چرا نباید از شخصیت افراد بُت بسازیم؟

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

4 دیدگاه

 1. میثاق says:
  text for dislike(1) text for like(3)

  با تشکر از مطلب خوبی که گذاشتید اگر امکانش هست منابع رو هم بگذارید.

 2. ali says:
  text for dislike(3) text for like(2)

  در زمان قذیم هرکس نسبت به اطرافیان برتری (قدرت تحت نفوذ دراوردن دیگران)داشت به قدرت میرسید اما در زمان حال ملاکها متفاوت و کسب قدرت بطور اتفاقی و شرایطی است که فرد ممکن است هرگز لایق آن پست نباشد. کسانی که بدنبال موقعیت و منفعت هستند از دو اصل تعظیم و تمجید و سماجت استفاده میکنند و هر فرد مسئول ناخواسته تحت تاثیر این افراد قرار میگیرد و منحرف میشود مگر لطف خدا و ریاضت نفس او را نجات دهد.

 3. zahra hanife says:
  text for dislike(0) text for like(1)

  وقتی از کسی در ذهنمون بت میسازیم ما فقط یه جنبه زندگی اون رو دیدیم وهمش در همه جا میخوایم که از اون پیروی کنیم ومیگیم که اگه اون در این شرایط باشه این کارو میکنه واون طرف رو به عنوان خدا تلقی میکنیم واگه با طرف رابطه ای داشته باشیم یا بتونیم درباره زندگیش مطالعه ای داشته باشیم میفهمیم که اون هم یک انسان و هیچ اتفاق خاص دیگه ای نیست و با بت کردن دیگران خودمان رو عقب تر از شخص دیگه ای میدونیم وجلوی قدم برداشتنای خودمونو میگیریم

 4. محمد says:
  text for dislike(0) text for like(2)

  درود بر نویسنده این یادداشت زیبا
  وجود نگارش یادداشت هایی از این دست در جامعه ایران بسیار الزامیست. اکثر مردم ایران به نظر من شخصیت افراد رو بیش از حد بزرگ می کنند. نمی دونم ریشه ی این معضل بزرگ اجتماعی از کجاست ولی امیدوارم ما یاد بگیریم که همه ی افراد امکان اشتباه دارند و با حفظ احترام به افراد از آنها بت نسازیم. الان کافیست اندکی فکر کنیم مطمئنا همه ی ما کسانی را برای خودمان بزرگ کردیم که دیگه حاضر نیستیم بپذیریم که اونها هم می تونن اشتباه کنن.

  باز هم اینگونه مقالات مفید در سایت قرار بدهید.

  با سپاس / محمد از بوشهر

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *