چرا خانم ها برخی مردان را رد میکنند!!

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

16 دیدگاه

 1. ثریا says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  ممنون از مقاله جالبتون برای من هم همچین مواردی پیش اومده
  کاش آقایون به این چیزا توجه کنند

 2. jacob says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  از مقاله واقعا ممنونم. خیلی عالیه. مطمئنن در رابطه خودم استفاده خواهم برد.
  مقاله های شما خیلی دقیق و خوبن و خیلی هم مفید خواهند بود. فقط بعضی از مقاله ها دقیق و علمی نیستن که البته میشه نیمه گر رو نگاه کرد. واقعا ممنون.

 3. یاسمین says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  سلام.از مسؤل محترم سایت درخواست دارم که مشابه موضوع مربوطه رو در ارتباط با خانمها هم بگذارید. یا ب ایمیل اینجانب بفرستید. با سپاس فراوان

 4. احمد says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  مقاله خوبی بود–فرصت رو غنیمت شمردم و به جا دونستم که سوالی که مدتها در ذهنم بوده را اینجا از محضر دوستان بپرسم : مدتها پیش ابراز غلاقه ای نسبت به دختر خانمی کردم (به دور از آن مواردی که در فوق دوستان به آن اشاره کردن )همه چیز بخوبی پیش میرفت و با هم قرار گذاشتیم که خانواده ها با هم دراین باره صحبت کنند اما در آن هنگام یکباره نظر دختر عوض شد و پس از آن تلاشهای زیادی کردم که حداقل علت آن را بیابم ام سودی نداشت.دوستان در این باره چه نظری دارند. متشکرم…

 5. محمدرضا says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  مستانه خانوم خوشم اومد!همین!مگه زن باید ادب نداشته باشه؟دو طرفه است. ضمنا ساحره جان فردوسی میفرماید:زن و اژدها هر دو در خاک به!!!زیاد بهش فکر نکن!طرفین باید آدم باشن!!!همین!

 6. ماهرخ says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  احمد آقا ۱- امکان داره دوستتون از اولش شما را خیلی دوست نداشته و ظاهرا وانمود می کرده که دوستون داره و معیارهاش خیلی بیشتر از اون چیزهایی بوده که شما اکنون دارید معیارهایی مثل: بعضی خصوصیات اخلاقی خاص، دیدگاههای مشترک در اعتقادات دینی ، قیافه و ظاهر، میزان تحصیلات و جایگاه و طبقه ی اجتماعی، ثروت و دارایی، هر گونه عدم استقلال از قبیل استقلال فکری و مالی و عاطفی و به عبارتی وابستگی شدید شما به خانواده و اطرافیانتان ۲- در روشهای مخ زنی موفق نبودید _ منظورم از مخ زنی عاشق کردن فرد مقابل با همون معیارهای کنونی تونه_ شاید باید قبلش مطالعه ی بیشتری در مورد قرار های ملاقات و روشهای بدست آوردن دل یک دختر می کردید مثلا در اوایل رابطه می بایستی تقریبا هر روز می رفتین و می دیدینش ۳- نداشتن آگاهی کافی به روابط احتماعی و برخورد با دیگران ۴- برانگیختن ناخواسته ی حس حسادت او، توسط شما _ مثلا با یک خانم دیگری خیلی گرم گرفتید _ خواسته یا ناخواسته ۴- عاشق شدن مجدد دوستتون _ یعنی کس دیگه ای قابشو دزدیده. ۵- شما یک مخالف دارید که روی دوستتون تاثیر زیادی داشته و نظرشو نسبت به شما برگردونده _ مثلا خونواده ی اون خانم یا یکی از دوستاش که او خیلی قبولش داره.۶- یا ممکنه جهان بینی و دیگاهش نسبت به بعضی چیزها عوض شده و می خواد اهداف دیگری غیر از ازدواج را فعلا دنبال کند.

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *