نکاتی درباره عشق و عاشقی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2 امتیاز, میانگین: 3٫50 از 5)
Loading...

مطالب مرتبط

108 دیدگاه

 1. ali kh says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  توی عید همین امسال انقدر بهم خوش گذشته بود و آرامش داشتم که پیش خودم همش فک میکردم که چرا بعضی از دوستام حالشونو به خاطر عشق و عاشقی های الکی و دخترایی که میخوان بهشون برسن خراب کردن و شبانه روز ذهنشونو مشغول کردن و دل به زندگی نمیدن و همش دپرسن و سیگار و مشروب و آهنگای غمگین و ….. ……………. تا اینکه …….. روزگار روی دیگشو به منم نشون داد تا جوابشو از کسی نخوام و خودم به شخصه به جوابش برسم…….
  دقیقا یادمه صبح یکشنبه ۲۴ فروردین قیل از کلاس نمیدونم بگم خوشبختانه یا متاسفانه!! برا اولین بار دیدمش و زندگیم از اون روز تا حالا به کل ریخته به هم……۱ساعت نتونستم با آرامش بخوابم,یه لقمه غذا به راحتی از گلوم پایین نرفته…..ساعتی نشده که به فکر اون نباشم…..باهاش هفته ای یکی دو بار صحبت میکردم البته در حد صحبت کلاس و دانشگاه و…
  بالاخره بعد از ۲ ماه آشفتگی دلمو زدم به دریا رفتم بهش گفتم……ولی اون مودبانه گفت شرمنده…هرچی دلیلشو پرسیدم میگفت دلیل خاصی نداره و دوست نداره با پسری اینطور رابطه داشته باشه هرچی گفتم سو تفاهم نشه به گوشش بدهکار نبود… با توجه به اینکه اون توی دانشگاه کار دانشجویی میکنه و هرروز با خیلیا برخورد داره گفتم شاید با کسی باشه ولی پیگیر شدم دیدم واقعا با کسی نیست…هرچی فک میکنم به نتیجه ای نمیرسم که دلیلش چی بوده؟؟!!!
  فرداش رفتم گفت شرمنده جوابم منفیه, پسفرداش رفتم گفت شرمنده ۳-۴بار دیگه رفتم باز حرفش یه کلمه بود , منو تو برزخ قرار داده بود یه بار بهم امید میداد با حرفاش یه بار ناامیدم میکرد تا اینکه دفعه ی آخرم که باهاش صحبت کردم گفت شرمنده…….
  حالا من موندم و دنیایی که تو خیالم با اون ساختم ولی اون هیچی از احساس منو نفهمید و منو تو این حال و روز گذاشت….
  راستش خانواده هامون از لحاظ فرهنگی خیلی با هم تفاوت دارن ,گاهی اوقات فک میکنم شاید خدا خیری تو این کار دونسته که نشده…..
  حالا من هرکاری میکنم دلم نمیاد فراموشش کنم ینی اصلا بخوامم نمیتونم فراموشش کنم هرکاری کردم نتونستم…
  دوستان شما که حال منو بهتر ازبقیه میفهمین میگین چیکار کنم؟؟ بقرآن دیگه خسته شدم بریدممممممممم

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *