید ممنون میشوم

مهدوی ir ۰۳:۵۷ - ۸۷/۰۸/۱۶
0
0

لطفا مطالبتان را به ایمیلم بفرستید. متشکرم

نام ir ۰۱:۳۸ - ۸۷/۰۸/۲۰
2
0

20 ================ شبنم ای کاش به این مطلب هم اشاره می کردید که رعایت بهداشت دهان و دندان قبل از بوسیدن (آن هم از نوع French) کاملا ضروری است چون در غیر این صورت طرف مقابل از بوسیدن بیزار شده و همیشه از آن فرار می کند. جواب:به نکته ی بسیار عالی اشاره کردید. همه ی اونهایی که از بوسه بدشون میاد اینکار رو انجام بدن،یا آدامس خوش بو بخورن .در هر زمینه ای در زندگی بهداشت را رعایت کنیم.

ایمان ir ۰۱:۱۹ - ۸۷/۰۸/۲۴
1
0

ممنون از مطالب جالب و آموزنده ای که در اختیار همه قرار میدید کاش بعضی از افراد سودجو نمی خواستند بخاطره منافع خودشون مانع از استفاده مطالبتون بشند مثل همین سایت مرد و زن که دوباره بسته شده

narine ir ۰۴:۱۰ - ۸۷/۰۸/۲۶
0
0

mamnoooooonnnnnn

roshanak ir ۱۱:۰۶ - ۸۷/۰۸/۲۶
0
0

jaleb bood

arsham_m12@yahoo.com ir ۰۹:۵۵ - ۸۷/۰۹/۰۳
2
0

بیا تا بر سر انگشتانت جاری شو م و بر لبانت جان سپارم /وعده دادی که شوم مست و دو بوست بدهم _ وعده از حد بگذشت ما نه دو دیدیم و نه یک./ بوسیدن لب یار اول ز دست مگذار _ کاخر ملول گردی از دست و لب گزیدن/ جان بر لب است و حسرت بر دل که از لبانش نگرفته هیچ کامی جان از بدن براید.

فریا ir ۰۴:۲۳ - ۸۷/۰۹/۰۷
3
0

سلام مقاله هه خیلی عالی هستند برای شما بهترینها را ارزو میکنم

roya ir ۰۴:۴۱ - ۸۷/۰۹/۱۱
2
0

مطالب جالبی بود.ممنون

vahid ir ۱۰:۰۱ - ۸۷/۰۹/۱۵
0
0

dame hame kasani ke in pago raandazi kardan garm,dast marizad ya aliii madadiiiiii

sogand ir ۱۲:۱۴ - ۸۷/۰۹/۱۷
0
0

salam az maghaleye fogholadatoon mamnoonam ba arezooye arameshe vaghehe baraye tamamiye doostn

nafas ir ۱۲:۵۰ - ۸۷/۰۹/۱۸
0
0

salam in mataleb jaleb baes mishe ensan havase bos kone. man bos mikham

nasa ir ۰۹:۵۸ - ۸۷/۰۹/۲۱
1
0

khyli mamanon az matalbeton. man tavasote khaharzadam ba shoma ashna shodam . ba az kjondan in matlab fahimdam ke man on 40 years and vergen ke migan manam bad az 14 sal azdevj . hala fahmidam ke chera on zendegi beham khord.!!!!!!!!!

mojdeh ir ۰۷:۴۳ - ۸۷/۰۹/۲۴
0
0

khaili khoob bood

morteza ir ۰۵:۴۱ - ۸۷/۰۹/۲۴
0
5

سلام مطالب شما خیلی خوبه ولی من دنبال یه دختر هم سن و سال خودم می گردم تا با اون دوست شوم و شاید هم ازدواج کنم راستی من 18 سال دارم

amiiin ir ۰۸:۱۲ - ۸۷/۰۹/۲۴
0
0

salam be hamegi,,,rastesh payamaye dostan az maghale vasam jalebtar bod

سیامک ir ۱۰:۳۹ - ۸۷/۰۹/۲۵
1
0

بوسه مگر چیست ؟ فشار دو لب - بوسه گنه نیست چه روز و چه شب

مریم ir ۰۴:۱۱ - ۸۷/۰۹/۲۶
3
0

مطالب سایتتون عالیه ولی من اصلا حوصله بوسیدنهای شوهرم رو ندارم. اون خیلی اصرار داره اما من.... نمیدونم چرا اینقدر بی حوصله ام. من 1 ساله عقد کردم و هنوز ازدواج نکردم. اگه ازدواج کنم چی میشه؟

hadi ir ۰۲:۵۸ - ۸۷/۰۹/۲۸
3
1

با سلام و تشکر از مطالب بسیار خوب شما در این سایت ؛ خوشحالم از اینکه ارتباط زناشویی خوبی که مورد رضایت خودم و همسرم هست رو دارم.و از مطالب خوب شما برای بیشتر شدن تجربه زندگی مشترکمان استفاده می کنیم ؛ بهترین راه در زمان قهر و آشتی ما ی بوسه عاشقانه است.

بابانوئل ir ۰۱:۱۳ - ۸۷/۱۰/۰۵
0
0

سبد سبد گل تقدیم شما با این مطالب خوبو اموزندتون

shahrokh.eshgh ir ۰۲:۰۲ - ۸۷/۱۰/۰۸
0
0

از فردا یدفه دیدی وسط خیابون دختره پسره دارن بوس می کنن اینا ماله خارجیا هست

mohsen ir ۰۲:۰۶ - ۸۷/۱۰/۰۸
4
2

حاضرم تمسا رو بوس کنم ولی زنم بوس نکنم انگار داری دیوار بوس می کنی هیچی واکنش نداره چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ ها

stranger ir ۰۷:۰۲ - ۹۰/۱۰/۰۸

She might be a shy person or maybe she does not like you or you might kiss her in a bad way.The women are emotional.

مسعود ir ۱۲:۴۱ - ۸۷/۱۰/۱۰
8
0

ما که کسی رو نداریم بوسمون کنه خودمون هم نمی تونیم کسی رو بوس کنیم. میبینیم یاد می گیرم برا بعد.

afshin ir ۰۱:۰۳ - ۸۷/۱۰/۱۱
1
0

یه بوسه عاشقانه، بهترین روش برای ریلکس شدن و از بین بردن استرسه "وقتی لب ها در حالت بوسیدن قرار می گیرن، تقریباً دهان حالت لبخند زدن روبه خودش می گیره، و از اونجایی که احساسات و حرکات بدنی انسان با هم ارتباط نزدیکی دارن، تقریباً غیر ممکنه که یه نفرهم لبخند بزنه و هم استرس داشته باشه. در عین حال باید به این نکته هم توجه داشت که تنفس زمان بوسیدن عمیق تر میشه، عضلات چشم شل شده و در راحت ترین حالت خودش قرار می گیره. این خودش بهترین تکنیک برای قطع ارتباط با دنیای پر هیاهوی بیرونی و ریلکس شدنه

s h . ir ۰۲:۲۹ - ۸۷/۱۰/۱۱
3
2

کاش یکی بود ما رو بوس می کرد ای خدا

پاسخ ها

mn de ۱۱:۴۸ - ۹۰/۱۲/۲۱

آآآآآآآآآآآآآآآه حرف دلمو زدی :دی

نگین جون ir ۰۳:۰۶ - ۸۷/۱۰/۱۳
2
0

sh بالاخره یکی هم پیدا می شه یه روز من و تو رو بوس کنه غصه نخور پسته بخور سیامک جان شما هم به نظر من زنتو ببوسی بهتره تا تمساح یه موقع دیدی از خوشحالی خوردت شاهرخ عشق همین الانشم تو خیابون همه همدیگرو می بوسن احتیاج به تبلیغ نداره

حسین جوکار ir ۰۸:۰۴ - ۸۷/۱۰/۲۲
2
0

سلام. بوسیدن در کشور کهنمون ایران سابقه طولانی در ایجاد رابطه بین افراد داشته. بطوری که هنوز بوسه های دوستانه ایرانی (سه بوسه بر روی طرفین گونه افراد) ما را از ملل دیگر جهان متمایز می کند و یکی از عوامل شناخت ایرانیان توسط ملت های دیگر است که کمتر بدان توجه کرده بودیم. متأسفانه یا برای بعضی ها خوشبختانه بوسهای عشقی طولانی در جامعه سنتی ایرانی جایی ندارد. فقط درصد کمی از خانومها تمایل به انجام این کار دارند که از عموامل آن مانند عدم رعایت بهداشت دهان و دندان، القای این مسئله در کودکی که بوسیدن جنس مخالف خلاف شرع و نظر خداست، و غیره ولی اگر تجه داشته باشیم در کشورهای پیشرفته یا حتی در بعضی از جهان سومی ها این یک امر عادی و بهترین وسیله برای ابراز عشق به همسر عشق است.

asghar ir ۰۲:۴۱ - ۸۷/۱۰/۲۳
1
0

haz kardam jaleb bood

مهران ir ۰۷:۰۴ - ۸۷/۱۱/۰۱
0
0

سلام خیلی خوب بود متشکرم

ریحان ir ۰۶:۴۰ - ۸۷/۱۱/۱۱
2
0

بوس بوس.عاشق بوسیدنم.شاید یکی از دلایلی که با همسرم اردواج کردم این بود که بوساش شیرین بود.من همه اونایی رو که کسی رو ندارن که ببوسدشون می بوسم!! الانم می خوام برم عشقمو ببوسم.بوووووووووووووووس!!!!

جی جی ir ۰۱:۲۶ - ۸۷/۱۱/۱۳
0
0

جالب بود خیلی باحال بودمن عاشق بوسه های طولانی ام و نامزدم هم همینطور ما خیلی خوشبختیم. خواهش میکنم در مورد تحریک خانم ها هم مطلب بنویسید و اینکه چه جوری به اوج لذت میرسند

shaghayegh ir ۰۷:۱۲ - ۸۷/۱۱/۱۶
1
0

khob age kasii nabod bebosamesh chi???ye nafar manzoram jense mokhalef..

afshin ir ۰۸:۴۴ - ۸۷/۱۱/۱۹
0
0

این جمله ربطی به موضوع مقاله نداره ولی خیلی زیباست " بهترین درمان در جهان بوسه مادر است " موفق باشید

kafar ir ۰۵:۴۱ - ۸۷/۱۱/۲۸
4
0

بوسه اسم است چون عمومی است . بوسه فعل است چون هم لازم است هم متعدی. بوسه حرف تعجب است چون اگر ناگهانی باشد طرف مقابل را مات و مبهوت می کند. بوسه ضمیر است چون از قید انسان خارج نیست. بوسه حرف ربط است چون 2 نفر را به هم متصل می کند.

مسعود ir ۰۶:۴۳ - ۸۷/۱۱/۲۸
1
0

جالب است که مردم به بوسیدن اینقدرعلاقه نشون میدن اماایکاش در عمل هم اینطور بودندچون علاقه ای به بوسیدن ندارندوفقطدر زمان امیزش به این فکر میافتند !!!بوسیدن مختص زن وشوهر نیست بوسیدن پدرومادر-خواهروبرادر-فرزندازاینها واجبتراست

rana ir ۱۲:۳۲ - ۸۷/۱۲/۰۴
0
0

alagam be boooooooooooooos bishtar shod

سامان ir ۱۲:۳۹ - ۸۷/۱۲/۰۷
0
0

من عاشق این کارم از کلمه بوس بوسی و بوس بوس و اینا خیلی خوشم می آد :D

davood ir ۰۲:۰۲ - ۸۷/۱۲/۱۶
0
0

boose bayane pake ehsase in ehsase pakoo ba havas kharab nakonim.....matlabe ghashangi bood

ameneh ir ۱۰:۱۳ - ۸۸/۰۱/۰۳
0
0

khob

مونا ir ۰۹:۱۳ - ۸۸/۰۱/۲۹
0
0

من و همسرم علاقه شدیدی به بوسیدن هم داریم مخصوصاً وقتی از بیرون به خونه میاد یا وقتی خونه رو ترک میکنه

sadaf ir ۰۹:۲۶ - ۸۸/۰۲/۰۱
0
0

تجربه کردم عالی بود

مسعود ir ۱۰:۳۵ - ۸۸/۰۲/۰۱
1
0

من عاشق بوسیدنم ولی بوسیدن با عشق

mina ir ۰۸:۰۹ - ۸۸/۰۲/۱۶
7
0

من خیلی بوسیدنو دوست دارم ولی تو این دنیا ی به این بزرگی نشد اون که خیلی دوسش دارمو سیر ببوسم.اینم مثل باقی ارزوهام محال شد. من 27 سالمه یه ازدواج اجباری ونا خواسته با مردی که هیچ علاقه ا ی بهش ندارم.یه زندگی بدون هیچ عشقی که از بوسیدن هم گریزونم کرده چه برسه به مسایل جنسی. تنها دلیل ادامه دادن این زندگی شوم وجود نازنین دخترم مهسا ست.که هم دل گرمم کرده به هین دنیا وهم راه برگشت رو برام سخت کرده. همه ی نوشته های شما رو قبول دارم و درک می کنم ولی بوسیدن با عشق زیبا و لذت بخشه. ای کاش می شد این زندگی را دور زد و دوباره شروع کرد .نه اینکه گریه کرد و حسرت خورد.

پاسخ ها

بابک ir ۰۱:۵۸ - ۹۰/۰۹/۲۷

چقدر سخت و دردناک .بی عشق نفس کشیدنم دشواره

مهلا ir ۱۲:۴۷ - ۹۰/۰۹/۲۸

سلام مینا جان واقعا دردناک بود امید وارم وجود نازنین دخترت مهسا برات طوری باشه که سختی هارو فراموش کنی بووووووووس ابجی جون.

نینا ir ۰۵:۱۷ - ۸۸/۰۲/۲۳
0
0

سلام به همه- من هم مثل بقیه از مطالب جالبتون ممنونم

لیلا ir ۰۵:۲۰ - ۸۸/۰۲/۲۳
0
0

سلام من دسترسی به سایتتون ندارم با پیغام error مواجه میشم فقط از طریق ایمیل میتونم مطالبتون را بخونم. لطفا راهنمایی کنید .

شهره ir ۰۹:۴۸ - ۸۸/۰۲/۲۷
0
0

سلام واز مطالب زیباتون تشکر میکنم.من هر موقع مسعود بوس میکنم احساس میکنم همه دنیا رو بهم دادن خیلی دوسش دارم واحسای میکنم با دادن بوسه بیشتر میتونم علافه بهش ثابت کنم

reza ir ۰۸:۳۴ - ۸۸/۰۲/۲۸
0
0

ممنون از مطالب زیبای شما

سعید ir ۱۲:۵۶ - ۸۸/۰۲/۳۱
0
0

من با نوازشگرموافقم .امتحان کنید .خیلی می چسبه :)

afshin ir ۰۲:۳۸ - ۸۸/۰۳/۰۲
0
2

سلام بابا هر کس ناراحته بیاد منو ببوسه من از بوسیدن جنس مخالف لذت می برم چه برسه به انجام عملی خداپسندانه ای که من محتاجش هستم afshin93@yahoo.ca

حسام ir ۰۶:۳۸ - ۸۸/۰۳/۰۲
2
0

بوسیدن بلدی می خواد

maryam ir ۰۶:۲۷ - ۸۸/۰۳/۰۴
0
0

سلام از سایت خوبتون ممنون باز هم ازاین کارا بکنید

همش ir ۰۶:۳۷ - ۸۸/۰۳/۰۴
0
0

واقعا عالی بود.هر چند مجردم ولی تجربه دارم .دیوونه بوسیدنم......"""""با نوازشگر کاملا موافقم"""""......

سیاوش ir ۱۰:۱۳ - ۸۸/۰۳/۱۴
2
1

در دو چشمش گناه می خندید بر رخش نور ماه می خندید در گذرگاه آن لبان خموش شعله ای بی پناه می خندید شرمناک و پر از نیازی گنگ با نگاهی که رنگ مستی داشت در دو چشمش نگاه کردم و گفت باید از عشق حاصلی برداشت سایه ای روی سایه ای خم شد در نهانگاه رازپرور شب نفسی روی گونه ای لغزید بوسه ای شعله زد میان دو لب

محمد رضا ir ۰۴:۵۴ - ۸۸/۰۳/۲۲
4
0

بوسه یکی از راههای رسیدن به عشق واقعی است (انشا الله خدا نصیب همه بکند ).

saba ir ۱۱:۵۵ - ۸۸/۰۳/۲۸
0
0

be nazare man tamame in harfa sathio zood gozare che ahamiati dare yeki adamo doost dashte bashe ya boos kone

تنها ir ۰۸:۳۰ - ۸۸/۰۴/۰۲
0
0

سلام به همه من هم عاشق بوسه هستم اما کجاست این بوسه که شما در موردش مقاله می دهید . اگه جایی سراق دارید به ما هم خبر ش بدهید لطفا:

hamid ir ۰۸:۳۴ - ۸۸/۰۴/۰۲
1
1

سلام من هم مثل مینا جان بوسه دوست دارم ولی نشد اونی رو که دوست داری یک دل سیر ببوسی . به امید روزی که همه اونی رو که دوست دارن یک دل سیر ببوسن .

Coolboy ir ۰۴:۲۳ - ۸۸/۰۴/۰۳
0
0

salamm be hamegi.matlabe jalebi bod mamnonnn!man ba nazare rozita movafegham .be eteghade man kesi ro ke vaghan dos dashte bashi mitoni bebosi va az bosidanehs lezat bebari va ehsase khoshayandi dashte bashi!!!

diba ir ۱۱:۳۹ - ۸۸/۰۴/۰۶
0
0

منم عاشقه بوسیدنم.مقاله عالیییییییییییی بود.

عارف ir ۰۱:۱۵ - ۸۸/۰۴/۱۱
2
0

بوسه تنها زمانی این قشنگی هارو داره که اون معشوقه ات رو دوسش داشته باشی. این مقاله و در کل سایت خوبیه.

هادی رضا ir ۰۳:۰۸ - ۸۸/۰۴/۱۱
1
0

یک بوسه زلبهای تودرخواب گرفتم یعنی که گل ازچشمه مهتاب گرفتم هرگز نتوانی تو ز من دور بمانی چون عکس تورادردل خودقاب گرفتم

vahid ir ۰۷:۰۴ - ۸۸/۰۴/۱۷
0
0

Hi ! i want to say kissing is a vital factor to have a good relationship. just a kiss to my liv

دریا ir ۰۹:۰۵ - ۸۸/۰۴/۱۷
3
1

عاشقانه همدیگررا ببوسید چون تا بیاید بفهمید زندگی تموم شده میگن برگه ها بالا

علیرضا ir ۰۷:۳۹ - ۸۸/۰۴/۲۵
2
1

من و همسرم به جای گفتن دوست دارم همدیگه رو میبوسیم

juju jooooon ir ۰۹:۵۱ - ۸۸/۰۴/۲۵
5
4

وقتی بوسه ازاد نیست عرف نیست هیچ کس نمیتونه عشق رو بچشه.دوست پسرمو خیلی دوست داشتم اما به خاطر جامعه نتونستم ببوسمش و نیازشو برطرف کنم به عنوان یه عاشق تا بتونم عشقمو ثابت کنم. اونم منو ترک کرد بهش حق میدم چون فرصتی واسه عاشق شدن ندادم

ghazal ir ۰۷:۵۹ - ۸۸/۰۵/۰۴
0
0

matelebe kheili jalebi bud. kash mishod uni ro ke dust dari busesh koni ama heif...........

رها ir ۰۷:۲۸ - ۸۸/۰۵/۰۸
1
0

با سلام به دوستان======== درود بر همه عاشقان وفادار گیتی======= عشق کافی نیست بلکه وفاداری آن را کامل می کند========== بسیار عاشقان بودند که وفادار نبودند و له ننگی بر آرمان پاک عاشقی بودند============= بنده با هر وسیله انسانی و اخلاقی که باعث استحکام رابطه عاشقانه می شود با قدرت موافقم============ شیرین تر از بوسه عاشق بر لبان معشوقه نیست پس پروردگارا هیچ عاشقی را از بوسه های سرخ عشق بی بهره نساز========= زنده بادا رهپویان عشق و وفاداری

hadi ir ۰۳:۲۱ - ۸۸/۰۵/۱۹
1
0

خیلی خوب بود

darya ir ۰۷:۵۳ - ۸۸/۰۵/۱۹
0
0

جالبه

نیو ir ۰۲:۴۸ - ۸۸/۰۵/۲۲
5
0

من خیلی بوس دارم.تصمیم گرفتم که وقتی ازدواج کردم1 وقتی بیدار میشم و2 وقتی از خونه میریم بیرون 3ووقتی برمیگردیم خونه و4 قبل از خواب همسرمو بوس کنم.

reza ir ۰۴:۰۲ - ۸۸/۰۵/۲۲
1
0

مطلب جالبی بود.خوشبحال همه عاشقا.عاشقا تا میتونید همدیگه رو ببوسید .وگرنه خیلی زود دیر میشه...

mmva2142 ir ۱۰:۴۰ - ۸۸/۰۶/۰۷
0
0

خیلی مطلب جالبی بود! واقعا عالی بود امیدوارم به زودی اولین بوسه زندگیم رو تجربه کنم.با تشکر از مردمان عزیز

لیلا ir ۰۹:۳۰ - ۸۸/۰۶/۰۹
2
0

مطلب خیلی جالبی بود. ولی راست میگن که هیچی به اندازه اولین بوس از طرف اونی که دوستش داری لذت بخش تر نیست حتی اگه اون شوهرت نباشه و تنها دوست پسرت باشه

جواد ir ۰۱:۴۳ - ۸۸/۰۶/۱۲
0
0

ممنون از اخبار های کاملتون. بوسه ی با عشق الهی است بوسه ی هوس آلود هرزه خواهی است

حسن ir ۱۲:۱۲ - ۸۸/۰۶/۱۴
4
1

بوسه بهترین کاره،درسته من مجردم ولی تجربه یه بوسه عمیق رو داشتم،خیلی قشنگه کسی رو با تمام وجود که دوسش داری رو ببوسییییییییییی. خداکنه بوسه از روی عشق باشه نه اجبار. دعا کنین اونی رو که دوست دارم دوباره ببینمشو بوسش کنم،عاشقشم.

mahsa ir ۰۵:۵۰ - ۸۸/۰۶/۱۸
1
0

ما که کسی رو نداریم تا ببوسبمش

pooya ir ۰۹:۴۵ - ۸۸/۰۶/۱۸
1
0

من 3ساله مرغ عشق دارم بوسیدن و محبت ومهربونی رو از اونا یاد گرفتم . دیدم دوست داشتن اونا خیلی واقعی تره.

hm ir ۰۵:۵۳ - ۸۸/۰۷/۰۲
2
0

نویسنده یک موضوع رو جا انداخته : اگه نتونی رابطه عاشقانه رو حفظ کنی نه از بوسیدن لذت میبری ونه از رابطه جنسی . اول باید بتونی یک حس عاشقانه عمیق بوجود بیاری تا بتونی از همه این ها استفاده کنی . بدون عشق همه اینها بی معناست .

آبتین ir ۱۰:۲۴ - ۸۸/۰۷/۱۱
0
1

بوسه زیباست بوسهایی که از عشق زده میشه کلی از حرفهای نگفته رو میگه .پس...

بهناز ir ۰۲:۳۹ - ۸۸/۰۷/۱۵
0
0

سلام اموزنده بود

علی ir ۰۸:۴۵ - ۸۸/۰۷/۱۷
1
1

سلام عالی بود

پریسا ir ۰۵:۱۳ - ۸۸/۰۷/۱۷
0
1

بوسه بسیار زیباست.وفقط بین دو زوجی اتفاق می افته که همدیگه رو دوست دارن

مریم ir ۱۱:۴۳ - ۸۸/۰۷/۱۸
2
5

ولی من از بوسیدن همسرم بیزارم . اه اه اه وقتی هم منو میبوسه می خوام بالا بیارم . چون ازش متنفرم

هانیه ir ۰۱:۱۱ - ۸۸/۰۷/۱۸
1
1

سلام خیلی باحال بود ولی بوسه باید از رو عشق باشه نه هوسی که عمرش با تموم شدن اون بوسه تموم میشه نامزدم منو خیلی میبوسه ولی من خیلی خجالت میکشم نمیدونم چرا ؟؟؟ آخه چرا؟؟؟ هر چقدر سعی میکنم نمیتونم خجالتو کنار بزارم وقتی نگام میکنه میخوام از خجالت بمیرم آخه خیلی خفنو و باحال نگاه میکنه تا حالا کسی این طوری نگام نکرده بود

hamid ir ۱۲:۱۶ - ۸۸/۰۷/۲۱
0
0

بسیار بدرد خورد و متشکرم

محمد ir ۰۲:۲۰ - ۸۸/۰۷/۲۲
1
0

منم با آقا مسعود نسبتاً موافقم و معتقدم بوسیدن صرفاً دوست دختر و همسر کافی نیست. بوسیدن می تونه معناهای متفاوتی رو به شخص دوم القا کنه پس بهتره جایگاه بوسه رو که به اعتقاد من از عمیقترین پلهای معنویه ارتباطی فیمابین انسان هاست با شناخت جایگاه خود و طرف مقابل به بالاترین سطح ممکن ارتقا بدهیم. بازم از سایت مردمان بخاط ایجاد فضای مثبت گفتمان و عدم فیلترینگ نظرات دوستان سپاسگزارم و همین طور از عزیزانی که با رعایت اخلاق و ادب نظرات شخصی خودشون رو در اختیار دیگر دوستانشان قرار می دهند. ایران و ایرانی را دوست می دارم، هر کجا باشی دوستت دارم هموطن. بدرود

nima ir ۱۱:۴۸ - ۸۸/۰۷/۲۵
0
0

مطلی مفیدی بود به نظرم با احساس ترین چیز تو رابطه بوسس

paria ir ۰۹:۲۸ - ۸۸/۰۷/۲۷
0
0

man bosidano kheili dost daram be nazare ,man bose ghashangtarin rah vase neshon dadane mohabatet be tarafete

مریم ناز ir ۰۷:۴۰ - ۸۸/۰۸/۰۱
1
2

وای کی میشه ازدواج کنم و اینا رو تجربه کنم اصلا نمی تونم بدون تجربه تصور کنم چه احساسی داره بوسیدن کسی که دوستش دارم الان فقط دوست دارم عشقم با اون چشای قشنگش زل بزنه بهم ونگام کنه قربونش برم ینی میشه یه روزی بتونم ببوسمش البته بعد از ازدواج چون اگه قبل از ازدواج باشه حیوونی ترین و کثیف ترین کار ممکنه برام دعا کنین.

شلمان ir ۱۲:۱۷ - ۸۸/۰۸/۰۱
0
0

تازه فهمیدم با یه بوسه چه کارها که نمیشه کرد!!!!!

علی ir ۰۴:۳۳ - ۸۸/۰۸/۰۳
0
0

سلام. خسته نباشید. مقالتون حرف نداشت. ما یه 2 ماهی میشه نامزد کردیم. تو خودم یه کم مشکل میبینم. اگه میشد چت کنیم. یا میل بزنیم خیلی عالی میشد. ممنون. موفق باشید

فری ir ۱۱:۴۳ - ۸۸/۰۸/۱۴
0
0

ممنون از مطالب خوبت

عرفان ir ۰۷:۴۵ - ۸۸/۰۸/۱۶
0
0

در کل میتونم بگم مقاله بسیار جالبی بود انشان الله قسمت ما هم بشه

kamran ir ۱۰:۳۹ - ۸۸/۰۸/۲۵
0
0

مطلب خیلی جالبی بود من خودم مدت زیادی خارج از کشور زندگی کردم متاسفانه بعضی ها فکر میکنند که این عمل برای سواستفاده کردن است ولی واقعا یک راه خوب برای این است که بدانید طرفتان چه مقدار شما را دوست دارد البته قبل از ازدواج نشان میده که شما به طرف خود علاقه دارید یا نه اگر غیراز این باشد بهتراست ادامه ندهید تا بعد از ازدواج دچار کمبود رابطه جنسی از طرف مقابل خود نشوید.

mohammad ir ۰۲:۴۷ - ۸۸/۰۸/۳۰
0
0

mer30.jaleb bood

متعصب ir ۰۱:۰۱ - ۸۸/۰۹/۰۵
3
5

واقعا" متاسفم برای همه تون ! آدم مگه ناموس خو دشو بوس میکنه و یا باهاش ..!

پاسخ ها

ستاره ir ۰۷:۲۶ - ۹۰/۱۰/۲۱

پ نه پ بیام تو رو ببوسم

hossein ir ۰۹:۵۰ - ۸۸/۰۹/۰۸
0
0

boose avalin ghadam dar rabetast pas khosh be hal onhaie ke avali ghadamo bar midaran

آرش ir ۰۵:۱۹ - ۸۸/۰۹/۰۹
1
1

سلام من وقتی پسرم رو میبوسم بیشتر از بوسیدن زنم کیف میکنم چون اون واقعا با عشق و علاقه میپره تو بغلم و بوس میده. ولی منم مثل آقا محسن دوست دارم تمساح و بوس کنم ولی ...

سمی ir ۱۲:۱۱ - ۸۸/۰۹/۱۰
3
0

سلام میگن اولین بوسه هیچوقت از یاد آدم نمی ره و مزه اش تا آخر عمر می مونه.واقعا همینطوره اولین بوسه ام رو با همسرم هیچوقت از یاد نمی برم حتی تموم مناظر اطراف رو به یاد دارم. از اون روز احساس کردم بدون اون یه لحظه هم نمی تونم زندگی کنم .حالا بعد گذشتن 8 سال از اون بوسه هر روز با بوسه همسرم از خواب بیدار میشم و قبل از اینکه از خونه بره بیرون یه بار دیگه عشقمون رو به یادم میآره . فکر می کنم این زیباترین چیز برای یک زنه که بدونه هر روز بیشتر شوهرشو می خواد و برعکس .پیشنهاد میکنم همه دوستان این کار رو بکنن و فوایدشو توی زندگی شون ببینن.

شاهرخ ir ۰۲:۰۱ - ۸۸/۰۹/۱۰
0
0

آرش عزیز ، جانا سخن از زبان ما میگوئی

sara ir ۰۵:۴۵ - ۸۸/۰۹/۱۷
0
0

مرسی از این مطلب جالب..واقعا انسانها از طرز بوسیدن معشوقشون می سنجن درصد علاقشو..تا حالا نشده شوهرم بدون بوسیدنه من و بچه ها خونه رو ترک کنه

mori ir ۰۳:۲۹ - ۸۸/۱۰/۱۰
0
0

سلام برای من تاریخچه جالبتر بود.خسته نباشید

samira ir ۰۴:۱۸ - ۸۸/۱۰/۱۹
2
1

سلام . چقدر نظر ! سرم گیج رفت ! ولی منم بگم ، من نیم ساعت پیش دوست پسرمو که همکارم هم هست ، توی آسانسور بغل کردم و بوسیدمش . کلی انرژی گرفتم و بهم عشق داد .وای نمی دونین که چه حسیه . ما هر وقت دلمون بوسه می خواد همین کارو می کنیم . هر دو تامونم 28 سالمونه و نمی تونیم با هم ازدواج کنیم ولی عاشق همیم .

پاسخ ها

امین ir ۰۱:۴۶ - ۹۱/۰۲/۱۲

ایول،خیلی کار باحالی میکنین،فقط بپا آسانسور دوربین نداشته باشه..!

مریم ir ۰۸:۱۵ - ۸۸/۱۰/۲۱
0
0

سلام 1-مقاله شما خوبه اما افسوس که من هنوز با 32سال سن و موقعیت اجتماعی خوب و تیپ و قیافه خوب هنوز نتونستم حتی یک بوسه عاشقانه داشته باشم برام دعا کنید. 2-اگر میشه در مورد روشهای تحریک جنسی آقایون قبل از ازدواج مقاله بدین من مشکلی که دارم خیلی سریع آقایون را جذب میکنم اما نیاز جنسی آنها را تحریک نمیکنم و میدونم تا مردی نیاز جنسی نداشته باشه هرچه که دوستت بداره اما پیشنهاد ازدواج نمیدهد من علی رغم اینکه آدم 'گرمی هستم اما مردها فکر میکنند در امور جنسی ضعیفم. 3-از سمیرا جون میپرسم چرا حالا که اینقدر همکارتو دوست داری نمیتونی ازدواج کنی چه اشگال داره هر دو 28 ساله باشید

iman ir ۰۹:۰۹ - ۸۸/۱۰/۲۱
0
0

انشا الله همه عشقا با یه بوس به هم برسن

سحر ir ۱۱:۱۸ - ۸۸/۱۰/۲۶
5
1

من عاشششششق بوسم!هر روز 100 بار به همسرم میگم:منو بوبوس!

s ir ۱۰:۰۴ - ۸۸/۱۰/۲۷
1
0

آره..........فکر قشنگیه..... ما که این همه بوسه ی عاشقانه داشتیم چرا آخرش ختم شد به کردستان!؟

ماریا ir ۱۰:۵۷ - ۸۸/۱۱/۰۱
0
3

سلام منم عاشق بوسیدنم من هنوز مجردم ولی از بوسیدن پدرم نهایت لذت رو میبرم

ماریا ir ۱۱:۰۱ - ۸۸/۱۱/۰۱
0
0

راستی تا حالا سایتی رو ندیده بودم که نظراتش بیش از مطالبش باشه این برام جالبتر از همه چیزai

amin ir ۰۴:۳۰ - ۸۸/۱۱/۰۸
1
0

kheyli khoobe be sharti ke mesvak zade bashi

sadaf ir ۰۱:۱۴ - ۸۸/۱۱/۱۰
0
1

kheili jaleb bood man hamishe ba boose gharbi mokhalef boodam va fekr ham nakonam hichvaght ke ezdevaj konam ham chenin kari ro anjam daham ama az boosidane baradaro pedaro madare golam lezat mibaramba boose irani movafagh bashid

farnaz ir ۱۱:۴۸ - ۸۸/۱۱/۱۳
2
0

یه مطلبی در مورد بوسه میخواستم بگم"لطفا اول وارد ده بشوید بعد یقه کد خدا را بگیرید"خطاب به خانومها یا آقایونی که لب نگرفته زبان محترمم رم در حلقوم طرف مقابل فرو میکنند خیلی عمل ضایعیه

maryam ir ۰۹:۵۱ - ۸۸/۱۱/۱۴
0
0

aval az hame bgam k matalebetun fogholade bud,hala man k khodam 2khtaram az boo30dani k ba negahe bado hadaf va3 re30dane mard b n chizi k mikhad bashe khosham nemiyad k hich motenaferam,man tahala ka30 ro naboo30dam vali bayad in rahi bashe baraye neshun dadane inke alan khode khode khodet mohemi,in forsatiye ta inke intori az vojude tarafet ehsase rezayat koni ve intor azash tashakor koni.y mard bayad intor hese mahbub budano b zan bede.bazam mamnun.

elmira ir ۰۱:۰۳ - ۸۸/۱۱/۱۵
0
0

ba arze salam va kaste nabashid khedmate shoma dostane aziz.be nazare man kheili jaleb va amozande bood.ba tashakor.

مجید ش (کرج) ir ۱۰:۴۹ - ۸۸/۱۱/۱۵
0
0

نمی دونستم بوسیدن این همه فایده داره پس همتون رو از هینجا می بوسم..ممنون از مطالبتون خیلی مفیدن

m ir ۰۳:۵۱ - ۸۸/۱۱/۱۶
0
0

بوسه اولین وبهترین راه برای ابراز عشق وعلاقه هست.فکر میکنم همه تو عمرشون امتحان کردن وقدرتش رو میدونن.جالب بود

استاد این کارا ir ۱۲:۲۵ - ۸۸/۱۱/۲۱
0
0

به به به به حرف دل ما رو زدی جوون بله به قول معروف هل یستویالذین یبوسون والذین لایبسون لا لا عمراً هرگز لایستویون اند

لعیا ir ۰۱:۲۴ - ۸۸/۱۱/۲۲
0
0

بوسه اختراع طبیعت تست.برای هنگامی که کلام قادر به بیان احساسات نیست... پس میبوسمت تا بدانی چقدر دوستت دارم. خیلی باحالین همتون.بووووووووووووووووووووس

فرنوش ir ۱۱:۴۸ - ۸۸/۱۱/۲۸
0
0

بوسه ابتکاری است برای وقتی که احساس در کلام نمیگنجد. پس میبوسمتون یه دنیا

ali reza ir ۰۲:۳۲ - ۸۸/۱۱/۳۰
0
0

vaghan jalab bod man az en babad say mekonam beshtar bos konam namzadmo

eli ir ۰۸:۴۰ - ۸۸/۱۲/۰۱
0
0

اخه چرا پسرابجای یک رابطه سالم فقط به فکرسکس هستند اخرش یا باید به حرفشون کنی یا برای همیشه عشقتو فراموش کنی

eli ir ۰۲:۵۴ - ۸۸/۱۲/۰۲
0
0

ye rooz tooye barghe cheshat khorshido peida mikonam

چکاوک ir ۱۲:۳۷ - ۸۸/۱۲/۰۵
0
2

واقعا جالبه نظرات بیشتر از خود مطلبه! من الان سه ساله با یکی دوستم هر بار که روبروی هم می شینیم میخوایم همدیگرو ببوسیم ولی می ترسیم آخه قرار گذاشتیم تا ازدواج نکردیم حتی دستای همو نگیریم! هر بار تصمیم میگیریم اینبار که همدیگرو دیدیم همدیگرو ببوسیم ولی یه ساعت مونده به قرار منصرف میشیم واقعا دردناکه!

سحر ir ۱۰:۴۰ - ۸۸/۱۲/۰۶
0
2

سلام میکنم به همتون دوستان من یه سوال دارم از کسایی که یه دونه پیرن بیشتر از من پاره پوره کردن لطف کنید راهنماییم کنید، من بیست سالمه اگر با یه پسر همسن خودم ازدواج کنم بازم می تونم از بوس و سکس و اینا لذت ببرم ؟و در کل مشکلی پیش نمیاد؟

sahar ir ۱۲:۰۶ - ۸۸/۱۲/۱۸
3
0

سلام سحر جون امیدوارم حالت خوب باشه. اینکه میگی با پسر همسنت ازدواج کنی اصلا کار درستی نیست .البته چون سنش کمه میگم .تو فکر کن یه پسر 20 ساله چی از زندگی می فهمه. اگه میگی سکس آره شاید چند روز اول لذت ببری اما زندگی همش سکس نیست.درسته بخش اصلی زندگیه اما اینم بدون عقل و درک و شعور دخترا از پسرهای همسنشون یه چند سالی بزرگتره.سکس به همین راحتیام که فکر میکنی نیست.درسته لذت داره اما سختیهایی هم داره. مطمئن باش اون الان به چیزی جز سکس فکر نمیکنه یه چند وقتی که از زندگی بگذره و سختیهای زندگی فشار بیاره سکس و بوس و موس از یادتون میره چه برسه به لذتش.

خلیل ir ۱۲:۵۶ - ۸۸/۱۲/۱۹
0
0

هرچند شکسته پر به کنج قفسم یک بوسه بود از لب لعلت هوسم و آن بوسه چنان است که لب بر لب تو آن قدر بماند که نماند نفسم

بوسه ir ۰۱:۰۶ - ۸۸/۱۲/۲۲
1
0

پس همه تون یه بارم شده منو امتحان کردین ! متشکرم

reza ir ۰۵:۱۳ - ۸۸/۱۲/۲۳
0
0

kheili jaleb bud mamnun paiandeh bashid

Rohullah.mosawi ir ۱۲:۲۶ - ۸۸/۱۲/۲۴
0
0

I think it is wonderful topic thanks alot

aki ir ۰۳:۴۳ - ۸۸/۱۲/۲۴
0
0

kheyli ba hal bod

رضا نوری ir ۰۹:۱۴ - ۸۸/۱۲/۲۴
0
0

دستتون دردنکنه ممنون

بوسی ir ۰۹:۳۹ - ۸۹/۰۱/۱۰
0
0

به قول فروغ فرخزاد بوسه می بخشم ولی خود غافلم-کین دل دیوانه را معبود کیست؟

ghazal ir ۱۲:۲۴ - ۸۹/۰۱/۱۰
0
0

kheilyyyyyyyy tooooop

عباس ir ۱۲:۲۸ - ۸۹/۰۱/۱۰
0
0

عرض سلام خدمت تمام مردمانیهای زحمتکش ودوستان عزیز دارم به نظر من بوسه یه هدیه آسمانیه برای رسوندن پیغام عاطفیه شدید درونی به آنکس یا چیزی که دوستش داریم حیفه ازش سوء استفاده بشه . از جمع دوستان برای mina ناراحت شدم امیدوارم مهسا جون قدرشو بدونه

محمد ir ۰۲:۳۸ - ۸۹/۰۱/۲۰
0
0

مطالب جالبه نظرات هم همینطور.بوسیدن دختر منو به اسمون میبره.

zahra ir ۱۲:۳۵ - ۸۹/۰۱/۲۳
0
0

arezoome ke vase ye bare dige eshghamo beboosam afsoooske oon birahm mano nemikhad

مرجان ir ۰۱:۰۱ - ۸۹/۰۱/۲۳
1
0

واقعا قشنگ بود.مرسی.

وحید ir ۰۲:۵۳ - ۸۹/۰۱/۲۴
0
0

احسنت به شما من چند تا از پستاتونو کامل خوندم بی نقص بود ادامه بدید موفق باشید

N ir ۰۳:۲۴ - ۸۹/۰۱/۲۵
0
0

جالب بود استفاده کردیم .

عسل ir ۰۹:۵۰ - ۸۹/۰۱/۳۱
1
0

من دندونام ارتودنسی داره ولی نمی تونم دست از بوسه عاشقانه بر دارم ولی واقعا بوسه به من در هر شرایطی چنان آرامشی میده انگار تازه از مادر متولد شدم.

liliiiiiiii ir ۱۲:۵۶ - ۸۹/۰۲/۰۱
1
0

kheiliiiiiiiiii kheili bahal bood manam ye namzad ya behtare begam bf daram ke vaghti miboosamesh arameshe ajibi migiram albate bayad be harfaye shoma ezafe konam ke baghal kardano boosidan be adam arameshi mide ke tamame moshkelateto faramoosh mikoniiiiiiiiiiiiiiiiii

sara2 ir ۰۳:۵۷ - ۸۹/۰۲/۰۱
0
1

باعث دوام زندگی میشه.عالی

خسته ir ۰۸:۵۰ - ۸۹/۰۲/۰۲
0
0

خوش به حال اونایی که تجربه دارن با با ما باید چکار کنیم مردیمااااااااااااااااااا

Alex ir ۰۹:۰۷ - ۸۹/۰۲/۰۷
0
0

بوسه زیادی هم آدم رو کلافه میکنه. نوازشگریش خیلی بهتره

زهرا ir ۰۱:۱۷ - ۸۹/۰۲/۰۷
0
0

از بس نظرات و حرفها و علایق زیاد بود نتونستم چیزی بگم فقط کلی خندیدم

محمد ir ۱۱:۳۲ - ۸۹/۰۲/۰۹
0
0

سلام .با تشکر از مطالب خوبتون .بیشتر خانوم ها از بی احساسی شوهرشون شکایت می کنند .قبل از ازدواج دختر خانوم ها با احساسات آقا پسر ها بازی می کنند و بعد از ازدواج عکس این ماجرا اتفاق میفته .این یه اشکال دو طرفه هست که ما ایرانی ها داریم .

behnaz almasi ir ۰۷:۰۱ - ۸۹/۰۲/۲۰
0
0

hala ke bose enerji mide manam royehamegitouno mibosam

نازی ir ۰۵:۱۱ - ۸۹/۰۲/۲۸
1
0

واقعا بوسیدنش بهم عمر دوباره می داد.شاید بخاطر همینه که بدون اون هنوز زندم.واقعا بوسیدن اونی که عاشقشی نهایت ارامشه وای وقتی فکرشو می کنم الان یه نفر دیگه لباشو میبوسه نفساش تو صورت یکی دیگس دیوووووووونه میشم دلم می خواد بمیرمو این تصوراتو نکنم. خدا هیچکیو اسیر عشق بی فرجام نکنه همیشه فکرشو میکنم اگه یه روزی ازدواج کردم شوهرمم می تونه مثل اون ارومم کنه .؟خیلی برام سخت کنار یکی دیگه بخوابم یا یکی دیگه رو ببوسم.اصلاتونم به اندازه اون دوسش داشته باشم.نمی دونم باید چیکار کنم ؟ اگه لحظه ای که شوهرم کنارم خوابیده یا یا لحظه ای که منو می بوسه با یاد بوسه ها .و آغوش عشق از دست رفتم بیفتم چیکار کنم ؟چجور خودمو ببخشم؟

سارا ir ۰۴:۳۳ - ۸۹/۰۳/۰۶
1
0

میخواستم تشکر کنم بخاطر اطلاعاتی که در سایتتون میزارید باعث آشنایی بهتر و جلوگیری از مشکلاتمون در زندگی میشه

جواد احمدی ir ۰۸:۴۴ - ۸۹/۰۳/۰۹
0
0

با سلام و خسته نباشید. عرض کنم که وبسایت متنوع و جذابی دارید. در اینده نزدیک که مشغله ام کمتر شود انرا بررسی میکنم و ایراداتش را برایتان ایمیل میکنم.

edrina ir ۱۲:۴۴ - ۸۹/۰۳/۱۱
1
1

خیلی جالب بود ولی چه فایده که کسی رو نداریم خوشگل ببوسیمش

edrina ir ۰۵:۴۵ - ۸۹/۰۳/۱۲
0
0

گفته بودم که اگر بوسه دهی توبه کنم بوسه دادی و چو برخاست لبت از لب من توبه کردم که دگر توبه بیجا نکنم از سروده های دوستم نسیم جون

آنتی عشق ir ۱۲:۰۹ - ۸۹/۰۳/۲۴
0
0

به نظر من عشق یا بوسه ی عاشقانه یک رویا است . اما اینگار اینجا خیلی ها تجربه کردن نمی دونستم واقعی هم می تونه باشه.

جمشید ir ۱۱:۴۶ - ۸۹/۰۴/۰۴
0
0

مطالب شما خیلی عالی بود .

مریم ir ۰۶:۵۷ - ۸۹/۰۴/۱۰
0
0

خیلی جالب بود ای کاش عشق واقعی من هم پیدا بشه از بوسیدن هم لذت ببریم

مهتاب ir ۱۱:۲۲ - ۸۹/۰۴/۱۲
1
0

من فعلا مامانمو بوس می کنم ..تا به وقتش ..انشاالله عروسیه همتون ...با دل انگیز ترین اتفاقات ...این سایت نمیدونه این همه مجرد هست اینجا این مطالب دلشونو آب میکنه بابا جان(:

نسرین ir ۱۱:۰۸ - ۸۹/۰۴/۱۵
1
0

توصیه به دختر خانم های ایرانی ، لطفا از طرف مقابلتون خاطر جمع بشین بعد ببوسینش . توی جامعه ما این چیزا زیاد صادق نیست. لطفا بشناسید بعد عمل کنید تا پشیمان نشوید.

ارتین ir ۰۴:۱۱ - ۸۹/۰۴/۱۸
0
2

استغفر الله ربی و اتوبو الیه

hamid reza ir ۰۸:۰۶ - ۸۹/۰۴/۲۵
1
0

man asheghe bose hastam va bosehaye tolani modat lezat mibaram

کیانا ir ۱۰:۴۵ - ۸۹/۰۴/۲۶
2
0

من هنوز کسی رو نبوسیدم موقعیت پیش اومد ولی از زیرش در رفتم آخه خیلی خیلی خجالتیم

متین ir ۰۸:۱۴ - ۸۹/۰۴/۲۶
0
0

سلام من هم همدرد کیانا خانم هستم یکی بهم کمک کنه آخه دارم دیونه میشم

kai tracid ir ۰۱:۰۱ - ۸۹/۰۵/۰۱
1
0

سلام سلامی به گرمی خورشید در تابستان و به سردی زمستان اونم در قطب شمال سلامی به همه بوسه بازهای دنیا این شعر رو خودم در وصف بوسه گفتم ببوس مرا ببوس مرا ببوس مرا همینک ببوس مرا ببوس که بوسه تو میبوست مرا حالا همه با هم .....

asal ir ۱۲:۱۳ - ۸۹/۰۵/۰۲
1
0

بازم مثل همیشه بهترین مقله بود.بوسیدن تنها یه حس خوب نیست که با خجالت کشیدن حس از بین بره وقتی ادم معشوقه ی واقعی خودشو پیدا کنه حتی اگه خجالتی ترین ادم دنیا هم باشه باز اشتیاق پیدا میکنه معشو قشو ببوسه

عسل ir ۱۲:۴۰ - ۸۹/۰۵/۰۲
2
0

نمیدونم سحر جانه 20 ساله مطلبه منو میخونی یانه من وکیل رسمی دادگستری هستم وبیشتر موکل های من دختر یا پسر های جوونی هستن که میخوان از هم طلاق بگیرن یادم میاد یه مورد داشتم که دوتا دخترو پسر بودن که تازه یه ما بود ازدواج کرده بودن ولی میخواستن از هم طلاق بگیرن هم سنم بودن همیدیگرو عاشقانه پرستش میکردن ولی از پس زندگی بر نمییو مدن پسره که دختررو خیلی دوست داشت میگف ما فقط یه هفته ی اول زندگی رابطه ی جنسی داشتیم وبقیش فقط کار بود همسرم از زندگیمو ن ناراضیه اما من اینطور نیستم راضیش کنید بیاد خونه اما دختره راضی نشد.روز دادگاه خبر رسید که پسره نتونسته احساساتشو کنترل کنه زده خودشو کشته.دختره هم فکر میکرد تقسیر اونه افسردگی گرفت الانم تو بیمارستان روانی بستریه .سحر جان هر وقط خواستی تصمیمی برای ازدواج بگیری بهمشاوره مراجعه کن کمکت میکنه بهتر تصمیم بگیری

raha ir ۰۷:۴۵ - ۸۹/۰۵/۰۳
0
0

jalebe har kesi yedardi dare vali kolyeye nazarat jaleb bodan..............

روژان ir ۱۰:۰۱ - ۸۹/۰۵/۰۳
0
0

بخدا غنچه شادی بودم صد افسوس که لبم باز بر آن لب نرسید

بردیا ir ۰۷:۴۶ - ۸۹/۰۵/۰۸
2
0

چقدر احساسهای پاک و دست نخورده اینجا هست . به خدا وقتی نجابت دخترها و صداقتشون رو حس میکنم فکر میکنم خدا خیلی نزدیکتر شده . بوس دادن و بوس گرفتن عشق و صداقت میخواد پس برای هر کسی نباید خرجش کرد . بوس صادقانه نشانه زندگی معنی داره . همتون رو دوست دارم . هر جور که باشید چون ههمون انسانیم . و بخاطر انسانیت از روی صداقت توی این دنیای مجازی بوس صادقانه برای همتون میفرستم . با یک احساس پاک دوستتون دارم خدا نگهدار

hamid ir ۰۳:۴۲ - ۸۹/۰۵/۱۲
3
1

اره منم خیلی دوس بوس دارم..ببخشید منظورم اینه که بوس بوس دارم...نه نشد یعنی اینکه دوس دوس دار...بازم نشد که میخام بگم بوس دوس دارم.. اهان الان شد عرض به خدمتتون که اینطور که شما میفرمایین پس دوس ببخشید یعنی بوس خیلی فایده داره که،.. چقدر دوا درمون میکنه واقعا عجیب... جل الخالق حالا من همین فایده رو در مورد پیاز هم شنیدم که خیلی کمک میکنه تو این مسائل و البته اون مسائل(دوستان مطمئنامیدونن کدوم مسائل)اینو میخاستم عرض کنم پیاز که خودش این همه خاصیت داره خب بوس هم که معلوم شد بحمدالله خاصیتش کمتر از پیاز نیس خب ما بیایم این دوتارو بزنیم تنگ هم و با هم مصرف کنیم اونموقع ببینید دیگه چی میشه من قول میدم شما میرید تو فضا یعنی اگه خانوم باشید میشید انوشه انصاری و والنتینای روسی اگه مرد هم باشید میشید خود نیل ارمسترانگ اینو البته عرض کنم پیاز رو باید حتما قبل از بوسه بخوریدا جابجا نشه چون ترتیب توالی بهم میریزه انشالله که خدا همه مارو فضانورد کنه توی این شبهای مبارک

peyman ir ۱۰:۰۵ - ۸۹/۰۵/۱۴
0
0

به قدری شاد میشوم وقتی مبینم که هم وطن های من باهم رو ذاست هستند و سعی می کنند به همدیگر تا حد توان مشاوره بدن . ممنونم ازتون دوستان شما به من یاد دادید که در اینجامعه انسانهای صادق و پاک کم نیستند www.batajrobeha.blogfa.com

m ir ۰۴:۲۹ - ۸۹/۰۵/۲۲
0
0

سلام تگزاز غلطه تگزاس درسته موفق باشید

sami ir ۰۱:۵۶ - ۸۹/۰۶/۰۳
0
0

kamelan ba in nazarat movafegham dar hali ke hamsaram mah yekbar ham mara nemiboosa va man kamelan ehsase afsordegi daram

Reza master.89/6/16 ir ۰۳:۲۵ - ۸۹/۰۶/۱۷
0
0

Aaaaaaaali bud.khyli jalebe.vali ma mojarada bayd tu kafesh bemunim!

لیلا ir ۰۳:۰۸ - ۸۹/۰۶/۱۸
0
0

خیلی جالب بود.من شخصا به بوسه به عنوان یکی از بهترین و زیباترین راه ها برای ابراز عشق و محبتمون به عزیزانمون اعتقاد دارم و وقتی با یک اغوش گرم و صمیمی همراه باشه معجزه میکنه!. و ای وای بر ما که در بین مخلوقات خداوند این نعمت به این لطیفی و زیبایی فقط به انسانها داده شده و ما چقدر در بوسه دادن و گرفتن امساک می کنیم و بعضا از وقوع اون احساس شرمساری!!!!!!!!!!!!!!!

کویر ir ۰۸:۵۵ - ۸۹/۰۶/۳۰
0
0

مطالب بوسه بسیار جذاب بود من از طرفداران بوسه هستم اما شوهرم سرد سرد. مرسی

خسرو ir ۰۹:۳۵ - ۸۹/۰۶/۳۰
0
0

با سلام عالی بود دستتون درد نکنه مرسی

MAHDI ir ۱۱:۴۳ - ۸۹/۰۷/۰۳
0
0

خوب است

Hasan ir ۰۸:۳۵ - ۸۹/۰۷/۰۵
0
0

با سلام لطفا نسخه موبایل این سایت مفید و ارزشمند رو بگذارید ممنون

لیلا ir ۰۱:۲۱ - ۸۹/۰۷/۰۵
0
0

این مقاله خیلی خواندنی وجالب بود.

homa ir ۰۵:۰۹ - ۸۹/۰۷/۰۵
0
0

vaghan jaleb bod,mamnon,

azi ir ۰۷:۳۸ - ۸۹/۰۷/۱۸
0
0

mochakram jaleb bod

moni ir ۰۹:۴۲ - ۸۹/۰۷/۱۹
0
0

khili jaleb va mofid bood oidvaram dar masiri ke gam barmidarid har roz moovafag tar bashid

مهرداد ir ۰۱:۴۱ - ۸۹/۰۷/۱۹
0
0

سلام من مهرداد هستم واقعا که خیلی بی نظیر بود.ای کاش این مطالب همه زوجها بخونند تا این قدر در زندگی زناشویی نسبت به هم بی تفاوت و سرد نباشند.به نظر من بوسیدن کسی که واقعا از ته دل دوسش داریم عبادت است.

حمید ir ۱۱:۲۰ - ۸۹/۰۷/۲۰
0
0

خوش بحال جوونای امروزی که اینهمه اطلاعات مفیدوکاربردی برای زندگی بهتر براشون هست قدر بدونید بخدا زمان ما(بیست سال پیش)اینجوری نبود ممنون ازمطلبتون

khoshel moshel ir ۱۲:۴۳ - ۸۹/۰۸/۰۲
0
1

salam ghashan bod mer30 az matalebeton {mibosameton{

میلاد ir ۱۰:۱۹ - ۸۹/۰۸/۰۸
0
0

,واقعاگل گفتی

هانی ir ۰۹:۰۰ - ۸۹/۰۸/۲۹
0
0

با سلام باید بگم این تاثیراتی که بوسه در زندگی ما داره مشروط به این میشه که بوسه بین معشوق خودمون باشه نه هر بوسه ای مثل بوسه بین خویشاوندان . ولی در کل بوسه باعث میشه ادم انرژی مضاعف پیدا کنه . به نظر من اگه موفق بشیم به نحوه احسن بین معشوقمون بوسه ردو بدل کنیم نتیجه بهتری داره

akbar ir ۰۶:۰۴ - ۸۹/۰۸/۳۰
0
0

بوسیدن یکی از راههای ابراز علاقه است.امیدوارم همیشه سلامت ودلهایتان پر از شادی باشد.

reza ir ۰۴:۴۳ - ۸۹/۰۹/۰۱
0
0

سلام خیلی دوستون دارم من متاهل هستم و مطالب شما برایم بسیار آموزنده ومفید بوده است مخصوصا مطالبی که در رابطه با مسائل جنسی است زیرا میدانید که ما به دلائلی از جمله حیا ی بیجا در روابط زناشویی به دلیل اطلاعات کم دچار مشکل میشویم که اکثرا هم به روی خودمان نمی آوریم،از شما متشکرم و امیدوارم مطالب آموزنده بیشتری برایم ارسال کنید با تشکر خ خ خ خ دوستون دارم

ati ir ۰۴:۴۶ - ۸۹/۰۹/۰۶
0
0

chera hich nazari nabode?matlabe vaghean jalebi bod.khaste nabashid

Poorya ir ۱۱:۲۱ - ۸۹/۰۹/۲۲
0
0

با تشکر از جالب بودن مطالب شما اگه ممکنه آدرس ماخذ مطالب رو برای همه آرشیو ها ذکر کنید مطابقت بیشتر مطالب علمی با تعلیمات دینی رو با ذکر احادیث معصومین برای همه روشن کنید بخصوص درمسایل جنسی

shabnam ir ۱۲:۱۶ - ۸۹/۰۹/۲۵
0
0

fogholade bood,makhsoosan oon ghesmaty ke dar rabete ba dandoon bood.

sadeghi ir ۱۱:۵۱ - ۸۹/۰۹/۲۸
0
1

مطلب جالبی بود نمیدونستم واقعا.وقتی با دقت به این مزایا که گفتین فکر کردم دیدم درسته واقعا همینطوره.مرسی از مطالب خوبتون

Masood ir ۰۱:۱۷ - ۸۹/۱۰/۰۲
0
0

مطلبتون فوق العاده بود مثل تمامی مطالب موجود در پورتالتون امیدوارم که روز به روز بتونید به پیشرفت اطلاعات شخصی مردم کمک کنید خسته نباشید...

dord ir ۰۱:۲۵ - ۸۹/۱۰/۰۸
0
0

باسلام سایت شماسرشارازمطالب متنوع است

HN0501 ir ۰۵:۴۰ - ۸۹/۱۰/۲۸
0
0

سلام.چرا این مقاله با این همه بازدید نظری واسش ندادن؟؟؟؟ بعضی وقتا یه بوسه احساست رو به طرف مقابل انتقال میده...یعنی عالیه بوسه

maryam ir ۰۲:۲۵ - ۸۹/۱۱/۰۷
0
0

مطلب خیلی جالب بود.ای ول

علی از ساری ir ۱۰:۳۲ - ۸۹/۱۱/۰۷
0
0

مطلب بدی نبود!

reza ir ۱۱:۴۸ - ۸۹/۱۱/۱۵
0
0

خیلی دنبالش بودم ممنون

mari ir ۱۲:۳۹ - ۸۹/۱۱/۱۶
0
0

salam khaste nabashid bebakhshid matnatun harf nadare ama tozih bishtar bedin mamnun

سوگند کریمی ir ۰۸:۱۷ - ۸۹/۱۱/۲۳
0
0

سلام ،مطالبتون خیلی عالی بود استفاده کردم.

Ned a ir ۰۹:۰۹ - ۸۹/۱۲/۰۵
0
0

Kheili bahal bod

مریم ir ۰۲:۰۶ - ۸۹/۱۲/۱۹
0
0

سلام از پیام های همتون لذت بردم .من به شوهرم علاقه دارم ولی عاشقش نیستم اون مرد خوبیه ولی نمیتونه منو راضی نگه داره ما ماه به ماه باهم رابطه نداریم و خیلی روی من فشاره لطفا کمکم کنید نمی خوام زندگیم خراب بشه در ضمن یکی از دوستام به خاطر همین مساله از شوهرش جدا شد کمکم کتید ........ممنون از سایت خوبتون

ناصر تک پسر ir ۱۲:۵۵ - ۹۰/۰۱/۰۸
2
0

ای خدا کی میشه یکی هم ما روم ببوسه..... ای خدا

محسن p ir ۰۲:۳۲ - ۹۰/۰۱/۱۵
1
1

عجب ......به دلیل پایبند بودن به تعصبات شخصی تاحالا(28 سالگی) به هیچ وجه باجنس مخالف رابطه نداشتم ،اماتمایل بسیار زیادی داشته ام به خصوص بوسه!اصلا فکرنمیکردم دیگران به خصوص خانمها هم تا این حد به بوسه علاقه مندند!!!خیلی جالبه به این سربه زیری بعضی ها وقیافه گرفتن بعضی های دیگه نمیخوره این همه احساس داشته باشن!!......دمتون گرم فردا میرم زن میگیرم

سهیل سرابی ir ۱۰:۲۳ - ۹۰/۰۱/۲۰
0
0

بهترین اثر روابط زناشویی آرامش روحی و جسمی است. به نظر بعضی از کارشناسان علت ریشه ای بسیاری از طلاق ها ناتوانی در برقراری روابط صحیح و لذت بخش بین همسران است. پس به دوستانی که مشکلی در برقراری ارتباط با همسرشون دارند توصیه می کنم تا سعی کنن کیفیت برقراری ارتباط رو بالا ببرند و به نست ناخودآگاه میل به برقراری ارتباط در همسرشون هم افزایش پیدا کنه

***** ir ۰۲:۱۵ - ۹۰/۰۱/۲۶
0
0

salam .ale bod batashakor

tester ir ۰۳:۱۲ - ۹۰/۰۱/۲۷
0
0

!!!!!!!بازم دم مدیسه گرم اگر مطلب هم کپی میکرد میاورد از سایت های دیگه بود،،جناب سهیل سهرابی بخشی از مطالب همین سایت مردمان را آورده به عنوان نظر خودش گذاشته اینجا!!

m2 ir ۰۷:۰۶ - ۹۰/۰۲/۱۰
0
0

عالی بود.من هروقت عشقمومیبینم بوسش میکنم واونم منوبوس میکنه ای کارخیلی دلچسب وعاشقانست بوسه های عشقموبادنیاعوض نمیکنم

مریم ir ۰۸:۲۶ - ۹۰/۰۲/۱۳
0
0

مثل تمام لحظات زیبای زندگی باچشم بسته لذت بیشتری دارد

رضا ir ۰۳:۳۷ - ۹۰/۰۲/۲۱
0
0

عالی بود.

رها ir ۰۴:۴۳ - ۹۰/۰۲/۲۱
0
0

سلام عالی بود مثل همیشه طعم بوسه های من برای همسرم حتما سیرین تر از گذشته خواهد شد آخه ما تازه ازدواج کردیم

bahar ir ۱۰:۳۶ - ۹۰/۰۲/۲۵
0
0

سلام خیلی جالب بود. فکر می کنم از این پس روابط عشقولانمون با امیر تشدید بشه. یه دنیا ممنون.

ایمان ir ۰۹:۳۴ - ۹۰/۰۲/۳۰
0
0

مرسی

ali1988 ir ۰۴:۵۴ - ۹۰/۰۳/۰۴
0
0

فقط یه ماچ براتون می فرستم ماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااچ

رها ir ۱۱:۱۷ - ۹۰/۰۳/۰۸
0
0

دوسش دارم خیلی زیاد پسرمو شوهرمو بوسیدنشونو

یه عاشق دل خسته ir ۰۳:۰۸ - ۹۰/۰۳/۱۱
0
0

سلام من عاشق عشقمم ولی نمیبینمش که بخوام بوسش کنم .... و در حسرت یه نگاشم

mahya ir ۰۳:۵۱ - ۹۰/۰۳/۱۵
0
0

vagan ali bud

mina ir ۱۰:۱۷ - ۹۰/۰۳/۱۶
0
0

خوب بود. یه سوال!مدتیه مقالاتتون رو به ایمیلم نمیفرستید میخواستم دلیلش رو بدونم. ممنون

ناز نازی ir ۱۰:۴۶ - ۹۰/۰۳/۱۷
0
0

زمانی کسی عاشقم بود خیلی دوستم داشت صادقانه میخواست ابراز احساس کنه ولی من سرد وخشک ا......الان حسرت میخورم که چرا ازدواجمون به هم زدم

سروش ir ۰۱:۲۴ - ۹۰/۰۳/۲۹
0
0

سلام خیلی مطالبتون جالبه ممنون

Adel ir ۰۴:۲۶ - ۹۰/۰۴/۰۴
0
0

matale khoobi bud,,,vali age mojarrad basiyo natooni kasi ke tamame zandegite va kollan omidat dar un kholase shde bebusishb...che bayad kard????vali vagean aaaali bood

setareh ir ۰۹:۴۲ - ۹۰/۰۴/۰۶
0
0

خواندنی بود!

baba noel ir ۰۲:۰۰ - ۹۰/۰۴/۰۸
0
0

دوووووووووووووستان عزیز نظر بدین،یه حرف به درد بخور، مردیم از بس خوندیم مرسی، ممنون، عالی بود، به به، چه چه اینا نظره؟؟؟؟ فقط الکی شلوغ میکنین اینجارو

ایران دوست ir ۰۳:۳۶ - ۹۰/۰۴/۱۱
0
0

مهمتر و سخت تر از قهرمان شدن حفظ مقام قهرمانی است.دوستان متاهل لطف کنید و در جهت حفظ زندگی هیچ چیز کم نگذارید ومجرد ها با این تفکر به آینده بیاندیشید.درود بر ایران و ایرانی

زهرا ir ۰۸:۲۷ - ۹۰/۰۴/۱۱
3
0

مطالبتون خیلی قشنگه ولی چه فایده بوسی که از روی عشق و علاقه نباشه فایده نداره.من قبلا خیلی از بوس کردن خوشم میومد ولی تجربشو نداشتم.از وقتی که یه روانی بزور لبامو بوس کرد دیگه از بوس کردن متنفر شدم

زهرا ir ۰۸:۳۲ - ۹۰/۰۴/۱۱
0
1

مطمئنم الان میگید مقصرخودمم که گذاشتم بوسم کنه ولی اگه شما هم جای من بودید نمیتونستید از دستش فرار کنید.قرار بود با هم ازدواج کنیم ولی همه چیزو خراب کرد

زهرا ir ۰۸:۳۶ - ۹۰/۰۴/۱۱
6
0

دوستای عزیز(چه دختر چه پسر)تورو خدا یکی رو تا خودش راضی نیست بزور بوس نکنید بروح بابابزرگم قسم من الان 1ماهه اعصابم بهم ریخته ز همه پسرایی که اینجا نظر دادن معذرت میخوام ولی من به خاطر بوسی که بزور کرده از همه پسرا متنفر شدم

ghazal ir ۰۵:۵۱ - ۹۰/۰۴/۱۲
0
0

من بوس کردن را خیلی دوست دارم مخصوصا اگه طرفم عشق من باشه.واسم دعاکنید به اون کسیکه میخوام برسم راهش دوره سالی یبار همدیگرو میبینیم بوسامون تلفنیه جونمونو واس هم میدیم

shaghayegh ir ۰۵:۴۲ - ۹۰/۰۴/۱۳
0
0

ممنون از مطالب جالبتون من به تازگی نامزد کردم و به تک تک کلماتتون ایمان دارم.به این امید که همه در روابطشون موفق باشن با کسب اطلاعات اموزنده از این سایت.

سوالـــــــــــتان ir ۰۹:۰۸ - ۹۰/۰۴/۱۷
0
0

سوالـــــــــــتان چقدر این راسته بوسه طولانی بود .. وریا خانم .. راههشو پیدا نکردی شما .. من تو اینکار کهنه کارو با تجربه ام .. بوسه تنها مخصوص صورت نیست! شما وقتی کسی رو دوست دارین همه جای او زیباست . WWW.KHLEDYAN.MIHANBLOG.COM

ف ف ir ۰۴:۳۴ - ۹۰/۰۴/۱۸
0
0

az in be baed shoharamo moghe raftan sare kar boos mikonam ke hamishe salem bashe omresham toolani beshe

عسل ir ۱۰:۰۸ - ۹۰/۰۴/۲۲
0
0

خیلی خیلی جالب بود من دوست دارم نامزدم شب تا صبح منو ببوسسسسسسسه که دمش گرم اینکارو خوب انجام میده

neggy ir ۰۳:۳۳ - ۹۰/۰۴/۲۴
0
0

juju joon manam mesle to mohlate boose be eshgham nadadam,unam tarkam kard.hanuzam bade 3sal tanhaee asheghe boosidanesham.

سمیرا ir ۰۷:۳۰ - ۹۰/۰۴/۲۸
0
0

خیلی مطالبتون باحاله. من همیشه 15دقیقه بوسه عاشقانه رو به 2ساعت رابطه جنسی ترجیح میدم.

فرید ir ۰۵:۴۵ - ۹۰/۰۵/۰۹
0
0

با سلام بهترین روشی که میتوان عشق را به طرف مقابل نشون بدی بوس میباشد. مریم خانم نمیدانم کی ایمیلتان را گذاشتین ولی حدس میزنم همسر شما بصورت اقماری مثل من کار میکنند، اگر اینطور باشد سه تا راه بیشتر ندارید: 1 همسرتان شغلش را تغییر دهد 2 شما همراه همسرتان باشید و هر شهری رفت شما هم برید 3 سومین راه طلاق. البته ببخشید که با این صراحت گفتم.

آرزو ir ۰۲:۲۹ - ۹۰/۰۵/۱۴
0
0

سلام .مطالب خوبی بود ممنون بای

hosein ir ۰۴:۱۸ - ۹۰/۰۵/۱۵
0
0

mer30 khaili amuzande bud man ke 8 sale zano bache daram ta hala nemidunestam chi be chiye

ترمه ir ۰۹:۵۷ - ۹۰/۰۵/۱۵
0
0

ممنون از مطالب خیلی عالیتون.

رضا جون ir ۰۱:۲۳ - ۹۰/۰۵/۱۶
2
0

اول بگید دوست دارم بعد ماچ(بوس) کنید

آشنا ir ۰۴:۳۲ - ۹۰/۰۵/۱۹
0
0

بوسه چقد زیباست بخصوص وقتی اون بوسه از لب یارت باشه

حمید ir ۱۲:۴۷ - ۹۰/۰۵/۲۰
0
0

چجوری بر خجالت غلبه کنیم؟من که روم نمیشه عشقم رو ببوسم. با اینکه میدونم این خجالت به ضررمه!

برای حمید ir ۰۲:۵۳ - ۹۰/۰۵/۲۰
2
0

ای بابا، پسر خجالتی ندیده بودم که حمیدآقا از در درآمد، پدرجان کاری نداره که اول بغلش کن بعد نزدیک بشو بعد چشماتو ببند و بعدبوسسسسسسسسس، دیدی چقدر راحت بود؟ البته به شرطی که عشقت حلالت باشه!!!!

متین ir ۰۴:۰۰ - ۹۰/۰۵/۲۱
2
0

آره بوسه شیرین ولی نه از روی هوس. ببوسی بعد که طرفت رفت حسرت بخوری . نه واسه ما که کسی بهمون وفا نمی کنه فقط بوسه و ... خوش بحال اونایی که عشق واقعی دارن . ماکه نصیبمون نشد ............

shohre ir ۱۱:۵۴ - ۹۰/۰۵/۲۱
0
0

boosidan behtarin hale donyast

نازیلا ir ۱۲:۴۵ - ۹۰/۰۵/۲۳
1
1

سلام من یه دختر 22 سالم که بعضی وقتا پیش خودم میگم ای بابا کی دیگه سالمه تواین جامعه توام یکی مثل همه..وقتی شرایط ازدواج برات نیست برو با یکی دوست شو و کیف و حال کن اما سرشتم بهم این اجازه رو نمیده دوست دارم خودم و پاک نگه دارم چه در مقابل خدا چه برای همسرم اما نمیدونم چرا خدا هیچ جوابی بهم نمیده و اجازه ی تجربه ی عشق و بوسه ی حلال و نصیبم نمیکنه حالا اگه من به راه غیر شرع کشیده بشم کی مقصره من یا!!!!!!!!!!!

مهتاب ir ۰۵:۴۷ - ۹۰/۰۵/۲۹
0
1

خیلی جالب بود ،من ونامزدم همیشه بوسه های خیلی خوشکل وبااحساس از همدیگر می گیریم

Behnam ir ۰۱:۱۹ - ۹۰/۰۵/۳۰
0
0

kheyle mamnun az maghalatun fogholade bud ama ru man ye tasire digeyi dasht az ruzi ke hamsaram mano mibuse man be shedat chagh shodam har chan ke hame migan kheyli beham miyad!

leila ir ۱۰:۱۹ - ۹۰/۰۶/۰۲
1
2

mishe yeki be man bege chera man az bosidan badam myad.kasi ke mano dost dasht bosam kard vali hogh zadam.kolan chera man ijooriam??

ghazal ir ۰۴:۴۴ - ۹۰/۰۶/۱۳
0
0

be nazare man khili los bod.man avalin bar fekr mikardam k khili shirine ama alan aslaaaaaaaaaaan hamash yik tavahome

رضا ir ۰۸:۳۰ - ۹۰/۰۶/۱۹
1
1

سلام ، ممنون از مطلبتون من عاشق بوسه هستم حتی بیشتر از آمیزش ، خیلی لذت می برم ، خیلی به روابط کمک می کنه ولی تا جایی که می دونم اغلب خانوما اصلا بوسیدن درست و رمانتیک را بلد نیستن

sanam ir ۰۱:۵۱ - ۹۰/۰۶/۲۲
0
0

salam man soali dashtam az shoma to ro khoda hatman javabamo bedin mishe kasi bad az bosidan az tarafesh sard beshe? man hamiishe fk mikaradm k bad az hamchin chizi rabete garmtar beshe vali ehsas mikonam taraf azam farar mikone ya sard shode mishe lotfan javabesho mail konid mamnon misham to ro khoda javabamo bedin vasam kheili mohem hast

روحش شاد ir ۱۲:۱۰ - ۹۰/۰۶/۲۳
11
1

چقدر دلم میخاد اونی رو که واقعا عاشقشم ببوسم ولی حیف که دیگه دیر شده و مرغ فرصت از قفس پرید . من آدم معتقدی هستم و به این هم افتخار میکنم در ضمن خیلی هم احساسی . . بعضی وقتا آدم توی زندگی اشتباهی میکنه که تا آخر عمر باید باهاش کنار بیاد . یه ازدواج اشتباه و بدون شناخت کافی و بعدش سریع بچه دار شدن فکر کنم یکی از معدود اشتباهاتی باشه که دیگه نشه جبرانش کرد . خانمم نه چهره یا اندام آنچنانی داره و نه احساسات زیادی . نه هنری داره و نه اهل علم و فکر کردنه ( تعطیل خانوادگی هستن کلا !) - خیلی زود از همه چیز برداشت بد میکنه با جزیی ترین مسائل عصبی و ناراحت میشه یا حتی قهر میکنه و تو این مواقع با یه من عسل نمیشه خوردش ! تکبر خانوادگی داره ( خیلی به خانواده خودش مینازه و به خانواده من بی احترامی میکنه _ البته نه جلوی خودشون _ ) . دروغگو و دو رو هست و به تربیت بچه و حتی به تغذیه سالم اون اهمیت چندانی نمیده ... خلاصه ماشالا همه چی تمومه !! تا حالا چند بار حالا همه این موارد رو که گفتم در مورد خودم برعکس کنید . .. چند بار هم به من دروغهای بزرگ گفته و حتی یه با ر با بی اطلاعی من و کلاهی که سرش رفت کل سرمایه و پس انداز زندگیمون رو ازش دزدیدند . خیلی بخشیدمش و لی محبتهای آدم رو یادش نمیومونه . وقتی که از دستش ناراحت میشم میگم خدایا شکرت .. این بی عشقی رو ( که فکر کنم بزرگترین درده) کفاره گناهام بذار و بهم صبر بده ... راستی مورد اصلی رو نگفتم که ایشون با اینکه وقتی صورتش رو میبوسم خوشش میاد ولی نمیذاره من حتی یه لب ازش بگیرم و ( چندشش میشه ) . من با اطلاعات خوبی که از مسائل جنسی دارم تو نستم توی این 6 سال کمی اونو بهتر کنم ولی باز هم تمایلات جنسیش مثل من نیست ( البته رابطه جنسی تقریبا خوبی داریم ). ... دیدم اینجا هرکی حرفی زده ، منم گفتم برای بار تو این زمینه با یکی درددل کنم ( البته مجازی ! ) ... میدونم اینجا جاش نیست و اینو به همه دوستان مجرد گفتم که فقط بخاط بوسه و مسائل جنسی ازدواج نکنن و هواسشون باشه که یه ازدواج اشتباه نه تنها باعث عذاب میشه بلکه میتونه زندگی ، عقاید ، آبرو و خیلی چیزای دیگه آدم رو نابود کنه .... و دوستای متاهل هم که توی زندگی با همسرشون مشکل دارن بخشش و صبر داشته باشن ... خدایا من رو ببخش و به همه ما ایمان ، احساس ، علم ، صبر و اخلاق بده ... ( اوه اوه ! کتاب نوشتم !)

نسیم ir ۰۵:۵۰ - ۹۰/۰۶/۲۳
0
0

خیلی خیلی جالب بود از شما ممنونم

علی ir ۰۱:۰۵ - ۹۰/۰۶/۲۸
1
0

کم بود ! اینارو خودمم میدونستم . به هر حال ممنون

سوگند به روحش شاد ir ۱۱:۵۰ - ۹۰/۰۶/۳۱
1
2

خیلی ناراحت شدم، و به شما تبریک می گم به خاطر ایمانتون، خدا بهترینها را نصیبتون بکنه، آمین و آفرین

پیام ir ۰۲:۳۹ - ۹۰/۰۷/۰۴
0
0

سلام وممنون بابت مطالب جالبتون .در شرف ازدواج هستم وآگاهی کاملی در موردبوسیدن و امیزش ندارم اگه امکان داره انواع بوسیدن وامیزش را برام میل کنید بسیار ممنونم

محمد ir ۱۰:۲۰ - ۹۰/۰۷/۰۶
0
0

دمتون گرم حسابی حال کردم مرسی.

بهرام ir ۰۳:۱۳ - ۹۰/۰۷/۰۹
0
0

خوب بود

سرگردان ir ۱۱:۰۵ - ۹۰/۰۷/۱۴
0
0

چند پزشک از جمله دندانپزشک و متخصص گوارش و روانشناس و گوش و حلق وبینی ابراز کرده اند و به صراحت به من گفته اند که دهانم بو نمیدهد ولی شوهرم از بوسیدن من تفره میرود و مرا مثل مادرش از گونه ها یا پیشانی ام میبوسد این را برایم معنی کنید

به محسن و آرش و.... ir ۱۱:۴۱ - ۹۰/۰۷/۱۴
4
0

شماها که فکر میکنین اگه تمساح رو میبوسیدین بهتر بود به نظرم یه نیم نگاهی به خودتون بندازین حتما مشکل از خودتونه... منم وقتی از شوهرم عصبانیم مث دیوار میشم و بوسه هاش برام چندش و زجر آوره

khaste ir ۱۰:۱۳ - ۹۰/۰۷/۱۵
0
0

برام دعا کنید تا..... حتی یک لحظه... 15/7/90

omid ir ۰۵:۱۰ - ۹۰/۰۷/۲۵
0
0

خیلی عالی بود خوشم اومد دمتون گرم جاده ساوه پرچم بالا

jتوبه در پاسخ ب نازیلا خانوم ir ۰۳:۱۱ - ۹۰/۰۷/۲۶
0
1

نازیلا خانم بهتون تبریک میگم که دختر خوب و فهمیده و پاکی هستی.......امیدوارم تا ابد جز با شوهرت با کسی معاشقه نداشته باشی.....موفق باشی خواهرم.......

مهدی ir ۰۷:۴۰ - ۹۰/۰۷/۲۷
0
0

خیلی جالب ازروشن فکربودنتون مرسی واز راهنمایی هاتون این بهترین راه برای زندگیزناشویست.امیدوارم متن مقالتون را درک کنند

ریحانه ir ۰۹:۳۹ - ۹۰/۰۸/۱۹
0
0

عالی بود رئابطم با همسر گلم بهتر شده خیلی عاشق تر شده

majjjjid ir ۰۱:۲۱ - ۹۰/۰۸/۲۱
1
0

اقا پسرای مجرد تا قبل از اینکه پیری زود رس و چاقی و دیابت. پوکی استخان 1000درد دیگه بگیرید بهتره اسینا را بالا بزنید (اخ قلبم) به خاطره تنهایی دیگه!!!!!!!

راحله به روحش شاد ir ۰۲:۵۸ - ۹۰/۰۸/۲۱
0
0

میتونم درک کنم که چه آدم خوبی هستید که خانومتونو با این وضع میتونید تحمل کنید دلتون پره ! و برات آرزوی موفقیت و شادابی دارم ناراحت نباشید.خدا کمکتون خواهد کرد شمایی که اینقدددددددر آدم با ایمانی هستید.خدا تنهاتون نمیزاره

صدف ir ۰۳:۰۳ - ۹۰/۰۸/۲۱
2
1

من تا حالا دوبار تجربه بوسیدن داشتم بار اول از اجبار که نه تنها کیف نداد بلکه عذابم داد و بار دوم از عشق که فوق العاده خوب بود ...

زیبا ir ۰۴:۲۴ - ۹۰/۰۸/۲۱
1
0

روحش شاد جون ناراحت نباش. متاسفانه خیلیا شرایط شما رو تو زندگیشون تجربه میکنن

کاش ir ۱۰:۲۸ - ۹۰/۰۸/۲۷
0
0

من قرابتی عجیب با روحش شاد احساس می کنم، آخه من هم کسی و دوست دارم که ازدواج کرده و به قول ایشان دیگه فرصت از دست رفته، کاش زودتر دیده بودمش، کاش

محمد ir ۰۹:۴۰ - ۹۰/۰۹/۰۱
4
0

اول اینکه خدا به همه صبر ایوب بده تا به معشوقشون برسن. بعدم به خانم نازیلا و خانم های محترم دیگه که مثل ایشون فکر میکنن ، باید به عنوان یه پسر بگم که ، اولا همین حسی که الان دارینو نگه دارین و خودتونو فقط برای همسز آیندتون نگه دارین.دوما ، خانوما ، شما که تنهایید، شما که فکر میکنید کسی نیست که دوستون داشته باشه،بابا به اطرافتون نگاه کنن... خیلی ها هستن که دلشون برای شما میتپه...(گول نخورین البته)... اسب سفید با سوارش نمیاد!

مائده * ir ۰۶:۴۰ - ۹۰/۰۹/۰۲
6
0

من دختری فوق العاده رمانتیک هستم ! و همیشه دلم میخواد که با کسی ازدواج کنم که عین خودم باشه من احساس میکنم دختر خوبی هستم البته نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی تا حالا من بوسه ای حرام از کسی نگرفتم و ندادم ! چون عذابم میده احساس گناه میکنم هیـــــــــچ لذتی هم نمیتونم ببرم چون میدونم خدا اون بالاست و داره نگام میکنه نمیتونم از چیزی که خدا دوست نداره لذت ببرم ! با اینکه خیلی عاطفی و حساس هم هستم اما در مجموع خیلی دلم میخواد در کار همسر خودم عاشقانه زندگی کنم و بوسه های حلال و عاشقانه از اون بگیرم ! الان من 20 سالمه و امیدوارم که بتونم با کسی عین خودم زندگی سالم و پر عشقی رو تجربه کنم ! برای همه شما آرزوی خوشبختی میکنم ... سربلند باشید و موفق

paras2 ir ۰۲:۴۴ - ۹۰/۰۹/۰۳
2
0

maghalaton jaleb bo0o00o0d mamno0o0o0n

رویا ir ۰۸:۰۶ - ۹۰/۰۹/۰۴
0
1

سلام -منم ازبوسیدن همسرم لذت میبرم چون اون خیلی کارش درسته ولی الان ازش دورم چون دردانشگاه مشغول گذراندن مقطع فوق لیسانس هستم -اقاسعیدمیبووووووسمت

sara ir ۰۱:۳۹ - ۹۰/۰۹/۰۵
1
0

وای چقدر نظر .راستش خیلی خوبه که ادم یه عشق پاک داشته باشه من همیشه دنبال یه عشق واقعی میگشتم تا اینکه با یکی اشنا شدم که خودشو عاشقترین ادم دنیا نشون میداد منم باورش کردم وحس کردم همین عشق واقعیه منه که میتونم تا اخر عمر باهاش بمونم ولی افسوس که اون به خاطر یکی دیگه منو ترک کرد به همین راحتی

سحر خانوم تنها ir ۰۹:۲۵ - ۹۰/۰۹/۰۸
7
2

وای من خیلی بوس دوس دارم. عاشق اینم که یه مرد که دوسش داشته باشم بغلم کنه نوازشم کنه و ببوسه ولی با اینکه 27 سالمه هنوز مجردم. یک ساله که دیگه هیچکی خواستگاریم هم نیومده. با اینکه موقعیت اجتماعی ظاهری خوبی هم دارم و دختر سالمی هم هستم ولی نمی دونم چرا این پسرا اینقدر به ناز و عشوه ریختن دخترا توجه دارن و اونجور دخترا رو بیشتر میخوان. بابا یکی نیست به اینا بگه دخترای چادری سر به زیر هم به اندازه اونا حتی بیشتر از اونای دیگه احساس دارن و می تونن بهشون لذت بدند. اصلا من از همه دنیا و از خدا دلخورم که باید تنهایی بسوزم بخاطر اینکه تا حالا نخواستم گناه کنم و خواستم که زندگی سالمی داشته باشم. تنهایی زیاد و برطرف نشدن نیازهای طبیعیم داره منو به طرف گناه می کشونه. برام دعا کنید.

تنها تر از سحر ir ۰۱:۳۷ - ۹۰/۰۹/۰۹
1
1

وای سحر جون عزیزم غصه نخور منم مثل توام هم سن تو ام نباید ناسپاس باشیم خیلی ادما هستن که دوست دارن موقعیت اجتماعی ما رو داشته باشند ما که سنی نداریم نگران نباش کفر هم نگو .مگه غیر از اینه بیشتر ادما دنبال پول اند اخرش به یه کرو کوری ج میدیم خوشبختش میکنیم صواب داره

افسون ir ۰۱:۳۱ - ۹۰/۰۹/۱۰
1
1

من 15 سالمه خیلی دوس دارم کسیو که دوستش دارم ببوسم ولی هرروز ازش دور تر میشم ای کاش اونم منو به اندازه ای که من دوستش دارم دوستم داشت . دوستان میتونید به فال بوسه مراجعه کنید خیلی جالبه من اسفند ماهیم بوسه هام عاشقانه و رویاییه اگه مایلید برید فال بوستونو بخونید. راستی ازتون خواهش میکنم برام دعا کنید پیمان دوستم داشته باشه الانم تقریبا منو کاشته

افسون ir ۰۱:۳۵ - ۹۰/۰۹/۱۰
1
1

سمی خانوم خوش بحالت امید وارم همچنان خوشبختیت با شوهرت ادامه داشته باشه موفق باشید

على ir ۱۱:۳۵ - ۹۰/۰۹/۱۱
8
1

یه روز یکى پیدا میشه با دلم آشنا میشه عشقو بهم هدیه میده طلسم قلبم وا میشه.تا حالا باکسى رابطه نداشتم و دوس ندارم رابطه حرام داشته باشم چون میدونم بعدها وقتى با خانمم هستم عذاب وجدان میگیرم و خیانت میدونم. انشاالله شرایط ازدواج همه آقاپسرها و دختر خانمها مهیا بشه و عشقشون تو بغلشون بگیرن و از ته قلبشون ببووووووووسن. تنهایى خیلى خیلى سخته و بدتر از اون نداشتن یکى که عشقت