www.mardoman.net

توجه: استفاده از کلیه مقالات و مطالب سایت مردمان در مجلات، روزنامه ها، سایتها و برنامه های تلویزیونی با ذکر منبع آزاد است.

اسراری که آقایان باید درباره ارضای جنسی خانمها بدانند

خانم ها، خوشحال باشید که در عصر حاضر زندگی می کنید، چرا که با نگاهی به گذشته، حدود 100 یا 50 سال پیش، نه تنها به مسئله ارضای جنسی زن اهمیّتی نمی دادند، بلکه محققین و دانشمندان نیز در این مورد به وضوح نظریه قطعی نداشتند! و در نگاه آنها، تنها مردها نقشی حیاتی در تولید مثل ایفاء می کردند!

البته با وجود اهمیّت به ارضای جنسی زنان در قرن حاضر، باز هم در مورد برخی خانم ها، زمان و چگونگی ارضای آنها شفاف نیست و نیاز به بررسی بیشتر دارد. طبق آخرین آمار، حدود 20% خانم ها اصلاً ارضاء نمی شوند، شاید با این آمار فکر کنید که خوشبختانه 80% آنها به درجه ارضای جنسی می رسند، امّا متأسفانه در همین بین هم بخش عمده ای از آنها، با خود ارضایی به این درجه می رسند نه سکس واقعی! در این مقاله، مبحث اصلی، کمک به ارضای طبیعی در حین رابطه ی جنسی برای زنان است.

ارضای جنسی چیست؟ ارضای مردها در ظاهر به دلیل انزال، کاملاً دیده می شود، البته به ندرت این حالت در برخی زن ها نیز وجود دارد، امّا حقیقت این است که ارضاء در اکثر خانم ها قابل تشخیص نیست و به چشم دیده نمی شود. ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و دیگر اعضاء بخش تناسلی آنها شروع و بعد ادامه می یابد. دهانه ی رحم آنها تا 30 درصد باز می شود، ماهیچه و عضلات دیواره رحم، گردن رحم و خود دهانه بطور متناوب منقبض و منبسط می شوند.

مطالعات نشان داده است که زمان رسیدن به اوج لذّت در خانم ها متفاوت است، برخی زمان زیادی باید بگذرد تا ارضاء شوند و در مقابل بعضی نیز خیلی زود ولی چندین بار در طی یک رابطه ی جنسی، ارضاء می شوند. (این درحالیست که یک مرد معمولاً ظرف تنها چند دقیقه یا بیشتر به درجه ی انزال می رسد)

یکی از موانع اصلی رسیدن به اوج لذّت در زنان، کنترل مستقیم سکس توسط مرد است، در بیشتر مواقع، نحوه ی اجرای مراحل سکس و دخول بر اساس آن چیزیست که مرد لذّت می برد و تحت اختیار اوست. البته زن نیز در این بین از سکس لذّت می برد ولی این نشانه ی رسیدن به درجه ی ارضاء کامل نیست. مرد به محض انزال می تواند دست از ادامه ی سکس بردارد و این زن است که به زمان بیشتری نیاز دارد.

اولین راه حل اصلی برای اینکه خانم ها به اوج لذّت و ارضاء برسند، این است که از مرد بخواهد، آهسته تر مراحل سکس را پیش ببرد. در این بین خود زن نیز می تواند با دخالت خود، روال را به نفع خود آرام تر کند. می توانید خود، کنترل اوضاع را بدست بگیرید. جالب است بدانید که اکثر مردها این حالت را بیشتر دوست دارند و جذابیت بیشتری برای آنها خواهد داشت.

همانطور که در مقالات پیش نیز به این موضوع اشاره کرده ایم( کلماتی که موقع رابطه جنسی می توانید بکار برید)، خود زن می تواند آن روش و حالتی که دوست دارد و بیشتر از آن لذّت می برد را از همسر خود درخواست کند. دقیقاً این موضوع را بگویید که اگر وی سریع و خیلی زود زمان ارتباط جنسی را تمام کند و خود، تنها به درجه ی انزال برسد، شما لذّتی نخواهید برد. البته لازم به ذکر است که علی رغم آگاهی کم بیشتر مردها درباره ی چگونگی و زمان ارضاء خانم ها، خود آنها حقیقتاً مایلند که زن نیز ارضاء شود و همچون خود، نهایت لذّت را از این رابطه ببرد. اگر روش سکس همسرتان با سرعت، خشن و دردآور است، از او با کلماتی محبت آمیز و عاشقانه بخواهبد که آرامتر پیش رود تا شما هم ارضاء شوید.

شما نیز می توانید همسرتان را در این راه همراهی کنید، با تحریک اندام تناسلی در حین عمل دخول، زمان رسیدن به ارضاء را کمتر کنید، از همسرتان انتظار نداشته باشید که در حین دخول این کار را برای شما انجام دهد، چرا که او تمرکزش را در ارضای خود گذاشته است.

طبق آمار در 20 تا 30 درصد مردها، به دلیل عدم کنترل و درنتیجه انزال زودرس، ناخواسته مجبورند که شما را در همان حالت و در حین رسیدن به اوج ارضاء، رها کنند، که خود عاملیست ویران کننده در روابط زناشویی و البته که خود مردها نیز از این حالت ناراضی و ناراحت هستند.

اختلالات جسمی و روحی، یکی از دلایل انزال زودرس در مردهاست. مردهایی که تجربه ی کمی در روابط جنسی دارند، به دلیل هیجانات و شهوت بیش از حدّ دچار این حالت می شوند. استرس، نگرانی، افسردگی، و ... نیز خود، می توانند عواملی مهم در اختلال در عملکرد رابطه زناشویی و انزال زودرس باشند.

خانم ها باید بدانند که اگر در حین عمل سکس با وجود اینکه از همسرتان خواسته اید آرامتر مراحل را پیش ببرد، با انزال زودرس و در نتیجه عدم ارضای خود روبرو شدند، عصبی نشوید و وی را محکوم نکنید، بهتر است به دنبال عامل روحی یا جسمی در او باشید، چرا که باور کنید، برای مرد هیچ چیزی بدتر از این نیست که نتواند معشوقه و طرف مقابل خود را ارضاء کند.

به جای غر زدن و محکوم کردن، از پیش از زمان ارتباط جنسی، با سخنان عاشقانه و تسکین دهنده در مورد رابطه ی مستحکم و رویایی خود صحبت کنید و ذهن و روح وی را آرام کنید، صحبت و بحث در مورد مشکل اصلی (زودانزالی) در مواقعی که زود انزالی مرد شما منشاء روحی، استرس، ... داشته باشد اوضاع را بدتر می کند.

در مقابل خیلی از مردها نیز با تکنیکی خاصّ، می توانند طرف خود را به اوج لذّت جنسی و درجه ی ارضاء برسانند، به طوری که در حین عمل دخول، 20 تا 30 ثانیه دست از آن می کشند، نفسی عمیق می کشند و دوباره شروع می کنند، شاید این عمل برای مرد کمی ناخوشایند باشند، امّا کمک شایان توجّهی در کنترل انزال زودرس در آنهاست. با این کار شما نیز فرصت دارید که به خود برسید و بر ارضاء و دستیابی به اوج لذّت خود در حین مراحل دست یابید.

در آخر، می توانند با مطالعه در کتابها، اینترنت و مأخذهای جدید، بر آگاهی خود بر چگونگی درجات و حالات ارضای زناشویی بیافزایید، ( این مسئله را جدّی بگیرید، همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره کردیم، در زندگی زناشویی، سکس، لذّت و ارضاء،  نقشی حیاتی را ایفا می کند و منشأ حقیقی و اصلی بیشتر طلاق ها عدم انجام رابطه ی جنسی مناسب بین زن و شوهر است. )

 توجه: نظرات ارائه شده توسط کاربران صرفاً دیدگاه شخصی آنها بوده و سایت مردمان هیچگونه مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد. لطفاً اگر نظری حاوی مطالب توهین آمیز و سایر موارد ناشایست است برای گزارش آن روی لینک مقابل کلیک کنید: گزارش

  • ارسال مقاله
  • چاپ
  • آرشیو مقالات ازدواج و خانواده
  • امتیاز
  • افزودن به علاقه‌مندی‌هاعلاقه مندی


Bookmark and Share

ارسال برای دوستان


آدرس ایمیل گیرنده:
نام شما :

نظرات

مدیسه ir ۰۹:۲۳ - ۸۸/۱۱/۰۸
44
15

به نام خدا با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دست اندرکاران سایت مردمان و مخاطبان این پایگاه مدتی هست که مشاهده می کنیم مقالات از این دست با استقبال زیادی روبرو شده که نشون از این داره که در کشور ما هم رنسانسی در این زمینه اتفاق افتاده.بسیار خوب هست که به شکلی علمی و مودبانه تایوهای در این زمینه کنار گذاشته بشه. http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com/Profile

مدیسه ir ۰۹:۲۴ - ۸۸/۱۱/۰۸
27
14

امروزه در دادگاه ها خانواده علت بسیاری از طلاق ها،مسائل زناشویی هست که به علت تابو بودن این مسائل،طرفین عناوین دیگه ای رو روی اختلافشون می ذارن وگرنه کی باور می کنه که یک زن به خاطر این از شوهرش طلاق بخواد که اون خمیر دندان رو از وسط فشار می ده؟!!! http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com/Profile

مدیسه ir ۰۹:۲۵ - ۸۸/۱۱/۰۸
26
15

خودم اعتقاد دارم که اگر دوطرف که نیت ازدواج دارند،از قدرت ارتباطی و کلامی خوبی برخوردار باشند،می تونند به راحتی درباره این مسائل صحبت کنند.من همیشه به دوستانم می گم که کسی که امروزه ارتباطات خوبی داره،هم در درس موفقه،هم در شغل و کار و هم در زندگی مشترک. پروسه انتخاب همسر و مراسم خواستگاری و شرایط آشنایی در کشور ما شکل خاصی داره و بسیاری از زوجین درباره این مسائل صحبتی نمی کنند در حالی که مسائل زناشویی و سلائق و دیدگاه های طرفین حول این موضوع خیلی خیلی مهمه.در روزنامه خوندم که عمده قربانیان طلاق در خانم ها در نیمه نخست امسال،سن 20-24 ساله بودند. من خودم همیشه خودم رو مسئول می دونم که به خاطر همسر آینده ام،در همه زمینه های زندگی اطلاعات کسب کنم حتی مسائل زناشویی.کتابهای زیادی رو هم خوندم که اگه خواستید،می تونم براتون بگم از جمله کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی و هم چنین کتابهای دکتر باربارا دی آنجلیس.

مدیسه ir ۰۹:۲۶ - ۸۸/۱۱/۰۸
18
10

شاید بعد از خوندن این مسائل احساس کنید برای من معیار سکس و زناشویی در انتخاب همسر خیلی مهمه و یا بیش از حد ریزبین هستم.می دونید.آیا اینو قبول دارید که که این مسائل در جامعه ما تابو هست؟البته در سالهای اخیر دید جامعه نسبت به این مسائل خیلی عوض و بهتر شده اما کماکان صحبت کردن درباره این موضوع برای بسیاری پذیرفتنی نیست. برای من سکس و مسائل زناشویی جزء اولویت های آخری هست و به نظرم ایمان،اعتقادات و دیدگاه های طرف مقابل بسیار بسیار مهمتره اما خب مسائل زناشویی هم جزئی از نیازهای طرفین هست که اگر به درستی بهش پاسخ داده نشه،قطعاً مشکل ساز می شه.

مدیسه ir ۰۹:۲۷ - ۸۸/۱۱/۰۸
23
5

پیشاپیش عذرخواهی می کنم بابت صراحتم در گفتار.من در این باره سعی می کنم تا اون جایی که می شه مفصل صحبت کنم و خجالت رو کنار بذارم چون اعتقاد دارم که روابط زناشویی هم جزء مهمی از زندگی مشترک هست که باید اهمیت فوق العاده ای به اون داد.متأسفانه در سال های اخیر،نابه سامانی های جنسی به یکی از علت مهم طلاق ها تبدیل شده که با این که سطح آگاهی جوون ها به ظاهر زیاد شده،جای فکر زیادی داره.این که به اصطلاح می گم برای این که اعتقاد دارم اکثر جوون ها اصول علمی روابط زناشویی رو نمی دونند و به صرف دیدن یک فیلم مبتذل،احساس می کنند که همه چیز رو یاد گرفتند.صریح صحبت می کنم. به نظر من صمیمیت جسمانی برای زوجین مثل چسبه.سکس و رابطه جنسی هم برای نشون دادن عشق و علاقه هست. یک مرد خواهان رابطه جنسی هست در حالی که یک زن خواستار رابطه عاشقانه هست.اولین گام در این مورد,عشق و همدلی به معنای واقعی هست.یادگیری ها مهارت ها خیلی مهمه،چون امروز دختر خانم ها مثل مادر هاشون نیستند و توقعات بیشتری از سکس دارند.دیگه مانند قدیم نیست که فقط رضایت مرد مهم باشه.سکس صحیح و عاشقانه،قلب ها رو پر از عشق می کنه.یک سکس خوب،آتش عشق و وفاداری رو در دل زن و شوهر شعله ور می کنه.برای داشتن یک رابطه خوب،باید نگرش مثبتی به این موضوع داشت و نباید تصور کرد که سکس چیز بدیه و فقط یک وظیفه هست.

مدیسه ir ۰۹:۲۹ - ۸۸/۱۱/۰۸
14
14

به نظر من تا زمانی که نیازهای عاطفی زن ارضا نشه،رابطه جسمی اصلاً فایده نداره.عشق خیلی مهمه.خیلی... .زن قبل از شروع یک رابطه باید به تدریج تحریک بشه و نباید عجله کرد.مرد نباید خودخواه باشه و نباید از هیچ کاری برای لذت زنش کوتاهی کنه.زن ها هم به مردهایی علاقه دارند که اروم عمل می کنند و... .اگر اجازه بدید بیش از این وارد جزئیات نشم.نه این که دچار تابو باشم،بلکه به خاطر نگه داشتن حرمت ها.البته هر سوالی در این زمینه داشته باشید،بدون خجالت و رودربایستی پاسخ می دم.در هر زمینه ای و راجع به هر قسمتی که باشه.صادقانه. اگر بخوام تمام اطلاعاتم رو در این زمینه بگم،یک کتاب می شه.از خیلی ها شنیدم که باید قبل از ازدواج رابطه داشت تا آدم بتونه سلیقه هاش رو بشناسه....این هم یک دیدگاهه اما من شخصاً قبولش ندارم به چندین دلیل.یکیش این که این نیاز بعد از ازدواج به طور طبیعی سیر نزولی پیدا می کنه.دوسه سال اول شاید خیلی داغ و پرهیجان باشه اما نهایتاً عادی می شه.درست مثل غدا خوردن.از طرف دیگه من اعتقاد دارم که یک پسر باید پاکیش رو برای همسرش نگه داره ودل به لذت های زودگذر نسپره.دوران جوونی دوران حساسی هست و نباید سراغ عیاشی رفت. اگر بخواین بدونید که چه اطلاعاتی رو در این زمینه دارم می تونم بگم.من در این زمینه کتابهای دینی زیادی رو خوندم از جمله حلیة المتقین.سایت ها،مقالات و وبلاگ های زیادی رو دیدم و مشاهده کردم مثل سایت مردمان،سایت آقای دکتر مجد که در مجله های داخلی هم ازشون مطلب چاپ شده،وبلاگ های روان شناسی و... . http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com/Profile

مدیسه ir ۰۹:۳۰ - ۸۸/۱۱/۰۸
12
5

در زمینه علوم روز جنسی و به اصطلاح "سکسولوژی" با زحمت بسیار مقالات بسیاری رو از متخصصین مشهور دنیا مانند Sari Locker، Laura Berman، David Strovny، Anna Kramer و... جمع آوری کردم و خوندم.اون هم به زبان فارسی که اگر خواستید می تونم براتون بفرستم که بدونید در چه سطحی هستم و چه اطلاعاتی دارم.اگر چه ممکنه کمی وقت گیر باشه اما ایرادی نداره.من نمی دونم که چرا سایت انگلیسی این متخصصان در ایران فیلتره.من احساس می کنم باید به شکلی این تابوی مسائل زناشویی در ایران شکسته بشه.ما قبل از این که مسلمان باشیم،یک انسان هستیم و نیازهایی داریم.حتی یک روحانی که الان اسمش رو یادم نیست،در تلویزیون گفت که ما باید قبول کنیم که در زمینه سکس و مسائل زناشویی از غرب عقب هستیم و باید ازشون خیلی چیزها رو یاد بگیریم.(سوای انحرافاتی که در مسائل جنسی دارند)گاهی وقت ها زن ها فقط به یک بغل شدن کردن ساده نیاز دارند و میلی به رابطه کامل ندارند.عیب خیلی از مردها اینه که فکر می کنند رابطه فقط رابطه کامله.گاهی وقت ها یک بوسه عاشقانه،یک لب گرفتن با حرارت و یا حتی یک معاشقه ساده،برای زن به مراتب بهتره. هم چنین کتاب های دکتر باربارا دی انجلیس و دکتر جان گری رو مطالعه کردم که واقعاً امکان این که نکاتی رو که از این کتابها یاد گرفتم بخوام بگم،نیست.یکی از بهترین های این ها دو کتاب از Dr Barbara De Angelis بود:"رازهایی درباره زنان" و "آیا تو آن گمشده ام هستی؟" هم چنین کتاب پرفروش "مردان مریخی و زنان ونوسی". http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com/Profile

مدیسه ir ۰۹:۳۱ - ۸۸/۱۱/۰۸
15
6

زن و شوهر دائما باید شیوه های جدید و پوزیشن های مختلف رو تجربه کنند تا ببینند از کدوم ها لذت بیشتری می برند.یک بار در سایت مردمان نوشته بود که "من یک زن مذهبی هستم اما آرزو به دلم مونده که یک بار روی مبل با همسرم رابطه برقرار بکنم...".خب وقتی این جمله رو خوندم،خیلی برام جالب بود که به عنوان یک مرد چه وظیفه سنگینی در این زمینه دارم و چه قدر باید تلاش بکنم که با همسرم ندار باشم که هیچی رو از من پنهان نکنه. تعارف در این زمینه درست نیست و باید دو نفر که قصد تشکیل خانواده دارند،در این زمینه هم با هم بحث و تبادل نظر داشته باشند.یکی ممکنه سرد مزاج باشه و یکی گرم مزاج.یکی ممکنه در هفته یک بار رابطه بخواد اما دیگری هر شب.آدم ها متفاوت هستند و یک زن و شوهر در زمینه سکس و مسائل جنسی باید خواسته ها و انتظارات نزدیک داشته باشند تا انشاالله به مشکلی برخورد نکنند. خود من شخصاً پسری هستم که طبع گرمی دارم،اما اعتقاد دارم که زیادره روی در سکس اصلاً خوب نیست چون در خیلی کتابها خوندم که رابطه جنسی زباد در کاهش عمر تأثیر داره.به نظر من اگه یک زن و شوهر در هفته دوبار سکس رو به معنای واقعی تجربه بکنند و در هر دوبار از شب تا صبح از هم لذت ببرند،تأثیر جسمی و روحی زیادی روشون داره.به نظر من زوجین در زمینه سرد و گرم مزاج بودن باید با هم هماهنگ باشند وگرنه قطعاً به مشکل برمی خورند. http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com/Profile

مدیسه ir ۰۹:۳۳ - ۸۸/۱۱/۰۸
5
6

بذارید حالا که فرصتش رو دارم بیشتر وارد جزئیات بشم.البته باز هم معذرت می خوام اما خب احساس می کنم که باید تعارف رو کنار بذارم... به نظر من ظرفیت زوجین برای ایده های جنسی بی نهایته.به بوسه در سکس اعتقاد خاصی دارم.من اعتقاد دارم که زن و شوهر در ابتدا نباید انتظار داشته باشند که رابطه رویایی رو تجربه بکنند،بلکه باید با گذشت زمان به هماهنگی برسند.خانم ها در رابطه به چیزهایی مثل معاشقه کافی،نظافت مرد،صحبت کردن،آرام عمل کردن و...خیلی اهمیت می دن.تمیزی ناخن ها و کل اعضای بدن قبل از شروع رابطه خیلی مهمه. البته سکس بعد از ازدواج فرق می کنه به دلایل زیاد مانند بچه ها،خانه داری و... .اما یک زن و شوهر نباید تنها یک بار ماه عسل رو تجربه بکنند.یکی از مشکلات بسیاری از زوجین اینه که فکر می کنند حرف های عاشقانه فقط مال دوران نامزدی هست. http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com/Profile

مدیسه ir ۰۹:۳۶ - ۸۸/۱۱/۰۸
10
3

یک مرد باید بتونه از خصوصی ترین امیدها و ترس هاش با همسرش صحبت بکنه.همدلی خیلی مهمه.گاهی وقت ها گوش کردن خیلی بهتر از راهکار دادنه.باید احساسات رو به راحتی بیان کرد.باید به راحتی عبارت "دوستت دارم" رو به زبون اورد و خجالت نکشید.گوش دادن خیلی مهمه.درک متقابل ضروری هست.هر فردی به طور فطری نیازمند محبته.باید شیوه ابراز محبت برای طرفین روشن باشه.اعتماد و امنیت هم به همین صورت... در پایان برای تمامی مخاطبان سایت مردمان و هم چنین تمام دختران و پسران ایرانی آرزوی خوشبختی و سعادت دنیا و آخرت رو دارم.هم چنین حدود30مقاله مفید در این زمینه رو دارم که افرادی که تمایل دارند اونها رو درسافت کنند آدرس ایمیلشون در نشانی زیر به صورت کامنت بگذارند.موفق باشید. http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com/post-74.aspx

fari ir ۰۹:۵۹ - ۸۸/۱۱/۰۸
15
7

سلام فعلا هیچ پیامی نیست خیلی با حاله من اولی هستم مقاله خوب بود ارضای خانمها یکم حوصله و یه کوچولو فداکاری میخواد آقایون باید بدونن با عجله همه چیز رو خراب میکنن

کودک فهیم ir ۱۰:۲۹ - ۸۸/۱۱/۰۸
12
9

باسلام ،مساله ی که بین مردهای ایرانی خیلی شایع میباشد متاسفانه زودانزالی می باشد ، اگر سکس را به یک دوئل تشبیه کنیم مردی که دچار زود انزالیست هنوز اسلحه نکشیده تیر می خورد و نقش زمین می شود ! چرا مردهای ایرانی این طور هستن ؟ جواب فقط یک جمله میباشد " فقدان اعتماد به نفس" که ناشی از تفکرات و تربیت اشتباه ما ایرانیها می باشد ،خب چاره چیست ؟ چاره ی کار" تخریب خلاقانه "می باشد ، از آنجائیکه عمل انزال یک عمل ذهنی میباشد ذهن خیلی از مردها اشتباه برنامه ریزی شده و خیلی از مردها بعد از دو سه حرکت لگنی حین سکس متاسفانه ناک اوت (انزال زودرس )میشوندچرا که ذهن انها این طور برنامه ریزی شده که وقتی آلتشان حین دخول به بزرگترین اندازه خود می رسد سرآلت خیلی حساس می شود و ذهن سریع مرحله بعدی را دستور میدهد و عمل انزال صورت می گیرد ، برای درمان می بایست ذهن را مجددا" با استفاده از تکنیک تخریب خلاق برنامه ریزی کرد ، یعنی ابتدا می بایست فرایند قبلی ذهنی سکس را از بین برد که زمانبر می باشد چرا که یک شبه بوجود نیامده تا یک شبه هم از بین برود در ابتدا مرد می بایست دست از تفکرات نابودکننده مثل مقایسه آلت ،کیفیت سکس خود با دیگران و فیلمها بردارد قدم دوم استفاده از وسایل کمکی مثل کاندوم و ژل واسپری های تاخیری می باشد اما از آنجائیکه خانمها از کاندوم خوششان نمی آید ژل و اسپری ها بهترین هستن تا زمان سکس طولانی تر بشود و مرد می بایست در زمان استفاده از این وسایل کمکی ذهن خود را تربیت مجددکند که با این تفکرکه مرحله ی حرکات لگنی فرایندی طولانی مدت می باشد و مرحله ی انزال را در ذهن خود حذف نماید یعنی طوریکه حالت انزال را نمی شناسدو چیزی به اسم انزال وجود ندارد ومرحله آخر سکس همین حرکات طولانی لگنی میباشد ، بعد از مدتی ذهن فرایند جدید را جایگزین فرایند قبلی می کند و مرد می تواند حتی بدون استفاده از وسایل کمکی به راحتی یک سکس طولانی داشته باشد. همچنین بهتر است که اول زن ارضا شود یعنی در ابتدا با استفاده از پیش نوازی و سکس دهانی مرد با واژن زن ابتدا زن ارضا شود و بعد مرد حرکات لگنی خود را شروع نماید و نکته دیگر این که بیشتر زنها دوست دارند کنترل سکس با مرد باشد و مرد بتواند با تسلط کامل آنها را ارضا نماید همچنین ترجیح میدهند مرد در رو قرار بگیرد تا وزن و تماس بیشتری را احساس کنند . البته خانم ها نیز باید به شوهرانشان کمک کنند و گله ای که خیلی از مردها دارند (که بدون احساس و مثل یک تکه سنگ روی تختخواب می افتند و حین سکس فعال نیستند)مرتفع نمایند.

محمود آقا ir ۱۰:۳۱ - ۸۸/۱۱/۰۸
15
18

آقای مدیسه شمائی که تجربه در سکس نداری لطفا" اظهار فضل نکن !

پاسخ ها

سحر ir ۰۳:۵۷ - ۹۲/۰۸/۲۸

خودت فکر میکنی خیلی میدونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اتفاقا خیلی به جا و درست بود

آسمان علی ir ۱۱:۵۴ - ۸۸/۱۱/۰۸
8
8

مقاله مفیدی بود . مرسی :)

همراه اول ir ۱۲:۰۱ - ۸۸/۱۱/۰۸
8
7

توی این مقاله که هیچ تکنیکی گفته نشد..در نهایت هر کس باید بصورت تجربی خودش از طرف مقابل شناخت جنسی پیدا کنه و صد البته یه کم گذشت هم لازمه

همراه اول ir ۰۱:۱۰ - ۸۸/۱۱/۰۸
16
6

جناب مدیسه شما اینجا رو با وب لاگ اشتباه گرفتی! بنده نویسنده نیستم ولی فکر کنم اینجا مختص نظرهای کوتاه و اجمالی در مورد مقاله باشه...شما دو برابر اندازه خود مقاله نظر نوشتی که از حوصله خیلی ها خوندن همه اینها خارجه

parvane ir ۰۲:۲۹ - ۸۸/۱۱/۰۸
12
3

سلام ممنون از مقالتون با اینکه کامل نبود اما خوب بود از اقای مدیسه هم ممنون که به فکر همه هستند و اطلاعاتشونو در اختیار دوستانشون قرار می دند براشون ارزوی موفقیت می کنم

سپیده ir ۰۶:۲۶ - ۸۸/۱۱/۰۸
12
7

سلام میخوام عضو سایت جذابتون بشم

Someone ir ۰۱:۴۰ - ۸۸/۱۱/۰۹
9
3

آقا سجاد ( مدیسه )، خواستگاری اومدی ؟

حمید ir ۰۴:۳۶ - ۸۸/۱۱/۰۹
7
3

ممنون.عالی بود.امیدوارم اطلاع رسانی برای نسل جوان ادامه یابد.

EINSTEIN ir ۰۴:۰۱ - ۸۸/۱۱/۰۹
8
5

اقای مدیسه بیشتر از نویسنده این مطلب برای نوشتن تلاش کردن(به افتخارش دست دست...)...ادامه بده فرزندم.موفق میشی

shima ir ۰۸:۱۰ - ۸۸/۱۱/۰۹
11
1

ba vojude in ke shoharam dir erzaa mishe amma man baz erza nemisham in mataleb ham ba vojudi ke baraye aghayun mitune mofid bashe vali baraye ma zanha karsaz nist.man hameye inha ra emtehan kardam vali akhar sar bayad bad az sex khod erzae konam ta betunam lezat bebaram.age mishe komakam konid.az in mozu narahatam

پاسخ ها

حامد ir ۰۱:۲۹ - ۹۳/۰۳/۲۹

سلام شیما.توعاشق شوهرتی؟باوجود لذت بردن از سکس با اون اگه ارضا هم نشی باز لذت بردی سعی کن احساستو هنگام سکس بیان کنی.

مدیسه ir ۰۸:۱۶ - ۸۸/۱۱/۱۰
9
11

با سلام. جواب آقا یا خانم همراه اول:بنده مطالبی رو که به ذهنم اومد بیان کردم.هر مخاطبی مختار هست که توجه بکنه یا نکنه از جمله شما. جواب آقا یا خانم Someone: خیر!!!

ص ir ۰۸:۳۰ - ۸۸/۱۱/۱۰
5
5

عدم همکاری همسر -با توجه به اینکه تمام همکاری با ایشان میشود ولی تمایل جنسی کمی و شاید اصل تمایل ندارند و همیشه مثل یک سنگ و ایراد های علکی میگیرد .

الی ir ۱۰:۳۵ - ۸۸/۱۱/۱۰
7
5

سلام به همه. خانم شیما اگه بهتون بگم که همین مساله خودارضایی تون کار دستتوم داده تعجب نمی کنید؟ ! دوستانه می گم ، سعی کنید از فکر این مساله بیاید بیرون که حتما باید ارضا بشید. و آخرش هم خودارضایی نکنید. بعد از 5 ،6، ،7 ،8 دفعه که این جوری بدنتون رو عادت دادید می تونید با همسرتون هماهنگ باشید. به شرط اینکه فقط لذت ببرید و به فکر ارضا شدنتون نباشید. be happy جناب "ص" به عنوان یک زن می گم که همسرتون از لحاظ احساسی با شما مشکل داره اینو مطمئن باشید که روحش از چیزی رنج می بره و شما نتیجه رو در آخر شب ! مشاهده می کنید. اگه یه کاری کنید که خودش تشنه سکس بشه برنده اید! فقط صبوری می خواد.

مریم ir ۱۱:۲۲ - ۸۸/۱۱/۱۰
23
9

همسر من فقط سکس با خشونت رو دوست داره و بلافاصله بعد از ورود به خونه بدون هیچ کاری لباساشو در میاره و بدون اینکه حتی منو لمس کنه عمل دخول رو انجام میده من خیلی درد میکشم مخصوصا وقتی از پشت انجام میده بعد هم که اروم شد دیگه اصلا به من توجهی نداره بعدش تازه باید براش غذا اماده کنم من دلم میخواد همسرم حتی 1 دقیقه هم شده منو بغل کنه اما با اینکه نظرمو و خواسته هامو بهش گفتم میگه تو دروغ میگی تو خیلیم لذت میبری برای همین من نه تنها سکس دوست ندارم بلکه وحشت دارم خیلی میترسم قبلش خیلی اضطراب دارم مثل بید میلرزم

مدیسه ir ۱۱:۵۸ - ۸۸/۱۱/۱۰
15
11

محمد آقا!مگر همه چیز به تجربه داشتن است؟خیلی تصور می کنند اگر قبل از ازدواج تجربه جنسی داشته باشند زندگی موفقی دارند در حالی که این طور نیست.یک پسر جوان همیشه باید پاکیش رو برای همسرش نگه داره تا معنای عشق حقیقی رو درک کنه. بسیاری از پسرها و دخترها قبل از ازدواج به راحتی هر ارتباطی رو تجربه می کنند و می گن:بذار جوونی کنیم!!! در حالی که این خیانت به همسر آینده هست. بدزمونه ای شده.هم دختر خوب کم شده و هم پسر خوب. محمود آقا!شما که تجربه دارید بفرمایید ما فیض ببریم. موفق باشید. http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com/profile

مستانه ir ۱۲:۴۵ - ۸۸/۱۱/۱۰
11
5

ازمقاله خوب شما و همچنین از اظهار نظر جناب اقای مدیسه متشکرم

امیر ir ۱۲:۴۶ - ۸۸/۱۱/۱۰
5
3

باسلام.من هم با پیشنهاد کودک فهیم موافقم.یعنی اینکه اول زن ارضا بشه.(باپیشنوازی.دست و...) پس از ارضا شدن خانمها، تازه واژنشون برای ورود آلت آقایون آماده می شه وچون خانمها هم کاملاآماده هستن می تونن ارضا دوم راتجربه کنن ولذت ببرند.به آقایونی هم که مشکل انزال زود رس دارن پیشنهاد می کنم از کاندومهای فیزیولوژیک شرکت KODEX بابسته بندی صورتی استفاده کنن.در طراحی این نوع کاندومها علاوه بر ماده بی حس کننده یک حلقه فیزیولوژیک سر کاندوم تعبیه شده که باتحت فشار قرار دادن سرآلت باعث میشه انزال دیرتر صورت بگیره.

شاپرک ir ۰۲:۴۷ - ۸۸/۱۱/۱۰
8
11

أقای مدیسه محمود آقا راست میگه شما که رنگشو هم ندیدی نباید اینقدر صغری و کبری بچینی !

sgh ir ۰۷:۵۵ - ۸۸/۱۱/۱۰
11
4

با سلام . ممنون از اقای مدیسه بخاطر مطلب خوبتون . در جواب شاپرک باید بگم (البته فقط نظره و به من مربوط نیست) امروز تو دنیای سایبر لازم نیست حتما تجربه کاری رو داشته باشی ، داشتن اطلاعات و درست عمل کردن بهتر از تجربست .....

jake ir ۱۲:۲۸ - ۸۸/۱۱/۱۱
6
3

good

مدیسه ir ۰۷:۳۷ - ۸۸/۱۱/۱۱
4
4

به آقا یا خانم شاپرک!شما که رنگش رو دیدید بفرمایید ما فیض ببریم. از آقا یا خانم sgh هم از لطفشون تشکر می کنم. http://sajjadrahimimadiseh.blogfa.com/profile

شاپرک ir ۰۸:۰۰ - ۸۸/۱۱/۱۱
4
3

به sgh دوصد گفته چو نیم کردار نیست !

شاپرک ir ۰۱:۰۹ - ۸۸/۱۱/۱۱
9
1

مدیسه عزیز تو چی میدونی وقتی یه مرد با یه زن میخواد سکس کنه اگه آلتش نعوذ نشه چی میشه ؟ مثل اینه که با دشمن رو در رو شدی و لی اسلحه ات گیر کرده ! دیگه خون به مغزت نمی رسه اونوقت هیچ کدوم از اون مقاله ها نمی تونه به دادت برسه ! تصور کن مرد بیچاره داره خودشو میکشه تا آلت لعنتیشو نعوذ کنه و هی عصبی تر میشه از اون طرف زن هم با نگاههای تحقیر آمیزش مرد رو نابود میکنه ! حالا خودت بگو تواین موقعیت مقاله ها میخوان چه کار بکنن ؟

lili ir ۰۱:۵۸ - ۸۸/۱۱/۱۱
6
3

کودک فهیم ،خوش به حال خانومت

sahar ir ۰۱:۵۹ - ۸۸/۱۱/۱۱
4
1

جالب بود. ولی خیلی سر بسته است.

کودک فهیم ir ۰۲:۳۲ - ۸۸/۱۱/۱۱
3
4

lili عزیز ممنون ازمحبتت ولی من هنوز نتونستم مادر مناسبی برای بچه هام پیدا کنم !

آرش ir ۰۴:۰۷ - ۸۸/۱۱/۱۱
12
1

آیا جهت بچه دار شدن مهم که زن هم ارضاء شود یانه.

سارا ir ۰۱:۳۴ - ۸۸/۱۱/۱۲
6
6

مقاله هاتون به جای کمک فقط علامت سوال ایجاد می کنه.......بهتر نیست وقتی نمتونید واضح صحبت کنید اصلا صحبت نکنید یا مثلا کل مقاله رو به کسانی که درخواست دارن ایمیل کنید؟؟!!

آرش ir ۱۱:۲۱ - ۸۸/۱۱/۱۲
13
3

در پاسخ به آقا آرش(البته با اجازه همه اساتید حاضر در اینجا) نه نیازی نیست برای بچه دار شدن خانم ها ارضا بشن برای اینکه خانم ها هفت روز بعد از پریدیشون تخمک آزاد می کنن و تا پریدی بعدی به هر صورت اسپرمی وارد رجم شان بشود حامله میشوند اما در خصوص دیر ارضا شدن اقایان و ارضای خانم ها قبل از اقایان من خودم امتحان کردم هر چی ما آقایان ارضا شدن خودمان را به عقب بندازیم و با تمرکز روی آلت تناسلی خانم ها(بازی کردن و ور رفتن چه با دست و چه با زبان البته به ارامی) و هم چنین سینه های خانم ها و گفتن حرف های عاشقانه و سکسی زیر گوش خانم ها و بویژه بازی با لاله گوششان و نوازش تمام بدنشان بویژه باسن و اطراف مقعدشان ، موجب میشود که هم خانم ها به اوج لذت برسند و ارضا شوند و هم ما آقایان دیرتر ارضا شویم ولذت بیشتر ببریم البته بعد 15 دقیقه نوازش در فواصلی به مدت زمان کوتاهی دخول هم صورت بگیر .. در مورد جواب آقای مدیسه دوست عزیز جنابعای با جهان بینی خودتان برای کسی نسخه نپیچید همه پسر و همه دختر های ما خوب هستن و سکس کردن قبل از ازدواج ملاک خوب بودن و نبودن افراد نیست اینقدر سکس را مقدس نکنید سکس هم مانند دیگر نیازهای انسان است که وقتی به سراغ افراد می اید باید برطرف شود وگرنه عوارض بیولوژیکی و روحی دارد متاسفانه گره زدن سکس با عشق و زندگی زیر یک سقف و دیگر مسائل موجب شده تا ما افرادی مریض چه بیولژیکی(که در خانم ها بیشتر دیده می شود)و چه روحی در جامعه داشته باشیم من معتقدم که جامعه ما نیاز به تغییر فرهنگی و دیدگاه نسبت به سکس دارد(این نگاه به سکس باعث شده چه خانم ها و چه اقایان بعداز ازدواج کنکاش کنند ببیند که آیا شریک زندگیشان قبلا با کسی بوده یا نه که به نظر من فضولی در حریم خصوصی افراد است) و ما جوان ها باید این کار را انجام دهیم تا از بازتولید این فرهنگ سخیف جلوگیری کنیم تا حداقل نسل بعدی سالم تر از نسل فعلی و قبلی ها شود به امید ان روز.

Behrooz ir ۰۵:۲۵ - ۸۸/۱۱/۱۲
6
2

در این مقاله از چیزی که خبری نبود، تکنیک بود، خدا را شکر که خودم، انواع تکنیک ها تو خون مه :)

ardavan ir ۰۸:۰۲ - ۸۸/۱۱/۱۲
1
1

salam in chizha dar in zamane fek mikonam kheyli adi hast va har adami che mard va che zan bayad bedon ke ba jense mokhalefesh chtori barkhord kone va dar zemn nemishe ye noskheye koli baraye hameye admha pichid va on chizi ke to sx kheyli mohem hast ehsas AMNIYAT VA ETEMADE moteghabel va dar olaviyat gharar dadne tarafe moghabel makhsosan khanomha hast chon dir tar erza mishan man khodam mardam midonam sakhte vali age vaghean mardi betone erza ye tarfe moghabeleshro made nazar dashte bashe mosalam az zaman sex va hamchenin az tedad dafate bishtre sex lazate faravantario khahad bord va fek mikonam in 2tarafe bashe mamnonam

مینا ir ۰۸:۳۰ - ۸۸/۱۱/۱۲
7
5

با سلام گر چه نظرات در این مورد متفاوت هست و این بستگی به دیدگاه افراد داره ولی منم با نتیجه گیری اقا ارش موافقم جامعه ما نیاز به تغییر فرهنگی داره که صد البته این تغییر باید از افراد به خصوص جوونها اغاز شه تابتونه روی نسل بعد از ما اثر کنه . به امید ان روز.

فرید وارستگان ir ۰۹:۱۵ - ۸۸/۱۱/۱۳
5
1

نکات اموزنده ای بود ، خیلی چیزها یاد گرفتم . حالا می بینم همسرم حق داشته که منو کاملا بیشعور بدونه

sara ir ۱۲:۲۳ - ۸۸/۱۱/۱۴
5
1

man shohar kardam va be nazare man ye zan bishtar zamani erza mishe ke shoharesh ghabl az dokhul khub navazeshesh kone busesh kone va sai kone tahrikesh kone.khanomha dir tahrik mishan va vaghti tahrik beshan ham khodeshun lezate bishtari bibaran ham shohareshun.

shima ir ۱۲:۲۴ - ۸۸/۱۱/۱۴
0
2

eli jan mamnunam az rahnemaet .are dorost migi.hamin tore.

مازیار ir ۰۹:۰۸ - ۸۸/۱۱/۱۴
4
1

من مقاله شما رو خوندم خیلی جالب بود . من از اون مردایی هستم که تا همسرم ارضائ نشه دست ازش نمیکشم. البته همیشه کاری کردم که قبل از اینکه من ارضائ بشم اون ارضائ بشه . و تا حالا هم راجبه این مسئله با هم مشکل نداشتیم

حسن 2 ir ۰۹:۴۷ - ۸۸/۱۱/۱۴
4
3

خدمت دوستان عزیز عرض کنم اگر زن خودش تحرک نداشته باشد وبه قول دوستان مثل یک تکه گوشت بی روح که فقط برحسب یک وظیفه شرعی این کار را می کند تا حداقل برای 2 تا 3 روزی یک نفس راحت بکشد چه باید کرد. وقتی در این قضیه فقط فکر می کند که نیازهای مرد برطرف میشود واو همیشه متضرر است چه باید کرد؟ وقتی پس از اینکه کلی زحمت به خودت می دهی که او هم لذت ببرد ودر پایان حتی متوجه نمی شوی که آیا طرف مقابلت ارضا شد یا نه چه باید کرد؟ وقتی همسرت درطول 8 سال زندگی مشترک حتی یک با از روی محبت و نیاز فطری از تو تقاضای سکس نداشته است چه باید کرد؟ واقعا وقتی نظرات بعضی از خانمها را می بینم به حال خودم غبطه می خورم.

z ir ۰۲:۴۵ - ۸۸/۱۱/۱۴
3
2

آخه بابا عزیز دلم این حالت رو بردارید کشتید ما رو با این نظرخواهی قبل از دیدن مطالب

کامی ir ۰۳:۰۷ - ۸۸/۱۱/۱۴
4
1

من با نظر آقا مازیار موافقم وتوصیه می کنم زمان مناسبی که هر دو طرف سرحال وآماده مقاربت باشند انتخاب بشه.همچنین از عطرها وخوشبو کننده های مناسب استفاده کنند وآقایون پیش از دخول با روشهای متفاوتی که برخی دوستان اشاره کردند شریک جنسی خود ارضا نمایند

sara ir ۱۲:۵۲ - ۸۸/۱۱/۱۵
1
3

agha hasane2 be nazare man age khanomet az khodesh taharok neshun nemide va be sex alaghe neshun nemide shayad moshkeli dar zendegie shoma hast.shayad un az shoma narazie ya alaghei nadare va shayad ham natavanestid niazhasha baravarde konid..

نیلوفر آبی ir ۰۷:۳۷ - ۸۸/۱۱/۱۹
6
2

با سلام علتش چیه عشق من قبلا قبل سکس معاشقه میکرد ولی از وقتی خود ارضایی نمیکنه زود میره سرغ اون چیزی که دوست داره و من کامل ارضا نمیشم فقط لذت میبرم و بعدشم عذاب میکشم بعدشم خودش بیحال میشه اگرم میکنه به زوره فقط چون منو شاد کنه ولی من میفهمم علتش چیه اینطوری شده من کارمو خوب انجام میدم همش من باید تلاش کنم تحریکش کنم

pc ir ۰۳:۲۹ - ۸۸/۱۱/۲۰
5
3

سلام به تمامی دوستان روشن اندیش 1مدیسه جان حرفات خیلی جالب بود ولی باید کوتاه تر و به دور از دین چون اینجا دیگه دین نباید باشه. 2 آره باید یک تجربه ی سکس باشد تا در زندگی موفق باشی تا یک شبی که با همسرت می خواهی سکس کنی ، به تو نخنده و تو حداکثر احتیاج اون را بتونی براورده کنی. 3 کنیک هم بگید تا انجام بشه . تشکر

سارا ir ۰۳:۴۰ - ۸۸/۱۱/۲۳
11
3

ارش و مینای عزیز، مثل اینکه شما در نظر دارید نسل بعدی رو هرزه کنیدو من با نظز شما مخالفم. من و همسرم قبل از ازد.اج هیچ سکسی نداشتیم اما حالا هم کشکلی که نداریم هیچ،در مورد مسائل جنسی خیلی از زن و شوهرها رو هم اهنمایی کردیم. پس ضعف در روابط جنسی بعد از ازدواج خیلی ربطی به تجربه های جنسی قبل از اون نداره.

reihan ir ۰۱:۵۹ - ۸۸/۱۱/۲۸
3
2

salam.man ba nazare sara jan vaghan movafegham.yani chi k bayad ghable ezdevaj sex bashe.pas hamaro bala paeen bayad kard ta kholase yeki made nazaret dar ad.

امیر ir ۱۲:۰۸ - ۸۸/۱۲/۰۴
14
4

متاسفانه بعضی ها میخوان هرزه گری قبل از ازدواج رو ترویج کنن اتفاقآ چیزی که باعث عدم لذت میشه ذهنیت طرفین در مورد شخصیت فرد مقابلشونه که چی بوده باکی بوده و آیا من از اونا بهترم یا نه و... اینکه قبل از ازدواج رابطه ای نداشته باشی به اعتماد به نفس تو بر میگرده نه به ضعیف بودن مثلا مسلمونیم

امیر ir ۱۰:۰۶ - ۸۸/۱۲/۰۷
1
4

عزیز دل بزرگ فهیم ایمیلت که نوشتی هنوز ساخته نشده کاش مدیسه جون یه کم از فهیم جان تواضع یاد میگرفت BYE FOR EVER

الهام ir ۰۷:۰۱ - ۸۸/۱۲/۱۷
7
6

خطاب به مریم جان من میگم شاید بهتر باشه این ترست رو به شوهرت بگی و بهش بفهمونی که واقعا درد میکشی و لذتی نمیبری ،وقتی چیزایی رو نوشتی ،خوندم خیلی ناراحت شدم ،تو رو خدا هر کسی چیزی میدونه که میتونه به مریم کمک کنه، بگه

روزبه ir ۱۰:۱۸ - ۸۹/۰۱/۰۹
1
2

سلام اینکه اکثر طلاق ها در دادگاه های خانواده بر سر مشکلات زناشوئی درست ولی آیا برای نو جوانان و جوانان آموزش و راهنمایی وجود داره ؟ وقتی یک سری از افراد تا وقتی ازدواج نکردن حتی اسم سکس هم برایشان ممنوع است چطور میتوانیم بگوییم که خانمها به اوج لذت نمیرسند یا ارگاسم نمیشوند . در کشورهای اروپایی از سنین 9 یا 10 سال شروع به آموزش در مورد سکس . راه های جلوگیریاز بارداری . راه های رسیدن به اوج لذت برای خود و شریک جنسی را آموزش می دهند و وقتی که به سن 18 سالگی میرسند به طور کامل تمام مراحل را آموزش دیده و بلد هستند. اما اینجا در کشور ما تمام آموزش های ما به دیدن فیلو پورنو و یا سایت های پورنو و یا دوستان و هم سنهایمان بر میگردد . و تنها در دوران دانشگاه درسی به اسم تنظیم خانواده هست که اگر استاد خوب باشد چند مطلب خارج ار درس هم آموزش می دهد وگر نه که فقط در حد کاندوم و قرص این ایراد از نحوه آموزش ماست عزیزان. شاد . موفق . ایرانی و پیروز باشید.

اهورا ir ۰۱:۲۹ - ۸۹/۰۱/۱۰
0
3

سلام. بهترین آموزش. مطالعه کتابهای سکسولوژی خارجی و یا قبل از انقلابه..در ضمن با تربیت مذهبی و غلط اکثریت زنان ایرانی که به روابط زناشویی به چشم سکس نگاه می کنند .من فکر می کنم آقایون بیشتر به کمک احتیاج دارند ...سطح فرهنگ ما تا حدی رسیده که به فکر همسرامون باشیم(ارضا شدن خانمها).اگر قبول ندارید بهتره یه نگاه به دوروبرتون بندازید که مردا بر اثر کمبود زودتر پیر میشن یا خانمها.؟

فرن ir ۰۹:۴۸ - ۸۹/۰۱/۱۱
0
3

مرسی خوب بود ولی نه کافی

چکاوک ir ۱۲:۳۷ - ۸۹/۰۱/۱۱
4
1

شاید کسی دیگه سری به این مقاله نزنه ولی دوس دارم همه نظر منو بخونن! عنوان مقاله اینه اسراری که آقایان باید ... ولی تو مقاله همش گفته خانوما خودشون باید همکاری کنن بگن آرومتر پیش برو... پس آقایان چی باید بدونن این که نشد! یه چیز دیگه بگم از اینه ایجوری تو این مقاله هایی که حرف از مسائل جنسیه نظرات و جنگ و دعوا زیاده خندم میگیره! خانمها و آقایون محترم من همیشه گفتم و بازم میگم زندگی فقط لذت جنسی نیست اگه زندگی فقط سکسه چرا 10،15 دیقه طول میکشه!

Autumn boy ir ۱۲:۳۸ - ۸۹/۰۲/۰۹
4
2

سلام به همه اول اینو بگم که مریم جان حتماً موضوع رو به شوهرت بگو و شک هم نکن ، باید بهش بگی. والا نظر من اینه که زن و شوهر باید خودشون مطابق نظر خودشون ، به موازات هم پیش برن. اجازه بدید این نکته رو هم بگم که سکس قبل ازدواج به نظرم اصلاً خوب نیست ، چون قداست و پاکی آدم رو از بین می بره. ممنون

محمد ir ۰۶:۰۶ - ۸۹/۰۲/۰۹
2
1

خانوما تورو خدا یکیتون به این مدیسه راه توجه کنین .خودشو هلاک کرد مخصوصا تو نظرات مقاله ی ازدواج موقت: صحیح یا غلط؟ راجه به نظر مریم خانومم باید بگم ما ایرانیا چه دختر چه پسر فقط به خودمون فکر می کنیم .باید کاری کنی که اونم لذت نبره .

مجتبی ir ۱۲:۲۳ - ۸۹/۰۳/۰۹
2
1

ممنون از این اطلاعاتی که در اختیار ماقرار میدهید. اگر میشه هنوز اطلاعاتتون رو بیشتر کنید. خیلی خیلی ممنون. بای

111 ir ۰۲:۴۴ - ۹۱/۰۳/۰۱
3
1

سلام مطلب مفیدی بود اما چون تیترش مربوط به اقایان هست مردا نمیان بخونن چون براشون مهم نیست و به خودشون اهمیت میدن یا فکر میکنن استادن

َArash gb ۰۸:۰۳ - ۹۱/۰۹/۲۷
0
3

ممنون خیلی کمکم کرد

sadola salimi ir ۱۱:۳۲ - ۹۱/۱۱/۱۴
0
1

جالب بود!ممنون

امیر حسین ir ۰۳:۵۸ - ۹۲/۰۲/۱۵
2
2

سلام.آقا واقعا ممنون تا حالا با رابطه هایی که من با زنم داشتم فقط من حال می کردم و اون یا حال نمی کرد یا خیلی کم.ولی با عملی دکردن توصیه های شما به اون هم خیلی خوش گذشت.ارادت

نارسیس ir ۰۳:۳۳ - ۹۲/۰۲/۲۵
0
3

همسرمن از سکس فقط دوست داره من لذت ببرم وهمیشه به من میگه تو برای لذت بردن من تلاش نمیکنی بنظر شما چکنم.

مجید ir ۱۲:۱۰ - ۹۲/۰۴/۱۳
4
1

مرسی عالی بود

فریدون us ۰۳:۴۷ - ۹۲/۰۵/۱۷
4
3

به مدیسه: من منکر اهمیت دانش و آگاهی نیستم ولی بدون شک سکس موضوعیه که یک شخص کم تجربه، علیرغم دانش و آگاهی به راحتی ذهنش انباشته از برداشت های غلط میشه. از جمله اینکه شما گفتید زن و شوهر دوبار در هفته و از شب تا صبح (؟) سکس داشته باشن!!! و تازه این تو ذهنتون حداقل بوده! درسته که طبایع افراد با هم متفاوته، ولی از لحاظ نرم متداول، این ارقامی که شما تجویز کردین هیچ سازگاری با طبع بشر نداره. بعلاوه باید اشاره کنم که بالا بردن آگاهی باید به اتکای منابع معتبر باشه و متاسفانه کتابفروشی های ما در این زمینه انباشته از کتابهایی هستن که به جای حقایق علمی، باورهای مذهبی را دستمایه مطلب کرده و بیش از سه چهارم مطالب آنها صد در صد بدور از واقعیت و طبیعت بشری هستن. در ضمن من با نظر آرش و مینا کاملا موافقم. باید یکبار و برای همیشه حساب سکس رو از مذهب جدا کنیم. تا هنگامیکه بک گراند ذهنی که از سکس داریم، یک عمل گناه آلود باشه، هرگز لذتی رو که شایستش هستیم ازش نمی بریم. همین لفظ (پاک بمونه) که شما به کار بردین نشون دهنده رد پای همون تفکر گناه آلوده. آخه چرا باید شخصی با انجام طبیعی ترین عمل زندگیش ناپاک بشه؟!!!! در ضمن باید بدونیم که هیچ عملی در سکس مادام که به استناد منابع معتبر علمی (و نه مذهبی) برای انسان مضر نباشه، نه زشته و نه مذموم و نه مایه خجالت و سرافکندگی.

A1 us ۰۴:۰۳ - ۹۲/۰۵/۱۸
5
3

به مریم: من به عنوان یک مرد برام مسلمه که هیچ مردی تمایل به آزار همسرش نداره مگر اینکه بیمار روانی باشه. من فرض رو بر سالم بودن فرد میگذارم چون در غیر اینصورت موضوع باید به کمک متخصص و روان درمانی حل و فصل بشه. با فرض سالم بودن، ایشون واقعا تصور میکنه که شما لذت میبرید و شاید عکس العمل های شما رو بر اثر درد با عکس العمل های ناشی از لذت اشتباه می گیره. این قبل مشکلات ریشه در عدم آموزش مهارت های جنسی داره که متاسفانه شاهدش هستیم. ایشون باید به اینکه شما رو آزار میده پی ببره و اگر صحبت های معمولی کارساز نبود، باید خیلی جدی و قاطعانه با ایشون برخورد کنید و از تمکین کردن (کاری که بسیاری از زنان کشورمون در اثر آموزه های غلط حتی در مواردی که آمادگی روحی ندارن انجام میدن) خودداری کنید. ممکنه این کار خیلی ناخوش آیند باشه و حتی در صورت اصرار ایشون کار به مشاجره و زد و خورد هم بکشه ولی باید مصممانه رو خواسته تون پافشاری کنین و تسلیم نشین. از نظر اخلاقی و وجدانی هم حق با شماست، این زندگی شکنجه آمیز چیزی نیست که شما موظف باشید مادام العمر تحمل کنید. مطمئنا با این نحوه برخورد ایشون پی می بره که شما واقعا اذیت میشید و لذت نمی برید و سعی میکنه رفتارشو تغییر بده. ولی اجازه بدین برای روشن تر شدن موضوع و کمک بیشتر به قوام زندگی شما، به این نکته هم اشاره کنم که افراد، چه زن و چه مرد، دارای ذائقه های جنسی متفاوت و متنوعی هستن. بعضی ها (حتی خانم ها) سکس خشن رو دوست دارن و بعضی ها سکس رومانتیک رو. عده ای اشتهای زیادی در سکس مکرر دارن و عده ای کمتر. بنابراین وقتی افراد وارد زندگی زناشویی میشن احتمال برخورد افرادی با ذائقه های متفاوت بخصوص در شرایط فرهنگی ایران که اکثر زوجها کمترین اطلاعی از تمایلات جنسی هم قبل از ازدواج ندارن وجود داره. اگه بقیه امور زندگی یعنی علایق مشترک، عقاید نزدیک به هم، سلایق هماهنگ و ... بر وفق مراد باشه، راه چاره، یا حداقل اولین راه چاره، خاتمه رابطه نیست. زوجین باید اولا خیلی آشکار و بدون رودربایستی تمایلات خودشونو به طرف مقابل بگن. همونطور که گفتم، در حوزه سکس هیچ عملی مذموم و ناپسند نیست. ثانیا باید با روش های خلاقانه کاستی های احتمالی رو پوشش بدن. مثلا شخصی که تمایل به برقراری رابطه کمتری داره (منظورم سردمزاحی نیست که یک عارضه محسوب میشه و باید درمان بشه)، میتونه طرف مقابلشو که سکس زیاد طلب می کنه، از طریق روشهایی غیر از برخورد جنسی مستقیم ارضاء کنه (مثل برخورهای دهانی یا دستی و ...) . من تصور می کنم شخصی رو هم که تمایل به سکس خشن داره، میشه از طریق تکنیک هایی از قبیل فیلم بازی کردن (Role playing) راضی نگه داشت. البته این کار تمرین و ممارست میخواد و کمی صبوری. فکر می کنم اگر همسر شما متوجه بشه که راه مسالمت آمیزتری برای لذت بردن دوجانبه از سکس وجود داره، دست از اصرارش به ادامه روش قبلی بر می داره. موفق باشید.

aramesh ir ۰۹:۱۳ - ۹۲/۰۶/۰۸
12
1

مریم خانم من فکر میکنم که خانم ها به خاطره حجب و حیا اکثرا در رابطه با سکس هیچ اظهار نظری با همسراشون نمیکنند و طوری وانمود می کنند که سکس براشون اهمیتی نداره این در مورد اکثر خانم های ایرانی صدق می کنه از همین رو مردها فکر میکنن که در مورد مسئله سکس تنها هستن اگه خانم ها یه کم در این مورد با شوهراشون راحت باشند به نظر من همه مشکلات برطرف میشه زن و شوهر برای اینکه همدیگه رو مخاطب قرار بدهند بیشتر تو سایت ها یا با دوستانشون این مطالب رو پی گیری و در میان میگذارن من خودم شخصا بعنوان یک مرد اگه همسرم در این مسئله بخواد با من راحت باشه صد در صد استقبال می کنم چرا که بهترین کاری که میشه انجام داد اینه که زن و شوهر نقطه نظراتشون رو با هم در میان گذاشته و در این مورد حجب و حیا با هم نداشته باشند موفق باشید

ناشناس ir ۰۸:۲۱ - ۹۲/۰۶/۱۴
3
4

من4ماهه عروسی کردم ولی هنوز ارضا نشدم کمکم کنید

aramesh ir ۰۲:۰۶ - ۹۲/۰۶/۱۴
7
1

اگه خانم هستی باید به شما بگم که سعی کنید در مورد مسائل زناشویی با شوهر خود راحت باشید و خواسته هاتون رو برای هم بگین همدیگه رو راهنمائی کنید چون که هر دو تازه ازدواج کردید و یه کم ناپخته هستید شاید از نظر تئوری همه مسائل زناشوئی رو بدونید ولی تجربه حرف اول رو میزنه پس تا بخواهید تجربه کسب کنید بهتره که با هم بی پرده باشید سعی کنید در مورد خودتون هم بیشتر شناخت داشته باشید اینکه نقاط تحریک پذیری تون و ..... بهر حال هر شخصی یه جور سکسی رو دوست داره پس شما لازم که اول از خودتون شناخت حاصل کنید و با همسرتون در میان بگذارید موفق باشید

عسل pl ۰۴:۳۶ - ۹۲/۰۶/۳۱
5
2

من 9ماه ازدواج کردم رابطه با شوهرمو خیلى دوست دارم.اما وقتى ارضا میشم اصلا اون حسى نیست ک میگن اوج لذته و خیلى عالیه,١حس خوبه چند ثانیه ایه فقط,نه اوج لذت

نه نه ir ۱۲:۴۴ - ۹۲/۰۷/۱۷
5
2

باسلام .آقالطفامنوراهنمایی کنیدکه زودترارضابشم مادردوران عقدهستیم وهمسرم خیلی تلاش میکنه ولی من یاارضانمیشم یاخیلی دیر.درضمن من نقاط حساس بدنمومیدونم وبه همسرم هم گفتم واون نهایت سعیشومیکنه............لطفاراهنماییم کنیدممنون

blooddiamond us ۰۱:۳۶ - ۹۲/۰۷/۲۴
5
2

نظرای همه جالب بود ولی کمک نیست فقط کل انداختن هستش.لطفا اگه میخواید کمک کنید فقط نظر بدید.مرسی

kamyar us ۰۶:۱۹ - ۹۲/۰۹/۰۳
3
2

ممنون بابت مطالبتون فقط اگه تونستین بهم بگین که باید چه چیزها بخورم

امیر ارسلان ir ۰۶:۳۱ - ۹۲/۱۰/۱۲
1
1

مریم خانم زن من برعکس از عشق بازی زیاد من قبل رابطه ششکایت داره

میلاد ir ۱۱:۰۹ - ۹۲/۱۰/۲۵
1
2

مدیسه خانم با تمام این جملات زیبا که شما فرمودید میشه از شما بپرسم ملاک خود شما برای ازدواج چیه ؟ چه جور همسری رو میپسندید ؟

ارمان ru ۱۰:۴۹ - ۹۲/۱۰/۲۹
2
1

ای بابا.....

باران ir ۰۱:۵۰ - ۹۲/۱۲/۱۸
1
0

امیر ارسلان لابد خیلی شورشو در میاری دیگه

دهقان خلافکار us ۰۶:۴۸ - ۹۳/۰۲/۳۱
0
0

مریم خانوم یه کتاب هست که اسم نویسندش باربارا ولی فامیلیش یادم نیست این خانوم یه روان پزشکه نتیجه تحقیقاتشوتو این کتاب نوشته اسمش کتاب هست رازهایی درباره زنان ...اینوبراهمسرتون بگیرین توبازارهم نبوداینترنتی بخرینش .شک ندارم این کتاب روبخونه تظرش عوض میشه اکه نخوندخودتون براش بخونین .خوندن این کتاب برای هرپسری قبل ازدواج لارمه

محسن ir ۰۱:۴۹ - ۹۳/۰۳/۱۶
0
0

خیلی خیلی خوب بود تشکر میکنم خسته نباشید برای درمان زود انزالی پیش چه دکتری باید رفت

اصغر ir ۰۶:۰۶ - ۹۳/۰۴/۱۸
0
0

ارولوژیست(متخصص کلیه و مجاری ادرار) البته بخش مهمی از زود انزالی مربوط به روانپزشک میشه چون منشا روانی هم داره

نوشتن يک نظر

    پیغام شما :
نام :
آدرس ايميل :
لينک :
کلمه امنیتی :