نکاتی درباره نحوه علاقمند نمودن مردان در روابط

مطالب مرتبط

6 دیدگاه

 1. رضا says:

  مطالب سایت تا یه ماه قبل خیلی برام جالب بود.ولی این مطالب جدید اصلا نه.در رابطه با موضوع بالا باید دسته بندی خاصی صورت می گرفت.مردهای باهوش همیشه از زنهای باهوش خوششان میاد اما ازن معمولی و مهربان متنفر .مرد معمولی دنبال مهربونی و ظرافت های زنانه ای است که در ذات مرد نیست و… آخه من که نویسنده این مقاله نیستم.ولی این جور کلی راجع به مردها و زن ها حرف زدن به نظرم اشتباه محضه.

 2. ati says:

  منم با نظر آقا رضا موافقم. به نظرم خیلی کلی و کوتاه و نکات بیشتری باید رعایت بشه تا یک پسر تا این حد جذب بشه. ولی بازم ممنون.

 3. ساحل says:

  راستش اصلا” جالب نبود خیلی کلی نوشتید تازه من فکر میکنم اصل رفتار آدماس .

 4. سما says:

  به نظر من عاشق کردن هر مردی راه خودش رو داره. به عنوان یه زن اگه زمان و مکانش را داشته باشم قدرت عاشق کردن اکثر مردها رو دارم. البته اگه خودم هم تا حدی جذبشون شده باشم.

 5. mohajer says:

  هیچ زنی قدرت نداره تا هر فردی رو عاشق کنه این تجربه ثابت شده کمی دقت کنید

  مردان خیلی باهوش هم هشند که تعداد زیادی خانم ها رو عاشقخود میکنند

 6. مریم says:

  عاشق کردن یه مرد خیلی سخته. و از مطلبتون ممنون چون من این مسایل رو رعایت نکرده بودم مثلا وقتی میریم لاس بگیریم بیشتر میذارم خودش انتخاب کنه و نمی تونم تصور کنم که بش میاد یا نه و همیشه سعی میکردم عشق خودمو بش اثبات کنم و این اصلا کافی نیست دقیقا اونم دوس داره من برم دنبال علایقم و اشتباه منم اینه که میگم من بدون تو نمی توانم به علایقم برسم پس اون باید بفهمه که من بدون او هم به علایقم ادامه میدم و میرم دنبالش و خیلی چیزها که رعایت نمیکنم دعا کنید بتوانم عادت های قبلیمو بذارم کنار و از خودم یه مریم جدید بسازم تا بتونم کاری کنم که عشقمون دو طرفه بشه

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *