برای رضای خداوند نیکی کنیم نه برای امتیاز

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

7 دیدگاه

 1. مرجان says:
  text for dislike(26) text for like(16)

  آره خدا خیلی مهربونه باید برای رضای او زندگی کنیم , همه چیو از اون طلب کنیم حتی عشق و محبت رو , همه کس ما رو به خاطر خودشون می خواد ولی خدا ما رو برای خودمون میخواد , پس دنیا رو ول کن و برو سراغ خدا.

 2. تینا says:
  text for dislike(14) text for like(24)

  جالبه موضوع به این مهمی که در زندگی همه ما نقش داره رو هیچ کس نظر نداده حالا اگر در باره دختر و پسر بود همه صاحب نظر می شدند.

 3. melorin says:
  text for dislike(18) text for like(23)

  ما با کمک به دیگران در واقع خودمون رو ارضا میکنیم و تسکین میابیم پس چرا توقع پاداش داریم اونم دوطرفه-از طرف خدا و هم بندش؟-

 4. سعید says:
  text for dislike(17) text for like(22)

  نظر اقای دشتکیان تو این مقاله درسته اما من باهاشون مخالفم. به نظرم همینکه اون مرد کلید را دیده و برداشته تا کسی ازش سوءاستفاده نکنه و خودش هم ازش سوء استفاده نکرده کار خوبی انجام داده . اینهم که چیزی به عنوان تقدیر بگیره باعث میشه کسایی که خیرشون به دیگران نمی رسه حداقل به خاطر پول کار خیری انجام بدهند و همین می تونه شروعی باشه واسه تغییر این ادمها 🙂

 5. دوست شما says:
  text for dislike(19) text for like(14)

  اگر بخواهیم آن فرد کارگر را درست روانکاوی کنیم به نتیجه ای عجیب تر ممکن است برسیم . به اعتقاد بنده این قبیل افراد اساسا توان دزدیدن و جرایم سنگین را ندارند حالا یا از نظر لجستیکی یا از نظر روانی . این افراد در فقدان چنین توانی است که خود را به نیک اندیشی و انسانیت منشی متصف میکنند و دم از دینداری میزنند ولی چنانکه بتواند و شرایط به آنها این احازه را بدهد و از جرات و جسارت کافی برای انجام کار های بزرگ برخوردار شوندذ شروع به تجربه اندوزی در این کار را میکنند . این یک تحلیل نا منصفانه نیست بلکه عملا مشخص شده کسانیکه در بیان رفتار و اعمالشان دچار ضد و نقیض میشوند در افکارشان چیز دیگری میگذرد …دوست شما

 6. حامد says:
  text for dislike(17) text for like(15)

  همین که نفس آدم میل به گناه داره ولی اون آدم باهاش مقابله به مثل می کنه، این میتونه بیانگر باطنی پاک باشه. همین چند روز پیش بود تو خیابون قدم می زدم و آقایی که داشت جلوتر از من راه می رفت دستش که تو جیبش بود رو درآورد و مبلغ پولی به همراه دستش از توی جیبش بیرون افتاد امّا اون بنده ی خدا متوجه این موضوع نشد. حقیقتش زبون روزه ایم نمیشه دروغ گفت ولی منم اولین چیزی به ذهنم خطور کرد این بود که اون آقا رو صدا بزنم و اونو از مبلغ پولش که افتاد با خبر کنم و همین کارو کردم و ایشون هم با یه لبخند جواب محبتمو داد. خوب یعنی یکی مثل من نمیتونست بی سر و صدا اون مبلغ پولو بدون اینکه کسی متوجه بشه برداره و خم به ابرو نیاره؟
  امّا راجع به مژدگونی میتونم بگم که این مسئله تو کشوری مثل ایران باب شده و نکته ی مثبتیه و مهمتر اینکه خدا هم جواب مهبت افراد رو بی درنگ میده، ما هم می تونیم زیاد تو این قضیه ریز نشیم که آیا میشه این کارو نکرد(مژدگونیو میگم) و چرا فلانی این کارو کرد.

 7. چکاوک says:
  text for dislike(18) text for like(38)

  من خودم وقتی بیرونم دنبال کسی میگردم که بهش کمک کنم حالا میتونه یه خانم یا آقای مسن باشه که نمی تونه وسایلشو حمل کنه یا تو اتوبوس همیشه جام رو به افراد مسن تر میدم یا اگه آدرسی رو بلد نباشن و از من کمک بخوان تا مقصد می رسونمشون و … چون خودمم یه روز پیر میشم، حالا که فکر میکنم میبینم دارم این کارا رو برا خودم میکنم نه خدا! ممنون با این مقاله منو روشن کردین از این به بعد سعی میکنم بیشتر به خاطر رضای خدا باشه تا خودم.

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *