www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

چه وقت و چگونه عشقتان را ابراز کنید

ازآنجا که خیلی از ما به سختی می توانیم عشقمان را برای خود تعریف کنیم، ابراز آن هم مطمئناً کار بسیار دشوارتری خواهد بود. ممکن است وارد یک رابطه شوید و ندانید که قبل از اینکه فرد مقابلتان به شما بگوید، شما به او بگویید که دوستش دارید یا نه. اگر قبل از طرف مقابلتان عشقتان را ابراز کنید، این ریسک را می پذیرید که شاید عشقتان متقابل نباشد. ازآنجا که عشق یکطرفه خیلی عذاب آور است، پس قبل از اینکه آنرا ابراز کنید، مطمئن شوید که حستان واقعی است.

اگر تقریباً مطمئن هستید که طرف مقابل خیلی خوب پذیرای ابراز عشق شما می شود، یکی از راه های ابراز آن نوشتن نامه است. این یکی از رمانتیک ترین راه های نزدیک شدن به یک نفر است. در زیر به چند نکته برای نوشتن نامه عاشقانه اشاره می کنیم:

·         نامه تان باید کاملاً شخصی و از ته قلبتان باشد.

·         همانطور که حرف می زنید نامه بنویسید. لازم نیست لحن نویسنده ها را داشته باشید.

·         روی فردی که می خواهید برایش نامه بنویسید تمرکز کنید. این باعث می شود بتوانید احساسات واقعیتان را روی کاغذ بیاورید.

·         توضیح دهید که آن فرد چطور به زندگی شما معنا می دهد.

·         از استفاده از کلماتی مثل برای همیشه، ماندنی، جاودانی، شور و عشق، از خودگذشتگی و امثال آن نترسید.

·         روی ابراز افکارتان متمرکز شوید. شاید هم دلتان بخواهد از جملات معروف عاشقانه یا شعرهای عاشقانه در نامه خود استفاده کنید.

·         با خط خودتان نامه را روی یک کارت زیبا بنویسید.

بااینکه ممکن است ابراز عشق در ابتدا ترسناک به نظر برسد اما نباید از به زبان آوردن یا روی کاغذ بردن حرف دلتان بترسید. اگر طرف مورد نظرتان هم همان احساس را داشته باشد، پس دیگر هر دو شما می دانید که هم را دوست دارید و این مسئله شما را به هم نزدیک تر می کند. اما اگر طرف مقابلتان واکنش مثبتی به ابراز عشق شما نداد، آنوقت می فهمید که باید احساساتتان را تا زمانیکه او هم به شما علاقه مند شود، برای خودتان نگه دارید و اگر چنین روزی نرسید باید آن فرد را فراموش کنید.

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات ازدواج و خانواده
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات


هنوز هیچ نظری برای این مطلب وجود ندارد


نوشتن يک نظر

    پیغام شما :
نام :
آدرس ايميل :
لينک :
کلمه امنیتی :