- مردمان - http://www.mardoman.net -

ایجاد تغییر در شیوه زندگی برای تقویت نعوظ

[1]

یک راه برای بهبود بخشیدن به بدکاری نعوظ این است که تغییرات ساده ‌ای را در سبک زندگیتان ایجاد کنید. برای بعضی مردان، ایجاد تغییر در شیوه زندگی، مثل ترک سیگار، ورزش منظم و کاهش استرس بطور کامل مشکلات نعوظ را حل می‌کند. برای آنها که نیاز به درمان‌های جدی‌تری دارند، اعمال این تغییرات درکنار سایر درمان‌ها می‌تواند کمک بیشتری کند.

ترک سیگار

ترک سیگار می‌تواند کار بسیار دشواری باشد و هیچ راه عالی هم وجود ندارد که به‌ تنهایی برای همه افراد عمل کند. در زیر به برخی راهکارها برای کمک به ترک سیگار اشاره می‌کنیم:

ورزش منظم

ورزش منظم به طرق مختلف سلامت شما را بهبود می‌بخشد. درکنار بهبود بدکاری نعوظ، ورزش بر موارد زیر نیز تاثیر مثبت دارد:

برای گرفتن بالاترین بهره از ورزش، باید حداقل ۲۰ تا ۳۰ دقیقه ترجیحاً در اکثر روزهای هفته ورزش کنید. تحقیقات جدید نشان می‌دهد که ۵ مرتبه تمرین در هفته بهترین میزان ورزش است. اگر مبتدی هستید، ابتدا هر روز چند دقیقه ورزش کنید و کم‌کم آن را به ۳۰ دقیقه برسانید.

وقتی می‌خواهید شروع کنید، برنامه‌ ای داشته باشید که دنبال کردن آن آسان باشد. هرچه برنامه برایتان عادی‌تر می‌شود، باید ساعات و حرکات تمرینتان را عوض کنید. در زیر به چند نکته برای شروع ورزش اشاره می‌کنیم:

[1]

کاهش استرس

استرس از متداول‌ترین مشکلات همه انسانهاست. بدن ما طوری طراحی شده ات که استرس را احساس می‌کند و به آن واکنش می‌دهد. این مسئله باعث می‌شود همیشه هوشیار باشیم و برای دوری از خطر آماده باشیم. اما همیشه هم دوری کردن از اتفاقات استرسزا مقدور نیست و خیلی وقت‌ها در چنین موقعیت‌هایی اسیر می‌شویم. وقتی استرس مداوم در زندگیمان بماند، بدن شروع به تجزیه می‌کند و بیمار می‌شویم. رمز موفقیت در کنار آمدن با استرس شناخت عوامل استرس‌زا در زندگی و پیدا کردن راه ‌هایی برای کاهش آنهاست.

پیدا کردن یک راه موثر برای ریلکس شدن و استفاده مداوم از آن اولین قدم است. یک وقت استراحت به خودتان اختصاص دهید، حتی اگر این زمان فقط چند دقیقه باشد. طرز تفکرتان را اززیابی کنید، مخصوصاً انتظارات غیرواقعبینانه‌تان را. حرف زدن درمورد مشکلات با یک عضو خانواده می‌تواند به شما کمک کند همه چیز را با رویکری مناسب ببینید. درخواست کمک تخصصی به شما کمک می‌کند نگرشی تازه پیدا کنید و بفهمید چطور با انواع دشوار استرش کنار بیایید.در زیر به سایر رویکردهای کاهش استرس اشاره می‌کنیم:

[1]