فهرست انجمن ها و مراکز خیریه

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

9 دیدگاه

 1. bahare says:
  text for dislike(0) text for like(6)

  ba salam va tashakor faravan az inke site haie dar ertebat ba sazman kheirieh ro dar in website gozashtied movafagh bashied

 2. khodam says:
  text for dislike(0) text for like(6)

  واقعا ممنون امیدوارن تمام سایت ها مثل شما از این فعالیت ها داشته باشن.و امیدوارم که ما هم بی تفاوت از کنارشون رد نشیم.

 3. احسان says:
  text for dislike(2) text for like(8)

  آفرین ، شما واقعا خیرخواهانه رفتار می کنید

 4. محمد رشیدی says:
  text for dislike(2) text for like(4)

  سلام -ضمن عرض تشکر از فعالیتهای شما
  لطفا پلاک دفتر مرکزی اسایشگاه خیریه کهریزک را از ۱۰۶ به ۱۱۰ تغیر دهید .
  با تشکر
  مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک
  رشیدی

 5. RASTAN says:
  text for dislike(1) text for like(4)

  سلام – این هم آدرس یک خیریه ی علمی
  kht.vcp.ir

 6. حسن says:
  text for dislike(0) text for like(4)

  سلام شماره حساب موسسه خیریه بچه هاى اسمان به شماره ۰۳۰۹۳۸۱۳۸۴۰۰۱بانک ملى کد٢٧٤ میباشد وتلفن تماس خیریه بچه هاى اسمان ۰۲۱-۲۲۲۰۹۱۲۶٫ ۲۶۵۲۱۸۸۴٫۲۶۵۲۱۸۸۵ .۲۲۲۴۷۷۹۹-۲۲۲۴۷۸۰۰

 7. text for dislike(0) text for like(2)

  بسمه تعالی
  با اهدای سلام خواهشمند است که نسبت به گذاشتن آگهی سایت خیریه و یک آگهی از خیریه خادمین کتیج که در مناطق محرومی از سیستان و بلوچستان مشغول به فعالیت می باشد اقدام فرمائید. ضمناً جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت خیریه به قسمت پل های ارتباط با ما / شماره حساب و اهداف و… مراجعه فرمائید / شماره تماس مستقیم مدیر عامل بارانی ۰۹۱۵۹۹۷۴۰۳۶

 8. موسسه خیریه خادمین کتیج says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  همراه با موسسه خیریه خادمین کتیج از استان سیستان و بلوچستان

  هموطن خوبم ! سلام و درود بیکران خدا بر شما ، گوهر وجودتان پایدار و برقرار و گامهایتان استوار و ماندگار .

  رفع محرومیت های کتیج در گرو همکاری و یاری نیکوکاران ایرانی :

  درباره مؤسسه : تاریخ تاسیس: ۸۶/۶/۶ * شماره ثبت :۵ * شناسه ملی : ۱۰۵۰۰۰۰۰۵۰۶

  در کوچه پس کوچه های شهری دور کودکی چشم انتظار محبت دیگران است ، با دستان کوچکش در این روزها آرزوهای بزرگی را در دل یک نقاشی جای میدهد آروزهایی که برای خیلی از بچه های کشور ما زیاد هم بزرگ نیست اما برای او خیلی بزرگ و دست نیافتنی شده ، گوشه ای از نقشه ایران زمین را که خوب نگاه کنیم خانه او را خواهیم یافت خانه ای در دل محرومیتی به معنای واقعی و آدم هایی که در همسایگی این کودک در فقر و محرومیت او شریک هستند .

  اینجا کتیج است منطقه ای در دل سیستان و بلوچستان که شاید نامش را نیز تا به امروز نشنیده باشید ، اینجا کتیج است منطقه ای واقع دردویست وپنجاه کیلومتری ایرانشهر و چابهار. منطقه ای است که نه تجارتی دارد و نه شهرک صنعتی و نه فضای اشتغال برای مردم ، نوجوان های اینجا اکثرا به خاطر نبود امکانات تحصیلی در سن ۱۴ تا ۱۸ سالگی ترک تحصیل می کنند و ناگزیر برای کار به بنادر می روند . فقر و بیکاری سرپرست خانواده نیز باعث میشود تا کارگری بشود تنها درآمد نوجوان ها و جوان ها آنهم در نقطه ای دور از خانواده .

  اینجا بیکاری بیداد می کند و داشتن یک زندگی ساده برای بچه ها آرزویی دست نیافتنی است و پدر با قدی خمیده و مادر با دستانی پینه بسته در مقابل این آرزوها تنها شرمنده میماند و بس .

  خیلی از مردم این دیار سرپناه و شغل مناسبی ندارند خیلی از آنها لباس و غذای مناسبی هم ندارند و خیلی دیگر در رستاها حتی آب آشامیدنی سالم هم ندارند .

  باورش شاید سخت باشد اما در این دیار میتوان محرومیت را به معنای واقعی دید و با همه وجود احساس کرد .

  در قلب کتیج اما چند سالی است خیریه ای به همت چند جوان ایجاد شده که نامش خادمین کتیج است خیریه ای که هدفش چیزی جز کمک به مردم منطقه و رفع محرومیت نیست و برای تحقق این مهم از هیچ کوششی دریغ نمیکند ، اما رفع محرومیت از این منطقه با توجه به وسعت آن نیاز به کمک خیرین از سراسر کشور دارد .

  در سال ۱۳۸۶ بود که جرقه ایجاد این خیریه در ذهن من زده شد ، وقتی به مردم اطرافم نگاه میکردم و میدیدم که چطور با مشکلات زیاد زندگی دست و پنجه نرم میکنند و کودکان دیارم چگونه در سختی و تهی دستی بزرگ میشوند تصمیم گرفتم و از خدا خواستم کمکم کند برای کمک به مردم و رفع محرومیت منطقه و همچنین جذب خیرین و نیکوکاران خیریه ای را تاسیس نمایم و از همین رو با همت و همکاری جمعی از خیر اندیشان فرهنگی و جوانان فعال اجتماعی این موسسه را تاسیس کردیم و از همان زمان تصمیم گرفتیم تا در جهت رفع محرومیت این منطقه و کمک به مردم نیازمند آن از هیچ کوششی دریغ نکنیم .

  این خیریه فعالیت خود را با تحت پوشش قراردادن خانواده های بی سرپرست، خودسرپرست و بدسرپرست آغاز کرد و در حال حاضر نیز کمک های مالی به خانواده های تحت پوشش ، اعطای وام به آنها جهت اشتغال،راه اندازی کارگاه های زودبازده ، تلاش برای ارتقای فرهنگ و بهداشت و درمان خانواده های تحت پوشش، تلاش جهت ساخت و بازسازی فضاهای آموزشی و همچنین سایر اماکن عام المنفعه در جهت آبادانی و رفع نیاز های منطقه کمتر توسعه یافته کتیج ، حمایت مادی و معنوی از ایتام، دانش آموزان و دانشجویان نیازمند را در دستور کار دارد .

  در طول این چند سال نیز تمام توان خود را به کار بستیم تا بتوانیم با جذب خیرین در جهت رفع محرومیت منطقه که به معنای واقعی محروم است گام برداریم و کار خدا پسندانه ای انجام دهیم .

  هموطنم !علاوه بر محرومیتی که مردم این منطقه گریبانگیر آن هستند نیازهای مهم دیگری نیز در منطقه وجود دارد که از جمله این نیازها :

  احداث فضاهای های آموزشی است به طوریکه در منطقه کتیج * ساخت پنج مدرسه ۸ تا ۱۲ کلاسه

  *چهار مدرسه دو و سه کلاسه مبلغ ساخت هرباب مدرسه ششصد میلیون ریال *چهار باب فضای اموزشی دخترانه راهنمایی و دبیرستان مبلغ هر فضا حدود سه میلیار بالا و پائین هم دارد *ساخت بیش از ۲۰ کلاس درس در مدارس موجود نیاز است مبلغ ساخت هر باب کلاس دویست و پنجاه میلیون ریال * همچنین کمبود تجهیزات رفاهی ، سرمایش ، گرمایش ، سرویس بهداشتی صدو پنجاه میلیون ریال ،نمازخانه مدارس چهار صد میلیون ریال و کتابخانه در مدارس پانصد میلیون ریال به بالا * در کنار این موارد به حفر ۲۰ حلقه چاه آب برای آبرسانی معمولی به روستاها ومدارس نیاز است مبلغ حفر چاه آب و ابرسانی و محزن بالای صد میلیون ریال تا صدو پنجاه میلیون ریال . * دانش آموزان این منطقه همچنین نیازمند کمک خیرین هستند تا برای ادامه تحصیل بورسیه تحصیلی بگیرند مبلغ بورسیه ماهیانه پانصد هزار ریال تا یک میلیون ریال . * در منطقه ما خوابگاه شبانه روزی برای دختران وجود ندارد و از همین رو بسیاری از آنها با توجه به نبودن خوابگاه دخترانه در مرکز بخش و همچنین نداشتن مدرسه راهنمایی در روستاها ناگزیر ترک تحصیل میکنند مبلغ ساخت خوابگاه ممکن است ۶ میلیار ریال هزینه ببرد ، خوابگاه پسران نیز نیازمند تعمیر اساسی دارد مبلغ مرمت ۶۰۰ میلیون * برگزاری کلاس های ضمن خدمت برای معلمین تمام مقاطع تحصیلی * برگزاری کلاس های فوق العاده برای دانش آموزان کم استعداد * ساخت و ایجاد مهد کودک و پیش دبستانی برای کودکان جهت آموزش و آمادگی قبل از ورود به مدرسه بدلیل دو زبانه بودن مبلغ ساخت مهد کودک ۲ میلیاد با تجهیزات * تامین تغذیه دانش آموزان بی بضاعت هر دانش آموز مبلغ سیصد هزار ریال بیش از هزار دانش آموز * کفالت ایتام و حمایت از دانش آموزان بی بضاعت ، حمایت از دانش آموزان بیمار کفالت ایتام مبلغ یک میلیون ریال * ساخت خانه بهداشت مبلغ تقریبی ۹۰۰ میلیون ریال * مرکز بهداشتی و درمانی مجهز ۶ مبلغ الی ۷ میلیار ریال * ایجاد اشتغال در غالب راه اندازی کارگاههای زود بازده، دادن تسهیلات بدون سود به جوانان جهت اشتغال * ساخت مسکن و سرویس بهداشتی برای نیازمندان مسکن مبلغ سیصد میلیون ریال سرویس بهداشتی شصت میلیون ریال * حمایت از جوانان ورزشکار و ساخت فضاهای ورزشی ، * ساخت مجتمع آموزشی ،رفاهی و آسایشی، ورزشی و خیریه ای برای کودکان بدسرپرست و بی سرپرست البته وابسته به خیریه جهت ایجاد فضایی مناسب برای کودکان مبلغ شش میلیارد *پرداخت هزینه ازدواج و جهیزیه جوانان مبلغ پنجاه میلیون ریال * سرمایه گزاری در زمینه ایجاد یک پمپ بنزین در منطقه با توجه به اینکه تا شعاع شصت کیلوتری پمپ بنزینی وجود ندارد حدود ۸ میلیارد ریال .

  هموطن گرامی موارد فوق از جمله نیازهای این منطقه است که رفع آنها دست یاری هموطنان و خیرین سراسر کشور را می طلبد .

  ضمن تشکر از همه خیرین و نیکوکاران علی الخصوص هموطنان مهربان و دلسوز تهرانی و همه هموطنان نوع دوست که همیشه همراه و یاور خیریه و محرومین بوده و از هیچ کوششی دریغ نورزیده‌اند ، امید است که این خیریه بتواند با جلب کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم انساندوست و نیکوکار سراسر کشوردر جهت رفع برخی از مشکلات اقشار محروم و کم در آمد و سامان بخشیدن به وضع اقتصادی٬ بهداشتی وتحصیلی بچه‌های بدسرپرست، بی سرپرست و ایتام و خانواده‎های نیازمند در حد توان قدم مثبتی بر دارد.

  افرادی که تحت پوشش این خیریه هستند به معنای واقعی نیازمند می باشند به طوریکه حتی به نان شبشان نیز محتاج هستند ، یادمان باشد که نیکی کردن به وقت بی نیازی هنر نیست، هنر آن است که وقتی که خودت هم نیاز داشته باشی بتوانی دست تهی دستی را بگیری و چه خوب می‌شود که در روزهای شاد زندگیمان، خوشی‌هایمان را با دیگران تقسیم کنیم و آنها را نیز در این شادی سهیم کنیم .

  هموطن نوع دوست و نیکوکاران شما می‌توانید کمک‌های نقدی خود و همچنین کمک های غیرنقدی خود شامل لوازم خانگی نو و یا مستعمل، پوشاک و امکانات و ضروریات زندگی را برای ما ارسال نمایند تا به دست نیازمندان واقعی برسد .

  هموطنان عزیز میتوانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب سیبا ۰۱۰۷۹۵۵۵۳۹۰۰۷ بانک ملی بنام مؤسسه خیریه خادمین کتیج واریز نمایند و یا کمک های غیر نقدی خود را به آدرس سیستان و بلوچستان – شهرستان فنوج -مرکزبخش کتیج ، کدپستی:۹۹۸۸۱۱۴۳۷۳ دفتر خیریه خادمین کتیج ارسال نمایند.

  البته برای ما جای بسی خوشحالی است که بتوانیم پذیرای هموطنانمان در منطقه نیز باشیم تا آنها از نزدیک بتوانند با محرومیت منطقه بیشتر آشنا شوند .

  تلفن: ۰۵۴۳۷۱۸۸۷۹۸ و فکس: ۰۵۴۳۷۱۸۸۷۹۷ و همچنین شماره همراه : ۰۹۱۵۹۹۷۴۰۳۶ نیز به صورت شبانه روزی پاسخگوی هموطنان خواهد بود .

  سايت رسمي موسسه خیریه خادمین کتیج نیز به آدر س/fa/www.khademincharity.com

  ایمیل خیریه نیز : Info@khademincharity.com

  صفحه موسسه در اينستاگرام: http://www.instagram.com/khademin_kotijcharity

  صفحه موسسه در لنزور : http://www.lenzor.com/khademin_charity

  تلگرام : http://telegram.me/Khademin_kotijcharity

  با توجه به اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم منطقه کتیج ایجاد اشتغال وسرمایه گذاری میتواند در رفع محرومیت این دیار تحول عظیمی ایجاد نماید.

 9. text for dislike(1) text for like(0)

  سلام و خسته نباشید
  این هم آدرس خیریه خانه فرشتگان مشهد ( مرکز نگهداری ایتام و کودکان بی سرپرست)
  خراسان رضوی – مشهد – بلوار وکیل آباد – کوی آب و برق – هقت تیر ۹ – پلاک ۳۹ – مجتمع خانه فرشتگان

  شماره تماس خیریه : ۳۸۶۴۵۸۹۱-۰۵۱
  ۳۸۶۴۵۸۹۲
  مسئول مشارکت ها (خانم رنجبر): ۰۹۱۵۸۹۷۵۸۵۰
  وب سایت:http://khane-fereshtegan.com/
  تلگرام: khanehfereshtegan@

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *