www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

عشق یکطرفه: کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد؟

وقتی کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد، چه باید بکنید؟ با اینکه ممکن است اولین واکنشتان به اصطلاح آویزان شدن و سعی در برقراری ارتباط باشد، اما بهترین راهکار این است که واقعیت را بپذیرید و سعی کنید آن فرد را فراموش کنید.

"اگر ندیده بودمت، دوستت نمی داشتم. اگر دوستت نداشتم، عاشقت نمی‌شدم. اگر عاشقت نشده بودم، دلم برایت تنگ نمی‌شد. اما همه این کارها را کردم، می‌کنم و خواهم کرد."

درد دوست داشتن کسی که هیچ علاقه‌ای در قلبش به شما احساس نمی‌کند، نابودتان می‌کند. شما هم کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد؟ پس احتمالاً با احساسات نومیدانه مربوط به آن آشنا هستید. وقتی فکر کنید که آن فرد دقیقاً همانی است که می‌خواهید، این احساسات قوی‌تر هم می‌شوند. بیشتر آدم‌ها با امید اینکه روزی بتوانند آن فرد را به دست بیاورند روزگار می‌گذرانند اما این امیدها هیچ‌وقت به واقعیت بدل نمی‌شوند و آنها را با چشمانی گریان و دلی پردرد بر جای می‌گذارند. عشق نافرجام را همه ما احتمالاً تجربه کرده ‌ایم. منتظر وصال یک عشق شدن ممکن است شکستن قلبتان را به دنبال داشته باشد. با اینکه به نظر دشوار می‌آید اما فراموش کردن و ادامه زندگی بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.

وقتی کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد، چه باید بکنید؟

واقعیت را بپذیرید: وقتی عاشق کسی هستیم احساس می‌کنیم که آن فرد تنها کسی است که می‌تواند ما را شاد و خوشبخت کند. چیزی که نمی‌توانیم درک کنیم این است که هیچوقت نمی‌توانیم با کسی که دوستمان ندارد خوشبخت شویم. پس بااینکه ممکن است احساس کنید می‌توانید برای همه عمر به آن فرد متعهد باشید، اما فرد مقابل این احساس را به شما ندارد. پس به جای سعی و تلاش برای برقراری ارتباط با آن فرد سعی کنید این واقعیت را بپذیرید که این عشق دوطرفه نیست و آن را فراموش کنید. دیگر وقت و فکر و انرژی بیشتری را صرف آن فرد نکنید. پذیرش این واقعیات باعث می‌شود بتوانید تمرکزتان را تغییر داده و اولین قدم برای فراموش کردن آن فرد را بردارید.

فراموش کنید: برهم خوردن یک رابطه عاطفی سخت‌ترین قسمت است. تا می‌توانید گریه کنید، بعد همه عکس‌ها و یادگاری هایی که او و زمانهای خوشی که با او داشتید را به یادتان می‌آورد، بیرون بریزید و از چیزها و جاهایی که شما را به یاد او می‌اندازد دوری کنید. درعوض رو به کارهایی بیاورید که مشغولتان می‌کنند، مثل گذراندن وقت با دوستانتان، انجام کارهایی که دوست دارید و از آن لذت می‌برید. این کار باعث می‌شود دیگر در مورد آن فرد خیالپردازی نکنید و به جنبه‌ های دیگر زندگی هم نگاه کنید.

عاشق شوید: اگر کسی دوستتان ندارد ولی باز هم با شما مانده است مطمئناً خیلی از خودش مایه نمی‌گذارد. به ‌جای آویزان شدن برای با او بودن، دست از عذاب دادن خودتان بردارید، دست از او کشیده و به زندگی خودتان برسید. به خودتان توجه کنید و به چیزهای غیرلازم نپردازید. با گذشت زمان یاد می‌گیرید که فراموش کنید و دوباره عاشق شوید.

عشق واقعی زمانی است که دو طرف بتوانند از نظر احساسی و ذهنی همه احساساتشان را با هم شریک باشند. این یک عشق سالم، متوازن و درست است. پس اگر به کسی ابراز عشق کرده‌اید و به نظر می‌رسد که او این احساس را به شما ندارد، دیگر عشق با ارزشتان را صرف او نکنید. با اینکه کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد، اما یادتان باشد که این پایان دنیا نیست. با گذشت زمان با کسی آشنا می‌شوید که می‌تواند شاد و خوشبختتان کند و به همان اندازه دوستتان خواهد داشت.

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات ازدواج و خانواده
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

violon ir ۰۱:۰۰ - ۹۰/۰۱/۰۸
82
11

من خودم زمانی درگیر این احساسات بودم.. حتی درگیر کسی بودم که دوستم نداشت ولی میخواست منو برای خودش نگه داره!! نمیتونست تحمل کنه اون عشق عظیمی که بهش داشتم و همه به خاطر این بهش حسودی میکردن رو به پای کسی دیگه بریزم. باورتون میشه؟! دوستم نداشت بهم نزدیک نمیشد اما نمیگذاشت ازش فاصله بگیرم!! این احساس یه عذاب بزرگه. به خاطر همین تا میتونید ازش دوری کنید.مقاله خوبی بود.

تریبون مدیسه ir ۰۳:۳۱ - ۹۰/۰۱/۰۸
26
7

عشق یک طرفه همیشه و همه جا ناموفقه.برخی از پسران یا دختران به غلط وارد یک ارتباط می شوند و بعد از مدتی با اینکه متوجه می شن که عشقشون یکطرفه هست؛اما بازهم به خودشون تلقین می کنند که این طور نیست.... چه چیزی بدتر از عدم صداقت نداشتن با خودمون هست؟ التماس دعا.دوستی با حضور همیشه نهان... http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com

مهراد ir ۰۵:۱۷ - ۹۰/۰۱/۰۸
11
8

راستش اگر کامنت های برادر مدیسه را در چند سال اخیر بررسی کنید تو اکثریت انها از محاسن صداقت و معایب عدم صداقت امده ،رفیق من فکر میکنم دیگه بسه چند بار یه حرفو میزنی حرف جدید نداری بگی .خب اگه نداری مجبور نیستی بیای کامنت بدی باور کن سنگین تری

Lida به تریبون مدیسه ir ۰۶:۱۸ - ۹۰/۰۱/۰۸
11
20

با شما از اساس مخالفم چون اصلا امروزه صداقت معنی نداره. خواهشا شعار ندید جناب اقای مدیسه! لیدا شهرک اندیشه

مسعود ir ۰۶:۵۹ - ۹۰/۰۱/۰۸
15
4

منم مثل بعضی از دوستان به همین مشکل یا اشتباه برخوردم. و الان چند سالی میگذره ، ولی هنوز کسی رو پیدا نکردم که عاشقش بشم و هنوز فکر کنم آمادگیشو ندارم. مقاله جالبی بود. منم تا جایی همین رفتارهارو داشتم بعد از فراموشی.

مژده ir ۱۰:۴۹ - ۹۰/۰۱/۰۸
17
11

من هم با اقای مدیسه مخالفم.عشق کیلویی چنده اقای مدیسه؟ این دوره زمونه کی برای صداقت تره خورد میکنه؟اگر خورد می کردند خود شما اینجا نظر نمیذاشتی که دخترخانم ها بیان توسایتت. ببخشید انقدر صریح میگم اما شعار ندید خواهشا.اگر شما پسر صادقی هست 1در 1000تا پسرای این دوره زمونه ای که قبل ازدواج یا ارتباط نامشروع دارن یا معتادند. تشکر میکنم ازسایت خوب مردمان.منم خودم رومعرفی میکنم. مژده صالحی.18ساله از شیراز.پیش دانشگاهی

محمد ف ر به lida ir ۱۲:۴۸ - ۹۰/۰۱/۰۹
38
8

یعنی چی امروزه صداقت معنی نداره؟ ارزش های اخلاقی هستند حتا اگر جامعه ما ازش دور شده باشه. بهتر نیست به جای زدن همچین حرفایی سعی کنیم رفتار خودمون و دیگران رو به ارزش های انسانی نزدیک کنیم؟

پاسخ ها

ashkan ir ۰۸:۵۵ - ۹۳/۰۷/۲۹

دمت گرم خوب گفتی باهات موافقم

فریدون ir ۱۲:۱۹ - ۹۴/۰۵/۲۶

سلام به همه،تو این دوره زمونه هیچ چیزی سر جای خودش نیست و همه ما هم مثل کبک سرمونو کردیم زیر برف.دنیای ما خیلی مشکل داره عشقای یکطرفه یکی از بینهایت مشکل دنیامونه،راستش به نظر من ما انسانیتمون یادمون رفته بعضیها یه ذره و بعضیها خیلیییی.اگه ما خدارو به درستی شناخته بودیم الان این وضع دنیامون نبود.خدا کنه کسی تو عشقش شکست نخوره(البته اگه واقعا عاشق کسی باشی نه مثل عشقای معمول امروزی)

سینا ir ۰۵:۲۴ - ۹۴/۰۸/۰۸

منم کاملا موافقم رفتارهای انسانی همیشه با ارزش هستن حتی تو پست ترین جامعه ها.. و حتی در بدترین شرایط

smzp ir ۰۱:۰۴ - ۹۰/۰۱/۰۹
21
5

ما که نابود شدیم!مثل ... تو گل موندیم!هرکی کاری کردیم نتونستیم خلاص شیم!دیگه موندیم چه کنیم!از راهنمایی و دبیرستان سمپاد رسیدیم به جایی که بعد از 7 ترم دانشگاه فقط و فقط 30 واحد پاس کردیم!آبرو و حیثیت و گذشته و آینده و دوست و سلامتی و ... رو از دست دادیم آخرش هیچی گیرمون نیومد!

پاسخ ها

وحید ir ۰۴:۴۳ - ۹۴/۰۱/۱۴

انگار من هم لنگه دارم و خودم نمیدونستم دقیقا همه این چیزها برای من هم گذشت!

شاهرخ ir ۰۸:۴۴ - ۹۰/۰۱/۰۹
12
6

من الان تو این موقعیت هستم و همسرم منو دوست داره ولی من نمیتونم عاشقش بشم . الان 5 ماهه که نامزدیم ولی هنوز حس خوبی نسبت بهش پیدا نکردم . اصلا ایرادی نداره خیلی وقتا سعی کردم بهش بفهمونم که علاقم کمه ولی خودشو میزنه به اون راه و نمیخواد این مسئله رو قبول کنه. خیلی سخته الان هم موندم چیکار کنم . امان از دست حرف مردم و فامیلها

a ir ۱۱:۲۲ - ۹۰/۰۱/۰۹
13
1

کی درک کرد عشق دو طرفه ای که به هزار دلیل مختلف به نتیجه نرسیده و چقدر درد برای هر دو طرف و حالا از من ایکاش های بسیار از اون یه دنیا خاطره

sohrab ir ۱۲:۲۱ - ۹۰/۰۱/۰۹
14
1

لطفا به این قاطعیت نتیجه گیری نکنید، شما از کجا به این یقین رسیدین که همه مردها یا معتادن یا ارتباط نامشروع دارن، من تا حالا همچنین توهین بزرگی نشنیده بودم. امثال من که نه معتادن و نه رابطه نامشروع دارن، لابد از نظر امثال شما مریض هستیم دیگه!!!!! اگر شما تجربه ی بدی داشتین، دلیل نمیشه که همه پسرها و مردها را از یک قماش فرض کنید. در ضمن به نظر من عشق و عشق بازی تا سن 24 یا 25 بیشتر معنی نداره، بعد از این که ادم وارد زندگی می شه این حرفها دیگه براش رنگ و لعابی نداره!!!! الان تو این دنیا فقط و فقط پول مهمه نه هیچ چیز دیگه ایی!!!!

پری ir ۰۲:۰۳ - ۹۰/۰۱/۰۹
25
1

به نظر من توی این دوره زمونه خیلی کم عشق واقعی وجود داره و کمتر کسی قدرشو میدونه.. یه وقتی من خودم انقدر عاشق بودم که از خیلی چیزام به خاطرش گذشتم.و اون با اینکه خودش میدونست هیچ کس مثل من براش نیست ولی هر جور که میتونست ازارم میداد..و اخرش با بی انصافی تموم بهم گفت که کسی دیگه رو دوست داره وبه سادگی گذشت..حالا من موندم و یه دنیا ....

سعید ir ۰۴:۲۰ - ۹۰/۰۱/۰۹
7
5

اصولا شما برید اذ=دبیات مطالعه کنید میبینید که اکثر عشق های سوزناک از همین تیپ بودن، یعنی ختم به خیر نشدن! نتیجه اخلاقی اینکه: ز دام عشق نا فرجام باید حذر زیرا جهان اینگونه شاید دو روز عمر سیم و زر چه پاید که جان از دست دل یک دم نساید(نیاساید)

محسن ir ۰۴:۵۷ - ۹۰/۰۱/۰۹
6
2

مطمئنا چیزی به عنوان یک طرفه وجود نداره و این تصور ماست که نمیتونیم اندازه دوست داشتنمون رو هم سطح با دیگران بدونیم ؛ گاهی تصور میکنیم کمتره و گاهی بیشتر . از قدیم گفتن واسه کسی بمیر که واست تب کنه پس شخصی که من به عنوان دوست انتخاب میکنم قطعا باید دوستی شو نشونم داده باشه .

من یه احمقم ir ۰۵:۱۳ - ۹۰/۰۱/۰۹
25
5

دختری که واسش میمردم یه روز به این نتیجه رسید که من پول کافی واسه خوشبخت کردنش ندارم ماشین شاسی بلند ؛ خونه بالاتر از ونک ؛ ماهی 4 تومن حقوق ! نداشتم و الانشم ندارم با کسی ازدواج کرد که همه اینا رو داشت و حتی خارج هم زندگی میکرد فقط یه زن دیگه هم داشت که همه فکر میکردند طلاقش داده دختر رویاهام طلاق گرفت ؛ خودکشی کرد و پشیمون برگشت . هنوز هم دوستش دارم و هنوزم واسش میمیرم ولی هنوزم اونقدری پول ندارم که بتونم خوشبختش کنم . حالا میبینید که اسمم چقدر بهم میاد ؟؟؟

... ir ۰۵:۴۲ - ۹۰/۰۱/۰۹
30
0

ای کاش ادما پاک بودند

‍charcoal ir ۰۹:۱۷ - ۹۰/۰۱/۰۹
6
3

1) ای آنکه به تقریر و بیان دم زنی از عشق / ما با تو نداریم سخن خیر و سلامت... 2) دست از طلب ندارم تا کام من برآید / یا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید...

مهران ir ۱۰:۳۶ - ۹۰/۰۱/۰۹
23
2

دوستان عزیزم انشاالله که همتون به معشوقتون برسید... ولی اگرم برسید بالاخره یه روزی از اون معشوقتونم خسته میشین. آدمی تنوع طلبه. من خودم سال هاست عاشقم و معشوقمم نمیتونم فراموش کنم چون همه رو شبیه اون می بینم و خیلی چیزا منو به شدت به یاد اون میاندازه...ولی خب... تنها عشقی که رنگ تکرار و دلزدگی به خودش نمیگیره...عشق به خداس.عشقی که نه تنها باعث تشویش و رخوت و بدبختی شما نمیشه بلکه باعث افزایش آرامش و قدرت روحی و نشاط شما و هزار جور فواید مادی و معنوی دیگه میشه. این شرابیست که به قول حضرت مولانا تا نخوری ندانی! اینو وقتی که 2 رکعت نماز با اخلاص بخونید با تمام وجودتون حس خواهید کرد. تنها چیزی که جلوی شمارو میگیره زمزه های نا امید کننده ی شیطان در گوشتونه و بس. اگه اون بخواد شما به کسی برسید باور کنید اگر تمام جهان و کائناتش علیه شما توطئه و مانع تراشی کنند نمیتونن مانع وصالتون بشن. معشوق هیچکدوم از شماها و من پاکتر و زیبارو تر و کاملتر از حضرت یوسف(ع) نیست. چه خوبه از داستان عشق یک سویه ی زلیخا به یوسف که خدای مهربونمون برامون تو قرآن تعریف کرده پند بگیریم. آخرش چی شد؟ آخرش گفت عشق خاکی کیلو چنده؟خدارو بچسب. حالا شماها دوست دارین از اول این راه رو برین تااااااااااا آخرش برسین به نتیجه ی زلیخا؟؟؟؟ اگرچه روانشناسارو قبول ندارید ولی طبق نظرشون هیچ عشقی بعد از وصال بیش از یکسال دوام نمی آورد...(جراید) دوستان خوبم به کم قانع نشین. امیدوارم هرچه زودتر به معشوقمون برسیم تا هرچه زودتر نتیجه ی داستان حضرت یوسف(ع) را با تمام وجودمون درک کنیم.

saaadegh ir ۱۱:۰۱ - ۹۰/۰۱/۰۹
26
4

چه خنده دار! مژده خانم گفته : " 1در 1000تا پسرای این دوره زمونه ای که قبل ازدواج یا ارتباط نامشروع دارن یا معتادند. " خوب این رابطه نامشروع رو با خودشون دارن یا با دخترها ؟؟؟!!!!! پس شما دخترها هم فرقی با پسرا ندارین ! این قدر خودتون رو نجیب نگیرین

مهران ir ۱۱:۱۴ - ۹۰/۰۱/۰۹
18
1

دوران خوش وصال نیز بگذرد.... بهتره دنبال چیزای ماندگار باشیم. عشق زمینی هوس محبوب شدن پیش معشوق است و بس. چنین عشقی که موجب بدبختی و مریضی شما میشه بی شک از جانب شیطانه... این کارا از خدا به دوره... یک روز بنشینید با خودتون فکر کنید و به این ماجرا برای همیشه فیصله بدین و برای مدتی به شدت از آهنگ های عاشقانه غم انگیز بپرهیزید که تاثیر بدی روتون میذاره که قضییه اش مفصله میتونید درباره ی عوارضش تو اینترنت سرچ کنید. به قول سینا حجازی: "تا آخر غصه ها رفتم دیدم آخرش هیچی نیست...شاد شدم. دنیا چی داره که براش بسوزم عاشقش شم چشم بهش بدوزم؟"(آهنگ خوب) چه خوبه ما فرهادو همه عالم به واسطه ی خلق الله بودن شیرینمون بود...اونوقت از هرچی لذت میبردیم..و برخلاف یه عاشق معشوق زمینی که هیچی جز معشوق حتی خدا براش معنا نداره...همه چیز برامون معنا پیدا میکرد و زیبا و لذت بخش میشد.آخ خداااا.....چیزایی از خدا دیدم که اگه براتون تعریف کنم قید هرچی عشقه زمینیه میزنید...انشالله همتون خواهید دید..خرجش 2 رکعت از رو اخلاصه. امام صادق(ع):"خداوند در دل هایی که از ذکر و یاد او خالی اند عشق زمینی قرار میدهد." "دلت را خانه ی ما کن مصفا کردنش با من/به من درد خود افشا کن مداوا کردنش با من. به ما گو حاجت خودرا اجابت میکنم آنی/طلب کن هرچه میخواهی مهیا کردنش با من. اگر گم کردی ای دل کلید استجابت را/بیا یک لحظه با ما باش پیدا کردنش با من. بیا قبل از وقوع مرگ روشن کن حسابت را/بیا و نیک و بد را جمع, منها کردنش با من. اگر عمری گنه کردی مشو نومید از رحمت/تو توبه نامه را بنویس امضا کردنش با من." یادمون باشه خدا تنها کسیه که مارو فقط به خاطر خودمون دوست داره...خالصه خالص.... همین.... با آرزوی سعادتمندی و عاقبت به خیری همه شما دوستان گلم.

حسین ir ۰۲:۲۸ - ۹۰/۰۱/۱۰
18
3

دوستان عزیز، منم در چنین شرایطی بودم. امکان نداره تا یک نفر علاقه ای به شما نشون نداده شما عاشقش بشید. پس اینطور هم نیست که کاملا یکطرفه باشه. گاهی اوقات لازمه که ارزش خودتونو به طرف اثبات کنید. هیچ دختر و پسری دوست نداره که با یک نفر با شخصیت ضعیف ازدواج کنه. در مرحله اول عزت نفس خودتونو حتما نگه دارید و در مرحله دوم یه جوری سعی کنین به اصطلاح لم طرف دستتون بیاد. طرف مقابل را بزرگش نکنید. از خدای او بخواهید و او را در چشم خود، خدا نکنید. بیخیالش نشید آدم باید در زندگی خودش برای رسیدن به چیزهای باارزش بجنگه ولی این رو هم در نظر داشته باشید که فرصت های کمی برای رسیدن به طرف مقابل دارید و نباید اونها رو بسوزونید. در آخر هم باید بگم اگه طرف باتون مشکل اساسی داره مثلا اصلا از قیافتون یا شخصیتتون خوشش نمیاید، یا خودتون ( منظورم شخصیته) رو باید عوض کنید که بر ضد عزت نفس خودتونه یا قیافتونو که همونطور که میبینید هر دوتاش نشدنیه. البته اگه تونستید سریع یه نفر رو جایگزین کنید تا مثل من سرتون نیاد!!!!! 

پاسخ ها

کیمیا ir ۰۵:۱۴ - ۹۴/۰۷/۰۷

منم کاملا با شما موافقم ادم وقتی چیزیو میخواد نباید امید شو ازدست بده بلکه باید برای به دست اوردنش تلاش کنه هیچ چیزی اسون به دست نمیاد اگه اسون به دست بیاد قدرشو نمیدونیم و زود ازش زده میشیم پس امیدتونو به خدا از دست ندید وبرای عشق تون تلاش کنید

Naser ir ۰۳:۵۳ - ۹۰/۰۱/۱۰
22
2

یکی بود یکی نبود ! اون که بود تو بودی و اون که تو قلب تو نبود من بودم !! یکی داشت یکی نداشت ! اون که داشت تو بودی و اون که جز تو کسی رو نداشت من بودم !!!! یکی خواست یکی نخواست ! اون که خواست توبودی و اون که نخواست از تو جداشه من بودم ! یکی گفت یکی نگفت اون که گفت تو بودی و اون که دوستت دارم رو به کسی جز تو نگفت من بودم یکی رفت یکی نرفت !!! اون که رفت تو بودی و اون که عشق تو از دلش نرفت من بودم !!!

عاشق ir ۰۸:۵۲ - ۹۰/۰۱/۱۰
15
1

من 2 سال دختری یزدی را دوست داشتم که برای اون و به خاطر اون مادرم را از دست دادم اما اون ذره ای به من علاقه نداشت حالا که بعد از یه سال دارم به این موضوع فکر می کنم می بینم که هر کسی ارزش و محبت را ندارد.از این نوشته های شما ممنونم انشالله که هیچ وقت به خاطر کسی عقلتون را با احساستون عوض نکنید

س_مهتاب به "من یه احمقم" ir ۱۰:۴۰ - ۹۰/۰۱/۱۰
16
2

سلام. شما احمق نیستین... فقط قلب شما از عشق طرفتون هنوز خالی نشده و لبریزه... این خیلی قشنگه ولی به فکر خودتون هم باشید. عشقتون رو واسه کسی خرج کنید که حاضر باشه به شما کمک کنه تا به آرزوهای جفتتون دست پیدا کنید نه اینکه اون فقط از آرزوهاش واسه شما بگه... خوشبخت باشید

fada ir ۱۱:۲۶ - ۹۰/۰۱/۱۰
5
2

عشق کارش اینه که نابودت کنه.وقتی داری از بین میری تازه می فهمی که چه لذتی رو پشته سر گذاشتی. همه لذت دنیا تو این هست که تو زندگیت لحظه ای عاشق بشی. عشق

نیما ir ۱۲:۲۸ - ۹۰/۰۱/۱۰
5
1

آن قمر بهتر یا آنکه قمر سازد؟/آن شکر بهتر یا آنکه شکر سازد؟

MaYa ir ۰۲:۵۶ - ۹۰/۰۱/۱۰
2
2

در آن دنیا که مردانش عصا از کور می دزدیدند من ازخوش باوری به دنبال محبت جستجو می کردم - دوستی با هر که کردم خصم مادرزاد شد آشیان هر جا که کردم طعمه صیاد شد - آن رفیقی را که با خون جگر پروردمش وقت مردن بر سر دار آمد جلاد شد!

Someone ir ۰۳:۱۴ - ۹۰/۰۱/۱۰
5
9

به "من یک احمقم" ، بعید میدونم احساس شما نسبت به اون دختر عشق باشه ! از نظر من آدم عاشق کسی میتونه باشه که با معیارهاش مطابق باشه، به نظر من احساس شما نسبت به اون دختر ( زن ) یه هوس جنسیه ! خودتون رو گول نزنید ... !

پاسخ ها

بابک ir ۱۰:۲۵ - ۹۴/۰۷/۰۴

لطفا کسی رو قضاوت نکنید شما چی می دونید از زندگی اون ادم؟؟؟؟؟

pesarekhoob ir ۰۸:۰۱ - ۹۰/۰۱/۱۰
13
1

عشق همیشه یک طرفه ست....

violonبه دوست احمق! ir ۰۸:۱۳ - ۹۰/۰۱/۱۰
8
2

سلام دوست من چرا خودت رو احمق خطاب کردی؟! شاید واسه اینه بقیه بهت ترحم کنن!!!! ببین دوست من از حرفم ناراحت نشو. شاید اون خانوم شرایط تورو نخواسته شاید تو رابطت باهاش(اگر داشتی)نتونستی درست رفتار کنی. بشین و یه مدت با خود فکر کن اگر هنوز دوسش داری اگر نسبت بهش کینه ی تو دل نداری برو و مردونه شرایطت رو بگو و ازش خواستگاری کن.. اطمینان دارم اون خانوم نسبت به زمان تجردش تفاوتای زیادی کرده. معیاراش فرق کرده. مرد باش مرد باش. و اگه از ته دلت فکر میکنی احمقی پس راتو بکش و برو و دور و بر زندگیش افتابی نشو چون مردش نیستی.. عاشق گذشت میکنه.. مردش هستی گذشت کن. البته بدی در حقت نکرده فقط شرایطت رو نخواسته فقط نتونستی جذبشکنی شاید زبونش رو نفهمیدی.. دوست من اگر عاشقی تا اخر پای عشقت بمون. هرکی هرچی گفت تو پای عشقت بمون.. اگر مردش هستی اگر فردا تو زندگی بهش سرکوفت نمیزنی. اگر فقط خوشبختیه اون برات مهمه. اگر مردش هستی.

sajd ir ۰۸:۱۶ - ۹۰/۰۱/۱۰
7
3

اولین و آخرین دختری که عاشقش شدم، علاقه ای به من نداشت. نمی دونم! شاید مطابق با آرزوهاش نبودم. جدیدا منو پیدا کرده و سعی می کنه که راه ارتباطی پیدا کنه. ولی مطمئن هستم که بیشتر از من، آرزوهای محالش رو دوست داره و من فقط پله هستم. گمونم سوز این عشق کمرنگ شده رو به وسیله بودن ترجیح بدم . هر چند که این حفره ی مزخرف نذاشته که من زندگی نرمالی داشته باشم نمی دونم چیکار کنم

امید ir ۰۹:۴۹ - ۹۰/۰۱/۱۰
7
10

نگاه به نامحرم تیر زهرآلودیست از جانب شیطان(امام علی ع) زهر این تیر میتونه همون عشق باشه که شمارو از پا درمیاره و ..... قضییه ی آهنگه "من با یک نگاه عاشقت شدمه"!!!

m.j ir ۱۰:۵۰ - ۹۰/۰۱/۱۰
10
4

مـــــــــــــــــــــن میگم : دوسش دارم حتی اگه منو دوست نداشته باشه همین واسم کافیه که واقعا دوسش داشته باشم چون اگه عشق واقعی باشه ناراحتی معشوقشو به هیچ قیمتی نمیپذیره حتی اگه با خودش باشه

مهسا ir ۱۲:۳۰ - ۹۰/۰۱/۱۱
21
3

دوست داشتن کسی که لایق محبت نبیس اسراف محبته...

پرتو ir ۰۱:۲۰ - ۹۰/۰۱/۱۱
7
3

عشق تنها در دوری از معشوق معنی می گیره....

selda ir ۰۹:۳۷ - ۹۰/۰۱/۱۱
7
6

به نظر من عشق فقط یه هوس جنسی خدادادیه که با نگاه شروع میشه تداوم عشق هم نیاز وعادت جسم بشربه امیال جنسیه با کسی که میگه عاشقشم

NamiOnline ir ۱۲:۰۷ - ۹۰/۰۱/۱۱
4
0

خوب دوستان همه ی نظراتونو خوندم و همه بچه ها به نحوی یکبارم شده عشق تجربه کردن و به ناکامی رسیدن اطلا معنی عشق شده زوال نابوده خوب دوستان خودتونو باور کنید ببینید کی هتستید موجودیتتون کیه ؟بعضی مو قع ها جلوه ها رو ما اشتباه می گیرم ولی کسی رو بخواین که شما رو فقط برای خوتون بخواد چه عشق بزارید اسمشو چه هر چی فقط عشق برای یک زندگی کافی نیست خودتونو جای طرف مقابل قرار بدبد ببینید از نگاه اون خودتونو چطوری می بینید با این کار می تونید همون طوری بشید که هم خودتون می خواید هم اون می خواد همتونو دوست دارم همیشه بخندید

آقا بزرگ به selda ir ۰۱:۴۸ - ۹۰/۰۱/۱۱
4
1

پخته ترین و درست ترین نظر رو دادی ، باریکلا دخترم یا پسرم .

فرید ir ۰۸:۳۹ - ۹۰/۰۱/۱۱
4
3

سلام من با نظر محسن موافقم,همه چی به تصور ما بستگی داره-مهران برو اول یاد بگیر عشق چیه بعد بیا نظر بده!لیلی و مجنون اون همه سال مگه به هم فکر کردن از هم خسته شدن؟اصلا یه معنی عشق یعنی نرسیدن!عشق واقعی اونه که حتی اگه دوستت نداشته باشه یا بهش نرسی باز هم براش اشک بریزی...براش از ته قلب آرزوی خوشبختی و سلامتی و پاکی کنی..از مدیر سایت میخوام هر نظری رو به سایت منتقل نکنه که باعث گمراهی دوستان بشه....راستی من تازه با سایتتون آشنا شدم,حرف نداره...

Hossein ir ۱۰:۰۰ - ۹۰/۰۱/۱۱
7
2

دوسال عاشق یکی بودم و آخرش هم گفت چون اون زندگی مورد نظر منو نمی تونی تامین کنی رفت و ازدواج کرد(هرچند با گریه جدا شد) الانم یکی که از بچگی عاشقمه هست که من احساس چندانی بهش ندارم ...ولی چون می دونم اهل زندگی و معیارهای ازدواج رو داره ترجیح میدم بیخیال عشق بشم و اصل زندگی رو بچسم! از عشق و عاشقی که خیری ندیدیم ...

مهسا به "من یه احمقم" ir ۱۰:۱۱ - ۹۰/۰۱/۱۱
8
3

سعی نکنین ته مونده ی عشق هیچ کسی باشین.

HN0501 ir ۱۲:۱۵ - ۹۰/۰۱/۱۲
8
2

سلام به دوستای خوبم النان 8 ماهه منو ترک کرده بقول خودش منو دوست نداشته ولی من یه لحظه نمیتونم از یادش غافل بشم.دارم دیوووونه میشم بخدا

خلیل به violon ir ۰۳:۳۰ - ۹۰/۰۱/۱۲
8
1

ویولون خان,شما که میگی عاشق باید گذشت داشته باشه بگو ببینم میشه از خیانت گذشت ؟؟؟

محمد ir ۰۷:۲۵ - ۹۰/۰۱/۱۲
5
0

سلام 6 ماه پیش باهاش آشنا شدم تو یه دیدار 3روزه از آشناهاست بعده 6 ماه عید امسال اومدن خونمون و من دیروز بهش پیشنهاد ازدواج دادم. ولی میگه می خوام با کسی ازدواج کنم که 8 سال از من بزرگتره. این اولین باریه که به یه دختر فکر میکنم ، واسه همین زیاد آشنا نیستم با روحیاتشون. نمیدونم منظورش چیه. الانم یه خواستگار داره که قبل من پیشنهاد داده. گفته قول میدم بعد از اینکه قضیه این خواتگار معلوم شد خودم باهات تماس میگیرم. حالا موندم چه کنم؟الان 6 ماه گذشته ، تا این قضیه خواستگاری بخواد تموم شه ممکنه 3 ماه دیگه هم بگذره. و شایدم آخرش زنگ بزنه که دعوتمون کنه واسه جشن عقدش !! میدونم نشدنیه ولی اصلا نمیتونم فراموشش کنم ، در واقع نمیخوام.مخصوصا که هر سال 2 بار میبینمش. عکساش همش تو خونمونه هر گوشه از خونمون خاطراتشه. ببخشید بچه ها زیاد حرق زدم

violon به خلیل ir ۱۱:۱۸ - ۹۰/۰۱/۱۲
6
2

سلام دوست من. داداش خلیل من خان نیستم برادر!! از معشوق خیانتکار نمیشه گذشت. نه نمیشه گذشت. کسی که خدارو فراموش کنه نباید ازش گذشت. اما اگر کسی توبه کرد اگر پشیمون شد. به نظر من میشه بهش فرصت داد میشه از گناهش گذشت. خدا از گناه بنده میگذره ما که بنده خداییم. میشه بخشید. اما داداش یادمون نره بخشش مرد میخواد. مرد میخواد. البته من این حرفا رو میزنم ادعایی ندارم. تجربه زندگی کوتاهم اینارو بهم یاد داده. چاکرتم.

نیما ع ir ۱۱:۰۱ - ۹۰/۰۱/۱۳
7
1

فکر کنم رکورد جهانی عشق یک طرفه مال خود منه من 6 ال و نیم دختری رو که زیبا ترین ، دوست داشتنی ترین و عزیز ترین دختر دنیا بود و دوست داشتم. همه دوستان و اطرافیان حسودی میکردند و از این راه خیلی ضربه خوردم. اما امروز ............ اکثر دوستان میدونند چه حسی یه وقتی اون به شما فقط حس یه حامی رو داره حس یه برادر . و نه بیشتر.

Someone ir ۰۶:۴۰ - ۹۰/۰۱/۱۳
8
0

"محمد" عزیز، سعی کنید تا از علاقه کسی نسبت به خودتون مطمئن نشدید، رابطه ی احساسی خودتون با اون شخص رو توی افکارتون گسترش ندین !!! شما سن خودتونو نگفتین، ولی 8 سال بزرگتر یعنی کسی که شرایط مناسب تری نسبت به شما برای شروع زندگی داره ! جا افتاده تره، درآمد اقتصادیش مشخصه و ... من به شخصه به موقعیت های خاص اعتقاد ندارم !!! یعنی فکر نکنین اگه این دختر ازدواج کنه، دیگه همه چیز تمومه و شخص دیگه ای پیدا نمیشه ... اینطوری نیست ! شما توی این مدت ارتباط دائمی با اون دختر نداشتین، و مطمئناً تمام سوال های زهنتون در مورد شخصیت و رفتار اون دختر رو خودتون و بنا بر چیزی که دوست دارین جواب دادین ! این احساس کشش شدید الانتون رو کنترل کنید ! این یه کششه غیر منطقی و مخرب هستش ! اول طرفتون رو خوب بشناسید، توی رابطه ای خارج از تاثیر احساسات، اونوقت اگه هر دو طرف موافق بودید، رابطه احساسی خودتون رو گسترش بدین و ازدواج کنید، بقیه رو نگاه نکنین که مثلاً عاشق هم میشن و ازدواج میکنن و شما که بیرون داستان اون ها قرار دارین، فکر میکنین چقدر خوشبخت شدن ! نه ! بذارین اون عطش غیر منطقیشون از بین بره، بعد قضاوت کنید ... "Violon" عزیز، من با بیشتر نظرات شما موافقم، ولی در این مورد، نظر متفاوتی دارم، من به شخصه کسی رو که توبه واقعی کنه ندیدم ! و فرض رو هم بر این میذارم که پشیمونی الکیه، کسی که یک بار خطا کنه، باز هم تکرار میکنه ! می دونم نظر سخت گیرانه ای دارم، ولی چه کنم که واقعیت اینه ! و واقعیت این دوره زمونه خیلی تلخه ... دوستان عزیز سعی کنید کسی رو پیدا کنید که اصالت داشته باشه، ذاتش سالم باشه و تا الان هم تونسته باشه سالم بودن خودش رو ثابت کنه ... موفق باشید .

فرجی ir ۰۸:۵۰ - ۹۰/۰۱/۱۳
2
0

آقا حسین عزیز به نظر من شما اول از عشق اول دل صاف کن بعدش می بینی ارزش کسی که دوستت داره چقدر برات زیاد میشه . من اینکار رو کردم و موفق شدم.

Pedram ir ۰۸:۵۲ - ۹۰/۰۱/۱۳
10
1

بعد از دو سال ونیم عذاب این روزا به پوچی مطلق رسیدم. بیشتر اوقات میخوابم تا شاید تو خواب بببنمش و باهاش حرف بزنم. عذاب میکشم ولی عذاب من گناه نیست

مهران(در جواب فرید و پدرام عزیز) ir ۱۲:۰۸ - ۹۰/۰۱/۱۵
5
0

فرید جان من به شما حق میدم.هضم و قبول حرفای من برای کسی که عشق چشم و گوششو بسته خیلی سخته.پذیرفتنشون برای منم سنگین و سخت بود.در رابطه با داستان عشق خودم نخواستم چیزی بگم چون خیلی خصوصیه و معشوقم برام قداست خاصی داره و دلم نمیخواد کمترین حرفی با کسی دربارش بزنم.فقط لازم میدونم اینو بگم که من از کودکی عاشق معشوقم بودم و هستم.با اینکه میدونم شاید هرگز منو دوست نداشته باشه بعد 8 سال هنوز بهش وفادارم و همیشه برای خودش و خانوادش دعای خیر میکنم و اگر قرار باشه یه روزی ازدواج کنم اون اولین و آخرین کسیه که ازش خواستگاری میکنم.منظور من تداوم عشق زمینی(مجازی) ""بعد از وصال"" و قیاس ارزش و تداوم این عشق نسبت عشق حقیقی(الهی) بود.تو این 2 سال اخیرکه به مرحله ی جنون رسیده بودم و خیلی چیزامو که بزرگترین و البته مهم ترین اون ها خداوندم بود از دست دادم تصمیم گرفتم که یه فکری به حال خودم بکنم.در یک دل 2 عشق نمیگنجد. در رابطه با معنای عشق...در لغت نامه ی دهخدا آمده که نام نوعی بیماریست که فرد از طریق سمع و بصر خویش بدان دچار میگردد و قابل علاج بوده و پزشکان راهکارهایی برای درمانش توصیه کرده اند.نام عشق از گیاهی به همین نام گرفته شده که گیاهیست بسیار کم برگ و پیچک مانند که به دور هر گیاه یا درختی بپیچد آنرا خشک کرده و نابود میسازد.در رابطه با لحن و طرز صحبت کردن شما باید عرض کنم که این طرز صحبت کردن هیچ تناسبی با عشاق نداره..واقعا بنظر شما من بچه هارو گمراه کردم؟گمراه کردن از چی؟از مسیر بدبختی و فلاکت و پوچی؟و اما پدرام عزیز...منم دقیقا همین حال و روز شمارو داشتم.دلم میخواست شب و روز بخوابم تا هم زجر نکشم و هم شاید خوابشو ببینم.منم به پوچی مطلق رسیده بودم.هیچی جز معشوقم برام مهم نبود.چرا گناه نمیکنی؟تو داری بزرگترین اسراف ها رو مرتکب میشی.اسراف در نیروی جوانی و وقت و سلامتی روحی و جسمی و... .بی دلیل نیست که تمامی احادیث قدسی عشق زمینی رو نکوهش کردند.عشق الهی نه تنها موجب سعادت دنیوی و اوخروی و فواید مادی و معنوی بسیار میشه بلکه راه وصال به معشوق زمینی رو هم برات هموارتر میکنه البته اگه به صلاحت باشه.اگر خداوند خیری رو برای شما بخواهد کسی نمیتواند جلوی آن خیر را بگیرد و اگر ضرری برای شما بخواهد کسی نمیتواند جلوی آن ضرر را بگیرد.بعلاوه اینکه خداوند میفرماید:"اگر هر بنده از بندگانم ذره ای میدانست که چقدر دوستش دارم بند بند وجودش از هم مگسیخت و روحش به پرواز درمی آمد."تمایل ما به عشق زمینی بنظر من بدلیل تبلیغات بی حد وحصر عرفا در شعرها و داستان هاشون(چون عرفا عشق زمینی رو مقدمه ی عشق الهی میدونن البته بجز مولاناو معدودی دیگر) و همچنین آهنگای عاشقانه اس که تو همه جای دنیام طرفدار داره.اینکه فرد عاشق افسردگی و هزارجور درد و مرض روحی روانی میگیره نشون دهنده ی ناسازگاری روح آدمی با این نوع از عشقه.فطرت آدمی به عشق الهی تمایل داره اما همین تبلیغات هایی که گفتم باعث میشه که فطرت در دریافت مصداق های عشق دچار اشتباه بشه.به قول حضرت مولانا:"مرغ بر بالا پران و سایه اش/می دود بر خاک, پران مرغ وش/ابلهی صیاد آن سایه شود/میدود چندان که بی مایه شود/بی خبر کان عکس آن مرغ هواست/بی خبر که عکس آن سایه کجاست."خیلی حرف دارم و این قضییه خیلی جای بحث داره ولی حرفامو به همین شعر تامل برانگیز ختم میکنم.به امید اینکه جوانه بزنید و این حصار شیطانی عشق زمینی رو بشکافیدو آزاد شین.خیرخواه شما دوستان گلم... مهران.

farnaz ir ۰۳:۳۴ - ۹۰/۰۱/۱۵
7
0

همه چی با یه نگاه شروع میشه. ولی با عقل میشه احساساتو کنترل کرد فقط باید مواظب باشیم خیلی دیر نشده باشه

آقابزرگ به مهران ir ۱۰:۱۶ - ۹۰/۰۱/۱۵
2
3

داغونم کردی مهران...

آقابزرگ ir ۱۰:۲۱ - ۹۰/۰۱/۱۵
7
8

چیزی به اسم عشق وجود نداره و خزعبلاتی که به ناف عشق بسته میشه چیزی جز آتش شهوت نیست ...

nadi ir ۰۳:۴۱ - ۹۰/۰۱/۱۵
9
0

چرا سعی نمی کنین فراموش کنین و مطمئن باشین که توی این دنیا با n میلیون جمعیت یکی پیدا می شه که عاشقتون شه می تونه خیلی هم بهتر باشه قحطی که نیومده زندگی خیلی کوتاهتر از اونیکه آدم بخواد وقتش رو هدر بده اونم برای کسی که ارزشش رو نداره

ماهان ir ۰۵:۰۹ - ۹۰/۰۱/۱۵
8
4

بهتره عاشق کسی بشی که عاشقت باشه .

مریم ir ۰۳:۲۹ - ۹۰/۰۱/۱۸
4
0

این مقاله یه راهکار ساده و عملی داده......نباید سخت گرفت!به همین راحتی!....دنیا به اون محدودیتی که گاهی تو چش ماست،نیست.

PPP ir ۰۴:۵۳ - ۹۰/۰۱/۱۸
10
0

سلام به همه... آه ، عشق یکطرفه ... عشق واقعا چیه...؟ ، دانشجو بودم که پسری تو دانشگاه خودشو از ساختمونی به پایین پرت کرد تا خودشو از درد و رنجی که از شکست عشقی نصیبش شده بود نجات بده... اما زنده موند ، اون موقع پیش خودم گفتم آدم چقدر باید احمق باشه که زندگیش رو برای کسی دیگه از بین ببره... ، اصلا عشق معنا نداره... تو همون دوران دانشگاه چند تا دختر اومدن سراغم اما من ذهنم به درس و آینده شغلی ام بود بعد زندگی مشترک ... به همین خاطر بیخیال بودم... درسم تموم شد و منتظر رفتن به خدمت که باهاش آشنا شدم ... منم عشق رو تجربه کردم اما نه عشقِ کامجویی جنسی بلکه عشقی پاک و برای رسیدن بیشتر به خدا بهمین خاطر از همون اول به خدا توکل کردم و ازش خواستم هر چی خودش صلاح می دونه .... اونم اولش ابراز علاقه می کرد اما اونم دردمند بود... حاضر شدم بخاطر خوشبخت کردنش از حق خودمم بگذرم تا دلش رو توی این چند روزه دنیا شاد کنم... هیچ چیزی بیشتر از شاد کردن دل دردمندی منو شاد و خوشحال و راضی نمی کنه ... هر چند که به قول معروف فهمیدم همش برام فیلم بازی کرد و دروغ پشت دروغ بهم گفت اما دروغگو همیشه رسوا می شه... حتی پدرش هم به من و هم به پدرم دروغ گفت... من تو زندگی خودم و نقل قولهای دیگران راجع عقوبت ظلم و خیانت خیلی چیزها شنیدم ، با اینکه هم خودش و هم پدرش در حقم ظلم کردند اما بخاطر اینکه می دونم خدا همیشه پشت و پناهم بوده و هم اینکه ما پیروان کسانی هستیم که بدی را با خوبی جواب دادن و میدن... منم از حقم گذشتم و همیشه برای خودشو پدرش آرزوی موفقیت و سلامتی دارم... :-) یه مثل معروف هست که میگه: خدا گر ز حکمت ببندد دری / ز رحمت گشاید در دیگری... شاید اگر ما بهم می رسیدیم بر خلاف ظاهر واقعا وصله هم نبودیم و گرفتار مصیبت می شدیم... هستن کسانی که با عشق آتشین با هم وصلت کردند و اما بعد از چند سال زندگی مشترک چاره ای جز جدایی نداشتند... معتقدم باید چشم ها رو شست ، جور دیگر باید دید... خداوند مهربون در قرآن کریم می فرماید : شاید پندارید کاری برای شما منفعتی دارد حال آنکه ما می دانیم آن جز ضرر برای شما نخواهد بود و ما شما را به بهتر از آن هدایت می کنیم... پس چرا دنیا رو برای خودمون کوچک فرض کنیم... دوستان گره کور رو خودمون زدیم ، من نمیگم از عشق پرهیز کنیم بلکه میگم باید بریم دنبال عشق ، اصلا چرا عشق مجنون و شیدا بشیم تتا زیبایی ها رو دریابیم... عشق به یک همنوع خوبه به شرطی که عقل سلیم پشتش نهفته باشه... عشقی که خودتو براش هلاک می کنی که عشق نیست... آدم رو تباه و فاسد می کنه... مثل آبی که یکجا بمونه به گندابی آلوده و بدبو مبدل می شه ... پس بلند شو و راهت رو ادامه بده اگر عاشقش هستی پس فقط برای خودش بخواهش ، برای نیکبختی و سعادتش از دعای خیر در حقش کوتاهی نکن... باور کنین هستند کسانی که گرچه شما بدانها به اندازه معشوقتان علاقه مند نیستند اما شما معشوق آنهایید... زندگی پستی و بلندی بسیار دارد اگر بخاطر چند تا چاله چوله بخواهید پنچر شوید همان بهتر که به سراغ تعمیرات اساسی (اورهال) بروید آنوقت است که نقاط ضعف و قوت خود را بهتر می شناسید و در تصمیم گیری ها معقولانه تر عمل می کنید... سعدیا گر بکند سیل فنا خانه عمر / دل قوی دار که بنیان بقا محکم از اوست... توکلتون به خدا باشد که فرموده (استعینوا بالصبر و صلاه) تا دلتون رو برای خدا صاف بشه و برای رسیدن به خوشبختی واقعی (الا بذکر الله تطمئن القلوب )... اگر می خواهید تو زندگی به اون چیزی که براش عاشق شدین و بهش نرسیدین ، برسین پس اول درونتون را پاک کنین... یاد داستان گوهرشاد افتادم... وقتی که داشتند مسجد گوهرشاد (در جوار ملکوتی بارگاه امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام) رو می ساختند یکی از کارگران که پسر جوانی بود عاشق و شیفته گوهرشاد شد... به سراغش رفت و عرض حال کرد... گهرشاد بهش گفت به شرطی همسرت می شم که چهل شب در مسجد شب زنده داری کنی... بعد از چهلمین شب همون پسر عاشق به گوهرشاد گفت که به عشق واقعی رسیدم... همه عاشقان برای رسیدن به آرامش بدنبال معشوقشان به هر دری می زنند ... در حالیکه آرامش واقعی را در رسیدن به خدا جستجو کردن... پس اگر می پندارید عشقتان یکطرفه بوده من می گویم این معجزه ای از سوی خداوند بوده که راه رسیدن به خودش را کوتاهتر کرده و تا فرصت هست بجنبید... آنگاه زیباترین و دلپذیرترین و شگفت انگیزترین و آرامش بخش ترین ها را درک می کنید... خوشا بحال آنانی که آرامش واقعی نصیبشان شد...

پاسخ ها

zzz ir ۰۴:۳۳ - ۹۳/۱۰/۰۱

سلامppp حرفهای خوبی بود. ممنون. اما حالا بذار منم بگم. تقریبا یک سال پیش به مرور زمان از یه پسری خوشم اومد که به نظرم 50درصد اون چه که برای من مهم بود رو داشت. مثل معرفت و مردونگی! من معتقدم مرده و حرفش! کسی رو دوست دارم که بگه من یه کاری رو انجام میدم با جون و دل و بدون توقع انجامش بده! آخر مرام و معرفت و انسانیت باشه! نمی گم آدم اینطوری کم دورو برم بود! نه. اما خوب یه حس آشنایی روحی رو از اولین برخوردها با این آقا داشتم! بهش نزدیک نشدم اصلا اما سر یه ماجراههایی چنان خوردم زمین که نگو و نپرس! هرکاری که من کرده بودم رو به بدترین شکل ممکن برداشت کرده بود! من خوشحال شدم که فهمیدم حس من یه طرفه بود! حالا این رو فهمیده بودم. به قول شم قشنگ ترین روزهای زندگیم بود روزایی که تنها کسی که محرم رازم بود خدا بود! اما دنیا ما رو دوباره سر راه هم قرار داد! من تا می تونستم ازش دوری کردم! ولی جوری وانمود میکردم که انگار نه انگار که اتفاقی افتاده! اما حالا که اون آقا عشق من رو به خودش فهمیده دیگه یه سری کارها و رفتارها انجام میده که بگه"آره منم این طوریم" من هیچ اهمیتی نمیدم و به روی خودم نمیارم! اما توی بد وضعیتی ام! به نظر آدم خوبیه!می دونه من دوستش دارم و دلم براش تنگ میشه! الان به کمک خدا احتیاج دارم! من که گفته بودم به خدا که من تو رو به دست آوردم کمکم کن از دستت ندم!من ضعف ودم رو می دونستم و فقط درباره ی همین موضوع دائما با خدا حرف میزدم! الان توی وضعیت بدی ام! توی وجودم دوتا قطب کاملا مخالف هر روز داره قوی تر از قبل میشه!دل و عقل!!! من عاقلم و به شدت احساساتی! هیچ کس اینو به اندازه ی خدا نمی دونه! الان به کمکش احتیاج دارم! یا باید خودش جایگزینش رو سر راهم بذاره یا تکلیفم رو روشن کنه! این روزا احساس می کنم روی هوام! احساس می کنم من رو به حال خودم گذاشته!در حالی که هیچ اشتباهی مرتکب نشدم! چه طوری دیگه باید ازش بخوام؟! حالا شما هی بگو با خدا باشید و عشق واقعی رو دنبال کنید!من که خواستم دنبال کنم چرا دستم رو نمیگیره؟!!!من دیگه برای این امتحان نفس ندارم! چند بار این کار رو بامن میکنه؟!! دعا کنید برام تا آرامش واقعی نصیبم بشه! من دنبالشم و سردرگم!

محمدرضا ir ۰۲:۵۳ - ۹۴/۰۵/۳۰

دوست عزیز اگر انسان 11 شب نخوابه و شب زنده داری کنه میمیره، حالا چجوری اون جون 40 شب، شب زنده داری کرده ؟؟ باز هم خرافات

sanam ir ۰۷:۴۵ - ۹۰/۰۱/۱۹
5
1

سلام اینجا هر کسی چیزایی که برای خودش اتفاق افتاده رو میگه.اما عشق و دوست داشتن همیشه زیبا بوده و در نظر همه قابل احترام.الان هم صداقت و پاکی هست.فقط کافیه ادم تو راه عشق چشماشو نبنده و طرفشو بشناسه بعد هم عاقلانه دوستش داشته باشه نه کورکورانه.عشق هوس نیست نیاز یه انسانه که از عشق زمینی به عشق خدا برسه .وقتی ادم عاشق میشه باید از جون و دل از عشقش محافظت کنه اون وقته که عشقش همیشه براش جاودان می مونه چه کنارش باشه چه نباشه.عشق رو باید به دوست داشتن ابدی تبدیل کرد اون وقت ارزشمنده.

مهران ir ۰۵:۱۵ - ۹۰/۰۱/۲۰
4
0

ppp جان از 5 خط آخر حرفات واقعا لذت بردم و به شدت باهاش موافقم... عشق شاید یکطرفه ی من من رو صد ها قدم به خدا نزدیکتر کرد. همه ی فیلم های ایرانی و خارجی و کمدی و غمناک و بیشتر آهنگ ها بیشتر رمان ها و... همه و همه دارند عشق زمینی رو تبلیغ میکنند.حواستون باشه تحت تاثیر این تبلیغات قرار نگیرین و خودتونو ارزان نفروشید.نفس و دل آدمی تنها به بهای خدا ارزد ولاغیر... خداوند در هیچ جا جای نمیگیرد مگر در قلب مومن.

علی ir ۰۱:۳۵ - ۹۰/۰۱/۲۳
13
0

کسی من رو دوست داشت و من اونو دوست نداشتم و اون خیلی عاقلانه همه چیز رو تموم کرد. حالا که به گذشته فکر میکنم میبینیم چقدر ابله بودم که دوستش نداشتم...

سعیده ir ۰۵:۲۵ - ۹۰/۰۱/۲۳
6
2

توی این زمونه صداقت دیگه وجود ندارد ممکنه که علاقه بهت نشون بده ولی اینطور نیست/ ای کاش آدما کمی رو راست بودن و صداقت داشتند . از همه مردا بدم می یاد و اینو توی شعرهام هم بارها گفتم

بهار ir ۰۹:۴۱ - ۹۰/۰۱/۲۵
15
0

همه نظرات دوستان منطقی ومورد احترام است اما یکم بیشتر اونایی رو که شکست خوردن درک کنید اخه خیلی سخته تمام زندگیت یه نفر باشه ولی تو زندگی همون یه نفر هیچ جایی نداشته باشی خیلی سخته .

بهاربه مهران ir ۱۰:۰۲ - ۹۰/۰۱/۲۵
6
1

حرفاتون به ادمی مثل من که همیشه بغض دارم ارامش میده .من خیلی با خدا دوست بودم اما مدتی که به دلیل اتفاقی که برام افتادازش دور شدم انگار تمام ارزوهام مردن و من از این بابت ناراحتم نمیدونم چکار کنم

سورنا ir ۱۱:۲۹ - ۹۰/۰۱/۲۵
3
1

من می تونم رنج بردن خودم رو تحمل کنم؛ اما رنج بردن دیگران رو نه. اگه ببینم عشقم برای یکی رنجه, خودمو می کشم کنار؛ بزرگترین هدیه ای که به معشوقم می دم, حمایت بی دریغمه؛ و صد البته "حسادت مخرب" رو در رابطه به هیچ وجه, به هیچ وجه وارد نخواهم کرد. "یا رضای دوست باید, یا رضای خویشتن".یه نکته ی دیگه اینکه, کاش اطرافیان محبت انسان ها رو اینقدر حمل بر عشق نمی کردن و اینقدر همه چیز رو به خودشون نمی گرفتن؛ بابا انسان ها فقط با محبت کردن زنده هستند؛ پس اینقدر برای محیتهای بی چون و چراشون اما و اگر نتراشید.؛ دیدم کسانی رو که تا می گی عزیم , مثل سنگ بی احساس می شن؛ که آره, نکنه این عشق باشه و نمی دونم طرف کنه بشه و از این جور حرفا. پس برای جلوگیری از صدمه خوردن عاطفی و صدمه زدن به دیگران, "با احساست دیگران برخورد نکنید"؛ بلکه "در محبت کردن و پذیرفتن محبت دیگران حدودی قائل نشید؛ وگرنه معنی محبت و انسانیت رو درست نفهمیده اید." در ضمن, من دوست دارم کسی که من رو دوست داره, اساسی بهم حال بده؛ هوس, معنی واقعی عشق رو خدشه دار نمی کنه؛ اتفاقا اونهایی که همه رو دوست دارن, گاهی انسان ترند؛ چون می تونن عشقشون رو بدون هیچ چشمداشتی نثار همه بکنند. پس سعی کنید اینقدر خودخواهانه در مورد "عشق ابدی" صحبت نکیند. به قولی, "کسی که فقط به یک نفر عشق می ورزد, در واقع به هیچ کس عشق نمی ورزد". در نهایت به این نکته اشاره می کنم که, "معیار بزرگی روح عشق ورزیدن نیست؛ بلکه مهربانیه"؛ چون عشق "به فیشی میاد و به کیشی میره" و نمی دونم صدمه می زنه و خلاصه دمار از روزگار همه و خودش درمیاره؛ ولی محبت یار وفادارتریه.کاش همه به بلوغ احساسی برسن و در قالب عشق به خودشون, به دیگران صدمه نزنن؛ چون دیدم اونهایی رو که از عشق برگشتن, شدن دشمن خونی طرف عشقی شون؛ این دیگه خوخواهییه؛ پس خواهشا اعمال غیر انسانی رو با صفت های والا و انسانی توجیه نکنید. منظورم اینه که, عشق واقعی, همون محبت مادام العمره و بس

چوپان راستگو ir ۰۱:۰۲ - ۹۰/۰۱/۲۶
4
1

سلام به همه که نظر دادن منم نظر میدم که بگم ما هم ازین مدلها بوده ایم از نوع داغون کنندش الان هم هستم ولی الان داغون داغونم

حقیقت ir ۰۲:۰۷ - ۹۰/۰۱/۲۶
1
2

سلام دوستان کامنتا زیاد بود همشونو نخوندم . نظرات متفاوت بود . اما من با چندتاشون مخالفم . این که صداقت و عشق و... معنا نداره دست نیست بلکه بستگی به دید فرد داره. درسته که دروغ زیاده اما صداقتم وجود داره و زیباست . اینکه میگن آقایون قبل ازدواج رابطه نامشروع دارن یا معتادن اینم اشتباس . خودم خیلیها رو دیدم که پاک بودن. بعضی هم نوشتن که عشق خوب نیس مهم کار و پوله ، اما اگر ما آدما بیایم منطقی عمل کنیم به تمام جوانب زندگیمون میرسیم . منطق رو از یاد نبریم . اگه نظری دارید به این وبلاگ مراجعه کنید . http://nazarazad.blogfa.com

me ir ۱۱:۱۱ - ۹۰/۰۱/۲۸
3
3

انسان بر اساس احتیاجاتش با دیگران رابطه برقرار می کند. عاشق کسی می شویم که نیازهایمان را بهتر رفع می کند. و وقتی ما نیاز کسی را نمی توانیم برطرف کنیم او عاشق ما نمی شود. همین.

مهران ir ۰۲:۲۰ - ۹۰/۰۱/۲۹
4
3

سلام دوستان بحث جالب و ارزشمندیه این بحث : داستان عشق را از هر زبانی که بشنوی نامکرر است جدا . از نظر من عشق و عشق ورزیدن فی النفسه ارزشمند و مقدس است و حتی اگر طرف عشقی مان ، ما را درک نکند چه باک ؟ اگر کسی را در حد عشق ورزیدن دوست داری هیچگاه پشیمان نشو و مطمئن باش که او هم با همه لجبازی ها و بی تفاوتی ها و بی انگیزگی ها / اگر عشقت به راستی عشق باشد / سرانجام به پایت زانو خواهد زد و تو را به خاطر دوام و استقامتت خواهد ستود . عشق را خدا می آفریند و خدا خود عاشق بندگانش است حتی اگر او را دوست نداشته باشند و به او بی احترامی و بی توجهی کنند ، باز هم خدا لحظه ای از آنها غافل نیست /هر که را بیشتر دوست دارد بیشتر جام بلا می دهد / من هم عاشق دختری / البته الان دیگه همسر کسی است و من برای خوشبختی اش از هیچ کوششی دریغ ندارم / چون خدا می داند و بس که چقدر دوستش دارم و چقدر عاشقشم . عشق و معشوق را حتما نباید تصاحب کرد ...می توان او را فقط تماشا و حتی از دور مراقبت کرد تا آسیبی نبیند و هر چه را که او دوست دارد محقق شود تا همیشه شاد و سرزنده باشد و تو از دیدن شادی و شنیندن خبرهای خوشبختی او سرشار و شادمان شوی و لذت عاشق بودن را ببری . چرا فکر می کنیم هر که را عاشقیم حتما باید در تصاحب ما باشد ؟ خیلی متاسفم برای چنین تفکری و دوست دارم عاشقان بپذیرند که عشق یک ودیعه الهی است که باید قدر آن را بدانیم و همین که عشق را درک و هضم کنیم لذتش برای همه ی عمر ما را سر زنده نگه خواهد داشت و اتفاقا باید معشوقمان را چنان قوی بخواهیم که هیچ عاملی نتواند ما را از او جدا کند حتی خود او و مرگ . ما که عاشقیم باید تا قیام قیامت عاشق بمانیم و عشق را زنده نگهداریم و برای خوشبختی معشوقمان / هر چه را و هر که را که او بخواهد / در نهایت زیبایی همراهی کنیم تا او را خوشبخت ببینیم و از خوشبختی او لذت ببریم که این است تعریف واقعی عشق و عاشقی و عشق ورزیدن ... امیدوارم اگر جواب قاطعی به نظریه بنده دارید ابلاغ فرمایید تا من هم شاید منطق تازه ای را بپذیرم : m.khirkhah@yahoo.com

فرید{در جواب بهار} ir ۰۲:۰۰ - ۹۰/۰۱/۳۰
6
2

خواهرم,اگه بعد از عاشق شدن از خدا دور شدی پس بدون عشقت واقعی نبوده,چون من هم مثل تو عاشق شدم ولی اونقدر به خدا نزدیک شدم که حد نداشت...بهار جان اگه از خدا بعد عاشقی فاصله بگیری پس کی باید تو رو به عشقت برسونه؟؟؟میتونیم با هم توی این زمینه بحث کنیم:faridsky1370@yahoo.com

,j ir ۰۵:۳۴ - ۹۰/۰۱/۳۱
4
2

چقدر سخته من دارم میچشم

سوتی گیر ir ۰۴:۴۰ - ۹۰/۰۲/۰۱
2
0

عدم صداقت نداشتن یعنی چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ آقای مدیسه؟؟؟!!!! تکلیف ما رو روشن کن یا عدم یا نداشتن!!!

علی ir ۰۳:۱۶ - ۹۰/۰۲/۰۱
3
0

بعضی کامنت هارو خوندم اون 1000تا پسری که شما میگی با من که ....نداشتن با دختر بوده دیگه...پس دخترو پسر نداره...پسر شیطون شایدم نامرد باشه ولی بعضیاشون وقتی بهشون خوبی کنیو باهاشون رو راست باشی.درست می شن. در کل کسی که دوست نداره حتی 1 لحظه هم نباید کنارش باشی چون هر کاری هم بکنی بازم دوست نداره...اگه داشته باشه اسمونم زمین بیاد ازت جدا نمیشه

برادران ir ۰۶:۴۰ - ۹۰/۰۲/۰۱
4
0

من حرفم به selda: تو وجود آدمیت نداری اینو مطمئن باش چون خدا رو نمیشناسی چون نمیفهمی وقتی یه احساس رو خدا به آدم میده ...

دانشجو ir ۰۲:۵۸ - ۹۰/۰۲/۰۲
85
15

عشق چیه؟ خدا چیه؟ زندگی برای چیه؟ خسته شدم.................

شرمنده ی خدا ir ۰۷:۳۲ - ۹۰/۰۲/۰۲
4
0

سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم من خودم یکی از دردناکترین عشقهارو تجربه کردم واقعا ای کاش همه ی انسانها عشقی رو که اسمشو میزارن یکطرفه رو تجربه میکردن تا بفهمن یکطرفه نیست طرف دیگر این عشق خداست (کسایی که اینجور عشقی رو تجربه کردن قدر خودشونو بدونن که خدا خیلی دوسشون داشته که تو عشق خودش شریکشون کرده)

مهدی ir ۰۷:۲۱ - ۹۰/۰۲/۰۴
2
0

سلام . در صورت امکان اسم منو روی کامنت 8 تا بالاتر که به نام مهران ثبت شده به مهدی تغییر بدید تا با بقیه مهران ها قاطی نشه . البته اگه امکانش هست که حتما هست اگر حوصله بفرمایید . شروع مطلب اینه : مهران سلام دوستان بحث جالب و ارزشمندیه این بحث : داستان عشق را از هر زبانی که بشنوی نامکرر است جدا . از نظر من عشق و عشق ورزیدن فی النفسه ارزشمند و مقدس است و حتی اگر طرف عشقی مان ، ما را درک نکند چه باک ؟

wit90 ir ۱۰:۴۶ - ۹۰/۰۲/۰۵
5
0

سلام به همه دوستان ؛تو رو خدا منو راهنمایی کنین. بگین من چی کار باید بکنم تا خدا دوباره دوستم داشته باشه. من رابطه ام با خدا خیلی خیلی خوب بود دلم به اون روزهایی که تنها با خدای خودم خلوت می کردم و نماز شب می خوندم واز ته قلبم خدارو نیایش اش می کردم تنگ شده .5 سال پیش عاشق پسری تو دانشکدمون شده بودم و صادقانه دوسش داشتم و بهش وفادار اون هم بهم علاقه نشون میداد و ابراز عشق می کرد تقریبا همه دوستاش هم از عشق من و اون باخبر بودن ولی اون هیچوقت جلو نیومدتا اینکه یه سال پیش یه حرف هایی درباره ارتباطش با دخترای دیگه شنیدم منم از شدت عصبانیت به خواستگارم جواب مثبت دادم تا این جوری اونو تنبیهش کنم ولی خودم داغون شدم من نمی تونم همسرمو مثل اون دوسش داشته باشم هر چی سعی میکنم خودمو قانع کنم که تو دیگه ازدواج کردی این فکرها گناهه اما نمی تونم براین افکار غلبه کنم من هنوز هم که اونو می بینم دلم می لرزه هنوز هم دوسش دارم .نمی تونم ازش متنفر باشم حالا موندم چیکار کنم من از دروغ و ریا به شدت بیزارم و وقتی اینا رو در خودم در ارتباط با همسرم میبینم دچار عذاب وجدان میشم .از وقتی که ازدواج کردم رابطه ام با خدا مثل گذشته نیست همه عبادتام سرسری و بدون حضور قلبه نمی دونم چیکار باید بکنم که هم عشقمو فراموش کنم هم به همسرم وفادار بمونم و هم خدا ازم راضی بشه ......

فرید در جواب wit90 ir ۰۶:۱۸ - ۹۰/۰۲/۰۷
2
0

سلام,واقعا دردناک بود..ولی وقتی که با دخترای دیگه رابطه داره باید بدونی که به تو هم به چشم یه ابزار نگاه میکنه,البته ببخشید این حرفو میزنم,چون من خودمم یه پسرم,اخلاقشون رو خوب میدونم...اگه بهت یه راهنمایی بکنم قول میدی انجامش بدی؟؟؟ازت میخوام که اولا به شوهرت موضوع رو بگی{البته قبل از این که بگی,بهش بگو که تو رو درک کنه یا تو رو ببخشه}بعد برو یه جانماز پهن کن بگو :میدونم خدا که عبادتم سر سریه ولی با تمام وجود ازت میخوام که این عشق مسخره و بی فایده رو ازم دور کنی , میخوام بهت نزدیک بشم,میخوام گریه کنم......راستی اگه برات امکان داره دست شوهرتو بگیر بگو یک هفته بریم مشهد؛همون جایی که غربتش آشناست..وقتی وارد حرمش شدی هر چی میخوای بهش بگو,البته نه این که بگی منو به اون برسون,بگو من رو از این پسر تا میتونی دور کن...کاری کن عاشقه شوهرم بشم.....قول میدی که انجامش بدی؟؟حتی اگه شده از دیگران پول قرض کنی!اگه رفتی ما رو فراموش نکنیا!!!من این کار رو کردم به هدفم رسیدم,حالا اینقدر خوشبختم که نمیدو..........نی.

سارگل ir ۰۳:۲۳ - ۹۰/۰۲/۰۸
2
0

دوست عزیز wit 90 نمیدونم پیام منو میخونید یا نه ولی باید بگم وقتی هر کسی بدون فکر و منطق کاری رو انجام بده به پشیمونی میرسه اشتباه شما این بود که با عصبانیت تصمیمی گرفتید که خودتون هم نمی دونستید درست یا نه!!! و مسلما اگه صد در صد درست بود الان پشیمون نبودید.به هر حال بهتره شما به یک روانشناس ماهر مراجعه کنید و بیشتر از این خودتون رو عذاب ندید. همیشه راهی هست مطمئن باش. موفق باشی : )

wit 90 در جواب فرید و سارگل ir ۰۸:۲۹ - ۹۰/۰۲/۱۱
2
0

ممنون از دوستای عزیزی که منو راهنمایی کردند .در جواب آقای فرید باید عرض کنم که این کارو هم کرده بودم اتفاقا در روز شهادت آقا امام رضا مشهد بودم ولی وقتی وارد حرم شدم یادروزی افتادم که با التماس و گریه از آقا می خواستم منو به اون برسونه درست درهمون سالی که ازدواج کردم دیگه نمی دونستم از آقا چی بخوام همین جور با بحت و حیرت ضریح رو نگاه می کردم باور می کنید حتی نتونستم یه دعا برای خودم بکنم همش به خودم میگم حتما مصلحت من دراین بوده ولی مشکل من اینه که من در انتخاب همسرخیلی اشتباه کردم من و اون هیچ نقطه اشتراکی با هم نداریم همین آزارم میده .به هر حال از راهنمایی شما و سارگل عزیز هم بی نهایت ممنونم .انشاءالله هر دوتون توزندگی خوشبخت بشین و هیچ وقت تو عمرتون مثل من به درد چه کنم جه کنم گرفتار نشین .

سارگل ir ۰۲:۰۲ - ۹۰/۰۲/۱۲
1
0

سلام دوست خوبم wit 90 پیامتو خوندم مرسی عزیزم ببین گلی به هر حال این شرایط برات پیش اومده عزیزم سعی کن خوبیهای همسرت رو ببینی باهاش صحبت کن هیچ وقت زندگیتو با غصه نگذرون سعی کن زندگیتو دوباره بسازی با عشق تو میتونی مطمئن باش فقط به خودت فرصت بده حتی با خودت خلوت کن با خودت صحبت کن سعی کن شاد باشی به خدا حیفه جوونیتو از بین ببری اصلا همین حالا پاشو برو دست همسرت بگیر بهش بگو دوستش داری بهش بگو خیلی برات عزیزه ببوسش و ببین چه معجزه ای میشه تو زندگیت کم کم اون احساس بد از بین میره و به جاش یه عشق محکم جانشین این همه اضطراب میشه دیگه نبینم ناراحت باشیا پاشو دختر خوب پاشو که زندگی خیلی قشنگه منتظر پیامت هستم بووووووووووووووووووووس می سپارمت دست خدا : )

فرید ir ۱۲:۵۶ - ۹۰/۰۲/۱۸
0
0

سلام,خواهر گلم,نگاه کن تو که دوباره برگشتی سر خونه اول!!!من میگم از همین حالا یه صدم ثانیه هم بهش فکر نکن,حالا ممکنه بگی نمیتونم,ولی همین حرف رو چندی پیش توی شبکه4 گوش کردم,که یه خانومی مثل تو مشکل داشت,مشاورشم که اسمش رو الان یادم نیست ولی میتونی هر شب ساعت ده و نیم ببینی,داشت میگفت که بهش فکر نکن,اون خانوم برگشت گفت نمیتونم,مشاور بهش گفت:نگو نمیتونم بگو سعی خودمو میکنم بتونم......حالا میشه سعی خودتو بکنی؟آخه تو وقتی میدونی که اون فقط دنباله هوسه!!!!!پس چرا بهش فکر میکنی؟حالا خودمونیم,واقعا ارزش داره یه دختر پاک و ساده زندگیشو برای یه آدمی که سرو تهش 1000 تومن نمی ارزه خراب کنه؟واقعا می ارزه؟راستی من خیلی کنجکاو شدم موضوع رو کامل تر بدونم اگه ناراحت نمیشی برام به آدرس:faridsky1370@yahoo.comیه ایمیل بزن...سعی خودمو میکنم که هر چه تجربه دارم بهت بگم,دیگه هم بهش فکر نکن..بیا ایمیل بزن ببینم چی کار میتونم برات بکنم...؟!!

الهام ir ۱۲:۱۶ - ۹۰/۰۲/۲۴
4
0

سلام به همه : منم مثل همه عاشق شدم و این عشق یکطرفه بود و با آقای مهران موافقم .... تقریبا 7 سالی میشه که عاشقشم تو خیال خودم ولی حرفی هم حتی بهش نزدم واسه اینکه دخترم خب همش میگم که اگه دوستم داشت اخر یه چراغ سبزی نشون میدادو میو مد جلو ولی هنوز که هنوزه نیمده و منم که به طرز خیلی بدی الان ناراحتی روحی گرفتم به خاطر یه مشت تلقین و خیال باطل تو 22 سالگی دارم دیوونه میشم ...جدی میگم .... حتی مامانم گفته یه جلسه باید بری روانپزشک ولی به خاطر تشکیل پرونده تا حالا نرفتم ولی تو این عشق خلی صدمه خوردم دارم داغون میشم .... حتی طوری شدم که اعتماد به نفسم به صفر رسید و هیچ کسو حتی خودمو دیگه دوست نداشتم ... ولی دیگه الان با حرفای مهران فهمیدم که همش بیهوده بوده .....دیگه نمیخام بهش فکر کنم...... هر چی صلاح خود خدا باشه ..... دیگه میخام به خدا فکر کنم شاید دوباره شدم همون الهام سابق ...........خدایا کمکم کن درست شم و تمومش کنم

صحرا ir ۰۲:۱۶ - ۹۰/۰۴/۰۸
2
0

فقط به این فکر کن که لزوما کسی که دوستش داری نمی تونه جفت روحی تو باشه.سعی کن دنبال اونی باشی که باهاش خودتو پیدا کنی نه اینکه باعث بشه سردر گم و گیج بشی . رهاش کن. ما لایق بهترین چیزهای توی زندگی هستیم فقط باید بخوایم. همیشه بدون بهتر از اونی که که می خوای وجود داره. همیشه بگو خدایا تو قادر مطلق و توانایی .همه چی درست میشه.

somaye ir ۰۲:۲۶ - ۹۰/۰۴/۰۸
2
1

من تا حالا همچین تجربه ای نداشتم شاید کسایی که همچین تجربه ای رو داشتن با خوندن حرفای من بگن بیرون گود نشسته میگه لنگش کن ولی واقعا فکر میکنم حیف وقت وفکر وعمریه که به خاطر اینجور چیزا هدر بشه آدم باید زندگی شو رو چیزی هایی بنا کنه که اگه یک موقع برگشت وبه روزهایی که گذشته نگاه کرد پشیمون نشه وزندگی بعد از این براش پر از کاشکی نشه پس سعی کنیم احساس وعقلمون رو باهم پیش ببریم برای این کار هم مثل همه کارهای دیگه از اون بالاییه کمک بخوایم و مطمئن باشیم راه درست رو نشونمون میده.

sataesh ir ۱۰:۲۲ - ۹۰/۰۴/۲۲
1
0

شمامثل اینکه نفستون ازجای گرمی بالا میادکه توقع دارین کسی که الان یک ساله شب وروزازم گرفته .توخواب وبیدار برام کابوس شده رابه این آسونی فراموش کنم

عاطفه ir ۰۳:۱۷ - ۹۰/۰۵/۳۰
0
0

با کسی آشنا شدم که خیلی خیلی دوسم داره و می خواد ازدواج کنه اما من نسبت به او بی تفاوتم همه چیزش خیلی خوبه فقط فقط خیلی چاقه و این تو ذقم خورده بودخودش هم بارها گفته که تضمین می دم که خودم رو لاغر کنم تا جایی که شما بگید حالا نمی دونم چیکار کنم ؟ ممکنه بعداً بهش علاقمند بشم

حمیده ir ۰۲:۳۰ - ۹۰/۰۸/۰۳
4
0

سلام بچه ها من تجربه بدی ازعشق دارم من با کسی دوست بودم که9 سال جوونیمو به پاش گذاشتم و واقعا قصدمون ازدواج بود ولی بخاطر مشکلاتش وسن کمی که داشتیم منتظرش بودم ولی خیلی راحت بهم خیانت کرد وقتی فهمیدم عذرخواهی کردوباز خواست ادامه بدیم ولی من قبول نکردم من اولها داغون شدم به هیشکی اعتماد نداشتم وواقعا حالا هم از یادش نبردم ولی الان که1سال گذشته راحت با موضوع کنار اومدم فقط بدونین کسی که به راحتی در دوران دوستی بهت خیانت کرد درزندگی مشترک هم خیانت میکنه پس ارزششونداره خودتو وجوونیتوبه پاش بریزی شایدنشود به گذشته بازگشت ویک اغاز زیبا ساخت ولی میشود هم اکنون اغاز کرد ویک پایان زیبا ساخت. در روزگاری که لبخند ادمها بخاطر زمین خوردن توست.برخیز تابگریند.شریعتی

یاسی ir ۰۱:۱۲ - ۹۰/۰۹/۲۷
3
0

من عاشقشم 7 سالی هست.... 7سال پیش بهم گفت جای من تو رویاهای توست انگار هنوز هم جاش تو رویاهای منه با همه خوبی و بدی هاش دوستش دارم اما میگه عشق تو زندانه برو تکراری شدی میخوام تنها باشم منم میگم کجا برم زندگی من اینجاست ماهی همیشه تشنه ی توام یک نفس مرا به حال خود رها کنی ماهی تو جان سپرده روی خاک

نگین ir ۰۹:۵۸ - ۹۰/۱۰/۱۹
2
0

سلام الان که مینویسم 2 روزه که دیگه کاملا مطمعن شدم کسی که عاشقش بودم منو اصلا دوست نداره و با 1 دختر دیگه رابطه داره کارم شده گریه خودم بهش کفتم دیگه بهم زنگ نزن ولی عاشقشم چجوری فراموشش کنم کمکم کنید.

باران ir ۱۱:۲۰ - ۹۰/۱۰/۱۹
3
0

من درگیر عشق یک طرفه یک نفر شدم که هیچ احساسی جز دل سوختن نسبت بهش ندارم ولی اون سرشار از عشقه چطوری بهش بگم بره دنبال زندگیش که صدمه نبینه با وجودی که بهش گفتم روی من حساب نکن 1 ساله منتظر منه

maryam ir ۱۲:۵۰ - ۹۰/۱۱/۲۱
0
1

3sale dosesh daram asheghesham midone dosesh daram mige eshgham bacheganast in haghame?

رضا ir ۰۹:۳۰ - ۹۰/۱۱/۲۴
2
0

خوهران وبرادارن عزیزم .من 31 سالمه .طعم یه عشق شکست خورده رو کشیدم .سن بالام ومجردیم اینو میگه . دوستان گلم سعی کنید با شناخت به عشق برسید نه با احساس . وقتی کسی رو شناختید اونوقته که عشق واقعی میاد سراغتون باید طرف مقابلتون رو کاملا بشناسید . تو عشق عزت نفستون را از دست ندید . سعی کنید از معشقتون بت نسازید . مهربونی زیادی بعضیا رو مغرور میکنه . من عاشق کسی بودم که شرایطش جالب نبود . خانم مطلقه با قیافه ای تقریبا معمولی اما برای من خیلی جذاب و دوست داشتنی . اما محبت زیاد و عشق زیاد وزیر پا گذاشتن عزت نفسم باعث شد که اون خانم خودشو شخص خیلی جذاب و زیبا و تک فرض کنه . لذا با من نامهربونی کرد و دلمو شکست و از خودش روند. من التماسش نکردم اما این عشق نافرجام منو به ارادت به حضرت فاطمه زهرا (س) رسوند . حالا دوای دردهام شده مادر. شماهایی هم که مثل من در حقتون نامهربونی شده وعشق پاکتون نادیده گرفته شده سعی کنید که روحتون رو به عشق آسمونی وصل کنید قول میدم دلتون آروم میگیره . چه خوش بی مهربونی هر دوسر بی که یک سر مهربونی دردسر بی اگر مجنون دل شوریده ای داشت دل لیلی از او شوریده تر بی

a...m ir ۱۱:۴۶ - ۹۰/۱۲/۲۸
1
0

سلام الان چند ماهی هست که عاشق یکی شدم عشق که نمیشه بهش گفت فقط اینکه دوست دارم باهاش آشنا بشم فقط نمی دنم چطور و از چه راهی بهش بفهمونم. البته هر دومون درسمون تو دانشگاه تموم کردیم و من هر چند مدت توی خیابون یا دانشگاه میبینمش ، فقط دوست دارم باهاش آشنا بشم ، من هم از اون آدمایی نیستم که عشق علکی را قبول کنه منتظر عشق واقعی هستم و اینکه اونی که من دیدم شاید لایق چنین عشقی باشه.البته من هم ایام درس خوندن تو دانشگاه هیچ عکس العملی از خودم نشون ندادم ، البته خودش با هر کسی حرف نمیزد ولی میشه گفت که من عاشق با یه نگاه شدم اون هم آخر ترم درس خوندن ، وقتی که به دوستم گفتم خیلی خندید و بهم گفت که مردم اول سال که میان دانشگاه عاشق میشن تو آخر سال و ترم آخر . حالا من چکار کنم یا باید ازش دل بکنم یا هر طوری که شده عشقمو نشونش بدم ....

میترا ir ۱۰:۳۹ - ۹۱/۰۱/۰۲
1
0

امسال تصمیم گرفتم بعد از 10 سال عشق نه دوست داشتن یک طرفه رو ترک کنم 10سال کسی رو دوست داشتم که فقط یه چیز میگفت اونم ای بود تا ابد دوستت دارم اما باهات زندگی نمی کنم صبر کردم همه چی تغییر کنه اما بعد از 10سال حتی یک کلمه تغیییر نداد حرفشو اینه که من ترکش کردم نمی دونم مسیر جلوی روم چی میشه اما ایقدر خستهام که دلم میخواهد به خواب ابدی برم دوستان عزیز سال نو مبارک تو سال جدید تصمیم های جدید بگیردتا بعداز 10 سال مثل من پیر نشید با هزار تا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m gb ۰۱:۱۳ - ۹۱/۰۱/۰۳
2
0

سلام یه سوال ولی با این همه اگر عاشق کسی باش ی که هر روز و بی وقت و ناگهان ببینیش از اقوام و فامیل باشه چی بازم میشه فراموش کرد و رفت به عروسیش در حالی که 6 سال به من می‌گفت که عاشق منه ولی منو ول کرد؟

shahin ir ۱۲:۱۸ - ۹۱/۰۱/۰۳
2
0

سلام من عاشق یکی از همکارای خودم شدم با اینکه اون از من 14سال بزرگتره ولی دیوانه وار دوسش دارم اما بنا به دلایلی باید فراموشش کنم. اما نمیشه... اخه من اونو هر روز میبینم و دیوانه تر میشم ترخدا کمکم کنید

مریم ir ۰۴:۱۵ - ۹۱/۰۱/۲۴
1
2

واقعا رنج بزرگیه منم تجربش کردم احساس میکردی دوسم داره تازه شمارشم بهم داد بعد گفت میخواد با دوست من دوست شه بعد منم تحمل نکردمو بهش گفتم که عاشقشم اون باور نکرد حالا با اینکه میگه نه باور نمیکنم که دوسم داری میگه مریم تو حالت خوبه ناراحت که نیستی میخوام با دوستت دوست شم؟ میگم نمیدونم خودت بگو؟ میخنده بعدشم دوستم ازش میپرسه کدوممونو بیشتر دوست داری؟ میگه نمیدونم البته فقط با دوست من نمیخواسته دوست شه تازه خیلی دوست دختر داره بهمم جالبه اسمای دوست دختراشو گفته یکیشو میشناختم ولی فک کنم علکی گفته بود چوا اون سنشو غلط گفته بود بهشم گفتم حرفو عوض کرد تازه اشغال پیشنهاد خاک توسرس میده احمق منم بهش گفتم برو من تو رو اینطوری دوست ندارم گفت من فقط تو رو اینطوری میخوام منم از همون موقع تصمیم گرفتم فراموشش کنم الان 3 ماه دارم سعی میکنم هم سنه خودمه منم 14 سالمه تو زندگیم از این فرصتا خیلی پیش میاد ولی عاشقشم براش میمیرم گریه هم کردم البته دیگه دوسش ندارم ازش متنفرم بدم میاد فک کنم دارم موفق میشم فراموشش کنم دوستمم باهاش دوست نشد قبلنا نمیخواستم با دوستمم دوست شه ولی الان اصلا برام مهم نیست هر کار دوست داره بکنه بگین موفق شدم فراموشش کنم؟ و اون فقط منو واسه سو استفاده میخواسته؟؟؟؟؟ خواهش جواب بدین

ریحانه ir ۰۳:۵۷ - ۹۱/۰۲/۰۲
1
0

سلام/من دوسال که دارم کسی رو که مثل جونم دوسش دارم فراموشش میکنم اما هر دفعه خودش بدون اینکه بفهمه یا هرچیز دیگه ای باعث میشه که دوباره امیدوار بشم به بودنش/اگه احساس کنم یا بدونم اگه جایی باشم میبینمش از اونجا میرم ولی یه دفعه میبینم که جلو رومه(بدون اینکه اون مخصوصا این کار رو کرده باشه)توی سرم پر از علامت سواله که چرا من میخوام بیخیال بشم ولی هر چیزی باعث میشه که دوباره برگررررررررده؟!!!!!!!!!!!!خواهش میکنم نظرتون رو بگید.

shadi ir ۰۳:۳۴ - ۹۱/۰۲/۰۹
0
0

دوستان سلام.دوستان من یه عاشقم وازتون میخوام برام دعا کنید

نیایش ir ۰۶:۵۱ - ۹۱/۰۲/۱۸
0
0

من هم یکی رو بی نهایت دوستش دارم،عشقش بهم انرژیه زندگی میده،من نمیخوام اون رو تصاحب کنم!ارزوی قلبیم خوشبختیشه!انقدر عاشق وجود نازنینشم که حتی اصلا بهش نگفتم که من عاشقتم!فقط از دور نگاهش میکنم،میترسم حتی گفتن این جمله یکم ازردش کنه یا خوشش نیاد!تا به حال هم تو فکر این بودم نکنه عشقش بشه همه چیزمو و به قولی بشم مشرک!اما امروز با خوندن نظر بعضی ازدوستان فهمیدم عشقی که تورو از یاد حضرت حق غافل نکنه ایراد نداره!فقط الان تنها چیزی که اذیتم میکنه دلتنگی ای گاه و بی گاهشه و نه فکر اینکه بهش میرسم یه روزی یا نه!یه جمله ی مهران جونم خیلی اذیتم کرد و اون فرمایش اما صادق بود که گفته بودن خداوند تو دل هایی که از یادش خالیه عشق زمینی میزاره!!!!

مرضیه ir ۱۲:۴۰ - ۹۱/۰۲/۲۵
2
1

سلام خیلی روزهای سختی میگذرونم منم کسی رودوست داشتم که حسی به من نداشت برای این که از فکرش بیرون بیام خیلی کارا کردم دختر درسخونی بودم همه فکر میکردنند که بهترین دانشگاه قبول میشم به دلیل همون عشق خرابش کردم خواستگارم زیاد داشتم جوابم به همه منی بود تاشاید اون روزی عاشقم بشه سرانجام برای اینکه زندگیمو عوض کنم به یکی از خواستگارم جواب دادم که خیلی خوب هست ومنو عاشقانه دوست دارد که روز های اینده باهم به مکه میرویم ولی هرگز نتونستم فراموشش کنم وقتی اتفاقی میبینمش قلبم به شدت میزنه خیلی ازخدا سرسجاده میخوام کمکم کنه که از دلم بیرونش کنه وعشق همسرم جایگزین کنه به راهنما یتون نیازمندم

محسن ir ۰۱:۲۳ - ۹۱/۰۲/۲۶
1
0

اه لعنت به شکست عشقی. خدا رو شکر این سایتو دیدمو وبا تجربیات بقیه آشنا شدم. عشق چقد باحاله ولی حیف اگه طرف مقابلت هیچ حسی بهت پیدا نکنه. با اینکه خیلی خیلی سخته ولی برای اینکه عمرتو حروم نکنی باید فراموشش کنی. نباید دو سه ماه ضدحالیکه بهم خورده به دو سه سال برسه

هانیه ir ۰۱:۴۷ - ۹۱/۰۲/۲۹
1
0

سلام دوستان گلم امید وارم به معشوقتان برسید. منم یه روزی به این درد دچار شدم خیلی سخته ولی من سعی کردم فراموشش کنم شما هم سعی کنید و به زندگیتون ادامه بدین چون تلاش گاهی بی فایده است.

وحید ir ۱۲:۲۵ - ۹۱/۰۳/۱۱
1
1

وحید باید بگم فقط دوست داشتن ملاک نیست چون برای دخترها فقط اینه که مهم نیست امیدوارم هرجا هست خوب باشه

kourosh nl ۱۲:۲۶ - ۹۱/۰۵/۱۰
2
0

عشق یک طرفه نابودگر است و بس

zohreh ir ۰۵:۱۶ - ۹۱/۰۶/۰۹
3
2

مرسی واقعا مطالبه زیبایی بود .منم کسی که عاشقش بودم تنهام گذاشت.دوسم نداشت.الان که فک میکنم میفهمم را بطه ی قشنگم نداشتیم.خیلی بی ارزشم کرده بود فک میکردم خیلی چندش اورم.ولی الان میفهمم اون ارزش عشق منو نداشت

hgt ir ۰۹:۴۱ - ۹۱/۰۶/۲۲
2
0

نفست از جای گرم بلند میشه معلومه تجربشو نداری چون کلی گویی کردی فقط گفتی فراموش کن خوب چه جوری ؟ اینو که خودمم میدونم

marina de ۰۲:۵۶ - ۹۱/۰۶/۲۷
0
0

slm.....man az yek nafar ro kheili doost daram nemidoonam on az man khoshesh miyad ya na!be nazare khodam ke khoshesh miyad vali behem pishnhad nemide chikar konam?? man kheili narahtam

mahsa ir ۱۰:۲۹ - ۹۱/۰۸/۰۳
1
0

salam,khob kare dorostam hamine,vali bayad kheili talash koni ta faramushesh koni...man khodamam alan tooye hamin vazeeyat be sar mibaramo ...

رویا ir ۰۲:۴۴ - ۹۱/۰۹/۲۲
0
0

من 12ساله اسیره عشقه 1طرفه ام واصلانمیتونم فراموشش کنم تمامه این راهکارا موقته.واقعاسخته من نابودشدم.بدیش اینه که فامیله نزدیکه وجلویه من همیشه بانامزدشه واین واقعا درمانی نداره

asal ir ۰۲:۲۶ - ۹۱/۱۰/۱۲
1
0

salam,yeki tuye familemoon dashtim hich hesi behesh nadashtam vali barash ehteram ghael boodam,shenideh boodam adame khoobiye.atrafian ham talghin mikardan ke nesbat be man ehsasi dare.vali man migoftam na baba.ta inke emsal kam kam behem nazdik shod vali fahmidam khaharamo doost dare va mikhad az tarighe man be un berese.alan ke fahmidam mozu chiye hes mikonam doostesh dashtam va halam gerefte shod.nemidoonam in che hesiye chand rooze halam khoob nist.khaharam 22 sale va man 24 sale.nemikham be khaharam hasoodi konam,man be un agha komak kardam be khaharam nazdik she,vali ba hese khodam che konam!!!

غزل ir ۰۶:۱۸ - ۹۱/۱۰/۱۹
1
0

سلام واقعا مطلب قشنگی بود ممنونم ودر ادامش من اضافه میکنم:به کسانی که قصد ماندن ندارند نچسبید،خداحافظی کردن با کسی که نمیخواهید از پیش شما برود واقعا دردناک است اما چسبیدن به او،ان هم زمانی که خودش دیگر دوست ندارد بماند،دردناک تر است. اگر کسی همان عشق متقابل را به شما نشان نمیدهد و اکثر اوقات طوری رفتار میکند که گویی اصلا برای او اهمیت ندارید ،این میتواند سرنخی بزرگ از این واقعیت باشد که شما دیگر در زندگی خود به ان نیاز ندارید.تنها کسانی که واقعا در زندگی خود به انها نیاز دارید انهایی هستند که به شما احترام میگذارند و میخواهند در زندگیشان بمانید.

مریم ir ۱۲:۰۳ - ۹۱/۱۰/۲۷
3
0

اگر اون یه نفر همکار باشه. فراموش کردن غیر ممکنه

امین ir ۰۴:۲۰ - ۹۱/۱۰/۲۸
2
2

واقعا ممنون خیلی خوب گفتید من یه دختری رو دوست داشتم ولی اون از من خوشش نمیومد وضع مالی ما از اونا خیلی توپ تر بود ولی اون بازم دست رد به سینه ی من میزد حالا میفهمم که اون دختره چقدر بی شعور و کثافت هستش که قدر عشق منو ندونست دیگه ازش متنفرم

محمد tr ۰۹:۵۹ - ۹۱/۱۱/۰۴
1
1

خیلی خوب و بکار آمد است از نویسنده جهان سپاس اگر ادامه مطلب وجود دارد لطفآ ارسال بدارید ویا کتاب های مرتبط و لینک هارا پیش نهاد نماید....

doonyatanha af ۱۱:۲۸ - ۹۱/۱۱/۰۹
1
0

ادم هیچ وقت نمیتونه کسی هم که دوستش نداره فراموش کنه من عاشق هستم اما او مرا دوست ندارد بخاطر او زنده گی میکنم اما نمیتونم فرامشش کنم

وحید af ۰۹:۱۲ - ۹۱/۱۱/۲۱
1
0

من کسی را دوست دارم که سه سال از من بزرگ است چه کنم؟

باران ir ۱۱:۱۰ - ۹۱/۱۱/۲۸
4
0

سلام پسر عمه ام رااز بچگی دوست داشتم ولی از طرف او هیچ نشانی از دوست داشتن نمیبینم ایا به خاطر غرورش هم میشود که عشق خود راابراز نکند ویا شرمش خیلی سخته فراموشش کنم کمکم کنید با تشکر

فریدون2 ir ۱۰:۰۸ - ۹۱/۱۲/۱۶
3
0

هر وقت کسی عاشق میشه خیلی سریع بهش پیشنهاد میکنند که اون رو فراموش کن .آیا واقعا این تنها راهشه؟یعنی وقتی عاشق کسی شدی که زیاد بهت توجه نمیکنه باید فراموشش کنی؟یاکسی که دوستش داری و اونم تو رو دوست داره ولی هیچ وقت نمی تونی بهش برسی رو باید فراموشش کنی؟اگه این طوری باشه که نمیشه هیچ وقت عشق واقعی رو تجربه کرد.پس راست میگن که تو این دور و زمونه عشق مرده...

سینا ir ۰۳:۵۷ - ۹۱/۱۲/۲۲
1
0

سلام واقعا ممنونم جهت زندگی من رو به سمت خوبی تغییر دادید

الهام ir ۱۰:۲۷ - ۹۲/۰۲/۰۵
3
1

واقعاً ممنون از شما ، دقیقاً زمانی میرسه که فراموشش کنم ازش پیامی میاد که باز امیدوارم میکنه .ای کاش خودت هم یه بار عاشق میشدی

داود ir ۱۱:۰۳ - ۹۲/۰۲/۲۰
0
0

ممنونم از راهنماییتون ولی هرچه قدر سعی میکنم نمیتونم چندسال باهم بودیم دل به هم بسته بودیم چطور میتونمممممممممممممممم چند دفعه خواستم خودکشی کنم ولی هنوز جراتش راپیدا نکردم نمیدونم شایدم پیدا کنم

سعید ir ۰۴:۴۳ - ۹۲/۰۴/۰۸
0
1

سلام من شکست عشقی سختی داشتم اگه میشه راهکاربدید...تشکر..

حسین ir ۰۸:۲۴ - ۹۲/۰۴/۰۸
1
1

خیلی خواستم فراموشش کنم ولس نمیتونم

رامین a1 ۰۸:۳۵ - ۹۲/۰۴/۲۸
1
0

من هم به این وضعیت افتاده بودم اما با خوندن این مطلب دیدم عوض شد ازتون ممنونم

باران ir ۱۱:۵۶ - ۹۲/۰۵/۰۱
1
0

واقعا حرفایی زدید که لازم داشتم من تجربه میکنم الان این حرفا رو تو عشق ی طرفه فقط ادم داغون میشه تا خوشحال البته خوشی لحظه ای داره ولی فایده نداره. ممنون اروم شدم

رضا ir ۰۵:۳۵ - ۹۲/۰۵/۰۴
1
0

سلام.مرسی از مطلب زیباتون من خودم 1 سال و نیم هست که همچین حسی رو تجربه می کنم و توصیه هایی که شده رو واقعا عالی میدونم برای کسایی که دچار این موقعیت می شن اگه امکانش هست مطلبی راجع به راههای فراموشی برای کسایی که مدت هاست تو این وضعن قرار بدید و همینطور مطالب مربوط به علاقه های یکجانبه. ممنون

افسانه ir ۱۲:۱۹ - ۹۲/۰۵/۰۶
4
2

من اصلا با این مطلب موافق نیستم وقتی کسی رو دوست داریم باید تلاش کنیم باید از خدا کمک بخوایم تا ما رو بهش برسونه تا اگه یه موقع رفت از دست خودمون دلخور نباشیم که چرا کاری نکریدم آدم حسرت کارهایی که نکرده بیشتر میخوره تا کاری که کرده پس تا اون ازدواج نکرده شما هم باشی وقتی رفت اون ونقت کلی گریه کنید.گفته های این مطلب برا شما اسونه اما برا ما عاشقا قابل تحمل نیست

zahra ir ۰۲:۱۰ - ۹۲/۰۵/۱۸
1
0

من یکیو دوس داشتم نمیدونم عشق بود یا نه هر چی که بود نمیتونم فرا موش کنم یادمه اون روزا هر موقع یادش می افتادم اینکه پیشم نباشه خیلی گریه میکردم اونم یه جورایی چراغ سبز میداد که دوسم داره یا حد اقل من این جوری فکر میکردم اما حالا با گذشت یک سال نمیتونم کامل فراموشش کنم فکر کنم از علاقم به خودش خبر نداشت نمیتونم باهاش قطع رابطه کنم چون به خاطر کارم بعضی موقع ها میبینمش حتی دیدنشم حالمو از این رو به اون رو میکنه تو زندگیم کسیو ندارم که عاشقش باشم و اونو فراموش کنم اوضاع خونمون اصلا خوب نیس به هیچکس نمیتونم حرفی بزنم کسی نمیدونه منم و خدا تو رو خدا کمکم کنید بگید چی کار کنم جوری فراموشش کنم که انگار از اولش کسی تو زند گیم نبوده کلی کلاس ثبت نام کردم برم یادم بره اما نمیشه تو رو خدا یه راهی جلو پام بذارید خسته شدم

علی ir ۰۱:۲۴ - ۹۲/۰۵/۲۷
2
0

خوب بود اما من نمی تونم این عشقو فراموشکنم لطفا بهم بگین چور میشه این رابطه رو دوبتره از اول شروع کرد

مهندس سید جعفر موسوی ir ۰۶:۰۸ - ۹۲/۰۵/۲۹
1
0

سلام و وقت بخیر متاسفانه من با نظر شما موافق نیستم

saeed ir ۱۱:۵۳ - ۹۲/۰۶/۰۳
1
0

تمام نظرات شما درست ولى من شکست خورده باید چیکار کنم؟!!منى که از خودى ها و دوستان ضربه هاى محکمى خوردم باید تو این دنیاى بزرگ تو این زمانه ى بى رحم چیکار کنم.من یه بار عاشق شدم ولى تو این عاشقى رو دست خوردم.بعد از یک ماه با زحمت هاى زیادى فراموشش کردم.بعد از دو سال منى که اخلاقم از سگ بدتر بود دوباره عاشق شدم.این یه شانس دوباره بود براى من که شاد بشم.من تو زندگى به خاطر عشقم عوض شدم.من و عشقم خیلى با هم شاد بودیم و حاضر بودیم براى هم بمیریم.ولى نمیدانم چى شد که بعد دو ماه رابطه ى ما سرد تر شد و در آخر کار به جدایى کشید.

زهرا ir ۰۹:۳۷ - ۹۲/۰۶/۰۶
2
0

منم عاشق ی پسری هستم ک خودش خبر نداره کاش میدونست من خیلی دوسش دارم هر وقت میبینمش قلبم میلرزه کاش بهش برسم نمیتونم بهش بگم

hengameh ir ۰۱:۲۵ - ۹۲/۰۶/۱۲
1
0

vase faramosh kardane eshghe ye tarafton khodeton ra fana nakonid

سمیرا ir ۰۴:۱۵ - ۹۲/۰۶/۱۲
0
0

سلام مرسى ازمطالبتون, اموزنده هستن, اما. باید درکل بگم هیچ وقت نباید عاشق شدچون هرسرى باشکست مواجه میشى.

ramila ir ۱۱:۰۵ - ۹۲/۰۶/۱۴
0
5

من دوست پسری دارم که زن داره من دوستش دارم اونم همین طور ولی جدیدا بهم میگه چون سردی منم مثل خودت رفتار میکنم من سرد نیستم ازم میخواد که نازش کنم یا قربون صدقه اش برم ولی برام سخته راهنایی ام کنید؟؟؟؟

ستایش ir ۰۸:۰۵ - ۹۲/۰۶/۱۷
1
1

خوب بودن ولی دردنااااااااااااااااااااااک !!!

پاسخ ها

mahnaz ro ۰۳:۳۲ - ۹۳/۱۰/۱۶

لطفا این کارو نکن خواهش میکنم.به فکر زنش بیوفت.من اگه بودم با تمام عشقی که براش داشتم ولی کنار میرفتم بخاطر زنش. منصفانه نیست!!!!

سحر ir ۱۱:۵۶ - ۹۲/۰۶/۲۹
0
0

خوب بود من فردی را سه سال دیوانه وار دوست داشتم از هر لحاظ به او محبت میکردم با وجود اینکه میدانست چقدر دوستش داشتم و خانوادش راضی نشدن به ازدواج با ما رهایم کرد الان 9 ماه میگذرد و من هنوز و هر لحظه بهش فکر میکنم حتی به من میگفت میدونم که فراموشت نمیکنم و پشیمون میشم ولی نمیتونم جلو خوانوادم ایستادگی کنم یک سال با خانوادش مشکل داشت اما راضی نشدن اکثر محبتها از سمت من بود همه راهها رو رفتم اما نتونستم فراموش کنم چکار کنم کمکم کنید دارم روانی میشم نامید و افسرده شدم او چطور منو فراموش کرده و چطور خودشو قانع میکنه ؟

مهشاد ir ۰۶:۰۹ - ۹۲/۰۷/۰۲
1
0

واقعا که... مرسی که نا امیدم کردید

B.R ir ۱۲:۱۲ - ۹۲/۰۷/۰۳
0
0

واقعا درسته باید همین کار را بکنیم چون ارزش نداره که در مقابل کسی که این قدر دوستش داری بی توجهی می کنه. همانطور که کسایی بودن که من را دوست داشتن ولی من هیچ حستی بهشان نداشتم و فکر زندگی با انها حتی برای به ذهنم نیومد،راستش را بخوایی این حرف ها را وقتی فهمیدم که مطالب این سایت را خوندم منم دیگه دنبالش نخواهم رفت و به شما هم پیشنهاد میکنم همین کار را بکنید . زندگی دو روزه ارزش ناراحتی را حتی برای یک لحظه را نداره.از همین موقع قول میدم دیگه بهش فکر نمی کنم شما هم قول بدید...

alireza ir ۱۰:۴۱ - ۹۲/۰۷/۱۷
1
0

دستت واقعا درد نکنه مرسی

leila ir ۰۴:۵۰ - ۹۲/۰۷/۲۴
1
0

یعنی میخواین بگین هیچ راهی واسه بدست آوردن عشقمان وجودندارد؟وخودمان را تسلیم تقدیر کنیم؟

کتایون ir ۱۲:۵۸ - ۹۲/۰۷/۲۶
3
0

مگه میشه کسی رو که وارد قلبت شده با دور انداختن خاطره هاش از قلبت بیرونش کنی!

کتایون ir ۰۱:۰۸ - ۹۲/۰۷/۲۶
5
0

بهترین توصیه ای که میشه به جووناکرد اینه که هیچوقت عاشق نشن هیچوقت اجازه ندن هیچکس وارد دلشون بشه...در دلشونو به روی هیشکی وا نکنن هیچوقت...

fatemeh ir ۱۲:۳۰ - ۹۲/۰۷/۲۹
2
0

دوسش دارم نمیتو نم فراموشش کنم

خلیل ir ۰۶:۰۶ - ۹۲/۰۸/۰۵
4
0

من م تصمیم خودمو میگیرم و ازش جدا میشم بذار بره گم شه اون لیاقت نداره ...

saeid gb ۱۲:۴۲ - ۹۲/۰۸/۰۷
1
0

سلام.خدایی خودت این بلا سرت اومده؟!!! یا فقط از جایی کپی کردی؟

at ir ۰۲:۵۵ - ۹۲/۰۸/۰۷
3
0

بدبخت من که همیشه عشق هام یک طرفه است! هیچوقت هم دوطرفه نمیشه...دوره دوره ی خوشگل هاست..ما کجای کاریم!

رویا ir ۰۴:۳۲ - ۹۲/۰۸/۰۹
1
0

منوراهنمایی کنید.که هرکاری کردم نتونستم کسی راکه دوسش داشتم فراموش کنم

c ir ۰۶:۳۶ - ۹۲/۰۸/۱۱
2
0

خوب بود... ممنون.. البته این در حرف راحته.. در عمل سخت .. ولی شدنی....

hana ir ۰۸:۵۵ - ۹۲/۰۸/۱۱
1
0

hi مطالب جالب بود ولی وقتی اولین کسی باشه که دوستش داری خیلی سخته اینا چون هنوز امید داری که بر می گرده ه ه ه ه ه

Mandi ir ۰۱:۵۶ - ۹۲/۰۹/۰۱
4
0

بدترین حسه دنیا اینه که بدونی کسی که دوسش داری همون اندازه یکی دیگه رو دوس داره ...! :-(

مممم ir ۰۴:۲۸ - ۹۲/۰۹/۰۲
1
0

ای کاش فراموش میشد

حامد us ۰۷:۲۲ - ۹۲/۰۹/۱۴
1
0

من از کجا بفهمم منو دوست داره یا نه؟ چون خیلی محافظه کارانه کار میکنه

عسل ir ۰۸:۴۸ - ۹۲/۰۹/۱۴
0
0

دمتون گرم عالی بود.ولی من دوسش دارم نمیتونم فراموشش کنم.بخاطراشتباهات خودم ازم دلسردشدواحساس میکنم دوسم نداره.من باید جبران کنم.من بدون عشقم دیوونه میشم.دعا کنید برگرده

Reza us ۱۱:۱۹ - ۹۲/۰۹/۱۵
0
0

سلام به همه؛تو نوشتهاتون گفتید فراموش کن اما نمی تونم کسی که 5 سال تمام زندگیم بود به راحتی فراموش کنم کسی که زنگیم رو باش ساختم کسی که خیلی چیزا رو به خاطرش از دست دادم؛کاش می تونستم با یکی دیگه اشنا شم و فراموشش کنم اما نمی تونم امتحان هم کردم اما نشده؛اون الان با من رابطه داره اما دوستم نداره و یه راهکار میخوام واسه برگردوندن احساساتش اخه اون قبلا عاشق من بوده و امید دارم که درست میشه؛خواهشن اگه راهکاری دارید کمکم کنید؛

tannaz fi ۰۴:۴۳ - ۹۲/۰۹/۱۹
0
1

نمیتونم خیلی سخته یااونو میخام یاهیچکی

naghme ir ۰۷:۵۰ - ۹۲/۰۹/۲۵
1
0

سلام من سعی کردم اما نمیشه جیکار کنم دیوونه شددددددددددددم

دلشکسته ir ۰۶:۳۹ - ۹۲/۱۰/۱۲
0
0

نمیدونم چی بگم شاید حق مطلب رو شما میگید ولی خیلی سخته خیلی خیلی خیلی سخت

ابر ir ۰۱:۳۷ - ۹۲/۱۰/۲۷
0
0

سلام خیلی خوب بود فدای نویسنده

حامو ir ۰۳:۱۰ - ۹۲/۱۰/۲۹
1
0

بسیار بسیار زیبا بود......

زهرا.ع ir ۰۲:۱۱ - ۹۲/۱۱/۱۵
3
0

خیلی عالی بود من این تجربه رو داشتم و دقیقا همین کاری که نوشته بودید کردم الان 6 سال ازدواج کردم البته با فرد دیگری خیلی خوشبختم واز کارم پشیمون نیستم امیدوارم همه عشق یکطرفه رو فراموش کنن موفق باشید

امین ir ۰۷:۵۳ - ۹۲/۱۱/۲۰
1
0

امیدوارم.پس فزاموش میکنم کسی که بیادش بودم هر کاری کردم نشد .بجهنم.یه زندگی جید تو راهه

saba ir ۰۷:۴۱ - ۹۲/۱۲/۱۵
2
1

همه این کارها را کردم ولی باز پس از دوسال درخیابان به دنبال کسی تا چند قدمی رفتم فکر کردم خود اوست

محمد us ۰۳:۵۰ - ۹۲/۱۲/۲۳
2
0

وقتی هر کاری کنی نشه فراموشش کنی چی وقتی کسی رو که جایگزین می کنی نمی تونی دوست داشته باشی چی وقتی با احساس طرف مقابلت بازی بشه چی من که نمی دونم چه کار میشه کرد والی جایگزین کردن جنایت در حق دیگرانه

fatemeh ir ۰۷:۲۷ - ۹۳/۰۱/۱۲
1
0

فرامونش کردن خیلی سخته,لطفا راه حل های دیگه ای بگین

زهرا ir ۱۱:۰۱ - ۹۳/۰۱/۲۲
4
0

سلام واقعا هم همینه من خودم 6 سال کسیو دوست داشتم که هیچ حسی نسبت بهم نداشت الان اون راحت رفته دنبال زندکیش ومن هنوز نتونستم فراموشش کنم حتی دیگه نتونستم به کسی فکر کنم خیلی حس بدیه خیلی

عاشق ir ۰۸:۱۷ - ۹۳/۰۱/۲۲
0
0

مرسی بابت این مطلب . واقعا بهم روحیه داد

بهداد gb ۰۶:۵۱ - ۹۳/۰۲/۰۲
0
0

علی بود ...!

نازی us ۰۱:۵۶ - ۹۳/۰۲/۰۹
0
0

مممنون از طالبت خیلی مفید بودن

عسل ir ۰۱:۲۹ - ۹۳/۰۲/۱۹
0
1

1 ساله با سعید دوستم با اینکه رابطمون بد شده ولی هنوزم دوسش دارم خ رفتارای گندشو تحمل کردم دور بودنشو تحمل کردم خ خوبی کردم اما اون رفتارش باهام خ بده به خدا قیافه و اندامم عالیه همه رو به خاطرش پیچووندم خ قدر نشناسه بهش وابستم دارم دیوونه میشم کمکم کنید

z ir ۰۱:۴۶ - ۹۳/۰۳/۰۴
0
0

حقیقت محض و بهترین روش بود

سحر ir ۰۳:۵۸ - ۹۳/۰۳/۰۶
1
0

Salam zamane ziadi hast yenafaro vaghan doost daram unam badesh nemiad az man amaxye. Doost. Dokhtar dare ke mikhad bahash ezdevaj kone nagid ke bayad faramooshesh konam

عاشق ir ۱۲:۲۲ - ۹۳/۰۳/۱۱
0
6

من خودم پسرم به یک پسرنوجوان خیلی علاقه دارم ولی اون منو دوست نداره میگه من شما خوشم نمیاد آیا میشه با دعا وجادو وطلسم علاقه اش را به خودم جلب کنم؟

مهدی ساداتی us ۱۱:۰۹ - ۹۳/۰۳/۱۴
2
0

باسلام یه چیزی هست اونم اینکه از دختره نمیشه دل کند پس چطور همش نوشته اید فراموشش کنید

بینام ro ۱۱:۲۶ - ۹۳/۰۳/۱۸
3
0

خیلی سخته! دعا کنید ک بتونم... دعا کنید همه بتونن....

پاسخ ها

حمید ir ۰۱:۴۲ - ۹۳/۱۱/۲۷

دعا میکنم که همه به گمشده خودشوش برسن .لطفا برای ما هم دعا کنید {التماس دعا}

کسی که عشقش دوسش نداره us ۰۳:۲۱ - ۹۳/۰۳/۲۴
2
0

سلام من تا به حال عاشق نشده بودم تا اینکه یه دختره رو دیدم شد تموم دنیام دیوونه اش شدم ولی اون حتی حسرت یه دقیقه صحبت کردن باهاشو تو دلم گذاشت هر روز واسه دیدنش میرم تو محله شون هرشب به یادش میخوابم اگه بهش نرسم تا اخر عمر تنهایی رو به جون میخرم !!!!خدا خسته ام صب بیدارم نکن.

مهرداد ir ۰۹:۵۱ - ۹۳/۰۴/۰۸
0
5

عشق یک طرفه را قبول ندارم.

علی ir ۰۹:۱۱ - ۹۳/۰۴/۱۰
0
2

عالی بود.

niloofar ir ۰۴:۳۶ - ۹۳/۰۴/۱۲
1
1

نمیشه . من دوستش دارم و خواهم داشت

پرستو ir ۰۵:۳۰ - ۹۳/۰۴/۱۳
2
2

من ۵ساله یه نفرو یه طرفه دوس دارم انقدکه تاحالاجزاون نگاهموجایی نینداختم تا آخرعمرم عاشقش میمونم حتی اگه ازدواج کنه تنها آرزومم خوشبختیشه،این حرفهاام حالیم نیست

mostfaa ir ۱۱:۱۹ - ۹۳/۰۴/۱۹
3
0

سخته! میفهمه لعنتی؟! سخته!!! وقتی هر لجظه تمام خاطراتش میاد تو ذهنت! تو همه جا باهاش خاطره داری! نمیتونی فراموش کنی! به هر چیزی خودت را مشغول میکنی! اما نمیشه! نمیشه یه کم درک کن

ali kh gb ۰۳:۵۵ - ۹۳/۰۴/۲۷
5
0

توی عید همین امسال انقدر بهم خوش گذشته بود و آرامش داشتم که پیش خودم همش فک میکردم که چرا بعضی از دوستام حالشونو به خاطر عشق و عاشقی های الکی و دخترایی که میخوان بهشون برسن خراب کردن و شبانه روز ذهنشونو مشغول کردن و دل به زندگی نمیدن و همش دپرسن و سیگار و مشروب و آهنگای غمگین و ..... ................ تا اینکه ........ روزگار روی دیگشو به منم نشون داد تا جوابشو از کسی نخوام و خودم به شخصه به جوابش برسم....... دقیقا یادمه صبح یکشنبه 24 فروردین قیل از کلاس نمیدونم بگم خوشبختانه یا متاسفانه!! برا اولین بار دیدمش و زندگیم از اون روز تا حالا به کل ریخته به هم......1ساعت نتونستم با آرامش بخوابم,یه لقمه غذا به راحتی از گلوم پایین نرفته.....ساعتی نشده که به فکر اون نباشم.....باهاش هفته ای یکی دو بار صحبت میکردم البته در حد صحبت کلاس و دانشگاه و... بالاخره بعد از 2 ماه آشفتگی دلمو زدم به دریا رفتم بهش گفتم......ولی اون مودبانه گفت شرمنده...هرچی دلیلشو پرسیدم میگفت دلیل خاصی نداره و دوست نداره با پسری اینطور رابطه داشته باشه هرچی گفتم سو تفاهم نشه به گوشش بدهکار نبود... با توجه به اینکه اون توی دانشگاه کار دانشجویی میکنه و هرروز با خیلیا برخورد داره گفتم شاید با کسی باشه ولی پیگیر شدم دیدم واقعا با کسی نیست...هرچی فک میکنم به نتیجه ای نمیرسم که دلیلش چی بوده؟؟!!! فرداش رفتم گفت شرمنده جوابم منفیه, پسفرداش رفتم گفت شرمنده 3-4بار دیگه رفتم باز حرفش یه کلمه بود , منو تو برزخ قرار داده بود یه بار بهم امید میداد با حرفاش یه بار ناامیدم میکرد تا اینکه دفعه ی آخرم که باهاش صحبت کردم گفت شرمنده....... حالا من موندم و دنیایی که تو خیالم با اون ساختم ولی اون هیچی از احساس منو نفهمید و منو تو این حال و روز گذاشت.... راستش خانواده هامون از لحاظ فرهنگی خیلی با هم تفاوت دارن ,گاهی اوقات فک میکنم شاید خدا خیری تو این کار دونسته که نشده..... حالا من هرکاری میکنم دلم نمیاد فراموشش کنم ینی اصلا بخوامم نمیتونم فراموشش کنم هرکاری کردم نتونستم... دوستان شما که حال منو بهتر ازبقیه میفهمین میگین چیکار کنم؟؟ بقرآن دیگه خسته شدم بریدممممممممم

حسین us ۰۳:۳۳ - ۹۳/۰۴/۲۹
0
0

کو ستاره که بتابه به شب تلخ منو تو چه پناهی چه امیدی واسه فردای منو تو؟

ghazal af ۰۴:۰۴ - ۹۳/۰۵/۰۵
1
0

سلام دوستا من غزل هستم : واقعت است این مطلب تاثیر خیلی ها دارد اما بسیار مشکل است تشکرر ....

عاشق ir ۱۲:۱۸ - ۹۳/۰۵/۲۱
7
1

سلام اگه آدم کسی رو از ته دلش دوست داشته باشه و عاشقش باشه هیچوقت نمی تونه فراموشش کنه و به کس دیگه ای فکر کنه تنها راهش واسه راحت شدن اینه که بمیره

فاطیما ir ۰۹:۳۰ - ۹۳/۰۵/۲۶
1
3

هنوز دیقیقا نمیدونم دوستم داره یا نه،هنوزم باهاش ارتباطی برقرار نکردم،باید چکار کنم؟

محمد ir ۰۷:۵۸ - ۹۳/۰۵/۳۰
1
0

واقعا باید فراموش کرد. من عاشقانه یک نفرو دوست دارم ولی او دیگه دوستم نداره و همه کاری من کردم ولی میگه نمیتونم خوشبختت کنم . واقعا دوسش دارم و ازدواجش با یه نفر دیگه میدونم که داغونم میکنه ولی کاری از دستم بر نمیاد. باید فراموشش کنم. محمد

توران ir ۱۱:۲۶ - ۹۳/۰۶/۰۸
3
0

خیلی عالی بود حیف که دیر این متن دیدم همش میدونستم ولی انگار نیاز بود یکی از بیرون بیدارم کنه عشق ی طرفه از جانب دختر یعنی حقارت ،سرخوردگی ، بی شخصیت شدن و.........

الناز ir ۰۶:۵۱ - ۹۳/۰۶/۱۸
2
0

ماعاشق هم بودیم خیلی همدیگرو دوس داشتیم اما خانواده هامون مخالفت کردن ومانتونستیم به هم برسیم اونم ریاد واسه رسیدن به من تلاش نکرد و بیخیالم شد.بیخیاله بیخیال!این وسط من بدجوری شکست خوردم وهنوزم که هنوزه عاشقشم ونتونستم فراموشش کنم.خیلیا همین حرفایی رو که شمااینجانوشتین روبهم گفتن اماواسه من تاثیرنداره.شب وروزم زندگیم برام جهنم شده.نمیدونم چرااینجور نصیحت ها تو کلم نمیره.همه میگن فراموشش کنم اما من نمیتونم.عاشق شدن و دوست داشتن بد دردیه.خدایا همه عاشقارو به مراد دلشون برسون و نذاربیشتر ازاین دلشون بشکنه.الهی آمین....

پاسخ ها

nosrati ir ۰۷:۳۱ - ۹۳/۰۸/۰۷

فراموشش کن ویه زندگی نوشروع کن

شیلان ir ۰۸:۲۲ - ۹۳/۰۷/۱۳
6
0

سلام اسمم شیلان هست و چهار سال عاشق یه پسری شدم که همه ی زندگیم بود تا اینکه در مهر ماه ۹۳با یه دختر دیگه ی ازدواج کرد طوری که وقتی خبر ازدواجش بهم رسید ناخوداگاه گریه کردم یه روز نه بلکه سه روز اشک ریختم ولی مجبور بودم که جلوی بقیبه گریه نکنم و تو خودم بریزم خیلی غمه سختیه البته عشقم یبه طرفه بود و هنوزم دوسش دارم اما از خدا میخوام صبری بهم بده تا بتونم تحمل کنم چون تو خیالم باهاش زندگی میکردم و همه تلاشم این بود که بهترین باشم تا یه روز نصیبم بشه و در کنار من احساس خوشبختی کنه اما انگار همه چیز برخلاف اون چیزی بود که من تصور میکردم عشق یه طرفه خیلی بده وقتی طرف مقابل از احساست خبر نداشته باشه و ندونه که توی دلت چی میگذره برای من گذشت اون روزای قشنگ ولی هر کسی که این پیاممو میخونه تلاش کنه که به عشقش برسه ولی فقط عشقتون یه طرفه نباشه یعنی طرف مقابلت ندونه که تو دوسش داری و توی دلت پنهونش کردی من نگفتم چون دخترهستم و از گفتنش میترسیدم چون همش میگفتم ارزشمو میارم پایین اما شماهایی که عشقتون یه طرفه ی حتما به عزیزتون بگید چون وقتی بگذره و نتونین بهش برسین مثل من نمیتونین تحمل کنید چون الان یه ماه هست که زندگیم خراب شده و میدونم به روال قبلم بر نمیگرده دچار افسردگی شدم و فکرای احمقانه میاد به سراغم

نازی ir ۰۸:۴۸ - ۹۳/۰۷/۱۳
1
0

خیلی عالی بود،یکم اروم شدم

محمدجهان. ir ۰۹:۵۹ - ۹۳/۰۷/۱۷
3
1

سلام.من چندوقته که عاشق یه دختری شدم ولی برای من یه احساس نیست واقعیت هست بااین خانم حضوری صحبت کردم ولی 2سال ازمن بزرگترهستش این بهانه جداشدنش بود.خودشم روانشناس هستش.برام مدرک تحصیلات سن سال مهم نیست.برام خیلی سخته هرثانیه بفکرشم.به ناموس زهرا عذاب میکشم.به خدادارم دیوونه میشم.به هیچکسی علاقه ای ندارم ونخواهم داشت.فقط یه باردیگه باهاش حضوری صحبت دارم.راهنمایم کنید.برام دعاکنید.همتونم دوست دارم.تشکرازسایت خوبتون.

شادی us ۱۰:۴۴ - ۹۳/۰۷/۱۸
1
1

عشق درست مثل یه زندون میمونه که اگه درگیرش بشی هیچوقت خلاص نمیشی...مخصوصا عشقه یه طرفه که کلا قضیش جداس بعده خوندن این مقاله کاملا امیدمو از دست دادم من دو ساله عاشق یکی هستم با تمام وجود دوسش دارم...خیلی سعی کردم فراموش کنم ولی نمیتونم...تصمیم گرفتم سعی کنم و به دستش بیارم...طاقتشو ندارم...اون اگه بره ازدواج کنه من میمیرم به خدا میمیرم...

ashkan ir ۰۹:۲۰ - ۹۳/۰۷/۲۹
4
0

میدونین دوستان اشتباه ما ها کجاست ما همیشه با منطق نمیریم جلو با احساس میریم جلو دوستان عشقی وجود نداره همش هوسه خودتونو اذیت نکنین اونی که رفته دیگه رفته میدونم سخته ولی زندگی ادامه داره خودتونو بخواطر کسی از بین نبرین منطقی فکر بکنین خدافط اشکان 23 ارومیه

عشق یک طرفه ir ۱۲:۰۷ - ۹۳/۰۷/۳۰
5
0

17 سالمه تو سن 17 سالگی دچار یه عشق یک طرفه شدم سه سال میگزره ازش هروز دارم داغون تر میشم عشقم هم با دختر دیگس baroon93.blogfa.com

پاسخ ها

عاشق یه طرفه ir ۱۲:۲۸ - ۹۳/۱۲/۲۰

دقیقا عین همیم

.... ir ۰۵:۱۳ - ۹۴/۰۷/۰۸

درکت میکنم من سنم کمتر از تو ولی عاشق شدم عین همیم ولی عشق من تنوع طلب با یک دختر نیست عوض میکه هه اما من وقتی میدونم چقدر بده بهش نزدیک نمیشم

دیونه ir ۰۵:۳۷ - ۹۳/۰۸/۰۵
2
1

منم پسری رو دوس داشتم که رفتار خودش باعث این علاقه شد که حالا من عاشفش شدم اون نسبت به من بی اهمیته و دوستم نداره

آیدین de ۱۱:۳۱ - ۹۳/۰۸/۰۷
2
3

من با یکی قبل عید آشنا شدم.افکارمون خیلی شبیه هم بود.همو خیلی دوس داشتیم.اما اردیبهشت از پیشم رفت.اما هنوز نتونستم فراموشش کنم.1 ماه پیش باهاش اس ام اسی تونستم حرف بزنم.2 روز با هم حرف زد اما باز رفت.با کسی دوست شده میگفت بخاطر دلایلی شاید با هاش تموم کنه. دارم دیوونه میشم.خیلی دوسش دارم اما اون میگه حسی نداره.به نظرتون چیکار کنم؟ برمیگرده پیشم؟؟؟ اصلا نمیتونم از فکرش در بیام. لطفا کمک کنین.ممنون

مهناز ir ۱۲:۴۶ - ۹۳/۰۸/۰۸
5
2

سلام دوستان,من هشت ساله ک عاشق کسی شدم امانتونستم باهاش باشم بهش ازعشقم گفتم امااون منومثل خواهرش میدونه دارم زجرمیکشم امامجبورم تحمل کنم شایدیه روزی دست ازاحساسم بردارم امانمیدونم چجوری,ممنون ازراهنماییاتون ولی نمیشه عشق اول روفراموش کرد

amir ir ۰۴:۰۱ - ۹۳/۰۸/۰۸
0
0

dadash manam mesle to hastam komakam kon

سحر71 a1 ۱۲:۳۶ - ۹۳/۰۸/۱۵
1
1

پس تکلیف کسی مثل من که عاشق استاد زبانش شده وحتی شمارشم نداره چی میشه؟؟؟ سه ماهه میشناسمش از یک ماه پیش بود که دیدم خیلی دارم بهش فکر میکنم بعدش بود که مطمئن شدم بهش علاقه دارم ولی اون هیچ چیزی از خودش بروز نداد یه مدت یه رفتارهایی از خودش بروز میداد که گفتم شاید اونم احساسی داشته باشه ولی هیچی نگفت اگر احساسی بهم داشت تو این سه ماه میگفت..دیروز کلاسمون تموم شد دیگه هیچ وقت نمیبینمش و این واقعا ناراحتم میکنه دلم براش خیلی تنگ میشه

مهناز ir ۰۲:۱۴ - ۹۳/۰۸/۱۵
3
0

سلام دوستان خیلی هارومیشناسم که توانایی گفتن عاشقتم روبه عشقشون ندارن ولی من تونستم بهش بگم ,اماالان پشیمونم که چراغروررم روشکستم غرورآدمااز زندگیشونم بایدمهم ترباشه پس مواظب باشیدبه کسی ک عاشقش شدیداگه باکسی دوسته ساکت بمونیدواونوتوی دلتون حبس کنید وسلام......

پاسخ ها

.... ir ۰۱:۳۹ - ۹۴/۰۷/۰۹

من دارم دیوونه میشم اما وقتی میبینمش حتی سلامم نمیکنم چقدر زجر میکشم از اینکه نگاهم بیتفاوت باشه میتونم خیلی خوب هم میتونم اما زجر میکشم حتی اه نباشه اسمشم بیاد احساس میکنم آتیش تو وجودم روشن کردن و من دارم میسوزم وقتی نگاهش به نگاهم میخوره موفق میشم بی تفاوت باشم اما چه فایده میسوزم و خاکستر میشم من الان غرورم برام مونده دیگه اون دختره شیطون و زلزله نیستم که از ته دل قهقهه میزد الان خنده هام از ته دلم نیست اما نقاب شادی رو دارم وتا ابد خواهم داشت غرورم رو اصلا لگد مال نمیکنم.

مجید ir ۰۱:۱۹ - ۹۳/۰۸/۱۶
1
2

سلام من با خارجی ها کار میکنم با این که اینجا کلی دختر میاد میره اما آشق یه لیدر ایرانی شدم که دوسش دارم اولش من از اون شماره گرفتم اما یه خورده احساسی رفتار کردم اون در مورد من نمیدونم چی خیال کرده..البته در حد اس بازی همین با اینکه کلی دخترها خواستن با من دوست بشن ولی من خودم تمایل نداشتم اما این یکی را دوست دارم حال نمیدونم دوست پسر دیگه داره یا نه تو را خدا من راهنمایی کنید.

بچه ولات ir ۱۲:۲۱ - ۹۳/۰۸/۱۷
3
2

سلام.من 24 سال سن دارم ترم پنج رشته الترونیک بودم که به یک بیماری مبتلا شدم منتها عامل این بیماری ویروس یا باکتری نبود بلکه دختر زیبایی بود که مرا عاشق کرد.مرض عشق.دختر خانم اهل روستامون بود.زییبا و قد بلند.از زیبایی هیچ عیب و ایرادی نداره.فقط یه کم مغروره و تن نازی میکنه.که البته حق داره.اونقدر خوشتیپ بود که جرات نمی کردم حتی سلامش کنم.از دختر عمه ام خواستم پیشنهاد مرا بهش برسونه.اما بعد از چند روز دختر عمه امد پیشم و گفت کاشکی خودم رو میگرفتی.سرتون رو درد نمیارم نهایتا حواهرم ازش خواستگاری کرد ولی متاسفانه جواب رد داد.الان 3 سال از این ماجرا میگذره و اون هنوز مجرده و من هنوز امید دارم که رو زی با شرایط بهتر ازش خاستگاری کنم و جواب مثبت بگیرم.برام دعا کنید

ناصر ir ۰۲:۵۷ - ۹۳/۰۸/۱۸
2
1

سلام ناصر هستم از بوکان متاسفانه جونای ما عشق وهوسو باهم ترکیب کردن دواژه کاملا متفاوت از هم درسته که دونفر یکدیگرو دوس دارن ولی هدف یکیشون هوس وهدف دیگری عشق است

پریسا ir ۱۰:۳۶ - ۹۳/۰۸/۱۹
1
4

سلام من 27 سالمه 6 ساله عاشق پسری هستم که عاشقم نیست داره ازدواج میکنه و از من خواسته معشوقش بشم زندگی برام غیر ممکن شده

مهدی ir ۰۳:۳۳ - ۹۳/۰۸/۱۹
2
0

سلام به همه دوستان من الان دختری رو دوس دارم که دوسم نداره ولی نمیتونم ازش جدا بشم خیلی عذاب می‌کشم ولی نمیتونم فراموشش کنم کلا زندگیم داغون شده

yasna ir ۱۱:۲۹ - ۹۳/۰۹/۰۲
0
0

;کسیو دوست دارم نمیدونم دوستم داره یا نهږقسمت را واسه دوست داشتنش بهانه کرده تا میخوام فراموشش کنم میګه مشکلات!!!!!!چه کنم ؟؟

پیمان ir ۱۲:۰۳ - ۹۳/۰۹/۰۸
2
1

نمیتونم ازش دل بکنم،به هیچ وجه،اصلا بهش پیشنهاد هم ندادم ولی میدونم یکطرفست چون چند سالی ازم بزرگتره. . . .

m eu ۱۰:۴۱ - ۹۳/۰۹/۱۸
2
2

همه دخترای این دوره زمونه پولکی شدن فقط با پول طرف ازدواج میکنن نه خودش اصلا عاشقی کیلو چند اگه پول داشته باشی همه عاشقتن اگه نه تف هم جلو نمیدازن اینه مملکت ما

هانیه ro ۱۰:۲۹ - ۹۳/۰۹/۲۲
3
11

سختههههههههه.....تنها راهش مرگه.....قسم خوردم روز عروسیش خودمو بکشم .....دیگه هیچی واسم مهم نیس

پاسخ ها

سحر71 ir ۰۴:۳۵ - ۹۳/۱۱/۱۷

این کار حماقت محضه حتی فکر کردن بهش

.... ir ۰۱:۴۳ - ۹۴/۰۷/۰۹

منم با سحر موافقم

.... ir ۰۱:۵۵ - ۹۴/۰۷/۲۶

منم با سحر کاملا موافقم

فاطیما us ۰۲:۵۴ - ۹۳/۰۹/۲۴
4
0

واقعا سخته و عذاب آور؛وقتی همه انرژیت صرف یکی میکنی که دوست نداره!! فکر کنم آدم باید از اول چشمش باز کنه تا درگیر این مسائل نشه .اگه یکی هیچ حسی به آدم نداشته باشه مطمئنن در آینده هم نخواهد داشت پس بهتره وقتی از همون اول با بی تفاوتیش روبرو میشیم خودمون دلداری ندیم که شاید رفتار ما وگذشت زمان شرایط عوض کنه.اگه یکی واقع آدم بخواد و قدر علاقه آدم بدونه هرطوری که شده راهی برای موندن وادامه دادن پیدا میکنه و همش دنبال بهانه ای نمیگرده تا رابطه رو بخواد تموم کنه. باید از اول آدم با منطق با این مسئله واون آدم روبرو بشه چون وقتی که وارد ش میشی با گذشت زمان احساس پوچی فقط بوجود میاد .طوریکه حتی اعتماد بنفست رو هم از دست میدی چون فکر میکنی چی از بقیه کم داری که اون با تو این برخورد میکنه!!

farnosh ir ۰۷:۰۹ - ۹۳/۰۹/۲۵
2
0

سلام من فرنوشم 19 سالمه، کسیو.دوس دارم که نمیدونه ولی خوب میدونم هیچ احساسی به من نداره!! دوس دارم فراموشش کنم همه تلاشمم کردم ولی نشده!!!باید چی کار کنم؟؟

کیمیا ir ۱۱:۰۶ - ۹۳/۱۰/۰۸
1
0

سلام من یه دخترم!یکی ازهم دانشگاهیام به شدت بهم علاقه منده وخیلی اصرارداره که باهم اشنابشیم!ولی من هیچ احساسی نسبت بهش ندارم!ازلحاظ فرهنگی هم اصلا باهم سنخیت نداریم!ابارهابهش جواب رددادم اوازش خواستم فراموشم کنه،ولی بازم حرف خودشومیزنه ومیگه که عاشقتم وبدون تونمیتونم،نمیتونم فراموشت کنم!توروخداکمکم کنیدچیکارکنم که ولم کنه!!میترسمم خیلی باهاش شدیدبرخوردکنم،میترسم به فکرانتقام بیفته!توروخداکمکم کنید

mahnaz ro ۰۳:۴۵ - ۹۳/۱۰/۱۶
3
1

عشقای این دوره زمونه اینجوریه که همه بسوزن... هیچی بدتر از این نیست که 5 سال به پای کسی بمونیوتوی این 5اونم هر سال توجه هاش نسبت بهت بیشتر بشه ولی اخر سر بفهمی اون عوضی باتموم رفتارای امیدوار کنندش رفته زن گرفت.اون وقته که تو میمونیو یه قلب شکسته , امید الکی با 5 سال از عمری که تلف اون ادم کردی و اینکه بخاطر عشقی که به اون داشتی یه نگاهم به یه کسه دیگه نکنی که نکنه بهش خیانت کنی.خیلی سخته خیلی. از همه پسرا برام یه نفرت ساختو رفت.به خدا سپردمش...

ندا ir ۰۹:۳۶ - ۹۳/۱۰/۲۱
3
2

سلام میخوام بگم خدا نبخشه اونایی رو که دوست دختر،دوست پسر داشتن رو ،چیزی رو که خدا واسه بندش حرام کرده ،حلال کردن و باعث شدن زمان جوانی که می تونست بهترین دوران یه آدم باشه رو به دردناکترین دوران تبدیل کنن.

سجاد ir ۱۱:۱۰ - ۹۳/۱۰/۲۴
3
0

من تازگی ها عاشق یه دختر شدم.همکلاسیم بود.من بنا به دلایل مجبور شدم 2 ترم به طور پیوسته از دانشگاه مرخصی بگیرم.حالا به همین سبب دیگر همکلاسیم نیست.البته مدام تو راه دانشگاه و خود دانشگاه میبینش.اما نمیتوم بهش پیشنهاد بدم.نمیدونم چرا ولی وقتی همکلاسی بودیم رابطه اش با من احساسی تر و بهتر بود.الان که دیگه همکلاسی نیستیم مثل یه آدم معلمولی بهم سلام میده.میترسم با یکی دیگه دوست شده باشهههههههه.

دلناز ir ۰۱:۱۶ - ۹۳/۱۱/۰۶
7
0

زیاد جدی نگیرید عشقو.انگار یه سرابه.من عاشق یه پسر خوب و سالم شدم که اهل هیچ چیزی نبود.بعد از 6 ماه هم با هم ازدواج کردیم.هیچ وقت هم هیچ مشکلی با هم نداشتیم.حالا بعد از گذشت سه سال الان که نصفه شبه اون جلوی چشم من خوابیده و من دارم فکر میکنم چرا دیگه همدیگرو دوست نداریمو دلیلی پیدا نمی کنم.اصلا دلیلی نداره.ماهیت عشق اینه.اگر بهش برسی بعد از چد وقت دیگه همه چیز عادی و بیرنگ میشه اگر نرسی هم فکر میکنی حالا چه فرشته ای رو از دست دادی.در کل نباید عاشق شد.

عاشق ir ۰۲:۲۲ - ۹۳/۱۱/۰۸
6
0

از 8 سالگی عاشق کسی ام که اصلا منو نمیشناسه و 4 یا 5 ساله که اصلا ندیدمش. حتی یه بار... حتی قیافشم یادم نمیاد. فقط اینو میدونم که بدجوری عاشقشم

نسیم ir ۱۱:۴۵ - ۹۳/۱۱/۰۹
3
1

منم عاشق یکی شدم که تو بیتاک باهام دوس شد بهش وابسته شدم بهم پیشنهاد رابطه داد منم قبول نکردم ولم کرد با خیلی ها رابطه داره نمیدونم چرا عاشقش شدم ولی منم یه احمقم هر رئز میرم تو لاین و فیس بوکش و .. تا ببینم الان باکیه دقیقا و با هرکی باشه تو دلم کلی بهش فش میدم البته به دوست جدیدش ولی غرورم اجازه نمیده لایکش کنم

شاهین ir ۰۴:۲۲ - ۹۳/۱۱/۱۰
3
3

خدا همه عاشق هارو شفا بده . اخه عشق به ادمم مگه ارزش داره. واقعا حیف عشق که بخواد برای یه ادم هدر بره. من عشقم به کارمه و خداست

رضا ir ۰۹:۴۲ - ۹۳/۱۱/۱۹
2
0

من عاشق به دختری بودم ولی اون به من علاقه ای نداشت من هرجوری بود تونستم رابط ای باهاش برقرار کنم ولی خودم میفهمیدم دوسم نداره بعد یه مدت من از اون شهر که دختره بود رفتم اونجا کار میکردم و سعی کردم فراموشش کنم با هر بدبختی که بود تا حدودی هم موفق بودم بعد چند ماه خودش به من زنگ زد و بازم منو درگیر خودش کرد در حالی که میدونم دوسم نداره اخه من چه گناهی کردم من چیکار کنم خداااااا یکی کمکم کنه دارم میمیرممم

لیلا ir ۰۲:۴۸ - ۹۳/۱۱/۲۲
1
0

سلام من تجربه های عشقی مختلفی داشتم و همه اونها باعث پیشرفت من شدن امیدوارم کسی که پست من رو میخونه راهشو پیداکنه. من یک بار تو سن 19 سالگی شکست عشقی خوردم( شکست که نه تجربه) والان کاملا فراموشش کردم بعد از اون یه تجربه ی کاملا متفاوت داشتم یه پسری رو بدون هیچ دلیلی دوست داشتم حتی تک تک سلول های بدنم میخواستن که با اون باشن ولی به خاطر یه سری مشکلات نمیتونست با من باشه و با کس دیگه ای ازدواج کرد من نمیخواستم باور کنم که رابطه مون داره تموم میشه اما یه روز تصمیم گرفتم که قبول کنم و فراموشش کنم و آرزو کردم یه عشقی مثل عشقی که به اون داشتم پیدا کنم چند ماه بعد دانشگاه (کارشناسی ارشد)قبول شدم و با پسری آشنا شدم که همین احساسو به اون پیدا کردم یعنی عشق بی قیدو شرط به خودش نه چیز دیگش و از اونجا که خودمو اذیت نمیکنم فورا بهش گفتم اما فهمیدم که یک طرفه ست و دختر دیگه ای تو دل اونه که 4 سال با هم بودن و چون به خاطر مسئله اختلافات دینی نمیتونستن با هم ازدواج کنن دختره با کس دیگه ای ازدواج کرده اما کلا هردوشون همدیگه رو فراموش نکردن ( منکه اصلا دوست ندارم جای دختره باشم) همزمان با آشنایی من و این آقا یکی از همکلاسی هایم از همان اول که من رو دید یکطرفه عاشق من شد و چون من حال اونو کاملا درک می کردم براش وقت گذاشتم و ازش فرار نمیکردم کلی باهم صحبت می کردیم و بیرون دانشگاه قرار میذاشتیم بعد 2-3 ماه احساسات شدید اون نسبت به من با همون سرعتی که قلیان کرده بود فروکش کرد تا حدی که الان حوصله زنگ زدن به من رو هم نداره و من از این قضیه خیلی خوشحالم چون دلشو نشکستم و حالا دیگه از دوری من رنج نمیبره. اما برم سر قضیه خودم. اونی که عشق من بهش یه طرفه بود هرچند وقت ناچارا میبینمش و هنوز نتونستم از دلم بیرونش کنم و گاهی وقتا فکرش مثل مرض میاد تو سرم .اما اصلا ناراحت نیستم چون میدونم هر اتفاقی تو زندگی چه خوب چه بد یه درسی قراره به ما بده یه تجربه و پیشرفت روحی داره اگه اون درس و تجربه رو بگیرید از اون مرحله عبور میکنید. همون طور که متوجه شدید من قبلا هم چندبار عبور کردم و توی این دوره یه دوست خوب پیدا کردم که در جریان احساسات من هست . دوستی که بشه باهاش دردو دل کرد یه نعمته الهیه . اصلا ناامید نشید بدونید که اینا میگذره و حالتون خوب میشه .هر رابطه ای ما رو به خودمون نزدیک تر میکنه و هیچ کسی توی دنیا نمیتونه شما رو بیش از اندازه دوست داشته باشه جز خودتون . پس خودتون رو دوست داشته باشید و به خودتون احترام بذارید بدونید لیاقت شما بیشتر از بی توجهی یه شخص دیگه ست . خودتون رو برای کسی آماده کنید که شما رو دوست داشته باشه و بهتون احترام بذاره. خوشحال باشید.

پاسخ ها

سمیه ir ۰۱:۳۹ - ۹۴/۰۳/۱۲

فلوارنس شین: هر کسی که به زندگی شما میاد نه دوست توست و نه دشمن تو بلکه معلم توست

امیر ir ۱۰:۲۷ - ۹۳/۱۱/۲۴
0
0

باسلام بدبختی اینه که من عاشق نشدم خدا عاشقم کرده و اینو کاملا احساس میکنم چون قبل عاشق شدنم میخواستم تو این دنیا نباشم

نفیسه ro ۰۵:۰۹ - ۹۳/۱۱/۳۰
0
0

منم عاشقم.با این تفاوت که 7سال 2طرفه همو دوست داشتیم و اون با بهونه ازم جدا شد.خیلی التماس کردم.اما اون رفت.موقع جدایی هیچ شکایتی نکردم.فقط گفتم دوسش دارم ،به تصمیمش احترام گذاشتم و مسیر زندگیمون جدا شد.جایگزینی براش ندارم تو قلبم.اما مطمئنم هر لحظه که یادم میفته از خودش خجالت میکشه.و اگه برنگرده حسرتم تو دلش میمونه.همین کافیه:-) دوستان زندگی کوتاهه.برای آیندتون قدم بردارید و همیشه عزت نفستونو حفظ کنید.هیچ کس اتفاقی وارد زندگی ما نمیشه.به خدا توکل کنید و بزارید زندگی روالشو طی کنه.اما همین که عاشقیم قشنگه.دوسش دارم و از خدا براش سلامتی و شادی آرزو میکنم.مطمئنم خداوند یه روز جواب وفاداری و صبر ما رو میده.شاد باشید

سارا ir ۰۳:۳۹ - ۹۳/۱۲/۰۱
0
0

سلام به همه دوستان من دوساله پسری رودوس دارم که اونم خیلی دوسم داره همه کاربرام کرده وپسرفوق العاده پاکیه واصلاحرف نامربوط نمیزنه ولی میگه قصدازدواج ندارم نه باتوبلکه باهیچکسن نمیدونم چیکارکنم؟

سحر ir ۱۰:۰۴ - ۹۳/۱۲/۰۳
0
0

عالیه

علیرضا ir ۱۱:۴۲ - ۹۳/۱۲/۱۵
0
0

من دارم خیلی زجر میکشم خیلی وقته که دارم از دور به کسی خیره میشم وحسرت میکشم میدونید چیه الان یه کسی منو همینطوری که من یه نفرو دوست دارم دوست داره ولی اونو دوست ندارم و کسی که من دوسش ندارم منو دوست نداره موندم چیکار کنم فک میکنم آه اونه که نمیزاره من به کسی که دوست دارم برسم روز هاست دارم جلو پنجره میشینم و گریه میکنم من همه چیز دارم ولی احساس خوش حالی ندارم الانمسه سال هست دارم با سرطان می جنگم نمیدونم چی کنم خواهشا برام دعا کنین همه چی کثل چهار سال پیش بشه آخه اونوقتا همه چیز عالی بود...

عاشق یه طرفه ir ۰۶:۰۵ - ۹۳/۱۲/۱۹
1
0

az 12 salegi asheq yeki az dokhtr khaleham shodam ...albate on moge fekr nmikardam eshq bashe ...bishtr fekr mikardam ye joor vabastegi bashe ama be mroor bishtr shod hesm behesh ... ama chon ham man jozve daneshamozane bartr boodam ham onn...vase hamin in heso ta ye sale pish b hichki nagofte boodam ...ta inke parsal k 16 salam bood tasmim gereftam beramo behesh begam...ama on goft man azt entezar nadashtamo az in harfa....manam dige khonashon naraftam ta emsal k 17 salame o konkor daram...raftam k bazam behesh begam k dosesh daram ama inbar ye chizi behem goft k daghon shodam...goft ye nafare dg ro dos dare ....nmidonam chikar konam man k migoftam hatman pezeshki teh miaram ha bazi az roza ongadar gerye mikonam k cheshmam dard mikone o faqat 3 mah monde be konkoram...nmidonam chikar bas bokonam ...tanha arezom faqat marge ...har karyim mikonam nmitonamm khodkoshi konam ...khahesh mikonam baram arzo konid har che zoodtr bmiram

محمد ro ۱۰:۳۷ - ۹۳/۱۲/۲۳
0
0

سلام من عاشق دختری شدم که بی نهایت دوسش دارم اونم دوسم داره ولی ن ب اندازه ی من من خیلی روش حساسم برام مهمه کی باهاش تو دانشگاه میحرفه یا کدوم پسر بهش sms میده یا چت میکنه ولی اون اصلن ب من توجه نمیکنه براش مهم نیس اصن حرفام ی بارم بهم گفت نمیتونم احساساتمو خرجت کنم با این حرفش خورد شدم همه میگن ولش کن ولی من دوسش دارم برای داشتنش هر کاری میکنم میگه بهم گیر نده گیرای من از رو اینه که میخوام ازش محافظت کنم ولی اون اصن توجه ب خاسته های من نداره همه بهم میگن ولش کنم ولی نمیتونم واقعا دوسش دارم

پاسخ ها

نگار ir ۰۹:۰۳ - ۹۴/۰۴/۱۵

تا بیشتر از خورد نشدی دست بکش ازش .. یه زمانی ب فکر غرورتمیفتی ک میبینی چیزی ازش باقی نمونده..یهیه مدت ترکش کن کمتر برو سراغش

ارام ir ۰۵:۰۳ - ۹۴/۰۱/۰۵
5
0

سلام یه پسری عاسشقم بودمن اصلاهیچ حسی بهش نداشتم بعدالتماس وخواهش گریه کردن ولب گرفتن منوعاشق خودش کرد ووابستم کرد وبعدولم کردبااینکه الان باچن نفردیگه دوس شدم وجایگزین کردم که شایدازذهنم پاک بشه هنوزنتونستم فراموشش کنم بعضی موقع هااس میدم بهم میگه حالم ازت بهم میخوره وهیچ حسی نسبت بهت ندارم تودلم میگم توهمونی که قبلاالتماسم می کردی وپشت تلفن گریه می کردی الان ادم شدی اشغالی

پاسخ ها

وحید ir ۰۵:۱۰ - ۹۴/۰۱/۱۴

طرف خیلی زرنگ بوده

زینب ir ۰۵:۵۳ - ۹۴/۰۱/۱۲
0
0

سلام منم یه کنکوریم که ب مشکل احساسی برخوردم... دارم کم کم خودمو پیدا میکنم مگه چند روز به کنکوره؟؟؟ پاشو حسرت خیلی بده نذار حسرت نتیجه خوب کنکورت بمونه ب دلت مرگ چیه؟ مگه احمق شدی؟ زنده بودن یه نعمته

حمید ir ۰۲:۵۰ - ۹۴/۰۱/۱۶
0
0

سلام این کارونکن فقط گناه کبیره گردنت میافته و تا بی نهایت پشیمان میشی بعد میفهمی، اصلا لیاقتشو نداشت

mahsa eblis ir ۰۳:۵۰ - ۹۴/۰۱/۱۶
0
0

ما ادما واسه چی شکست میخوریم واسه این ک همیشه تو فکر چیزایی هستیم ک ندار یم سعی کن اونیو دوسداشته باشی ک نمیتونه غمتو ببینه ن اونی ک رفته تو هرچه قدرم پایه کسی بشینی ک رفته حتی اگ بر گرده نمیتونی قبولش کنی چون راه رفتنو بلده

محمد us ۰۴:۴۰ - ۹۴/۰۱/۱۷
2
0

من الان وسط ماجرام ، 7 ماهه که دیوانه وار عاشقش هستم ، برای اولین بار در زندگیم توی 28 سالگی این حس برام بوجود اومد ، با کسی که 3 سال از خودم بزرگتره، منی که تا قبل از این با هیچ دختری رابطه عاطفی نداشتم ، چون از کسی خوشم نیومده بود ،اوایل همه چی رو در دل خودم نگه میداشتم ، وقتی روی یک سوء تفاهم تصور کردم با کسی دیگست داشتم نابود میشدم ، بالاخره حسمو بهش گفتم و درباره ازدواج حرف زدیم ، اما من ایده آلش نبودم و جواب رد داد ،از نظر ظاهر و شخصیت منو میپسندید ولی از نظر شغل و وضعیت مالی نه ! اما من نمیتونستم از خواسته قلبم دست بردارم ، اصلا دست خودم نبود، این دوست داشتن خوابم رو ازم گرفت ، موهامو تو مدت کوتاهی سفید کرد و خنده رو از روی لبم برد ، باز هم در خواست کردم ولی بازم نه شنیدم ، تا جایی که بهم گفت از احساست متنفرم ، ولی من هیچوقت از دستش ناراحت نشدم ، با اینکه خیلی بهم بی مهری کرد ، اونایی که تجربه کردن میدونن ، هیچکس رو جز اون نمیتونم ببینم ، به هرکسی نگاه میکنم چهره اون میاد تو ذهنم ، حتی نمیتونم فکرشو بکنم که روزی به یک نفر دیگه همچین حسی داشته باشم ، هیچوقت در زندگیم اینقدر اذیت نشده بودم ، جدیدا هم که بهم گفته به یک نفر متعهده و رابطه ای رو شروع کرده ، و دیگه داره نابودیم کامل میشه .. تمام زندگیم بخاطر این دوست داشتن داره از بین میره و هیچ راهی برای خلاصی ازش پیدا نمیکنم ، میدونم که حتی وقتی ازدواج کنه عاشقش میمونم .

الهه عشق ir ۱۱:۳۷ - ۹۴/۰۱/۲۲
0
0

باسلام واقعا متاسفم که جونامون اینقد تو عذابن این مطالبی رو که نوشتید خودمون بهتر میدونیم غرور چیه و زیر پا گذاشتن چیه ولی نمیتونیم بخدا نمیشه سه ساله میخوام فراموش کنم بعد چندماه میرم سراغش همش میگم اگه قسمت نبود خدا چرا سرراهم گذاشتیش اخه اون بهم پیشنهاد داد من که به زور نخواستم اون میگه دوست دارم هفته ها سراغمو نمیگیره من چه خاکی سرم کنم فقط دارم نابود میشم همین تورو خدا دعام کنید دردمو به کی بگم....

معین ir ۰۷:۴۸ - ۹۴/۰۱/۲۳
4
0

من نمیخوام نظر بدم فقط یه سوال دارم. یه دختری هست که منو خیلی دوست داره ولی من نه. حرف از ازدواج میزنه ولی من اونقدر دوسش ندارم که باهاش ازدواج کنم. خدائیشم دختر خوبیه. میخوام کمکم کنید چیکار کنم.ازدواج کنم باهاش یا نه. اینم بگم مطمئنم کسی به غیر از اون پیدا نمیشه که انقد منو دوست داشته باشه. اگه پیشنهادشو رد کنم میترسم بعدا مثل سگ پشیمون بشم ولی این دوست داشتن تقریبا یکطرفست.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهتاب ir ۰۸:۳۶ - ۹۴/۰۱/۳۱
4
0

سلام.من تمام عمرم رو عاشق کسی بودم که هیچوقت من رو دوست نداشته.ولی هر کاری می کنم نمی تونم فراموشش کنم.بدتر اینکه اون از بستگان هم هست و من ناخواسته‌ اون رو می بینم.:-(

یک زن fi ۰۳:۲۷ - ۹۴/۰۲/۰۲
1
0

دلم خیلی گرفته خیلی تنهام نه دوستی که باهاش درددل کنم ونه خانواده ای عشقم میدونه چقدر دوسش دارم اما از من فرار میکنه بهم خیانت میکنه وحتی همزمان باوجود من سراغ یکی دیکه رفتنو رو به صراحت اعلام میکنه زیبا باوقارعاشق ووفادار باشی وحاضر باشی براش هرکاری بکنی اما ردت کنه چه دردی داره به خدا خستم خیلی خسته دلم گرفته چرا مگه دل من چی کم داشت که دوسش نداری شایدم داری و انکار میکنی من عذاب میکشم دوریش خیلی سخته چطور میتونم عاشق یکی دیگه بشم؟؟؟؟

سارا ir ۰۹:۱۱ - ۹۴/۰۲/۰۷
0
2

سلام...عشق من طولانی نیس چندماهی میشه میشناسمش باهام خوب بود یه سال ازم بزرگتره من عاشقش شدم ولی ناخواسته اخه اصلا تو فازه عشقوعاشقی نیستم هرپسری بهم میگفت دوستت دارم سه سوته میگفتم نه ولی اینبار خودم اسیر شدم برای اولین بار دوستام میگفتن بیهیالش بشو ولی نتونستم الان کمتر از یک هفته میشه که بهش گفتم اومم بهم گفت نه گفت با یکی دیگست من پشت کنکوریم اونم بهم گفت الان باید به درست فکر کنی این احساس زود گذره..... از هیچی ناراحت نیستم...هیچی... خب برای اولین بار غرورمو گذاشتم کنارو گفتم ولی خب اگه نمیگفتم بدتر بود تا اخره عمرم پشیمون میموندم که جرا نگفتم.... حالا من بازم باید ببینمش...و متاسفانه متوجه شدم به دوستاشم گفته سختمه نمیتونم روبرو بشم باهاش با خودش یا دوستاش چیکار کنم؟ کمکم کنید چجوری رفتار کنم؟

پاسخ ها

سمیه ir ۰۱:۳۳ - ۹۴/۰۳/۱۲

سارای عزیز بهتر بود که غیر مستقیم بهش می فهموندی ... چون اصولا مردا ترجیح می دن که انتخاب کنند تا انتخاب بشن ...اما حالا دیگه گذشته و این یه تجربه براته که بعدا بدردت می خوره چون خیلی جوونی و هنوز راه درازی در پیش داری..به نظر من اگه تونستی به خودشم بگو که" تو راست می گفتی یه حس زود گذر بود ممنون که باهام صادق بودی" و سعی کن فراموشش کنی

عاشق a.b ir ۰۳:۵۵ - ۹۴/۰۲/۱۷
3
0

من عاشق یکیم که هم دوست دختر داره هم به من اراز علاقه نکرده 7 سال ازم بزرگتره پسرخالمه دارن خواستگاریم میرن مبارکش باشه

fatemeh ir ۰۷:۱۳ - ۹۴/۰۲/۲۹
1
1

سلام من بعضی از نظراتو خوندم و واقعا جالبه که بعضی ازما آدما اسم وابستگیو میذاریم عشق...درحالی که عشق یه چیزه فراتر از اینهاست.مثل نظره سارا خانم که گفت عاشقش شدم ...درحالی که ایشون فقط وابستش شده.وابستگی هم میگذره و ممکنه 3هفته طول بکشه یا 3 ماه یا 3 سال ولی آخرش میگذره و باید مراقب باشیم که حرکاتی نکنیم که آخرش پشیمونی بیاره.خدا خودش میدونه چطور درو تخترو جور کنه و اگه اونقدر ایمانمون یه خورده به خدا قوی باشه دیگه لازم نیست کسی غرورشو بذاره زیر پا یا به خاطر یه نفر دیگه وقتشو و جوونیشو و ذهنشو بذاره. در پناه حق

mohamad ru ۰۳:۰۳ - ۹۴/۰۳/۰۱
3
2

سلام به همه .... منم امشب بعد از 10 سال عاشقی یکطرفه . جواب نه شنیدم .. 30 سالمه و ده سال زندگیم به لاد رفت ولی میخوام دیگه قشنگ زندگی کنم .. امشب خیلی راحت شدم

سمیه ir ۰۱:۲۳ - ۹۴/۰۳/۱۲
2
2

بابا عشق و علاقه که زوری نیست ! ولی کاش اینقدر عاقل باشیم که وقتی فهمیدیم عشقمون یکطرفه است خودمون بزاریم بریم. من تو این لحظه یه عشق یکطرفه دارم و همینطور یکی که به من علاقمند است ولی من هیچ حسی بهش ندارم .

آرزو ir ۰۹:۰۴ - ۹۴/۰۳/۱۹
1
0

سلام من دوماهی میشه عاشق ی پسری شدم اوایل بهم میگفت دوسم داره بعدها فهمیدم که عاشق ی دختری بوده که بهش خیانت کرده دیگه به هیچ دختری اعتمادی نداره و عاشق هیشکی نمیتونه بشه من سعی میکردم عشقشو بدست بیارم تا اینکه چن هفته پیش شنید دختری که عاشقش بوده ازدواج کرده از اون روز به بعد آرامشمو از دست دادم همش سعی داره جدا شه میگه من هرگز با هیچ دختری ازدواج نمیکنم خودتو از این عشق یکطرفه خلاص کن من خیلی سعی کردم نماز خوندم از خدا کمک خواستم تا بتونم فراموشش کنم اما تا حالا نتونستم دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنین؟؟؟ دیگه آرامشی برام نموده ناامید شدم

سعیده ir ۰۴:۰۳ - ۹۴/۰۳/۲۲
0
0

سلام.تو رو خدا یکی به من کمک کنه.یه پسری توی دانشگاه عاشق من شد.واقعا من هیچ حسی بهش ندارم.باهاشم رابطه برقرار نکردم.به هیچ عنوان.من بارها بهش گفتم هیچ حسی بهش ندارم اما اصن منظور من و نمیفهمه و یکسره حرف خودش و میزنه.واقعا نمیدونم باید باهاش چی کار کنم.هیچ کششی نسبت بهش ندارم.همش اس میده بهم و میگه تو نمیفهمی من چقد دوستت دارم.معمولا اس شو ج نمیدم اما بعضی وقتا اونقد قسمم میده که دلم براش میسوزه.اینم بگم که واسه ی فارغ التحصیلیم به یه سری مشکلات بر خوردم و این فهمیده بود.منم چون کسی و نداشتم که کارام و انجام بده به عنوان یه همکلاسی ازش کمک خواستم.ولی هیچ وقت دوست دخترش نبودم و هیچ قولیم بهش ندادم.اما هر چی بهش میگم حست یه طرفه ست فایده نداره.بعضی وقتا خودم و سرزنش میکنم که چرانمیتونم حسی بهش داشته باشم اما واقعا دسته من نیست.اونی نیست که من میخوام.تو رو خدا راهنماییم کنین

رضا eu ۱۱:۴۱ - ۹۴/۰۳/۲۲
1
1

من عاشق یکی شدم و باهاش ازدواج کردم الان بعد 11 سال هنوز عاشقشم ولی یکطرفه بود و با یه فرزند دختر 4 ساله از هم جدا شدیم....هنوزم دوسش دارم و بهش گفتم برگرده ولی به هیچ وجه حاضر نیست...با یه خانم دیگه که احساس میکردم همو دوست داریم قبل طلاق آشنا شدم ولی بعد طلاق اون هم بهم جواب منفی داد.... الان هیچکسو ندارم...حتی دخترم هم پیش مادرشه.....دارم دق میکنم

فاطمه fi ۰۹:۲۸ - ۹۴/۰۳/۳۰
2
2

سلام بچه ها منم همه کامنتاتونو خوندم خواستم منم مشکلمو بگم من ی دختر 23هستم حدود 7ماه پیش بایکی ازپسرا تو محیط کارم آشنا شدم رفته رفته بهش علاقه مند شدم اون ی پسری با شرایط فوقالعاده اس حدود 34سالشه منم شرایطم کاملا معمولیه وبه خوبیه اون نیس ی چند روزیه از کارم بیرون اومدم ولی نمیتونم اصن فراموشش کنم از طرفیم از مطرح کردن علاقم میترسم بعضی وقتا که فک میکنم اگه اونم به من حسی داشت حتما مطرح میکرد چون اون هم مرد هم شرایطشو داره از طرفیم به یکی از همکارم گفته که فرد مورد نظرشو بر ازدواج هنوز پیدا نکرده  پس حتمن حسی بمن نداره ! حالا من نمیدونم باید چیکار کنم میخوام فراموش کنم اما نمیتونم همش میخوام بهش بگم که بهش علاقه دارم نمبدونم درست یا نه بنظرتون من چیکارگم یا نگم؟فراموش کردنشم خیلی سخته برام خی

Uzma ir ۱۱:۲۸ - ۹۴/۰۴/۰۷
0
0

من یه پسر خیلی زیبا را دوست دارم که اسمش نوید است اما او مرا دوست ندارد البته او هیچ کس را دوست ندارد خوب بازم خوب است ولی قلب مرا شکست بهم حرف های خیلی بد میزند میگه uzma خوشم نمی یاد قلبم پاره پاره شوده دیگه تحمل ندارم میخام خود کوشی کنم ولی باز هم نمیشه اگه بهش بگم دوستت دارم شاید دیگه این کارو نکنه چون صفا هم او را دوست داشت بعد اش با او رفتار خوب میکرد شاید این نسیب من هم بشه خواهش مندم بهم کمک کنید چی میشه لطفإ

H ir ۰۱:۱۵ - ۹۴/۰۴/۱۵
0
0

سلام دوستان طالبتونو خوندم و احساس کردم ک کسایی هستن ک حالمو میفهمن ..من چند ساله عاشق کسیم ک فقط دو ساعت دیدمش ..بعد از دوسال بهش از احساسم گفتم و حالم بدتر شد چون یه دخترم و خجالت میکشم ازم خواست ببینمش منم قبول نکردم چون تلاش چندانی ازش ندیدم .یک سال از اون موقه میگذره تو این یک سال ب خاطر مشکلاتش همش با خودم میگفتم تنهاش نذارم حتی اگه منو نخواد ه خاطر اینکه هیچوقت حتی سراغی ازم نمیگرفت تا وقتی سراغشو میگرفتم ج میداد این اواخر جوری شده بود ک انگار پیام دادنم خیلی ازارش میده .وقیه بار ک بهش گیر دادم گفت خاز بچه بازیات بدم میاد تا یکم ج نمیدم هی زنگ میزنی اس میدی درصورتیکه من فک میکردم خیلی صبورم ک باوجود بی محلیاس طاقت میارم و هر چند ماه یه بار سراغشو میگرفتم .. همه ی زندگیم شده بود دعا واسه خوشبختیش و نگرانی واسش سه ساله ک کار شب و روزم همینه چون حالش خیلی بد بود اما الن ک مشکلاتش حل شده داره با دختر عموش ازدواج میکنه اسم نگرانیهامو گذاشته بچه بازی .. من همش دارم ب این فکر میکنم ک باید چطور رفتار میکردم من تو این یک سال همش سعی میکروم باهم رسمی صحبت کنیم تا احساسمنو با چیز دیگه ای اشتباه نگیره ..لطفا راهنمایی کنین

H ir ۰۱:۱۵ - ۹۴/۰۴/۱۵
0
0

سلام دوستان طالبتونو خوندم و احساس کردم ک کسایی هستن ک حالمو میفهمن ..من چند ساله عاشق کسیم ک فقط دو ساعت دیدمش ..بعد از دوسال بهش از احساسم گفتم و حالم بدتر شد چون یه دخترم و خجالت میکشم ازم خواست ببینمش منم قبول نکردم چون تلاش چندانی ازش ندیدم .یک سال از اون موقه میگذره تو این یک سال ب خاطر مشکلاتش همش با خودم میگفتم تنهاش نذارم حتی اگه منو نخواد ه خاطر اینکه هیچوقت حتی سراغی ازم نمیگرفت تا وقتی سراغشو میگرفتم ج میداد این اواخر جوری شده بود ک انگار پیام دادنم خیلی ازارش میده .وقیه بار ک بهش گیر دادم گفت خاز بچه بازیات بدم میاد تا یکم ج نمیدم هی زنگ میزنی اس میدی درصورتیکه من فک میکردم خیلی صبورم ک باوجود بی محلیاس طاقت میارم و هر چند ماه یه بار سراغشو میگرفتم .. همه ی زندگیم شده بود دعا واسه خوشبختیش و نگرانی واسش سه ساله ک کار شب و روزم همینه چون حالش خیلی بد بود اما الن ک مشکلاتش حل شده داره با دختر عموش ازدواج میکنه اسم نگرانیهامو گذاشته بچه بازی .. من همش دارم ب این فکر میکنم ک باید چطور رفتار میکردم من تو این یک سال همش سعی میکروم باهم رسمی صحبت کنیم تا احساسمنو با چیز دیگه ای اشتباه نگیره ..لطفا راهنمایی کنین

نگار ir ۰۱:۴۹ - ۹۴/۰۴/۱۵
0
0

سلام دوستان خیلی ب کمکتون احتیاج دارم واقعا دارم دیوونه میشم عاشق کسی شدم ک همش سعی کردم عاقلانه باهاش برخورد کنم .. کسی ک سه سال پیش مدرسم بود فقط دوجلسه و من فقط با دیدن تصویر پروفایلش چهرش یادم اومد بعد از دوسال بهش از علاقم گفتم چون وقتی فهمیدم با دوستم دوس بوده چند ماه عقب کشیده بودم وقتی بهش گفتم اولش گفت ب دردت نمیخورم و تفاوت فرهنگی داریم بعدشم ازم خواست ببینمش ولی گفتم واسم سخته و قبول نکردم چون احساس نکردم مشتاقه ..بعد ااون سعی کردم ب خاطر مشکلاتش تنهاش نذارم با خودم گفتم اون حق انتخاب داره واصلا مهم نیس ک این وسط چقد میشکنم یک سال از وقتی کاحساسمو گفتم مسه ماه بعد از اینکه احساسمو گفتم یه بار ک نگرانش بودم و حالشو میپرسیدم یهو برگشت گفت ک احساس میکنم از تنهایی عذاب میکشی و شوهر میخوای منم ش گفتم ک همه چیزو فراموش کنه .. ازم معذرت خواست ولی من 4ماه ازش دور شدم و همش زجر کشیدم ول چون نخوای میستم تنهاش بذام ون گفت ک احتیاج داره یکی کمکش کنه..همش سعی میکردم محکم باش تا دوباره بتونه رو پاش وایسه .. ولی وقتی ک دیر ج میداد ناراحت میشدم و ازش میخواستم فراموش کنه چون احساس حقارت میکردم ولی دوباره بعد از چند ماه دوباره حالشو میپرسیدم یه بار ک دوباره از دستش ناراحت شدم گفت من از بچه بازیات بدم میاد خوبه نگفتم دوستت دارم و اینجور کشته مردمی.. انگار خیلی عی بود منم فقط ازش خدافظی کردم ولی طاقت نیوردم و دوباره بهش اس دادم ک هدف شما مهمترین چیزه .. یه مدت باهم خوب بودیم اما الان ک ب هدفش رسیده میخواد ازدواج کنه و میگه کارات همش مسخره بازی بود .. تو رو خدا کمکم کنین واقعا باید چیکار میکردم

عاشق ro ۰۴:۰۱ - ۹۴/۰۴/۱۷
0
0

5 سال از بهترین سالهای زندگیم رو فلج کردم پای عشق زنی که هیچ علاقه ای نسبت به من نداشت . بعد از یک سال فهمیدم که با یکی از دوستام رابطه مخفیانه داره اما بازم پاش ایستادم . به خودم میگفتم تا وقتی که ازدواج موفق نکنه و خوشبخت نشه پاش صبر میکنم . اما الان دیگه نمیتونم . میخوام قیدشو بزنم . از خودم بدم میاد که اینجوری عمرم رو تلف کردم .

محمد ir ۰۹:۳۴ - ۹۴/۰۴/۱۹
0
0

من یه دخترو دوست دارم ولی اون منو دوست نداره اول دوستم داشت باید چکار کنم یه روز میگه دوست دارم یه روز میگه دوست ندارم خوشگلم هست لفسورده شدم میخوام بمیرممممممممممممم کسی راه حلی بلده به من بگه.

لیلا ir ۰۳:۰۰ - ۹۴/۰۴/۲۴
0
0

سلام من چند ماه به یه پسر اشنا شدم وبیشترزاز دوبارم ندیدمش ولی یه حس عجیبی نسبت بهش پیدا کردم همش بهش فکر میکنمو تو ذهنمه بعدشم ک فهمیدم یه عشق قدیمی داره و چند وقته باهاش کات کرده ولی دوباره به هم برگشتن الان یه هفتس ن بهم زنگ زده نه بهش زنگ زدم الببته من ادم خیلی مغروریم و هیچ وقت تو این چندماه هیچوقت زنگ نزدم همیشه خودش زنگ میزد یا پیام میداد هیچوقتم بعش ابراز علاقه نکردم الان همش نو ذهنمه بهش فکر میکنم حالم خوب نیس میخام هر چه زودتر فراموشش کنم کمکم کنید

sanaz ir ۰۱:۴۸ - ۹۴/۰۴/۲۸
0
0

من٩سالهپسردایی مو دوستدارم.بخاطرش مریض شدم دارومیخوردم.تااینکه دکتربهم گفت بایدبه کسی دل ببندی که عاشقت باشه جایگزین پسرداییم.منم چون خسته بودم بااولین خواستگارم ازدواج کردم الان ٤سال میگذره.ولی هنوزبهش فکرمیکنم.چیکارکنم.بافکرکردن به اون دارم به شوهرم خیانت میکنم.خداکمکم کنه.برام دعاکنید

ali ir ۰۵:۲۰ - ۹۴/۰۴/۳۰
1
1

هفت سال عاشق یه دختری بودم خیلی بهش نزدیک بودم چون یکی از آشناهامون بود هفت سال بهش هیچی نگفتم سال هفتم تصمیم گرفتم بهش بگم بهش گفتمو با هزار تا التماس کاری کردم که برای 1 هفته باهام دوست باشه آخر هفته ولم کرد و رفت و یه پسر اومد تهدیدم کرد که دیگه باهاش حرف نزنم منم قبول کردم و دیگه کاری بهش نداشتم تا حدود شیش ماه بعد دوباره خودش برگشت وقتی برگشت باهام عالی بود کاری کرد که عاشقش بشم دیگه به هیچ وجه حاضر نبودم از دستش بدم بعد یکی دو ماه دیگه نه بهم زنگ زد نه پیام داد منم تو اولین موقعیتی که دیدمش بهش گفتم که چقد دوسش دارم اونم از سر دلسوزی قبول کرد من اینجوری حس میکردم که این عشق نیست دلسوزی تا همین یه ساعت پیش بهم پیام داد که من به همه گفتم باتو بهم زدم تو هم به کسی نگو وگرنه بیچارت میکنم باهام تاحالا اینجوری حرف نزده بود منم مطمعن شدم که یکیو داره ازش پرسیدم بهم گفت آره دیگه هیچوقت سراغم نیا هدفم ازینا این بود که بهتون بگم تجربه ی عشق عالیه ولی اینکه بخوای از یادش ببری خیلی سخته عشقای امروز عشقای قدیم نیست الان همه از هم تو یه مدت زده میشن و حوصلشون سر میره پی کسی باشین که عاشقتونه هر جوری هم که شده عاشقش بشین چون زندگی همینه من به دنبال تو و تو به دنبال دیگری

ali ir ۰۵:۲۶ - ۹۴/۰۴/۳۰
0
2

هفت سال عاشق یه دختری بودم خیلی بهش نزدیک بودم چون یکی از آشناهامون بود هفت سال بهش هیچی نگفتم سال هفتم تصمیم گرفتم بهش بگم بهش گفتمو با هزار تا التماس کاری کردم که برای 1 هفته باهام دوست باشه آخر هفته ولم کرد و رفت و یه پسر اومد تهدیدم کرد که دیگه باهاش حرف نزنم منم قبول کردم و دیگه کاری بهش نداشتم تا حدود شیش ماه بعد دوباره خودش برگشت وقتی برگشت باهام عالی بود کاری کرد که عاشقش بشم دیگه به هیچ وجه حاضر نبودم از دستش بدم بعد یکی دو ماه دیگه نه بهم زنگ زد نه پیام داد منم تو اولین موقعیتی که دیدمش بهش گفتم که چقد دوسش دارم اونم از سر دلسوزی قبول کرد من اینجوری حس میکردم که این عشق نیست دلسوزی تا همین یه ساعت پیش بهم پیام داد که من به همه گفتم باتو بهم زدم تو هم به کسی نگو وگرنه بیچارت میکنم باهام تاحالا اینجوری حرف نزده بود منم مطمعن شدم که یکیو داره ازش پرسیدم بهم گفت آره دیگه هیچوقت سراغم نیا هدفم ازینا این بود که بهتون بگم تجربه ی عشق عالیه ولی اینکه بخوای از یادش ببری خیلی سخته عشقای امروز عشقای قدیم نیست الان همه از هم تو یه مدت زده میشن و حوصلشون سر میره پی کسی باشین که عاشقتونه هر جوری هم که شده عاشقش بشین چون زندگی همینه من به دنبال تو و تو به دنبال دیگری

ناشناسسسسسسسس ir ۱۰:۲۷ - ۹۴/۰۵/۰۲
0
0

من هم بایک پسر اشنا شدم او مرا دوست داشت ولى من او را دوست نداشتم براى همین او از من گذشت مدت زمانى بود درکوچه وخیابان هم را میدیدیم ومن به مرور زمان عاشق او شدم ولى او مرا دوست ندارد هر شب تو فکرشم فکرش رو نمیتوانم از سرم بیرون کنم

Mmmmmm ir ۱۱:۴۸ - ۹۴/۰۵/۰۶
2
0

منم الان گرفتار ی عشق یکطرفه ام دارم نابود میشم

سپهر ir ۱۰:۳۴ - ۹۴/۰۵/۱۲
0
0

سلام دوستان عزیز. آدم وقتی این همه آدم رو میبینه که واسه هم وقت گذاشتنو دارن با هم به نوعی درددل می کنن و تجربیات هم رو در حد خودشون بیان می کنن که شاید بتونه مرهم و یا مصدع مشکلات احتمالی دیگران باشه . واقعا متحول می شه. این خودش عشقه. ممنون از زمانی که گذاشتید و البته مدیر سایت عزیز

ریحان ir ۰۵:۵۹ - ۹۴/۰۵/۱۷
0
0

منم از دو سال پیش افتادم توی همچین رابطه ایی که خیلی پیچیده است اما اگه بخوام تو یه جمله بگم همون عشق یه طرفه است من خیلی دوستش دارم و نمی تونم بدون اون نمی تونم ..خیلی دارم اذیت میشم هر شب گریه هرروز گریه.حتی نمی تونم فکرم رو متمرکز کنم روی درسم یه ماه دیگه دفاع پایان ناممه اما نمی تونم اصلا تمرکز کنم .خیلی اعصابم خورده اما در کنار همه ی اینا عاشق بودن خیلی حس عجیب و زیبایی در عین حال که قلب و روح آدم رو به درد میاره.و این رو هم بگم به نظر من هیچ آدمی الکی عاشق کسی نمیشه حتما اون طرف هم محبتی میکنه .مثل کاری که اون با من کرد و بعد به هزار بهانه ی الکی گفت ما نمی تونیم با هم باشیم...

حمید ir ۰۲:۰۴ - ۹۴/۰۵/۲۱
0
0

سلام..من چهارسال عاشق دختری شدم که به قول خودش هروقت منو میدیده پیش خودش میگفته کاش با به من پیشنهاد بده..اولین جلسه که با هم قرار گذاشتیم تا شرایط مالیمو گفتم گفت ن من تازه فارغ التحصیل شده بودم به خاطر عشقی که داشتم ازش خواهش کردم بمونه و پیش خودم گفتم میجنگم تا بدستش بیارم..الان چهار سال گذشته اما هربار یه چیز میگی گاهی میگی دوسم داره و گاهی میگه حسی بهم نداره وحالا میگه هیچوقت بهم عشقی نداشته اما میگه دوست نداره از کنارش برم ودوست داره تا اخر کنارش باشم..به نظر شما چه باید کنم؟ با توجه به اینکه میدونم فقط میخواد بمونم وعشقی نداره و فقط گاهی دوستم داره..

مجتبی ایزانلو ir ۰۷:۲۶ - ۹۴/۰۵/۲۸
2
3

تو رو خدا بس کنید .... تو رو خدا بس کنید دیگه نمی خوام متن های بی محتوا بخوانم فقط همین دیگه خسته ام از این همه چرت و پرت گفتن بعضی ها ... حرف عاشقانه خوبه با خاطرات تلختون ذهنم و بهم نریزین باشه من عاشقم عاشق کسی که همه ی وجودم رو حاضرم بدم فقط کافیه یه نگام کنه . خدایا خودت عاشق کردی پس چرا؟ امام زمانم ، ظهور نمی کنه نمی یاد تا به مردم این دیار بار دیگر بگه بسه هوس های شیطان را با عشق حقیقی به اشتباه نگرین ...

علی fi ۰۲:۵۶ - ۹۴/۰۵/۳۰
2
0

سلام وعرض ادب به همه عزیزان! بنده جوانی بیست چهار ساله هستم و متاهل و صاحب دوفرزند .فامیل و فرزندانم را خیلی دوست دارم وخیلی کوشش میکنم که مسئولیتهایم را به خوبی انجام دهم .عاشقی کسی بودم و در سن هفت سالگی عاشق او شدم و تا حال هیچ نتوانستم او را فراموش کنم ونتوانستم عشقم را برایش ابراز کنم دلیل اش این بود که آنها از خانواده پولدار بودند و ما خانواده متوسط. و زمانیکه میخواستم این عشق را ابراز کنم او ازدواج کردو حالا دو فرزند دارد .این درد مراخیلی عذاب میدهد و تحملش خیلی مشکل است این اواخر بعد از هژده سال برایش این موضوع را ابراز کردم .دوستان عزیز لطفا مرارهنمائی کنید چطور وی را فراموش کنم .در طول این مدت خیلی گوشه گیر شده ام و ازاجتماع نفرت دارم و تنهائی را دوست دارم و همیشه جگرخون و افسرده میباشم هر روشی را پیش گرفتم نتیجه نداد لطفا برایم دعا کنید و از شما عزیزآن خوآهش میکنم هیچگاه عاشق نشوید و اگر شدید کوشش کنید او را بدست بیاورید در غیر آن زنده گی تان نابود میشود ..

سعید ro ۱۰:۰۹ - ۹۴/۰۶/۰۳
0
1

سلام من سه ساله عاشق دخترخالمم اما اون یکی دیگرو دوس داره کم کم دارم فراموشش میکنم ولی بدونید فراموش کردن خیلی زمان میبره و داغونتون میکنه سعی کنید به روانپزشک مراجعه کنید خیلی موثره به ادم انرژی مثبت میده اینجوری زودتر فراموش میکنید

عاشق تنها ir ۱۱:۴۹ - ۹۴/۰۶/۰۳
0
0

سلام آدم مطمئن نشه که عاشق نمیشه . ولی وقتی عاشق میشه وهمه چی رو برا آینده برنامه ریزی کردی با عشقت وقتی همه قول وقرارا رو گذاشتی یهو برگرده بهت بگه تو لیاقت منو نداری وهرروز بیاد پیشت چه حسیه ؟هان؟ بگین دیگه؟ این عشق یطرفس؟ اگه کسیو نمیخوای پس زندگیشو سیاها نکن نذار دلبسته بشه بعدش بزنی زیر همه چی این اوج نامردیه بخدا نامردیه من دیگه حرفی ندارم من یه مردم ومردونه پای عشقم میمونم فقط روز قیامت منتظرم تا خدا ازاون ازم سوال کنه اونجاس که قیامت بپا کنم به امید اینکه همه عاشقا به عشقشون برسن آمین

AHORA ir ۰۵:۲۷ - ۹۴/۰۶/۰۳
1
0

هیچ وقت نسنجیده عاشق نشید چن چنان ضربه ای ب شمامیزنه ک جبران ناپذیر من خودم دارم باش دستو پنجه نرم میکنم

سوما ir ۰۲:۴۹ - ۹۴/۰۶/۰۴
2
0

من ی مدتیه عاشق شدم اونم بد جور خیلی هم دوسش دارم وقتی بهش گفتم دوسش دارم بهم گفت این ی احساس بچگانست گفتم کسی تو زندگیت هست باوجود اینکه میدونستم کسی رو نداره اما برای اینکه منو از سرش وا کنه گفت اره یکی تو قلبمه

111111 ir ۰۸:۴۷ - ۹۴/۰۶/۰۸
5
0

من دختری16 ساله ام که 4ساله است علاقه مند به یکی از پسرای فامیلمون شدم که 7سال از خودم بزرگتر بود .اما هیچی بهش نگفتم نمیدونین چقدر سخته 4سال کسی رو دوست داشته باشین ونفهمه.حالا فهمیدم که اصلا هیچ احساسی بهم نداره.آدم خیلی خجالتی هستم و روم نمیشه به مادر وپدرم بگم.اخه سنم خیلی کمه برای این حرفاانقدر دوسش دارم که حد نداره لطفا کمکم کنید

lina ir ۱۲:۳۵ - ۹۴/۰۶/۱۴
1
0

سلام دوستان گلم٬ به نظر من همه ی اینا دردا و سختی هایی که از شکست عشقی و ناکامی هاش میاد بخاطر این هست که این عشق و عاشقی ها مربوط به اولین بارهای عاشق شدن بوده زمانی که یه حس جدید و متفاوت به آدم دست میده حالا میخواد اون اولین نفر هرجور بوده باشه ٬ هرچی آدم بهتر از اون بیاد ما میگیم نه اون٬ در واقع میشه گفت دلمون واسه اون حس و حال تنگ شده ینی به درصد خیلی زیادی فرق نمیکنه که کی بوده اون عشقو عطش و دلتنگیو توی اون از دست رفته میبینیم در حالی که این حس خودمونه٬. بهش میگیم اولین عشق

آوا ir ۰۸:۲۶ - ۹۴/۰۶/۲۸
2
0

سلام به همگی , دوستان من یک مقاله علمی روانشناسی خوندم که پزشکان به عشق یکطرفه اصطلاحا بیماری پارانویا گفته و اصرار به خوااستن کسی که شمارا نمیخواهد و توهم علاقه متقابل را نوعی جنون عاشقی میدونن پس عزیزان با شناخت و خودآگاهی هر چه زودتر مسیر صحیح زندگی رو پیدا کنید

ناشناس ir ۰۸:۳۵ - ۹۴/۰۶/۲۸
3
0

پرنده ای که مال تو نباشه صدتا قفسم میسازی آخرش میپره همیشه میگن تجربه را بیاموز ولی تجربه نکن از منکه شش سال از عمرو زندگیمو پای یه عشق ناب و خالص ولی یکطرفه گذاشتم عبرت بگیرید عشق تو دلتون رو بخدا بسپارید و خودتون و زندگیتون رو نجات بدید

Unknown ir ۰۹:۴۹ - ۹۴/۰۶/۳۰
5
0

بدترین حسی که تو رابطه یه طرفه بهت دست میده اینه که بعد یه مدت به خودت میگی هیشکی دوستم نداره!شروع میکنی مثله بچه ها گریه کنی.واقعا حالم خرابه..حسابی مخم ریخته بهم با دوستام وقتی بیرونم یه لحظه وقتی اون طرف به ذهنم میاد دلم خالی میشه.گاهی حس میکنم از من تنها تر وجود نداره.قبل این که اون طرفو ببینم اصلا اینجوری نبودم.سنگدل بودم،مغرور بودم،هیچکسی برام مهم نبود ولی حالا...بیخیال ایشالله همه ی شماها به معشوقاتون برسید و تا آخر عمر خیرشو ببرید :)

پاسخ ها

.... ir ۰۱:۲۸ - ۹۴/۰۷/۰۹

دقیقا کاملا درکت میکنم

.... ir ۰۹:۲۴ - ۹۴/۰۷/۰۷
10
0

دوست عزیز عاشق شدن دست آدم نیست آدم یهو به خودش میاد میبینه که عاشق شده خود من عاشق کسی شدم که خیلی کثیفه اول که عاشقش شدم فکر میکردم خیلی خوبه اما حالا روز به روز از کار های کثیف الان و گزشتش با خبر میشم اما من مغرور تر از این ها هستم که بخوام به خاطر این عشق یک طرفه آینده ام رو تباه کنم من سعی میکنم هیچوقت نفهمه که عاشقش هستم چون حتی اگر عاشقم بشه بازم نمی خوامش چون خیلی کثیفه و لیاقت عشق پاک مقدس من رو نداره من فراموشش میکنم بدون این که به غرورم لطمه ای وارد بشه

ملیحه ir ۰۵:۰۵ - ۹۴/۰۷/۲۵
3
0

هرجا خدا باشه: غیرممکن میتونه ممکن بشه.

نسیم ir ۰۷:۱۱ - ۹۴/۰۷/۲۵
1
0

من نزدیک 2 ماهه به قصد ازدواج با کسی اشنا شدم... 2 بار همو دیدیم...پسر فوق العاده جذاب و فهمیده ای هست...من خیلی از شخصیت و ظاهرش خوشم اومد اما اون از من خوشش نیومده...به خاطر ظاهرم....چون تقریبا لاغر اندام هستم البته نه خیلی...قدم 161 و وزنم 53 هست...اما ایدا ال ایشون تپل هست...از تظر تخصیلی من از ایشون بالاترم و خانوادگی یکسانیم...وقتی متوجه شدم به دلش ننشستم...با اینکه خیلی خوشم اومده بود ازش خودم رابطه رو کات کردم...تا جون داشتمم گریه کردم....اما غرورم رو نذاشتم بشکنه

پاسخ ها

.... ir ۰۱:۵۴ - ۹۴/۰۷/۲۶

کارت درست بود لایک

Tara es ۱۱:۲۰ - ۹۴/۰۸/۰۱
0
1

سلام من یه جایی خوندم که نوشته بود عشق ی ک به جنس مخالف داریم منشا ش مجازات خداوند بر ماست .... در واقع خدا مار با عشق مجازات میکنه .... پس هیچ عشق دو طرفه ای وجود نداره .... درست میگم ؟

پاسخ ها

.... ir ۰۸:۲۵ - ۹۴/۰۹/۰۳

خدا خیلی مهربون تر از این هاست که بخواد بنده هاش رو اینجور عذاب بده من کاملا مخالفم

حسین.مریم.ای خدا ir ۰۱:۳۵ - ۹۴/۰۸/۰۲
0
7

حرفی ندارم فقط خیلی داغونم خدا خیلی

a ir ۰۹:۲۳ - ۹۴/۰۸/۰۸
0
0

سخته فراموش کردن عشق.خیلی سخته.حتی تا مرز جان دادن فراموش نمیشه.منم عاشق کسی بودم.رفت از کنارم.الان فقط برای سلامتیش وموفقیتش دعا میکنم.

f h ir ۰۸:۰۵ - ۹۴/۰۸/۱۸
1
0

کسی که عشق میفهمه میدونه که عشق تکرار نمیشه .. اگر بعد از عشقت کنار بهترین آدم دنیا هم باشی بازم دلت پیش عشقته .. اینا حرفه مفته که دوباره عاشق میشی و فراموش میکنی. اون که فراموش میکنه عاشق نبوده . هوس بوده . من به خاطر دخالت دیگران به عشقم نرسیدم الان هردومون نابود شدیم ... هیچ کدوم زندگی نمیکنیم . فقط داریم ادای زندگی کردن را در میاریم ... عشق مقدسه .. نباید به بازیش گرفت .. نمیتونید نظر ندید ولی بدونید فقط یکبار آدم عاشق میشه . و فقط یک نفر به ادم میتونه آرامش بده و دوسش دارم هاشو باور میشه کرد ... بقیه ازدواجا کشکه ..

G ir ۱۲:۲۰ - ۹۴/۰۸/۲۵
0
0

من خودم عاشق شدم وبه عشقم رسیدم ولی انتظار نداشتم که بعد گذشت چند سال ازش متنفر بشم پس خودتونو اذیت نکنین نرسیدن بهتر از رسیدنه

فرناز ir ۰۲:۳۶ - ۹۴/۰۸/۲۷
0
0

اوف عشق یک طرفه خیلی چیز سختیه دردآوره من الان پیش دانشگاهی هستمو متاسفانه درحال عذاب دیدن ازهمین عوامل احساسی شخصی رو که بهش علاقه مندم منو در حد معمول دوست داره ولی نه به اندازه خودم و بهتره بگم کوچک ترین فکری هم به من نمیکنه این ینوع مرگ خاموشه ......

م ir ۱۰:۴۵ - ۹۴/۰۸/۲۷
0
0

چرا؟

یه دختر ir ۱۱:۵۱ - ۹۴/۰۸/۳۰
0
1

من عاشق کسی هستم ولی نمیدونم اون بهم علاقه داره یا نه می خوام فراموشش کنم باید چی کار کنم

ریحانه ir ۱۰:۵۱ - ۹۴/۰۹/۰۱
1
0

نمیشه... واقعا رها کردن کسی که بی نهایت دوسش داری کار اسونیه؟؟؟نه نیست اصلا نیست... تا اخر عمر دیگه کسی مثل اون نمیشه... هیشکی.

مریم ir ۰۵:۴۳ - ۹۴/۰۹/۰۲
0
1

باسلام خدمت دوستان عزیز من 25 ساله هستم نمیخوام خودمو تعریف کنم ولی تابحال تودانشگاه یا تومهمانی یا جاهای مختلف خواستگار وعاشق سینه چاک زیاد داشتم از اونجایی که عادت به صحبت کردن با غریبه ها رو ندارم واز بچگی عدم ارتباط باپسر های غریبه روگوشزد کردن رفتار خاصی دارم که نمیتونم باکسی حرف بزنم تازگیا البته سه ساله که از نگاهها رفتارهای یه اقا پسری فهمیدم که به من علاقه داره این اقا پسره تومحلمون یه مغازه داره که گهگداری هم دیگه رومیبینیم شاید یکی بپرسه بگه حرف نزده ازکجا فهمیدی اخه اینا یه خانواده ای هستن که خیلی مغرورن به کسی محل نمیدن ولی موقعی که ای که منومیدید انگار برق سه فاز میگرفتش تا یه ماهی وضعیت اینطور بود دیگه اونقدر این رفتارهای نابجارو تکرار کرد که من بیچاره رو گرفتار خودش کرد منم غیر مستقیم بخاطر اینکه علاقه خودموبهش ابراز کم صبح از جلوی مغازه رد میشدمو نگاهاپها بهم گره میخورد ولی الان دیگه خیلی بی اهمیتی میکنه به نظر شما درسته که ادم بااحساسات یه دختر اونم سه سال بازی کنه دوستان خواهشا نظربدن

پاسخ ها

.... ir ۰۸:۱۷ - ۹۴/۰۹/۰۳

عزیزم من هم باهات موافقم نباید با احساست یک دختر بازی کرد من خودم دخترم درکت میکنم اما اگه حدسی که زدی حقیقت داشته باشه و عاشقت باشه نمیتونه نسبت بهت بی اهمیت باشه اما بعضی وقتا توی عشق و عاشقی پیش میاد که همچین اتفاقی بیفته طرف وقتی نمیدونه که دوستش داری سعی در فراموش کردن و بی اهمیتی به طرف میکنه در ضمن تو هم هر چه قدر بی اهمیت باشی بیشتر نسبت بهت کشش پیدا میکنه این ها عقیده من بود برات آرزوی خوشبختی میکنم.

.... ir ۰۸:۱۸ - ۹۴/۰۹/۰۳
0
0

عزیزم من هم باهات موافقم نباید با احساست یک دختر بازی کرد من خودم دخترم درکت میکنم اما اگه حدسی که زدی حقیقت داشته باشه و عاشقت باشه نمیتونه نسبت بهت بی اهمیت باشه اما بعضی وقتا توی عشق و عاشقی پیش میاد که همچین اتفاقی بیفته طرف وقتی نمیدونه که دوستش داری سعی در فراموش کردن و بی اهمیتی به طرف میکنه در ضمن تو هم هر چه قدر بی اهمیت باشی بیشتر نسبت بهت کشش پیدا میکنه این ها عقیده من بود مریم جان برات آرزوی خوشبختی میکنم.

.... ir ۰۸:۲۱ - ۹۴/۰۹/۰۳
0
0

عشق من منو بچه میدونه هه شما بگید چیکار کنم

بهار ir ۰۸:۰۳ - ۹۴/۰۹/۰۶
0
0

سلام. من یکی دوساله عاشق معلم کلاس زبانم شدم. یه روز آی دی لاین اون رو پیدا کردم و رفتم به دوستم گفتم که بره بهش بگه من دوسش دارم. دوستم گفت که بهار دوستون داره. اون اولش جواب نداد اما بعدش گفت که به بهار بگین منو فراموش کنه. الان خیلی داغونم. چیکار کنم؟ نمیتونم از کلاس زبانم دور شم تا فراموشش کنم. چیکار کنم. یکی کمکم کنه. نمیتونم ازش دل بکنم.

محمد ir ۱۰:۵۹ - ۹۴/۰۹/۰۶
0
0

من از عشق و عاشقی حالم بهم میخوره.بیشتر از طرف دخترها.دخترها تو این زمونه بیشتر از عشق دنبال کسی میگردن که تو فامیل پز بدن.

نوشتن يک نظر

    پیغام شما :
نام :
آدرس ايميل :
لينک :
کلمه امنیتی :