www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

خانمها: برقراری روابط عاشقانه با مردان متاهل

مشکلات واقعی دوست شدن با یک مرد متاهل چه می تواند باشد؟ این سوالی است که اگر فکر دوست شدن با یک مرد زن دار هم در سرتان است باید در قدم اول از خود بپرسید.

شاید تا به حال مقالات و کتاب های زیادی درمورد این موضوع خوانده باشید که توسط زن های مجرد و تجربیات شخصی خودشان نوشته شده اند که خیلی از آنها نوشته هایی عالی اند و خیلی هایشان متوسط اند و خیلی ها فقط انکار مطلق اند. خیلی از این مقالات هم ممکن است توسط زن های متاهلی نوشته شده باشد که دوست ندارند ببینند مردی به زنش خیانت می کند چون ممکن است آن مرد همسر خودشان باشد. اما از خانم ها که بگذریم ممکن است خود مردان متاهل هم حرفی برای گفتن داشته باشند که بد نیست از حرف دل آنها هم باخبر شویم.

اگر به فکر این هستید که دوست دختر یک مرد زن دار شوید، شاید بهتر باشد که مفهوم دوست شدن مرد و زن را دوباره برای خود تعریف کنید چون اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، فقط در شرایطی آن مرد واقعاً در رابطه با شماست که بتواند خود را متعهد کند یک دروغ عمدی بگوید که خودش هم کم کم باور کند. آنوقت تلاشی که باید برای بر هم نخوردن و تداخل پیدا نکردن برنامه های زندگیش بکند دوچندان می شود. شاید اول کار مشکلی نباشد اما کم کم متوجه می شوید که آن آزادی که بقیه افراد در دوستی های خود دارند شما ندارید، نمی توانید شب ها با هم بیرون بروید یا هروقت دوست داشتید به او تلفن کنید. از همان ابتدای کار هم این دوستی ارزش هدر کردن وقتتان را ندارد.

شاید اول کار این رابطه به نظرتان جالب بیاید. این واقعیت که او برنامه های خاصی برای زندگی خود دارد، زمان فراغت بسیار طولانی را در اختیارتان قرار می دهد که می توانید هر طور که دوست داشتید آنرا بگذرانید بدون اینکه شکایتی به شما کند. خیلی وقت ها ممکن است واقعاً با وضعیت موجود مشکلی نداشته باشد و کاملاً راحت باشد اگر بخواهید دوستان پسر دیگری را هم در زندگیتان راه بدهید. البته چاره دیگری هم ندارد. واقعاً نمی تواند شکایتی بکند چون خودش رابطه بسیار جدی دیگری پشت صحنه دارد، رابطه ای که بین شما و او قرار گرفته است. زمان خیلی کمی می برد که متوجه بشوید یک جای کار در همه آن عشقبازی ها و محبت ها می لنگد و اگر خودتان موضوع را کشف نمی کردید شاید اصلاً او به روی خودش هم نمی آورد.

یک حالت این دوستی ها اینطور است که از همان اول کار نمی خواستید که به طور جدی دوست دخترش شوید، مخصوصاً در مواردی که این رابطه از دوستی خیلی ساده و زیبایی که بین شما دو نفر بوده شکل گرفته باشد. وقتی کنار او هستید همه چیز خوب است اما این فقط در شرایطی است که فقط خودتان و خودش باشید، بدون اینکه کس دیگری از آن خبر داشته باشد. مکالماتی که قبلاً موقع ناهار یا در ایمیل ها داشتید دیگر آن مکالماتی نیست که در ماشین یا خانه تان دارید. کم کم حرفهایتان جنبه های شخصی تر و حتی جنسی تر به خود می گیرند. یا شما یا او سوال می پرسید و هر دو شما درگیر این هستید و نمی دانید که چرا دارید دزدکی این همه با هم وقت می گذرانید. حالت دیگر دوستی می تواند این باشد که او از همان ابتدای کار دل شما را برده است و دوستی از همان ابتدا جنبه جنسی هم داشته است ولی مشکل این است که او همیشه مجبور است زود برود، مدام در حال چک کردن تلفن همراهش است و شما نمی توانید هر کاری که می خواهید را در وقتی که می خواهید بکنید. احساساتتان سرکوب می شوند و کم کم متوجه می شوید که نمی توانید به همان سادگی که وارد این رابطه شدید، از آن خارج شوید. احساس گمگشتگی می کنید، گمگشتگی از این جهت که بین او و مشکلاتی که با همسرش دارد گیر افتاده اید.

اما چرا او نمی تواند با همسرش هم به همان اندازه که با شما راحت است راحت باشد؟ شما زنش را دیده اید، زشت نیست و خیلی راحت می شود با او کنار آمد. حتی ممکن است خودتان هم با او رابطه داشته باشید و خیلی وقت ها دوست دارید که به او بگویید که چه بین شما و شوهرش می گذرد اما نمی توانید چون او زن خوبی است و حقش نیست که زندگی زناشوییش اینطوری خراب شود. اگر هم قرار باشد کسی اینکار را بکند خود آن مرد است. ممکن است مرد در ابتدای رابطه دیوی از زنش برای شما ساخته باشد اما وقتی خودتان با آن آشنا می شوید می فهمید که اینطور نیست.

هیچکس نمی تواند به شما بگوید که با یک مرد زن دار رابطه داشته باشید یا نه. متنفر شدن از آن یکی زن کار ساده ای است اما برای خیانت همیشه دو نفر لازم است. خیلی جاها ممکن است فکر کنید که کسی هست که دوستتان دارد اما واقعیت این است که این مرد نمی تواند عشق و احترامی که شایسته شما باشد را در اختیارتان بگذارد. حتی ممکن است یک مرد زن باره باشد و هر چند وقت یکبار یکی مثل شما را بازیچه نفس خود کند. زمان و انرژی که با او هدر کرده اید را می توانستید خیلی جاهای دیگر استفاده کنید، حداقل با مردی که واقعاً لایق شما باشد.

سوال خیلی ساده ای که می خواهم بپرسم این است که آیا برای خودتان ارزش و احترام قائل هستید و آیا واقعاً می دانید خیلی مردهای مجرد خوبی هم هستند که بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنیدف پس چرا باید وقتتان را با دوست شدن با یک مرد زن دارد تلف کنید.

آدم ها همیشه از اشتباهاتشان درس می گیرند و می توانند این درس ها را به همدیگر هم منتقل کنند. اما به خاطر یک رابطه کوتاه مدت عاشقانه، بااینکار همه زندگیتان را به خطر می اندازید. پس عاقل باشید و از این رابطه بیرون بیایید و دیگر هیچوقت هم پشت سرتان را نگاه نکنید.

اگر می خواهید معنا و مفهوم عشق و زندگی را به خودتان یادآور شوید، فقط کافی است بدانید که در همچنین رابطه ای آن را پیدا نخواهید کرد.

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات ازدواج و خانواده
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

saye ir ۰۸:۱۷ - ۸۸/۰۵/۲۶
65
21

واقعیت اینه که اصلا مردها به چیزی به اسم عشق اعتقاد چندانی ندارند..مردها موجودات هوسبازی هستند که فقط دنبال کسی هستند که مدتی از تنهایی دربیان و غرایزشون ارضا بشه..و برای رسیدن به این امر هنرپیشه های محشری هستند..برای رسیدن به کام دل گاهی ادای عاشق سینه چاک..گدای بینوا...عارف و سالک و.......خیلی چیزای دیگرو در میارن..بعد از تموم شدن تاریخ مصرف میرن سراغ کس دیگه..(البته گاهی استثنا وجود داره که خیلیییییییییییییییییییییی نادره و هر 100 سال یه باره..)و هیچ زن عاقلی نباید گول هیچ مردی چه متاهل و چه مجرد رو بخوره..حتی موردی همین اواخر بوده که همزمان عاشق و دیوانه ی 3 نفر) تا جائیکه من مطلعم )بوده..و جالبتر اینکه ....بگذریم.... رابطه با اقایون فقط در چارچوب خودش...نه بیشتر "گاهی خنده ام از خودم میگیرد ..گاهی از تمام بازیهای تو... گاهی دلم برای سادگی خودم میسوزد..گاهی برای تمام بازیهای تو"

پاسخ ها

javad ir ۱۰:۵۹ - ۹۴/۰۵/۱۷

سلام اگر فکر میکنید که در حال مخ زدن هستم لطف کنید ندید بگیرید. رابطه از نوع دوست بودن بسیار زیاد هست ولی باید مواظب بود. اشتباه نکنید. ممنون

farahnaz ir ۱۲:۰۱ - ۸۸/۰۵/۲۶
46
4

یه خانم که با یه آقای متاهل دوست lمیشه باید اینو بدونه هیچوقت اون مرد بطور کامل نمیتونه از نظر احساسی مال اون باشه و اگر احساس تعلقی پیدا کنه بازهم ته قلبش میدونه که هیچوقت اون شخص مال خودش نیست .اما اقایون هم متاسفانه به راحتی وفقط برای تنوع دنبال زن یا دختر دیگه ای راه میفتن وزن و بچه هاشون برای نشون دادن زندگی اجتماعیشونه ودوست دخترشون هم برای رابطه عاطفی و...پس در این ارتباط اشتباه از هردو طرفه

خیانت دیده ir ۰۱:۳۲ - ۸۸/۰۵/۲۶
68
13

عالی بود و اون دختری که این کار را میکنه واقعا چه فکری داره مگه میشه روی خرابه خونه کسی برای خود خونه ساخت.الان این را که مینویسم خودم این بلا سرم اومده همسر من یه استاده.چند روزی که من نبودم یه دختر با اینکه میدونسته همسرم متاهل هست ولی بهش زنگ زده وچند روزی هم صحبت کردخ ویکبار هم به دیدن همسرم اومده و یک عکس هم از خودش و همسرم دور از چشم او گرفته که بالاخره منم این جریان را فهمیدم و از اون روز زندگیم جهنم شده من و همسرم عاشق هم بودیم و همدیگر را خیلی دوست داشتیم ولی الان هر روز خدا با هم قهریم.احساس میکنم زندگیم خراب شده میخوام ازش جدا بشم ولی همسرم میگه اشتباه کردم ولی من اعتمادم ازش سلب شده به نظرتون چیکار کنم تورو خدا راهنماییم کنید .آخه هم همسرم را و هم زندگیم را دوست دارم و تا حالا ازش بدی ندیدم وخیلی هم مهربونه.الان یک ماهه کارم شده گریه کردن.آی دختر خانم میارزه زندگیه دو نفر را که 6ساله بدون مشکل و عاشقانه با هم زندگی میکردن و هرجا میخواستن از عشق حرفی بزنن اونارو مثال میزدند اینجوری بهم بزنی وخرابش کنی.

پاسخ ها

فرخنده ir ۰۸:۰۴ - ۹۲/۱۰/۱۵

سلام خانم .منم دقیقا مشکل شماروردارم دوست دختر قبلی شوهرم بعد 10 سال تولد شوهرم بهش تبریک گفته و همین شده اغاز رابطه.و من فهمیدم هرچی به شوهرم میگم میگه هیچ منظوری نداشته و من اشتباه میکنم.منم دیگه اعتماد ندارم و زندگیم جهنمه.خدا این دخترا رو لعنت کنه.

پرستو ir ۰۲:۳۶ - ۹۲/۱۲/۱۲

سلام اشکال نداره خوب یه فرصت دیگه بهش بده حیف به خاطر این چیز عشق چن سالتو از دس بدی شیطون قولش زده ببخشش

s ir ۱۲:۳۰ - ۹۳/۰۴/۲۶

زندگی فقط دوست داشتن تنها نیست، درک کردنه.

sara ir ۰۳:۳۵ - ۸۸/۰۵/۲۶
42
8

آره شاید کار بدی باشه با یه مرد متاهل دوست باشیم ولی مرد متاهل برای کسی که فقط می خواد دوست باشه و اوقات فراغت گزینه خوبی هست چون اون وقت اونم چیزی داره برای آبروش و این دو نفر راحت تر می تواند با هم کنار بیان و اونطوری فقط خطر خانم رو تحدید نمی کنه ولی با مرد مجرد دوست بودن بدیش اینکه اون آبرو و خانواده ای نداره و هر بلایی می خواد سر دختر بیچاره میاره اون بیچارام بخاطر آبروش صداش در نمی اد و پسر کمال سو استفاده رو می کنه

سیمین ir ۰۴:۵۸ - ۸۸/۰۵/۲۶
27
26

نوشته خوبی بود . به نکات خیلی دقیقی اشاره کرده .سایه جان درسته که خیلی از مردها هوسباز و شیطان و.... هستند ولی همه رو با یک چشم نگاه نکن .رابطه داشتن یک مرد متاهل با یک خانم دیگه ،خیلی وقتها از روی هوس یا سرگرمی نیست.خیلی وقتها مردها یا حتی خانمها تو زندگیشون مشکلی رو دارند یا خلایی رو احساس می کنند که به جای حل کردن یا پر کردن اون خلاء سعی می کنند از طریق دیگه به آرامش برسند. یک فرق خانمها با آقایون در اینه که خانمها به خلاف اونچه ازشون ذکر می شه خیلی خودارند ولی آقایون به خاطر خیلی از مسایل دستشون بازتره و راحتر عمل می کنند.امیدوارم هیچ خانم یا آقای متاهلی به همسرش خیانت نکنه و همیشه همسرها بهترین دوست پسر یا دختر ها برای هم باشند

پاسخ ها

هلنا ir ۰۸:۳۱ - ۹۱/۰۱/۱۹

اصلا اینطور نیست.فکرشو بکن خودت ازدواج کنیو یه دختری به خاطر همین طرز تفکری که تو داری با همسرت رابطه برقرار کنه چه حالی بهت دست میده بعدشم مردا اینقدر پرو هستند که با وجود زن و بچه داشتنشون ابروی یه دخترو میبرنو دخترم نمیتونه کاری بکنه

سیمین ir ۰۸:۴۹ - ۸۸/۰۵/۲۷
14
2

دوست عزیز خیانت دیده سلام.انسانها معصوم نیستند و هر آدمی ممکن گاهی پاش بلغزه و خطایی بکنه.به جای قهر و ناراحتی سعی کن فضای خونتو گرم و آروم کنی و با گذشت و رفتار خوبت همسرتو شرمنده کنی واونو به عشقتون پایبندتر کنی سعی کن خیلی تواتفاقی که افتاده ریز نشی چون ذهنت امادگی اینو داری که موضوع رو خیلی پیش ببری. روزهای سخت برای هرکسی یک جور نمود داره .پیروز اونکه تو سخترین ،بهترین تصمیم و بگیره برات دعا می کنم به آرامش زندگیت برسی

saye ir ۱۱:۴۳ - ۸۸/۰۵/۲۷
19
14

بله خانم سیمین!موافقم..اشتباه هر خانم یا اقای متاهل که وارد این روابط میشه اینه که گول میخوره ..حالا هر کس تو یه شرایط و موقعیتی..و کار بدتر میشه..و روزی میاد که راضی میشه دستی هم چیزی بده تا بیخیالش بشن..تا به درد خودش بمیره و صبر کنه...این دوستیها کوتاه و بی فایده و پرضرره..و اما در مورد اون خانم خیانت دیده! حق داری که دیگه اون لکه ننگ پاک نشه از ذهنت..اما چون زندگی شما رسمی هست و جامعه سنتی ..باید سعی کنی فقط به روی خودت نیاری و الا محاله..محاله یادت بره و اثر تو رابطت نذاره..و قطعا سردی شدیدی میاره..نمیخوام گولت بزنم که بیخیال شو..میدونم که عمرا بتونی فراموش کنی..چون اون یه مرد بوده نه بچه 14 ساله...حالا اگه خودشو گم کرده بوده باشه که دیگه بدترررر..حالا اگر تو کنارش سختیای زیادی کشیده باشی که دیگه بدتر.....

خیانت دیده ir ۰۲:۲۷ - ۸۸/۰۵/۲۷
5
1

دوست عزیز سیمین مرسی از اینکه راهنمایی ام کردی کمی آرام شدم. دیگه احساس میکردم داره فاصله مون زیاد میشه. از راهنمایی ات احساس می کنم خیلی عاقلانه با مسائل رفتار میکنی میشه ازت خواهش کنم بهم mail بزنی و با هم بیشتر آشنا بشیم آخه من احساس میکنم خیلی خام و ساده ام و به کمک خانمهایی مثل شما احتیاج دارم.مرسی گلم

سمیه ir ۰۳:۵۳ - ۸۸/۰۵/۲۷
13
3

آخه من نمیدونم چنین خانومایی با خودشون چی فکر می کنن ، آیا به اون مردی که چنین خیانت بزرگی رو کرده و گول تو رو خورده ، میشه اعتماد کرد ؟ و چه تضمینی هست که بعد از ازدواج با چنین مردی ، این داستان برای خودت تکرار نشه و یه زن دیگه قاپ مرده رو ندزده ؟ خب بالاخره هرچی باشه دست بالا دست بسیار است دیگه .... خانوم به ظاهر محترم !!! و آه زن قبلی مرد ، پشت سرته ...یادت باشه ! آه مظلوم بی جواب نمی مونه ! برو نمونه اش رو توی تاریخ جستجو کن و ببین ! و ببین که تاریخ تکرار میشه ... فقط امیدوارم تو خواب نمونی و از این خواب خرگوشی و خیال خوش ات ، تا دیر نشده بیرون بیای و درس بگیری!

مرتضی ir ۱۰:۳۸ - ۸۸/۰۵/۳۱
317
8

این کار بسیار زشتیه و دختری که اینکارو بکنه یه آدم عوضی و پلیده و ایشالا بدترین بلاها سرش بیاد

فرناز ir ۰۸:۴۱ - ۸۸/۰۶/۰۱
29
2

چرا ما فکر میکنیم در این مورد فقط زنها مقصرند و همسران ما پاک و بی گناهند.یعنی یک مرد نمیتونه خودشو متعهد به پیوند زناشوئی و همسرش بدونه..کافیه یه دختر با هزار ادا و عشوه از راه برسه و دین و ایمان آقا ی تا امروز عاشق به باد بره! کاش وقتی از با هم بودن خسته میشیم..دقایقی به سالهای قبل و لحظات آغاز این ارتباط فکر کنیم..زندگی مشترکمونو مرور کنیم و حتی اگه باز به این نتیجه رسیدیم که باید رفت...به شعور هم و به انتخاب سالهای گذشتمون حرمت نگه داریمو مثل دو تا آدم جداشیم..ما هنوز در معنای کلمات حیرانیم...برای هر تعریفی حد داریم...حد تعهد ما ..حد دوست داشتنمون....

گل نیلوفر ir ۰۹:۵۵ - ۸۸/۰۶/۰۱
13
20

سلام به خیانت دیده من هم یکی مثل خودت هستم که شوهرم باوجود یک بچه با یک دختر در راه تهران مشهد دوست شد و 2 سال ادامه داشت و وقتی من فهمیدم یک دعوای حسابی راه انداخت. من و شوهرم هم با عشق ازدواج کردیم. الان میگه اشتباه کردم اونو هیچ وقت دوست نداشتم و تو همیشه در قلب منی. باید برای ساختن زندگیت خیلی از گذشتهارو داشته باشی. من هم گذشتم اما همیشه اون دختر رو نفرین میکنم و شوهرم رو هم به خدا سپردم که خودش هدایتش کنه.

احمد ir ۱۰:۱۳ - ۸۸/۰۶/۰۱
20
4

سلام دوستان شما واقعا از روی احساسات حرف میزنید اصلا توجهی به واقعیت نمکنید بقول دوستمون سیمین همه رو به یک چشم نباید نگاه کرد خیلی از مردها در زندگی شون مشکل دارن همچنین خیلی از زنها هم در زندگی شون مشکل دارن نمیشود که تا آخر عمر سوخت و ساخت یا باید جدا شد (در صورت امکان) یا باید یک مکمل در زندگی ایجاد کرد من خودم در زندگی مشکل دارم دنبال مکمل هستم گه گاه هم با کسانی (دختر خانوم / خانومها ) دوست بودم ولی به این داغی که نویسنده گفته نبوده هر دو به آرامش رسیدیم و هر دو با آرامش از هم جدا شدیم بنظر من ما باید با رفتا و کردار و گفتارمون همدیگر رو آروم کنیم نه اینکه آتیش به زندگی همدیگر بیندازیم موفق باشید هر کس خواست بحث کنیم من آماده ام maamm2007@yahoo.com

armis ir ۱۱:۳۹ - ۸۸/۰۶/۰۱
9
3

سلام خانم خیانت دیده -تمام احساساتت قابل درک ولی 6 سال با عشق زندگی کردن ارزش چند ماه سختی ومبارزه رو داره کاری نکن که هر بی وجودی فکر کنه می تونه از یک غفلت کوچیک استفاده کنه واز کاشته های دیگران مفت برداشت کنه تو بمون ومبارزه کن نه برای شوهرت واسه خودت بمون ودیگه اجازه نده یک آدم کوچیک بزرگترین چیزای زندگیت آسون ازت بگیره کاری که خودم کردم

خیانت دیده ir ۰۱:۱۱ - ۸۸/۰۶/۰۱
29
24

مرسی از دوستان واز جمله آرمیس عزیز ولی بخدا از این وضعیت خسته ام.خیلی برای زندگیم زحمت گشیدم وخیلی هم زجرها را متحمل شدم.حالا هم بهم میگه تو برای خودت زندگی کن وکاری با من نداشته باش .دیروز میخواستم از زیدگیش برای همیشه برم ولی نمیزاره برم میگه من ترا خیلی درست دارم.خلاصه نمیدونم چیکار کنم.گل نیلوفر عزیز برای شما هم مثل خودم متاسفم.بخدا نمیدانید چی کشیدم تا به اینجا رسیدم ولی انگار دارم به آسونی از دستش میدم.

پاسخ ها

سارا ir ۰۵:۲۱ - ۹۳/۰۲/۱۹

سلام امیدوارم که خدا به شما توانایی کنار اومدن با طبیعت تنوع طلب مردان رو بده،وهمینطور که خودتون میدونید مردها نیاز جنسی بالایی دارند،وآسون از راه به در میرند وخیانت میکنن،بر خلاف زنها که صبر وتحمل بیشتری در زندگی زناشویی دارند و خیلی کمتر دست به خیانت میزنند،شما چرا ناراحی هستی میگی که شوهرت دوستت داره و حاضر به جدایی نیست پس دیگه از چی میترسی، اون رابطه با اون دختر سرانجامی نداره پس زیاد سخت نگیر شوهرت که به راحتی نمیتونه شما رو طلاق بده،پس از کنار این خیانت ها به آسونی بگذر،البته اگه بحث ازدواج موقت باشه باید شدیدا با شوهرت برخورد کنی......

فرناز ir ۰۱:۵۸ - ۸۸/۰۶/۰۱
17
19

چرا ما فکر میکنیم در این مورد فقط زنها مقصرند و همسران ما پاک و بی گناهند.یعنی یک مرد نمیتونه خودشو متعهد به پیوند زناشوئی و همسرش بدونه..کافیه یه دختر با هزار ادا و عشوه از راه برسه و دین و ایمان آقا ی تا امروز عاشق به باد بره! کاش وقتی از با هم بودن خسته میشیم..دقایقی به سالهای قبل و لحظات آغاز این ارتباط فکر کنیم..زندگی مشترکمونو مرور کنیم و حتی اگه باز به این نتیجه رسیدیم که باید رفت...به شعور هم و به انتخاب سالهای گذشتمون حرمت نگه داریمو مثل دو تا آدم جداشیم..ما هنوز در معنای کلمات حیرانیم...برای هر تعریفی حد داریم...حد تعهد ما ..حد دوست داشتنمون....

کتی ir ۰۴:۳۶ - ۸۸/۰۶/۰۱
30
2

شما فقط یک درملیون ازاین مشکلات را گفتید.این آقاحتی یکصدم ثانیه هم به توتعلق نداره.همیشه بایددرحال مخفی کاری باشی تا کسی چیزی نفهمه.مثل همه دختر پسرها نمیتونی توی یه جمع حتی رستوران باشی.همیشه باید درحال سرویس دهی باشی چون بدون اونی که بفهمی عاشقش شدی.به اون دوستی که گفته بود برای دوستی خوبند باید بگم اشتباه نکن،داغون میشی.من بدون اینکه بفهمم توی این دورباطل افتادم دارم تباه میشم.

fared ir ۰۴:۵۳ - ۸۸/۰۶/۰۱
340
5

سلام من زنم رو دوست دارم خیلی مهربان وخوبه و میدونم هیچکی جای اونو برام نمیگیره ولی من نمیتونم با اون ارضاء شم تاحالاهم بهش خیانت نکردم فقط خانومها به این دسته از آقایان حق بدن چون خدا این غریزه رو تو وجود آدما قرار داده

پاسخ ها

هستی ir ۰۲:۱۷ - ۹۳/۰۴/۰۹

خدا این غریضه رو در خانمها هم گذاشته پس آقایون هم به خانمها حق بدن با این حرفها نمیشه خیانت رو توجیه کرد

s ir ۱۲:۳۳ - ۹۳/۰۴/۲۳

چرا ازدواج دوم خیانته ?

خیانت دیده ir ۰۵:۰۶ - ۸۸/۰۶/۰۱
4
8

کتی جان سعی کن بکشی کنار. حالا که فهمیدی بیخیال شو نزار نفرینت کنن.خراب کردن زندگی دیگران بزرگترین گناهه من یکی از اونا که دارم داغون میشم و زندگیم فقط شده گریه گریه.

نوید ir ۰۶:۲۲ - ۸۸/۰۶/۰۱
5
13

سلام ظاهرا قراره نظرمون رو راجع به متن مقاله مطرح کنیم نه این که مردها یا زنها حمله کنیم و اونها رو محکوم به خیانت کنیم و سر انجام هم حکم صادر کنیم . واقع بینانه ترین نظر رو سارا خانم نوشته که شاید ریشه تمام این ارتباطهای مخفی یک زن با یک مرد متاهل باشه که همون آبرو داری و فرار از عقوبت توسط مردهاست یعنی اگر مشکلی پیش بیاد مرد هم چیزی برای ترسیدن داره و مانع میشه که زن دچار انتقام مرد بشه . ولی یه نکته مهم اینجا وجود داره که غالبا زنهایی دنبال چنین روابطی میرن که دچار کمبود عاطفه شدید در زندگیشون هستن چون یه مرد متاهل برای اثبات علاقه و عشقش مجبوره به دروغ یا راست خیلی بیشتر دست پایین رو بگیره و بیشتر برای اثبات دوستیش تلاش کنه و این یعنی بیشتر ناز خانم رو بکشه و بیشتر ابراز محبت و علاقه کنه و این همون چیزیه که اون زن بهش نیاز داره . ولی یادمون نره که یه اصل روانشناسی هست که میگه همیشه در روابط مثلثی همیشه این ضلع سوم مثلثه (ضلع فرد) که نابود میشه و هرگز به نتیجه نمیرسه . یعنی در ورابط 3 گانه که دو مرد و یک زن هستند این زنه که نابود میشه یا اگر 2 زند و یک مرد هستند این مرد هست که نابود میشه و زندگیشون از دست خواهد داد.

armis ir ۰۹:۵۹ - ۸۸/۰۶/۰۲
4
14

من بانظر نویدکاملا موافقم

rain ir ۱۱:۲۳ - ۸۸/۰۶/۰۲
18
5

زنها به خاطر خودشون دست به هر کاری می زنن حتی بچه خودشونو می کشن اگه بخاطر راحتی باشه زنها کسی رو دوست ندارن اگه هم دارن بخاطر سرویس گرفتنه عاطفه ندارن

نازنین ir ۰۱:۲۷ - ۸۸/۰۶/۰۲
29
7

کسانی که نظر دادند بیشتر نظرشان این بوده که دختر خانمی با آگاهی و اطلاع از متعهل بودن مردی آمده و وارده زندگی دیرگری شده است. در حالی که در بیشتر اوقات خلاف این هست. مسئله بیشتر اوقات و شاید در همه موارد به این ترتیب شروع می شود که آقای متهل یا به دلیل هوسبازی خود و یا واقعاً به دلیل کمبودهائی که در زندگی زاناشوئی خود دارد و معرفی خود به عنوان یه فرد مجرد وارد زندگی یه دختر پاک و معصوم می شود. و با هر چیزی که شما اسمش را می زارین همه زندگی این دختر از همه جا بی خبر می شود قول ازدواج می دهد یه زندگی رویایی در ذهن دختر می سازد و لی با گذشت زمان به هیچ یک از وعده هاش نمی تواند عمل کند. برای اینکه همیشه این دختر خانم را داشته باشد به هر حیله و دروغی متوسل می شود. در نهایت با یک اتفاق دختر خانم قصه متوجه می شود آقا زن و بچه دارد. همه آنچه که در چند سال در ذهنش ساخته بود ویران می شود. آدم بد قصه می شه وهمه مذمتش می کنند. در حالی که مقصر اول اون آقا بوده و مقصره بعدی همسر قانونیش این قدر از شوهرش از احساسات شوهرش دور بوده که این اتفاق افتاده و در این قضیه قربانی واقعی و کسی که همیشه این زن و مرد بی مسولیت را باید نفرین کند همین خانم هست. پس بی جهت خودتان و همسرتان را بی گناه جلوه ندهید. این شما بودید که گذاشتید رابطه تان بمیرد و در این مرگ یه نفر دیگه را هم قربانی کردید.

مانا ir ۰۲:۵۰ - ۸۸/۰۶/۰۲
15
3

آروم آروم شروع کرد، هرچند اولش خیلی مقاومت کردم، اما کم کم جزئی از زندگیم شده بود، با تمام بی احساسی که همه با اون صفت منو میشناختند، اما الان تمومش کردم بیشتر از 2 سال باهاش بودم، از رابطه اش با خانمش چیزائی میگفت که من دلم میسوخت، اما گذشت زمان خیلی چیزا رو مشخص کرد، با خانمش تو دانشگاه همکلاسیم، قبلشم خانمش باهام صحبت کرده بود، هرچند همین حالا هم اگر بشه باز اون آقا ... اما با خودم عهد بستم، این جریان بزرگترین اشتباه زندگیم بود و خیلی پشیمونم، خیلی وقتا خواستم با خانمش صحبت کنم تا همه چیزو از چشم من نبینه و خیلی چیزای دیگرو از شوهرش براش رو کنم تا ببینه با کی داره زندگی میکنه، اما نتونستم، هر وقتم یادم میفته میگم خود خدا میدونه با اون مرد نامرد چکار کنه و همچنین نمیخوام یک نفر از من دل چرکین باشه، کاش هیچ وقت اتفاق نمیفتاد!!!! اما افسوس ... هیچ کسی را هم برای درد دل کردن ندارم.

مانا ir ۰۲:۵۴ - ۸۸/۰۶/۰۲
9
2

نازنین جان، جانا سخن از زبان ما میگوئی! دقیقاً چیزی که واسه من اتفاق افتاده!

خیانت دیده ir ۰۳:۰۲ - ۸۸/۰۶/۰۲
20
4

با عرض احترام به نظر نازنین جان .این دختر خانم که زندگی منو بهم زده از همان اول میدونسته همسر من متاهله و در نهایت پرویی هر دفعه هم که با همسرم حرف میزده حاله منو میپرسیده و تازه سلام هم میفرستاده حالا باز شما میگید قربانی اون دختره هست.تازه اول دختر خانم به ظاهر محترم با شوهر بنده تماس میگیره وبعد... پس قربانی اصلی منم عریرم.

امیر حسین ir ۰۳:۴۱ - ۸۸/۰۶/۰۲
7
12

همه چیزایی که گفتین قشنگ بود اما چرا زنها واقعا احتیاجات شوهراشونو برتورده نمیکنن که مرده بره با یکی دیگه البته اینم قبول دارم بعضیا واقعا مریضا اما به قول نویسنده متن اون زنه که میره دنبال مرد اگه زنا سالم باشن مردا جرات نمیکنن چپ نگا کنن خوشحال شدم بای

شهرام ir ۰۷:۳۵ - ۸۸/۰۶/۰۳
45
3

من بعنوان یک مردمتاهل به خانمهایی که قاپ شوهراشونو دزدیدن بگم که اگر مردتون آدم نرمال باشه منظورم اینه که مشکلات روحی روانی نداشته باشه شک نکنین که مقصر خودتون بودین .مطمئن باشین که ارتباط مرد متاهل بانامحرم تنها وتنها ریشه در ناکامی جنسی داره .اگه مردی با زنش ارضانشه دست به هرکاری میزنه اول از نزدیکا شروع می کنه از خواهر زن مجردش بعددوستها و همکارای زنش اگه چیزی نماسید میره سراغ غریبه ها .اگه شما خانمها یه روزی بفهمید وبتونید رابطه جنسی را ازالوده کردن به روابط سنگین عاطفی احساسی جدا کنید شاید این مشکلات خیلی کمتر بشه .آره فکر کنید شوهرتون فقط می خواد خودشو خالی کنه این بهتره تا اینکه یه غریبه بیاد تمام زندگیتونو با شوهرتون ببره.اگه روزی فهمیدین که چه قهر چه آشتی باید وظیفه همسیریتونو بجا بیارید حتی با اخم وتخم هم که شده مشکل شوهرتونو حل کنید اون وقت زندگیتون ایمن تره .اراضا جنسی یک مرد براش یه ضرورت واگه نشه براش مشکلات زیادی در طی فعالیتهای روزانه ومحیط کار واجتماع ایجاد می کنه ولی برای خانمها بیشتر نقش عاطفی واحساسی داره واگه از مردش دلگیر باشه همه چیزو تعطیل میکنه.وگرنه یه مرد غلط می کنه دنبال کس دیگه باشه وقتی ازپس این یکی برنیاد پس اگه فکر کنه حتماً ازپس شما براومده.مرد اگه دوسه هفته رابطه نداشته باشه فکرش هزار جا میره - تعهد وعشق و وفا را ولش دنبال القاب و شعار نباشید از اون بالاها رو ابر ها بییاید پایین .طرفتون مشکل جنسی داره شکم گشنه دین وایمون نداره .یه بار عاشق تون شده با هاش ازدواج کردین نمی شه که تا آخر عمرتون نون این عشق وبخورین .زندگی فیزیکی . مکانیکیه بیایید مکانیسم وتفاوتهای فیزیکی مرد ورن رو بیشتر بشناسیم

فکور ir ۰۹:۰۱ - ۸۸/۰۶/۰۳
19
24

این روابط در بیشتر اوقات بدون اطلاع خانم مجرد از زندگی مرد مورد نظر شروع می شود و همیشه هم ضرر متوجه ان خانم هست.در مواردی هم آگاهانه توسط دو نفر رابطه دنبال می شود پس هیچکدام بیگناه نیستند.خانمهای متاهل نباید گناه را فقط گردن خانمی که وارد زندگیشان شده بیندازند .چون همسر ایشان هم به همان اندازه مقصر بوده و آگاهانه اقدام کرده.در موارد کمتری هم واقعا زنان آگاهانه وارد این رابطه ها می شوند و هدفی دارند.پس به جای مقصر جلوه دادن دیگران باید ریشه مشکلات را پیدا کرد

پاسخ ها

هلنا ir ۰۸:۴۴ - ۹۱/۰۱/۱۹

مردا تا یه همچین اشتباهی میکنن سریع میرن سراغ مسایل جنسی .درسته امکانش هست که کمبودی داشته باشن ولی همیشه این دلیلو میارن در صورتی که بعضیاشون هیچ مشکلی در این مورد ندارن

سحر ir ۰۹:۵۷ - ۸۸/۰۶/۰۳
7
1

به نظر من اگه مرد از نظر جنسی و عاطفی ارضا نشه حتی اگه زنش فرشته هم باشه باز دست به خیانت می زند . ممکنه با فردی که ارتباط برقرار می کنه از همسر خودش زیباتر نباشه اما برایه نیازهای جنسی خود مجبور به این کار می شه

احمد ir ۱۰:۵۸ - ۸۸/۰۶/۰۳
20
414

سلام بر همگی دوستان من نظر سحر خانوم رو تایید میکنم اکثر آقایون که خارج از منزل ارضاء میشن بخاطر اینه که در منزل خودشون خانوم تمایلی به سکس نداره و احتیاجات همسرشو نادیده میگیره و حتی با گفتمان هم حل نمیشه من خودم از جمله کسانی هستم که با خانومم مشکل داریم و در بیرون با کسانی که واقعا تمایل دارند نه اینکه بخاهم با مکر و نیرنگ برم جلو از همون اول بهشون میگم مشکلم چیه و همانطور که قبلا گفتم با خوبی و خوشی شروع میکنم و با خوبی و خوشی اگر نخواست خاتمه میدیم در ایت راستا مواظب زندگی اصلی هم هستم نمیزارم لطمه ای به آون وارد بشه بهر حال بنظر میرسه از همه ابعاد به این قضیه نگاه شد ولی از همه مهمتر باید احتیاج مردها و همچنین نیاز زنهای مجرد یا مطلقه هم در نظر گرفته شود برای چی اسلام اجازه داده مرد با چند نفر همزمان محرم باشه بخاطر همین که زنها هم نیاز دارن و ما باید با الگو قراردادن رهبران دینی و ائمه که همزمان چندین زن اختیار میکردن پیروی کرده و به کسانی که نیازمند هستند احسان کنیم همه چیز هم سکس نیست بلکه ممکنه بسیاری از زنها یا مردها کمبود محبت داشته باشند که با دیگران رابطه دوستی برقرار میکنند من خودم چندین زن که شوهر داشتند آشنا شدم که کمبود محبت از سوی شوهر داشتند متی هم باهم بودیم بدمن هیچ ارتباط سکسی صرفا با هم حرف میزدیم و گردش و سینما میرفتیم پس همه چیز را در روابط جنسی نبینید ممنون از همه دوستان lovemen42@yahoo.com

پاسخ ها

هلنا ir ۰۸:۳۸ - ۹۱/۰۱/۱۹

واقعا اگه یه زنم تو زندگیش از نظر جنسیو احساسی ارضا نشه میره با کسه دیگه.نباید این حقو به اقایون داد نمیگم همه ی مردا بدن استثنا هم وجود داره ولی بیشترشون بیوفا هستند

میثم ir ۱۲:۱۶ - ۸۸/۰۶/۰۳
3
4

سلام به همه دوستان من این نظر رو قبول ندارم خدا به هر مرد اجازه اختیار چهار زن را به صورت دائم و رسمی داده پس این توان در جنس مرد هست حالا اگه سوئاستفاده میشه بماتد ولی اینو باید دونست همیشه مردها از بروز یک خلائ پا به عرصه دیگری می زارنت من عقیده دارم اگه زن بتئنه مکمل خوبی باشه مرد دیگه فضای خالی برای یار گزینی نداره ما داریم راجب دوست شدن یا زندگی با یه مرد متاهل حرف می زنیم نه هوس رانی چون هوس ران فرقی نمی کنه متاهل باشه یا مجرد تکلیفشم معلومه ولی وقتی راجب هم صحبت یا هم دل یا آرامش روح حرف می زنیم این در خواست دو طرفه است و مو جب پیدایش اون در جنس مرد کم کاری زن است یه سئوال؟ وظیفه زن چیه ؟ جز محبت کردن و ایجاد امید در مرد ؟ جز آموزش عشق و گذشت ؟ اگه غیر این بود که زنها کانون توجه نفس نمی شدند پس خانم های محترم به جای نفرین باید سعی کنن بدون غرض به کمکاریهای خودشون نگاه کنن و بی درنگ رفع نمایند اون وقت مرد بیچاره جایی بهتر از خانه ندارد

پویا ir ۱۱:۳۹ - ۸۸/۰۶/۰۳
5
1

به نظر من دوستی باید هدف دار باشه. یعنی چه دختر و چه پسر باید کسی رو واسه دوستی انتخاب کنن که حدس میزنن میتونه شریک زندگی خوبی تو آینده واسشون باشه. و مدتی باهم دوست باشن و اگه دیدن به درد هم نمی خورن زود از هم جدا بشن. چون هر دوستی که به ازدواج ختم نشه بالاخره یه روز به جدایی ختم میشه پس بهتر تا وابستگی ایجاد نشده از هم جدا شد.

I.L.P ir ۱۱:۴۶ - ۸۸/۰۶/۰۳
23
2

من خودم یک مرد هستم ولی واقعا ما هم احساس داریم و خیلی بیشتر از خانم ها ولی اینجوری جا افتاده که ما خیانت کار هستیم و . . . ولی اصلا اینطوری نیست.

سهراب ir ۰۱:۱۷ - ۸۸/۰۶/۰۴
35
3

اگر یه پسر مجرد جوان از یک خانم متاهل میانسال خوشش بیاد و اون خانم راضی باشه که با این پسر جوان رابطه جنسی-احساسی داشته باشه چون از شوهر خودش راضی بیست, اونوقت حکمش چیه؟ شوهرش هم اهمیت نمیده که زنش با دیگران ارتباط داشته باشه, حدس میزنم علاقه ای به زنش نداره ولی به خاطر بچشون از هم جدا نمیشن.

masoud ir ۰۶:۰۷ - ۸۸/۰۶/۰۴
3
28

سلام .اینجا زنا فقط مردا را متهم کردن .در صورتی که اگه به خودشون نگاه کنن وخودشون جای دختر دومی که با یک مرد زن دار دوست میشه بگذارند .چه می تونن بگن . آره باید به این قضیه هم این جوری نگاه کرد .ای خانومهای عزیز که شعار میدین و مردا را متهم می کنین.

آرش . م ir ۰۸:۲۳ - ۸۸/۰۶/۰۴
6
1

من هم با نظر سحر موافقم چون واقعیت همینه . در مجموع باید بگم اگر زنی از هر نظر ایده آل مردش باشه این احتمال خیانت به حداقل میرسه ولی باز هم 100% نیست. بنابر این در مواردی که زن از نظر شوهرش ایده آل نباشه نمیشه انتظار داشت خیانت نکنه چون این توی غریضه انسانهاست.

ali ir ۰۹:۰۸ - ۸۸/۰۶/۰۴
25
68

باسلام در این زمینه تحقیقات گسترده تری باید انجام گردد وراه حل ارائه شود متاسفانه خانمهای ایرانی مانند کارمندان دولتی هستند که رسمی شده اند وهیچ کس راقبول ندارند وزمانی که با رقیب مواجه می شوند میفهمند که این کار چقدر برایشان گرا تمام می شود البته این در کشور های دیگر سالهاست که انجام میشود ولی باتوجه به فرهنگ ایران تازگی این مسائل با وجود ماهواره بیشتر شده است

سحر ir ۱۱:۱۴ - ۸۸/۰۶/۰۴
3
4

با توجه به نظرات شما دوستان نظر همگی بر اینه که اگه مردی از نظر جنسی ارضا بشه دیگه به همسرش خیانت نمی کنه پس چرا بعضی از آقایانون متاهل همزمان با چند نفر رابطه جنسی دارن ؟آیا این بیماریه ؟ یا نه حتی اگه همسرشون اونا رو کاملا ارضا کنن باز آقایون از داشتن چند رابطه بدشون نمی یاد ؟ لطفا به من جواب بدید

امید ir ۱۲:۳۹ - ۸۸/۰۶/۰۵
4
2

هدف دخترهایی که می دونند طرفشون متاهل هست از این دوستی ها چیه؟ دنبال چی هستند؟

خیانت دیده ir ۱۲:۲۲ - ۸۸/۰۶/۰۵
16
1

آقا امید اونا هدفی ندارند جز بدبخت کردن من و امثال که با کوچکترین تلنگری بهم میریزیم.الان یک ماهه زندگی من چیزی جز غصه وگریه و انواع قرصهای آرام بخش و خواب آور نیست. این دختر باید تقاص پس بده که زندگی من را این جوری آتیش زده. من در این ماه عزیز فقط بخدا سپردمش.

zahra ir ۰۵:۲۵ - ۸۸/۰۶/۰۶
2
31

ba salam baray man in sal pish miayad ke chera mardha dar barabare ashgh hay birun az khane zaif hastan va sari jazb digaran mishavan vali dar barabare hamsare khod maghrur hastan va zane anha inghadr nemitavanad ruy anha moaser bashad .lotfan az karshenase barname sal shavad.ba tashakor zahra

مریم ir ۰۲:۳۱ - ۸۸/۰۶/۰۶
2
2

آره خیلی عالی بود تمام این گفته ها حرفهایی که من به سهیل گفتم اون متاهله اون مدام داره منو توجیه می کنه که من زندگی بیرونم با خونه فرق داره اون میگه خانمومش رو خیلی دوست داره میگه می خواد که با من دوست بشه چون اون یک دوست دختر قبل از ازدواجش داشته که شبیه به من بوده من خیلی سعی کردم بفهمونم بهش که این کار به ضرر زندگیته ولی اون میگه من میدونم چی کار کنم .

آرش . م ir ۱۰:۲۶ - ۸۸/۰۶/۰۷
1
1

خانم سحر - این اسمش بیماری نیست . از نقطه نظر کلی میشه روش اسم تنوع طلبی رو گذاشت . اصولا" بشر تنوع طلب هست. آقایون با توجه به خصلتشون و دیدی که نسبت به جنس مخالف دارن بی اندازه تنوع طلب ترند در نتیجه از داشتن چند رابطه اصلا" بدشون نمیاد . داشتن رابطه هم چه با یک نفر و یا بقول شما با چند نفر مطمئنآ به ارتباط جنسی منجر خواهد شد و اجتناب ناپذیره .

گل نیلوفر ir ۱۲:۰۳ - ۸۸/۰۶/۰۷
219
0

من بیشتر به اقای احمد کار دارم میتونید بگید فرق شما با شوهر من و خیانت دیده چیه؟اونها هم رابطه جنسی نداشته اند.پس چه طوری میخواین به من و امثال من کمک کنید؟رطب خورده منع رطب نمیکند

گل نیلوفر ir ۱۲:۰۸ - ۸۸/۰۶/۰۷
5
37

متاسفم برای تمام کسانی که از ائمه فقط چند همسری اونها رو یاد گرفتند حضرت علی تا حضرت فاطمه زنده بود زندیگری نگرفت یا حضرت محمد .پس فساد اخلاقی یا چشم چرانی را به پای تقلید از بزرگان دینی نذارید

مهدی ir ۰۱:۵۹ - ۸۸/۰۶/۰۷
6
13

با سلام به دوستان خوب بدور از تعصب زنانه و یا مردانه نوشته زیر رو بخونید آمار رسمی نشان میده تعداد زنهای به سن ازدواج رسیده و ازدواج نکرده و یا بیوه یک میلیون و نه صد هزار فرد بیشتر از آقایان است و این یعنی یک فاجعه یا بر هم خوردن اکوسیستم و یا توازن در جامعه این به دین معنی است که اگر تمام مردان مجرد هم ازدواج کنند باز یک میلیون و نه صد هزار زن باقی میمونه که باید تا آخر عمرشون به قول خانمهای متعصب مجرد باقی بمونند ولی این از لحاظ عدالت خدا یعنی ظلم به اونهایی که حالا یا بر رو یی ندارن یا باباشون پولدار نیست یا خودشون تحصیل کرده نیستند یا شاغل نیستند یا تو در و دهات زندگی میکنند یا یک بار ازدواج کردن شوهر معتاد از آب درو مده یا عوضی طلاق گرفتند یا شوهرشون توجنگ مرده یا سرکار بر اثر کارهای سنگین جونش رو از دست داده مثل رانندگی از داربست افتادن و هزارتا دیگه که مردها بیشتر در معرض خطرند و تعداد زنان بیوه همیشه بیشتر از مردان بدون زن و این واقعیت تما م جوامعه نه فقط ما و .... و حالا خدا اومده یک قانونی گذاشته گفته اونهایی که توانایی دارند میتونند دو تا یا بیشتر بگیرند نه بخاطر هوسرانی بخاطر اینکه بالانس برقرار بشه و از لحاظ فطری هم یک مرد با یک زن سیر نمیشه فطرتا اینطوره و برعکس زن با یک مرد کاملا ارضا میشه حالا هر جوری دوست دارید برداشت کنید من واقعیت رو گفتم و اونچیزی که میبینم خانمها حکم بدن اونی که امکان ازدواج براش فراهم نیست به علل بالا باید تا آخر عمر مجرد بمونه و طعم خوش لذت جنسی رو به گور ببره

شیرین ir ۰۳:۱۳ - ۸۸/۰۶/۰۸
25
1

من حرفهای همه عزیزان رو مخصوصا آقایون قبول دارم ولی همون آقا اگر خانمش از طرف اون ارضا نشه میتونه قبول کنه که زنش هم همینکارو انجام بده

احمد ir ۱۰:۰۹ - ۸۸/۰۶/۰۹
1
6

سلام به همه دوستان (خانومها و آقایون ) همانطور که قبلا گفتم فردی که خارج از خانه با جنس مخالف خود ارتباط برقرار میکنه صدرصد در خانه به خواسته خود نمیرسه هیچ فرق نمیکنه مرد باشه یا زن الان بسیاری از زنان در جامعه با اینکه شوهر دارن دنبال ارتباط و برقراری روابط با مردان هستند برای زنان دوحالت وجود دارد اول ممکنه مشکل اقتصادی باشه دوم ممکنه عدم ارضائ کامل از سوی شوهر ولی مردا صرفا بدلیل مشکلات جنسی به سوی ارتباط با زنان دیگر میروند من خود دنبال همسر دوم هستم نه اینکه با او ازدواج کنم و باهم زندکی منین نه دنبال کسی که شرعا محرم بشیم و گه گاه در کنار دوستی همدیگر رو ارضائ کنیم در عین حال زندگی اصلی هم بقوت خود باقی بماند اصلا بخاطر اینکه اون زندگی خراب نشه اینکار رو میکنم وگرنه مانند خیلی از مردها میشود درخواست جدایی داد و همه چیز رو بهم ریخت بهر حال در زندگی مشرک اگر قدر همدیگر رو بدنید و گاهی چیزهایی رو که دوست ندارید بخاطر اینکه همسرتان را دوست دارید انجام بدهید مطمئنا طرف مقابل اصلا بفکر بیرون رفتن از منزل رو نمکنه ولی متاسفانه ما همه در همه حال نمیخواهیم غرور خود را کم کنیم و صرفا خود را میبینیم ضمنا اگر کسی تمایل به تبادل افکار و ارتباط با این حقیر رو داشته باشه من تجربه زیادی در این زمینه دارم و بسیاری از خانواده ها رو کمک کردم سرو سامان گرفته اند در خدمت همه دوستان هستم lovemen42@yahoo.com

kamran ir ۱۰:۱۰ - ۸۸/۰۶/۰۹
1
2

سلام سارا خانوم نظر شما واسم جالب هست اگه مایلین بحث کنیم یه ایمیل بزنید . ممنون

فرشته ir ۱۱:۴۷ - ۸۸/۰۶/۰۹
15
13

احمد خان رهبران دینی ما ویژگیهای مثبت زیادی دارن شما اقایون چرا فقط به این یکی چسبیدین اگر شما مطالعه بیشتری در زمینه زندگی آنها داشته باشید میبینید که انها هم در شرایط خاص ورعایت اصولی چنین اجازه ایرا به آقایون میدن

محمد ir ۰۱:۵۸ - ۸۸/۰۶/۱۰
1
0

سلام به همگی . منم خوندم این مقاله رو . و البته نظرات شما رو . ولی میگم که همیشه هم اینطور که میگید نیست . یعنی اینطر که این مقاله گفته و شما هم نظر میدید در موردش . همه آقایون به قول بعضی از عزیزان مثل هم نیستند و البته همه خانمها هم همینطور . بعضی از ارتباطات در کمال ادب و احترام هست . بدور از روابطی که بیشتر شما بهش اشاره می کنیدو اونو با حرفاتون رد می کنید . من دیدم مردایی رو که با اینکه خانمهاشون هم اطلاع دارند با دختری ارتباط دارند و بالعکس . به نظر من مهم اینه که هر دو به هم وفادار باشند . اگه اینطور باشه دیگه ارتباطشون هر چند هم که ادامه داشته باشه ، از مسیر صحیح دور نمی شه . اگه به قول دوستمون فقط یادشون بیاد که اوائل شروع زندگی مشترک خودشون چه حسی نسبت بهم داشتندو چه قولایی - لا اقل توی ذهنشون - بهم دادند دیگه بعید می دونم که مسیر اشتباه رو برند . امروزه توی محیط و مشاغل مختلف خانمها و آقایون دارند کنار هم کار می کنند . و خودتون هم می دونید که در انسانها حتی صحبت کردن و حتی نگاه کردن به هم می تونه علاقه ایجاد کنه . ولی جنس علاقه فرق می کنه . آدما همو دوست دارند .. طبیعیه . ولی قرار نیست که همه با هم ازدواج کنند . یا ارتباط ناصحیح داشته باشند . قبول دارم که آقایون در مورد برخوردشون نسبت به این روابط کمتر از خانمها احتیاط می کنند و با عجله تر تصمیم می گیرند که البته به خاطر نحوه آفرینش اوناست .. ولی شک نکنید که اگه خانمها با علم به این موضوع نیاز های همسرانشونو بر آورده کنند و البته آقایون هم همینطر ، دیگه دلیلی برا این روابط باقی نمی مونه و همچنین حس لازم برا روابط اینچنینی . چون هر وقت نیاز بود می تونند همو ارضا کنند .

بهرام ir ۱۲:۰۱ - ۸۸/۰۶/۱۰
1
1

سلام به همه خیلی خوشم امد از بحث واقعا کیف کردم اولا به ان خانم خیانت دیده بگم که خانم عزیر واقع بین باش . دنیا که به اخر نرسیده شوهرت یک اشتباه کرد اینقدر سخت نگیر و گرنه دوباره مشکل برات درست می شه زن با مرد فرق داره اینو قبول کن حساس نباش و گذشت کن .

مشاور ir ۰۶:۳۴ - ۸۸/۰۶/۱۱
33
20

باسلام به همگی مخصوصا خانم خیانت دیده من فکر میکنم گناه شوهرایی که این کارو میکنند گناه خیلی بزرگیه ولی حتی گناهای خیلی بزرگ را هم میشه بخشید به این نکته باید توجه داشته باشید که تقصیر مردهای متاهل در این باره خیلی بزرگتر از دخترها است چراکه اولا اونها هستند که که دخترها را فریب میدهند ثانیا اون دخترها مجردند و اون اقایون تاهل دارند به نظر من امل مهمی که دختره را به این کار وا میدارها بالا رفتن سن ازدواج و نیازهای طبیعی یک زن میتونه باشه من به دخترای جوان توسیه میکنم در هنگام انتخاب همسر به جای فکر کردن به یک ازدواج عاشقانه سعی کنند ایمان و میزان تاهد شخص مقابل را بیشتر مد نظر داشته باشند یک مرد با ایمان هیچگاه دست به چنین اعمال زشتی نمیزند توصیه من به خانم خیانت دیده اینه کهبه یک مشاور کار کشته مراجعه و مشکلاتشون رو با اون در میان بزارند واز اون راهنمایی بخواند در ضمن نظر خانم سیمین هم خیلی زیباست اگه میتونید به اون عمل کنید دوستان در امورتون به خدا توکل لنید و همیشه راه راست را بروید مطمئن باشید که هیچگاه به بیراهه نیازی پیدا نمیکنید

مردی که دوست دختر داشت ir ۰۸:۳۶ - ۸۸/۰۶/۱۱
36
20

سلام دوستان عزیز من بیشتر نظرات رو خوندم و متوجه شدم بیشتر دوستان از روی احساسات حرف میزنن میدونین چرا آخه منم متاهلم بچه دارم زنمم خیلی خوشگله خیلی هم دوستش دارم ولی باز دنبال دوست دختر بودم و پیدا کردم خودم همیشه فکر میکردم آدم پستی هستم که دنبال هوسهاشه میگفتم تو دنیا یکی منم که اینقد نامردم ولی نه همچین چیزی نبود چون تو مدتی که با یه دختر دوست بودم فهمیدم میشه چشماتو ببندی و غیر زنت به زن دیگه ای نگاه نکنی میشه وفادار بود و موند و همه اینها مطلبه یه زن زرنگ و مرد پرور داشته باشی آره باید زن مرد پرور داشت و اعتقاد پیدا کردم این زنه که میتونه مرد رو بسازه و اسیر خودش کنه و این هنریه که خود خانومها باید داشته باشن و اکثرشونم داره ولی متاسفانه نمیدونم چرا به مردشون میرسن بی خیال میشن و در نهایت این بلاها سر هردوشون میاد در ضمن خدمت یه سری از دوستان عرض کنم که مردها همشون دیو نیستم شیطون نیستن نامرد نیستن مثلا در مورد خود من دوست دخترم میگه من تا آخر عمرم بهت مدیونم بخاطر کمکهائی که به من کردی و منم بهش مدیونم الان اون ازدواج کرده و من اون هیچ رابطه ای با هم نداریم و مثل دو تا دوست خوب در کنار زندگیهامون بهم کمک میکنیم امیدوارم اگه گناهی هم مرتکب شدیم خدا مارو ببخشه و کمکمون کنه شما هم برای ههمون دعا کنین در نهایت من فکر میکنم تنها قاضی خداست و باز هم خداست...خوشبخت و پایدار باشید

خیانت دیده ir ۰۷:۵۸ - ۸۸/۰۶/۱۱
8
0

تنها سوال من از همه آقایون آیا اگر همسر شما هم یه دوست پسر داشته باشه همینجوری راحت با این مسئله برخورد میکنید؟یا همه چی حق مرداست.دیگه از همه مردها نفرت دارم . مسخره است یه دوست دختر دارم به هم کمک می کنیم...

بیژن ir ۱۲:۱۶ - ۸۸/۰۶/۱۲
8
15

با سلام بحث کردن کلا یک طرفو راضی میکنه. باید برنده برنده فکر کرد. هر چه واسه خود میپسندی واسه دیگری هم بپسند. ازدواج تعهد محدودیت و مسئولیت ایجاد میکنه پس باید رعایت کرد

مردی که دوست دختر دارد!!! ir ۰۴:۰۶ - ۸۸/۰۶/۱۲
18
18

کلا خوبه! ما که راضی ایم ...

گل نیلوفر ir ۱۱:۵۸ - ۸۸/۰۶/۱۳
16
28

دوست خیانت دیده سلام شاید دیگران به اندازه من تو رو درک نکنند. شوهر من با وجود یک بچه خیانت کرد و الان میگه تموم شده . اما من دیگه نمیتونم فراموش کنم چون ما هم با عشق ازدواج کردیم فقط بهت میگم اگر میتونی از بزرگترها کمک بگیر و اگر هم نمیتونی بهتره با دختره حرف بزنی و شوهرت . خلاصه هیچوقت میدون رو برای اون رقیب ضعیفالنفس خالی نکن که شوهرت هم بیشتر دم درمیاره. منتظر ایمیلت هستم.manvto.123@gmail.com

شادمهر ir ۰۹:۰۲ - ۸۸/۰۶/۱۳
18
5

واقعیت اینه که همین جا وقتی در مورد مسئله بحث می کنیم خواسته هامون رو رو می کنیم. بی اختیار. خانوم "خیانت دیده" محترم، من هم زن دارم. همین دعا و نفرین ها یش حوصله ام را سر برده. انگار خود او نقشی برای احیا و بقای هیچ چیز ندارد. و از طرفی آقایی در مورد تایید دین بر چند همسری بودن یک مرد می گویید. انگار همین پا پس کشیدن های خودِ ما و همه چیز را حواله ی آسمان کردن کارمان را خراب کرده. خواهران، برادرانم عمیقتر نگاه کنید. به همان چه که می گویید. اشکال کار واقعا کجاست؟

شادمهر ir ۰۹:۰۵ - ۸۸/۰۶/۱۳
15
8

این رو بخونید لطفا: "این دختر باید تقاص پس بده که زندگی من را این جوری آتیش زده. من در این ماه عزیز فقط بخدا سپردمش" حالا این رو: "این هنریه که خود خانومها باید داشته باشن و اکثرشونم داره ولی متاسفانه نمیدونم چرا به مردشون میرسن بی خیال میشن و در نهایت این بلاها سر هردوشون میاد " این حرف غیر منطقی ست؟ واقعیت ندارد؟ آخرش رسید به اینجا: "دیگه از همه مردها نفرت دارم" "کلا خوبه! ما که راضی ایم ..." اینها حرف های خودمان هستند.

asheghe del khaste ir ۰۷:۱۲ - ۸۸/۰۶/۱۴
0
15

salam man tamame nazarha ro khondam mersi vali komaki be man nakard man alan 2 sale ke asheghe mardi shodam ke zan dare nemidonam chi shod asheghesh shodam vali shodam to in 2 sale kari nakardam harfi nazadam Faghat be bodanesh nazdikam ghane bodam vali jadidan rabetam bishtar shode ba ham bishtar dar tamas hastim faghat dar hade ye dost vali daram ehsas mikonam ke on mard dare nazaresh avaz mishe ehsas mikonam mikhad pishnahadesho bede vali mitarse az on moghe ta alan be tardid oftadam ke che kar konam DOR BODAN azash baram sakhte man nemikham zendegisho kharab konam motmenam age pishnahad bede rad mishe chon BAZANDE IN ZANDEGI MANAM HAR ghadr mano dost dasjte bashe vali alan 2 sale ke daram ba delam mijngam jadidan be shedat afsorde shodam kheily sakhte adam ashegh bashe natone eshghesho male khodesh bedone dar asl on male kase digeye AZ DOSTAN MIKHAM BARAYE ARAMESHAM KOMAKAM KONAN man mikham faghat barash ye dost basham inam gonahe

sani ir ۰۱:۰۹ - ۸۸/۰۶/۱۵
17
0

salam doostan.nazarate hamatono khoondam.ba shirin va khiyanat dide kamelan movafegham.aghayoon age khanoome shoma ham too rabete ba shoma erza nasheche ehsasi darid ke bere va 1 dost pesar peyda kone ke khoob bahash erza beshe va intori zendegisho ham ba shoma edame bede ha............. ???????????!!!!!!!!!

الهه ir ۰۲:۳۲ - ۸۸/۰۶/۱۵
1
0

متاسفانه ما آدمها همیشه چون عاشقیم حق رو به خودمون و دلمون میدیم.1بار شده با خودمون فکر کنیم همه چیز که نباید تو این دنیا به نفع ما باشه.همیشه که نباید آدم هرچیزی رو خواست به دست بیاره.ما آدمها متاسفانه انقدر لوس بار اومدیم.هر چی خواستیم بهمون دادن و فکر می کنیم پس حق داریم هرچیزی رو داشته باشیم و هرچیزی میتونه مال ما باشه.این دنیا محل آزمایشه.1مرد و 1زن زیبا پفک و بیسکوییتیه که به ما نشون میدن تا گولمون بزنن ماها با 1سری توجیهات گناهای خودمونو منطقی جلوه میدیم.چرا1بار دخترها و پسرها به این فکر نمیکنن که اگه عاشق هم شدی باید از خدا بخوایی فراموش بشه.چون اون آدم سهم تو نیست.ماآدمها باید یاد بگیریم خیلی وقتها با رو احساساتو خواسته هامون بذاریم.

asheghe del khaste ir ۰۷:۲۸ - ۸۸/۰۶/۱۵
16
12

mikham be dostan begam ma hagh nadarim kheily rahat chizi ro ke yeki dige barash koli zahmad keshidaro be rahati azash begirim hata age divone var ashegh bashim ma bayad be khodemon yad bedim ke baraye digaran arzesh ghael bashim

پایبند به انسانیت ir ۰۱:۳۴ - ۸۸/۰۶/۱۶
30
13

در جواب مهدی: * باید بگم که این آماری که دادید برای ایرانه، اما در کشوری مثل چین قضیه کاملا برعکسه وتعداد دخترها خیلی بیشتره، اتفاقا دختران هم توانایی چند همسری را دارند(در نقاطی از جهان چند همسری زنان وجود داره و در بعضی جوامع اروپایی در گذشته معشوق جوان داشتن برای زن کاملا رایج بوده و غیر اخلاقی هم محسوب نمی شده) و این قضیه کاملا به فرهنگ ربط داره .حال اینکه فرهنگ ما با فرهنگ اعراب گره خورده (که خود شما به تحقیر سوسمار خور خطابشان می کنید و اما وقتی به نفعتان است چند همسری را بدلیل فرهنگ برخاسته ی از انجا اصلی مسلم میانگارید) امری دیگر است و ربطی به خصوصیات فطری ندارد.

پاسخ ها

s ir ۰۴:۳۸ - ۹۳/۰۵/۰۱

حتما اسلام چیزی میدونسته که چند همسری رو باب کرده الان هم نگاه کنید به همه چیز گند زدیدرابطه های مخفی با زنان شوهر دار بیوه و مطلقه و .... اینا انسانیته

پایبند به انسانیت ir ۰۱:۳۵ - ۸۸/۰۶/۱۶
0
0

* اگر به غرایز دورنی و نیازهای فیزیکی رجوع کنیم که امروزه از لحاظ علمی ثابت شده دربدن عده ای از پسران به میزان زیادی هورمونهای دخترانه و دربدن عده ای دختران به همان میزان هورمونهای پسرانه ترشح می شود پس آیا همجنس گرایی مجاز است؟ اگر جوابتان مثبت است که با نص صریح قرآن نمی خواند و شما که معتقدید را در گفتار دچار تناقض میکند(در رفتار که بماند)و اگر منفی است بگویید به چه دلیل به این غرایز اثبات شده وقعی نباید گذاشت و به غرایز شما باید بیشترین اهمیت را داد؟

پایبند به انسانیت ir ۰۱:۳۷ - ۸۸/۰۶/۱۶
16
0

*به نقل از مهدی "حالا خدا اومده یک قانونی گذاشته گفته اونهایی که توانایی دارند میتونند دو تا یا بیشتر بگیرند نه بخاطر هوسرانی بخاطر اینکه بالانس برقرار بشه" جناب توجه کنید خدا در قرآن این قانونو گذاشته و در انجیل مرد باید در صورت توانایی مجرد بمونه یعنی امر شده که اینطوری بهتره. حال باید پرسید حرفهای شما به استناد کدوم خداست؟ مگه خدا یگانه نیست؟ *نتیجه ی اخلاقی و کاملا واضح: برای هوسرانی نمی توان از فطرت و نام خدا استفاده کرد. لطفا دقت کنید و خود و دیگران را دانسته یا نادانسته فریب ندهید.

شادمهر ir ۰۶:۴۴ - ۸۸/۰۶/۱۷
31
0

کمن خانومایی که چون از هر لحاظ از سمت شوهرشون اغنا نمی شن دوست پسر می گیرن؟!! باید یه مطلب دیگه هم تو این سایت اضافه شه "برقراری ارتباط عاشقانه با خانوم های متاهل!" میایم اونجا اعترافات خانوما رو می خونیم.

مردی که دوست دختر داشت ir ۱۰:۳۱ - ۸۸/۰۶/۱۷
3
4

سلام دوستان من میخواستم خدمت دوست خیانت دیده و دیگر دوستانی که مخالف این موضوع هستن عرض کنم من خودم رو مثال میزنم آخه چرا شما سطحی نگری میکنید من به همتون حق میدم شاید عرف ما درست میگه که من اگه دوست دختر داشته باشم خیانت کردم و شاید جامعه منو محکوم به بدتر از خیانت هم بکنه ولی باور کنید از روزی که خیال خانمم از بابت دختره راحت شد و فهمید که اون ازدواج کرده آروم اروم سردیش شروع شد و شده همون احمق سابق که هیچ توجهی به من نداشت ولی زمانی که من با دختره دوست بودم میخواست منو قورت بده آخه عزیز من این چه سیستمیه چرا شما تا احساس خطر میکنید قیافه حق به جانب میگیرید؟؟؟!!!به قول اون دوستمون باید اعتراف خانمهای متاهل دوست پسر دار رو هم باید شنید حتی برای خود من هم پیش اومد که خانمی متاعل تمایل به دوستی نشون داد ولی من هیچوقت وجدانم قبول نمیکنه این کارو بکنم دوستان عزیز این مباحث خیلی خوبه باید بحث کرد و دلایل رودید و بعدا نظر داد سطحی قضاوت کردن درست نیست هنوز جای بحث هست...

مردی که دوست دختر داشت ir ۰۱:۴۱ - ۸۸/۰۶/۱۸
3
3

در ضمن باید از نویسنده این مقاله هم تشکر کنم و کمی هم گلایه چون ایشون هم بسیار به من و امثال من انتقاد دارن و ظاهرا مارو خیانتکار و بی وجدان میدونن !!!البته بازم من حق میدم ...دوستان عزیز ما توی اینجور مباحث بیشتر دنبال علت باشیم بهتره تااینکه بخوایم قضاوت کنیم وقتی بیشتر دوستان دلایل رو عرض کنن میشه از بین اونها به خیلی چیزها پی برد و میشه راه حل پیدا کرد ،من دوست دارم یکی بیاد و یه راه حل خوب پیشنهاد بده البته غیر مغرضانه در ضمن خدمت کسانی هم که خیانت دیدن عرض کنم باید بیشتر بهشون گفت نتیجه اعمال نادرست دیده!!!شایدم بعضیهاشون واقعا مظلوم باشن ولی خوب من بازم رو عقیده خودم اصرار دارم که تو جامعه فعلی ما این زنه که مرد میسازه،مثلا در مورد خود من تا زمانی که با دوست دخترم بودم یعنی یکسال و اندی اصلا هوس نمیکردم با زن دیگه ای دوست بشم اونم چند تا دلیل داشت یکی اینکه اون فکرمو ارضا میکرد دوم اینکه جرات نمیکردم و سوم اینکه وجدانم اجازه نمیداد چون اون خیلی بهم توجه میکرد و شاید اگه خانم خودم این توجه رو به من داشت خیلی راحتتر خودمو جمع میکردم من نمیدونم بازم میتونم تو بحث شرکت کنم یا نه ولی در کل نظرات خودم رو گفتم و اگه این بین حرفهای من باعث اذیت کسی شد صمیمانه عذرخواهی میکنم در نهایت باید بگم دارم تلاش میکنم از خانمم بیشتر کمک بگیرم تا زندگیمون بهتر و بهتر بشه و انشاالله خواهد شد...

خیانت دیده ir ۰۱:۳۶ - ۸۸/۰۶/۱۸
8
17

در جواب شما (مردی که دوست دختر داشت) من همسرم را به اندازه پرستش دوست دارم همه کار هم براش کردم .همه کارهایش را من انچام میدم وخودش همیشه اعتراف میکنه تو برای من فراتر از یک زنی.بلکه دوست ویار ویاور منی.بخدا قسم اون کارهایی که من برای شوهرم کردم هیچ زنی نمیکند.من نمیتونم بگم چه بلاهایی سرم آورده است.بعد از فهمیدن جریان دوست دخترش بیش از همیشه بهش محبت میکنم اما...در ضمن الان چند روزی هست به من میگه یه مدت کاری به کار من نداشته باش و حتی برای اولین شب بعد از 8سال دیشب از خونه رفت و شب هم نیامد والان شما میگویید من چیکار کنم؟ میدونی چقدر دوسش دارم و طاقت جدایی اش را ندارم همه جوره اذیتم میکنه حتی در حد کتک.مثلا دکتر این مملکت هست.به نظر همه خوانندها ودوست های عزیز چاره ما جدایی نیست.در ضمن اگر در تهران آدرس یه روانپزشک حاذق و یک مشاور خانواده خوبی را اگر سراغ دارید برام بفرستید شاید با هم بریم مشکلمان حل شود.همیشه دعایتان میکنم.

مردی که دوست دختر داشت ir ۰۸:۴۶ - ۸۸/۰۶/۱۸
17
3

بازم سلام مخصوصا خدمت دوست خیانت دیده راستشو بخواین وقتی شما این حرفو میزنین من از خودم خجالت میکشم آخه درسته شاید خانمی نتونه باب میل همسرش باشه ولی به هر حال حقوقی داره که باید رعایت بشه همسر یک زن حق نداره برخورد فیزیکی بکنه مثلا در مورد خود من بارها مستقیم با خانمم حرف زدم و بهش گفتم تو اگه رفتارتو درست نکنی من به مشکل بر میخورم و... ولی هیچوقت به خودم اجازه ندادم برخوردی بکنم مشکل شما بحث دیگه ای داره نمیدونم چی بگم؟اگه ایمیلتون درست باشه من بهتون ایمیل میکنم و با هم بحث میکنیم در هر حال امیدوارم به برکت این ماه عزیز مشکل شما هم حل بشه ...در کل من فکر میکنم دیگه تو این زمینه به خودم اجازه نمیدم بیشتر ادامه بدم همتونو به خدا میسپرم برای من هم دعا کنید موفق و پایدار باشید...من همیشه به این سایت سر میزنم و از مطالب مفیدش بهره میبرم از نویسنده محترم این مقاله هم صمیمانه متشکرم... یا حق

bahar ir ۱۲:۱۹ - ۸۸/۰۶/۲۱
244
14

SALAM be khanome kheyanat dide bayad begam marda ro bayad kamtar az un meghdari ke una tor ro dost daran dost dashte bashi ya hade aghal neshon bedi vaghti barashon hame jore servis midi fekr mikonan shoma ke hamishe hasti pas behtere vaghtesho baraye kasi bezare ke chize jadidi baraye kashf kardan dashte bashe marda az ramzo raz khosheshon miyad bayad hamishe tu khomari bashan age mikhahi bargarde ye kam taghire ravesh bede bezar un donbale tu bashe na tu donbale un faghat lotfan efrat nakon albate az dostani ke ba man mokhalefan khahesh mikonam nazar bedAN albate bastegi be shakhsetam dare vali 90% marda be tarafe zane avaleshon bar migardan pas fekre talagh nakon ba ye moshaver sohbat kon ke betone baraye behtar shodan zendegit komaket kone

مردی که دوست دختر دارد!!! ir ۰۱:۲۱ - ۸۸/۰۶/۲۱
3
34

به : مردی که دوست دختر داشت موضوع: یافتن یک دوست دختر جدید در اسرع وقت با سلام از من میشنوی اینا رو ولشان کن برو یه دوست دختر جدید واسه خودت دست و پاکن....اینقذه حال میده....کلی خانومت بهت توجه می کنه تازه شم!

خیانت دیده ir ۰۸:۴۳ - ۸۸/۰۶/۲۱
1
1

شما مردها همتون بدید. قابل توجه مردها ((برگ ها هنگامی میریزند که فکرمیکنند زرد رنگ مثل طلا شدند)).

مردی که دوست دختر داشت ir ۰۶:۲۸ - ۸۸/۰۶/۲۲
0
14

سلامی دوباره خدمت دوستان خسته نباشید من هر روز به سایت مردمان سر میزنم و از مطالب مفیدش استفاده میکنم در ضمن همین ارتباطی که بینمون بر قرار شده خیلی عالیه و خیلی چیزا یاد میگیریم و از تجربیات هم سود میبریم اگه دوست داشتین به وبلاگ من هم سر بزنید تا بیشتر صحبت کنیم و از تجربیات هم استفاده کنیم .متشکرم و خدا نگهدار

سفورا ir ۰۴:۳۱ - ۸۸/۰۶/۲۶
5
17

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و تشکر از نویسنده ی محترم می خواستم چند تا نکته را بیان کنم. من خودم سالهای طولانی ای از زندگی مشترکم می گذره و تجربه های زیادی دارم؛ از تمام تجربیاتی که شما هم دارید به سر من هم اومده ولی حالا کم و زیاد داشته. 1- به نظر من اون چیزی که باعث می شه رابطه ی یک زن و شوهر از هم پاشیده بشه _البته از نظر خیانت کردن یکی از طرفین_ اینه که هر دو بهم خیانت کرده باشن؛ وگرنه به نظر من به این آسونی ها فاتحه ی یک رابطه تنها با خیانت یکی ازاونا خونده نمی شه. من خودم یه خانمم و از بعضی خانمها خواهش می کنم اگه احیانا مظلوم بازی در میارن دست از فیلم بازی کردن بردارن. چون احتمالش خیلی کمه که در یک رابطه یکی از طرفین همیشه ی خدا خیانت کنه و من مطمئنم که خانمه هم یه کارایی کرده تا آدم خودش خیانت نکنه چطور می تونه اینقدر سریع به خیانت یک نفر دیگه پی ببره به قول یه مَثَل: رقص تانگو دو نفر می خواد؛ و در واقع شاید خشمی را که نسبت به کارهای خود احساس می کنیم داریم سر دیگران خالی می کنیم و اینجام آقای گنهکار دیگه شده بز بسته ی ملا نصرالدین و تمام کاسه کوزه ها سر اون بیچاره شکسته می شه. 2- خانمهای عزیز در همه حال سیکل 3 روزه ی جنسی آقایان را در نظر داشته باشید و همینجوری الکی یک روز در میان با او حتما رابطه ی جنسی داشته باشید؛ حتی اگه آسمون هم به زمین اومده باشه. چون عشق یه چیز فیزیولوژیکیه و هورمونها اینجا مسبب تمام اغتشاشات هستند و در واقع اگه می خواید به اصطلاح به اون دختره ضربه بزنید، روزی یک بار با همسرتون رابطه ی جنسی برقرار کنید و به هر نحوی شده او را وادار کنید که به اوج لذت برسد و تا اینجا شرط می بندم 90 درصد مشکلات حله. چون جدا شدن خیلی وقتا راه حل درست نیست و شاید شرایط روحی مان را از الانی که هست خیلی بدتر و حادتر کنه. 3- آقایون عزیز شما هم سعی کنید یه کم از چشم چرانی و دید زدن بیخود دست بردارید و خودبخود می بینید آمار علشق شدنهاتون به نحو چشمگیری پایین خواهد آمد به قول شاعر: ز دست دیده و دل هر دو فریاد / که هر چه دیده بیند دل کند یاد/ بسازم خنجری نیشش زپولاد/ زنم بر دیده تا دل گردد آزاد. در ضمن آقایون عزیز سعی نکنید خانمها را با آیات قرآن و خدا و هر چیز دیگه ای دور بزنید؛ برای من اونچیزی آیته که درونم و وجدانم بهم می گه. من الان احساس می کنم بهم خیانت شده و احساس خطر کردم و مثل یک ببر زخمی شدم و در این حالت هیچی سرم نمی شه و صبر فرشتگان لازم است تا شما بتوانید این خشم صریح و آشکاررا به یک محبت ملایم تبدیل کنید و این خشم را زیر سبیلی در کنید؛ و به قول شاعر یه بار جستی ملخه/ دو بار جستی ملخ/ آخر تو دستی ملخه. پس امروز فکر فردا کنید و به کارهایی که آخر و عاقبت نداره دست نزنید. (البته خانمها هم مستثنی نیستند) 4- دخترخانمهای مجرد عزیز سعی کنید از درجه ی غرایز غیر انسانی و خامتان، زیاده خواهی و حریص بودنتان ، بی وجدانیتان و خودخواهی تان یه ذره دست بردارید. شما ها شاید بگید مردای متاهل جذابترن به استناد به این گفته ها که: "خوبا توشون پارک شده، و مردای خوب نایاب شدن" . هی دنبال میوه ی ممنوعه نباشید و برید خدا روزی تونو یه جای دیگه حواله کنه؛ چون در این موارد فقط شما می بازید. یه مثال می زنم: خلق و خوی آدمها تحت تاثیر شرایط مختلف فرق می کند؛ حتی ما آدما وقتی یه فیلم ترسناک و بی رحمانه می بینیم ممکن است بعد از اون فیلم دیدمون نسبت به اطراف تا چند ساعت خشمگینانه باشه حالا شما فکر کنید که آقا بیاد خونه و خانمش سر خیانت کردن او مدام جنگ و دعوا راه بندازه حالا شما بگید چند درصد از اون علاقه اولیه باقی خواهد ماند پس به حرفهای تو بغلی تکیه نکنید و در اسرع وقت پا به فرار بنهید. و پیش خودتون همیشه بگید که: آنچه را برای خود نمی پسندی، برای دیگران هم نپسند.

خیانت دیده ir ۱۲:۳۶ - ۸۸/۰۶/۲۶
3
1

به اطلاع همه دوستان برسانم که در نهایت بیرحمی از طرف شوهرم طرد شدم. و او ازم خواست از هم جداشویم و من امروز به خانه پدرم برمیگردم.تا هفته بعد از هم توافقی جدا بشیم.دیدید بازنده اصلی من بودم آری من در این جنگ نابرابر باختم.وزندگی 8ساله ام را تقدیم اون دختره کردم.ازتون خداحافظی میکنم شاید دیگر حوصله سر زدن به شما را نداشتم.برام دعا کنید طاقت بیارم.

سفورا ir ۰۱:۳۷ - ۸۸/۰۶/۲۷
1
15

خیانت دیده ی عزیزم سلاح و مصلحت مملکت خویش خسروان دانند؛ ولی اگه هنوز شرایط خیلی غیر قابل تحمل نیست، این کار را نکن. ببین بدبینی هات واقعا واقعیت داره یا زائیده ی تفکرات منفی و شرایط سخت اقتصادی و روحی و اجتماعی و از این جور حرفاست. اگه شوهرتو طرد کنی و اونو بذاری و بری، اون هم متقابلا این کار را ممکنه بکنه. سعی کن خودتو در مقایسه با دیگران نشکنی و مدام پیله نکنی. اگه شده برو و اون دختره را بزن ولی زندگی تو رها نکن؛ مخصوصا اگه پای یه بچه هم در میان باشه. خدا می دونه مشکلات بعد از طلاق بیشماره و من خودم شرایط خیلی ها را بعد از طلاق دیدم و بعضی هاشون اوضاع روحی شون تا سالها وحشتناک بوده. مخصوصا اگه خانمی خودش کار نکنه که بدتره. اتفاقا من یکی از آشناهامون را سر همین قضیه کشتن؛ بعد از جدا شدن از شوهرش حالا به دلایل عاطفی و اقتصادی صیغه ی یه مردی شد و بعد ش به طور مرموزی کشته شد چون قبلش من شنیده بودم که انگار مرده به این رابطه موافق نبوده و زنش هم انگار بو برده بود. شایده هنوز راه برگشتی باشه. ببین خودت از دست شوهرت خسته شدی، یا اون از دست تو خسته ست. به قول یه آدم بزرگ: آنجا که قلب انسان دیگری برایم می تپد، زندگی ارزش زیستن دارد؛ و من به عنوان یک انسان دلم برای شما دوست عزیز می تپد؛ من از شنیدن این حرف اشک در چشمام جمع شد و خواستم چند خطی را واسه تون بنویسم. امیتو از دست نده و به مبارزه ت ادامه بده. مطمئنم که پیروز می شی و من این قدرت را در درون شما می بینم. امیدوارم هیچ وقت غم گرد زندگی تون نگرده و سعادتمند باشی.

HM ir ۱۱:۰۵ - ۸۸/۰۶/۳۱
78
0

مردهای و زن های متعهل در زندگی مثل رهگزران و آبران پیاده ای هستند که فقط باید سلام کرد و لبخندی زد و گذشت . نباید عمر و وقت با ارزش خودتو با اونا تلف کنی . چون فقط برای ارضای خودشون جلو میان .

سحر ir ۱۱:۴۴ - ۸۸/۰۷/۰۵
14
0

با نظرHM کاملا موافقم با زنان و مردان متاهل سلام و والسلام

یک قربانی ir ۰۴:۲۶ - ۸۸/۰۷/۰۵
2
9

سلام من با نظر نازنین جان موافق هستم در حقیقت مردی که خانمش نیازهاش را براورده نمیکنه(چه عاطفی و چه جنسی) به طرف خانمهای دیگه کشیده میشه پس اشکال اساسی در رابطه اون دو فرد با یکدیگره که البته وقتی نمیتونند با هم کنار بیان باید از هم جدا بشند نه اینکه اون اقا یک دختر پاک و معصوم را قربانی رابطه از هم پاشیدش قرار بده و احساسات یک نفر دیگرو هم جریحه دار کنه و اون را بازیچه قرار بده

بهناز گول خورده ir ۰۲:۰۳ - ۸۸/۰۷/۰۶
17
15

سلام دوستان همه نظراتو خوندم اما من خودم هم یکی از همین قربانی ها هستم که ابتدا با یه مرد متاهل که خودشو مجرد جا زده بود اشنا شدم و متاسفانه طی چند بار تماس تلفنی من پی بردم که اقا متاهل هست و البته با خواهش و تمنا ازش خواستم که دیگه اصلا بهم زنگ نزنه چون دیگه انگیزه ای در خودم نمی دیدم که باهاش دوست بشم درسته قبلاکه فکر می کردم مجرده خیلی دوسش داشتم همسایه بودیم در یک اپارتمان زندگی می کنیم اما اون همش اصرار می کرد که منو دوست داره عاشقم هست و از اینجور حرفها منم بالاخره راضی شدم باهاش دوست بشم فقط به این خاطر که واقعا کمکش کنم یه چند جلسه باهاش حرف بزنم ببینم مشکلش چیه؟چون به نظر خود من هم ادم متاهل فقط به خاطر ارضای نیازهای جنسی و عاطفیش ممکنه بره سراغ یه زن و یا دختر دیگه.خلاصه ما با هم چند جلسه فقط تلفنی حرف زدیم یه روز که همسرش خونه نبود منو دعوت کرد خونشون منم خر شدم رفتم خواستم فقط باهاش حرف بزنم وقتی داخل شدم و نشستم گریه ام گرفت داشتم گریه می کردم دیدم خودشو به من نزدیک کرد و منو بوسید اما من دستشو کنار زدم خواستم بلند شم از اونجا خارج بشم به زور منو بغل کرد برد اتاق خواب من از ترس اینکه صدام نره بیرون نتونستم داد بزنم اما التماسش کردم کاری به کارم نداشته باشه و همش می گفتم بزار برم خونمون اونم انگار دیوونه شده بود همش به زور منو می بوسید می گفت تو عشقم هستی دوستت دارم انقدر التماسش کردم اروم گرفت ولم کرد گفتم تو رو جون بچه ات ولم کن و تو اون لحظه از خودم و از اون بدم اومد ازش نفرت پیدا کردم گفتم تو خیانتکار هستی چطور راضی میشی به من بگی عاشقتم مگه توی یه قلب محبت چند نفر میشه و خلاصه به زور از اونجا خارج شدم خیلی تو روحیه ام تاثیر بدی گذاشته بود اما بعد از اونروز باز زنگ زد هر جوری بود بهش گفتم که دوسش ندارم گفتم من نمیخام زندگی تو خراب بشه چرا دست از سر من برنمیداری اما اون همش حرف خودشو می زنه و ادعا می کنه دوستم داره و عاشقم هست اما من که می دونم منو دوست نداره من زن و بچه 2ساله اش هم دیدم چون همسایه هستیم اما تا اون روز من نمیشناختمش فکر می کردم مجرده زنش هم خیلی خوشکله الان هم با وجود اینکه از اون روز اشنایی 10 ماه میگذره باز هم گاهی تماس میگیره خیلی مواقع اصلا جواب نمیدم یا رد تماس می زنم اما دیگه کلافه ام کرده نمی دونم دیگه چیکار کنم چون من خودم دوست ندارم اگه ازدواج کردم کسی وارد زندگی من بشه پس چرا الکی زندگی یه دختر دیگه هم خراب کنم اخه گناهه در ضمن من دیگه اصلا احساسی نسبت بهش ندارم اما اون با همون ذهنیت قبلی می گه نه تو هم منو دوست داری می دونم اما منم بهش می گم من اون زمانی تو رو دوستت داشتم که مجرد باشی ولی الان که می بینم زن داری دیگه اصلا دوستت ندارم و از زندگی هم بریم کنار .دوستان عزیز من این نظراتو خوندم الان دیگه سوالی که تو ذهنم داشتم هم برطرف شد و حالا مطمئنم که اون فقط برای ارضای نیاز و خلائی که احتمالا احساس می کنه میخاد با من ارتباط داشته باشه چون من که قبلا نمی دونستم متاهل چند باری تو راهرو یا داخل اسانسور و تو ی محوطه مجتمع دیده بودمش و باهمدیگه سلام و احوالپرسی می کردیم فقط در همین حد منم می دیدم وقتی منو می بینه خیلی مشتاقانه سلام می کنه بهم نگو یه فکرهایی تو سرش بود خلاصه خدا به دادم برسه اما دیگه تصمیمم گرفتم که رد تماس بزنم وقتی هم تو راهرو ببینمش اصلا محلش نذارم تا خودش از من سرد بشه و بره پی زندگی خودش ببخشید صحبتام طولانی شد اما باور کنین این حرفا رو به هیچ کس نمی تونم بزنم مجبور شدم درد دلمو اینجا با شما در میان بزارم و ممنونم که تحمل کردین امیدوارم موفق باشید

ستاره ir ۰۵:۳۱ - ۸۸/۰۷/۱۵
4
18

نمی تونم دوستش نداشته باشم همه ی آدمهایی که با او آشنا می شوند شیفته اش هستند. من ضعیف نبودم اما جاذبه ی او بیشتر از قدرت من بود اما رابطه ی ما اونقدر هم صمیمی نیست که به زندگی خانوادگی اش صدمه بزنه.

حرف دل ir ۰۶:۳۱ - ۸۸/۰۷/۲۳
2
15

برای کسی بمیر که برات تب کنه! بعضیها هم فکر می کنن با یه ازدواج ساده و یه ثبت تو یه کاغذ پاره واسه همیشه عمر طرف رو خریدند و هر جور دلشون خواست می تونن چشم ابرو نازک کنن و دقش بدن! خیلی سطحی و احساسی فکر می کنن اینم همش بخاطر سطح فرهنگ پایین و عقب نگه داشته شده ماست که می خوان درد امروز با نسخه عهد دقیانوس دوا کنن!

برباد رفته ir ۰۶:۵۵ - ۸۸/۰۷/۲۳
10
2

بهم گفت که سرطان داره و خیلی خوش شانس باشه یکی دو سال دیگه بیشتر زنده نیست و به کسی نگفته چون طاقت دلسوزیهای دروغکی رو نداره و بیشتر عذابش می ده با اجبار خانواده و بی عشق ازدواج کرده و حالا دست خودش نیست در عین ناامیدی عاشق هم شده رفتار زنش رو می دیدیم که همش با سرزنش و سرکوفت و تحقیر همراه بود و ملاحظه غریب و آشنا رو نمی کرد! اونقدر برام گفت و اشک ریخت تا دلم نرم شد، نتونستم دلش رو بشکنم خیلی غیر مستقیم با خانمش حرف زدم ولی مرغ یه پا داشت خانم برای همه فرشته بود ولی برای شوهرش و زندگی مشترکش یه بازپرسی که کارش این صبح تا شب نق بزنه و ایراد بگیره و زندگی این و اونو روبه رخ بکشه! فقط می خواد تظاهر کنه یه حرف ساده رو نمی فهمید و قانوش مرغ یه پار داره بود! دلم گرفته ولی می دونم این انصاف نیست! وقتی یه زندگی پر از نفرته پس ادامه دادنش چه فایده ای داره جز عذاب دو نفر! وقتی یکی لج می کنه و نمی خواد بخودش زحمت فهمیدن و درک و همدلی با طرف مقابل رو بده پس چرا باید به پاش سوخت!

بربادرفته ir ۰۸:۱۱ - ۸۸/۰۷/۲۳
0
5

اون آقا اگه تا حالا تحمل کرده فقط به خاطر تک فرزندش و نمی خواد بچه طلاقش کنه! حالا که مسئله بیماریش پیش اومده به کلی ناامید شده و مایوس! تا اونجایی که شناختمش قلب پاک و مهربونی داره صفات قشنگی درش دیدم که در کمتر کسی در این دوره زمونه هست کم کم بهش ایمان آوردم و قبولش کردم بارها عمدا باهاش تندی کردم آخر شرمندگیش برای خودم موند در مقابل صبر فراوان و گذشت بی نهایتش. خوبیش اینقدر هست که خود خانومش بارها پیش من گاها تو حرفاش اعتراف کرده البته گاهی هم بخاطر پز دادن بوده ولی با همه این حرفا وقتی این خانم از رابطه ما مطلع شد بجای اینکه یمقدار تو رفتارش تجدید نظر کنه دو قورت ونیمش هم باقیه اون خودش تاحدودی متوجه شده که شوهرش از یه بیماری رنج می کشه با اینکه من یه جورایی سعی کردم بهش بفهمونم ولی باز زیر بار نمیره و علت همه مشکلات رو در وجود من می بینه نه رنج منو حس می کنه و نه عذاب همسرش رو. تازه رفتارش هم بدتر شده فقط دلش می خواد همه ازش حساب ببرن نمی دونم چرا اینقدر خودش رو تافته جدا بافته می دونه، کاش فقط یه کمی تو رفتارش تجدید نظر می کرد کاش کمی بلد بود به همسرش محبت کنه حداقل از نظر کلامی، بارها آرزو می کنم کاشکی حداقل یه کمی از محبتی که در من نسبت به همسرش تو این مدت ایجاد شده تو دل اون می افتاد شاید یه مقدار انسانی تر رفتار می کرد! و حقیقت رو می پذیرفت که ممکنه یه جایی از رفتار وبرخورداش اشتباه باشه، دریغ از یک کلام محبت آمیز و یه نگاه گرم، من تعجب می کنم اونم مثل من یه زنه پس چراهنوز این باور کهنه و قدیمی رو داره که ابراز محبت همیشه باید از طرف مرد باشه و گرنه زشته از طرف زن ابراز بشه و زن باید تو این زمینه باید غرورش رو حفظ کنه و منتظر بمونه که طرف مقابلش یه حرکتی بکنه تازه بعدش بخواد با هزار تا چشم ابرو نازک کنه و فکر کنه اگه محبت از طرف زن باشه مرد لوس و پرور می شه و کلا مردها ظرفیت محبت رو از طرف زن نداره و همیشه باید بهشون کم محلی کرد! خوب اینم بعضی از نظراتش، خوب معلومه که چه اتفاقی می افته!هرچی بهش توصیه می کنم پیش یه مشاوره بره میگه تو میخوای برچسب دیونگی بهم بزنی ، من اولش با خانومش آشنا بودم و دوست شدم ولی حالا دوست هردوتاشون هستم و خیلی دلم می خواد یه جوری کمکشون کنم اما این وسط خودم هم خیلی خراب شدم بعضی وقتا دیگه از بی فکریهای خانومش لجم در میاد و فکر می کنم لیاقت این مرد رو نداره و این ازدواج از اولش اشتباه بوده دو تاشون دو تا جهت مخالف رو نگاه می کنن، خیلی دلم میخواد خودم رو کنار بکشم ولی خیلی درگیر شدم و اونهم ناخواسته ،چشم باز کردم دیدم گرفتار شدم، دوست داشتم کمکی کنم خدامیدونه که از اولش نیتم همین بوده فکر می کردم چون با خانومش دوست هستم شاید بتونم تو بهبود رابطه موثر باشم خیلی هرجفتشون رو نصیحت کردم بیشتر هم آون آقا رو. با اینکه میدونستم زیاد مقصر هم نیست و کم کم بهم ثابت شد، نمی خوام بگم این خانم یه هیولاست مسلما یه جاهایی رفتارهای خوب هم داره اما این واقعیت مسلم رو که تو رابطه زناشویی هنوز به بلوغ فکری و عاطفی نرسیده رو نمیشه انکار کرد!

کوروس ir ۰۲:۱۸ - ۸۸/۰۸/۰۸
2
27

سلام ؛ به نظر من اگه موارد زیر را در نظر بگیریم چنین مشکلاتی در زندگی زناشویی به حد اقل میرسه: 1- ایجاد محیطی شاد و بانشاط در خانه و سفرهای خارج از خانه 2- اعتماد و درک واحترام متقابل بین زن و شوهر 3- هر کس خود را جزئی از مشکل بداند و برای حل آن بکوشد. 4- مطالعه بر روی نیازهای جنسی و عاطفی طرفین مثل همین سایت مردمان 5- صداقت و راستگویی هر چند که احساس کنیم به ضررمان است( این یکی معجزه می کنه) 5- مدیریت نمودن مشکلات : در صورت بروز هر مشکلی در رابطه زناشویی با خونسردی و منطق با گفتگوی صادقانه سعی در حل آن نمایم و بدانیم که این جور مسائل در زندگی هر زن و شوهری کما بیش پیش خواهد آمد ولی فقط در زوجهایی مشکل حاد میشود که هر کدام از طرفین مشکل را در دیگری و یا شخص سومی میداند 6- ایجاد روح معنویت در زندگی ضمنا از نقطه نظرات خانم ها سفورا و سیمین هم سپاسگذارم.

بازگشته از دنیای واهی ir ۱۰:۴۹ - ۸۸/۰۸/۱۷
425
0

سلام شوهر من هم با وجود یک بچه به من خیانت کرد.نمیدونم این اتفاق چرا افتاد ؟من عاشق شوهرم بودم اونم همینو میگفت .من بعد از گذشت بیشتر از یک سال تونستم خودمو پیدا کنم و به این نتیجه برسم که زندگی بدون عشق باید جریان پیدا کنه چون ما بچه داریم و به این دلیل که خودم به خوشبختی نرسیدم نباید با زندگیه فرزندم بازی کنم.هدفم با یک سال قبل کاملا تفاوت داره. به خودم گفتم باید برای بچه ام یک نمونه مادر کامل باشم.میخوام به خودم تکیه کنم .نمی خوام در صورت خیانت دوباره از طرف همسرم خورد بشم میخوام تصمیم درست بگیرم.دیگه دنبال عشق همسر نیستم.

دلسوخته ir ۱۱:۱۲ - ۸۸/۰۸/۱۷
6
8

شماهایی که خیانت میکنید و بعدشم خودتونو توجیه میکنید فکر میکنید دنیا همینه !مطمئن باشید که یه روز جواب تمام این گستاخیهاتونو میگیرید.شماها یه مشت آدم ضعیفید که فکر میکنید خیلی زرنگید!!!!!!

ستاره کوچولو ir ۱۱:۲۹ - ۸۸/۰۸/۱۷
7
333

دلم گرفته از این همه بی وفایی .از این همه رنج ادمهای عاشق.تا کی قراره این مسائل ادامه پیدا کنه.تو رو خدا دست بردارید.تو رو خدا بیایید و راه دور نرید !به همسرتون عشق بورزید اونه که به شما نیاز داره ،اونه که می خواد همیشه کنار شما باشه و میخواد با خوشبختیه شما خوشبخت بشه. تو رو خدا دست بردارید .خیانت جز لحظه ای شادی و یک عمر پشیمونی چیز دیگه ای نداره.عشق زیباست بیاین همه با هم درکش کنیم.

زلیخا ir ۰۲:۱۱ - ۸۸/۰۸/۲۳
24
14

قابل توجه مردائیکه از قرآن و پیغمبر فقط چند زنه بودنو یاد گرفتن .شاید حتی ندونن این آیه تو کدوم سورس: اختیار چند همس در صورتیکه عدالت رعایت بشه مجازه. به نظر شما کی باید قضاوت کنه که عدالت رعایت شده؟ مطمئنا باید از زنا پرسید که آیا شوهرتون بین شما عدالتو رعایت کرده یا نه.آیا چشمای همیشه گریون زن اول نتیجه ی عدالت مرد چند زنس؟

masoud ir ۰۸:۵۶ - ۸۸/۰۸/۲۵
2
13

از مرد بودن خجالت میکشم...

سید شهرام ir ۱۲:۰۲ - ۸۸/۰۹/۱۳
1
0

با سلام درود .البته این نظر شخصی شماست .من به نظر شما احترام می زارم.ولی من به نظر شما موافق نیستم .لذا اگر کسی احساس مسئولیت کن و تعهد نسبت به مخالف داشته باشه وهمدیگر و عاشقانه دوست داشته باشه و از لحاظ فکری به سن بلوغ رسیده باشه و همدیگر را درک کن ومسائل مادی اولویت دوم قرارگیرد مطمئن باشید هیچ موقع تعهدی که نسبت به همدیگرو دارند را خراب نمیکنن.ممنون

تمشک ir ۱۱:۱۳ - ۸۸/۰۹/۱۵
0
9

سیمن عزیز !خوب داری دوستانو راهنمایی میکنی واقعا از کامنتات خوش اومد.علی الخصوص از پیشنهادی که به خانم خیانت دیده دادی خوشم اومد.

تمشک ir ۱۱:۲۷ - ۸۸/۰۹/۱۵
16
0

خانم خیانت دیده میشه این اسم عوض کنی؟خداییش سیمین خوب راهنماییت کرد.ببین مگه ما انسانها معصوم هستیم که گناه نکنیم؟ آسمون که به زمین نیومده؟ازت میخوام یه فرصت به شوهرت بدی حتما اونم از کارش نادمه.بعدشم گریه که چیزی را حل نمیکنه.دعات میکنم برات.امیدوارم خبری خوشی ازت بشنویم.مطمئن باش اگه واقعا دوستت داشته باشه که مطمئنم داره تنهات نمیزاره.ضمنا من خودم با خانمم مشکل دارم اما واقعا دوستش دارم.چون میدونم خانم دوم مثل قبلی نمیشه.

bitarafe bataraf ir ۰۹:۴۶ - ۸۸/۱۱/۰۴
0
0

agayon dosdaran ba khanoomaye motanaveii rabete jensi dashte bashan vali khanooma doos daran bayenafare kamel rabete ashegane dashte bashan hal moshkelo chetori mishe hal kard chon yek moaele do majhooli darim?

مصطفی ir ۱۱:۳۷ - ۸۸/۱۱/۰۷
56
2

نمیدونم وقتی که خود خانوم ها چشم دیدن یکی مثل خودشونو ندارن پس چرا اینقدر مردا رو متهم میکنن - آیا واقعا مردا خود خواهن یا زن ها ؟ اگر خانم ها بتونن بصورت رسمی و اجتماعی با قضیه شرعی ارتباط بین زن و مرد کنار بیان خوب هیچ وقت دوستی و ارتباط مخفیانه وخیانت هم پیش نمیاد -این که مرد خواسته باشه با زنی غیر از همسر خود رابطه داشته باشه بطور غریزی است ولی تمایل زنان به عدم رابطه شوهرشان با دیگری خود خواهی - ایا این مساله که فردی برای ارضای خودش دنبال این قضیه باشد اشکالی دارد ؟مگر خود زنان نیاز به این مساله ندارند ؟صد البته که دارند ولی نمیخوان که شوهرشون خدای ناکرده از دست بره ؟ یا یکی دیگه قاپشو بدزده !!

پرسیاه ir ۱۱:۰۶ - ۸۸/۱۱/۱۴
3
17

من یه دختره 27 ساله ام. همیشه از اینکه منتظر عشقم باشم و با هیچ پسری دوست نشم احساسه رضایت میکردم و هیچ خلائی نداشتم. تا اینکه اون اومد. تنها چیزی که ازش میدونستم این بود که متاهله و بسیار آروم. اوایل جدی نمیگرفتمش و فقط چون بعضی از کارامون به هم مربوط بود بهم زنگ میزد و هیچ وقت به دعوتشان پاسخ مثبت ندادم. تا اینکه بعد از 4 ماه روز تولدش ازم خواست برم ببینمش. نمیدونم چرا بعد از 4 ماه نرم شدم و رفتم به دیدنش .... اون اوایل ماهی یکبار اونم بعد از هزار بار خواهش قبول میکردم که بیاد دنبالم. و چون نمیخواستم باهاش صمیمی بشم فقط منو تا خونه میرسوند. اما الان تقریبا هفته ای 3 بار میخواد بیاد دنبالم ، برای تمام کارام باید بهش توضیح بدم ، اگه بخوام جایی برم باید بهش بگم و ... نمیدونم چرا همیشه فکر میکردم شاید با همسرش مشکلی داره که با من دوست شده .... دلم به هزار فکر خوش کرده بودم . اما اون هیج وقت از همسرش بد نگفته. الان بعد از 18 ماه میدونم که دوسش دارم اما هر وقت از خواستگارام و یا ازدواج حرف میزنم میگه نمیخواد من ازدواج کنم و بهم میگه من تا همیشه هستم تو نباید به عشقه دیگه ای فکر کنی. مطمئنم که اسیرم کرده ، میدونم سرانجامی احساسم سرانجامی نداره و همیشه ته دلم جای کسی که بتونه همسرم باشه خالیه . اما گیجم . همیشه وقتی دلگیرم میگه هر کاری بخوای برات میکنم . اما من تا حالا چیزی ازش نخواستم و همیشه بهش گفتم که ازش هیچ انتظاری ندارم و تو نمیتونی آرزوهامو بسازی چون تو با ازدواجت عهد بستی که آرزوهای همسرتو بسازی. وقتی نظراته بالارو خوندم. مثله همیشه دلم ترسید به خدا من هیچ وقت نمیخوام نقشه همسرشو خراب کنم و دختر بی حیایی هم نیستم ، ولی بدجور درگیر شدم و چون هیچ کدوم از موقعیتای ازدواجمو دوس نداشتم از زندگی خسته ام.

rahil ir ۰۶:۲۶ - ۸۸/۱۱/۲۶
21
70

(((ستاره:نمی تونم دوستش نداشته باشم همه ی آدمهایی که با او آشنا می شوند شیفته اش هستند. من ضعیف نبودم اما جاذبه ی او بیشتر از قدرت من بود اما رابطه ی ما اونقدر هم صمیمی نیست که به زندگی خانوادگی اش صدمه بزنه))=کاملا باهات موافقم. من نمی خوام زندگیش به هم بریزه ولی دیوو نشم.

واقع بین ir ۱۰:۱۹ - ۸۸/۱۲/۱۲
12
15

در قرون وسطی زمانی که 50% مردای متاهل به علت بد حجابی زنای جامعشون، به همسراشون خیانت می کردن،90% مردان جوامع اسلامی تک همسری بودن.این نتیجه تحقیقات محققای خود غربیاست ااین خود خانوما هستن که جامعه رو واسه خیانت مردا آماده می کنن.وقتی که فرهنگ غربیا وارد کشورای اسلامی شد آمار خیانتشون رفت بالا خانومایی که عشق دوم مردی هستین مطمئن باشین همونطوریکه غریضه تنوع طلبی اون آقا رو از عشق اول سیر کرد از عشق دومم سیر میکنه و عشق سوم جاتونو میگیره

ص.ئ ir ۰۸:۲۱ - ۸۹/۰۲/۱۶
2
16

خیانت دیده ی عزیز با همسرت مثل هنر پیشه ها باش تغییر ماهیت بده انگار اون فرد سابق نیستی بگو من تورو بخشیدم بگو بیا گذشته رافرامش کنیم اریشگاه زیاد برو تاروحیه ات عوض شود وهم از دختر های ولگر د خیابانی برتر شوی فورا به خانه خودت برگرد به اقوام بزرگ فامیل همسرت به دوستان نزدیک وهمکاران همسرت اطلاع بده تا به فریاد تو برسند طلاق درایران=افسردگی +نابود کردن خودت ومادرو پدرت است از دیدگاه مردم هم ... هر طوری که می توانی زندگی ات را پس بگیر به همسرت بگو من نمی گذارم کسی تورا از من بگیرد حتی مثل طوطی با زرگان رفتار کن در مسائل زناشوئی جایز نیست که شما تن به هر کاری بدهید وسلامت خودتان را به خطر بیندازید ارزش شما خیلی بیشتر از همسرتان است چون ازدواج کرده اید ان را با چنگ ودندان حفظ کنید

ص.ئ ir ۰۳:۲۶ - ۸۹/۰۲/۲۰
24
1

ایا همه مردان ایدال زنان هستن ؟یا با انها کنار می ایند

ص.ئ ir ۰۳:۵۲ - ۸۹/۰۲/۲۰
17
14

من در المان زندگی می کنم اینجا همه دختران با پسر مورد علاقه خودشان در یک خانه زندگی میکنند با هم تمام روابط روابط زنا شویی را دارند و فقط زمانی که بچه دار شوند رسما در کلیسا ازدواج می کنند تا برای فرزندشان شناسنامه تهیه کنند اینجا احترام بین طرفین بیش از حد انتظار است چون هردو کار می کنند وهر کسی پول خودش را در خانه خرج می کند هیچ اعتراضی در کار نیست هر ان ممکن است یکی دیگری را ترک کند وبرود اما ما ایرانیان همانند حیوانات نیستیم نسبت به احساسات یکدیگر و نسبت به دین خود مسئول هستیم باید مانند افراد متمدن به یک دیگر احترام بگذاریم ومراقب باشیم تا همسرمان را ازرده خاطر نکنیم زنان بیرونی وقف عام هستن مراقب گوهر گرانبهای خود در خانه باشید قدر ان را بدانید

نسترن ir ۰۹:۰۹ - ۸۹/۰۳/۳۰
4
0

سلام دوست خیانت دیده : من با نظر دوستمون ص.ی مخالف هستم. من 28 سالمه و ازدواج کردم .آرایشگاه رفتن چه معنی داره ؟؟؟؟ خودتو مثل دخترای توی خیابون درست کردن چه معنی داره ؟؟؟؟ عزیز من قضیه فراتر از این حرفاست . ببین من یه دختر امروزی هستم هم از لحاظ فکری و هم تیپ و قیافه . ولی مخالفم . زندگی فراتر از این حرفاست . خانم خیانت دیده عزیز شما اگر خانه دار هستید و وقت خودتون رو در خانه می گذرونید اشتباه می کنید می تونید به موسسه ای بروید و رشته مورد علاقه تون رو که همیشه دوست داشتید ادامه بدید و به دانش و عم و آگاهی خودتون برسید با هنر اروم می شید باور کنید . بعد هم عزیز من صبر و گذشت چیز بسیار خوبی است ولی نه زیادش . البته این حرفی که می زنم روش فکر کنید و از احساس تصمیم نگیرید : بعضی وقتا (رفتن ) خیلی ها رو سر عقل می یاره . کاری است که شده ، اگه همه راه ها رو رفتی و فایده ای نداشته اونو رها کن بذار به حال خودش باشه . ببین نه فقط مردها بلکه خود ما زنها هم زیاد بهمون بها بدن و بهمون برسن پررو می شیم این یه واقعیته . شوهرتونو رها کنید نه اینکه جدا بشید نه رهاش کنید بگذارید به خودش بیاد بگذارید در تنهاییش به دنبال شما بگرده . بعضی وقتا مردها محبت ماها رو به حساب گیر دادن و اعصاب خوردکردن می بینن پس رهاش کنید . در عوض به سمت علم و آگاهی بروید درس بخونید وقتتان را با هنر و علم پرکنید . باور کنید همه چیز درست می شه. لطفا نظر بدید .

حمید ir ۰۱:۴۸ - ۸۹/۰۴/۲۱
19
25

سلام ، واقعا متاسفم برای مردهای پستی که با وجود داشتن همسر و فرزند دست به چنین کاری میزنند و دخترهایی که با مرد متاهل دوست میشن شک نکنید که یک سر سوزن هم بویی از انسانیت نبردن ، من مجردم و با چنین دختری برخورد کردم که پشیمون شده بود و از من کمک خاست و به هر حال با هر سختی که بود نجات یافت و آخرین حرفی که به من زد این بود بخاطر اینکه منو از لجنی که در اون فرو رفته بودم نجات دادی هیچوقت فراموشت نمیکنم. متاسفانه تو جامعه ما هر روز این موضوع داره بیشتر میشه و مطمئن باشید که این دنیا برای خودش قوانینی داره و تمام این افراد خیانتکار نتیجه این کارشون رو می بینین.

S cat ir ۰۴:۰۶ - ۸۹/۰۴/۲۲
17
2

هنوز مردها را نمیشناسید....مردها نیز از نزاع دوری میکنند...مردها برای زنها احترام قائل اند مردها نیز با بوسه ای از سر مهر عاشق میشوند هنوز مردها را نمیشناسید انها نیز تسلیم بی چون و چرای محبتند

سیدمرتضی ir ۰۶:۱۷ - ۸۹/۰۴/۳۰
1
0

سلام در جواب خیانت دیده :‌ ندیدم کسی از شما جواب این خانم رو بده ،‌ اگه اجازه بدین من می خوام جواب ایشون رو بدم . به نظر من بهتره که به شوهرت اعتماد کنی ولی اینبار بیشتر مواظبش باشی ... عمر آدمی زاد کفاف این رو نمی کنه که بخوای زندگی رو برای خودت جهنم کنی ... سعی کن بیشتر مواظبش باشی و بیشتر از قبل مواظب زندگیت ... زندگی ای که بره دیگه بر نمی گرده ... سعی کن خودتو راضی کنی که می تونی ببخشیش و از خدا بخواه که کمکت کنه . این به نظرم بهترین روش می تونه باشه برای مشکل پیش ْآمده موفق باشی برات دعا می کنم گره از کارت باز بشه

سارا ir ۰۹:۴۷ - ۸۹/۰۵/۱۸
3
335

خیلی وقت بود تنها بودم و تنهایی آزارم می داد . تا ی روز تو خیابون بهم شماره داد .توی زندگیم هنوز ی دوست خوب نداشتم کسی که معرفت داشته باشه و فکرش تیغ زدن یا سکس نباشه واقعا معنی پسر خوب را نمیدونستم .هر وقت نیاز داشتم کسی باشه تنها بودم تا علی آمد توی زندگی ام. انقدر با محبت و بامعرفت بود که فکرشم نمی کردم.همون جلسه دوم سوم بود که گفت زن داره و دو تا بچه .گفت زنش زن خوبیه اما اون دوسش نداره .حالا دیگه فرقی نمی کرد من انقدر علی را دوست دارم انقدر خلا تنهایی منو پر کرده که نمی تونم رهاش کنم .اوایل عذاب وجدان داشتم.اما الان بیشتر حسودی می کنم . فکر اینکه اون از پیش من میره پیش یکی دیگه منو میکشه .اما واقعا نمی خوام این رابطه ریشه دار تر شه .تمام فکرم این شده که اقلا رابطه را کم کنم . واسم دعا کنید که مهرش از دلم بره .من به تنهایی عادت دارم بر می گردم به زندگی عادیم.این را هم بگم اونایی که منو میشناسن میگن که چه دختر خوب و خوش اخلاق ومهربونیم پس فکر نکنید هر کس این کار کرد ی بد ذات هست که دنبال پوله نه به خدا این طور نیست.

رها ir ۱۲:۵۵ - ۸۹/۰۵/۲۶
4
3

سلام من خودم با یه مرد متاهل ارتباط دارم یعنی اوایل مشاورم بود بهم مشاوره ی درسی میداد اما بعد از یه مدت بهم ابراز محبت کرد ومیگفت که نه خانومش اونو دوست داره ونه اون خانومشو دوست داره ارتباطمون در حد اس ام اس وتلفنه میگه قراره از همسرش جدابشه دوتا بچه هم داره من نمیدونم باید چیکار کنم دارم دیوونه میشم یعنی بعد از خوندن مطالب بالا دچار شوک شدم واقعا ممکنه بهم دروغ گفته باشه؟ اون خانومشو یک آدم خیلی بد که هیچ کدوم از وظایفشو به خوبی انجام نمیده معرفی کرد من باید چیکار کنم راهنماییم کنید بهم ایمیل بدید بدجور داغونم

طناز ir ۰۳:۳۱ - ۸۹/۰۶/۲۵
66
19

من هم فکر نمی کردم درگیر هم چین مسئله ای بشم توی زندگیم هیچ کمبودی نداشتم 22 ساله و دانشجوی دندون واسه خودم عجیبه که چطور عاشق یه مرد متاهل شدم اما از اول خام حرف هاش شدم دارم ذره ذره اب می شم عذاب وجدان منو دیوونه کرده..اما نمیذاره برم میگه اولین باره عاشق شده .

lady121 ir ۱۲:۱۷ - ۸۹/۰۷/۱۳
4
0

سلام من یه دختر 29 ساله ام شاغلم تا الان هم با هیچ پسری دوست نبودم این مقاله خیلی منو هدایت کرد چون حدود یه ماهه که یه آقای متاهل بهم پیشنهاد دوستی داده دست بردار هم نیست راستش با شنیدن حرفاش وسوسه شدم که دوست شم ولی با خوندن این مقاله و حرفهای دوستام چنان حرفی بهش زدم که تا عمر داره نیاد سراغم در ضمن ایشان بسیار پزشک محبوبی هستن و 40 سالشونه از همه ممنونم که آگاهی منو بیشتر کردن و از یه فاجعه نجاتم دادن خدایا شکرت

پاسخ ها

شایان ir ۱۲:۰۰ - ۹۰/۱۲/۲۲

بابا پزشک

saeed ir ۱۲:۱۷ - ۸۹/۰۸/۰۶
5
16

من به عنوان یک مرد به شما خانمهای محترم اعلام می کنم که تمام مردهایی که برای این نوشته کامنت گذاشتند همگی به نوعی کار خودشان را توجیه کردند و حتی در همینجا هم دست بردار نیستند و در حال مخ زنی هستند و ایمیل می دند و ... باور کنید دارم راست میگم به این مردا اطمینان نکنید من اینکاره ام ...

fati ir ۰۹:۳۵ - ۸۹/۰۹/۱۰
3
2

سلام .من فاطمه 18 ساله.به طرز فجیع عاشق یه مرد زن دار شدم که این مرد 4 سال معلمم بوده. 2سال با هم دوست بودیم الان که من وابسته اون شدم خودش رو کشیده لنا و نمی خواد رابطه با منو ادامه بده .من الان دارم دیوونه میشم. خواهش میکنم هر کس می تونه بهم کمک کنه به من ایمیل بده. من سخت منتظر راهنمایی شما هستم.

رها ir ۱۱:۴۲ - ۸۹/۱۰/۲۶
9
1

10 سال پیش باهاش اشنا شدم. رئیس شرکتمان بود. مرد خوب، مهربان و خیری بود. از همان روزهای اول کارم نگاههای سنگینش را روی خودم احساس می کردم. من هم به او علاقه مند شده بودم ولی هیچگاه نمی خواستم که متوجه شود. هر بار که با نگاه و حرفهایش می خواست حرف دلش را بزند به نوعی خودم را بی توجه نشان می دادم. دختری بودم که جرات خطا کردن نداشتم ولی به شدت تشنه محبت بودم. برعکس بسیاری از مردها که که برای جلب توجه دختران از زنشان بد می گویند، خوبیهای زنش را می گفت. با زنش هم اشنا شدم. همانطور که خودش می گفت بود. با وجود صداقت و محبتش کم کم دلم به دلش گره خورد. هرروز او را می دیدم و دیگر طوری شد که اگر یک روز او را نمی دیدم دنیا برایم تیره و تار بود. به محبتش نیاز داشتم. در کنارش احساس ارامش و امنیت می کردم نه به پولش نیاز داشتم و نه به ثروتش. بار ها گفته که زنش را دوست دارد ولی من هیچ حس حسادتی نمی کنم. از اینکه خوشبخت است خوشحالم با این حال نمی توانم او را از دست بدهم. وجود من باعث هیچ تغییری در رفتار او با همسرش نشده. اکنون ده سال است که از اشنایی و ارتباطمان (مشروع )می گذرد. با وجود تلاشهای بسیار من و او برای جدایی و دور شدن از هم هیچگاه نتوانسته ایم که یکدیگر را ترک کنیم. بارها و بارها به خاطر زندگی او و زندگی خودم تصمیم به قطع رابطه مان گرفته ایم ولی هر بار شکست خورده ایم. از اینکه حیثت او و خودم در میان افرادی که می شناسیمشان لکه دار شود به شدت نگرانم. اورا به اندازه جانم دوست دارم. تا به حال هیچ بدی و بی صداقتی در رفتار، گفتار و کردارش ندیده ام! با همه این اوصاف نمی توانم و نمی خواهم که زندگیش با وجود من تباه شود. ولی نه دلم و نه خودش اجازه رفتن از زندگیش رانمی دهد!! دیگر از این شرایط خسته شده ام. از دست دادنش برایم یک کابوس شده و از ان طرف نمی توانم او را داشته باشم. خواهش می کنم اگر به اندازه کافی تجربه دارید راهنمایی ام کنید!

مجید ir ۱۰:۴۰ - ۸۹/۱۱/۰۶
5
17

بله ۹۹٪ کسایی که اینجا مطلب نوشتن جنبه س*ک*س رو در نظر گرفتند و خانوم هایی که می ترسن حتی شوهرشون با یک نفر صحبت کنه ! در اینجا این مطلب یکطرفه رو محکوم می کنم و دوست دارم بدونم مرد متاهل یعنی سگ زنجیر زده ؟ کسی کی اینطور فکر کن حتما احمق !!! خانو م ها به جای چک کردن گوشی و جی پی اس شوهرشون بهتره محبت کنن نه بگن من اگر شوهر نکرده بودم ُ چرا شوهر کردن خداییش این حرف رو نزدید بگید نه اما وجدان که دارید بابا اینقدر مردها رو محکوم نکنید یکم جنبه داشته باشید همه چیز رو کمر به پایین نبینید کمی منطقی باشید حتی شرعا هم مرد حق ازدواج مجدد داره که من این رو گفتم که نگید این کار کثیفی کسی که این حرف ها رو تایید کنه معنی محبت عشق و دوست داشتن رو در یک روز جمعه آبگوشت و شوهر احمق می بینه و باید بده شوهرش براش آبگوشت بکوب ! ممنون میشم اگر این رو تایید کنید.

عبدالله ir ۱۱:۴۸ - ۸۹/۱۲/۰۴
3
0

احسا سی قضاوت کردن منصفانه نیست . باید بدانیم هر معلولی علت دارد . پس به دنبال علت بگر دید.

Sahar ir ۱۱:۲۶ - ۸۹/۱۲/۰۹
5
3

من 25 سالمه و دانشجوی فوق لیسانس مکانیک هستم.حدود 3 سال پیش استادم که خیلی براش ارزش قائل بودم و حتی از لحاظ علمی الگوی من برای ورود به این رشته بود بهم پیشنهاد دوستی دادو گفت که الان چند ساله با زنش مشکل داره و حتی تو اتاقهای جدا از هم میخوابن و فقط به خاطر بچه شون با هم موندن. ولی من هرچند که خیلی ازش خوشم میومد نتونستم قبول کنم که حتی یک بار باهاش بیرون برم. ولی الان بعد از سه سال هنوز کسی رو ندیدم که به اندازه اون بهش علاقه پیدا کنم و خواستگارهایی هم که دارم هیچ کدوم به پای اون نمی رسن و تصمیم گرفتم که باهاش ارتباط برقرار کنم.مطمئنم که کار اشتباه و خودخواهیه و تاوانشو باید در آینده پس بدم ولی ...

ساقی ir ۱۰:۰۳ - ۸۹/۱۲/۱۷
0
0

kash ieki javabe mano ham bede man ie dokhtare masalan tahsil kardeam nakhasteh toie rabtey ba iek marde motaahel gir kardam baed az inke fahmidam daram baese kharab shodane zendegish misham chon aval hamsaresh aslan bahash zendegi nemikard va alan bargashte,hala k ino fahmidam va az tahe del mikham k na bebinamesh na sedasho beshnavam hala oon agha mano tahdid mikone k age beri aberooto mibaram va...... aghebate in 2sti joz b gand keshide shodan nist , ie moghey fekr mikonam age ieki betoone rahnamaeeim kone madioonesham ta akhare omr plz

ناشناس ir ۰۳:۵۲ - ۸۹/۱۲/۲۴
0
0

خانم lady121 میشه اول اسم و فامیل این مردی که میگید را بنویسید؟؟ آخه ظاهرا این مرد که شما میگید با مشخصات مردی که به من هم چنین پیشنهادی داده بود دقیقا تطابق میکنه!!! میخوام ببینم همونه یا کسی دیگست!!!

lady121به ناشناس ir ۱۰:۱۵ - ۹۰/۰۱/۱۸
1
0

اول اسمش :م فامیلیش :ب

lady121به ساقی ir ۱۰:۲۱ - ۹۰/۰۱/۱۸
3
0

ساقی جان من فقط یه جمله بهت میگم :کسی که آبروی دوست دخترش براش مهم نیست خیلی کثیف و بی لیاقته !

فریماه ir ۰۴:۳۰ - ۹۰/۰۱/۲۷
2
0

من از همه لحاظ به شوهرم میرسم و سعی میکنم همیشه تمام نیازهای روحی و سکسیش رو به نحو احسن تامین کنم ولی شوهرم با اینکه خیلی خوبه با یک زن متاهل دوست هست که نمی دونم چیکار باید بکنم و نمی فهمم حاصل این دوستی چیه ؟

maryam ir ۰۵:۵۶ - ۹۰/۰۲/۱۵
0
1

salam dostan man mikham ye hagigaty ke hichikodometon behesh eshare nakardino bazgo konam.azam khasteghari kard tasmim gereftim tahte nazare khanenadehamon baham dar ertebat bashim age be tavafog residim ezdevaj konim ma 4 mah baham rabete dashtim avayel mantegy va rasmi ba ham rabete dashtim bade inke motmaen shodim hardo farde idealemono peyda kardim be hamdg vabaste shodim ertebate atefy shekl geref.mano on mese zano shohar bodim va taahode zanashoi baham baste bodim doros haftei ke garar bod be agde ham darbiaym khanevadash ye dokhtare dg barash moarefi karadan ke bere onam bebine mahze eehtiat be agide ona hanoz man rasman khnomesh nabodam kholase raf va az on dokhtare khasegary kard yeki doroze bad ham aghdesh kard man darhokme zanesh bodam ke rom hava avord ama chon hich maraseme rsmi beynemon rokh badade bod natonestam eteraz konam hame ehsasatam sarkob shod shekaste atefy khordam bade ye modat az ezdevajesh barghasht be samte man gof ke zanesho nemikhad va majbori tahamolesh mikone edea mikone ke asheghe mane va hamoshe be man f mikone va chon man khodamam hanoz ezdevaje ono bavar nakardam va shadidan asheghesham tasmim gereftim faghat mahi ye bar baham harf bezaninm hamin had alan nemidonam batad chikar konam man kheyli daghon shodam mese khianat dide behem khianat shode ama ba in tafabvot ke man zanesh nabodam ama ehsasatam ke dargir bod alan age bekham bahash darertebat basham bazam gonahe? yaano zanesh ke bade man omade to olaviate? man chikar konam ham dar naghshe ye zane khianat dide hastam ham be cheshe khianat konanade be khodam negah mikonam age bahash mahi ye bar harf bezanam man chetor khodamo gane konam? mamanon misham age be id khodam pm bedin mersi

اشک مهتاب ir ۱۱:۱۲ - ۹۰/۰۲/۲۷
4
0

با سلام به همه دوستان میخاستم بدونم مطرح کردن این نظرات صرفا دردل کردنه یا به نتیجه رسیدنه یعنی اینکه شما میخاید فقط شرح ماوقع بدید یا اینکه نه به یه راه کار عملی برسید قبل ازاینکه نظرمو بگم من با عنوان کردن دلایلم همه زنها روزیرسوال نمیبرم فقط میخام بدونید همیشه صحبتهای که درزمینه خیانت همسرمیشه ترکشش به خانمی که وارد زندگی شده میگیره وکمونه میکنه و اگرهم همسرخانم رضایت بده دوباره به ادامه زندگی قبلی همه چیز یه جورایی ماست مالی میشه و زندگی ادامه پیدا میکنه اما روی صحبتم با خانمهایی هست که "بقول خودشون موردخیانت قرار گرفتن و نقش قربانی رو بازی میکنن" عوض اینکه بشیند مثل این خاله زنکا هی طرف مقابلتونونفرین ناله کنید یه مقداری اون سلولهای خاکستری مغزتونو بکار بندازیدببیند برای چی همچین اتفاقی افتاده اکثر آقایون که نظرشونو راجع به این قضیه مطرح کردن اول در مورد سکس حرف زدن والبته کار اشتباهی کردن چون نتونستن از خودشون درست دفاع کنن وقضیه رودرست جلوه بدن پس بیاید اینجوری به قضیه نگاه کنیم سکس درسته که برای اقایون یه اولویت مهمه اما برای داشتن یه سکس عالی همراه با تمام مشخصات فیزیکی اول باید تمام مشخصات روحیش فراهم باشه چرافکرمیکنید سکس یه عمل فیزیکی که اگر به بهترین شکل صورت بگیره نصف قضیه حله نه عزیزم شما اگرآنجلینا جولی باشی از زیبایی اما اگر ازلحاظ روحی وروانی با همسرت ست نباشی اگر زنی باشی که همش به شوهرت بدبینی وهمش چکش میکنی اگرزنی باشی که همش غر میزنی اگر زنی باشی که ازهمه بدتر بخاطر شرایط بد روحی روانی که توی خونه پدرت داشتی فکرکنی شوهرت باید هم نقش پدرتوهم دوست پسرتو هم شوهرتو هم پدربچه هاتوبازی کنه وقتی زنی هستی " که به شوهرت بدترین احساساتو انتقال میدی ودرواقع همش داری این پیاموبا کلامت با وجودت باسکست انتقال میدی که" توبرای من بهترین نیستی" اون مردیکه توجامعه ای داریم زندگی میکنیم که قانون اساسی ممکلتم داره ازش دفاع میکنه برای چی وقتشواعصابشو روانشوزندگیشوعمرشوجوونیش کنار توحروم کنه تازه اوضاع میدونی کی بدترمیشه وقتی که ما زنا شروع میکنیم به فیلم بازی کردن اول با دعوا وفحش بعدتهدید بعد میبینم کاری از پیش نمیریم میام بقول (ص ی)میام یه هنرپیشه میشیم با ارایش وچه میدونم خودمونوبه زورم شده طالب سکس نشون دادن میخام اوضاع روتغییربدیم اگر بازم نشد میریم تو فاز گریه ومظلوم نمایی وترحم جلب کردن درواقع کاسه گدایی دست گرفتی خانم خودتم میدونی اب از سرچشمه گله پس الکی خودتودورنزن برای یکبارهم که شده شجاعت اخلاقی داشته باش وطر حی نودرانداز نه با حیله نه با ریا درنهایت صداقت خودتوبسازچون توشرایط الان و بتونی ردکنی بازم جلوتر یه جا جلوتومیگیره دراینجا لازم بذکره که من مقصودم همه خانمها نیستن اما کم هم نیستن خانمهایی که غرق یکسری ازتوهماتن و هم به خودشون دروغ میگن وهم به دیگران

شیدا ir ۰۶:۵۸ - ۹۰/۰۳/۲۶
3
1

چرا ما انسان ها عادت کردیم قضاوت کنیم اینکه کاری خوبه یا بده؟ چرا درک این موضوع را ندارید که اصل جهان اینه که یه حرکت هم میتونه خوب باشه هم بد..این قانون دنیا است چون خوب و بد مطلق وجود نداره..یه رابطه از هر نوعی کاملا شخصیه شاید واسه یه نفر خوب باشه ارومش کنه شاید هم نه عذاب وجدان بیاره پس این یه بحث غلطه که رابطه با مرد متاهل خوبه یا بده..هرکس میتونه توی خودش جست و جو کنه که چه چیزی ارومش میکنه..اونوقت بره دنبالش توی این دنیا خودت مهمی نه هیچ کس دیگه..

پاسخ ها

الی ir ۰۷:۵۱ - ۹۲/۱۲/۰۸

پس حق اون زن چیه؟واقعا خیلی پررویی.لذت و خوشنودی خودتو با از بین بردن حق یه زن دیگه به دست بیاری

یکتا ir ۰۷:۱۴ - ۹۰/۰۳/۲۹
4
0

من تقریبا نظر همه بچه ها رو خوندم هرکی بنا به تجربش نظرشو گفته ولی خدا وکیلی قبول کنید چه زن چه مرد تشنه محبته البته محبت درست من خودم زیادی مهربونم و این به ادم لطمه میزنه ولی کم کم یاد گرفتم که انجام هر کاری حتی محبت احتیاج به راه درست و سیاست ویژه داره تا جواب بده این به من ثابت شده حتی تنوع طلبترین مردها رو میشه نگه داشت فقط باید راه درست رو با شناخت درست طرف پیدا کنیم زنا هم مثل مردا نیاز به محبت دارن تا به انرژی گذاشتنشون ادامه بدن

یکتا ir ۰۲:۰۳ - ۹۰/۰۳/۳۰
5
1

بهتره توجه داشته باشین اونی که از همه بیشتر این وسط داغون میشه دختر بدبختیه که تاوان کوتاهی خانوم و تنوع طلبیه اقا رو میده اونا که به هرحال هرچقدر سختی بکشن به اندازه ضربه ای که دختر بیچاره که گول حرفای مردکو می خوره نیست اونه که باید با خیلی شرایط مرد تو این رابطه بسازه فقط چون اونم این مردو دوست داره اگه خانوما کوتاهی نکنن و به کوتاهی کردنشون ادامه ندن که مرد این کارا رو نمی کنه البته حرفام کلی نیست بعضی دخترام بی تقصیر نیستن اما زیادن دخترایی که تو این روابط له میشن مردو سرحال میارن و اقا باز برمیگرده پیش خانوم جز یه شکست و عمری سازش و دم نزدن از دل چیزی برای اون دختر طفلی نمی مونه نمونه بارزش خود بنده بجای نفرین به دخترا به اون خانوما باید نفرین کرد که دخترا تو اتیش اونا میسوزن نمی تونین شوهرداری کنید مسئولیت قبول نکنید

آوا ir ۰۷:۰۰ - ۹۰/۰۴/۱۶
7
1

سلام نظرهای همتونو خوندم ولی به جواب نرسیدم واقعا چرا ی مرد زن دار باید با ی دختر دوست بشه.همتون اون زنو مقصر میدونید ولی من خودم برام اتفاق افتاده مردی که زن داشته خواسته باهام دوست بشه ولی من مقصر نبودم نه اشوه برای اون مرد اومدم نه خواستم زندگیشو بهم بزنم واقعا دلیلشو نفهمیدم چرا دست از سرم بر نمیداره.

رویا ir ۰۲:۰۴ - ۹۰/۰۵/۰۱
2
1

سلام.من واقعا نخواستم وارد این بازیه مسخره بشم.شاید باورتون نشه از یک ارتباط خانوادگی سالم به خاطر بدخواهی دیگران برای کارم بهم تهمت زدن و نا خواسته اون مرد متاهل نتونست تنهام بذاره والانشم رابطمون سالمه اما از نگاه دیگران من خطای بزرگی کردم اون فرد فوق العاده ای و هر دومون کاملا حس میکنیم ناخواسته بهم وابسته شدیم .لعنت خدا بر من اگه من فکر همچین کاریو داشتم.کمکم کنین من خیلی داغونم وخسته .حتی جواب تلفناشم نمیدیم اما داغونم چرا که با این اوصاف همسرش هر چیکه میخواد روزانه تو پیامک میگه.من چیکار کنم؟به خاطر کسی حرف شنیدم که چیزی نبود بینمون اما وادار به وابستگیم کردن.درد از این بالاترم هست؟؟؟

تداعی ir ۰۳:۰۵ - ۹۰/۰۵/۰۷
4
0

هیچی مثل آرامشی که توی خانواده و فرد با همسرش دریافت می کند نیست همه خیانت ها چه از طرف مرد و زن اشاره به ی کمبود داره پس سعی کنیم سوال را پاسخ بدهیم و مشکل را حل کنیم نه پاک کنیم ولی باید اعتراف کنم وضعیت دخترای توی کوچه خیابان هم واقعاااااااااااااااااااا افتضاحه یهنی واقعا سخته آدم شوهرشو از این دختراااااااای همه کاره دور نگه داره اول از همه اینکه میخ تان را محکم بکوبید در این موارد...حواستون جمع باشد توی رفت و آمد هایتان با افراد مجرد خیلی خیلی مواظب باشید جون کلا مردها تا آب ببینند ماهی می شوند ی نکته من و همسرم قرار گذاشتیم که حتی موقع بحث و دعوا حق مداریم همدیگر را از هم محروم کنیم این قانونه.......شاید اولش سخت باشه ولی گاها نزدیکی فیزیکیمون باعث آرامش روحیمون می شه... خانم های محتذم خواااااااااهشا به خودتون خیلی برسید بعدشم به نظرم ماهواره آفت زندگییه ایییییییین قدر زنای بدجور توش هست که معلومه مردا ببینند به زنشون قانع نمیشن و حالیشون نمیشه اینا شغلشونه که این جوری باشن...... واقعا خدا همچین بلاهایی را از زندگی همه و همه بیرون کند الهی آمین ایکاش امار ازدواج های موفق بالا می رفت و همه آرامششون را چه زن و چه مرد توی خونه خودشون دریافت می کردن ...انجوری همه آروم و شاد بودن

پرستو ir ۱۱:۵۲ - ۹۰/۰۶/۱۵
9
0

آخرین درجه حماقت یک زن اینه : به مردی که زن داره اعتماد کنه و دل ببنده و گول حرفهای عاشقانه و رمانتیک او را بخوره.اولین نشانه عشق، تعهد است،مردی که به زنش، حداقل اینقدر تعهد ندارد که روراست به او بگوید که نمی خواهد رابطه اش را ادامه دهد و با مشخص کردن حق و حقوقش، اول تکلیف زندگی و زنش را مشخص نماید و بعد سراغ کسی دیگربرود چگونه ممکن است در روابط بعدی اش، تعهد و صداقت داشته باشد.

باران ir ۰۷:۲۵ - ۹۰/۰۷/۰۴
5
1

خانوم خیانت دیده شما خوت فکر می کنی تو زندگیت ادم کاملی هستی؟ هیچ ایرادی نداری؟اتفاقاتی که برای ما می فته بازگشت اعمال خودمون هست من با یک مرد متاهل دوست بودم البته تو یه شهر دیگه در طول 2 سال 3 بار به دیدن من اومد اما هیچوقت نگفت زن و بچه داره زنش فهمیده بود و با تماس گرفت من اصلا اطلاع نداشتم متاهله وقتی فهمیدم با اینکه دوسش داشتم و وابسته شده بودم این ارتباط رو قط کردم اما روی حرفم با شماست شما که اون دختر رو نفرین می کنید نفرینتون به خودتون برمی گرده شما فکر می کنید شوهرتون یه بره معصوم و بی گناهه که یه دختری قاپشو دزدیده اما به نظر من مقصر واقعی همسرتون و خودتون هستید حتی دخترهایی که میدونن مرد مقابل متاهل هست بازم مشکل رو تو خودتون جستجو کنید ببینید کجا برای همسرتون کم گذاشتید اکثر مردا که سراغ عشقی خارج خونه میرن همسراشون مشکل دارن اگه غیر از این باشه مریضن بهتر قبل از تهمت زدن و یکطرفه قضاوت کردن به رفتارای خودمون دقیق تر نگاه کنیم

نیما ir ۰۶:۴۰ - ۹۰/۰۷/۰۵
7
2

باسلام خدمت همه شما من میخوام از حضور خانمهای محترمه این سوال رو بپرسم:وقتی مردی به مدت طولانی مورد بی توجهی همسرش قرار میگیرد ولی با توجه به اینکه نمیخواد زن وبچه اش رو از دست بده واز طرف دیگر به دنبال کسب شیرینی وصل وغریضه هستش باید چکار کنه؟آیا بهتر نیست با کسی که میتونه شریک جنسی خوبی باشه رابطه داشته باشه؟

سعید ir ۰۷:۳۱ - ۹۰/۰۷/۱۳
6
0

سعی کنیم گرفتار وابستگیهای عاطفی نشیم و گرنه میشه نوش دارو میشه بعد از مرگ سهراب،مرگ تجربشو دارم و نمی تونم مثل گذشته باشم.همه ماجراها به یه جا ختم میشه.افسردگی،فرق نمیکنه متاهل باشی یا دختر یا زن...........

منصوره ir ۰۷:۴۱ - ۹۰/۰۷/۱۴
2
0

سلام: من با نظرت موافقم شهرام ولی یکمی با خودت فکر کنی و به رفتارات توجه داشته باشی اینقدر حق رو به خودت نمیدی. ببین خانومت هم نیازهایی داره که مثل تو فکر میکنه تو براوردشون نمیکنی و حق رو به خودش میده و تو رو مقصر میدونه. اینقدر با اطمینان حرف میزنی که واقعا نیازهای براورده نشده خانومت رو هیچی حساب میکنی. مهمتر از همه یه جوری در مورد نیاز جنسی حرف میزنی که انگار مردها همه بلا نسبت حیوانن و قدرت کنترل خودشون رو ندارن. جان من پس خویشتنداری چی میشه اینقدر به خودتون تلقین نکنید که من نمیتونم و حتما باییییییییییییییییید ارضا بشم وگر نه میرم سراغ کس دیگه. خیلی از خانومها هم این مشکل رو دارن با شوهراشون پس اونام باید همین کار شما رو بکنن. راستی آدم گشنه هم پیدا میشه که دین و ایمانش رو نگه داره البته اگر واقعا آدمیت خودش رو قبول داشته باشه.

rozhan ir ۱۰:۱۳ - ۹۰/۰۷/۱۸
5
0

به نظر من اصلا دلیلی نداره انسان بره خیانت بکنه اگه اون مشکل روحی یا جنسی داشته باشه میتونه اول به همسرش بگه ومشکلشو بااون درمیان بگذاره ودنبال راه حل بگرده تامشکلش حل شه واز همدیگه کمک بخوان چون همه که نمیدونن طرفشون چی میخواد .یاتااینکه خلائی پیش بیاد بره باکسی دیگه درددل کنه کلاه سرخودمون نذاریم

violet ir ۰۹:۵۹ - ۹۰/۰۷/۲۱
3
1

من با یه مرد متاهل اشنا شدم اولش عذاب وجدان داشتم که چرا دارم با زندگی یه زن بازی میکنم حالا مهم نیست که اون زن.زن خوبی هست واسه شوهرش یا نه.مهم این بود که من دارم با زندگیش بازی میکنم همون اول بهش گفتم که با این موضوع مشکل دارم ولی می گفت اونی که داره خیانت میکنه منم نه تو.کلی حرفای عاشقونه واینکه هیچوقت از هم جدا نمیشیم .ولی الان نمیدونم چه اتفاقی افتاده که همه چیو تموم کرده البته یه دلیلای آورده که قانعم نکرد البته هنوزم فکر میکنم حرفاش راست بود ولی کوچکترین مشکل منو ندید و....

به باران ir ۰۲:۴۴ - ۹۰/۰۷/۲۲
3
2

فکر میکنم این خانم الان طلاقشم گرفته باشه.ولی حرفات علمی نیست نه حرف شما ونه حرفه دخترای دیگه که با متاهلا دوست شدند. روابط مثلثی که دو ضلعش زن وشوهر وضلع سومش معشوقه یکی از دوفرد میشه .روانشناسا هر سه نفر رو دارای مشکل می دونند وشاید کمترین مشکل رو خانم اول داشته باشه با توجه به اینکه چرا همسرش خیانت میکنه .خیانته مردها دلایل مختلف داره که اولیش اینه که خود مرد تنوع طلبه وخیانتش ربطی به زنش نداره اینجور مردا قبل از ازدواجم رابطه های ویا دوستی های زیادی با افراد مختلف داشتن. دومیش مشکلاته طولانی مدت بین زن وشوهر که رفعش نکردن وسومیش قرار گرفتن مردان در محیطها ی که دخترها ووزنهایی وجود دارن که یا اویزونه مردا شدن.به جز مورد دوم که زن اول مقصره دو مورد بعدی یا مقصر نیست یا خیلی کم .ولی در تمام سه مورد این دختر خانمها که با اقایون متاهل دوستن یا رابطه دارن کمبودهای شخصیتی در اونها موج میزنه. ویا خیلی تنها شکست خورده افسرده وبا اعتماد به نفسه پایینی هستن که با مردی دوست میشن که جایی زن وبچه داره.اینم صحبته من نیست وماله روانشناساس. پس خیلی از دخترهارو که با متاهلا دوست شدند ومیدونستن فرد متاهله بی تقصر ندون. در مورد خانم خیانت دیده ما که نمی دونیم زندگیش چه طور بود ولی چیزی که کاملا مشهوده مورد سومه که همسرش استاد دانشگاهه وتو محیطی قرار گرفته که جنبشو نداشته ودخترهای زیادی هم وجود داشتن که بدشون نمیومده با استاد دانشگاه ازدواج کنند حالا به هر نحوی. ولی چیزی که من تو کامنتا دیدم اینه که این دخترهایی که اینجا اعتراف کردن با مردان متاهل رابطه دارن .اون مرد متا هل یا پزشک بود یا مدیر عامل یا استاد دانشگاه. همه از طبقه بالای جامعه وپولدار.که این خودش نشون میده عشق و عاشقی چیه .ملاک اول پوول وموقعیت شغلی مرده .وگرنه چرا هیچ کس عاشقه رفتگرا نمیشه ؟ یعنی طمع کاری خیلی از دخترا.

ستاره ir ۰۹:۳۵ - ۹۰/۰۷/۲۳
11
1

مردهایی هستند که همسرشان هیچ مشکلی ندارند، هم زیبا هستند و هم از نگاه اجتماعی انسان برازنده ای هستند. از نگاه سکسی هم آنها را ارضا می کنند. اما این آقایون به خاطر تنوع طلبی دنبال زن ها و دخترهای دیگه هستند و این وسط زن ها و دخترهایی که از نگاه روحی شدیدا بیمار هستند هم پیدا میشه و می خواهند که با این آقایون تماس بگیرند و خودشان بدبخت هستند یکی دیگه از جنس خودشان را بدبخت کنند.

امید ir ۰۲:۱۳ - ۹۰/۰۷/۲۵
1
0

اینکه خانمها همش میگن مردا دنبال مسایل جنس ان و این چیزا و مردا رو مقصر میدونن.باید بگم از یکمرد باید نسبت به جایگاه خودش انتقاد بشه و همینطور خانمها. مردها ذاتا به مسایل جنسی اهمیت بیشتری میدن واین غریزیه حالا خانمها مثلا مسایل مادی و عاطفی و غیرو

مهدی ir ۱۰:۴۳ - ۹۰/۰۷/۲۶
4
4

سه ماه پیش باهاش آشنا شدم مدت کمی گذشت که احساس کردم تمام خللهای زندگیم رو با عشق پر کرده و حالا اون شده همه دین و دنیام _ اون خانم با مهربونیش کاری کرده که من حتی رابطه ام با همسرم بهتر از قبل شده و هر روز تلاش میکنه من رو به زندگی امیدوارتر کنه

استلا ir ۱۲:۳۰ - ۹۰/۰۷/۳۰
0
1

سلام.منم دقیقا درگیر همچین چیزی شدم.چندین بار.دفعه های قبل تونستم خودمو کنار بکشم اما ایندفعه نمشه.بدجوری داغونم کرده.نمیدونم چه کنم

پاکی ir ۱۱:۵۰ - ۹۰/۰۸/۰۲
3
3

کدوم یک از شماها که نظر دادین دوست داشتین پدرتون به مادرتون خیانت میکرد کدومتون دوست داشتین سایه یک معشوقه یا هرچیز دیگه ای که اسمشو میذارین وقتی بچه بودین و نیاز به یک مادر و پدر ئاک داشتین رو زندگی خانوادگیتون باشه چقدر پدرهای ما پاک بودن ای کاش مردای این دوره هم مثل پدراشون به خانواده و زن و بچه پایبند بودند ولی از هر دست بدی از همون دست پس میگیری علت اینکه الان خیانت زنان شوهردار خیلی رایج شده همین خیانت مردای ماست هیچ برهان چرندی جای پاکی و صداقت یک خانواده خوب رو نمیگیریم مردان و زنان هوسباز خواهشا بچه دار نشید و فقط دنبال کثافتکاریهای خودتون باشید اینجوری فقط طرف مقابل ضربه میبینه تو هوسباز لیاقت اسم پدر یا مادر رو نداری

نازگل ir ۰۳:۲۱ - ۹۰/۰۸/۱۵
4
4

واقعا که یک سری از مردها خیانتگر بزرگی هستند.ما میگوییم خیانت وخیلی ساده از کنارش رد می شویم ولی تا کسی در زندگی اش تجربه نکنه نمی فهمه که چیه!منم پدرم وضع مالی اش خیلی خخوبه و دکتر هم هست اما تا بحال 3بار به مادرم خیانت کرده و خدا لعنت کنه این زنها رو.ویه چیز دیگه که این پوله که اعضای خانواده رو از هم دور میکنه.خانمها واقایونی که خانوادتونو اذیت میکنید اول یکم فکر کنید که هر روز خانواده طرف روزی چند بار شمارو ذلیل میکنه و ارزوی مرگ شما رو از خدا میخاد بعد بازم این کارو میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کامی ir ۱۱:۱۵ - ۹۰/۰۸/۲۵
1
5

سلام به همه ی دوستان عزیز... من یه راهنمایی ازتون میخوام... زن من ms داره و من 4 سال هر کاری که از دستم براومد واسش انجام دادم اما اون در کمال نامردی 5 بار با مردهای مختلف رابطه ی تلفنی و پیامکی داشته... ختی 2 تا از اونا دوستای صمیمی من بودن و یکی هم عشق اولش بوده که رفته سراغش... الان که من فهمیدم واقعا پشیمونه و میگه که تکرار نمیشه اما سر چنتای قبلی هم همینو گفته بود... تو این موقعیت هم من نمیتونم ببخشمش چون احساس میکنم که عشقم هدر رفته و تواین موقعیت هم من با یه خانم مجرد آشنا شدم که از اقوام زنم هست و کاملا زندگی منو میدونه و بهم حق میده... من واقعا از دست زنم رنجیده شدم و دیگه نمیتونم قبولش کنم و شدیدا در خواست جدایی دارم . من و دوست جدیدم با هم قرار ازدواج گذاشتیم چون واقعا بعد از 4 سال زندگی زن خوب و بدو از هم تشخیص میدم و میدونم که واقعا با هم خوشبخت میشیم... راهنمائیم کنید که کارم درسته یا اشتباه... آیا واقعا باید دوباره به زنم فرصت بدم یا برم پی زندگی خودم... خواهشا راهنمائیم کنید...

تلنگر ir ۱۰:۳۴ - ۹۰/۰۹/۰۴
5
1

سلام ،منم وارد زندگی ی مرد متاهل شدم.دوسال ونیم باهاش بودم.میگفت زنش مشکل داره ،سرد .میگفت زنم بهم گفته فقط ماهی یکبار باهات سکس میتونم داشته باشم اونم هروقت فقط خانم خودش نیاز داشته باشه.میگفت زنش اصلا احساساتی نیست هروقت میبوسمش میره دهنشو می شوره.میگفت زنش خیلی شبا میره اتاق دیگه میخوابه.میگفت همش قر میزنه و دعوا راه میندازه.میگفت زنشو دوست نداره اما براش احترام قائل .میگفت چون سنتی ازدواج کرده نتونسته زنشو بشناسه و به اخلاق و روحیات هم شناخت پیدا کنند.میگفت زندگیمون به اجبار ،و به خاطر شرایط خاص خانواده و بچه هامون امکان اینکه از هم جداشیم نیست.میگفت اولین بار تو زندگیش عاشق شده اونم عاشق من.....باهاش دوست شدم دلم میخواست بهش کمک کنم اما دیگه نمیخوام خسته شدم از این زندگی مخفیانه.منم عذاب وجدان داشتم بهش که میگفتم میگفت اگه تو هم با من دوست نمی شدی من با یکی دیگه دوست می شدم چون از نظر روحی وعاطفی به یک نفر تو زندگیم نیاز دارم .حتی حالا هم که میخوام ترکش کنم میدونم سریع جایگزین میکنه چون متاسفانه دخترای دوروبرش خودشون بهش پیشنهاد میدن من خودم به چشمم دیدم حتی خانمهای چادری روگیرو.من همیشه سعی کردم نذارم به زندگی خانوادگیش لطمه ای وارد بشه اما میدونم همه مثل من نیستن. من خیلی مردای متاهل را دیدم دوست دختر دارند بعضی هاشون بیشتر از یکی هم دارند.و این موضوع که متاسفانه خانم های متاهل هم دوست پسر میگیرند هم واقعیت داره و داره تو ایران تبدیل به مد وچشم و هم چشمی میشه بنا به اظهارات،نگرانی و هشدارات مسئولان.اما میخوام به خانم هایی که ازهمسراشون خیانت دیدن بگم شاید پیش خودتون فکر کنید برای طرف مقابلم از هیچ نظر کم نذاشتم اما شما از نظر خودتون بی نقص هستید اون ممکنه نظرش با شما فرق داشته باشه سعی کنید نیازایی که اون داره بشناسید بین دو خواهر دوقلو هم تفاوت دیدگاه و نظر وجود داره چه برسه به دونفر از دو جنس مختلف و از دو فرهنگ و دو خانواده جدا(مردان مریخی زنان ونوسی).اگه امثال من که فکر میکنید شوهراتونو گول میزنیم موفقیم پس شما هم میتونید.به جای نفرین ،دعانویسی و... بشینید فکر کنید چرا منو امثال من تونستیم اما شما هنوز اند خم یک کوچه اید(اگه شما اونو دوست دارید و مطمئنید اونم شمارو دوست داره اگه نداره دیگه هیچ کاری ازتون بر نمیاد دارید عمرتونو تلف میکنید).ی چیز دیگم بگم وقتی ی مرد به ی خانم غیر همسرش گرایش پیدا میکنه دلیل اولش اینکه که نیاز روحی روانیش عاطفیش تو خونه اش تامین نمیشه سعی کنید برای شوهرتون دوست باشید تا همسر اونوقت میبینید که هر اتفاقی که براشون میوفته میان براتون تعریف میکنن.مثلاً ی خانم با نازو عشوه میخاد شوهرخوشتیپتونو خام کنه اما اگه با شوهرتون دوست باشید و جوری نباشه که اون ازتون بترسه میبینید خودش بلافاصله میاد براتون تعریف میکنه اونوقت دیگه نمی شینید گریه کنید آنوقت با هم به این جریان میخندید

م ir ۰۱:۵۵ - ۹۰/۰۹/۰۷
5
0

کاملا با نظر این خانم موافقم خود من کسی بودم که قبل عروسی به هیچ دختر و زنی نگاه نمیکردم تمام فکرو ذهنم همسرم بود که باهاش دوست بودم ولی واقعا خلا های زیادی رو الان احساس میکنم. در ظاهر رابطه خیلی خوبی داریم ولی باور میکنید ما ماهی یه بار نزدیکی اگه پیش بیاد داریم و ....

یه تنها ir ۱۲:۲۶ - ۹۰/۰۹/۰۹
3
2

خواهش میکنم برای من هم نظراتون رو بذارید: من در محل کارم با یکی از همکارام رابطه خوبی داشتم، هر روز بیشتر از دیروز به سمتش جذب میشدم ،بدون اینکه قصد بدی داشته باشم یا اینکه به چیزی فکر کنم باهاش بهتر و بهتر میشدم... من میدونستم متاهل هست اما به هم علاقمند شدیم... نمیتونستم بهش نگم دوسش دارم واقعا دوسش داشتم اما بهش گفتم من دختری که اهل دوستی باشه نیستم و واقعا هم نبودم ، تا قبل از اون با کسی ارتباط خاصی نداشتم... اون حس منو جدی گرفت و گفت این حس کاملا دو طرفه است... حدود 1 سال با من حرف زد که در حال جدا شدن از خانمش هست... البته قبل از اینکه من باهاش همکار بشم همه همکارای دیگه مون میدونستن که با خانمش مشکل داره و همیشه ازش فرار میکنه... در تمام مدتی که به من اصرار میکرد که تو این رابطه بمونم خیلی به من فشار میومد و هر روز کارم گریه بود... همیشه میگفت صبر بخدا درست میشه بخدا من آدمی نیستم که با کسی یا با زندگیم بازی کنم میگفت ما از روز اول عقدمون با هم مشکل داشتیم و خیلی حرفای دیگه.... من هم چون هیچ تجربه ای نداشتم و تنها بودم و خیلی دوسش داشتم قبول میکردم... رنج میکشیدم و ادامه میدادم... ما دست همدیگه رو میگرفتیم... همدیگه رو میبوسیدیم... آخرین مشاوره دادگاهشون آخر تابستون امسال بود و در کمال ناباوری من به من گفت که دادگاه منو محکوم کرد و نشد که از هم جدا بشیم!!!! من خیلی شکست خوردم دیگه هیچ چیز برام هیچ معنایی نداره، هنوز تو محل کارم هستم و اون خیلی سعی میکنه بهم کمک کنه تا همه چیز و فراموش کنم اما من واقعا سرخورده شدم... من دختر بدی نیستم و جایگاه خوبی هم تو اجتماع دارم و اصلا نمیدونم چرا این اتفاق برام افتاد... هنوزم نمیتونم ازش دور باشم...

لیلی ir ۰۲:۱۰ - ۹۰/۰۹/۱۲
4
0

به من هم خیانت شده!!!!اما به درک مهم نیست !!!! من با تمام وجودم برای نامزدم همه کاری کردم تقصیر من نیست که ایشون هوس بازن و تنوع طلب خدا رو شکر می کنم که فهمیدم خیانت کاره،چون حق من نبود که بخوام با یه همچین مردی ازدواج کنم و یک عمر با خیال یه عشق دروغین زندگی کنم!!! دوستان چه خانوما چه آقایون اگه متوجه خیانت همسرتون شدین خوشحال باشین که یک عمر تو حماقت نموندین هنوز که هنوز نمی تونم باور کنم ،آخه ایشون خیلی شاعر بودن و خیلی سخنران من هم خام همین لاف های عشق شدم فقط از خدا می خوام به من قدرت فراموش کردن این همه دروغ رو بده،مگرنه اطمینان کردن به پسر دیگه برای من غیر ممکنه!!!!!!!

الفی به یه تنها ir ۱۱:۱۹ - ۹۰/۰۹/۱۲
6
2

خانم تنها ناراحت نشی یچیزی بگم ، اون مرد از اول هم عاشق زنش بوده و سرکارت گذاشته والسلام همه بهونه هاش عاملی واسه سو استفاده از شما بوده ، تا شما باشی گول این مردهای متاهل دروغگو رو نخوری .بعضی از این متاهل ها اینقده وجودشو دارن که بگن زنشونو خیلی دوشت دارن ولی دلشون بازم میخواد ،ولی متاسفانه شما فریب خوردی و اسیر مهملات همکارت شدی . عیبی نداره دنیا که به آخر نرسیده من اگه جای تو بودم از نو شروع می کردم و با عقلم روابطمو مدیریت می کردم

نیکی ir ۱۰:۴۳ - ۹۰/۰۹/۲۶
6
5

من نظرات بیشتردوستان روخوندم.متاسفانه من خودم هم درگیراین مسئله هستم.البته من و اون واقعا"عاشق هم بودیم از سالهاپیش و الان هم هستیم.نامزد بودیم.بهم زدیم.اون ازدواج کرداما من نتونستم.الن یه دخترداره که خودش میگه نمیخوام جدابشم که دخترم آسیب ببینه.الن دو ساله که باهاش عاشقانه رابطه دارم.امااحساسم اینه که زندگیش اونطورکه خودش میگه بدنیست.به من اینطوری میگه.حساس شدم و خیلی دارم آزار میبینم.میدونم کارم از اول اشتباه بوده اما الان دیگه نمیتونم کاری بکنم.اون میگه اگه ازدواج کنی میکشمت.ازطرفی خودش داره زندگیشومیکنه از طرفی منو ول نمی کنه.باورتون نمیشه که تو چه شرایط سخت وعذاب آوری هستم.خیلی دوستش دارم اونم همینطور.اون منو فقط برای نیاز جنسی نمیخواد چون بارهابهم ثابت شده.اما واقعا"نمیدونم چکارکنم.کسی هست منوراهنمایی کنه؟

مرضیه ir ۰۷:۴۱ - ۹۰/۱۰/۰۳
0
0

سلام از مطلب شما استفاده کردم ولی امکانش هست که با ایمیل من در ارتباط باشید و من سوالاتی دارم از شما بپرسم

حمید ir ۰۳:۵۵ - ۹۰/۱۰/۰۸
1
2

سلام ممکنه یه کسی به من بگه من چیکار کنم همسرم به یه بچه 5 ساله رفت دانشگاه بعد از دو سال دیدم رفتارش تغییر کرده بگذریم دوست پسر پیدا کرده البته هم دانشگاهیهاش اون رو به این راه کشوندن ما عاشق هم بودیم به معنای واقعی الان هم که مثلا پشیمونه باز هم در ارتباطه حرف طلاق هم که میزنم یا بی محلی میکنم زندگی جهنم میشه حاظر به مشاوره هم نیست و من هم نمیتونم ادامه بدم خواهش میکنم ایمیل بزنه هر کی میتونه کمک کنه ممنون

شایان ir ۰۱:۵۸ - ۹۰/۱۰/۱۰
3
0

سلام خیلی علاقه مندم بدونم یه مرد متاهل مثل بنده که همسرش معلوله وارتباط جنسی وجود نداره.اهل زن بارگی هم نیست غرور داره آبرو داره احساس داره میل جنسی بسیار شدید داره خودارضایی هم نمی تونه بکنه و همه به خاطر این که حاضر نیستم دروغ بگم که با وجود معلولیتش دوسش دارم و پرستاریشو میکنم .به نظر شما تکلیف من چیه حتی خودکشی هم نمی تونم بکنم 3 ساله که سکس ندارم و فقط در خواب توسط حوریان بهشتی تا لب دریا میرم و تشنه برمیگردم.تکلیف ما چیه؟بریم بمیریم؟نماز بخونیم؟بریم کوه؟دروغ بگیم؟مواد مصرف کنیم؟ من از همه میپرسم آیا من و امثال من انسان نیستیم؟به خدا؟ به پیامبرا و امامان که چند زنه بودن؟کی می تونه جواب منو بده دوست عزیز طعم جهنم چیه وقتی تو آینه آب شدن خودتو میبینی و حتی با هیچ کس در موردش نمی تونی حرف بزنی.آقایون خانوما من زنم بیماره با هم نمی تونیم رابطه داشته باشیم اما من دوسش دارم .یکی به من جواب بده من گناهم چیه؟چی؟kianvd@yahoo

شایان ir ۰۷:۱۳ - ۹۰/۱۰/۱۱
1
0

فکر کنم باز از شانس خوبم!آخرین نفر که پیام داد من بودم!!!!

بهروز ir ۰۱:۳۵ - ۹۰/۱۰/۱۵
2
1

دوستی با محبت شیرین تر میشود

شیوا de ۰۲:۳۵ - ۹۰/۱۱/۱۸
3
0

سلام به همه دوستان، همه کامنت هاتونو خوندم. منم خودم یه جور قربانی بودم اما چیزایی که واسه من اتفاق افتاد خیلی با همه اینایی که گفتین متفاوت بود و انقدر به من ضربه زد (با اینکه من خیلی عاقلانه رفتار کردم) که حتی دوست ندارم بازگو کنم. فقط اینکه به این نتیجه رسیدم کوچکترین ارتباط ساده ای میتونه منجر به یه فاجعه بزرگ بشه و اشتباه محضه. اولا هرگز به کسی که بدیه کسی رو پیشتون میگه اعتماد نکنید چون این آدم ذاتا نمک نشناسه و مطمئن باشید یه روز بدیه خودتو بهت میگه حتی اگه بدی هم نداشته باشین اما مطمئن مطمئن باشید یه انگی بهت میچسبونه. هیچ لزومی نیست کسایی که نمی تونن ارضا شن برن با کس دیگه!! بعضیا فقط با این اسم به هوسهای خودشون دارن به طور ناخودآگاه دامن میزنن!! هم زن خیانتکار هست هم مردش، من هر دو مدلشو دیدم و بسیار هم دردناکه. وقتی دو نفر متاهل هستن باید بفهمن که طرف مقابل هم آدمه بابا کی میخواین بفهمین ایده آل وجود نداره!! طرفو با خوبیا و بدیا و عیب و نقصاش بپذیرین. چرا زوج ها با همدیگه مشکلاتشونو حل نمی کنن؟ این زبونو چرا باید تو حقه بازی بچرخونن؟! ایراد از خود ماست از هممون که هنوز خودمونم نشناختیم... مردا و زنایی که تنوع طلبن مشکل روحی دارن باید برن خودشونو درمان کنن. کسی که ارضا نمیشه به طرفش بگه مثل آدم دو تایی یه راهی پیدا کنن!! آقایون محترم کی حاضره خودش بره با یه زن دیگه غیر زنش ارضا بشه و زنشم بره با یه مرد دیگه؟! لطفا خودخواهیاتونو کم کنید. (همه مردا هم مثل هم نیستن البته) خانوما هم کمتر چرت و پرتای یه سری آقایون رو باور کنن! اینقدر ساده لوح و ابله نباشین، نه اینکه شکاک باشیناااا نه! عقلتونو کار بندازین. در ضمن اگه کسی بهتون به شرفتون و انسانیت و شعورتون کوچکترین بی احترامی کرد شک نکنید که جدایی بهترین راه حله! سعی نکنین خودتو گول بزنین و تو سراب زندگی کنین. گذشت داشتن هم خیلی مهمه اما اگه زیاد از حد بشه افت میشه و رابطه تون رو خراب میکنه. هر کس مثل شیر فقط کنار ناموس خودش وایسه و چشم به ناموس دیگری نداشته باشه چون سرش میاد آره ! آقایونی که چشم چرونن و هرز میرن مطمئن باشین یه مرد دیگه داره به زن خودتون اینطوری نگاه میکنه و برعکس هم خانومایی که اینطورن مطمئن باشین یه زن دیگه همونطوری به شوهرتون نگاه میکنه. چیزی که واسه خودتون می پسندین واسه طرفتونم بخواین و چیزی که نمی پسندین انجامش ندین.

Saina ir ۰۹:۵۰ - ۹۰/۱۱/۲۱
9
1

کاش یکم به اون دختره بدبخت که با هزار دروغ و فریب تو چاه این مردا می ا فتن می پرداختید. مگه فقط کسی که ازدواج کرده حق زندگی داره این دخترای ساده چه گناهی کردن؟؟

maloos ir ۰۴:۲۲ - ۹۰/۱۱/۲۴
4
0

من دوست دارم بدونم یه مردمتاهل چرارابطه پنهانی برقرارمیکنه؟ طبیعت وجودیش؟ سکس؟ پیداکردن پارتنرجدیدبرای انتقال کروموزوم هاش؟ تکراری شدن زندگیش؟ ازبین رفتن علاقش نسبت به زنش؟ ؟ ؟ ؟ کدوم اینا؟

mimos ir ۱۲:۲۸ - ۹۰/۱۱/۲۵
8
0

سلام من خودم مدتی عاشق یه مردزن داربودم اونم عاشقم بوددیوانه وارولی هرگزهیچکدوم جلونیومدیم ورابطه ای ایجادنکردیم چون نمیشد هردومون به خاطرهمسرش این کارونکردیم ولی بعضی چیزامنطقیه طبیعیه که ادم از2یاچندنفرخوشش بیادچه مردچه زن به دلایل مختلف اصلازن داشته باشه وعاشق بشه یاشوهرداشته باشه وعاشق بشه ولی مهم اینه که یادگرفته باشه چطوراین وضعیتوکنترل کنه اونایی ام که بهشون خیانت میشه ناراحت نباشن طرف نتونسته وضعیتوکنترل کنه وخیلی علت های روانشناسی واجتماعی دیگه داره طرفی که بهش خیانت شده تنهاعلتوبیکفایتی خودش میبینه وواسه همین فشارورنج بشتری ومتحمل میشه

نگار ir ۰۴:۲۶ - ۹۰/۱۱/۲۷
12
0

همه پیغامها رو خوندم، من یه شکست خوردم! اما میدونم این وسط هیچ کس آدم بدی نبود. علت اینکه یه مرد متاهل اومد سراغم رو نمیدونم، نمیدونم مشکل داشت یا نداشت. اما در گیر شدم خیلی ساده. بازنده اصلی نفر سومه اون زن و شوهر میرن سر خونه زندکیشون ، بچشونو دارن ، خونشونو دارن، یه امیدی دارن و ... اما یکی مثل من که این وسط همه چیشو باخته هیچی نداره حتی حس اعتماد حتی امید حتی اعتماد به نفس. حادثه برای هر کس پیش میاد و برای من هم. میدونم خدا جای حق نشسته نه به ناله و نفرین خانمهای خیالپرداز گوش میده نه به دلایل منطقی و غیر منطقی آقای محق گوش میده نه به گریه های من. سهم هر کسی رو میده عادلانه

بی خیال بابا ir ۰۷:۳۱ - ۹۰/۱۲/۰۱
10
6

من متاهلم - دوست دختر دارم - ولی باهاش کاری نمیکنم که عذاب وجدان بگیرم - سکس هم نداریم فقط دوستیم - همدیگر را در مسایل راهنمایی میکنیم - اهان یکبار هم خواستکار داشت برایش رفتم تحقیق ... اینا چه حرفهایی که میزنید من نمی فهمم - مگه هر دوستی و رفقاتی خیانت است - عادل باشید - هر رابطعه ایی را دید الکی نکنید خیانت و شروع نکنید به ناسزا - عادل باشید و تا رابطه ایی را انالیز نکردید بهش انگ نزتید

پریسا au ۰۴:۴۵ - ۹۰/۱۲/۰۳
4
4

سلام من یکی از همین قربانی ها هستم، متاهل هستم و ۲ فرزند دارم. شوهرم نه از نظر احساسی نه جنسی مرا ارضا نمیمند یعنی ۱۱ سال کامل اینطوری زندکی کردم ولی بعد فهمیدم واقعا از نظر احساسی احتیاج دارم به یکنفر بلاخره بعد از سالها کسی را که علاقه داشتم پیدا کردم چند بار همو دیدیم اون آقا هم متاهل است با کسی که واقعا دوستش داشته ازدواج با عشق داشته ولی حالا فهمیدم بخاطر ۱ فرزند و شاید اصول و عقاید خانوادگی نمیتونه جدا بشه ولی احساس میکنم به کسان دیگه هم هست و رابطه جنسی هم داره ولی با زنش هم به تظاهر واقعا خوبه. ولی من خودم شخصا مثل کسانی هستم که همیشه تنها بودم شوهرم اصلا به من توجهی نمیکنه و با من جایی نمیره و من با ابن آقا احساس آرامش دارم ولی بعد از مدتی حالا زیاد به من توجهی نداره و من خودم هم به دلایلی مثل بچهام نمیخواهم از شوهرم جدا شوم ولی احتیاج به کسی دارم مثل این آقا به نظر شما چه اشکالی میبینید؟

ناشناس ir ۰۴:۱۷ - ۹۰/۱۲/۰۹
5
0

سلام من هم یکه خیانت دیده هستم ولی اشتباه کردم ومن هم خیانت کردم الان که این مطلب را می نویسم می بینم که زندگی خودم را تباه کردم به خاطر این مسئله شب و روز ندارم عذاب وجدان منو داره می کشه از خدا می خام هر لحظه بمیرم و دیگه روی این دنیا نباشم بچه هام فردا قربانی این کار های ما هستند ولی ما اصلا به اونها که فکر نمی کردیم فقط به فکر خودمون و انتقام بودیم ای وای بر ما دوستان عزیز قسمتون می دم اکه خیانت دیدید به خدا واگذارش کنید خودتون اینکار را جبران نکنید بدبخت می شید این دردی یه که سالها خوره روحم شده وعذاب میکشم خانمای عزیز مردای خوب ترا به خدا وقتی ازدواج کردین دیگه دوست دوم برای چی می خواهین برای بدبختیتون من به عنوان یه بدبخت دارم خودمو به شما معرفی می کنم پس ترا به هر کس می پرستین اشتباه نکنید شاید بعضی ها بگن این بنده خدا چقدر از خود راضیه خودش این کارها رو کرده حالا مارا منع می کنه بخدا تو این کارها هیچی جز بدبختی و گناه نیست پس بیدار باشید و خوب زندگی کنید و به فکر گلهای زندگیتان باشید که پر پر نشوند دوستدار همگی شما عذاب وجدان

masood ir ۰۸:۵۳ - ۹۰/۱۲/۰۹
18
9

سلام من متاهل هستم.ازدواج زودتر از موعد و عدم حس عشق و عاطفه واقعی فی مابین من و همسرم باعث شده تا با دختری دوستی کنم.من هیچ وقت در این یکسال آشنایی به خودم جرات ندادم برای خواستهای نامشروع از ایشان درخواستی کنم . با اینکه عاشقانه همدیگر رو دوست داریم اما پا فراتر از یک ارتباط عاطفی نمی گذاریم و تمام سعیمون بر این هست که مرهمی بر زخمهای همدیگه باشیم و دوست های واقعی. من قصد دارم تا هر موقع که قصد واقعی ازدواج نداره باهاش ارتباط داشته باشم و بهش گفتم که همیشه به ازدواج با خواستگارات فکر کن نه به من. فکر می کنم اگر واقعا" عاشقانه کسانی همدیگر رو دوست داشته باشند حتما" در حق هم فداکاری می کنند و حرمت عشق رو خوب نگه می دارند.

پاسخ ها

یلدا ir ۰۴:۱۶ - ۹۲/۱۰/۰۱

نمیدونم این اقا چه طور با خودش فکر کرده دختری که طبق گفته ی خودش عاشقانه دوسش داره الان میتونه به خاستگاراشم فکر کنه شما مردا دخترارو نمیشناسین یا خودتونو به اون راه زدین زندگیشو خراب کردی اقای محترم

الی ir ۰۳:۴۲ - ۹۲/۱۲/۰۸

آقا خجالت بکش واقعا که.به خودت و اون دختر فکر کردی اما خانمت چی؟

ravani ir ۰۳:۰۲ - ۹۰/۱۲/۱۳
9
3

سلام من یک دختر احمق بیشعورم ،که با وجود اینکه بارها و بارها این مقاله رو به همراه کامنتهاش خوندم بازم آدم نشدم و با یه مرد متاهل دوست شدم (فکر کنم هوس و هیجان ارتباط پنهانی باعث شد)الان حدود دو ماهه و ما هرروز تلفنی در ارتباط بودیم تا اینکه دو روز پیش ازم خواست به دفترش برم تا با خیال راحت بدور از چشم دیگران با هم حرف بزنیم .منم الاغ ،پاشدم رفتم و نمیدونم چرا کارهایی که ازم خواستو براش انجام دادم فکرشو بکنین آدم 28ساله که تا حالا دست هیچ کسی بهش نخورده با حقارت تمام تن به سکس دهانی بده !باورم نمیشه من اینقدر کثافت و بی لیاقت باشم می خوام که بمیرم و یاد اون لحظات نیفتم خانمها آقایان تو رو خدا با بچه هاتون رفیق باشین من از سر لجبازی با مادرم که با همه خواستگارهام مخالفت میکنه تن به این ذلت دادم مادرم خیلی کنترل گره و اصلا نمیذاره من تکون بخورم .دخترا اینقدر ساده نباشین که تا یکی گفت دوست دارم ولو شین مثل من SHAME ON ME دیگه نمیخوام حتی صدای اونو بشنوم منو خیلی تحقیر کرد نه اینکه بخواد تجاوز کنه ها !نه با زبون چرب و نرمش خامم کرد .من اصلا کاری ندارم که زنها یا مردهای متاهل مقصرند به نظر من همش تقصیر دخترای ساده و زود باور و احمقه .خانمها تورخدا با دخترهاتون اونقدر صمیمی باشین که راه و چاه زندگی رو بهش بگین نه مثل مادر من که هنوز فکر میکنه من بچه ام و نیاز جنسی ندارم اگه مادرم اجازه می داد با پسر ی دوست باشم و اینقده چکم نمیکرد من با یه مرد متاهل فقط به خاطر اینکه کاملا پنهانی میمونه رابطه بر قرار نمی کردم و صد البته قبول دارم که 90% تقصیر خودمه

masood ir ۰۷:۲۲ - ۹۰/۱۲/۱۴
12
1

سلام.من فکر می کنم که این ماجرا باید اینطور بد تموم می شد چون کسی که اینقدر احساسی با موردی به این مهمی برخورد کنه باید منتظر عواقب وخیم هم باشه. شما هیچوقت در دوست داشتن عجله نکن چون مردان متاهل متظاهر به مراتب خطرناک تر از مجردان خام هستند .

الناز ir ۱۲:۱۱ - ۹۰/۱۲/۱۷
2
2

من مدتیه از یکی اساتیدم خوشم اومده واونم همین طور با هم رابطه داریم ولی نه زیاد و...وقتی بین این همه بسر او...کسانی که دنبالم بودنند نتونستم دل ببندم به هیچ کدومشون واقعا من سالها برای رسیدن به چنین حس زیبایی حسرت میکشیدم وحالا حاضر نیستم چون متاهله پاروی دلم بزارم همه ی ادما یه روزی به کسی دلبسته میشن ومن هیچ موقع برای خودم همچین قانونی ندارم وخیلی فرقه بین زن زندگی تا دوست دخترشون.....

ناشناس ir ۱۰:۱۵ - ۹۰/۱۲/۱۸
6
2

سلام خیلی جالبه. همه رو خوندم. راستش منم خودم یکی از قربانیان این جریانم . همسرم همش با دخترهای مختلف دوست میشه. و نمیدونم چرا. میگن تنوع طلبی . منم تمام راه ها رو امتحان کردم ولی فکر کنم تنها راه این مسئله اینه که این مردها رو زنده به گور کنن.

دلارام ir ۰۲:۲۲ - ۹۰/۱۲/۲۱
7
5

من متاهلم اما درد من بابای خاعن به مادر و زندگیمونه اصلا عوض نشده ابروی ما اهمیت نداره طاقت اشکهای اروم و جگر سوزه خانوادمو ندارم روی حرفم با دخترا وخانمهای هست که نمیدونم چی خطابتون کنم هیچ مرد متاهلی شما رو دوست نداره شمارو فقط وفقط وفقط برای سرگرمی و بوالهوسی میخوان تاریخ انقضاتون که تموم شد مثل دستمال میندازن دور دوباره بر میگردن به خانوادشون و خیلی راحتتر از اونی که فکرشو بکنید فراموشتون میکنند.چون از اول یادی نبوده باور کنید احساستونو برای اونی بذارید که از بودن کنارش احساس ترس وعذاب وجدان نگیرید.پاکی یعنی من لیاقت اه و نفرین دیگران رو ندارم.

شایان ir ۱۱:۵۰ - ۹۰/۱۲/۲۱
0
0

متاسفم برای مسئولین سایت که طاقت حرف حق رو ندارن

شیلا ir ۰۱:۰۱ - ۹۰/۱۲/۲۲
4
3

منم یه دختر بی شعورم که نتونستم روی دل لعنتیم پا بزارم و بایه مرد زن و بچه دار دوست شدم.ولی با زبونش خامم کرد.خیلی پشیمونم ولی اگه هنوزم بهم روی خوش نشون بده خر میشم.درست همسن مادرمه اولین باریه که گرفتار یه همچین رابطه ای شدم الانم مثل سگ به طرف وابسته شدم! اون دیگه کاری به کار من نداره این منم که آویزونش شدم.واسه همین خیلی غصه میخورم.هم دوسش دارم هم نمیخوام زندگیش خراب شه.گاهی وقتا که مثل الان محلم نمیزاره دوست دارم زنگ بزنم به زنش همه چیو برملا کنم ولی دلم نمیاد شماره ی زنشو دزدکی از تو گوشیش برداشتم!الانم نه زاه پس دارم نه راه پیش خیلی داغونم چیکار کنم؟امیدوارم زنش زیاد نفرینم نکنه

خورشید حقیقت ir ۰۹:۴۸ - ۹۰/۱۲/۲۲
6
3

شما زنها موجودات خیلی بدبختی هستید وقتی خودتون به خودتون خیانت میکنید دیگه چه انتظاری از بعضی مردان حیوان صفت داریید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟ مطمئن باشید هر دختر یا زنی که با مرد متاهلی رابطه برقرار بکنه و زره ای صدمه به رابطه اون حیون بازن بدبختش بزنه از دنیا نمیره مگه خدا یه بلایی شبیه به همین به سرش بیاره................. شاید ما انسانیتم رو فراموش کنیم ولی خدا همیشه خدا بود وهست

دلارام ir ۰۳:۲۶ - ۹۰/۱۲/۲۲
6
1

اقای شایان مشکل شما خاصه افرین بر صبر و وفاداری شما امیدوارم شرایط همسرتون بهبود پیدا کنه و هر دو به ارامش برسید.خانم شیلا وشیلاها ارزش خودتون رو حفظ کنید اینقدر خودتون رو پایین نیارید به همه چیز خوب فکر کنید در این روابط حتی اگه به فرض محال حق با شما باشه شما محکومید شما باعث از هم پاشیدن زندگی طرف همسرشو فرزندان اونها میشید.واقعا از این رابطه چیزی غیر از محبت توجه علاقه و... میخواهید مطمئن باشید غیر از تحقیر و دلشکستگی از درون و نفرین وبدنامی یک عمر چیزی حاصلتون نمیشه.من هم یک خانم جوون هستم حس و حالتونو درک میکنم یه مدت اشتباه کردید حالا دیگه تمومش کنید از ذهنتون پاکش کنید سخته ولی ممکنه نتیجه اش در نهایت چیزی جز خیر و ارامش نیست ذهن و دلتونو پاک نگه دارید .سخته ولی ممکنه.

صبا ir ۰۷:۳۲ - ۹۰/۱۲/۲۲
5
17

سلام دوستی با یه مرد متاهل اصلا به معنای خراب کردن زندگی همسرش نیست من چون دوسش دارم همیشه حواسم هست که به زندگی خانوادگیش لطمه نخوره هیچ برنامه ای هم برای به دست آوردنش ندارم اون برای من فقط یه دوسته سعی میکنم رو جنسیتش زیاد مانور ندم وفقط به عنوان یه دوست که خیلی برام عزیزه با قضیه برخورد کنم هرگز دلم نمیخواد زندگیش به هم بخوره هرگز تنها دلیل دوستیمون هم روابط زیبای انسانیه امیدوارم به همدیگه به عنوان جنس زن یا جنس مرد نگاه نکنیم وقتی پای روابط زیبا و سالم انسانی پیش میاد زندگی اونقدر زیبا میشه که همه این حرفها و بحثها رنگ میبازن زندگی قشنگتر از این حرفهاست خرابش نکنید یادمون باشه که هیچ کس مال کس دیگه ای نیست ما آدمها فقط در کنار هم قرار میگیریم نفرین کار آدمهای ضعیفه قوی باشید و با منطق مشکلاتتون رو حل کنید موفق باشید

صبا2 ir ۱۱:۵۶ - ۹۰/۱۲/۲۲
8
0

منم از این فکرا زیاد داشتم دوستی پاک زندگی زیبا روابط پاک اما حالا مثل اشغال باهام رفتار شده زندگی جهنمی رابطه کثیف حیوانی و خودکشی نافرجام خودتونو گول نزنید

میم ir ۱۲:۴۴ - ۹۰/۱۲/۲۴
2
4

من یه دختر 26 ساله هستم که از سر مشکلات خانوادگی و به پوچی رسیدن و اصرار استادم که باهاش کار می کردم باهاش دوست شدم .. تو مقطعی از زندگی که خیلی تنها بودم و احساس بدبختی می کردم... همه رویاهام خراب شد.. حالا که همسرش فهمیده.. من دارم از عذاب وجدان می میرم.. شب و روز ندارم..و باهاش بدرفتاری می کنم اما دوسش دارم هیچ وقت نمی خواستم زندگیش خراب بشه اون جز خوبی به من کاری نکرده ... همه اش تقصیر منه... الان شرمنده ی همه هستم... می خوام تمومش کنم... هرچند شنبه تولدشه و کلی قرار و برنامه با هم داشتیم و چقدر اشتیاق داشتم... اون خیلی احساسیه خیلی دوسم داره خیلی نگرانشم... اما مثه دیوونه ها شدم نمی دونم چرا باهاش بدرفتاری می کنم و اون همه اش صبوری می کنه... آخ که چقد شرمنده و ناراحتم.... دلم می خواست با یکی که منو بفهمه حرف بزنم و کمکم کنه... همه ی مطالب رو خوندم کم یآرومم کرد..ممنون از همتون ... امیدوارم مشکلات هممون حل بشه..

کوروش ir ۰۱:۲۲ - ۹۰/۱۲/۲۵
13
2

همه مقاله ها را خوندم خندم میگیره از این همه حماقت دخترا اگه مسئاله جنسی در کار نبود که ما مردا محل سگم بهتون نمیذاشتیم اگه بنا به دوستی باشه این همه مرد برا دوستی دیگه چرا این همه زحمت به خودمون بدیم.برای ما مردها فرقی نمیکنه از چه قشر و فرهنگی باشیم اینجور دخترا یه هرجایی به حساب میان.کسی که امروز با من باشه فردا کنار یه مرد دیگس هیچ استثنایی هم نداره.این صبوری و زبون ریختن برا کام دل گرفتنه دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره ماها هیچ وقت به اینجور زنها دل نمیبندیم این قصه ها رو شما از خودتون در میارین لا اقل این نظر منو همه مردایی که تو زندگی و محل کارم برخورد داشتم.بانوان نجیب و با حیا هیچ وقت و به هیچ بهانه ای خودشونو دم دستی نمیکنند ما همونقدر که برای این بانوان احترام قائلیم همونقدر از دخترا و زنهای دم دستی حالمون به هم میخوره.نمیدونم چرا اینا رو نوشتم شاید چون از این همه حماقت و دروغ تعجب کردم.

الناز ir ۰۵:۰۰ - ۹۰/۱۲/۲۵
4
3

به اقا کورش میگم !مسئله ی جنسی برای خانومام مث اقایون هست!آره ولی به خودتونم یکم بخندین ................شما مردا هیچ وقت نمیتونید دختر نجیبو از غیر نجیب تشخیص بدین منم میتونم ظاهرمو برخوردامو جلوی دیگران نجیب جلوه بدن ولی با کسی که دوسش دارم ومتاهله دوست باشم!مگه من کم لذت میبرم از این رابطه ؟همه هم رو پاکیم قسم بخورند....من خیلی از دخترارو میبینم که بقیه روشون قسم میخورند ولی با متاهل دوست شدن سکس داشتن وخاستگاراشون وشوهرشون روحشونم خبر نداره هیچ !به عقل جنم نمیرسه البته از سادگی بعضیهاست که خودشونو نشون میدن به همه.................

کوروش ir ۱۲:۰۲ - ۹۰/۱۲/۲۶
8
1

یه سند خوب برا حرفام پیدا شد.محض اطلاعتون ما مردا با یه نگاه میفهمیم طرف اهل چیزی هست یا نه.مسئاله جنسی شما و چطور تخلیه کردنش به خودتون مربوطه مهم اینه که برای مردای متاهل نجیب به حساب نیای حالا اگه کسی بخواد به چشم یه نا نجیب دیده بشه واز این رابطه لذت هم ببره برمیگرده به خودشو صفتش.اونی که یه دختر نجیبو از یه دست خورده تشخیص نده یا یه احمقه یا به احتمال زیاد یه جای کارش میلنگه.در ضمن ما کاری به ظاهر نداریم اونی که احلش باشه دهن باز کنه ما تا ته خط رفتیم در هر حال بازم به طرز فکرتون جمیعا با دوستان خندیدیم.

پاسخ ها

نسیم سحری ir ۰۱:۳۱ - ۹۳/۰۴/۲۹

واقعا متاسفم که هنوز همچین مردایی مثل این کوروش زنده هستن و نفس میکشن تف به مردایی که زن رو فقط واسه سکس میخوان وبه چشم یک انسان بهش نگاه نمیکنند این همه پیامبر اومد که مردای بی شعور مثل این کوروش آدم بشن ولی افسوس اتفاقا ما زن ها هم فرق مرد نجیب و پاک رو با مرد دست خورده هرزه میفهمیم ولی نمیدونم چرا اجازه میدیم به احساسمون توهین بشه شاید از تنهایی

شایسته ch ۰۵:۲۶ - ۹۰/۱۲/۲۶
3
2

منم دقیقا مث توام یکساله کا این رابطه رو دارم و منم فقط به دوستی باهاش قانم و دارم عاشق می شم

الناز به کوروش ir ۰۹:۵۵ - ۹۰/۱۲/۲۶
6
2

کسی مرد متاهلو واسه ازدواج نمیخاد!!!بنابرین زیاد مهم نیست که اقا کوروش فرمودنند مهم اینه که برای مردای متاهل نجیب به حساب نیای !!!!!!!!!!!!!! بعدشم پسرا نمیتئنن دختر نجیبو از غیر نجیب تشخیص بدن!مگر پزشکی قانونی!!!!!!!!!!راستی چه جوری با دهن باز کردن میفهمین بابا شما lمردا همتون یه پا روانشناس!غیب گو!یا شایدم جن هستین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masood ir ۰۳:۲۲ - ۹۰/۱۲/۲۸
4
3

من فکر می کنم همه جور آدم با همه جور سلیقه و منش و رفتار وجود داره، بنابراین بهتره هر کسی درباره رابطه خودش صحبت کنه تا کلی گویی درباره دیگران. من 1 ساله با دختری دوست هستم و هیچ مشکلی هم نداریم...اینها همه بر میگرده به طرز نگرش هرکس درباره رابطه و کلی گویی و نتیجه گیری ، تلرانس خطای بالایی دارند که نمی شود به آن اتکا کرد

مهدی ir ۰۶:۳۰ - ۹۰/۱۲/۲۸
3
1

این بحث یک طرفه به قاضی رفتنه ، شاید نویسنده ابعاد مختلف این رابطه را در نظر نگرفته باشن ف چون یک رابطه صحیح و با اخلاق می تونه راهگشای بسیاری از مسائل هم باشه ، من یک ساله که با دختری مهربون و صادق آشنا شدم ، نه تنها به عنوان یه جنس درجه دو باهاش برخورد نکردم بلکه سعی کردم با ابعاد وسیعی که داره خودم را تکمیل کنم ، بنابراین تمام مسائل در این مقاله مطرح نشده و فقط به نکات منفی اونم در مورد مردای هوس باز پرداخته شده . آیا همه مردا اینطورن؟

؟؟؟ ir ۰۸:۲۵ - ۹۰/۱۲/۲۸
12
2

دقیقا همینطوره همه مردا اینطورند.اقای؟مهدی لطفا کمی درباره ابعاد مورد نظرتون توضیح بدید.ایا متاهلید؟با این حرفها دخترای ساده رو گمراه نکنید.به طور کلی برای همه اقایون با این طرز فکر مینویسم ایا مایلید همسر شما رابطه ای اینچنینی با یک اقای متمدن و محترم مثل خودتون در حد دوستی و به دور از دید یک جنس دوم داشته باشه و مشکلاتش را با این مرد صادق و مهربون حل کنه؟

پاسخ ها

ندا ir ۱۲:۲۴ - ۹۰/۱۲/۲۹

مثل اینکه شما خیلی عصبانی هستی عزیزم،نکنه خیانت دیدی؟ولی واقعا مردا هوسبازن،چرا به همسرشون اکتفا نمیکنن؟فک کنین زن بیچاره باید تو خونه از بچه ها نگهداری کنه و ...اونوقت آقا دنبال خوش گدرونیه!!!!!!!!!!!

f.nj ir ۱۱:۱۸ - ۹۰/۱۲/۲۸
2
2

من این مقاله رو همراه با تمامی نظراتش خوندم،راستش منم درگیر همچین مساله ایی هستم،اولاش ساده شروع میشه اما وقتی ادامه دادی و قضیه احساسات اومد وسط کم کم متوجه میشی که خیلی سخته وباید خیلی چیزا رو تحمل کنی واگه کسیم نداشته باشی که باهاش درد دل کنی که دبگه بدترروانی میشی وسر مساله هایی که میشه راحت حلش کرد هی بطرفت گیر بیخود میدی امروز بهش گفتم به شرطی حاضرم باش بمونم که یه دوس پسر بگیرم واونم باید درد ورنج یه رابطه مثلثی رو تحمل کنه بهم گفت من نمیتونم حضور کس دیگه رو تحمل کنم،برام عجیبه چطور اون که یه مرده و احساساتش از من کمتره نمیتونه حضور کس دیگه رو تحمل کنه اما از نظر اون من که یه زنم باید تحمل کنم تازه خانما حسودم هستن،اگه فقط به فکر وقت گذرونی باهاش بودم برام اهمیتی دناشت که متاهله اما من احمق دوستش دارم ودوست دارم ازش بپرسم کدوم عاشق بوده که حضور یکی دیگه رو تو زندگی عشقش تحمل کرده؟واقعا برام سواله اینو نمیفهمه یا نمیخواد بفهمه؟نمیفهمه چقدر برام سخته؟من انتظاری ازش ندارم فقط میخوام برم چون تحمل این رابطه برام سخت وعذاب آوره،خدایا نمیشداینطوری نشه ،آرزو به دلمون موند یه دفعه بهم بگه حق نداری ازدواج کنی من تا همیشه هستم ،این منطقش منو کشته!آه که چقدر هوای دلم بارونیه وسارا خانم واقعا که حرف دل منو زدی(خیلی وقت بود تنها بودم و تنهایی آزارم می داد . تا ی روز تو خیابون بهم شماره داد .توی زندگیم هنوز ی دوست خوب نداشتم کسی که معرفت داشته باشه و فکرش تیغ زدن یا سکس نباشه واقعا معنی پسر خوب را نمیدونستم .هر وقت نیاز داشتم کسی باشه تنها بودم تا علی آمد توی زندگی ام. انقدر با محبت و بامعرفت بود که فکرشم نمی کردم.همون جلسه دوم سوم بود که گفت زن داره و دو تا بچه .گفت زنش زن خوبیه اما اون دوسش نداره .حالا دیگه فرقی نمی کرد من انقدر علی را دوست دارم انقدر خلا تنهایی منو پر کرده که نمی تونم رهاش کنم .اوایل عذاب وجدان داشتم.اما الان بیشتر حسودی می کنم . فکر اینکه اون از پیش من میره پیش یکی دیگه منو میکشه .اما واقعا نمی خوام این رابطه ریشه دار تر شه .تمام فکرم این شده که اقلا رابطه را کم کنم . واسم دعا کنید که مهرش از دلم بره .من به تنهایی عادت دارم بر می گردم به زندگی عادیم.این را هم بگم اونایی که منو میشناسن میگن که چه دختر خوب و خوش اخلاق ومهربونیم پس فکر نکنید هر کس این کار کرد ی بد ذات هست که دنبال پوله نه به خدا این طور نیست)

f.nj ir ۱۲:۰۸ - ۹۰/۱۲/۲۹
4
1

کلا خودتونو درگیر این روابط احمقانه نکنید.اگه اول راهید زود تمومش کنید که ارزش نداره.علاوه بر اینکه خیانت و گناهه این روابط مثل سرابه.عیب ما خانما اینکه احساساتی هستیم و خیلی جاها باعث ضرره.احساسات باید تو روابط منتهی به ازدواج باشه ودر بقیه موارد باید کنترل بشه هر چند سخت باشه.کاش این مقاله رو زودتر دیده بودم،الان خیلی پشیمونم،خدا منو ببخشه

bb ir ۱۲:۲۸ - ۹۰/۱۲/۲۹
2
1

یه خانم که با یه آقای متاهل دوست lمیشه باید اینو بدونه هیچوقت اون مرد بطور کامل نمیتونه از نظر احساسی مال اون باشه و اگر احساس تعلقی پیدا کنه بازهم ته قلبش میدونه که هیچوقت اون شخص مال خودش نیست .اما اقایون هم متاسفانه به راحتی وفقط برای تنوع دنبال زن یا دختر دیگه ای راه میفتن وزن و بچه هاشون برای نشون دادن زندگی اجتماعیشونه ودوست دخترشون هم برای رابطه عاطفی و...پس در این ارتباط اشتباه از هردو طرفه))---آره شاید کار بدی باشه با یه مرد متاهل دوست باشیم ولی مرد متاهل برای کسی که فقط می خواد دوست باشه و اوقات فراغت گزینه خوبی هست چون اون وقت اونم چیزی داره برای آبروش و این دو نفر راحت تر می تواند با هم کنار بیان و اونطوری فقط خطر خانم رو تحدید نمی کنه ولی با مرد مجرد دوست بودن بدیش اینکه اون آبرو و خانواده ای نداره و هر بلایی می خواد سر دختر بیچاره میاره اون بیچارام بخاطر آبروش صداش در نمی اد و پسر کمال سو استفاده رو می کنه)—( آخه من نمیدونم چنین خانومایی با خودشون چی فکر می کنن ، آیا به اون مردی که چنین خیانت بزرگی رو کرده و گول تو رو خورده ، میشه اعتماد کرد ؟ و چه تضمینی هست که بعد از ازدواج با چنین مردی ، این داستان برای خودت تکرار نشه و یه زن دیگه قاپ مرده رو ندزده ؟ خب بالاخره هرچی باشه دست بالا دست بسیار است دیگه .... خانوم به ظاهر محترم !!! و آه زن قبلی مرد ، پشت سرته ...یادت باشه ! آه مظلوم بی جواب نمی مونه ! برو نمونه اش رو توی تاریخ جستجو کن و ببین ! و ببین که تاریخ تکرار میشه ... فقط امیدوارم تو خواب نمونی و از این خواب خرگوشی و خیال خوش ات ، تا دیر نشده بیرون بیای و درس بگیری!)—( شما فقط یک درملیون ازاین مشکلات را گفتید.این آقاحتی یکصدم ثانیه هم به توتعلق نداره.همیشه بایددرحال مخفی کاری باشی تا کسی چیزی نفهمه.مثل همه دختر پسرها نمیتونی توی یه جمع حتی رستوران باشی.همیشه باید درحال سرویس دهی باشی چون بدون اونی که بفهمی عاشقش شدی.به اون دوستی که گفته بود برای دوستی خوبند باید بگم اشتباه نکن،داغون میشی.من بدون اینکه بفهمم توی این دورباطل افتادم دارم تباه میشم.)—( به نظر من دوستی باید هدف دار باشه. یعنی چه دختر و چه پسر باید کسی رو واسه دوستی انتخاب کنن که حدس میزنن میتونه شریک زندگی خوبی تو آینده واسشون باشه. و مدتی باهم دوست باشن و اگه دیدن به درد هم نمی خورن زود از هم جدا بشن. چون هر دوستی که به ازدواج ختم نشه بالاخره یه روز به جدایی ختم میشه پس بهتر تا وابستگی ایجاد نشده از هم جدا شد.)( مردهای و زن های متعهل در زندگی مثل رهگزران و آبران پیاده ای هستند که فقط باید سلام کرد و لبخندی زد و گذشت . نباید عمر و وقت با ارزش خودتو با اونا تلف کنی . چون فقط برای ارضای خودشون جلو میان)( دلم گرفته از این همه بی وفایی .از این همه رنج ادمهای عاشق.تا کی قراره این مسائل ادامه پیدا کنه.تو رو خدا دست بردارید.تو رو خدا بیایید و راه دور نرید !به همسرتون عشق بورزید اونه که به شما نیاز داره ،اونه که می خواد همیشه کنار شما باشه و میخواد با خوشبختیه شما خوشبخت بشه. تو رو خدا دست بردارید .خیانت جز لحظه ای شادی و یک عمر پشیمونی چیز دیگه ای نداره.عشق زیباست بیاین همه با هم درکش کنیم.)( هنوز مردها را نمیشناسید....مردها نیز از نزاع دوری میکنند...مردها برای زنها احترام قائل اند مردها نیز با بوسه ای از سر مهر عاشق میشوند هنوز مردها را نمیشناسید انها نیز تسلیم بی چون و چرای محبتند)

شیلا ir ۱۲:۳۰ - ۹۰/۱۲/۲۹
2
0

آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند...

یاشار ir ۱۲:۳۳ - ۹۰/۱۲/۲۹
2
0

واقعا که آدما خودشونا درگیر چه کارا که نمیکنن!شکرت خدا

نازنین ir ۱۲:۳۹ - ۹۰/۱۲/۲۹
0
0

کلا با رابطه با متاهل مخالفم اما انصافا همه چیز مطلق نیست،همه جور آدم با شرایط مختلف وجود داره به نظرم فقط نباید از دیدگاه خودمون نگاه کنیم،خوش باشید وسال نو پیشاپیش مبارک

زهرا ir ۱۲:۴۵ - ۹۰/۱۲/۲۹
4
1

رابطه با متاهل که شدیدا اشتباهه اما خب آخه پسرای مجردم بدرد نمیخورن البته اینایی که من دیدم از خوبا معذرت میخوام،کلا آدم باید تنهایی سیر کنه تا دردسرم نداشته باشه ولی سخت میگذره اونجوریم

علی ir ۱۲:۴۷ - ۹۰/۱۲/۲۹
0
1

تو همه چی هم خوب هست هم بد

حمید رضا ir ۱۲:۵۱ - ۹۰/۱۲/۲۹
3
0

بانظر مهدی موافقم واز؟؟؟میخوام اینقدر خشن برخورد نکنه،ولی حرفای ؟؟؟قابل تامله روش فکر کن آقا مهدی

دوست دختر مجید ir ۱۰:۰۲ - ۹۱/۰۱/۱۴
2
4

وقتی به دوستم گفتم و گفت مواظب باش دوسنی با مرد متاهل یه چاه عمیق....

بی نوا ir ۱۱:۴۵ - ۹۱/۰۱/۱۵
3
1

عاجزانه میخوام یکی بگه چطوری به این رابطه ام پایان بدم نمیخوام فکر کنه شخص جدیدی اومده تو زندگیم ،آخه خیلی دوستش دارم ولی قطعا ترکش میکنم ،تنهایی خیلی سخته اما زندگی بی دغدغه مهمتره ]همش میترسم یه وقت مامان عزیزم بفهمه اونوقت خودمو میکشم بخاطر رابطه با مرد متاهل توروخدا بهم بگین چطوری تمومش کنم

پاسخ ها

masood ir ۰۴:۰۷ - ۹۱/۰۱/۱۶

فقط یک را هست...باید واقعا" بخواهی که تمومش کنی.

؟؟؟ ir ۱۲:۴۵ - ۹۱/۰۱/۱۷
15
1

این هیچ مفهومی ندارد که نفر دوم زندگی کسی باشید در صورتی که میدانید به اندازه کافی خوب هستید که نفر اول زندگی کس دیگری باشید.ارزش خود را حفظ کنید.

پاسخ ها

بی نوا ir ۰۱:۴۴ - ۹۱/۰۱/۲۰

بخدا خیلی شرمنده ام ،شرمنده خانوادم ،خانواده اون و از همه بیشتر شرمنده خدا ، ولی آخه وسط این همه عشق و مهربانی که بین ماست یهو نمی تونم بگم که نمیشه دیگه ،منتظر یه بهونه ام تووخدا کمکم کنید راه حل بدین

نمیدونم ir ۱۰:۵۹ - ۹۱/۰۱/۲۱
3
3

سلام به همه، من یه دخترم که یه مدت با یه مرد متاهل حس عاشقانه دو طرفه داشتیم، با این قرار که اون گفته بود همسرش بخاطر بچه دار نشدنشون قراره ازش جدا بشه، بعد از مدتی حدود یک سال حرف هایی که زده بود عملی نشد و گفت تو دادگاه نشد!!! برای من جدا شدن ازش خیلی سخت بودو هر روز درگیر این مساله بودم ، ما به رابطه دوستی مون ادامه میدیم اما با دعوا و گریه و ... این روزا من با یه مساله تازه درگیر شدم و اونم اینکه دوستم از من خواسته یه جور دیگه از اول با هم شروع کنیم، در واقع میخواد بهم نزذیک تر بشیم (خودتون دیگه میدونید منظورم چیه) میگه اینجوری من به آرامش میرسم... میگه به خودش هم خیلی انرژی میده و کلی حرفای روشنفکرانه ... من به کمک همه شماها دوستان خوب نیاز دارم، منتظر حرفاتون هستم...

جواب ir ۱۲:۴۷ - ۹۱/۰۱/۲۲
10
1

واقعا نمیدونی چیکار کنی.بهش جواب مثبت بده تا هر دو به ارامش برسید!!!!! چرا اینقدر بی فکرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟حتی نگارش متنی که نوشتی و بعد خوندیش تو رو به فکر ننداخت؟چرا ما خانمها با حرفهای ابلهانه این جور مردها همه حواسمون ر از دست میدیم.مطمئن باش بعد از اتمام کارش باهات که امیدوارم این مسئاله هیچوقت برات اتفاق نیافته رهات میکنه وتو میمونی با یه دنیا بیچارگی.لطفا کمی به اخر این کار فکر کن بعد از این قضیه چی میخواد بشه؟یعنی هیچ وقت نمیخوای یه زندگی فقط واسه خودت داشته باشی؟گوهر وجودت رو حفظ کن .یه راه دیگه:ازش بخواه تو رو همسر رسمی خودش کنه بر فرض محال که در مورد همسرش و دادگاه درست گفته باشه کسی نمیتونه جلوی کارش رو بگیره ولی صد در صد مطمئن باش محاله قبول کنه.

سعید ir ۰۲:۳۲ - ۹۱/۰۱/۲۵
8
2

مرد یک مرد هستم...مردی که به دلیل سرد بودن و ناآگاهی همسرش مجبور شد تا با دختری رابطه دوستی بر قرار کنه...حدود یکسال میشه که شدیدا" به هم علاقه مند شدیم اگرچه رابطه ما کاملا" تعریف شده است و شاید ماهی یکبار همدیگر رو ببینیم اما همین هم در روحیه هر دو مون خیلی تاثیر گذاشته و بهم وابستگی عجیبی پیدا کردیم...دلیلش هم تفاهم در موضوعات مختلف زندگی هست...اما هر چه هم که رابطه فقط در حد حرف زدن و کمک های شخصی باشه باز هم کار جالبی نیست و این موضوع حتما" اثرات بدی در زندگی هر دو طرف خواهد داشت چه برسه به روابطی که خیلی نزدیک و راحت تر برقرار می شه!! به هر حال اگر شما از کسانی هستید که مثل من همسر مناسبی ندارید قبل از اینکه به این کار دست بزنید تلاش کنید تا رابطه منطقی و قوی با همسر خودتون برقرار کنید اگر جواب نداد به نظر من تحمل این زندگی خیلی بهتر از ایجاد یک رابطه جدید و درگیر کردن یک دختر معصوم در این ماجراست...و توصیه آخر اینکه همیشه مرد باشیم و نگاه شوم به زنها نداشته باشیم

مستانه ir ۰۲:۰۴ - ۹۱/۰۲/۰۵
5
3

همه ی اونایی که فکر میکنید اگه با مرد نامردی دوست بشیدزنش نمی فهمه !و نامردایی که فکرمیکنید زنتون احمقه وحالیش نیست !همتون در اشتباهید چون همه زنها بوی زن رو توزندگشون از هزار فرسخی تشخیص میدن. شاید به روتون نیارن اما میفهمن.و شما خانم صبا که ادعا میکنی طرفتون رو دوست داری و دلت نمیخوادمزاحم زندگیش بشی اما شدی !چون بین دونفر قرار گرفتی ! شماکه به دنبال انسانیت وروابط انسانی هست به دنبال زیبایی زندگی هستی!هیچ میدونی خود شما دنیارو برای اون زن جای ناامنی کردی و باعث میشی تنهامفهوم خیانت پنهانی عاطفی رواز روابط به ظاهر انسانی شماوشوهرش دریافت کنه. چرا اینقدر مطمئنی دنیابرای اون جهنم نشده. چطوری زندگی زیباست وقتی اون زن دیگه به شوهرش اعتماد نداره یا خود شما در آینده دنیارو چطورپراز عشق وزیبایی میبینی وقتی که تنهاعشقتون زنهای دیگه رودر آزادی روابط شخصی –عاطفی –احساسی – تجربی و یا حتی جنسی به شما ترجیح میده .معلومه که دنیابرای شما جای قشنگیه وقتی که هردوتون از تمام زوایای رابطه تون باخبرید اما دنیا برای اون زن بیچاره که به زمین وزمان مشکوکه و نمیدونه کجای قلب شوهرشه ،نمیدونه کجای زندگیشه ،یا اینکه شوهرش چجورآدمیه حتی نتونسته بشناستش جای وحشتناکیه .خودشما درآینده یه زندگی پراز اظطراب وعلامت سوال رو میتونی تحمل کنی؟ این چه جور انسانیتیه؟

مستانه ir ۰۲:۵۸ - ۹۱/۰۲/۰۵
4
2

من کاری به اسلام ندارم که اجازه داده یا نداده.اینم میدونم که خیلی از خانم ها لیاقت مرد خب رو ندارن.روی حرفم با آقایونه که باکوچکترین کمبودی روبه سمت یه خانم دیگه میکنن.اون یه روزی عشق شمابود که شماانتخابش کردید پس بهش احترام بذارید.واینکه نذارید مرغ همسایه براتون غازبشه.شاید خداوند خیری دروجود همسرتون گذاشته که شمانمیدونید.سعی کنید جنبه های مثبت همسرتون که تابه حال ندیدیدرو کشف کنید ازراههای مختلف وارد بشید همسرتون رو زیروروکنید بشناسیدش. شما هم معایب ونواقصی دارید که اونها هم تحمل کردن!هردو باهم به رشدوکمال برسید هردو باهم نواقصتون روبرطرف کنید کمکش کنید تا نواقصش روبرطرف کنه ، بخشش ،صبوری، بزرگی روح سازندتون روامتحان کنید براتون لذت بخش خواهدبود.ازاین رهگذر به خودشناسی هم میرسین.تنهاتواین راهه که تجربه های شیرینی که برای هردوتون مشترکه به دست میارین.اینطوری زندگیتون به خودش معنی میگیره.راه مشترک، مقصد مشترک، تجربه های مشترک ،و...زندگی روکشف کنین بسازین.ازاین دخترهاوزنهای هرزه چیزی درنمیاد همونایی که ازفرط بیکاری،بی شوهری، بی پولی ،بی ارزشی،بی هدفی،کمبودهای عاطفی،نادونی ،یا حتی عقده های روانی قصد وقت وزندگی وجیب ودنیاوآخرتتون می کنن.اکثرشون قصدسواستفاده مالی دارن یااینکه تازمان شوهرکردن دنبال سرگرمی می گردن.خودتون،آخرت،زندگی وسرمایه های عاطفی همسرتون رو دست آویزاین هرزه های بی ارزش نکنید.اگروقت اضافه،انرژی اضافه، پول اضافه، محبت زیاد دارین مطمئن باشید کسی لایق تر ازهمسرتون،مادر بچه هاتون، یاور روزای سخت وپیریتون، پرستارروزای مریضیتون ازهمه مهمتر عشقتون نیست.در غیر اینصورت منتظرآینده ای بی معنا وپرازتنهایی باشید.این روابط تا ابد تداوم نداره. این تیپ زنهاودخترها به دنبال منفعت هستند مثل انگل به شما میچسبن و دیر یازود روزی که خوب انرژی شماروتلف کردن ، زندگیتونو خراب کردن وشمادیگه براشون منفعتی نداشتید ،رهاتون میکنن و میرن. گول نخورید گاهی هم برای اثبات دوستیشون خدماتی هم ارئه میدن اما اونم فریبه!

دانیال de ۱۰:۴۶ - ۹۱/۰۲/۰۶
0
2

سلام آقا مهدی اگه تو جامعه ای مردها تعدادشون از خانم ها بیشتر باشه حکم چیه؟!

پشیمان ir ۱۱:۵۶ - ۹۱/۰۲/۱۰
3
2

من هم در محیط کار با یه آقای متعهل متاسفانه اشنا شدم خیلی سعی کردم فراکوشش کنم اما نشداخه اون واقعا خوبه بهم میگه حتی اگرنمیخوای دوست باشی نباش امامن همیشه کنارت هستم من بهش وابسته شدم میدونم اخرش نابودی من هست به خدا من اصلا نمیخواستم دوست بشم اصرار ومهربونییش باعث این دوستی شد

شهلا ir ۰۸:۲۴ - ۹۱/۰۲/۱۰
5
0

دوستان عزیز اگر همیشه ملاک ومعیار کارهای ما خدا باشد همیشه ارامش خواهیم داشت.من به خاط کارم مجبورم با مردا در تماس باشم با اینکه سر و وضع خیلی مرتبی دارم وتنها ماده ارایشیم کرم ضد افتابه.اما با این حال پیشنهاد دوستی از طرف مردا دارم .که حتی بعضی وق ا برا کسی با شرایط من که تنها ومجرده وسوسه انگیزه. قیا فه نسبتا خوبی دارم .اما زود خودم وجمع وجور میکنم.به نظر من چه مرد وچه زن اگر رابطه خوبی با خدا داشته باشن تو هر شرایطی هم باشن میتونن گناه نکنه .ما باید ارامش رو از خدا بخوایم. هیچ وقت حتی اگه ازدواج موفقی هم داشته باشیم اما خدا رو ناشته باشیم نمیتونیم به ارامش برسیم .موفق باشید.

یه ارزو ir ۱۲:۴۵ - ۹۱/۰۲/۱۱
5
3

ارزوی مرگ زجر اور برا همه هرزه های کثافت و مردای پست و بی همه چیز دارم لعنت خدا به همتون.

مستانه ir ۱۲:۱۵ - ۹۱/۰۲/۱۲
7
3

به یه آرزو: ازخدابراتون آرزوی صبروآرامش دارم. به پشیمان: امیدوارم یه روز به یه آدم مهربون شوهرکنی که به یه دختر احمق مثل تواصرارکنه که تا همیشه کنارش باشه! بعداون دختراحمق مثل تونتونه پیشنهادکثیف شوهر مهربونتو ردکنه وبه شوهرت وابسته شه ومهربونی شوهرت باعث این دوستی بشه!!!! خوبه؟! حیوونیت تا کجا؟!!!!

جواب یه آرزو ir ۱۰:۲۳ - ۹۱/۰۲/۱۲
6
6

خانم یا آقای عزیز ،می دونم این جور رابطه ها خیلی دور از اخلاقیاته ،ولی هیچ وقت اینجوری نگین ،منم یه وقتی میشنیدم کسی با یه متاهل دوسته حالم ازش بهم میخورد و همه جا میگفتم اه لعنت به این خانمها و آقایان هرزه ،ولی حالا که خودم عاشق شدم و با یه آقای متاهل دوستم با خودم میگم کاش کسی رو شماتت نمیکردم سرم بیاد. خیلی از خودم بدم میاد ولی بدجوری گرفتارشدم کاملا ناخواسته ، انگار کائنات میخواست چنان درسی بهم بده که از بالا منبر بیام پایین تو هم مواظب خودت باش چون تو شرایط اون افراد نیستی تا بفهمی چجوری گرفتار شدن هیچ کس دوست نداره سایه یک زندگی باشه یا دستمالی این و اون بشه ولی روزگاره دیگه پیش اوورده مرسی

CICICLI ir ۱۰:۵۴ - ۹۱/۰۲/۱۶
4
0

سلام من یه دخترم ،که تا حالا 5تا دوست پسر داشتم الانم 30سالمه و مجردم میخواستم بگم متاسفانه مردای متاهل خیلی نامردن این حرفم برمیگرده به دوستی با2 نفر آقای متاهل ،اونا فقط و فقط سکس میخوان و بس .تازه اون دومیه اونقدر پست بود که زن بدبختش رو تخت بیمارستان بود و زجر میکشید و اون داشت با من ...میکرد وقتی فهمیدم حالم ازش بهم خورد نمیدونید چقدر با خونسردی و وقاحت میگفت{ :اونم وقت پیدا کرده واسه مریضیش! ،نمیتونم به عشقو حالم برسم باید پسرمو خودم ببرم مدرسه و...}یعنی آخره پستیییییییییییییی و نکته دیگه اینکه واسه بدست اووردن زنش سه سال رودروری مادرش ایستاده بود خبر مرگش عاشق زنش بود ه . اگه ما خانمها تفمون رو هم به مردای متاهل نندازیم اینقده مردای متاهل هرزه نمیشن و به همون خانم اولشون التماس هم خواهند کرد .

پشیمان ir ۰۹:۵۷ - ۹۱/۰۲/۱۷
5
0

مستانه من خودم میدانم که جواب کارم را میگیرم اما من هم همیشه هر کس این کار را میکرد بهش میخندیدم میگفتم مگه میشه با یه مرد زن دار دوست شو اما شدم پشیمانم الان چند روزه دیگه باهاش حرف نمیزنم از خدا میخوام کمککم کنه تا برای همیشه از زندگیم بره بیرون

سعید ir ۰۱:۴۹ - ۹۱/۰۲/۱۷
1
3

سلام من یک مرد متاهل هستم ولی به نظر من هر مردی به یک دوست زن احتیاج داره چون همه مردها و زنها با هم خوب جفت نیستند ولی با زن و مرد غریبه خیلی راحتتر هستند پس چرا نباید برای خود دوستی با وفا و صادق داشته باشن

پاسخ ها

ala ir ۱۱:۲۷ - ۹۱/۰۲/۱۷

سلام به تو مرد متاهل کاملا درسته چرا نباید یه دوست از جنس مخالف داشت؟فکر میکنم اگه همسرت هم با یه اقای با وفا و صادق دوست باشه و باهاش راحت باشه تو اونقدر متمدن هستی که به هیچ جات بر نخوره.

مستانه ir ۰۳:۱۹ - ۹۱/۰۲/۱۷
5
0

آقاسعیدشماباننه تونم که ازش اومدیدبیرون خوب جفت نیستی .لطفابرای نفس افسارگسیخته تون وشهوت های زودگذرتون دلیل احمقانه نیارید.ارزش عشق به همینه که برای رسیدن به خوشبختی وhamrazeshgh@ymail.com رضایت دوطرفه تلاش کنی ودنبال راههای بهتری بگردی. بادوستی با یه خانم دیگه ،همسرتون که الاف شماست خوشبخت نمیشه.پس معلومه شما فقط به خودت فکر میکنی . مگه اینکه یه دوست باصفا وصادق وراحت هم برای زنت پیداکنی!!!! میکنی؟!!!

مستانه ir ۰۳:۳۶ - ۹۱/۰۲/۱۷
5
1

توروخدابس کنید این مزخرفاتو. آبجی تو باشوهرمن دوسته ...،زن تو با بابام دوسته....، مادر تو با داداشم دوسته ....، من و مامانمو آبجیم هم که تنها موندیم بریم روی زندگی دیگران خراب شیم ..... پس کی سر جاشه؟؟؟ نظام جامعه رو به هم زدیم ؟ اعتمادوامنیت روانی رو ازخودمون گرفتیم. جامعه مون رو به کثافت کشوندیم!!! چشاتونو باز کنید لطفا!

مستانه ir ۰۳:۵۳ - ۹۱/۰۲/۱۷
3
1

چیزی که قراره یه روزتموم بشه هرچه زودتر تموم بشه بهتره بارگناهتوسنگین تر نکن. رابطه ات روباخداقویترکن .آخرشب که شد وضوبگیر فقط سرسجاده تنها بشین تفکر کن .نماز هم نخون! چون خانم هستی فقط با خانم فاطمه زهرا (س) درد دل کن .مشکلتو با اون درمیون بذار .فقط یه خانم مشکل یه خانم رو درک میکنه .پس فقط از اون کمک بخواه! اگه نیتت درست باشه کمکت می کنه

علی ir ۰۴:۳۶ - ۹۱/۰۲/۱۷
1
2

سلام. یک سوال از خانم ها دارم. اگر مردی همسرش مشکل پزشکی داشته باشد و نتواند با شوهرش رابطه داشته باشد، این مرد بایستی کانون زندگی و بچه را نابود کنه ؟ یا باید با فردی دیگری رابطه برقرار کنه ؟ و یا باید تا آخر عمر بسوزه و بسازه؟ کدامش منطقی تره و بصلاح است. خواهشا جواب منطقی بدهید. اگر مایلید من حاضرم شما منو قانع کنید. آدرس ایمیل من persia_123 در یاهو می باشد.

پاسخ ها

ala ir ۱۲:۲۷ - ۹۱/۰۲/۱۹

اقای علی محترم مورد شما شبیه مورد اقای شایان هست در بالا زندگی که درش رابطه نباشه خودش مشکل دار هست حالا بیا با یه خانم دیگه هم رابطه برقرار کن به روزی فکر کن که همسر و فرزندت متوجه بشن ایا نابود نمیشن؟هیچ خانمی از نداشتن رابطه یا مریض بودن یا سرد بودن لذت نمیبره حتی اگه تظاهر به رضایت کنه.نهایت رابطه با دیگری چی میشه؟نمیگم تا اخر عمر باید سوخت و ساخت ولی از یه مشاور کمک بگیر به فکر اینده فرزندت باش که ممکنه با یه اشتباه نابود بشه من تمام این مراحل رو چه خونه پدرم و چه در تاهلم با تماموجود لمس کردم هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه.حالا یه سوال اگه یه اقایی مشکل داشته باشه خانمش چیکار کنه؟نگید طلاق که خوب میدونید با داشتن بچه سرانجامش چی میشه. یه خانم هم مثل یه اقا نیاز داره.

سارا ir ۱۲:۵۶ - ۹۱/۰۲/۱۸
1
0

خیلی غم انگیزه آخه چرا کی میدونه؟

صحرا ir ۰۱:۳۶ - ۹۱/۰۲/۱۸
2
0

من21 سالمه تویه یه شرکت کار میکنم رئیسم یه مرد 30سالس که اتفاقا خونش هم تویه همین ساختمونیه که کارمیکنیم حدودا 2ماه پیش بهم گفت که منو دوست داره گفت دنباله کسیه که واسه پولش نخوادش منم گفتم کسی رو میخوام که منو واسه زن بودنم نخواد و خودم دوست داشته باشه.الان این زنش زنه دومشه که 23سالشه هم جوونه وهم خوشکل.ولی شوهرش رو فقط واسه پولش میخواد زیاد اهل زندگی نیست و اینو اذیت میکنه.ولی مشکل اینه که اینم الان یه هفتس با من خیلی بد رفتار میکنه.منم خودم تاحالا خیلی دوست پسر داشتم واصلا هیچ وقت راجع به ایشون اینطوری فکر نمیکردم مثل برادرم بود ولی خودش این فکرو انداخت تو سرم حالام نمیدونم چکارکنم حالا که زنش بده یعنی بازم گناه داره اصلا نمیدونم منو دوست داره یانه آدم خوبیه حلال حروم سرشه ولی نمیدونم شماها راهنماییم کنید.مرسی

جواب علی ir ۰۱:۵۵ - ۹۱/۰۲/۱۸
0
1

من اگه یه خانم بودم که این مشکل روداشت وهمسرم مشکل شمارو داشت ترجیح میدادم اگه دیگه نمی خواد زندگیشو با من ادامه بده حرف دلشو صادقانه بهم بگه و برام احترام قایل بشه .یا خودم اجازه میدادم زن بگیره یا از زندگیش جدا میشدم .حداقل اینطوری یه نقشی در انتخاب سرنوشتم داشتم ودیگه دلم نمی سوخت که دورم زدن احساس بی ارزشی وحقارت نمی کردم. اگه این کارو بکنی سکوت شمارو به غلط عشق تلقی میکنه و به شما وابسته تر وامیدوارترمیشه. بعدبرسه روزی که بفهمه شما باکسی رابطه برقرار کردی وبهش خیانت کردی ....ای وای ! ای وای ! نابودش کردی!!

مستانه ir ۱۲:۰۱ - ۹۱/۰۲/۱۹
4
2

یه کامنت دیگه برای آقایون دارم .شمایی که دراینجاوهرجای دیگه ترویج دوستی میکنین واین کارو بسیار پسندیده وکاملا عادلانه وآسون جلوه میدین !اینجا فقط خانمهانیستند که کامنت هاتونو میخونن بلکه آقایون هم هستن. این پندهاونظرات درخشان شما یه روزی دامن زن و دخترو خواهرو مادرتون رو هم میگیره!!! آخه مگه شماهاغیرت وناموس ندارین به شماهم میگن مرد؟؟؟؟؟؟؟؟چی میگم؟ نر بودن که مردبودن نیست!! وشما خانمهای محترم که این جورهرزه بازی ها براتون عارنیست !با این صحبت هاودلیلاتون ترویج هرزه گی نکنین چون زنهاودخترهای دیگه گمراه میشن ودیگه باباوداداش وشوهر براتون نمیمونه چون مثل خودتون زیادمیشه!!!

سعید ir ۱۰:۴۳ - ۹۱/۰۲/۲۱
4
2

این مستانه از اونهاست که خیییییییییلی تو زندگیش از این مشکل رنج می بره!!! براش دعا کنید خداوند شفای عاجل بفرماید.

* ir ۱۰:۵۹ - ۹۱/۰۲/۲۲
4
1

خداوند تو و امثال تو رو شفا بده که باعث مشکل و بر هم زدن تعادل جامعه میشید.

مستانه به سعید ir ۱۲:۴۰ - ۹۱/۰۲/۲۵
4
4

رنجو توبدبخت می بری که باوجود اینجورروابط بی سروته وکثیف هرگزامنیت عاطفی وروانی وجسمی ومالی نداری.روزی میرسه که عقده های روانیت ازتعدد شکست ها وتنهایی های مکررسربه فلک بزنه وچیزی نمونده که بالاخره امراض مقاربتی وفکری وروحیت وجودتو تسخیر می کنه. آتش جهنم ،آتش سوزان آه دل زنته که دامنتو میگیره. برو برای خودت دعا کن از لجن بدبوی اینجور روابط نجات پیدا کنی

مستانه به سعید ir ۱۲:۵۵ - ۹۱/۰۲/۲۵
3
5

روزی که به بیماری حرص مبتلا شدی و ایدز وهزارجور بدبختی گرفتی میبینم کی برای کی دعامیکنه. تو برو به هیزبازی هاوخیانت هات برس !نمی خوای بفهمی خوب نفهم ! دودش اول تو چشم خودت وخونوادت و بعدشم جامعه بیچاره میره.

مستانه به سعید ir ۰۷:۴۳ - ۹۱/۰۲/۲۵
3
5

رنجی که من می برم از کابوس وجود آدمهایی مثل توست که باعث میشی فکر کنم ،نکنه همسر منم پنهانی از این هرزه گی ها داره و من نمیدونم. فکرم همش درگیر اینه که الان کدوم بی حیا سعی در برقراری رابطه با شوهرم داره. وقتی می بینم هرجا میخوام برم هر فعالیتی میخوام داشته باشم ،شوهرم نگرانه اینه که نکنه گرفتار دام نامردای هیزی مثل شما بشم، رنج میکشم !که البته بهش حق میدم .وقتی شوهرمو دیدم که با چه تلاشی خودشو از دام وسوسه های شیطانی یک زن بی حیا نجات داد دلم براش میسوزه. وقتی هررو صبح یه زن وشوهرازهم جدامیشن نگران این هستن که نکنه شریکشون گرفتاردام وسوسه انگیزی بشه ویا عشقشون آلوده این روابط زشت بشه رنج می کشن .چون هردو میدونن جامعه به سمت کثیفی رفته واین به خاطر رفتارهای بیشرمانه شماست.هزاران زوج هرروز این گرفتاری رو دارن .شما که اینجور چیزارو نمی فهمی فقط به فکرهوس های پلید خودت هستی. حالا می بینی جامعه چطوربه گند کشیده میشه؟ چطور اعتماد ازبین میره؟ دلم برای فردای بچه ای هنوز به دنیا نیومده می سوزه که چه دنیای آشغالی در انتظارشه. اگه دنیا جای پاک تری بود امثال من و شوهرم با آرامش بیشتری زندگی می کردیم ونگران آینده بچه هامون نبودیم . وشک نکن که بیشترین رنج رو امثال تومی کشین که ازافسردگی وفقر معنوی وفقرفرهنگی وفقر عاطفی در عذابید. بشر امروز ،بدون اعتقادبه خداهیچ و پوچه !حالاتو چنگ بزن به رابطه با دخترای آشغالی تا فقرتو جبران کنی!!!

سیسیلی ch ۰۲:۴۲ - ۹۱/۰۲/۲۶
4
0

به نظرمن اگه زوجی واقعا همدیگر رو بخوان و دوست داشته باشن دلیلی واسه هرزگی و خیانت و یا سوظن وجود نداره مطمئنم مردای متاهل کلی بهشون استرس وارد میشه وقتی دوست دختر میگیرن خصوصا وقتی بچه داشته باشن ،پس وقتی عشق وجود نداره ازدواج بی معنیه اونایی که صرفا بخاطر حرف مردم ازدواج میکنن دقت کنن چون نمیتونن گذشت داشته باشن و احساس حقارت می کنن خانم مستانه عزیز شما هم کمی کوتاه بیا

سارا ir ۰۵:۰۱ - ۹۱/۰۲/۲۶
2
1

سلام خدمت همه دوستای گلم وخسته نباشید به نویسنده محترم .این جور مسائل دل همه انسانهای فهمیده وباشعورو به درد میاره از نظر مسائل شرعی وانسانی اصلا درست نیست چه یک دختر با یه مرد متاهل وچه یک زن متاهل بایک پسر مجرد دوست بشه ومن توی زندگی دیدم که این جو رانسانها توزندگی شون ضربه میخورن امیدوارم هیچکس گل عشق و علاقش پرپر نشه بیاین همه با هم توی سینه های همدیگر بزر دوستی بکاریم

مرد باوفابه همسر ir ۱۲:۱۵ - ۹۱/۰۲/۲۸
3
4

حق با مستانه ست .پیغمبر خدا هم باشی این هرزه ها مثل شیطون میمونن.فقط حواس آدمو پرت میکنن.زن ومرد هردو باید مراقب خودشون باشن. اما من بعنوان یه مرد همیشه از زنها ودخترایی که ارزش خودشون رو پایین میارن بیزارمیشم. اگه مردی بازنی رابطه پیدا کنه فقط به خاطر ارضای غرایض شه. مامرد ها هرگز نسبت به دختراو زن های ول و هرزه نظر مثبتی نداریم وته دلمون متنفریم بهشون دلبسته نمی شیم .حتی اگه چند صباح باهاش باشیم.خانم ها خودشون رو آلت دست ما نکنن.

پریناز us ۰۶:۰۰ - ۹۱/۰۲/۲۹
3
0

به دور از هر تعصبی ار همه دوستان که تجربیاتشان را در اختیار همه قرار دادند سپاسگذارم. دوستانی که عقیده داشتند "مردها اگر از نظر روحی و جسمی مشکلی نداشته باشند در صورتی خیانت می کنن که زنشان آنها را تامین نمی کنند" موافقم خودم مرد متاهلی را می شناسم که از نزدیک با زندگی آنها آشنایی دارم یه خانم خوب زیبا مومن خانه دار دارد اما نمی تواند روح تشنه مرد را سیراب کند به قولی اصلا توی باغ نیست مرد می گوید از زمانی که بچه ها به دنیا آمدند من فراموش شدم و تمام توجه او به بچه هاست و من فقط نقش نان بیار خانه را دارم. و مردی دیگر که با زندگی او هم آشنایی دارم دلیل خیانتش این است که در تمام طول 17 سال زندگی مشترک هیچ گاه یه سکس موفق با خانمش نداشته با اینکه میگوید خانمش عاشقش است. به نظر من بیشتر ازدواج هایی که در کشور ما وجود دارد زوج ها طلاق عاطفی گرفتند و به خاطر عرف یا بچه به زندگی مشترک ادامه می دهند در چنین شرایطی تنها را آرامش و نجات خیانت یا طلاق است که در جامعه ما زوج ها به جای طلاق که پر دردسر است و امری ظالمانه است راه خیانت را پیش می گیرند

آرام ir ۱۱:۵۲ - ۹۱/۰۳/۰۱
2
1

سلام دوستان من دختری 26 ساله با مردی 42 ساله وارد رابطه شدم نمیخواستم اینطوری بشه نمیدونم چی شد نفهمیدم تا چشم باز کردم دیوانه وار عاشق مردی شدن که زن و بچه داره عذاب وجدانش به کنار دارم داغون میشم تو این رابطه ولی نمیتونم ازش جدا بشم نمیدونم چیکار کنم ترا خدا کمکم کنید من بخدا خوشگلم و خوش قد و هیکل ولی نمیدونم چی شد وارد این رابطه شدم واقعا ناخواسته بود.............

پریناز us ۰۸:۱۳ - ۹۱/۰۳/۰۱
6
0

آرام جان تنها راه اینه که در قلبتو باز بزاری به روی پسری مجرد که، در شان تو باشه اگه یه جانشین پیدا کنی می تونی او مرد رو هر چقدر هم که عاشقش باشی فراموش کنی. حیفه یه دختر زیبا و خوش اندام نیست که نتونه از عشق بهره کافی ببره ! عشق زیباست و از هر لحظه اون می شه لذت برد اما با یه مرد متاهل عشق رو اونطور که باید نمی شه حس کرد و این یه درد می شه که بعدها حسرت تمام عمرت می شه.

شکوفه ir ۱۲:۲۴ - ۹۱/۰۳/۰۶
3
0

سلام به همه منم یک دختری که گرفتار یه مرد متاهل شده ،هیچ کس راه حل منطقی واسه خاتمه این رابطه ها نگفته مثلا من با پزشک داخلی محلمون که حدود 10 سال هست پیشش می رفتیم واسه سرماخوردگی یا چکاپ ،شش ماهه دوست شدم الان مثل خر موندم تو گل ،از طرفی اون همه خونواده منو میشناسه و اوایل از رو نا پختگی وقتی بهم ابراز علاقه کرد منم با رویی باز قبول کردم ،16 سال ازم بزرگتره،وما هر دو ماه همدیگرو میبینیم ،ولی الان از دستش خسته شدم نمی خوام بهش سرویس بدم خیلی از زنش حساب میبره وقتی زنش یجوری حالشو میگیره اینقد بزدله که مثل عقده ای ها میاد پیش من و تو خیالش حال زنشو میگیره اصلا فکر نمیکردم اینقدر بی شخصیت باشه به تحصیلات نیست که والا دوست پسر قبلیم یه لیسانسیه ساده بود ولی خیلی جنتلمن بود حیف از دستش دادم و همه پلهامو خراب کردم ولی این آقای دکتر ،به نظرمن کلی مشکل شخصیتی و روانی داره هرروز بهم زنگ میزنه ولی چه فایده که دیگه دوستش ندارم از طرفی نمیخوام بگه تو دروغگو بودی و... تازه خانواده ام پیشش میرن خیلی خجالت می کشم از شما چه پنهون از خودم متنفرم فقط نمیدونم چرا یهونه دستم نمیده ؟هرچی دعا میکنم که خدایا یه بهونه دستم بده ازش خلاص شم بدتر میشه با خودم میگم بهش بگم میخوام ازدواج کنم میترسم یه وقت مامان اینا م پیشش برن بپرسه از اونا ،یجورایی هم ازش رودربایستی دارم کسی منو میفهمه ؟

یه دختر ir ۰۹:۰۰ - ۹۱/۰۳/۰۹
9
1

من نمی فهمم شما دخترا چرا اینقدر بدبختین که با یه مرد دست دوم که نه دست چندم دوست میشید؟؟؟؟ اینقدر برای خودتون بی ارزشید؟ فهمیدن اینکه شمارو برای هوس می خوان اینقدر سخته ؟ خیییلی خنگید والا .هرچی سرتون میاد حقتونه.بکشید دیگه.

پاسخ ها

s ir ۱۲:۰۲ - ۹۳/۰۴/۲۶

عزیزم وقتی پسر میره زن دست دوم و دست چندم بیوه متاکره ای میگره باید چی بگیم یادت باشه دختر اسیر عاطفه و محبته . مرد راه و رفته خیلی جلو تره کارشو خوب بلده راحت دل دختر و بدست میاره . مثل زن بیوه یا متارکه ای راه فریب رو بلدند. هر اشتباهی برای بزرگ شدنه .

سحر ir ۱۰:۵۷ - ۹۱/۰۳/۱۴
1
1

سلام. من 21 سالمه و خودم همچین رابطه ای دارم، بعد از چند ماه متوجه شدم متاهله، با دوستشون که صحبت کردم فهمیدم ازدواجش از روی اجبار بوده و انتخاب خودش نبوده و از همون روز اول رابطه سردی با هم داشتند نه اینکه بعد یه مدت سرد بشه و از همون اول طلاق عاطفی داشتن، اوایل که متوجه شدم به واسطه عذاب وجدانم چندبار جدا شدیم ولی نه من میتونستم نه اون و اون برمیگشت، اینم بگم که میدونم باورتون نمیشه انتظاری هم ندارم ولی واقعا عاشقمه اون خودش هم هنوز هم که هنوزه باورش نمیشه آخه اصلا اهل عاشقی نبوده واسه دوستاش هم عجیبه، علیرغم مخالفت من و بحثهامون و سعی ایشون برای اینکه این اتفاق نیفته نزدیکی داریم ولی الان کمترش کردیم، دوستیمون فوق العاده زیباست، زنش متوجه شده و حرف طلاق زده ولی به خاطر آبروش طلاق نمیگیره، در ضمن ایشون هم نمیدونه چیکار کنه گیجه که آیا جدا بشه از خانومش یا نه، وقتی از مشکلاتش با خانومش هم میگه طرف خانومش و میگیرم چون نمیخوام زندگیشون از این بدتر کنم. شاید از حرفهام خندتون بگیره و بگین همش کشکه ولی دوستی ما یه دوستی معمولی مثل بقیه دوستیها نیست ما عاشق همیم و ایده آل هم و واقعا با هم جوریم، دوستی ما پر از احترامه، هر کی دوستی ما رو میبینه اولش فکر میکنه فیلمه ولی بعد واقعا براش عجیب میاد که ما اینجوریم با هم چه دوستهای من چه ایشون، ولی واقعا نمیدونم آخرش چی میشه؟ ببخشید زیاد صحبت کردم

امیر ir ۰۱:۳۵ - ۹۱/۰۴/۱۱
0
2

من یک مرد متاهلم و کاملا مخالفم چون مردهای زنداری هستند که همسرشان خوب است دوستش هم دارند اما وقتی به دلایلی از آن زن سیراب نمیشون به یک زن دیگر نیاز دارد که به دلیل عدم موافقت همسر اول برای ازدواج مجددمجبو ر به رابطه پنهانی میشوند

مهسا ir ۱۲:۳۳ - ۹۱/۰۴/۲۷
0
2

من دختری هستم که ۳ سال با اقایی دوست بودم و قرار بود با هم ازدواج کنیم ولی شرایط طوری شد که این اقا ازدواج کرد و من ۱ ماه بعد از ازدواجش فهمیدم این اقا نمیخواد از من جدا بشه و ادعا میکنه که به اجبار تن به این عروسی داده و هر روز به من زنگ میزنه بهم اس ام اس میده و حتی وقتی رفته بود ماه عسل به من زنگ میزد میگفت دوستم داره منو با حسرت نگاه میکنه میخواد زنشو طلاق بده میگه من با این نمیمونم میخواد مهریه زنشو بده و .... من نمیدونم چیکار کنم؟!!! میترسم نمیدونم میخواد چیکار کنه؟!! همش به من میگه نرو من کارارو درست میکنم

مهسا ir ۱۲:۳۸ - ۹۱/۰۴/۲۷
0
0

من واقعا میترسم تورو خدا راهنماییم کنید من چیکار کنم؟!!! منم این اقا رو دوست دارم اونم نمیتونه از من جدا شه چند بار خواستم ازش جدا شم ولی اون نمیخواد

مهسا ir ۱۲:۴۱ - ۹۱/۰۴/۲۷
1
0

خواهش میکنم راهنماییم کنید نمیدونم چیکار کنم؟

محمد ir ۰۲:۴۳ - ۹۱/۰۵/۲۱
0
2

من این تجربه رو که در بالا گفته شده دارم اما یه سوال دارم آیا به نظر شما اشکالی داره یک مرد هم دوست دخترش و هم زنش را یکسان دوست داشته باشه و آیا ممکنه نتونه بین اونها یکی رو انتخاب کنه ؟

ناهید ir ۰۲:۲۱ - ۹۱/۰۶/۰۷
0
2

به نظر من ای کاش فردی در این مود یک پیغام بگذارد که خودش در این موقعیت قرار گرفته، من فکر میکنم حتی شاید مردی هم باشد که هم عاشق زنش باشد و هم عاشق فرد دیگری باشد

شیما ir ۱۰:۳۸ - ۹۱/۰۶/۲۶
1
1

من احمق سه و نیم سال درگیر چنین رابطه ای بودم ولی بعدش کشیدم کنار نابود شدم سه ماهه که دارم با خودم میجنگم کارم به روانپزشک کشید اون اول منو واسه پسرش خواست و بعد برای خودش همه وجودم مالامال از درده خیلی عاشق بود ولی یکهو سرد شد منافعش رو در خطر دید باورم نمیشه خیلی راحت کنارم گذاشت دلم بدجور شکسته به این باور تلخ رسیدم که هیچکس استثنا نیست هیچکس

پاسخ ها

الی ir ۰۳:۳۸ - ۹۲/۱۲/۰۹

عاقبت دزدین شوهر مردم

عاطفه us ۱۲:۴۰ - ۹۱/۰۷/۰۹
0
1

من با مردی اشنا شدم که قبل از من با همسرش مشکل داشت ومیخواستن طلاق بگیرن عاشقش شدم اونم دوستم داره هیچی هم واسم کم نذاشته از عشق و محبت و کل وقتش نمیدونم چکار کنم واقعا گمشدم

ss ir ۰۸:۳۲ - ۹۱/۰۷/۱۴
0
0

ممنون تاثیرگذار بود

مهدی ir ۱۰:۴۷ - ۹۱/۰۷/۲۲
0
0

کاملا درسته اما در مورد همه صدق نمی کنه

دریای طوفانی ir ۰۹:۰۸ - ۹۱/۰۸/۰۱
2
2

من دختر 26 ساله ای هستم با مردان متاهل هم دوست بودم حدود 1ساله که مردان متاهل زیادی قصد رفاقت با من داشتند ولی من فقط یکی شونودوست داشتم (البته خیلی داستانش طولانیه که چطور شد عاشقش شدم)واقعا دلیل این دوست داشتن و نمی دونم ولی می خوام قیدشو بزنم چون اون سرش خیلی شلوغه با این که اونم منو دوست داره میگه بیا بی خیال هم بشیم البته از ترس ابروش میگه چون هر وقت از زنش صحبت میشه یه جورایی میترسه فکر میکنه من باعث میشم زنش بفهمه.(به تازگی هم کسی دیگه داره وارد زندگیم میشه واقعا مرد مهربونیه ..بگذریم ............خلاصه................ دوست داشتن دلیل نمیخواد چرا همه دوست داشتن ها باید به ازدواج کشیده بشه شاید توی دوستی با یک مرد متاهل درس های زیادی از زندگی بگیریم تا با ذوستی با یک مرد مجرد که فکرشون فقط سکس با دختر و هیچ عاقبتی هم نداره متاسفانه بعضی ها مثل من به پست شون مردای زن دار میخوره در کل به نظر من دوستی با مرد زن دار مانعی نداره به شرطی که وارد زندگی خوصوصیش نشه و.................

asal ir ۰۵:۴۳ - ۹۱/۰۸/۰۲
1
1

سلام من یه دختر 22 ساله ام که یک سال با من متاهلی دوست بودم.خواستم بگم که واقعا همه ی این بحث رو با تمام وجود لمس کردم و واقعا همینی هست که گفته شد. به سختی از این رابطه اومدم بیرون و واقعا اولش خیلی احساس خلا میکردم چون دلیل اصلی جدایی ازش درخواست روابط نادرستش بود.اما مطمینم درست ترین کارو کردم چون اولین نکته ی مثبتش کمک به خودم بود.واقعا احساس میکنم خدا منو خیلی دوس داشته که کمک کرد بتونم هم ازش جداشم هم با خلا نبودنش تا حدودی کنار بیام.ممنون از نوشته ی خوبو عالیتون.

masi ir ۰۸:۴۶ - ۹۱/۰۸/۰۴
1
1

گفتن این حرفاخیلی راحته,اماعمل کردنشون سخته.شماکه عاشق نشدی ببینی چجوری ادم عقلش نابود میشه.حاضری همه چیزتو بدی که اون فقط نگاهت کنه

نسیم ir ۰۶:۳۵ - ۹۱/۰۸/۰۸
1
1

ای کاش هر کسی که این مقاله و به طور کلی هر مقاله مشابه رو می خونه، چه زن باشه و چه مرد، یادش باشه که اولا امکان داره این مسئله برای خودش هم پیش بیاد و این موضوع از هیچ کس و با هر شرایطی دور نیست. در ضمن هیچ لذتی ارزش ذلت رابطه داشتن با یه زن یا مرد متاهل رو نداره...

shima a1 ۱۲:۵۸ - ۹۱/۰۸/۲۱
0
0

matlabe besyar khubi bud mamnun.in mataleb kamelan doroste daghighan mese ineke kasi ke neveshte in matlabo khodesh tajrobe karde.man ham in ghaziyaro tajrobe kardam va vaghti dashtam in matalebo mikhundam taajob kardam ke chetor enghad doroste!faghat begin bade ghate rabete chekar mishe kard ke be zendegie adi bargasht.man 8 mahe rabetamo ghat kardam ama hanuz nemitunam ba khodam kenar biam.mamnun misham age rahnamayituno be emailam ersal konin.

مونا ir ۰۱:۱۵ - ۹۱/۰۸/۳۰
1
0

خدا کنه زن هایی که با مردای متاهل دوست میشن این حرفا تو مخشون بره.من که نمیبخشمشون

kambiz ir ۱۲:۱۱ - ۹۱/۰۹/۱۳
1
0

واقعا مطلب جالبی بود .من که خیلی استفاده کردم.چون خودم مرد جوان متاهلی هستم که با داشتن زن و یک بچه بتازگی داشتم عاشق یک زن مطلقه میشدم که اگر خدا کمک نکرده بود شاید شیرازه زندگیم از هم میپاشید.

شای ir ۰۵:۳۳ - ۹۱/۱۰/۱۳
1
0

من دچار چنین رابطه ای شدم و نمیتونم رابطه را تمام کنم لطفا کمکم کنید. حتی هر روز حساستر هم می شوم.

نازنین ir ۰۱:۲۴ - ۹۱/۱۰/۲۳
1
4

٢٢ سالمه و دانشجو هستم دو ساله که با یه تاجر ٤٥ ساله متأهل ارتباط عاشقانه دارم. بعد از این همه مدت هنوز وقتی همدیگر رو ملاقات میکنیم مثل روز اول استرس میگیریم و هیجان داریم. وقتی با هم هستیم ارامش عجیبی پیدا میکنیم. میگه بخاطر داشتن دو فرزند مؤنث قادر به جدایی نیست. توی این رابطه من نه تنها بکارتم رو از دست دادم بلکه یه سقط جنین هم داشتم. اون مرد فوق العاده ایه از طرفی عاشقشم اما دارم عذاب میکشم...

پاسخ ها

الی ir ۰۳:۵۵ - ۹۲/۱۲/۰۸

متاسفم برات واقعا وجدان کجا رفته؟شما عشق رو به کثافت کشیدین عشقی که میگه اسمش کثاغته نه عشق.

نا شناس ir ۰۱:۱۹ - ۹۱/۱۰/۲۴
2
2

.همه ی مطالبی که گفتید کاملا درسته .با همه ی وجودم لمسش می کنم...8 ساله با مردی که زن داره ارتباط دارم.یه ارتباط نا خواسته که اولش با برنامه ریزی و تصمیم گیری شروع نشد اما یه زمانی چشمم رو باز کردم و دیدم به شدت وابسته ی عاطفی شدم.بارها تصمیم گرفتم بیام بیرون از این رابطه اما اون بالاخره متقاعدم کرد که برگردم.زن همیشه زیر سواله.زن اول نالایق و زن دوم هم بی شرف شمرده میشه..و هیچ کس نمی دونه که مرد چه تلاشهایی که برای حفظ زن دوم در این رابطه نمی کنه..اتفاقا زنی که شرف نداره توی این جور روابط گیر نمی کنه.چون از عاطفه ش مایه نمی ذاره.امروز با این و فردا با اونه و بیرون رفتن از رابطه براش آسونه.کسی که نمی تونه به هر شکلی کنار هر کسی قرار بگیره تنهاست و این تنهایی مطلق باعث میشه در مقابل تلاش های مرد برای حفظ رابطه کم بیاره...الان 2 ماهه که به تلفنش جواب نمی دم.بااینکه زنش از خودش بزرگتره ، به قول خودش فقط مادر بچه هاشه ، و هیچ رابطه ی عاطفی باهاش نداره ولی خیلی وقتا به این نتیجه می رسم که اشتباه کردم و دارم زجر می کشم.. خیلی سعی کردم یه مرد مجرد پیدا کنم که ازش خوشم بیاد اما به خازر رابطه ی عاطفی که با اون دارم نمی تونم از کسی خوشم بیاد .یعنی تا الان نتونستم.به استقبال هیچ رابطه ی دیگه ای نمی رم و به شدت تنهام

صبل ir ۱۲:۵۶ - ۹۲/۰۱/۲۶
1
0

عالی بود واقعا مرسی

گلبهار ir ۱۱:۲۴ - ۹۲/۰۲/۳۰
0
1

دوست عزیزم مطالب شما رو خوندم خیلی منطقی گفتید , متاسفانه منهم ناخواسته درگیر چنین رابطه ای شدم , احساس گناه منو رها نمی کنه , هر باری هم که از اون شخص فاصله می گیرم با هم به طریقی منو وارد رابطه با خودش میکنه , همش میگه خیلی تنهام , من میتونم با شما بیشتر صحبت کنم و کمکم کنید

علی ir ۰۵:۵۹ - ۹۲/۰۵/۳۰
4
2

من یک مرد متاهلم دو ماهی یک دوست دختر داشتم من هیچ رابطه نزدیک یا جنسی با او نداشتم او دوست داشت این رابطه با هم داشته باشیم ولی من این مدت همیشه احساس گناه و خیانت به همسرم داشتم و حس کردم وارد بازی خطرناکی میشم که هر لحظه ممکنه زدندگیم رو از هم بپاشه بنابراین علرغم اصرار دوست دخترم بر ادامه این رابطه خدا کمک کرد این رابطه را قطع کنم و الان احساس آرامش بیشتری می کنم

ستاره ir ۰۹:۵۳ - ۹۲/۰۵/۳۱
3
1

من خودم بامرد متاهلی دوست بودم عاشقم بود ولی دیگه حالم ازش بهم خورده بودرابطم روباهاش قطع کردم داشت گریه میکرد الان بایک پسراشناشدم چقدر احساس خوشبختی میکنم عاشقشم

مریم ir ۰۹:۵۵ - ۹۲/۰۵/۳۱
0
0

افرین برتو

مریم 2 eu ۰۱:۰۹ - ۹۲/۰۶/۰۴
1
0

من پنج سال پیش با اقایی دوست شدم که بهم گفت خانمم ازم جدا شده و دوتا بچه دارم. تا دلتون بخواد بدون اینکه خودم بخوام برام پول خرج میکرد. شبا تا صبح بهم اس میزد هروقت زنگ میزدم جواب میداد و هر ساعتی میگفتم دنبالم میومد جایی برای شک کردن بهش نبود. بعد 2سال فهمیدم یه زن خانم و البته زیبا داره. باهاش قطع رابطه کردم ولی سه سالهبا تهدید من رو نگه داشته. حتی یک سری داده بود یکی از برادرامو تو استالیا با چاقو زدن. گفت اگه ازدواج کنی میدم بکشنش من الان 24 سالمه و این اقا 43 سال داره. واقعا موندم چیکار کنم هر تهدیدی من میکنم اون عملیشو انجام میده منم از ترس ابروم و برای اینکه به کسی از اعضای خانوادم صدمه نزنه باهاش موندم جدیدا میگه میخوام عقدت کنم. گرفتار شدم کمکم کنید هر کاری کردم از هیچی نمیترسه. همه جا پارتی داره ایرانم که همه رشوه ایی. الان تو جردن یه خونه 400 متری داده به یه قاضی مفت میشینه منم بچه جنوب شهر دستم به هیچ جا بند نیست

نسیم ir ۰۲:۵۸ - ۹۲/۰۸/۱۲
3
0

من همچین رابطه ای داشتم و متاسفانه دارم همچنان...از اولش نمیدونستم که متاهله چون ختی شبا هم بهم اس میدادیم و صحبت میکردیمو خلاصه همیشه با هم در اتباط بودیم تا اینکه بعد از 4 ماه یک روز صبح که دانشگاه بودم زنش بهم زنگ زدو تازه همچیو فهمیدم.بع از اون دیگه بهش اهمیتی ندادم ولی اون از مشکلاتش و عدم علاقه به زنش همیشه میگفت و الان بعد از دو سال رابطه ما یک رابطه کاملا عاشقانه و وابستگی محض شده دیگه نه اون نه من نمیتونیم از هم دل بکنیم.اشتباه نکنید ما با هم رابطه ج ن س ی هم نداشتیم چون اون شهر دیگه هست... از زنش هم طلاق گرفت ولی به هیچ عنوان بابا من راضی نمیشه...طولانی شد ولی زندگی برای جفتمون شده مصیبت. اشتباه منو تکرار نکنید خواهش میکنم.

علی من ir ۰۳:۳۳ - ۹۲/۰۸/۱۶
3
0

امیدوارم هیچ کس خودشو تو همچین رابطه ای گرفتار نکنه چون فقط تلخی و تلف کردن عمر واسش میمونه. مردا موجودای کثیفی ن!!!

الناز ir ۱۱:۰۸ - ۹۲/۰۹/۰۷
2
0

سلام. من متن شما رو خوندم راستش واقعا درست بود راستش الان عمق فاجعه ای که توش هستم رو درک کردم . مرسی

لیلا-27 ir ۰۶:۴۱ - ۹۲/۰۹/۰۸
2
<