www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

نحوه برخورد صحیح با آقایون

آیا جزء آن دسته از خانم های سلطه گر و خودمختار هستید؟! آیا انتظار دارید همه چیز مطابق میل و سلیقه شخصیتان باشد؟! می خواهید همسرتان بی چون و چرا تحت فرمان و اختیار شما باشد؟! شاید متوجه نباشید اما با این طرز برخورد فقط همسرتان را می آزارید. این روزها خانم ها تصورات غلطی از رابطه زناشویی پیدا کرده اند و فکر می کنند هر چه می گویند همسرشان باید اطاعت کند و موظف است که مانند غول چراغ جادو کلیه ی آرزوهای قلبی آنها را برآورده سازد.

باید توجه داشت که وقتی مردها یک چنین رفتار ناخوشایندی را از سوی همسر خود مشاهده کنند، یک دیوار دفاعی در مقابل او می سازند تا در امان بمانند و حتی الامکان خود را از خانم دور نگه می دارند. همه شما با قانون طلایی: "با دیگران همانطور رفتار کن که انتظاری داری با خودت رفتار شود" آشنا هستید. آقایون هم از این امر مستثنی نیستند. اگر انتظار دارید که او مانند یک پرنسس با شما رفتار کند، شما هم باید مثل یک شاهزاده با او رفتار کنید. البته قرار نیست همه چیز به طور 100% ایده آل و مطابق میل شما باشد، اما سعی کنید با همسر خود در نهایت احترام، ادب، عشق و سپاس برخورد کنید. در شرایط سخت با او همگام بوده، یار و یاورش باشید، و در دشواریها دلداری اش دهید.

موفقیت یک ارتباط به تلاش طرفین در لحظه لحظه ی زندگی بستگی دارد. این چنین نیست که فقط چند ماه اول زندگی برای بهبود روابط زحمت بکشید و سپس دست از تلاش برداشته همه چیز را به حال خود رها کنید و انتظار داشته باشید که زندگی مشترک مطبوعی پیش رویتان قرار بگیرد. روزها از پس هم می گذرند و زوجین با پستی و بلندی های بسیار زیادی مواجه می شوند و باید همگام با هم از آنها عبور کرده و به یکدیگر کمک کنند. باور کنید پاداشی که از این همیاری عایدتان می شود، ارزش تحمل مرارت ها را دارد. در این شرایط خانم ها به ویژه باید توجه داشته باشند که در برابر مشکلات واکنش خام و ساده لوحانه از خود نشان ندهند و خود را در شرایطی قرار ندهند که بعداً موجبات پشیمانیشان را فراهم آورد. اگر پا به پای شوهرتان قدم بردارید و در حل مشکلات همراهی اش کنید، و از خود لطف، مراعات، و دلسوزی نشان دهید، او از هر زمان دیگر شما را بیشتر دوست خواهد داشت.

آیا احساس می کنید که شوهرتان مطابق میل شما عمل نمی کند؟ چرا نگاهی به کارهای خودتان نمی اندازید! شاید برخورد درستی با او ندارید و نمی توانید احتیاجات و انتظاراتش را برآورده سازید.

آقایون پیش از هر چیز انتظار دارند همسرشان با آنها دوست باشد، و شرایط و موقعیتشان را به خوبی درک کند. اگر می خواهید در ارتباط خود موفق باشید و همسرتان را از خود راضی نگه دارید به نکات زیر توجه کرده و آنها را در زندگی خود به کار بندید، آنوقت متوجه تغییرات بزرگی خواهید شد.

تصمیمات او را جدی تلقی کنید

این مورد به عنوان یکی از بزرگترین مباحث مشکل آفرین در روابط محسوب می شود. خانم ها دوست دارند همه چیز مطابق میل خودشان باشد. ولی توجه داشته باشید که نمی بایست نسبت به خواست ها و نیازهای همسرتان بی توجهی نشان دهید. بهتر است با این حقیقت روبرو شوید: اگر احساس می کنید که با او همفکر نیستید، پس در وهله اول چرا پیشنهاد ازدواج او را قبول کردید؟ باید به همسر خود احترام بگذارید؛ اگر قرار باشد تمام مدت به او بی توجهی کنید، برای حرف هایش ارزش قائل نشوید، او را کوچک و خوار کنید و صرفاً در مورد تمام مسائل شکایت کنید، مطمئن باشید که زندگی شما دوام پیدا نخواهد کرد. باید به او اجازه دهید که مرد خانه باشد.

به خاطر دلخوری های فردی او را از سکس محروم نکنید

اگر از دست او ناراحت هستید، بهتر است مشکلات خود را با گفتگو حل و فصل نمایید. خودتان قضاوت کنید: در یک ماه گذشته چند مرتبه به دلایل واهی از قبیل اینکه خسته ام، سر درد دارم، و یا حوصله ندارم همسرتان را از خود رانده اید؟ مطمئناً تعداد دفعات آن زیاد است. خانم ها موظف هستند که بدون توجه به مسائل جانبی کلیه نیازهای همسرشان را برآورده سازند.

مشوق او باشید

خانم ها به راحتی این کار را در مورد دوست های دختر خود انجام می دهند. کاری می کنند که احساس خوبی در آنها ایجاد شده و اعتماد به نفسشان افزایش پیدا کند. از عباراتی نظیر: "تو فوق العاده شده ای، این رنگ خیلی بهت میاد، شوهرت باید افتخار کند که با دختری مثل تو رابطه برقرار کرده، و ..." استفاده می کنند. اما کمتر اتفاق می افتد که در مورد همسر خود این کار را انجام دهند. شاید به آن دلیل باشد که تصور می کنند ضمیر آقایون غیر قابل نفوذ است. حقیقت اینجاست که آنها هم مثل دوست های دختر شما ضمیر حساس و شکننده ای دارند و گاهی به قوت قلب دادن های شما نیازمند می شوند. بنابراین اگر ترفیع رتبه گرفت و در شغلش به مقام بالاتری دست پیدا کرد، به افتخارش جشن بگیرید و به او یادآوری کنید که ارزش و لیاقتش را داشته است؛ به علاوه اگر تی شرت مورد علاقه اش را پوشیده بود به او بگویید: "خیلی خوش تیپ شده ای".

به زیبایی خودتان اهمیت بدهید

بگذارید خیالتان را راحت کنیم؛ مردها به هیچ عنوان به دنبال خانم های مانکنی که تنها 40 کیلو وزن دارند نیستند. آنها تمایل دارند همسری برای خود برگزینند که از نظر جسمانی قدرت داشته باشد و بتواند در آینده مادر مناسبی برای فرزندانشان باشد. با این وجود از شما انتظار دارند که به ظاهر خود اهمیت بدهید و به خودتان برسید. لباس های زیبا و تمیز بپوشید. موهایتان را مرتب کنید و در مجموع ظاهرتان را آراسته نگاه دارید.

قابل اعتماد و وفادار باشید

مردها به دنبال زن هایی هستند که بتوانند به آنها اعتماد کرده و رویشان حساب باز کنند. حقیقت اینجاست که برخی از خام ها رازدار نیستند و کمتر اتفاق می افتد که همسرشان حرف های دل خود را نزد آنها بازگو کند. مردها زنی را می خواهند که قابل اعتماد باشد و تا آخر عمر خود به او وفادار باقی بماند و در شرایط سخت زندگی همراهی اش کند. آنها می خواهند همسرشان نسبت به آنها متعهد و مسئول باشد.

از سرزنش دست بردارید و به او احترام بگذارید

چه چیزی باعث می شود که برخی از خانم ها احترام مردی که با او ازدواج کرده اند را نگه ندارند؟ وقتی فرد به شخص مقابل احترام می گذارد گویی به خودش احترام گذاشته به ویژه زمانیکه طرف مقابل همسرش باشد. او را به خاطر اشتباهاتش سرزنش نکنید و دائماً تصمیماتش را به باد انتقاد نگیرید. آقایون خانمی را می خواهند که منطقی باشد، در شرایط عصبانیت خود را کنترل کرده و با بحث منطقی به دعوا خاتمه دهد.

اجازه دهید از شما پشتیبانی و حمایت کند

خداوند مرد را حامی زن آفریده است. آقایون از انجام این کار لذت برده و احساس خوبی پیدا می کنند. برخی از خانم ها زیاد از حد مستقل هستند و تصور می کنند که اگر مردی بخواهد از آنها حمایت کند شخصیتشان زیر سوال می رود. آنها کلاس کاراته می روند و لباس های مردانه می پوشند، ولی با اینحال باز هم احساس ضعف می کنند. اگر به ازدواج و زندگی مشترک اعتقاد دارید، پس چرا نمی خواهید قدرت طبیعی یک مرد را قبول کنید؟

خوش اخلاق باشید

آقایون به دنبال همسری هستند که شخصیت زنانه اش شکل گرفته باشد، مهربان باشد، مرتباً داد نزند و از او ایراد نگیرد. اکثر مردها در زندگی خود به دنبال "آرامش" هستند، می خواهند اوقات خوشی را داشته باشند، و از زندگی لذت ببرند، بنابراین خوش مشرب باشید، به سرعت عصبانی نشوید، و داد و فریاد کردن را هم به کلی فراموش کنید.

بگذارید با خودش خلوت کن

آقایون نیاز دارند که مدتی را به دور از شما بگذرانند، پس فضای لازم را به آنها بدهید تا ذهن خود را متمرکز کرده و افکار خود را منسجم سازند. شاید بخواهند زمانی را با دوستان خود بگذرانند و سرگرمی های مورد علاقه شان را انجام دهند. این کار احساس خوبی در آنها ایجاد می کند و سبب می شود که بعداً سرحال تر و با نشاط تر شوند، و آیا این همان چیزی نیست که شما انتظار دارید؟ زمانیکه روز سختی را پشت سر می گذارند، مانند خانم ها تمایلی به صحبت کردن در مورد آن ندارند! اگر از شما درخواست کرد که او را راحت بگذارید، بهتر است که این کار را انجام دهید، اما قبل از بیرون آمدن از اتاق ابتدا او را در آغوش بگیرید نوازشش کنید و سپس او را تنها بگذارید.

اجازه دهید خودش باشد

برای برخی از خانم ها سخت است که شوهرشان را همانگونه که هست، بپذیرند و دوست بدارند. بیشتر خانم ها تمام مدت در تلاش هستند که مدل مو، طرز لباس پوشیدن، شغل و حتی دوستان شوهر خود را عوض کنند و آنها را مطابق با معیارهای فردی خود تعدیل نمایند. چرا به جای حرص خوردن آنها را همانگونه که هستند قبول نکرده و از زندگی لذت نبریم؟

غذای های مورد علاقه اش را درست کنید

ممکن است از مادر بزرگ های خود شنیده باشید که راه رسیدن به قلب مردها از شکمشان می گذرد! غذای مورد علاقه اش را درست کنید و یک میز شام رمانتیک برایش بچینید. روی میز شمع روشن کنید. زمانیکه او خسته از کار روزانه به خانه باز می گردد و با این صحنه مواجه می شود کاری جز در آغوش گرفتن و بوسیدن شما نخواهد کرد.

چیزی که نیاز دارد را برایش بخرید

خوب منظور ما این نیست که برایش یک بنز یا ویلا بخرید! یک هدیه کوچک و در عین حال کارامد کفایت می کند. به عنوان مثال اگر زمستان در راه است و لباس گرم ندارد، بافتن یک دستکش یا شالگردن کار خودش را می کند.

از او بخواهید که کمکتان کند

در روزها تعطیل که در خانه هستید و برنامه تفریحی ندارید از او بخواهید که در کارهایی که انجامش برایتان اندکی دشوار است به شما کمک کند. با این کار هم وقتتان پر می شود و هم احساس مردانگی بیشتری به او دست می هد. به عنوان مثال می توانید از او خواهش کنید که در گلکاری باغچه به شما کمک کند.

فعالیت های دو نفره انجام دهید

ببینید همسرتان به چه کارهایی علاقه دارد و بعد با هم برای انجام آنها برنامه ریزی کنید. اگر علاقمند به فعالیت های ورزشی است می توانید به کوهپیمایی بروید و اگر اهل موسیقی و هنر است می توانید به تماشای تئاتر و یا کنسرت بروید.

ببینید به چه چیزهای علاقه دارد و چه چیزهای را دوست ندارد

هر کس دوست دارد زندگی اش را آنطور که می خواهد اداره کند و خودش نقش اول زندگی اش را بازی کند. بنابراین مهم است بدانید که او به چه چیزهایی علاقه دارد و از چه چیزهایی دوری می کند. سعی کنید کارهایی که دوست ندارد را انجام دهید.

افکار و تمایلات خود را با او در میان بگذارید

نباید انتظار داشته باشید که او به صورت اتوماتیک همه افکار شما را حدس بزند. خیلی راحت هر چه را که در ذهن خود دارید با آنها در میان بگذارید. آنوقت دیگر غصه نمی خورید که چرا روز تولد به رستوران مورد علاقه تان نرفتید، و یا اگر به من اهمیت می داد می آمد و کامپیوترم را درست می کرد. باور کنید که ناامیدی ها شما تنها با بازگو کردن افکارتان پایان می پذیرند، روز تولد شما را به رستوران مورد علاقه تان می برد، و با یک آنتی ویروس کلیه مشکلات کامپیوتر شما را حل خواهد کرد.

به او عشق بورزید

شاید این مسئله بسیاری از خانم ها را متعجب کند، اما آقایون هم دوست دارند که عاشق شوند و در مقابل عشق دریافت کنند. خیلی از خانم ها تصور می کنند که اگر با همسر خود سرد و بی احساس برخورد کنند بهتر است. متاسفانه تفکر نادرستی است؛ تا جایی که می توانید خود را نسبت به او علاقمند نشان دهید چراکه آقایون به دنبال همسری هستند که به آنها علاقه داشته و مجذوبشان باشند.

به هر حال می توان گفت مردها به طور کلی به دنبال زنی هستند که بتوانند زندگی خود را با او قسمت کنند، لذت ببرند و در کنار هم به آرامش برسند. در جوامع کنونی نقش اجتماعی زنها در حال شکل گیری است و همه روزه از قدرت بیشتری برخوردار می شوند. با این وجود یادتان نرود که رقص تانگو نیاز به دو نفر دارد!

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات ازدواج و خانواده
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

shahin ir ۰۴:۱۴ - ۸۸/۰۱/۱۵
30
29

باسلام وتشکر از زحمات مسئولین سایت مردمان واقعیت اینستکه اکثر این توصیه ها بجاست ولی اغلب خانم ها عادت دارند به یک بام و دو هوائی .بعبارت دیگر می خواهند در زندگی مشترک کاملا استقلال داشته باشند و تصمیمات زندگی مشرک را شخصآ اتخاذ کنندو از طرف دیگر می خواهند مردها دائمآ ناز آنها را بکشند و به آنها توجه بی حد و حصر نمایند.غافل از اینکه نمی شود در تصمیم ها و رفتار ها مثل مردها خشن و مستقل و بدون حمایت عمل کرد و در همان شرایط با شما مثل جنس لطیف و حساس برخورد شود. لازمه زندگی اینستکه زن در بسیاری موارد باید با همسر خودمشورت نماید و به نظرات وی اهمیت بدهد بخصوص در خصوص مسائلی که اساسآ به مردها ارتباط دارد(مثلآ نحوه رانندگی) همانطور که یک مرد باید کمتر درامور زنانه مثل آشپزی دخالت نماید.بهر حال بنظر من بکارگیری توصیه های این مقاله می تواند برای ساختن یک زندگی شیرین موثر باشد.

پاسخ ها

farzaneh ir ۰۱:۲۴ - ۹۲/۱۱/۲۶

من با نظر آقا شاهین زیاد موافق نیستم.احتمالا خودشون اهل ناز کشیدن نیستن.مث همسر من همسر من 33سالشه اما در حد یه دختر بچه 5ساله ناز ونوز داره بیاد ندارم حتی 1بار نازمو کشیده باشه.همه تصمیمات اصلی ومهم زندگی رو خودش میگیره اما از نظر من اصلا قابل تکیه کردن نیست شدیدا وابسته به خونوادشه و برای رضایت اونا براحتی منو له میکنه اونقد از ازدواج و انتخابم پشیمونم که حتی حاضر نیستم برای آرامشش قدمی بردارم مطالب بالا بنظر من نه تنها رو همسرم تاثیر نداره بلکه فقط مردا رو پروترو پر توقع تر میکنه

voorooak ir ۱۱:۵۰ - ۸۸/۰۱/۱۶
39
28

کلا میتونم اینطوری در مورد مردها بگم اینکه دوستشون بداری و دوست بدارن. این واقعا جواب میده و توش شکی نیست.

بهار ir ۱۲:۴۳ - ۸۸/۰۱/۱۶
34
35

امیدوارم هر زنی که این مقاله رو بخونه تو زندگیش بکار ببنده چون دقیقا همینطوره که شما نوشتید

الهه ir ۰۳:۵۱ - ۸۸/۰۱/۱۶
58
26

آقایون! لطفا شما هم همینطوری باشید. ممنون.

سکوت سبز ir ۰۹:۱۱ - ۸۸/۰۱/۱۸
32
28

من هم به عنوان یک زن با تمام موارد بالا موافقم و متاسفانه در جانعه فعلی زنها فکر می کنند اگر مورد حمایت مرد باشند به استقلال و شخصیت اونها لطمه وارد شده در صورتی که برای خوشبخت بودن و زندگی با آرامش زنها باید زن باشند و مردها مرد

shahin ir ۰۹:۵۴ - ۸۸/۰۱/۱۹
36
28

با تشکر از "سکوت سبز" بسیار نظر منصفانه و عاقلانه ای دادند.

مرضیه ir ۱۱:۲۴ - ۸۸/۰۱/۱۹
40
24

دوست دارم اقایون جواب بدن .که اگر خانمشون کمتر بهشون ابراز علاقه کنه شما بیش از پیش عاشقش میشین یا ابراز احساسات بیشتر موافقین؟

محمد ir ۰۳:۴۷ - ۸۸/۰۱/۲۲
21
30

در جواب مرضیه خانم باید بگم که این بستگی به اون مرد مورد نظر داره بعضی از مرد ها رو محبت میتونه جذب کنه و بعضی ها رو بی محلی اما اگه ترکیبی از این دوتا باشه ، مثلا محبت به جاش باشه و به اندازه جوری که حالت لوس پیدا نکنه ، خیلی روی مرد تاثیر داره . مرد ها زن هایی رو دوست دارن که اونا رو در تنگنای احساسی قرار ندن و از محبت خفه شون نکنن

علی ir ۱۰:۴۰ - ۸۸/۰۱/۲۴
26
25

به نظر من تعادل مهمترین وجه قضیه هست دو نفر باید احساس کنند که به هم نیاز روحی دارند ،یعنی اگه یکی نباشه دیگری بهش سخت بگذره نه اینکه احساس کنه تازه اول آزادیه که متاسفانه بقیشو خودتون می دونید اگه این نیاز روحی باشه دیگه همه چی حله

مهران ir ۰۱:۴۹ - ۸۸/۰۱/۲۶
24
34

مقاله شما عین واقعیت بود ،اینجانب به نمایندگی از همه آقایون از شما کمال تشکر را دارم.

مهرناز ir ۱۲:۳۵ - ۸۸/۰۲/۰۷
59
29

تجربه نشون داده که اگه به مردها رو بدی پر رو میشن و می شینن رو سر آدم...هرکی باور نداره این گوی و این میدان

لیلی ir ۱۲:۳۹ - ۸۸/۰۳/۰۳
24
25

این مقاله عالی بود. من که به شخصه سعی میکنم تو زندگیم به کار ببندم.

لیلی ir ۱۲:۴۳ - ۸۸/۰۳/۰۳
50
20

در جواب این اقای شاهین باید بگم که پس تکلیف مردهایی که با وجود یک همسر خوب سراغ کسای دیگه میرن چیه؟

مهران ir ۰۵:۰۶ - ۸۸/۰۴/۲۷
32
21

از آقایون حسود مطالب بگین

ماندانا ir ۱۱:۰۶ - ۸۸/۰۶/۰۱
29
18

مقاله جالبی بود ولی همیشه هم جواب نمی ده من خودم یکی از اون آدمهایی بودم که همه این راهها رو امتحان کردم ولی آخرش چی به بن بست خوردم درکش کردم موقعی که می خواست تو غارش باشه کاری بهش نداشتم عشق و محبت بهش دادم بیشتر از اونی که حتی یک نفر ه فکرش برسه خودمو وقفش کردم چی شد به خاطر یه اشتباه گذاشت و رفت هر چقدر هم تلاش کردم انرژی گذاشتم تا این سوء تفاهم برطرف شه نشد الان نزدیک یکساله ولی خوب چون مون هنوزم دوسش دارم دست از تلاشم برنداشتم با اینکه ازش هیچ خبری ندارم و حتی sms می دم جواب نمی ده بازم دارم تلاشم رو می کنم که دوباره برگرده بدونه که من هنوز دوسش دارم و اون اشتباه کرده و چیزی نبوده جز یه سوءتفاهم حالا با این تفاسیر با خوانندگان محترم فکر می کنید با چیزهایی که این مقاله می گه می شه یه نفرو برگردمدو و حفظ کرد؟

ماندانا ir ۰۲:۵۷ - ۸۸/۰۶/۰۸
162
23

من با نظر مهرناز عزیز موافقم به آقایون وقتی رو می دی و بهشون محبت می کنی امر براشون مشتبه می شه که نه بابا کسی هستند و هی اذیت می کنند کافی فقط بدونند که یکی دوسشون داره اونوقت بیا و درستش کن خدا هم نکنه گیر یه آدم کینه ای و لجوج بیافتی که اون موقع خدا بهت باید صبر بده.

khadij ir ۰۹:۳۳ - ۸۸/۰۷/۱۱
28
28

مقاله خوبیه من تمام سعیمو کردم که از این روش ها تو زندگیم استفاده کنم اما باز هم احساس میکنم کمه و نا امید میشم

سروناز ir ۰۹:۵۹ - ۸۸/۰۹/۰۳
21
166

با تشکر از مطالب ارزنده و مفیدی که تهیه نمودید . من تمامی این موارد را همیشه در زندگیم به کار برده و می برم و خدا را شکر تا به حال به مشکلی برخورد نکردم و امیدوارم که همیشه همه خانمها و آقایون به این چیزها اهمیت بدهند چون توی زنگی خیلی تاثیر داره و دوطرف همشه احترام همدیگر را نگه می دارند .

لیلا ir ۰۷:۵۶ - ۸۸/۱۰/۱۱
46
21

سلام من 7 ساله عاشقم.هر کار ی واسش می کنم.بهش اعتماد به نفس دادم..وحیه دادم..انسانیت دادم... اما حالا چی ؟بهترین روزای عمرمو منتظرش موندم...حالا که باید بیاد جلو ...جفتک می ندازه ....مردا وقتی بدونن دوسشون داری عاشقشونی ....عشقو بی ارزش می کنن

پاسخ ها

کتایون ir ۱۲:۳۹ - ۹۱/۱۱/۳۰

یعنی من که هر ازگاهی به نامزدم میگم دوستش دارم کار اشتباهی انجام میدم؟؟

katrine ir ۰۱:۲۰ - ۸۸/۱۰/۲۷
31
18

عزیزان یه چیزی می گم راجع بهش فکر کنید اگه انتخاب شما درست باشه و از روی عقل و قلب مطمئن باشین مرد زندگیتون نماد یه فرشته ی زیبا می شه براتون و واقعا هم اینطوره مردها به جاش اگه واقعا براشون ارزش قائل باشین فرشته هستند .

fafa ir ۱۱:۳۴ - ۸۸/۱۱/۰۳
47
20

من با مطالب بالا موافقم ولی در مورد مردی که مرد باشه، به نظر من اگه به مرد ابراز احساسات کنی ولی در مقابل هیچی باید بشی مثل خودش، من هیچ وقت تو زندگی تجربه یه مرد خوب رو نداشته ام، شاید فکر کنید مشکل از خودم بوده ولی اینطور نیست من همه جوره با طرفه مقابل ام راه اومدم ولی نشده، مردها لیاقت عشق خانوم ها رو ندارن.

سها ir ۰۲:۲۶ - ۸۸/۱۱/۱۳
38
30

مردا سرو ته 1 کرباسن

asma ir ۰۹:۵۱ - ۸۸/۱۱/۱۴
31
31

منم با نظر فافا موافقم مردی که ارزشش را نداره نباید مورد الطاف خانم قرار بگیره باید شد مثل خودش اکثر مردها گذشت خانم را وظیفه اون میدونند به نظر من همه بیایم فمنیست شیم

مینا ir ۰۱:۴۴ - ۸۸/۱۲/۱۳
29
29

من 7سال تمام این کارها رو برای اونی که دوستش داشتم انجام دادم ولی بی خبر رفت وقتی فهمیدم تا زن گرفته بعد 6ماه که از ازدواجش گذشته برگشته و می خواد که بامن هم دوست بمونه ادعا داره که هم من رو خیلی دوست داره هم زنش رو حالا خواهش می کنم آقایان محترم برام نظر بدن که این کار چه معنی می تونه داشته باشه؟

سمانه ir ۰۹:۰۵ - ۸۹/۰۱/۰۸
25
26

سلام بچه ها. بذارید واقعیت زندگی خودمو در مورد مردها بگم. من 17سالم بود که ازدواج کردم.با اینکه همسرم 3 سال خواستگارم بود اما بعد 4 ماه همه چیرو فراموش کرد و رفت با یه زن دیگه ازدواج کرد.حدود 2 سال با اون زندگی کرد و همه چیزش رو از دست داد. اعتبارش رو ابروشو خلاصه برگشته سر خونه ی اول که من با وجود سن کمم خوب تونستم باهاش رابطه برقرار کنم که وقتی که با اون بوده به اشتباهش پی برده که واقعا منو دوست داره. الان هم همسر دومش را طلاق داده و داریم با هم زندگی خوبی رو میگذرونیم. منظورم از این مطالب اینه که اگر شما زن بودنتون رو خوب حفظ کنین یه روز پاداشتون رو از همسرتون میگیرید.

parisa ir ۰۲:۲۳ - ۸۹/۰۲/۲۲
28
25

مردا لیاقت دوست داشتنو ندارند.با کمک امیرحسین

زهره ir ۰۳:۳۶ - ۸۹/۰۳/۰۳
19
21

مطلبتون عالی بود.این نکته ها دقیقا چیزاییه که مردا میخوان.امیدوارم منم بتونم بهشون عمل کنم تا رابطم با همسرم بهتر بشه.

hadi ir ۰۳:۰۴ - ۸۹/۰۳/۰۷
18
8

ba salam mard yani haminaeri ke bala gofgtan.albate ye khorde kam goftan.kami bishtar be mardan tavajoh shavad

ماهک ir ۰۹:۰۲ - ۸۹/۰۵/۲۴
23
173

خیلی از شما به خاطر این راهنمایی ها سپاسگذارم و از همین جا از نوید عزیزم که در کنارم و به من آرامش می ده تشکر می کنم نوید دوست دارم و ممنونم که در کنارمی با تمام وجود در تمام زندگی کنارتم

مریم ir ۱۲:۳۹ - ۸۹/۰۵/۲۴
35
19

مرسی از مطالب خوبتون .شوهرم همیشه از من گله داره چون من هیچ کدوم از مطالب بالا رو رعات نمیکنم و خیلی مغرورم

sonia ir ۱۲:۳۰ - ۸۹/۰۵/۳۱
29
37

به نظر من خیلی از نظرات شما درسته ولی در مورد همه آقایون این قضیه صدق نمی کنه بعضی از مردا وقتی زیاد بهشون استقلال داده می شه سو استفاده می کنن و اصلا بعضی از مردا از بودن در کتار دوستاشون بیشتر لذت می برن و این چیزی هستش که خانم ها رو ناراحت می کنه.

مینا ir ۱۱:۴۲ - ۸۹/۰۶/۲۳
29
24

دوستان همگی سلامممم به نظره من به عنوان یک زن که 3 سال هست دارم با یه ادمه پر توقع و قدر نشناس زندگی میکنم بهترین راه برای به دست اوردن مردها اینه که در کمال ارامش و لبخند همیشگی هیچوقت نذاری بفهمن انقدر دوسشون داری که از دست دادنش برا فاجعه هست بهترین راه اینه که باهاش شاد باشی بگی و بخندی طوری که اون همیشه حس کنه تو یه ادمه بی تفاوتی اگه هم بره برات مهم نیست اینجوری میشه غلام حلقه به گوشت هرچند من این کارو نکردم و برا همین خیلی رو سرم سواره و به قول یکی از این دوستایه عزیز الان نشسته رو سرم اما شماها به این ایده من اعتماد کنید .

farnoosh ir ۰۶:۱۹ - ۸۹/۰۷/۰۵
31
24

ب نظر من که تجربه های زیادیم دارم خوب بودنو بد بودن به جنسیت ربطی نداره باید بلد باشی چطور با هر کس بر خورد کنی .هر چیزی باید به اندازش باشه تا قدرتو بدونن

mohammad ir ۱۲:۲۲ - ۸۹/۰۸/۱۳
28
24

یک زمانی یک نفر را دوست داشتم.بودن وساییلی همچون ماهواره باعث تنوع طلبی من شد و انقدر منتظرش گذاشتم تا ازدواج کرد و حالا هم زندگی اون خراب شده هم من گاهی افسوس میخورم .نظر بدین در مورد من.مخصوصا خانمها

یلدا ir ۰۹:۳۶ - ۸۹/۰۸/۱۹
34
29

بهترین کار اینه که مجرد بمونیم.بدون درد سر که وای چی شد چرا منو تنها گذاشت چرا قدرمو ندونست ووووووو.......مجردی رو عشقه باور کنید دوستان

ستاره ir ۰۴:۲۴ - ۸۹/۰۹/۰۳
29
17

سلام.منم واقا با نظر مهر ناز و ماندانا موافقم.حرفایی که ته دلم بود رو ماندانای عزیز گفت.که اگه بدونن که پسرا 1روز عاشقش شدی کلا اخلاقشون عوض می شه.من رفتار با دوست پسرمو می گم...ازدواج نکردم...

ستاره ir ۰۵:۰۶ - ۸۹/۰۹/۰۳
37
24

1پسر با کلی التماس وارد زندگیم شد..انقد محبت می کرد..منم نسبت بهش بی تفاوت..می گفت تو رو خدا توم بهم محبت کن ..من این همه دوست دارم ولی تو اینجوری.1مدت بعد بهش واقا علاقه پیدا کردم ولی بهش نمی گفتم که دوست دارم همش ته دلم بود.دیونش شدم ولی به رو خودم نمی یا وردم.شبا انقد گریه می کردم.بهم گفت بهم ابراز علاقه کن ته دلت نگه ندار بگو که دوسم داری من ایجور دخترارو دوست دارم که ابراز علاقه کنه..خلاصه کم کم شروع کردم به گفتن دوست دارم.شده بودم عین ضلیخا.شبو روز نداشتم شب اس می دادم بیدار شو می خوام صداتو بشنوم شاید اروم بگیرم.اونم قوربون صدقم می رفت فدات شم دلت بیتاب شده...همه زندگیم شده بود.تا اینکه باور کرد واقا دوسش دارم.اونم واقا دوسم داش ولی نه اندازه من.1روز 4.5ساعت زنگ زدم گوشی ور نداشت.داشتم دیونه می شدم نکنه تصادف کرده نکنه...بعد ساعت 12 شب گوشی ورداشت گفتم معلومه کجایی.گفت نه تو رو خدا می خواستی پیش بابامم گوشی وردارم.کم مونده بود دق کنم منم نگفتم نگرانت بودم.روزامون اینجوری می گذشت تا اینکه 1روز بهم اس داد بهتره همیجا از هم جدا بشیم واسه خودمون سخت می شه می تر سم 1مدت بعد دیگه دوریه همو نتونیم تحمل کنیم همیشه به یادتم بای.همین که اینو شنیدم گفتم الان سکته رو بزنم نفسم بالا نمی یومد.این نامردی نیست

شکوفه ir ۱۲:۳۰ - ۸۹/۰۹/۱۴
41
28

مرد ها آدم های پر رو و نمک نشناسی هستند.حد اقل همسر من که اینطوریی. هر چی بهش محبت کنی هم بد جواب می ده هم اصلا به چشمش نمیاد.

درسا ir ۰۸:۱۲ - ۸۹/۰۹/۱۴
38
17

می خوام دادبزنم و به همه مردها بگم: آخه چرا شما اینقدر بی جنبه اید که زنها نتونن بهتون ابراز عشق کنن؟!

galavij ir ۱۲:۰۳ - ۸۹/۱۰/۱۲
16
22

مطالبتان خیلی جذاب و عالی بود خیلی ممنون باعث شد که من درزندگیم بیشتر متحول بشم و نکات ضعف خود رابیشتر بشناسم

مینا ir ۰۱:۴۳ - ۸۹/۱۱/۲۳
1
3

با سلام و خسته نباشید واقعا مطالب خوبی بود سعی می کنم انشا الله در زندگی مشترکم بکار ببرم و امیدوارم مرد زندگی ام جنبه داشته باشه. با تشکر از مقاله خوبیتون حق یارتون

ترنم ir ۱۱:۱۵ - ۸۹/۱۱/۲۴
9
3

به نظرمن اقایون واقعا غیرقابل پیش بینی هستن وگاهی اوقات میمونم که چه جوری باید باهاشون رفتار کنم . اصلا هم لیاقت محبت ندارن ............!

سارا ir ۰۷:۳۰ - ۹۰/۰۱/۲۶
10
3

سلام... اگه میشه یه مرد عاشق ج سوال منو بده... لطفا میشه عاشق یکی باشی ،دوسش داشته باشی ,بعد بتونی ناراحتی و غصه خوردناشو ببینی؟؟؟ یعنی راحت از کنارش بگذری و به روی خودت نیاری؟؟ میتونی برای کسی که دوسش داری،مغرور هم بشی؟ اینکه من نمیتونم ولی اون میتونه, یعنی چی؟!؟!

راز ir ۱۰:۲۱ - ۹۰/۰۲/۱۵
7
1

سلام.ترنم و سارا جان با حرفاتون موافقم... و این که منم هنوز گیجم............

مهدیه ir ۱۱:۲۸ - ۹۰/۰۲/۱۹
1
1

سلام.با مردهای شهریوری چگونه باید برخورد کنیم؟

برنارد ir ۰۲:۰۹ - ۹۰/۰۲/۲۲
7
3

[با یک خانم که بسیار روح وسیع و ادبیات قوی داشت و حتی چند کتاب رمان نوشته 17 سال زندگی شیرینی داشتم و نتیجه اش یک فرزند پسر 16 ساله بود ؛ طوری باهاش رفتار می کردم که خانمهای همسایه نیز برای شوهرانشان مثال می زندند ولی ایشان اینقدر خود فریبی را در خود افزایش داد که هیچکدام را ندید ظرف دو هفته طلاق خواست و اجرا کردم چون عاشق بودم گذشتم چون گذشت فلسفه عاشقه اما بعد دیدم با یکی دیگه بوده حتی آخر زندگی همش گولم می زد و به محض اینکه موقعیتی را در زندگی بلحاظ شغلی و با تشویق من و راهنمائی های که کردم پیدا کرد ( رئیس شد ) همه چی رو بهم زد هنوز دو ماه از طلاق ما نگذشته بود که نفر اول دروغ های رو فهمید و ولش کرد رفت و برنگشت ؛ دومی و سومی و الان بعد از 5 ماه که گذشته پشیمونه و پیام می ده که بیا برگردیم ولی هنوز هم مطمئن هستم که کلکه ضمنا بعد از طلاق هم کلی منتشو کشیدم ولی انگار که در خوابه و طلسمه اصلا توجهی نکرد . پس در رد صحبتهای بالا مرد های صبور هم هستند وای به روزی که خانمها در اثر کار بیرون احساسات را کنار بگذارند و بخواهند معامله گرانه فکر کنند. حالا من که سوختم هیچ ولی فرزند شو حتی در نظر نگرفت .

فرزانه ir ۱۱:۱۲ - ۹۰/۰۳/۰۳
4
1

به نظر من در ابتدا آدمها باید با شناخت کامل و منطقی از هم ازدواج کنن و بعد به مسائلی که اون بالا نوشته عمل کنن.البته نباید همیشه انتظار همین واکنش هایی رو که گفنه شده رو از آقایون داشت.چون به هر حال از لحاظ شخصیتی همه مثل هم نیستن.و حتما فرقایی دارن ولی مطالب کلی می تونه به هممون کمک کنه ولی محبت بیش از حد زیاد جواب نمی ده و اون محبت به جا باشه به نظر من بهتره.

مری ir ۱۲:۲۸ - ۹۰/۰۳/۱۹
13
2

به نظر من همه عشق و عاشقی ها،دوست داشتن زن و مرد دروغه.آدم مجرد راحته،من که سه ساله ازدواج کردم عین چی پشیمونم

پاسخ ها

سمانه ir ۰۴:۲۱ - ۹۱/۱۲/۱۴

به قول معروف لطف مکرر میشه حق مسلم

سیمین ir ۰۶:۱۷ - ۹۰/۰۳/۲۷
0
3

ممنون عالی بود

ریحانه حسین زاده ir ۰۷:۵۹ - ۹۰/۰۵/۰۹
7
0

من که احساس می کنم همین که آقایون یک قدم پاشون رو جلو گذاشتند و به این مسائل تو جه می کنند قدم مثبتی در زندگی هست. چون خیلی از آقایون قبلا فکر می کردند این جور مسائل اهمیت زیادی نداره و باید بیشتر به کار و درآمدشون برای خانواده اهمیت بدهند در حالیکه اگر اهمیت نداشت این همه مشکلات و جدایی ها صورت نمی گرفت.

رها ir ۰۳:۴۷ - ۹۰/۰۵/۱۰
9
0

به نظر من باید حد وسطو نگه داشت نه اینقدر محبت کنی که که حالشو به هم بزنی نه اینکه صد درصد بی توجه باشی ولی گاهی اوقات یکم کم محلی به اقایون بد نیست اما بازم باید به اندازه باشه

مهدیه ir ۱۱:۴۳ - ۹۰/۰۵/۱۶
2
3

سلام دوستان منم عاشقم.با مسج راحت ابراز علاقه میکنم ولی جلو خودش نمیتونم.اتفاقای زیادی بینمون افتاد.دو دفعه بهم زدیم و بعد چند ماه دوباره برگشتیم که هربار اون درخواست کرد که برگردیم.الان واقعا نمیدونم چطور باهاش رفتار کنم؟ابراز علاقه کنم یا نه؟(از وقتی دوباره باهم دوست شدیم بهش ابراز علاقه نکردم)

فتانه ir ۱۱:۰۱ - ۹۰/۰۵/۲۰
6
1

بنظر من باید حدتعادل رو درهرکاری حفظ کرد چه در برخورد با زنها چه مردها.مردها هم انسانند و مثل زنها نیاز به عشق وعلاقه دارند ولی متاسفانه گاهی اوقات ما زنها ططرز برخورد با اونهارو بلد نیستیم وچون قلقشون دستمون نیومده هی پیله میکنیم وبهشون گیر میدیم.ابراز علاقه روهم دوست دارند ولی به وقتش.خوب مسلما هرچیزی از حدش بگذره لوس میشه دیگه.ولی درکل اگه بخوایم حساب کنیم زنها بیشتر دوست دارند بهشون ابراز علاقه بشه ومردها بیشتر نیاز دارند که ابراز علاقه کنن واین جزو طبیعتشونه .واسه همین ویزگی های کمی متفاوته که خداوند گفته زن وشوهر رو مکمل هم قرار دادیم.ولی متاسفانه گاهی اوقات ما زنها وقتی جوگیر میشیم انقدر ابراز علاقه میکنیمو خودمونو واسه طرف میکشیم که طرف خسته میشه دیگه.

sanaz ir ۰۹:۳۷ - ۹۰/۰۶/۲۰
3
1

مقاله را مطالعه کردم و همین رفتارها را انجام دادیم ولی نتیجه ای در بر نداشت لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

مهسا ir ۱۲:۲۳ - ۹۰/۰۶/۲۵
14
0

مردی که آدم باشه اگه پیداکردی بماهم خبربده

م.... ir ۰۹:۴۳ - ۹۰/۰۶/۲۸
8
0

ای کاش مرد ها هم تموم این چیزارو رعایت کنن.مردها هرچقد بهشون محبت کنی بازم کمشونه.و در نهایت بی انصافی عشق زن رو نادیده میگیرن.کاش مردها عوض این همه خودخواهی یه ذره خودشون رو جای زنها میذاشتن...

غزل ir ۰۳:۲۷ - ۹۰/۰۷/۰۵
15
0

مردها خیلی پستن تا وقتی که به خواستشون نرسیدن همه کار واست میکنن اما هم اینکه خرشون از پل گذشت ... ولی ما زنا بدبختیم با این حال بازم دلمون واسشون میسوزه کاش یه کم ما را میفهمیدن

پاسخ ها

farzaneh ir ۰۱:۱۵ - ۹۲/۱۱/۲۶

کاملا با غزل موافقم شوهر من دقیقا چنین مردیه.نه تنها در مورد من.هرجیز با ارزشی که میخره فقط یه مدت کوتاه براش ارزش داره و فوری عادی میشه نسبت بمن هم همینطور زود سرد شد

زری ir ۱۲:۲۴ - ۹۰/۰۷/۱۵
10
0

مردهابسیارپست هستندودرهرشرایط وسنی به راحتی خیانت می کنند مثل همسرمن که بعداز21سال زندگی و2فرزندهنوزحواسش به دیگران است

آناهیتا ir ۱۰:۰۸ - ۹۰/۰۷/۲۰
14
2

سلام من الان یک سال هست عق کردم و به نظرم کثیف ترین و پست ترین موجوداتی که خدا روی کره ی زمین خلق کرده مرد هست اونم از نوع ایرانی .اما مردان خارجی به زن و زندگیشون خیلی اهمیت میدن حتی اگه زنشون درنهایت زشتی و بی ریختی شبیه شرک باشه اما آقایون ایرانی چون به هوس و شهوتشون خیلی اهمیت میدن زن رو فقط به خاطر بدن و قیافه و . . . . . و بماند خلاصه به همه دخترا میگم بزرگترین اشتباه در زمدگی ازدواج کردن هست چون مردا همشون پست و کثافت و هوس بازند

nina ir ۰۷:۳۵ - ۹۰/۰۷/۲۵
6
0

واقعا مردا هم این مطالب و میخونن؟ فکر نکنم.

رویای کوهنورد ir ۱۱:۱۴ - ۹۰/۰۸/۰۱
1
2

مطالبتون واقعن عالی بودمن الان عاشق کسی هستم که 4سال ازم کوچکتره ولی واقعن خوشبختیمو هیچ مشکلی نداریم خوشبختی انتخاب خودشما توشرایط مختلفه یا انتخاب مثبت یا انتخاب منفی بستگی به دید خودتون داره پس خوشبخت باشین.

گلی ir ۰۸:۴۶ - ۹۰/۰۸/۰۵
7
0

برای مردان مغرور و مرداسالار که نوعی از بدبینی در وجودشان رخنه کرده هیچ راهی جواب نمی دهد بیهوده زحمت نکشید

الی ir ۱۰:۴۱ - ۹۰/۰۸/۱۱
5
0

زنها فرشته اند و مردها نباید متوجه این موضوع بشن زنها نباید خوی فرشته ای خودشونو به همسرشون نشون بدن چون فرشته ها دیده نمیشن مردها آدمن نمیتونن با یه فرشته زندگی کنن جنبشو ندارن

سحر ir ۱۲:۳۹ - ۹۰/۰۹/۰۱
1
1

به نظ من تا مرد عاشق نشه محبت و ابراز علاقه از جانب زن فایده ای ندارد. ایمان دوست دارم نمیدونم تو هم دوسم داری یا نه؟؟؟

گندم ir ۰۶:۵۴ - ۹۰/۰۹/۰۷
2
1

من دو ماهه که ازدواج کردم وبه دنبال اینم که بدونم چطور باید رفتار کنم که شوهرم نظرات و ایده های من واسش مهم باشه و دائم نگه تو یه بچه بزرگ هستی در صورتی که من با24 سال سنم نمیتونم جوابش بدم ونمی خوام این کار رو هم بکنم دارم روی خودم کار میکنم لطفا بیشتر راهنمایی کنید

مرمر ir ۰۲:۲۲ - ۹۰/۰۹/۱۲
6
1

چه خوب باشید چه بد مردها در حق همسرانشون همیشه نمک نشناسی میکنن -به همه خانومها میگم که خودتون رو خیلی اذیت نکنید هر کاری کنید مردها خواهر و مادرشون رو خیلی بیشتر دوست دارن و یک تار موی اونها رو به بهترین و فرشته ترین زن دنیا هم نمیدن

شیما ir ۰۶:۰۰ - ۹۰/۰۹/۱۵
3
0

به نظرم بعضی قسمتهاش درسته بعضیاش نه. این همه سرویس دهی از طرف خانوم ها می تونه باعث رودل مردها بشه و سر آخر هم دلشونو بزنه برن سراغ یه ادم مستقل. من خودم یه زن مستقلم اما همیشه به یه مرد این فضارو دادم که ازم حمایت کنه منتها مردای این دوره علاقه ای به حمایت که ندارن هیچ دوست دارن ازشون حمایتم بشه . ضمن اینکه وقتی کسی از عشق طرف مطمئن بشه هر غلطی بخاد میکنه . به جنسیت هم ربطی نداره . هم بین زن ها هست هم مردا. ولی به دلیل قوانین مردها بیشتر امکانشو دارن

غزال ir ۰۲:۱۶ - ۹۰/۰۹/۱۸
4
1

من 6 ساله کسی دوست دارم ولی اون منو بیشتر دوست داره. ولی یه مشکلی وجود داره که منو خیلی میترسونه فوق العاده زود عصبانی میشه و اخلاق تندی داره ولی به همون سرعت فراموش می کنه با این تفاوت که با عصبانیتش تأثیر بدی در من میگذاره طوری که همیشه نگرانم نکنه حرفی بزنم که عصبانیش کنه. الان که داره برای ازدواج پا پیش میگذاره خیلی نگرنم البته شایان ذکر که از لحاظ خانوادگی، فرهنگی، مالی و تحصیلاتی با من هم خوانی داره. کی می تونه منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

مریم ir ۰۲:۳۹ - ۹۰/۰۹/۲۵
10
0

همه مردا بی جنبه ان فقط بی محلی کنین می دون دنبالتون کافیه اولین دوستت دارم رو بگیم دیگه فقط بهانه می ارن که نمی تونن تو رابطه بمونن.مردا فقط بی محلی می خوان.

ت.ت ir ۰۸:۵۴ - ۹۰/۰۹/۲۶
7
1

من هم با موارد بالا کاملا موافقم ولی اگه مرد، مرد باشه اینها درموردش صادق است ولی کو مرد. مرد و مردانگی به نظر من یعنی از خودش بگذره واسه خانوادش و به هر حال تکیه گاه آنها باشه نه اینکه همش دنبال این باشی که او نو راضی کنی ما زنها باید غذا بپزیم که مرد خوشش بیاد. لباس مرتب بپوشیم که مرد خوشش بیاد. آرا گیری کنیم که یک وقتی مردمون تو خیابون چشمش به دخترای آنچنانی افتاد کمبود نداشته باشد و کلا باید از خودمون بگذریم و کارهایی بکنیم که مرد راضی باشه مگه ما خودمون آدم نیستیم. اگه مردی بی جنبه بود چی باید کرد. که خدارا شکر کم هم نیستند.

حمید ir ۰۲:۳۸ - ۹۰/۱۰/۰۹
0
4

hamegii khanoome bebinan ke mard jamatt bayad asabesh aroom bashe .darajeye aval ine ke az lahaze sexiii behesh beresiin bad aroom misheeeee

پاسخ ها

ی ی a1 ۰۹:۲۰ - ۹۲/۰۵/۱۳

مطمئنم زن یا دختری. هیچ مردی این حرف نمیزنه.

مهتاب ir ۰۹:۲۷ - ۹۰/۱۰/۲۶
0
0

متن بسیار جالبی بود.ومن بیشتر موارد بالا را اجرا کرده ام و موفق شدم.ولی یه کمی دیره آخه دیگه اون نیست.....................

باران ir ۰۸:۰۸ - ۹۰/۱۰/۲۸
3
0

سلام مطالبتون واقعا عالی بوداما من می دونم که مغرورم ولی اینم دیدم و میدونم که نبایدزیاد از مرد جماعت تعریف کرد چون واقعا جنیه ندارن وتوهم برشون می داره اما باید بگم بیشتر اوقات با همسرم رابطه خوبی دارم دوسش دارم اونم منودوست داره اما بهم ثابت شده که نبایدخیلی احساساتموبروز بدم همیشه دلم می خو استه زنی باشم که توی مطالبتون نوشتین اما وقتی عاقلانه فکر می کنم می بینم واقعا نمیشه اگرمردها جنبه های شخصیتی خودشون رو درست کنند و قدر سپاسگذاری و عشق مارو بدونن ماهم کم نمی زاریم مطمئن باشین کلا خانمها موجودات با وفا واحساساتی هستن ولی به هر حال به نظر من زن با سیاست زنیه که هم عطوفت و هم غرور روبا هم داشته باشه طوری که به زندگیش لطمه نزنه .من خیلی حساسم ولی شوهرم خیلی کلی بینه وکمتر به احساسات من توجه می کنه و تا چیزیوبهش نگم متوجه اش نمی شه .واینم بگم من هنوز 11 ماهه تو عقدم.باارزوی موفقیت برای همه زن وشوهر ها .باران

eli ir ۱۲:۴۸ - ۹۰/۱۰/۲۹
2
1

سلام. دوستان باید به این توجه کنن که این مطلب واسه کسایی هست که ازدواج کردن نه واسه کسایی که با هم دوستن. رفتار با مردا هنگام دوستی و زندگی زناشویی فرق میکنه. منم تا حدودی این کارهارو انجام دادم ولی وقتی همسرت در جوابت میگه اینا همش ظاهریه چیکار باید کرد

مهلا ir ۱۲:۵۱ - ۹۰/۱۱/۱۷
9
0

هر چی به مردا کمتر توجه کنی بیشتر دیوونت میشن!

اتنا ir ۱۲:۰۳ - ۹۰/۱۲/۲۵
4
0

من 3سال یکی دوست داشتم اما رفت پشت سرشم نگاه نکرد به هیچ مردی اعتماد نکنید

marjan ir ۱۰:۲۷ - ۹۱/۰۱/۱۶
7
0

سلام من حدود 7سال با یه پسر دوست بودم اوایل ازش خوشم نمی اومد تا اینکه انقدر بهم محبت کرد که وابستش شدم عاشقش شدم قصد ازدواجم داشتیم ولی بعد از 7 سال تو بد ترین شرایط زندگی دقیقا درست زمانی که پدرمو از دست دادم بدون دلیل ولم کرد رفت .محبت زیاد به مردا کار دسته ادم میده مردا همیشه باید تشنه محبت باشن

هدی ir ۰۳:۳۱ - ۹۱/۰۲/۰۹
3
1

متن بالا عالیه... ولی ه نظر من تو هر رفتاری ادم باید تعادل داشته باشه.به مردا باید محبت کرد ولی نه اونقدریکه براش توهم ایجاد بشه که بدون اون نمیتونی زندگی کنی.

مینا ir ۱۰:۵۰ - ۹۱/۰۲/۲۲
6
0

میگم وقتی از دستش ناراحتم چطوری می تونم از نظر جنسی اونطور که باید ارضاش کنم؟ لطفا راهنماییم کنین.ممنن

میخک ir ۰۳:۳۰ - ۹۱/۰۲/۲۷
5
0

درصورتی که متوجه خیانت همسرمان شدیم واز رابطه آن با زن دیگر خبر شدیم چگونه می توان این موارد را رعایت کرد لطفاراهنمایی کنید

سارا gb ۱۲:۵۶ - ۹۱/۰۳/۲۰
2
1

راستش با این موضوع که بعضی زنان فکر میکنن تحت حمایت مرد بودن شخصیت و قدرتشون رو زیر سوال میبره مخالفم. زن به خودی خودش به خاطر پیشرفت اجتماعی مردگریز نمیشه . این برخورد مردهای جامعه ماست که از رشد زن میترسن و بعضا محدودش میکنن که مبادا ابهت مردانه خودشونو از دست بدن...و این یک واکنش منفی رو به مرور زمان درزنان دربرخواهد داشت. مرد غربی به خوبی این رو فهمیده و واسه همین خودش هم به رشد زن کمک میکنه. ولی مردان ما علیرغم اینکه به خاطر مشکلات اقتصادی از خانمهای خانه نشین و اماده طلب گله مند هستن باز هم از کمک کردن به رشد و پیشرفت اونها میترسن. زن بودن اصلا به معنای احمق و وابسته و دست وپا چلفتی بودن نیست

پاسخ ها

جمونگ a1 ۰۹:۳۳ - ۹۲/۰۵/۱۳

چرا ..دقیقا زن به همین معانی هست که در جمله اخرت آوردی. براش اثبات دارم. نظرات خانومهایی که همین جا نظر گذاشتن رو بخون میبینی که معادل کلمه زن میشه همینایی که گفتی. ببخشید نباید انقدر رک میگفتم اما دیدم خانمهای حاضر در مجلس دوست دارند بشنوند.

yecta ir ۱۲:۴۲ - ۹۱/۰۳/۲۶
2
0

از مطالب قشنگنگتون ممنون

مارال ir ۱۲:۳۳ - ۹۱/۰۴/۰۵
1
0

با سلام همیشه به این صورت که شما فرمودید نیست من خودم تمامی شرایط بالا را رعایت کردم ولی متاسفانه شوهرم خطا کرد ه و الان در دوراهی قراردارم به چه روشی با او برخورد کنم

نرگس ir ۰۶:۱۱ - ۹۱/۰۴/۱۰
2
0

سلام،روی حرف من به برنارد عزیزه اون لیاقت نداشته مرد خوب و با احساسی مثل تو داشته باشه.نباید بهش اعتماد کنی این که چندنفر رو امتحان کرده و تازه به این نتیجه رسیده که تو خوبی هنر نیست. مگه تو براش کم گذاشتی که بخواد بقیه رو امتحان کنه.برات بهترین ها رو آرزو میکنم

منصوره ir ۰۴:۳۱ - ۹۱/۰۴/۱۳
4
2

عالی بود امیدوارم خداکمکم کنه بتونم به کار ببندم.ممنون

فهیمه ir ۰۳:۴۰ - ۹۱/۰۵/۰۱
6
0

سلام. اخلاق شوهر من مثل بچه هاس. وقتی داغ میکنه اصلا جوابش رو نمیدم فقط به حرفاش گوش میدم. بهترین کار همینه. من 5 تا خواهرشوهر دارم هیچ وقت بدشون رو به شوهرم نگفتم اونا خیلی خوبن وقتی هم که شوهرم رفتار خوبم رو با خواهراش می بینه از کرده خودش پشیمون میشه و عذرخواهی میکنه. دوستان عزییز همیشه بدی رو با خوبی و زبون نرم جواب بدین مطمئن باشید که همه چی درست میشه.

باب us ۰۸:۱۳ - ۹۱/۰۵/۰۲
1
3

به اقایون عرض کنم که گول محبتهای الکی و تو خالی خانومها رو نخورید فقط یه بار امتحانشون کنید که به عمل ثابت کنن به نتیجه میرسید که فقط در حدد حرفه نه بیشتر

نسترن ir ۱۲:۵۱ - ۹۱/۰۵/۱۰
0
0

سلام تراخدا یکی جواب من بده چه طور میشه که مردی که میگه توتمام زندگی منی اما کوچکترین اهمیتی به این مسئله نمیده که زنش از چی بدش میاد

عشقم رسول ir ۰۶:۲۴ - ۹۱/۰۵/۱۶
5
0

سلام بچه ها منم با مطالب بالا موافقم اما تا حالا نتونستم درباره ی همسرم انجام بدم من تازه فهمیدم که مردها با هم متفاوتند و نمیشه با همشون یه رفتار رو کردو به این رسیدم که با هر مردی باید اونطوری که دلش میخواد رفتار کرد نه اونطوری که دلمون میخواد بعضی هاشون دوست دارن همسرشون براشون مادری هم بکنه اما بعضی هاشون از این کار تنفر دارن تو رو خدا شماها به این چیزی که گفتم خوب توجه کنید و نذارید بعد از گذشت زمان خودتون بقهمید اینم بگم اگه مردتون رو دوست دارید همون طوری که هست دوستش داشته باشید و به خاطر حرف این و اون سعی نکنید تغییرش بدید چون اول و آخرش شما دونفرید که با هم شب رو صبح میکنید و اولین کسی که اول صبح میبینید همسرتونه,مواظب زندگیتون باشیدب. من این جمله رو خیلی دوستش دارم(همیشه عاشق کسی باش که اگه تورو توی بدترین لباس هم دید به همه نشونت بده و با افتخار بگه این همه ی زندگیه منه) حتما برای منم دعا کنید که بتونم به چیزی که تازه رسیدم عمل کنم و در کنار عشقم وعزیزترین کسه زندگیم بتونیم شادو قشنگ زندگی کنیم.یا امام رضا به همه رابطه ها کمک کن...

مهسا ir ۰۲:۱۳ - ۹۱/۰۵/۲۳
10
1

سلام منم به این باور رسیدم که به مردها نباید رو داد موجودات توخالی هستن باید با سیاست باهاشون برخورد کنید و دنبال خودتون بکشید من با عشق 8ماه پیش عقد کردم اما الان جز نفرت چیزی تو دلم نیست وقتی خانوادش اذیتم میکردن جواب نمیدادم و تو خودم میریختم اون موقع همسرم از این برخوردم خوشحال میشد و تشکر میکرد اما الان وظیفه میدونه و ... واسم دعا کنید 28 روز دیگه عروسیمه

مهسا.آ eu ۱۲:۰۰ - ۹۱/۰۶/۰۱
6
1

بسم الله الرحمن الرحیم واقعا تجربه ی هر یک از ما،دیدی روشن عرضه می کنه،امیدوارم تجربه من هم موثر باشه. خداوند به مرد و زن به یک سان ارزش بخشیده،ما انسانهای عادی،بدِ مطلق یا خوب مطلق نیستیم.مشکل اینجاست که قاطی کردیم بعضییامون،نمی دونیم برا چی ازدواج می کنیم،برا چی زنده ایم اصلا !!اگر برای رضای خدا ازدواج کردیم، خوشبختی، کمترین چیزیه که رهامون نمی کنه. برای رضای خدا،یعنی عشق اول خدا باشه و دوم همسر،اون وقت ناراحتی پیش اومد، صبر می کنی ،به عشق محبوبت خدا، که صبر رو دوست داره.و این صبر اکسیرِ محبوبیتِ. اون وقت اونجور که خدا دوست داره محبت می کنی، نه افراط می کنی و نه تفریط. که نه تنها همسرت اشباع نمی شه بلکه علاقش به شما روز افزون می شه. میدونید چرا؟ چون،وقتی توی ازدواج هم، هدف فقط عشق خدا باشه،آدم به منبع عشق متصل شده و خدا به پاس عشق حقیقیتون به خودش،رنگی به زندگی آدم میده که هیچ کس جز خودش قادر به ایجادش نیست. رابطه رو بین من و همسرم حفظ می کنه، کاری که هرگز من،یا اون به تنهایی قادر به انجامش نیستیم.حرفهام داستان نیست اما به خدایی که ناظر بر این کلماتیه که می نویسم، زندگی از آنچه در داستان ها هست زیباتر می شه. من به اکسیر عشق دست پیدا کردم، فهمیدم راز خوشبختی و آسایشی که عالمی دنبالشه،پیشِ همون کسیه که عالَم مالِ خودشه و می دونه چجوری این عالم ارضا می شه و راه داده،راه رو بریم کار تمومه.به همون چیزی می رسیم که تشنشیم = ( عشق )

در جواب نسترن جان eu ۱۲:۱۰ - ۹۱/۰۶/۰۱
2
1

به این دلیله که اوشون از ماهیت عشق بی خبره. ما انسان ها به ذات برامون خوشایند نیست که خودمون رو وقف موجودی زمینی مثل خودمون کنیم چون فی نفسه قراره وقفِ موحودی دیگه بشیم که نهایتا به خودش برمی گردیم.برا اینه که از اسیر شدن،وابسته شدن و ... خوشمون نمی یاد

محمد ir ۰۷:۲۴ - ۹۱/۰۶/۰۱
3
0

همون جوری که زن ها متفاوت اند مرد ها هم با هم دیگه خیلی فرق دارن.

پرستو ir ۰۳:۴۴ - ۹۱/۰۶/۰۶
0
0

سلام خواهشا1نفربهم بگه اگه همه مطالبی روکه تومقاله بودانجامش بدی ونازمردتوبکشی ولی وقتی سر1موضوعی حرفتون که میشه ومیخوای حرف دلتوبزنی برگرده بهت بگه تومنودرک نمیکنی وپشتم نیستی وکمکم نمیکنیو....اون وقت بایدچیکارکرد؟؟؟؟دیگه چه لزومی داره انقدبهش برسی وقتی اصلانمیفهمه؟؟ لطفا1نفرراهنمایی کنه

ارزو ir ۰۶:۳۰ - ۹۱/۰۶/۰۹
1
0

بهش رونده یه مدت مردالیاقت ندارن بخداکه مازنابخاطرشون همه کارمیکنیم یه مشت خائنن

پرستو ir ۱۲:۰۱ - ۹۱/۰۶/۱۴
1
0

بخداخیلی سعی میکنم بهش رو ندم ولی دلم نمیاد.خیلی بدبختم چون خیلی دل نازکموهرچی میکشم حقمه

mansoureh ir ۰۲:۴۸ - ۹۱/۰۶/۱۴
2
0

هیچی بدتر از این نیست کسی که یک روز بهت توجه می کرد یک دفعه ولت کنه برام دعا کنید پشمیمون بشه

سحر ir ۰۳:۳۲ - ۹۱/۰۶/۱۶
2
2

سلام ب همگی.مطالب جالبی بود.میخوام ی چی بگم لطفا بهم کمک کنید.من متولد 75.به ی آقایی علاقمند شدم 11 سال بزرگتر از خودمه.اینا برام مهم نیست!معلم زبانمه و رفتاراش کلا با من متفاوته نسبت به بقیه.حالا این ترم به خاطر بدرفتاری های من لج کرده میگه محاله دیگه ترم بعد بیام سر کلاستون.من واقعا دوسش دارم و میخوام نظرشو عوض کنم.آقایونی که onهستن لطفا بگین با ی آقای لجوج وناراحت چه جوری باید برخورد کرد که رام شه؟؟؟؟

ameneh ir ۰۸:۱۰ - ۹۱/۰۶/۱۷
2
0

باسلام به همه ذوستان مخصوصا برناردکه براتون خوشی ارزومندم .منم یه دخترم بشدت حساس.توی زندگیم خیلی سعی میکنم رام پسری نشم.متولد69 هستم ودانشجوم.خیلی مونده که وارد زندگی مشترک بشم.مسولیت سنگینیه.سحرخانم بنظرمن بهترین کاراینه که بی تفاوت باشی نسبت به استادزبانت.مطمن باش اگه دوستت داشته باشه برمیگرده.پس سعی کن بهش فکرنکنی .

مرجان us ۰۹:۱۸ - ۹۱/۰۶/۲۰
3
0

اقایون تورو خدا اگه مامانی هستین ازدواج نکنین دختر مردمو بدبخت نکنین

فرزانه ir ۱۱:۵۵ - ۹۱/۰۶/۲۱
1
0

آقایون خیلی خودخواه هستن.را هایی که گفتی واسه همچین مردهایی مناسب نیست.با مثل خودشون باشون رفتار کنی.راست میگن اگه بهشون رو بدی رو سرمون میشینن.من از اون دسته زن هایی هستم که کارهایی برای همسرم انجام دادم که کمتر زنی انجام میده.اما چشم دیدن نداره و به جای اینکه اوضاع بهتر بشه بدتر هم میشه.اگه هم انجام ندی طلبکار میشه

khadije a1 ۰۲:۰۰ - ۹۱/۰۶/۲۳
2
0

سلام من همسری لجباز دارم این مدتیه با اینکه تازه ازدواج کردیم از من دوری میکنه تو خونه نمیمونه احساس میکنم دویت نداره کنارش باشم وقتی گله میکنم اون بامن قهر میکنه لطفا راهنمایی کنید چه طور باچنین ادمی میشه زندگ کرد راه حای میخوام ممنون

محمد249 us ۱۱:۲۷ - ۹۱/۰۶/۲۵
1
3

فرزانه خانم شما راست میگید حق دارید . حالا من اقا با داشتن خانم واسه بر طرف کردن نیاز.... باید تا صبح منتشو بکشم؟این خانم حق داره به خاطر کوچکترین دلخوری منو از ... محروم کنه. چون خودش سرده باید گرم بودن منو سلاح دفاعی خودش استفاده کنه؟خانمها بگن با این خانم چه برخوردی باید کرد؟

نهال ir ۱۲:۵۸ - ۹۱/۰۷/۰۶
4
0

ای پسراااااا....ببینیدباخانوما چه کردید که انقده شاکین؟من بیش از 300تا دوست پسر داشتم اما حالا بلد نیستم خواستگارمو نگه دارم!پس فقط به خدا توکل کنید چون همه روش رو من امتحان کردم.با25سال سن وتجربه 300دوست پسر بازم احساس ناتوانی میکنم.خداااا

پاسخ ها

سارا ir ۰۲:۵۴ - ۹۲/۰۲/۰۷

هه هه هه بابا تو دیگه رکورد شکوندی!! تو ک عشق و حالتو کردی شوهر میخوای چیکار برو ب همون دوست پسر بازیت برس!!!

حسین ir ۰۵:۰۷ - ۹۱/۰۷/۱۰
2
0

سلام من اتفاقی به اینجا سر زدم اما می خواستم بگم مشکل ماها همه خوب نشناختن جنس مخالفه کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی و کتابهای بسیار خوب دیگه ای هست که جنس مخلف رو خوب بشناسیم البته یادمون نره که سازنده این موجود عجیب غریب(انسان) زن و مرد را مایه آرامش هم میدونه و هر کدوم به تنهایی ناقصه این دو باهم می توانند کارای بزرگی کنند خدا رو فراموش نکنید

مریم us ۱۰:۴۶ - ۹۱/۰۷/۱۲
4
0

سلام دوستان!!!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرمن کسایی که میگن باید به مردا بی محلی کرد تاعاشقت بمونن ارتباط با همسر رو با ارتباط با دوست پسر اشتباه گرفتن. بی محلی به همسر بزرگترین اشتباهه و خدایی ناکرده خودمون رو به بدبختی میکشونه.

ستاره ir ۱۰:۳۵ - ۹۱/۰۷/۳۰
1
0

سلام من بعضی نظرات شمارو قبول ندارم و از نوشته های شما حس کردم خودتون مرد هستید این درست نیست ک همیشه خانمها سازگاری کنندتاجایی ک مرد عادت کنه و بقولی کوتاه امدن خانم حق مسلمی بشه برای آقایون

zahra ir ۱۰:۲۱ - ۹۱/۰۸/۲۱
3
0

اکثرمردها تا وقتی خودشون بخوان عاشقن!بعدش نخوان به راحتی میگذرن!کلا خیلی از مردها واقعا عاشق نیستن تحت شرایط محیط با زنان زندگیشونو حفظ میکنن!فکر میکنن جامعه حق خیانت رو به مرد داده!نه خودشون خیر میبینن نه میذارن زنها خیری از زندگی ببینن!زنان ما هم زیادی کنار میان با مردها!اما هر کس بد کنه خدا مرد و زن نمی شناسه تاوانشو ازش میگیره!ولی خب قبول دارم مث من زندگیشون شاید برای مدتها پر از غم بشه!فقط یکی بگه چرا خیانت دیگه واژه غریبه ای تو زندگیها نیست!

رها ir ۱۰:۱۴ - ۹۱/۰۹/۲۵
1
0

سلام چیزی که من از این مقاله برداشت کردم این هست که باید همه جور در خدمت شوهر باشی و موظف به انجام آن هستیم که برای من قابل قبول نیست.محبت,ابراز علاقه و...خوبه ولی نه اینکه تحت هر شرایطی در اختیار آن باشیم خودمان را زیبا کنیم و به او متکی باشیم.قسمتهایی از این پیشنهادات کاملا مذهبی است نه بر پایه علم و روانشناسی.

پریسا3 ir ۱۲:۳۸ - ۹۱/۰۹/۲۶
1
0

غزال جون از روی دوستی بهت میگم به مردهایی که زود عصبانی میشن بعدش میگن پشیمونیم یا اصلا نمیگن اعتماد نکن من یکی شو دارم جیگرمو خون کرده سر اینکه چرا آبجوشی که واسه من میاری اینقدر داغه عصبانی میشه و اخمش میره تو هم خلاصه آدمایی که زئد عصبانی میشن زندگی رو واست میکنن جهنم اعتماد نکن

پریسا ir ۰۸:۵۹ - ۹۱/۱۰/۱۰
1
0

من این کارها را انجام میدم همسرم میگه تو داری منو گول میزنی میخوای چه کار بکنی حتی اگر کاری هم ندارم بهش محبت کنم نیش و کنایه میزنه

نگار ir ۰۸:۵۸ - ۹۱/۱۰/۱۵
1
0

واقعا مردها چرا اینطوری هستن؟ هر کاری براشون میکنی اما بازم راضی نیستن من وقتی تو موقعیت صلح هستیمو از شوهرم این سوالو میپرسم میگه بالاخره باید بفهمی رئیس کیه دیگه! من همیشه آدم صلح طلبی بودم و سعی کردم با انصاف باشم اما این آدم واقعا عصبانیم میکنه

شیلان ir ۱۱:۵۵ - ۹۱/۱۰/۲۴
1
0

سلام-من که به هر سازی که شوهر جون گفته رقصیدم شما هم گفتید رقصیدیم و نتیجه ای نداشت و نخواهد داشت -بنظر من اخلاق و رفتار هر کسی ذاتی و ارثی هستش و به این قرتی بازی ها هم نیس چون امتحان کردمو و فایده نداشته میگم قرتی بازی -شوهرم میگه این مسخره بازیها همش مال تو فیلمو داستانهاست .

فاطمه us ۰۱:۱۶ - ۹۱/۱۰/۲۵
1
1

من مطمئنم که خانم هایی که مخالف محبت کردن هستن توی کارشون افراط دارن مردا هم مثل خانم ها انسانن و انسان هم برای تکامل و زندگی نیاز به محبت دارن اما در صورتی که برای ابراز محبت و هرچیزه دیگه ای افراط و تفریط نداشته باشی که متاسفانه خانم ها اصولا یا افراط گرا هستند یا بلعکس من بعنوان خانمی که 4 سال ازدواج کردم و این موارد رو در زندگی رعایت کردم و تا به اینجا از همسرم راضی بودم و هستم و همیشه جواب محبتمو دیدم با افکار پوچ خیلی از این خانم ها مخالفم

مینا us ۰۳:۱۶ - ۹۱/۱۰/۲۶
1
1

سلام دوستان همه ی ادما همیشه فکر میکنن که کار هاشون درست بوده و با اطمینان میگن که واسه مردمون چیزی کم نزاشتیم.اما وقتی انقدر قدرت و شهامت داشته باشن که از بیرون به خودشون نگاه کنن میبینن اشتباهشون کجا بوده.من نمیگم مرد بد نیست اما به همون اندازه خانوم بد هم هست.اما این دلیل نمیشه تمام مرد ها یا تمام خاونم ها رو بد بدونیم.وقتی اول عاقلانه واسه رابطتت فکر کنی بعد عاشقانه ÷یش بری کمتر به مشکل میخوری. من تمام خانوم هایی که دور و برم بودن و تو زندگی به مشکل خوردن میگن ما برای همسرمون چیزی کم نزاشتیم اما اگه واقعا خانوما برای همسرشون چیزی کم نمیزاشتن انقدر تو جامعه مرد حریص داشتیم؟که وقتی سوار مترو یا اتوبوس میشی عین مکان های متبرک سعی میکنن به خانوما دست بزنن؟مشکل ما انسان هاست که قدرت و شجاعت نداریم از بیرون به خودمون نگاه کنیم.با تمام وجود آرزومه که هیچ کس مشکلی با همسرش نداشته باشه.

پاسخ ها

ی ی a1 ۰۹:۲۸ - ۹۲/۰۵/۱۳

شروع حرفت خوب بود اما بعد خرابش کردی. به نظرت نیاز یک مرد فقط همینه!!!! نه... اصلا. ببین این مساله جنسی چیزی نیست که زن به خاطرش به مرد فخر بفروشه. چون اگر درست پیش بره چیزی که عاید زن میشه بیشتر از یک مرده. این طرز فکر فقط در زنان ایرانی وجود داره. دوم اینکه هر ادمی چه مرد چه زن دوست داره نفر اول زندگی همسرش باشه. اینجاست که کار خراب میشه. وقتی والدین خواهر و برادر و حتی فرزند جای محبت زن و شوهر را بگیره اینجاست که حرص به وجود میاد. یه نکته هم بگم خیلی وقتا تظاهرات جنسی در مردان نه از روی شهوت که بخاطر رفع فشار های عصبیه.

فاطمه ir ۰۵:۴۱ - ۹۱/۱۱/۱۲
0
5

مرد یعنی کثافت.فقط همین و بس

ندا ir ۰۷:۳۳ - ۹۱/۱۲/۰۶
1
1

اشتباه دوستان اینه که تفکیک جنسیتی قائل شدند برای آدمها بنظر من خود همین تفکیک جنسیتی عامل سردی در ارتباط طرفین است. اصلا بحث مرد و زن در یک زندگی مشترک معنا نداره بنظر من قدم اول نگاه به هر دو بعنوان یک انسان باید باشه نه مرد و یا یک زن هریک از طرفین زندگی و یا یک ارتباط دوستی در وهله اول باید اصول انسانی و حریم و احترام و حقوق یکدیگر رو بشناسن و به آنها احترام بذارن و این هیچ ارتباطی به جنسیت نداره. و اینو خانمها واقایونی که مورد بی مهری قرار گرفتین مطمئن باشین اگر محبت کردین و اون قدر ندونسته شما بهیچوجه متضررنشده اید چرا که به وظیفه انسانی خود عمل کردین و محبت اگه محبت واقعی باشه شما هیچوقت منتظر تلافی نیستید بلکه برای رضایت خودتان وخدایتان محبت کردین. youtube download site

ریحانه us ۰۳:۰۷ - ۹۱/۱۲/۱۹
1
1

با سلام به نظر من که تجربه 7 سال زندگی مشترک رو دارم در یک جمله تو نیکی میکن و در دجله انداز که هیزد در بیابانت دهد باز فقط صصصصصصصصصصصصصصصصبر می خواد

هانیه ir ۰۱:۲۶ - ۹۲/۰۱/۰۸
1
1

با سلام چیزی که من از مردها فهمیدم خود خواهن و بی وجدان.چرا زنا باید همش تلاش کنن مردا رو جذب کنن؟چرا مردا نباید بدنبال رضایت همسر یا دوست دختراشون باشن؟آخه مردا کی هستن؟

ssssara ir ۰۳:۰۳ - ۹۲/۰۲/۰۷
2
1

ای بابا!!!!!!!!!!!! گیج شدم بقرعان!!!!!!!!

زیبا ir ۱۲:۲۳ - ۹۲/۰۲/۰۹
0
2

با سلام.با نظرتون موافقم ولی این رفتارها در مورد بعضیها صدق میکنه و به نوع زندگی گذشته اونها بر میگرده و باید گذشته اونها رو در نظر بگیریم و رفتار کنیم

فاطمه ir ۱۰:۰۴ - ۹۲/۰۲/۱۲
0
1

ازدامن زن مرد به معراج رسد.ولی کو مرد نشون بدین. شوهرم میگه:این زنها هستند که مردی ومردانگی رو تووجود مردها کشتند.زنها زن نیستند. اوایل ازدواجمون خیلی به شوهرم احترام میذاشتم واسه همین الان شده ((من))حرف حرف خودشه آی خانومایی که تازه کارین کارهایی که بالا نوشته شده رو انجام بدین ولی حواستون به شوهرتون باشه چون زود خودشون رو گم می کنند.

لیلا ir ۰۱:۳۷ - ۹۲/۰۲/۳۰
1
1

جالب بود،حضرت محمد میگه:با مردی ازدواج کنید که با ایمان باشه اگه دوستتون داشته باشه که قلبشو به شما میده اگه دوستتون نداشته بهشه هبچ وقت دلتونو نمیشکنه. به نظر من بهتره از خود طرف با گفتگو از راههای مستقیم و غیر مستقیم بپرسیم که چه انتظاراتی داره و در شرایط مختلف توقع چه رفتاری رو داره.با آرزوی خوشبختی برای همه دوستان.

نازنین ir ۱۲:۱۰ - ۹۲/۰۳/۱۳
0
1

ازروی تجربه میگم:اگه میخواین راحت زندگی کنین فقط وفقط ازاول زندگی اول به خودتون اهمیت بدین بعدشوهروخانواده اش وگرنه تحمل عذابه وبس!!!

نیلو ir ۰۸:۰۳ - ۹۲/۰۳/۱۳
2
1

سلام خسته نباشید لطفا به داد من برسید من همه این کارهارو برای همسرم انجام میدم اما اون همش چشمش دنباله خانمهای دیگه است و خیلی هیزچشمه واخیرا با یه خط ناشناس امتحانش کردم و اون درکمال ناباوری جواب داد و خیلی رکیک هم حرف میزدو خیلی ازخودش و اوضاع جسمی و جنسیش تعریف میکرد هرکاری میکنم قلبم اروم نمیگیره ونمیتونم فراموش کنم همسرم و خیلی دوست دارم اما این کارش داغونم کرده

ساناز ir ۰۷:۱۷ - ۹۲/۰۳/۱۹
3
1

سلام بچه ها من در روز به 100 نفر ازدوستام رهنمایی میدهم ولی تو کار خودم موندم*درست قبل از عروسیم فهمیدم شوهرم به من خیانت میکنه با کلی بدبختی اون بی خیالش شد و عروسی کردیم منم بخشیدمش 3 سال بعد بچه دار شدیم از اول حاملگی تا 1 سالگی پسرم باز به من خیانت کرد من از گوشیش و حرکاتش فهمیدم دوست صمیمیش هم دقیقا همه چی رو واسه من تعریف کرد که روانی شدم با 1000 تا روسپی و دوست دختر زمان نامزدی و...................................خلاصه غیر مستقیم فهمید من میدونم ولی به روش نیاوردم کلی به خودم رسیدم 14 کیلو کم کردم باربی شدم موهامو پلاتینی کردم کلی مانتوهای جلف و شیک خریدم لباسای زیبا وووووو1ساله که اون کاراشو ترک کرده میدونم ولی مشکل من اینه که ما هنوز ماهی یک بار س ک س داریم از من تعریف نمیکنه میدونم خوشش اومده و داره لذت میبره ولی تعریف نمی کنه تحریکش نمیکنه من دچار کمبود محبت شدم اعصابم خورد شده اینا رو بهش میگم میگه من نمیتونم تعریف کنم از کارام باید بفهمی من ادم شاد و پر انرزی هستم منو ارضا نمیکنه اعصابم خورده .من چکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککار کنم

سحر ir ۱۰:۵۹ - ۹۲/۰۳/۲۸
1
1

سلام دوستان .منم مشکلاتمبا شوهرم زیاده.

سحر ir ۱۱:۳۲ - ۹۲/۰۳/۲۸
0
0

سلام.چهار ساله با عشق ازدواج کردم.وشش ماهه بچه دار شدم.یکساله شوهرم ورشکست شده و تمام زندگیمونو گذاشتیم رو طلباش بازم کم آوردیم.اصلا من نمیفهمم یه بوتیک مگه چقدر سرمایه میخواد که با وجود فروش خونه و طلاهام هنوز بدهیش صاف نشده.احساس میکنم بهم دروغ گفته.از چیزی که میترسیدم سرم اومد مجرد که بودم زندگی حدودا مرفهی داشتم اما حالا با یه بچه سه ماهه مستاجر نشین شدم.جرات گفتنشو به خودش ندارم.چون بد اخلاق میشه وباهام قهر میکنه.از وقتی دخترم به دنیاا اومده نسبت به من سرد شده یا سر کاره یا با دخترم بازی میکنه یا میخوابه یا خونه دوستاشه با وجود طلبکاراش با خیال راحت رفیق بازی هم میکنه.به بار که سکوتمو شکستم و بهش اعتراض کردم منو مقصر دونست ومن هر وقت بحثمون میشه آخرش سکوت میکنم تا اون فکر کنه حق با اونه.ولی همیشه حق با اون نیست.تورو خدا منو راهنمایی کنید.

پاسخ ها

پریا ir ۰۶:۱۹ - ۹۲/۰۴/۰۸

انقد سکوت کن تا یه روز بگه برو خونه ننت....این رفتارا واسه کسیه که تو رو بفهمه سکوت برای کسیه که جنبشو داشته باشه ولی واسه بعضی آدما باید فریاد کشید تا شاید صداتو بشنون نمیگن دعوا کن اما بذار بدونه که تو هم آدمی و توی این زندگی حق داری این کارم باید با سیاست انجام بدی که نه خودت اذیت شی نه اونو فراری بدی.این نظرمنه

فرزانه ir ۰۴:۲۳ - ۹۲/۱۲/۰۷

سلام سحر جون عزیزم درجواب شما باید بگم سکوت بى فایدس یه چیزى برات تعریف میکنم هم شما هم همه اونایى که درمقابل ظلم همسر یاهر کس دیگه اى سکوت میکنن توجه کنن من یه دختر عمه دارم هیکل اه ماشالا به تانک سه تا سور زده این که ازدواج کرد شوهرش سایز نخ دندون که خوبه خیلى کوچلو بود خلاصه اوایل ازدواج چپو راست از این مردک کتک میخورد تا یه روز که شوهرش داشت میزدش اینم زیر دستوپاى اون بود حوصلش سر رفت به خودش گفت الهى برى زیر گل با این قد وهیکل ازین تو کتک میخورى یوهو همونجا بلند شد یقه مرده روگرفت کوبیدش به دیوار یه بادمجونم کاشت پا چشش دیگه اگه شما کتک خوردین دختر عمه منم خورد یادم مرده تا سه چاهار ماه عینک دودى رو از چشاش در نیاورد حالا توهم سکوت نکن از شوهرت بخواه که بهت توضیح بده البته اول منطقى باش بد اگه درست نشد یه بادمجون تحویلش بده

ارام ir ۰۵:۳۳ - ۹۲/۰۴/۰۱
0
1

salam man 18 salame dos daram in soalo ye pesar j bede mard ha az vabastegiye bish az had beheshon khosheshon miyad? chon man sakht az kasi khosham miyad vali vay be rozi k ashegh sham.... kheyli ziyad vabasteye taraf misham tori misham k hata 1 rozam nemitonam behesh z nazanam

نسرین ir ۰۸:۰۲ - ۹۲/۰۴/۱۴
2
0

متاسفانه این مطالب قشنگ و خوندنی خیلی واسه مردای ایرانی جواب نمیده شاید یکروز خوب باشن ما هم تا میریم امیدوار بشیم فردا همون میشن !!! هر کاری میکنی بازم موقتیه یه کاسه تخمه و تلویزیون و یه فضای ساکت و آرووم براشون مهیا کنی همون لحظه بهترین زن دنیایی کافیه فرداش چون تو هم آدمی و ممکنه مثلا اون روز دوس داری شوهرت بشینه پیشت و دو کلام باهات حرف بزنه میشی بدترین زن دنیا به نظرم مردها موجودات خودخواهی هستن که فقط به آرامش و رفاه شخصی خودشون فکر میکنن راستی از نظر اغلب مردای ایرانی اگه خونواده شونم بدترین رفتارو هم کردن تا موهات مثل دندونات سفید شه باهاشون بگی بخندی و معترض هم نباشی اینم تعریف یه زن خیلی خوبه

ندا ir ۱۱:۳۴ - ۹۲/۰۴/۱۹
5
0

سلام بر همگی من نظرات جالب همه رو خوندم.من خودم مجردم و تجربه خاصی نداشتم که بخوام بگم ولی خیلی کتاب در مورد این موضوعات خوندم و نظر شخصیمو میگم . ببینید به نظر من راز برخورد با مردا اینه که ببینی طرف ، چه نوع مردیه . اگر طرف یه جورایی کمبود محبت داشته باشه ( علامتش هم اینه : خجالتی باشه یا اعتماد به نفسش پایین باشه ) و تو خانوادش زیاد بهش ابراز علاقه و احترام نشده باشه ، فقط با ابراز علاقه عاشقت میشه و همه کاری برات میکنه و از ابراز محبت زیاد هم لذت میبره و برات همه کاری میکنه ، ولی مردهایی که اعتماد به نفس بالایی دارند و احتمالا موفق تر هستند فقط با کم محلی عاشقت میشن و هرچی برای به دست آوردنت ، سختی بیشتری بکشند ، بیشتر عاشقت میشن . این مردها رو باید به بازی گرفت ( ناچارا :-) )و هیچ وقت نباید بفهمند که چقدر دوستشون دارید .(حتی اگه براش میمیری به روش نیار ) فقط باید " به ندرت " باید بهشون یه جورایی ابراز علاقه کوچولوی غیر مستقیم کرد تا بمونند . کلا اغلب مردها از اینکه زیاد دوست داشته بشن بدشون میاد و دوست دارن یه فاصله ای همیشه باشه دوست دارن به چالش کشیده بشن اینطوری بیشتر احساس قدرت و مردانگی میکنن . اگه بهشون خیلی نزدیک بشید فرار میکنند . بین نظرای بالا من یه نظر خوندم که به نظر من برای اول آشنایی و ازدواج ؛ بهترین نظر هستش . نوشته بود : بهترین راه اینه که از مرد بپرسید شما از همسرتون چه توقعی دارین ، اینطوری طرف ، به طور غیر مستقیم لو میده که غلقش چیه ! در آخر میخوام بگم که : خانمها لطفا خودتون رو بیشتر دوست داشته باشیدو ارزش خودتونو بدونین و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید تا همیشه فقط ما خانمها به دنبال راههای شاد کردن و راضی کردن آقایون نباشیم ، انقد بهشون محبت نکنین که فکر کنند شما اشباع شدین و خیلی خوش به حالتونه و نیازی نیست که اونها به دنبال راضی کردن خانمها باشند ... چون مردها که نمیدونن تو دل شما چی میگذره فکر میکنن شما غرق محبت و امکانات هستین که انقد داری محبت میکنی .... آرزو میکنم که همه زنها و مردهای خوب سرزمین من ، لحظه به لحظه آرامش رو در عمق وجودشون احساس کنن .

ساناز ir ۰۵:۵۷ - ۹۲/۰۴/۲۸
0
2

سلام من موافق با کم محلی کردن به مردان هستم خیلی خوب جواب میده

فاطیما ir ۰۲:۱۲ - ۹۲/۰۵/۰۱
3
2

سلام من چهار نامزد کردم فقط اینو فهمیدم که اگه اگه به مردها ذره ای خوبی کنی با دریایی از محبتشون مواجه میشی پس سعی کنید همیشه محبت کنید...

نیلوفر ir ۱۰:۵۶ - ۹۲/۰۵/۱۴
0
1

به نظرمن مطالب بالاجالب بودنمی دونم من که به هرکدام عمل می کنم فایده ای نداره به قول یکی ازدوستان مرداانگارمحبت رونمی بینن بعدازمدتی فکرمی کنن وظیفه ات است اگه خیلی ابرازمحبت نکنی بیشترارزش داری البته به مرداهم بستگی داره بعضی ها بایک کم محبت کردن شیفتت میشن بعضی ها هم اینقدربی چشم وروهستن که حالیشون نمیشه

فرشته a1 ۰۱:۴۲ - ۹۲/۰۵/۱۵
1
1

ما که خیری از دو تا شوهرمون ندیدیم اولی که زود از دنیا رفت و من با دو بچه تنها گذاشت دومی هم که من آدمش کردم حالا برام طاقچه بالا میذاره در صورتی که در حد مرگ منو دوست داشت حالا یه بچه هم از اون دارم. انشا... که دخترها و بسرها همگی خوشبخت بشن از ماکه گذشت.

اعظم ir ۱۱:۳۴ - ۹۲/۰۵/۲۰
0
1

منم با نظر ندا خانون موافقم ولی نمیتونم علاقمو ابراز نکنم باید چیکار کنم؟ خواهشا راهنماییم کنید در ضمن طرف مقابلم از نوع دومیاس

mahnaz ir ۰۱:۵۸ - ۹۲/۰۶/۰۴
1
1

با این حرف موافقم نباید به مردا نشون داد که خیلی دوسشون داریم چون از جاشون در میان و سر هر چی قهر میکنن مثل محمد رضا که الان سه روزه قیافه گرفته منم امروز دیگه بی تفاوت شدم نسبت بهش چون این کار از یه مرد بعیده.

باران ir ۱۰:۵۴ - ۹۲/۰۶/۰۵
0
1

چقدر دنیای ساده اما سختیه

ترنم ir ۱۱:۵۹ - ۹۲/۰۶/۰۵
2
2

باسلام خدمت تمام دوستان .چقدر برخی از سرنوشت ها غم انگیز است خواندن داستان محمد تداعی کننده داستان تلخ خودم که این روزها درگیر ان هستم شد .ده سال پیش زمانی که خیلی سن کمی داشتم باحسام اشنا شدم اولش یه حس ساده وبچه گانه بود اما کمکم تبدیل به عشق وعلاقه در من شد.این رابطه ادامه پیداکرد من خیلی پایبند به این رابطه وامید به ازدواج داشتم اماهرگز نفهمیدم ایا حسام مرا دوست دارد ایا اوهم به ازدواج با من فکر میکنید یانه ....هرگز اجازه نداد من میزان عشق وعلاقه اورا بشناسم این کلماتی که من می نویسم بسیار ساده اند و بیانگر درد من در طی این همه سال نیست .این ماجرا به جایی رسید که من نا امید و خسته شدم وبه خودم اجازه دادم خواستگار های دیگه را بسنجم وشرایط انها را سبک وسنگین کنم .البته ناگفته نماند حسام رفتارهای اشتباهی هم داشت که مرا نسبت به اینده می ترساند .گذشت تا حضور یکی از همکارانم ر ادر زندگیم به عنوان یه برادر حس کردم اولش فقط کمک و مشورت کاری بود اما بعد این حس قوی تر شد به جای رسید که رابطم را با حسام در کمال ناباوری تمام کردم .حسام اولش نسبتا راحت جدایی مرا پذیرفت و واکنشی نشان نداد .از طرفی رابطه من با همکارم عمیق تر وعمیقتر شد بعدهافهمیدم همکارم به قصد اشناییت با رفتاروکردارمن خودش را به من نزدیک کرد تا مرا بیشتر به قصد ازدواج بشناسد اگرچه همکارم یه مشکل حادی در زندگیش داشت اما حل شد .دیری نپایید اتش حسام شعله ور شد التماس میکرد با خانوادم بارها تماس گرفت دوستانم را واسطه قرا ر میداد این اتفاقت پشت سرهم وبه فاصله زمانی کوتاه رخ داد .اعتراف میکنم من هرگز حسام را فراموش نکردم غمش همیشه تو قلبم بود .گذشت وگذشت تا که الان همکارم بصورت رسمی برای خواستگاری منزل ما اومده اما حسام یک سال گذشته منا فراموش نکرده به اشتبا هاتش اقرار کرده و هرگز فکر نمیکرده من یه روزی ازش جدا بشم و فکر میکرده من از علاقش نسبت به خودم اطلاع دارم .حسام داغونه و منتظرمنه .همکارم تمام شرایطشا در جهت علایق من رقم زده تنها بخاطر من........ ومن ماندم با اون عشق عمیق ده ساله نسبت به حسام و همکارم که اگر بدونه جریان را به تمام معنا می شکنه .حسام صد درصد احساس منه .و همکارام صد درصد عقل منه .من راهنمایی نمیخام فقط می تونم بگم دچار بدترین عذاب دنیا شد م.

امیر us ۰۸:۱۳ - ۹۲/۰۶/۱۱
6
1

درد و دلهای شما دوستان رو خوندم درد خودم یادم رفت چرا ما ایرانیها بلد نیستیم زندگی کنیم اولش تنها هستیم و بعد از ازدواج تنهاتر م میشیم . راستی چرا در مورد ما مردها اینطوری فکر میکنید وقتی از زمان بچگی از جنس مخالف جدامون میکنند و میگن دست نزن جیزه و در سن بالا یا از رو ی اجبار و یا از روی فشار غریزه جنسی با هم ازدواج میکنیم توقع دارید از اینی که هست بهتر بشه کدام پدر و مادر ایرانی جلوی بچه اش یکدیگر رو بوسیده که بچه هم دوست داشتن رو یاد بگیر تا زمانیکه از بچگی دوست داشتن و دوست داشته شدن رو به بچه هامون یاد ندیم اونها هم مثل ما چیزی از عاشقی و دوست داشتن نمیدونند

سحر ir ۱۲:۲۵ - ۹۲/۰۶/۱۴
2
1

خسته شدم و فقط اینو میدونم که زندگی رویاهامو کشت....انتقاممو ازش میگیرم....

هیجکس ir ۰۲:۳۰ - ۹۲/۰۶/۱۸
1
1

خوب همه آدما دوست دارن این جوری باهاشون رفتار بشه اما واقعآ به نظرتون مردا خود خواه نیستن؟! آخه اینا یعنی اینکه هیچ توقعی ار مردت نداشته باشی فقط هی درک کنی که همینه که هست !!!!!

فریبا af ۰۲:۰۲ - ۹۲/۰۷/۰۸
3
1

مردها خیلی بی رحمند

نازی ir ۰۱:۳۱ - ۹۲/۰۷/۲۷
1
1

همه ی مرد ها بدنیستن خیلی ها مهربونن اماتمام مردها خصوصیات مشترکی دارن مثل خودخواهی مثل لجبازی و...من 2ساله باکسی ازدواج کردم که هیچ تفاهمی باهم نداریم دنیای من با دنیای اون زمین تا اسمون فرق داره اون ادم خودخواه لجباز دیکتاتور زورگو بی عقل و قدرنشناس و بداخلاقیه خب مسلما ساختن باهمچین کسی کارهرکسی نیست نمیگم من خیلی خوبم که تحملش میکنم من مجبورم تحملش کنم قبلنا تلاش میکردم رابطه مون بهترشه همه ی این کارای بالا روهم کردم اماهیچ نتیجه ای نداد بدترشدبهترنشد الان دیگه بی تفاوت شدم نه بحث میکنم نه قهر فقط نگاه میکنم و سکوت میکنم وبیشتر فاصله میگیرم ازاینجور ادما فقط باید بابی تفاوتی رد شد این تنها راهه عزیزان....

پاسخ ها

FARZANEH ir ۰۱:۳۵ - ۹۲/۱۱/۲۶

وای نازی جون شرایط من دقیقا مثل شماست خیلی خسته ام.بریدم.دیگه توان ادامه ندارم اما برای جدایی کسی حمایتم نمیکنه شوهرم جوری خودشو باور داره که گاهی برای خودش گریه میکنه من زن دومش هستم.با زن قبلیش صحبت کردم دقیقا همین مشکلاتو داشت همسرم قصد تغییر رویه نداره ونخواهد داشت.فقط نمیدونم من چطور تحملش کنم که کمتر آسیب ببینم آخه افسردگی شدید گرفتم

ندا ir ۰۱:۲۳ - ۹۲/۰۹/۲۶
0
1

اعظم جان اگه شوهرت از نوع دومه اصلا نباید دم به دقیقه بهش ابراز محبت کنی ، میدونم سخته ولی باید تمرین کنی و خودتو نگه داری و بهش ابراز علاقه نکنی . تو با ابراز علاقه های مدامت باعث میشی دلش هیچ وقت براتتنگ نشه و برای به دست آوردن علاقه ات هیچ تلاشی رو لازم ندونه ، اونموقع است که دیگه براش جذابیتی نداری و خدایی نکرده میره سراغ یه نفر دیگه که سخت به دست بیاد . پس تمرین کن .

کامی ir ۱۰:۲۶ - ۹۲/۱۰/۰۵
0
6

ب نظر بنده من همه نظرات رو خوندم واقعا چقد خنگ تشریف دارید ما مردا سرور سالار خانوما هستیمممممممم!!! این چیزایی که شما میگید تو زندگی امثال ما یک چیز کاملا عادیه ینی شب زن بدون کتک شوهر خواب نمیره!!

سحر ir ۰۱:۲۴ - ۹۲/۱۰/۰۶
0
1

این حرفا در مورد همه اقایون صدق نمی کنه من 9 سال با شوهرم زندگی میکنم اما دریغ از مهرو عاطفه مثل یه سنگ سرد اصلا به من اهمیت نمیده از نظر عاطفی دیگه ازش بدم میاد اینم به خاطره بچم تحمل میکنم.

sara ir ۰۴:۴۵ - ۹۲/۱۰/۰۷
0
1

Akhe shomaha chera fkr mknin hameye marda badan ?!?!!! Bkhoda ag bahashun az tahe del khub raftar kni vasat zndgishuno mdan!!!

آمنه us ۱۲:۲۰ - ۹۲/۱۰/۱۴
0
1

سلام دوستان از نطر من باید با مردا مثل خوشون رفتار کرد امن این تجربه رو تو دوسال زنگی مشترک بدست اوردم. اوایل مثل نوشته های مقاله بالا عمل میکردم میدیدم فایده نداره اون نتیجه ای رو که میخوام بدست نمیارم بعدش تصمیم گرفتم مثل بعضی از خانومایی رفتار کنم که لیلی به لالای شوهراشون نمیذاشتن. باورتون نمیشخ تازه نتیجه رو اون موقع بدس اوردم . شوهرم ته تغاریه لوس, و خودخواه هم هست.

ثمین us ۰۹:۵۴ - ۹۲/۱۰/۱۶
0
1

واقعا عالی بود همین ازامروز تلاش میکنم که اینطوری باشم چون شوهر فوق العاده ی دارم ومیخوام تا اخر عمر با هم باشیم.

پری ir ۰۳:۵۴ - ۹۲/۱۰/۲۷
0
1

ترنم جان با عقلت ازدواج کن ک برا همیشته اما احساست منقضی

پریسا ir ۱۲:۴۷ - ۹۲/۱۲/۱۷
3
0

مردا عاشقه حمایت کردنو قهرمان بودنن ، شاید خوب نباشن اما بد هم نیستن البته اونایی ک همسرشونو دوست دارن واقعآ... فقط نباید زیاد بهشون پیله کرد به شدت از بی اعتمادیو سین جیم کردن بدشون میادو جبهه میگیرن...ابرازه علاقه خوبه ولی باید تشنه اش بشن اگه راه ب راه قربون صدقه اش بری حس میکنه عمقی نیس از روو عادته واسه همین جواب نمیده چون خودشون اینطوری ان اون مردایی ک زیاد قربون صدقه میرن فقط زبونشون چربه یه مرده عاشق و مغرور کمتر دلتنگ میشه کمتر ابراز میکنه ولی این دلیله سردیش نیس ... مردا زیاد سخت نیستند فقط به صبوریه خانماشون احتیاج دارن اینجوری بیشتر تشنه محبتش میشن... تحته هیچ شرایطی نباید بی احترامی بینه زوجین بوجود بیاد چون کم کم ک حرمتا کمرنگ شه هرچیزی امکان پذیر خواهد شد پس لطفآ آرامش خودتون رو کمی حفظ کنید هرچند ک کاره مشکلیست در برابر مرد ها البته بعضآ

رویااااا us ۰۱:۳۰ - ۹۲/۱۲/۱۷
0
0

باسلام حدود۳سال میشه ک عقدکردم والان ۱۰۵ک عروسی وقبلش ۱۰۵دوست بودیم،شوهرم فوق العاده مرد خوبیه وواقعا خیلی ب فکرمنه وهمه جوره واسم مایه میذاره ولی نمیدونم چرا نسبت ب همه خوشی های زندگی بی تفاوتم،از حال وروز خودم ناراضی ام!!روزهاازخونه بیرون نمیرم.دنیا واسم بی معنیه فقط دلم ب خوبیای شوهرم خوشه فقط میترسم ازدستش بدم ی زن شاد حق اونه لطفا راهنماییم کنید دوستان

مانا ir ۱۲:۵۵ - ۹۳/۰۲/۰۷
5
0

سلام به همه مخاطبان سایت مردمان ببینید خانما همه کامنت ها رو خوندم ولی هیچکدم به این نکته اشاره نکردین که چرا باید با زندگی که خیلی بخواد طول بکشه 20 سال مفید داشته باشه بازی بشه. مردها از جنس دایناسور نیستن اتفاقا خیلی هم شکننده و حساسن اما به خاطر کم حرف بودن و شخصیتشون اینو کمتر نشون میدن. اصلا این اشتباه رو نکنین که با بی محلی محبتشو به دست بیارن چون شکارجیان محبت تو کوچه و خیابون به وفور یافت میشن . الگوی سالم محبت اینه که احساس ارامش که همه مردا محتاج اون هستن رو براشون به ارمغان بیاره.مردا نیازی به ابزار احساسات شبانه روزی ندارن. همینکه با قلبتون دوسش داشته باشین و اینو در قالب جملات احساسی به صورت متعادل بهش برسونید کفایت میکنه. هر جیزی از اندازه بگذره جواب نمیده. امیدوارم در زندگیتون همیشه این امید باشه که هیجوقت دیر نیس و میشه از نو شروع کرد

مهناز ir ۰۶:۵۱ - ۹۳/۰۳/۱۲
1
0

لیلا جان به نظر من بیخود منتظر موندی به زندگیت بچسب و بی خیال عشقی باش که تورو واسه روزای بیکاریش میخواد مردی که تورو 7 سال منتظر یا بهتر بگم سرکار گذاشته به درد زندگی نمیخوره بهترین مردها یه روزی به روت میزنن که به زور خودت رو انداختی جالب اینجاست که برای اینکه بیان جلو هر سری یه بهونه واسه نیومدن دارن

محیا 3316 eu ۰۹:۳۶ - ۹۳/۰۳/۲۳
1
0

سلام من دختری بودم 16ساله سه سال پسری منومیخواس من اصن نفرت داشتم ازش تا ازفشار زیاد دوخانواده با گریه عقدکردم تا 5ماه اول عقد اصن نمیخواستمش الان ک میخوامش پرو شده و دست ب زدن داده بی ادبه این از روزگاربدبخت منه خدا اصن کاری برام نمیکنه طلاقمم هم نمیده تورو خداشمابگین چی کارکنم؟

طاهییییی ir ۱۱:۱۸ - ۹۳/۰۴/۰۳
0
0

سلام به همگی . شوهرم از سالمی از ایمان از اخلاق و.... همه چی خوبه ولی متآسفانه خیییییلی کم حرفه درست بر خلاف من و این باعث شده من عصبی شم عملا هیچی کم نمیذاره ولی به زبون نمیاره چکار کنم؟

مهدی ir ۰۱:۴۰ - ۹۳/۰۵/۱۴
0
0

از مطالبتون ممنونم ، اگه انتخاب از اول اگاهانه و درست باشه زندگی شیرین و قشنگ میشه، نمیدونم این باور غلط از کجا تو ذهن خانومای عزیز ملکه شده ، که محبت کنیم یا ابراز عشق کنیم اقایون پررو میشن ، اونای که این مواردو انجام دادن ولی باز نتیجه نگرفتن دلیلش اینه که عزیزان بپذیرین که انتخابتون اشتباه بوده، به نظر من مرد و زن مکمل هم هستن و با تلاش هر دوشونه که میشه خوشبختی رو تجربه کنن . . .

سعید ir ۱۱:۱۰ - ۹۳/۰۶/۰۸
1
0

سلام.اقا من واقعا وقت گذاشتم همه نظرات رو خوندم.من نه میگم از عشق مرد رو خفش کن و خودتو وقفش کن نه اینکه خشک و بی احساس.چون من به عنوان ی مرد که موجود خشکیه نمیتونم با یکی دیگه که عین منه بسازم...ولی در کل این مقاله رو قبول دارم..هرچیزی بجاش..من به شخصه هم خودم هم خانوادم مقوله ازدواج رو واگذار کردن به خودم تا کسی رو که میتونیم با هم زندگی خوبی داشته باشم رو انتخاب کنم ولی راستش دنبالش نرفتم.من یک جوان لیسانسه خدمت رفته هستم که فعلا یک جا موقت مشغول کار هستم.ساکن تهران نارمک.اگر دخترخانومی از تهران هست که مذهبی باشه و به دین و شرع پایبند باشه و حاضر باشه با عشق با همسرش از صفر شروع کنه خواهش میکنم به من بگه چون قصد دارم ازدواج کنم...اگرچه از لحاظ مالی خانوادم حمایتم میکنن چون با این وضعیت اقتصادی الان نمیشه تنهایی رو پای خودت واستی..اینم شمارم 09392288095

پاسخ ها

لیلا ir ۰۴:۵۱ - ۹۳/۰۶/۱۶

مذهبی بودنتون مشکل سازه واقعا!! راستی نگفتین چن سالتونه؟ والا تا الان که دارم میشم 22 سال با هیچ پسری نبودم. همیشه دوستامو نصیحت میکنم که دور پسرا رو خط بکشن. پسرا یه جورین!!! اما دیگه کم کم باید به فکر ازدواج باشم

سمیه ir ۱۰:۴۶ - ۹۳/۰۸/۲۸
0
0

دوستان من میخام طلاق بگیرم چه کنم .راهنمایی کنید .شوهرم خیلی مامانی از دخالت اونا تو زندگی بگیر تا کار کردن منو شوهرم واسه مادرش خسته ام ما الان قهریم برا اینکه من حاضر نشدم برم و به مامانش کمکم کنم

مجتبی ir ۰۸:۰۷ - ۹۳/۰۹/۰۷
1
1

من که هرچی با زنم خوب بودم و محبت کردم وهرچی اشتباهاتش را بروم نیاوردم بدتر جواب منفی گرفتم و گیر دادن الکی دیدم . زن را هر چی بیشتر تحویل بگیری و احترام بزاری بدتر نتیجه منفی میگیری و روز بروز بدتر میشه تا به حدی که میشه وظیفه که یکسری از کارها را باید بکنی

اسما ir ۰۹:۴۹ - ۹۴/۰۲/۰۲
2
0

سلام، بچه ها مردها از ما خانما احساسی تر و شکننده ترن ، فقط نشون نمیدن خانمایی که با شوهراشون مشکل دارند مشکل از خودشون ، چون وجود مردا خیلی ساده تر از این حرفاست که نشه بدستشون اورد فقط باید راهشو پیدا کرد ، توی زندگی اول به خودتان اهمیت بدید دیدتون به زندگی مثبت باشه همشه شاد و دوست همسرتون باشید وقتی مثل یک دوست رفتار کنید هیچوقت تکراری نخواهید شد .

زری ir ۱۰:۱۱ - ۹۴/۰۶/۰۷
0
0

تجربه ثابت کرده مردان کودکانی خردسال هستند که هر چه بیشتر بهشون توجه کنی بیشتر طاقچه بالا میزارن و فکر میکنن خبریه هر چقدر هم زن ضعف داشته باشه بیشتر روی سرش سوار میشن هیچ وقت خودتون رو وابسته به مرد نشون ندید که بدجوری اذیتتون میکنن. محبت و احساسات زیادی هم زن رو بی ارزش میکنه محبت و جدیت باید توام با همدیگه باشه

نوشتن يک نظر

    پیغام شما :
نام :
آدرس ايميل :
لينک :
کلمه امنیتی :