- مردمان - http://www.mardoman.net -

درباره چه چیزهایی صحبت کنیم؟

[1]

بله، یکبار دیگر نوبت به زمانی رسید که ما به پرسش های شما پاسخ می دهیم. هر چند دوست داریم که تمام سوالات را به طور شخصی و با ذکر تمام جزییات جوابگو باشیم، اما تعداد زیاد نامه ها این اجازه را به ما نمی دهد و مجبور هستیم که از میان آنها دسته ای را که برای اغلب افراد جالب است انتخاب کنیم؛ شاید این هفته به پرسش شما هم پاسخ داده باشیم.

این هفته را اختصاص داده ایم به: اولین چیزی که باید به یک خانم بگویید، چگونه می توانید از مردهای دیگر الگوبرداری کنید، و چگونه می توانید جلوی خجالت کشیدن خود را بگیرید.

یک مرد در اولین ملاقات با یک خانم باید در مورد چه موضوعاتی با او صحبت کند؟

اکثر آقایون تصور می کنند که وقتی با یک خانم ملاقات می کنند باید گفتگوی منصفانه ای داشته باشند. اما من فکر می کنم که اکثر مردها چیزی در مورد گفتگوی منصفانه نمی دانند. آنها حتی نمی توانند تشخیص دهند که چه موقع نوبت آنهاست که صحبت کنند.

من اعتراف می کنم که یاد گرفتن این کار حداقل برای خودم خیلی دشوار بود.

اما چیزی که یاد گرفتم این بود: زمانی که شما برای اولین بار با خانمی ملاقات می کنید نباید در مورد چیزی صحبت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که شماره اش یا ایمیلش را بگیرید!

موفقیت شما در مورد خانمی که شماره و یا راه ارتباطی با او دارید حتمی است. پس به خاطر خدا هم که شده قبول کنید که تنها کاری که در اولین ملاقات باید انجام دهید این است که شماره تلفن و یا e-mail او را بگیرید.

بله، به همین سادگی!

شما می توانید این کار را فقط در چند دقیقه انجام دهید، البته اگر بدانید چطور و چگونه.

گفتگوهای طولانی مدت شرط لازم گرفتن شماره تماس و یا قرار های ملاقات در آینده نیست.

شما قبلا گفته بودید که آقایون باید با سایر مردهایی که در ارتباط خود با خانم ها موفق هستند ارتباط برقرار کرده و راه و رسم همسر داری را از آنها یاد بگیرند. یک مرد چگونه می تواند این کار را انجام دهید؟

به نظر من بد نیست که هر چند وقت یکبار به مکان های تفریحی پر رفت و آمد بروید و رفتار افراد را زیر نظر بگیرید. واضح تر بگویم بهتر است که به خانم های زیبایی که با همسرانشان به تفریح آمده اند نگاهی بیندازید تا ببینید که آقایون چگونه برخوردی را از خود در مقابل آنها نشان می دهند.

[1]

خیلی خوب است که با رفتار سایر مردها با زن ها آشنا شوید. با این کار پی به نکات زیر می برید:

زبان غیر کلامی (حرکات بدن) را که باعث جذب خانم ها می شود را بهتر یاد می گیرید.

شما ژست های آقا و طرز صحبت کردن او را می بینید و همچنین شاهد عکس العمل خانم نیز هستید.

همچنین می توانید با مردهایی که رفتار خوبی با خانم ها دارند، ملاقات کنید و پس از مدتی با آنها دوست شوید. کار آسانی است. فقط کافی است که بگویید “تو واقعا فوق العاده ای، بذار برات یه نوشیدنی بخرم، یک چیزهایی هست که باید ازت یاد بگیرم” یک لیوان نوشیدنی برای ایجاد هوش و ذکاوت کار پرخرجی نیست.

یک مرد چگونه می تواند در زمان گفتگو با یک خانم “منجمد” نشود؟

در این قسمت من به آقایون پیشنهاد می کنم که از قبل حرف هایی را آماده کرده و در ذهن خود داشته باشند. می توانم به شما چند پیشنهاد کلی بدهم….

“تو منو دوست داری”

“من فکر می کنم رابطمون به جایی نمی رسه”

“زیاد به خودت مغرور نشو، باشه؟”

این ۳ مورد می تواند برای همیشه شما را به سمت جلو هدایت کنند.

نکته جالبی که در هر ۳ نکته بالا وجود دارد این است که شما تقریبا در هر موقعیتی می توانید از آنها استفاده کنید.

مثلا فرض کنید که شما دختری را اذیت می کنید و او هم می خندد و به شما ضربه میزند. شما خیلی جدی به او نگاه کنید و بگویید ” تو دوستم داری”

خیلی عالیه. شما به سادگی می توانید از تمام “معیار” هایی که در بالا ذکر شده، استفاده کنید.

نکته این جاست که در هر موقعیتی باید ۲-۳ پاسخ آماده داشته باشید. ۳ مورد بالا را آنقدر تمرین کنید تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. اگر بر روی موضوعات مختلف تمرکز کنید به راحتی می توانید به موارد جدیدی نیز دست پیدا کنید.

به خاطر داشته باشید: همیشه نباید حرف های قشنگ تحویل خانم ها بدهید. پیش از هر چیز باید شماره تماس و یا mail خود را به او بدهید. اصلا نگران بامزه بودن نباشید، فقط به این فکر کنید که باید وارد مراحل بعدی بشوید.

[1]