www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

رابطه علاقه زوجین با فرم خوابیدن آنها در کنار یکدیگر

عوامل متعددی در روابط بین افراد تأثیر دارد. از جمله در رابطه زن و مرد (چه ازدواج و ...) یک سری مسائلی بی اهمیّت شمرده می شود، در حالی که همین مسائل، جزئی از زبان عشق است. یکی از آنها طرز خوابیدن دو نفر است که کاملاً حد و اندازه علاقه دو نفر را به هم نمایان می کند.

در واقع اینکه دو نفر یکدیگر را در آغوش بگیرند و یا به آرامی در کنار هم بخوابند، خود باعث ترمیم و بهبود روابط بین آنها می شود. در مقابل عواملی چون، خرو پف و دندان ساییدن در خواب، موجب سلب آرامش نفر مقابل و مشکلات بعدی می شود و در آخر بدون اینکه عمداً این کار را بکنید، طرف شما فکر می کند که از قصد اینکار را می کنید تا وی را آزار دهید، در حالی که شما واقعاً خواب هستید!

در اینجا به حالاتی از نحوه خوابیدن دو نفر کنار هم اشاره می کنیم، امّا قبل از خواندن این مقوله، یادآور می شویم که اگر شما دقیقاً با این روشها نمی خوابید دلیل بر وجود مشکل در روابطتتان نیست، به یاد داشته باشید هیچ چیز مطلق خوب یا بد نیست و نحوه ی خوابیدن یک چیز شخصی و از روی عادت است.

در آغوش هم خوابیدن: خوابیدن در حالی که نفر مقابل شما را از پشت شما در آغوش گرفته و دستانش را به دور شما انداخته، در این حالت وابستگی و نزدیکی کاملاً بین دو نفر نمایان است، البته لازم به ذکر است این وضعیت بیشتر مخصوص زوج های جوان و اوایل ازدواج است.  این نزدیکی جسم و چسبیدن کامل جسم به یکدیگر، سبب افزایش امنیت و کاهش استرس بین دو نفر می شود.

به نرمی در آغوش گرفتن : این حالت تقریباً شبیه وضعیت قبل است با این تفاوت که تماس زن و شوهر تنها در ناحیه های دست، زانو و پاها به همدیگر است که بیشتر در زوجهایی دیده می شود که 5 تا 6 سال از ازدواجشان می گذرد، در این حالت نیز هنوز امنیت حس می شود.

در آغوش خوابیدن مثل ماه عسل: در این حالت همانطور که از اسمش پیداست صورت دو طرف رو به هم است و تمام بدن از گونه تا نوک پا کاملاً به همدیگر چسبیده و حسّ نزدیکی و وابستگی از نحوه ی خوابیدن آنها موج می زند، به نوعی که هر دوطرف ناخودآگاه به این حالت رو می آورند. معمولاً بعد از نزدیکی دو نفر این طور می خوابند، اگر بعد از گذشت سالها از ازدواج باز هم این حالت ادامه یافت، نشان دهنده ی این است که هر دونفر از ته دل وابسته یکدیگر هستند و درجه عشقشان به همان اندازه ی اول ازدواج است.

خوابیدن شاهانه: اینکه نفر مقابل به پشت بخوابد در حالی که صورتش رو به سقف است به طوری که برتری خود را نشان دهد و زن به روی شانه های او تکیه دهد و در این بین زن وابستگی و تواضع خود را نسبت به عشقش نشان می دهد. این طرز خوابیدن نشان دهنده ی تعّهد و اطمینان بین این دو نفر است. در این حالت ممکن است سر زن به روی سینه ی مرد باشد که بیشتر در مورد زنهای جوان و مردهای مسن دیده می شود.

حالت بودایی: در این حالت هر دو نفر پشت به هم خوابیده امّا هنوز از پشت نیز به همدیگر چسبیدند! در این حالت شاید در دید اول، عدم تعلق و وابستگی دو نفر برداشت شود، امّا این به معنای این است که هنوز آنها تمایل زیادی برای سکس و تماس با هم دارند.

به هم چسبیدن پا: بیشتر بین زوجینیست که با یکدیگر بحث و اختلاف داشتند، به نوعی می خواهند بگویند که با هم مشکل دارند، امّا چسبیدن پا بازهم نشانه ی مثبتیست، بدان معنی که همه چیز مثل قبل است با این تفاوت که هر دو هنوز به یاد بحث و اختلاف هم هستند!

جدا از هم: در این حالت زن و شوهر کاملاً از هم جدا خوابیده، بطوریکه یک نفر طرف راست تخت و دیگری پشت به دیگری و آن طرف می خوابد. در این حالت هیچ تماس بین دو نفر نیست، شاید در نگاه اوّل این طرز خوابیدن منفی باشد، امّا در نگاهی دیگر می توان چنین برداشت کرد که هر دوی آنها دوست دارند طرف مقابل راحت بخوابد و از فضای انحصاری تخت خود استفاده کند. چرا که شاید یکی عادت دارد بالش را بغل کند و دیگری چمپاته بخوابد، یا اینکه طرف مقابل آنقدر باز و راحت می خوابد که خود احتیاج به یک تخت دو نفره دارد! بنابراین این طور خوابیدن ازطرفی نوعی ملاحظه کاری و از طرف دیگر نوعی راحت کردن خود از دیگری و داشتن خوابی راحت است!

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات ازدواج و خانواده
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

محمد ir ۰۵:۳۶ - ۸۹/۰۱/۲۱
5
6

مطلب به جا وزیبایی بود .با توجه به اینکه در کشور ما دختر ها و پسر ها مشغول روابطی هستند که اکثرا به دلیل نیاز جنسی و عطش اونها در این زمینست و آمار طلاقهای عاطفی رو به رشده خواندن اون رو به دوستانم توصیه می کنم.

ساحل ir ۰۵:۵۲ - ۸۹/۰۱/۲۱
11
5

پس اینجور که بوش میاد زوجهایی که اختلاف دارن روی سرشون میخوابن و پاها رو به سقف ..چون تو مقاله همه جور خواب رو مهر تایید علاقه به هم دونستین

مهدی ir ۰۸:۵۲ - ۸۹/۰۱/۲۱
6
8

پس نتیجه میگیریم که هر طور بخواییم دوستش داریم و دوستمون داره. جالب بود!

فریناز ir ۱۲:۱۱ - ۸۹/۰۱/۲۲
4
8

مقاله جالبی بود ولی مطمئنم باعث اختلاف تو زندگی زن و شوهرها می شه

علیرضا ir ۰۸:۲۸ - ۸۹/۰۱/۲۲
5
5

سلام ممنون از مقاله جالبتون

بازرگان مدیسه ir ۰۸:۳۳ - ۸۹/۰۱/۲۲
5
2

مقاله جالبی بود.واقعا هم همین طوره.ارتباط مثبت و خوب در همه ابعاد زندگی زن و شوهر هست حتی در طرز خوابیدن اونها.موفق باشید. http://madisehco.blogfa.com/Profile

چکاوک ir ۱۰:۲۲ - ۸۹/۰۱/۲۲
4
2

سلام چقد خوب بود من ازدواج نکردم ولی دوس دارم وقتی زدواج کردم سرمو رو شونه همسرم( مهدی که همین روزا ازدواج میکنیم و همسرم خواهد شد) بذارم و بخوابم( روش شاهانه) همیشه دوس داشتم و دارم اینطور بخوابم ولی باور کنین نمیدونستم نشانه تواضع و ابستگی و تعهد و اططمینانه چون من کاملا تمام این موارد رو توی رابطمون داریم یعنی وابستگی تهعد و اطمینان و فروتنی، موفق باشید

ولگرد ir ۱۰:۳۴ - ۸۹/۰۱/۲۲
6
3

زوجهایی که اختلاف دارن اصلا لزومی نداره کنار هم بخوابن ساحل جان

الهه ir ۱۰:۴۸ - ۸۹/۰۱/۲۲
4
3

از بین این همه مدل که ذکر شده ما ایرانی ها مجبوریم عکسی را انتخاب کنیم که جدا از هم باشن ، نکنه شئونات ... زیر پا گذاشته بشه. کاش ما ایرانی ها هم میتونستیم طبیعی زندگی کنیم. طبیعی مطلب بنویسیم، طبیعی فیلم بازی کنیم ....خدا کنه نسلهای آینده بتونن طبیعی باشن و همش سانسور نباشه و فرهنگ تغییر کنه . اون موقع چقدر به دوره ما خواهند خندید و چقدر دلشون برای ما خواهد سوخت

مهراوه ir ۱۱:۰۹ - ۸۹/۰۱/۲۲
7
1

سلام الهی همه چی بستگی به احساس دو طرف نسبت به هم داره

متاهل ir ۱۱:۲۳ - ۸۹/۰۱/۲۲
3
3

اکثر زوجین از تختخواب دو نفره متنفرن ! چرا ؟ برای این که خوابیدن یکی از حیطه های شخصی هرکسیه و همه دوست دارن آرامش کامل داشته باشن ، باور نمی کنید از زوجهایی که دو سه ساله ازدواج کردن بپرسین ! زندگی دو نفره که همش سکس نیست تا دو نفر مدام تو بغل هم باشن ! مدیسه خان چقدر بهت بگم تو مسائلی که تجربه نداری اظهار فضل نکن !

چنگیز خان مغول ir ۰۱:۱۸ - ۸۹/۰۱/۲۲
0
5

حالم ازت بهم می خوره مدیسه

دوست مدیسه ir ۰۱:۲۱ - ۸۹/۰۱/۲۲
1
2

سلام به بر و بچزز!من هم کلاسی این مدیسه جون هستم.این مدیسه جان ما یک پسر آقا درس خون و...دیگه چی بگم؟وبش رو خودش اون بالا گذاشته دیگه..ای قربونش بره محسن جون!خلاصه این مدیسه شدیدا قصد ازدواج داره منتهی بنده خدا روش نمی شه.خودتون هم می دونید که پسر کم شده.دخترخانم های مجرد این کامنت م رو بخونند.من اهل نت و وبگردی اصلا نیستم منتهی یکی از بچه ها گفت اینجا پاتوف رفیقمون سجاده.بای بای.

دکتر ترانه جوانبخت ir ۰۱:۲۲ - ۸۹/۰۱/۲۲
0
3

تبریک می گم آقای مدیسه برای وب جدیتون.امیدوارم موفق باشید.

ریحانه ir ۰۱:۵۳ - ۸۹/۰۱/۲۲
3
1

واقعا مطلب توپی بود . ما همه طورشو داشتیم ولی بیشتر همه که از همه شیرین ترم هست حالت اوله .خیلی شیرینه و امیرمم خیلی دوست داره . بازم مرسی

makhmal ir ۰۵:۱۶ - ۸۹/۰۱/۲۲
0
2

maskhareha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یک ایرانی ir ۰۱:۳۹ - ۸۹/۰۱/۲۳
1
1

مدیسه باز هم از طرف خودش برای خودش نظر نوشت و از خودش تقدیر کرد بابا دست بردار

سحر ir ۰۸:۴۴ - ۸۹/۰۱/۲۳
5
2

کی میگه متاهل ها از تخت دو نفره متنفرن؟من بعد دو سال و نیم از ازدواج اگر بغل همسرم نخوابم یا خوابم نمیبره یا کابوس میبینم تمام سختی های روز رو هم به امید آخر شب که سرم رو تو بازو و سینش قایم کنم میگذرونم برای من تمام آرامش دنیا تو سینه ی همسرمه و این هیچ ربطی به سکس نداره اصلا بغل یه چیزه سکس یه چیز دیگه مثل اینه که بگی هر بوسه ای برای سکسه که همه میدونن این طور نیس

persianmen ir ۱۱:۰۳ - ۸۹/۰۱/۲۳
0
1

من جدیدا از مدیسه داره خوشم میاد واقعا همه چیز میدونه .. هیچکس اونو دوست نداره

مرجان ir ۱۱:۴۸ - ۸۹/۰۱/۲۳
1
5

من با متاهل موافقم و تعجب می کنم از سحر خانم که حتما" سرش باید روی سینه و بازوهای همسرش باشه ! پس اون بنده خدا تا صبح باید مثل مادر بچه داری کنه ! در ضمن وقتی انسان می خوابه نفسش بوی خوبی نداره و یا ممکنه بصورت غیر ارادی ازش بادی خارج بشه و یا وقتی صبح بلند میشه صورتش حالت خوبی نداره پس چرا باید دو نفر تا صبح تو همدیگه بلولن و موارد بالا رو تحمل کنن ؟

شهنام ir ۰۱:۳۲ - ۸۹/۰۱/۲۴
3
0

سلام دوستان من هم با نظر ریحانه موافقم..........................

اسفندیار ir ۰۳:۲۲ - ۸۹/۰۱/۲۴
1
2

کاملا با نظر مرجان موافقم، موقع خواب و به خصوص صبح بعد از بیدار شدن، نفس آدم بوی بسیار بدی میده که خودش هم نمیتونه تحمل کنه، چه برسه به کسی که کنارش خوابیده، اصلا درست نیست که ۲ نفر تا صبح توی بغل هم بخوابن ، اول شب که میرن تو تخت، مشکلی نیست که کمی همدیگر رو بغل کنن، ولی بعدش هر کی فضای خودش رو لازم داره.

قاضی ir ۰۷:۲۳ - ۸۹/۰۱/۲۴
6
1

اول اینکه بنده متاهلم و حالت اول را خیلی دوست دارم ضمنا" چند نفر از دوستان چنان توجیه و تفسیر کردند که بیا و ببین که نمیدونم نفسش بوی خوبی نداره و و ازش باد خارج بشه و و و نمیدونم بچه داری بکنه وو ... جدا متاسفم مگرشما ها میتونید همیشه دریک حالت بمانید . آقاجان اون ابتدای هم آغوشیه بعداز اینکه طرفین به اون آرامش اولیه از هم آغوشی رسیدند هرکی برای خودش میخوابه . بابا چه قدر سخت میگیرید . کامنت گذاشتن فقط به این معنا نیست که با هم بجنگید یعنی اگر نظری دارید که تکمیل کننده مقاله است عنوان کنید . گاهی اوقات آدم متاسف میشه بعضی از کامنت ها را میخونه به خصوص مطالب آقای دوست مدیسه ....منظورتون از این کارها چیه ؟ اگر واقعا توان اظهار نظر نداری کامنت چرت و پرت نگذار

yeganeh ir ۱۰:۴۰ - ۸۹/۰۱/۲۴
5
0

من مدتهاست که مقاله های سایت مردمان رو میخونم ولی نظر نمیدم ولی اکثر نظرات رو میخونم و در اکثر موارد به این نتیجه رسیدم که بدون اعتدال و کمی نظم هیچ زندگی مشترکی دوام یا ثبات نداره با نظر قاضی کاملا موافقم چون کاملا با اصل دموکراسی سازگاره

مهران ir ۰۱:۰۶ - ۸۹/۰۱/۲۴
3
2

مدیسه عقل کل ایران چرا نظری نمیدی. می ترسی نظر بدی حالتو بگیرم.

اقدس ir ۰۱:۱۹ - ۸۹/۰۱/۲۴
0
2

وای مرجان گل گفتی ، شوهر من اینگار کمپرسور آپاراتیه تا صبح یه ریز ازش باد خارج میشه !من چه گناهی کردم باید صدا و بدتر از اون بوشو تحمل کنم ؟

مریم ir ۰۸:۱۵ - ۸۹/۰۱/۲۴
3
0

ظاهرا مرجان فکر میکنه دو نفر مثل چوب تا صبح کنار هم میخوابن! سحر جان چقدر خوبه که حس به این قشنگی داری ...وقاضی هم با نظراتش کاملا موافقم

سپیده ir ۰۱:۰۸ - ۸۹/۰۱/۲۵
5
0

سلام . من 5 ماهه که ازدواج کردم و خیلی همدیگرو دوست داریم . ولی هر دومون دوست داریم موقع خواب اون یکی راحت و بی دغدغه باشه . وقتی آدم یک عمر قراره در کنار کسی باشه بهتره که طرف مقابل یا خودش همش معذب نباشه . آدما توی شرایطهای متفاوت می تونن دوست داشنتشون رو با بغل کردن یا کلمات ابراز کنن ولی در کل دو نفر باید هردوشون در کنار هم راحت باشن و آرامش داشته باشند و همدیگر رو درک کنند و احترام بذارند . این چیزاست که زندگی رو لذت بخش می کنه و عشق رو دائمی می کنه .

زری ir ۰۶:۱۷ - ۸۹/۰۱/۲۵
1
2

با سلام. با نظرات قاضی کاملا موافقم. منم همیشه نظرات رو میخونم اما از بس همه میخوان فقط حال همو بگیرن ترجیح می دم نظر ندم. خجالت داره. اون که مملکتو به این روز انداخته خودمونیم.

مهربان ir ۰۶:۱۹ - ۸۹/۰۱/۲۵
1
0

اگه کسی دندونای سالمی داشته باشه صد روزم که بخوابه دهنش بو نمیده یه دوا درمونی چیزی بکنین.چه فلسفه بافی میکنید. اقدس جان اگه یه کم چای و زنجفیل به همسرت بدی مشکلت حل میشه. این مدیریت زن خونست.

رکسانا ir ۱۰:۰۶ - ۸۹/۰۱/۲۵
4
0

مدل شاهانه و ماه عسلش خیلی باحاله ولی گو شوهر که باهاش این مدلی بخوابی؟؟؟!!!!!

بهزاد ir ۱۰:۳۱ - ۸۹/۰۱/۲۵
2
0

مرجان خانم شاید همسر شما اینجوری باشن، نه؟ شبه مسواک بزنید، اگر از ته قلب طرفت رو دوست داشته باشی دیگه مثل بچه بش نگاه نمی کنی و از بغل کردنش لذت می بری

احمدی ir ۰۹:۲۹ - ۸۹/۰۱/۲۶
0
1

سلام به همه. با تشکر از مدیر این هفته نامه. خیلی مطالبتون جالب بود خیلی خیلی خوب بود متشکرم. از بچه های این جا میخوام یک سر به این وبلاگ هم بزنن. با تشکر http://sherkateasbesabz.parsiblog.com/

دریا ir ۰۹:۳۸ - ۸۹/۰۱/۲۶
2
0

سلام . روز همه به خیر ! من مقاله رو خوندم. میشه گفت جالب بود . فکر میکنم اگر زن و شوهر با هم اختلاف داشته باشند این ارتباط خوابیدن و در آغوش گرفتن هم هست که در این لحظه موجب رفع تمام این دلگیریها خواهد شد. آغوش گرفتن یکدیگر آرامش به هر دو طرف میده ( البته به طرف مقابل بستگی داره ) من که نتونستم به این آرامش دست پیدا کنم . اما از کسانی که این لحظه ها رو دارند میخوام که قدرشو بدونند و با دید مثبت و عاطفی نگاه کنند ... ممنون

موج ir ۱۰:۴۳ - ۸۹/۰۱/۲۶
0
0

دریا جان محبت کن بیشتر توضیح بده ببینیم جریان از چه قرار بوده که شما به آرامش نرسیدی ؟

امید ir ۰۲:۰۷ - ۸۹/۰۱/۲۶
0
2

نظر های اقدس و مهربان را که خوانده حدود 5 دقیقه خندیدم - خیلی خیلی از مدیریت سایت تشکر میکنم مدتی بود اینقدر نخندیده بودم . درضمن بیاید با کلمات زیبابیشتر همدیگرو شاد کنیم موافقید

fari_z ir ۰۵:۴۴ - ۸۹/۰۱/۲۶
1
0

به نظر من فاصله باید رعایت بشه و هر کس حد خودش را باید بدونه چرا که تختخواب دونفره است

سحرناز ir ۰۸:۴۶ - ۸۹/۰۱/۲۷
4
0

بابا ما مجردا گناه داریما یه دعایی هم واسه ما کنید مردیم از تنهایی .... ولی اگه قرار باشه شوهر منم مث شوهر اقدس باشه می خوام صد سال سیاه تنها بخوابم با نظر امیدم موافقم .

arsham ir ۰۶:۲۴ - ۸۹/۰۱/۲۷
0
0

سلام همتون دوست دارم الهه جان گفتی ... واقعا

ghazal ir ۰۵:۵۷ - ۸۹/۰۱/۲۸
2
1

واسه اولین بار بود که این سایت رو مطالعه کردم و نظرات جالب بود.فقط آرزو میکنم روزی برسه که همه لایق عشق باشیم و قدر لحظه های در کنار هم بودن رو بدونیم.

سودابه ir ۱۱:۰۳ - ۸۹/۰۱/۲۹
1
0

سلام.کاملا با نظر مرجان جان جان موافقم.من 13 سال ازدواج کردم و تجربه عشق کامل رو دارم اما به هم چسپیدن همیشه خوب نیست.و مهمتر اینکه خانوما توجه کنید خواهش میکنم: آقایون دوست دارن اول یکم تو بغلشون بخوابی بعد ولشون کنی تا راحت تا صبح بخوابن.در ضمن اینکه آدم شبها بلند بشه اگه همسرش تشنه هست بهش آب بده یا روش رو بپوشونه و غیره نشانه عشقه همه زندگی که love ترکوندن نیست که ای بابا....

mas ir ۰۸:۵۷ - ۸۹/۰۱/۲۹
0
1

salam,,be nazare man en khabidanhaye rahat male kesani hast ke bacheh nadarand,,vaghti bache bashe dige dast ke nago pamonam ham be ham nemirese

ب ا ز ر گ ا ن م د ی س ه ir ۱۰:۲۷ - ۸۹/۰۱/۳۱
1
0

سلام به دوست عزیزم مدیسه. من به محض خواندن مطلبت برات دعا کردم. اینو بگم هیچ وقت حسرت نخور هیچ وقت عجله نکن واسه ازدواج. هنوز 23 ساله ای. خیلی جا داری. تا باشه زندگی 2 نفره داشته باشی اما زنت اهل نباشه و واقعا عاشقت نباشه . پس عجله نکن دیر نمیشه با درنگ و صبر میتونی به خواستت برسی. موفق باشیhttp://sherkateasbesabz.parsiblog.com/

ستایش ir ۰۶:۵۶ - ۸۹/۰۱/۳۱
3
2

لطفا بگید ما که ازدواج نکردیم چطور بخوابیم

لیدی ir ۰۳:۳۰ - ۸۹/۰۲/۰۱
1
0

بابا مدیسه جون هرکسی که دوسش داری بیا دست از این حرفات بردار بسه دیگه همه دستتو خوندن داداش

الفی ir ۰۳:۳۶ - ۸۹/۰۲/۰۱
1
1

راستی تکلیف ما دخترهایی که تا قبل از اردواج با نامزدمون نمی خوابیم چیه ؟اگه مثل شوهر اقدس جون باشه از کجا بفهمیم که آقا تا صبح چه شیرین کاریهایی از خودش درمیاره؟گاز افشانی و... وای خدا امیدوارم شوهر من اینجوری نباشه

الهه ir ۱۰:۴۱ - ۸۹/۰۲/۰۱
0
0

سلام به همه من اولین باره که به این سایت سر میزنم با قاضی هم نظرم.

نادر عاشق ir ۰۱:۱۴ - ۸۹/۰۲/۰۵
3
1

سلام به همگی من بار اول که میام تو این سایت مطالبتون عالی در ضمن من عاشق زنم هستم اما موقع خواب فقط و فقط آرامش و آسایش همسرم برام مهمه

artin ir ۱۱:۴۵ - ۸۹/۰۲/۰۵
1
0

مطلبتون جالب بود اما وقتی خسته ای و مشکل داری یادت نمیاد چطور بخوابی (مدیسه جون تاریخ مصرفت تموم شده)

andranik ir ۰۲:۰۵ - ۸۹/۰۲/۰۷
0
0

jalebesh bara man inja bod ke dar hame hali hamdigaro dost dashtan D: khaste nabashid vaghean

سارینا ir ۱۱:۱۲ - ۸۹/۰۲/۰۸
0
0

ای ول بابا شماها چقد باحالین کلی خندیدم اقدس جون امیدوارم مشکلت زودتر حل بشه

زحا ir ۰۳:۰۱ - ۸۹/۰۲/۲۹
0
0

کامنتا از مطلب جالب تر بود.من اولین بار که نظر میدم آخه واقعا خندیدم.... فقط می خوام بدونم ما مجردا چجور باید بخوابیم؟

رضا ir ۰۷:۳۰ - ۸۹/۰۲/۳۰
2
2

به نظر من مجردا بهتره تا اطلاع ثانوی بیدار بمونن

mona ir ۱۰:۳۰ - ۸۹/۰۳/۰۳
0
0

koli lkhandidaaaaam! man ke 2 mah dige motahel misham,faghat 2 mah nemikhabam :-DDDDDDDDDDDDDDDDD

محمود ir ۰۴:۴۵ - ۸۹/۰۳/۱۱
0
5

زن ومردبایدجداازهم بخوابن تا در هنگام سکس برای هم تازگی بیشتری داشته باشند و لذت بیشتری ببرند

گلی ir ۰۶:۰۴ - ۸۹/۰۳/۱۲
5
0

آقای محمود اگه فقط برای سکس میخوای همسرتو درآغوش بگیری منتظرباش که یه روز رفتنشو ببینی

آل ir ۰۲:۵۴ - ۸۹/۰۳/۱۹
0
0

با سلام.من اولین باره تو این سایت میام.نظرات از خود مطلب باحالتر بودن.خیلی خندیدم مخصوصا بعد از خوندن نظر خانم اقدس .

المیرا ir ۰۵:۰۶ - ۸۹/۰۳/۲۹
0
0

به نظر من نظراتی که در این سایت مطرح شده خیلی کلیه. این که دو نفر بهتره چطور بخوابند تا لذت بیشتری ببرند به روحیه خود افراد مربوط میشه و نمیشه که یه نظریه کلی داد تا همه برای ثابت کردن عشقشون به هم اون اصول رو رعایت کنند. راستش برای من که اینجوریه!

سپیده ir ۰۷:۲۰ - ۸۹/۰۴/۱۵
1
1

از حرف رضا و مخصوصا اقدس کلی خندم گرفت . مرسی پس ما باید همچنان بیدار بمونیم تا صبح دولتمون بدمه!!!!

farzane ir ۰۲:۲۵ - ۸۹/۰۴/۱۷
0
0

سلام ، کلی خندیدم واسه کامنت ها و از یاداوری امید ممنون که همدیگر رو با کلمات قشنگ تعریف کنیم حتا اگه ... . اینم یه جور ش هست اقدس جون :) به نظرم یکم سخته که یک نفر در هر شرایطی از بقلت جم نخوره ادما نیاز یه آزادی دارن حتا تو خواب . کنار هم بودن همیشه لذت بخش ( الیته فکر می کنم ) البته انگار برا من شبی وجود نداره و باید بیدار بمونم :( خدا بیا منو بغل کن ، رو زمینت حتا موقع خوابم تنهام :((( همیشه شاد باشین :)

یسنا ir ۰۹:۱۶ - ۸۹/۰۶/۱۳
0
0

همه به جای اینکه برای مقاله نظر بدن برای نظرات نفر دیگه انتقاد کردن.مطالب جالبی بود.امیدوارم روزی برسه که همه این مجردا با خیال راحت بخوابن.آخه انگار با این نظرا تا مجردی حق خواب ندارن.البته یه خواب خوب نه اینکه مجبور بشن بعد 2 روز دوباره برای همیشه بیدار بمونن.

leiila ir ۰۹:۱۵ - ۸۹/۰۶/۳۱
2
0

با سلام.همیشه فکر نکنید که بغل کردن وقت خوابیدن خیلی لذتبخشه نخیر بعضی وقتها آدم دلش می خواد که راحت بخوابه .من و همسریم که فقط تا وقتی تلویزیون روشنه بغل همدیگه ایم بعدش که داره خوایمون می یاد هرکسی یک سمتی می خوابد.یه نصیحتی هم برای کسانی که می خواهن تازه ازدواج کنند دارم اشتباهی که ما در خریدن تختخواب کردیم شما نکنید و آن هم خریدن تخت بزرگ چونکه بعضی وقتها باعث جدایی بیشتر میشه وممکنه که کمی سردی بیاره.

maryam ir ۱۱:۱۷ - ۸۹/۱۱/۱۵
1
0

سلام. من با نظر قاضی موافقم. منظور از بغل کردن این نیست که تا صبح خشک بشی و بهمون حالت بخوابی که باباجون.

نیلوفر ir ۰۵:۳۴ - ۹۰/۰۱/۲۵
3
0

می دونین این کارا مال تو فیلماست! 5 دقیقه اولش خوبه ها اما بعد آدم گرمش می شه و عرق می کته، تازه من عادت دارم ده جور بچرخم تا خوابم ببره این جوری شوهر بیچارم که نمی تونه بخوابه. به نظر من طرز خوابیدن یه چیز شخصیه و ارتباطی به رابطه دو طرف نداره من فقط دوست دارم همیشه رو به شوهرم بخوابم تا اگه اتفاقی بیدار شم ببینمش.

دوسش ذارم ir ۱۰:۴۱ - ۹۰/۰۲/۱۴
3
1

من 3 ماهه ازدواج کردم.6 ماهم عقد بودیم .تو این مدت هر شب کنار شوهرم خوابیدم.گاهی وقتا با اینکه خیلی هم دلم نمی خواد ولی محکم بهش مچسبم و میگم میخوام برم بغلش.تاثیرشو واقعا روز بعد میبینم.هم خودم بیشتر دوسش دارم هم اون بیشتر به من علاقه نشون میده

حسنی ir ۰۵:۱۰ - ۹۰/۰۸/۲۵
0
0

سلام من باراولم به این سایت اومدم مطالب جالبی یود من مجردم امااحساس میکنم مردها ازاین که کسی بهشون پناه بیاه لذت میبرن امانه تاحدی که اذیت بشن

عسل ir ۰۲:۴۷ - ۹۰/۰۹/۲۴
1
0

سلام.یک سئوال برایم پیش آمد.اینکه اگر صبح از خواب بیدار بشی و ببینی سرت به طرف پای همسرته یعنی توی خواب 180 درجه چرخش داشتی نشونه ی چیه اونوقت؟؟؟؟ 1)چشمت کف پاشه 2)چشمش کف پاته 3)گزینه 1 و 2 4)ولمون کن بابا هرجور عشقته بخواب!!!!!!!

sepide ir ۰۱:۱۶ - ۹۰/۱۰/۲۲
6
4

maaaaaaaaaaaaaaaaaan shohar mikhaaaaaaaaaaaaaaam

Farzan ir ۰۲:۱۵ - ۹۰/۱۱/۳۰
0
1

باید به این مساله هم توجه داشت که خیلی از خانمها هم دچار انزال زود رس هستند ... آقایون هم تا میتونن آرامش خودشونو توی رابطه حفظ کنند اصلا عجله نکنید دوستان تا ببینید چطور زنتون عاشقتون میشه

ماهی nz ۰۳:۱۷ - ۹۲/۰۶/۱۷
2
1

عجب! آدم، ربات نیست که قرار باشه دستورالعمل دنبال کنه. در طول خواب ممکنه در ابتدا کاملا چسبیده در آغوش هم باشید، بعد تنها کمی تماس کناره بدن برقرار باشه. و بعد نهایتا هر کسی در راحت ترین حالت ممکنه به خواب بره.. به عنوان یک متاهل چندین ساله توصیه نخوابیدن کنار هم رو، بسیار خام و یا ناشی از عدم علاقه به همسر می بینم.. اصلا همسر یعنی سرهاتون باید در کنار هم باشه.. یک نماد و نشانه تهعد و همراهی در زندگی هست..

Naghshin ir ۰۲:۰۴ - ۹۲/۰۸/۰۷
4
1

Man nazdik be 2 sale ke moteahel shodam.shekle Tamame mavared ro ham khabidim chon bastegi be hese oon lahzeye beynemoon dare.albate ta sobh ham chand bar halatemoon avaz mishe. Fekr mikonam in baraye hame tabiee bashe

**مریمم ir ۱۱:۴۰ - ۹۲/۱۱/۲۶
0
0

الان12شبه من نظرات رومیخونم وااای چقدرخندیدم ازحرف اقدس فکرکنم همه بیدارشدن رضا هم خوب بود وممنون ازسایت خوبتون

بیتا ir ۰۲:۰۳ - ۹۲/۱۲/۱۷
2
2

به نظر من اول خواب همینطوریه ولی وقتی خواب عمیق میشه دیگه نمیشه اینطوری خوابید من و شوهرم هم تو بغل هم میخوابیم ولی وقتی خوابمون میبره از هم جدا میشیم

خاطره us ۰۲:۱۲ - ۹۳/۰۱/۱۶
1
1

من از صدای خزوپف شوهرم از خواب می پرم واقعا وحشتناکه .... و کلا میرم توی اتاق دیگه می خوابم

شیدا ir ۰۷:۳۸ - ۹۳/۰۱/۲۸
1
1

من و همسرم هر موقع با هم بحثی داریم اون جدا میخوابه اوایل خیلی برام مهم بود ولی الان اصلا تحویلش نمیگیرم به درک !

سارا ir ۰۴:۱۰ - ۹۳/۰۱/۲۹
1
1

برو بابا الان تو جوی عروسی کنی ازین خبرا نی فعلا عقده داری

فرح ir ۰۱:۱۹ - ۹۳/۰۳/۲۵
1
0

سلام بنظرمن قرار نیست هرشب یه جور بغل همدیگه بخوابیم میتونیم هرشب هرجوری که دوست داشتیم بخوابیم یه شب دوست داریم تاصبح توبغل هم بخوابیم یه شب هم دوست داریم فقط دستای همدیگه روبگیریم بخوابیم من وشوهرم اینجوری دوست داریم

وروجک ir ۰۹:۵۶ - ۹۳/۰۳/۲۹
0
0

جالب بود اما حس میکنم یکم مثبت اندیش بود مخصوصا تو مورد آخر!!!

sima ir ۱۱:۰۱ - ۹۳/۰۴/۰۷
0
0

از روزی که با همسرم زندگی مشترک رو شروع کردم متوجه شدم به من علاقه نداره از شب دوم زندگی مشترک اصرار عجیبی به این که من برگردم خونه پدرم زندگی کنم و گهگاهی فقط همدیگرو ببینیم داشت و منم حرفشو نمی فهمیدم بعد یه سال جای خوابشو عوض کرد با این بهانه که مزاحم من و بچه نباشه .خلاصه اینکه علاقش به رفقاش .مسافرت با دوستان شب تنها تو یه اتاق دیگه خوابیدن و اس ام اس بازی0پنج ساله که خیلی زجر میکشم می دونم علاقه ای به من نداره و نمی دونم چیکا کنم با وجود داشتن بچه که می ترسم از این که بچه طلاق باشه.شما نظرتون چبه دوستان

نوشتن يک نظر

    پیغام شما :
نام :
آدرس ايميل :
لينک :
کلمه امنیتی :