چطور به فرزندانمان آموزش دهیم عشق و محبت خود را به دیگران ابراز کنند؟

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

7 دیدگاه

 1. text for dislike(0) text for like(0)

  والدین و محیط خانواده مهم ترین آموزگاران کودک هستند.موفق باشید
  http://madisehco.blogfa.com/profile

 2. مینا says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  مطالب خوب بود. با پسری که در سن بلوغ است چگونه رفتار شود؟ پسری که پدرش فوت شده است باتشکر

 3. الهه says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  عشق و محبت آموختنی نیست. یعنی چیزی نیست که پدر و مادر بگن : امروز می خوام به فرزندم “محبت کردن” بیاموزم. کودک آیینه تمام نمای شخصیت والدین است. یعنی هر کاری کنن کودک یاد میگیره و مثل اونا اجرا میکنه. من اینو به تجربه کاملا دریافتم . پس بهتره به جای اینکه بگیم : ” به کودکان محبت رو بیاموزیم” بگیم که والدین رو رفتار خودشون کار کنن . کودک هم بی تردید از اونا خواهد آموخت .

 4. چکاوک says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  سلام خیلی خوبه من کاملا موافقم درسته من ازدواج نکردم ولی تو خونه با داداش کوچیکم همیشه مشکل داشتم احساس میکردم با من رفتار درستی نداره تا اینکه بازم کتاب ها به دادم رسیدن ممن کتابهای روانشناسی زیادی خوندم و متوجه شدم هر طور رفتار کنیم طرف مقابلم با ما همون رفتار رو خواهد داشت! من چون بزرگتر بودم میخواستم داداشم به حرفم گوش کنه بهم احترام بذاره ولی خودم بهش احترام نمیذاشتم فکر میکردم بزرگتر هر جور باشه لایق احترامه ولی اشتباه میکردم! وقتی به دادشم احترام گذاشتم اونم به من احترام گذاشت الان خیلی باهم خوبیم بچه ها هم یاد میگیرن همه چی رو من اینو آشکارا دیدم خواهرزادم مثل خواهرم میخنده با صدای بلند و با قهقهه حتی مثل باباش راه میره حتی طرز نشستنشم مثل باباشه به نظر من بچه ها آینه اعمال پدر مادر هستن پس چه خوب میشه درست عمل کنیم تا اعمالمونو درست ببینیم ممنون خوب بود.

 5. مهراوه says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  سلام.آخخخخی بچه.ولی در کل چه به بچه چه به هرکسی زیادی محبت کنی قدرشو نمیدوننو بد جور میزترن تو کاست.
  http://www.shaparakeashegh.blogfa.com

 6. سارا says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  با سلام
  لطفاً به دیگران بگویید چقدر برایتان مهم هستند
  یکی از آشنایان به دلیل کمبود محبت خودکشی کرد!!!

 7. آمنه says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  با فرزندتان عکس یادگاری بگیرید و آنرا در بگ گراند کامپیوترتان قرار دهید و یا میزی را جهت نگهداری از عکسهایتان اختصاص دهید و یا آنرا در بگ گراند موبایلتان نگه دارید و هر چند یکبار عکس را عوض کنید و اگر نوجوانی در منزل دارید او هم یاد خواهد گرفت که عکس شما را همیشه در کیف و یا در موبایلش داشته باشد من خودم هر شب باید قبل از خواب بچه هایم را ببوسم و همچنین قبل از اینکه از خانه بیرون بروم و یا او بخواهد به مدرسه برود حتما او را در آغوش می گیرم و این برای بچه آرامش می آورد و او را به کانون خانواده وابسته می کند دخترم دوست دارد من او را قبل از خواب نوازش کنم و من گاهیاین کار را می کنم و برایش برنامه قصه خواندن گذاشته ام و با هم لحظات آرامی را می گذرانیم . حتی با هم در خانه و در آپارتمان ورزش می کنیم و کلی از این بابت خوش میگذرونیم . خلاصه همه اینها می تواند محبت را به بچه بیاموزد .

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *