فواید زایمان طبیعی برای سلامتی خانمها

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

34 دیدگاه

 1. مهسا says:
  text for dislike(1) text for like(3)

  سلام نظر همه دوستان رو خوندم بهار جان من هم اولین تجربه بارداری ام هست. اما اصرار دارم که طبیعی باشه و بدون درد دختر دایی ام این نوع زایمان رو تجربه کرده البته با حضور همسرش در اتاق درد و صد البته در بیمارستان خصوصی خیلی هم راضی است. و حتی از زایمان لذت برده است. من تحت نظر یک ماما به کلاسهای زایمان بدون درد میرم و تمرینات تنفسی انجام می دهم. بهارجون پیشنهاد می کنم این لذت بزرگ رو از خودت نگیر. بالاخره درد که داره اینایی که سزارین کردن و تا یک هفته نمیتونن صاف بایستند و راحت بچه شیر بدهند و باید آنتی بیوتیک بخورند را ندیده ایی؟؟
  خلاصه اینکه با پیشرفت علم می تونیم زایمان طبیعی و لذت بخشی داشته باشیم

 2. هلیا says:
  text for dislike(1) text for like(1)

  سلام من از همه دوستان خواهش میکنم دیگه نظر ندهندچون با این نظراتشون همه رو به ترس می یارن.

 3. نسرین says:
  text for dislike(3) text for like(4)

  سلام من دانشجوی پزشکی هستم و هم تو اتاق زایمان طبیعی درد کشیدن مادرها رو دیدم و هم تو اتاق عمل سزارین بودم. با وجود درد شدیدش بازم زایمان طبیعی رو ترجیح میدم و اصلا دوست ندارم شکمم باز بشه و بچه م از یک دریای خون به دنیا بیاد! بهتره بدونید در روش سزارین بدن تا ۱ لیتر خون از دست میده که در طبیعی تنها ۵۰۰ سی سی هست، یعنی نصف! همچنین در زایمان طبیعی فشاری که هنگام عبور جنین از کانال زایمانی به سر و ریه جنین وارد میشه باعث خروج مایعات اضافی از این جاها میشه و نیاز به احیا بعد از تولد رو کم می کنه.
  در روش طبیعی آرامشی که تو چهره مادر که هوشیاره و اولین گریه بچه شو می شنوه واقعا زیباست.
  اصلا گذشته از این حرفا به نظر من هر چیزی طبیعی ش بهتره!
  حالا هی برین سزارین کنید!

 4. شیدا says:
  text for dislike(0) text for like(2)

  سلام اخه بحث سر درد کشیدن مادر نیست مگه میشه مادری نخواد برای بچه اش فدا کاری بکنه بحث سراینه که به بچه اسیب نرسه من یکی از اشنایام طبیعی زایمان کرد وقتی میخواستن بچه رو بیرون بکشن کتف بچه در رفته بود دکترا هم متوجه نشده بودن اخراینقدر بچه بی تابی میکرد مادر متوجه شده بود .سزارین هرچه قدرم بد باشه باز ادم یک درصدی میده بچه سالمه مخصوصا سر بچه که خیلی حساسه.این همه ادم سزارین میشن شده ۱۰ سا هم گذشته چرا بچه هاشون یا خودشون مشکل ندارن؟

 5. narges says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  سلام
  ترا خدا بس کنید
  من همینطوری دارم سکته میزنم
  یکی به من بگه چکار کنم

 6. مریم says:
  text for dislike(1) text for like(3)

  سلام من دانشجوی مامایی هستم و حرف نسرین رو تائید می کنم به نظر من اگه زایمان طبیعی و البته بدون درد زیر نظر یک مامای کار بلد یا یک متخصص زنان دلسوز انجام بشه صد درصد از سزارین بهتره اونایی که سزارین رو توصیه می کنند از دور نظر میدن و نمیدونن که توی سزارین چه اتفاقاتی میفته حالا از ریسک عفونتو هزار چیز دیگه و نیاز به احیای نوزاد نگفتم زایمان طبیعی واقعا برای بچه خیلی بهتره اون موردی هم که گفتین کتف بچه در رفته بخاطر بی لیاقتی اون پزشکی بوده که نتونسته تشخیص بده لگن مادر تنگه نه بخاطر زایمان طبیعی. من هر دو موردو چندین بار دیدم و خودم هم صد درصد زایمان طبیعی بدون درد و یا در آب رو انتخاب می کنم

 7. سلاله says:
  text for dislike(1) text for like(0)

  سلام من ۵ ماهه هستم و دوست دارم طبیعی زایمان کنم امیدوارم که بتونم

 8. نیلوفر says:
  text for dislike(1) text for like(1)

  سلام منم یک دانشجو مامایی هستم و کاملا با مریم و نسرین موافقم.الان دیگه با اون زمانهای قدیم زایمان طبیعی فرق کرده و کاملا خود مادرای باردار با طبیعی موافق ترن و صد در صد واسه خودشون و اون بچه اشون مفیده که ما ماماها و پزشکا توصیه میکنیم.

 9. سنبل says:
  text for dislike(0) text for like(1)

  سلام من الان ۶ ماهه باردارم و بچم پسره مادر همسرم چون نوه پسرِ پسری نداره خیلی مراقب منه، البته من نه نوش دکتر بهم پیشنهاد زایمان طبیعی کرده اونم بی دردش اما مادر شوهرم مدام مداخله می کنه که اگه توی زایمان طبیعی بلایی سر نوش بیاد … و کلی تهدید البته همسرم و من اهمیتی نمی دیم اما خواه نا خواه این استرس با من همراهه که اگه واقعا توی زامیان طبیعی اتفاقی بیفته چی می شه؟؟؟

 10. نازیلا says:
  text for dislike(1) text for like(1)

  من برنامه ریزی کردم توی مهر ماه باردار بشم ولی الان دارم منصرف میشم جون دوست دارم طبیعی زایمان کنم اما الان خیلی ترسیدم

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *