۱۲ دلیل رد شدن تان توسط خانم‌ ها

مطالب مرتبط

46 دیدگاه

 1. خطاب به همه says:

  چرا بیخودی جر و بحث میکنین؟تو این اوضاع گرونی و بیکاری کی به فکر ازدواجه؟کاش از گشنگی نمیریم،ازدواج پیشکشتون…

 2. بهراد says:

  من با احسان کاملا موافقم یعنی چی نمیشه به طرف دلیل اصلی رو بگیم چون ناراحت میشه،دلیل رو باید گفت برای پسر ناراحت کننده باشه ولی لاقل بدونه،شاید یکی فکر میکنه تموم شدن اون جواب رد به خاطر یه رفتار اشتباه که که از قصد نبوده،اون موقع تا آخر عمرش خودشو مقصر میدونه . به نظر من شنیدن واقعیت هر چند که ناراحت کننده است اما بهتر.

 3. بهراد says:

  نیلوفر خانوم طرف حق داره که دست بر نداره واسه هر کسی که جواب رد میگره سوال میشه که چرا اون دختر بهم جواب رد داد، پس نباید هم بیخیال بشه تا جوابشو بگیره در ضمن شما اگه به اون شخص به فرض بگید من ازشما خوشم نیومد بهتر از اینکه هزارتا سوال ذهنشو مشغول کنه.

 4. بهراد says:

  ما ایرنی ها وقتی طرف دوست داریم اگه تصمیم بگیریم قیچیش کنیم دیگه تمومه برامون مهم نیست که ناراحت بشه،دلش میشکنه،خودکشی میکنه و…. حالا میخای بگی تو به پسر نمیگی من ازت خوشم نیومد تا ناراحت نشه! اونم غریبه. نه عزیز من کاملا مخالفم با دخترهایی که واسه خودشون یه دلیل میارن که. نمیشه به خواطر خواهشون واقعیت گفت،در کل ما دوست داشتمون هم دوست داشتن درست حسابی نیست،ممنون از سایت و نظرات دوستان.

 5. Shahin says:

  مشکل اکثر دخترای کشور ما اینه که راستش رو به آدم نمیگن.بعد یه نکته هست که هم پسرای ما و هم دخترا همسری رو میخوان که برده ی اونا باشه.اگه شما پسری رو دوست داری و میگی به خاطر طرز لباس پوشیدنش بهش نگفتی بهتر،چونکه این اصلا دوست داشتن نیست نمیشه هر چیزی شما خوشتون میاد بپوشه در ضمن جوهر وجود یه انسان شخصیت و باطنشه و به هیچ وجه این دو تا ربطی به نحوه ی لباس پوشیدن آدما نداره.ادمایی که هر لباسی دوست دارن میپوشن آزاده ان که به نظر من ویژگی خیلی مثبتیه.و اینم بگم که هیچ وقت ویژگی هایی که در ذهنت داری با هم دیگه در یک مرد یا زن وجود نداره یعنی باید شباهت های یکدیگر رو پیدا کنیم و به تفاوت ها احترام بذاریم.

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *