صداقت احساسی و نقش آن در زندگی

مطالب مرتبط

6 دیدگاه

 1. feriyal says:

  kamelan movafegham mer30 az matalebe mofideton

 2. سوگل says:

  خیلی خوب میشداگه همه احساسات واقعی خودشونو نشون میدادن چون اینجوری خیلی ازسوتفاهمابرطرف میشدوادم مجبورنبودمدام باخودش کلنجاربره تا بفهمه منظورواقعی هرکسی ازکاراش یارفتاراش چیه اما متاسفانه ازیه طرفم همه ادماجنبه اینوندارن که ازشون تعریف کنی یااگه کاردرستی انجام ندادن بهشون گوشزدکنی.

 3. 598 says:

  داشتن یک نفر که بتونی باهاش راحت باشی و بتونی راحت احساسات و نظرات خودتو با اون در میون بذاری با هیچ چیز قابل مقایسه نیست یه جورایی احساس میکنی خودتی که دوتا شدی و این در آرامش روحی خیلی موثره.

 4. HESAMS says:

  AGEH HAME EHSASE VAGHEI KHODESHOONO BEGAN KAMTAR PISH MIAD ESHGHI BA SHEKAST TAMOOM BESHE.

 5. sara says:

  صداقت احساسی فقط مربوط به رابطه دو نفر نمی شود همانطور که توی متن خواندیم این احساس باید از کودکی در فرد پرورش داده شود تا باعث بدست اوردن اعتماد به نفس ودر پی ان موفقیت بشود ودر نهایت منجر به کمال انسانی. و این صداقت را نباید در افراد دیگر جستجو کنیم ابتدا ان را در خود پرورش دهیم چون خودمان مهمتر از دیگران هستیم و زندگی ما باید سرشار از موفقیت و لذت باشد. بیان صادقانه احساسات ما را به شادی نزدیکتر می کند زیرا هیچوقت مجبور نبوده ایم طوری که دیگران می خواهند رفتار کنیم علاوه بر آن محدوده رفتاری و شخصیتی خود را طوری بیان کرده ایم که اطرافیانمان به درک کاملی می رسند که چگونه باید در برابر شما رفتار کنند در واقع همه می دانند که باید طبق انتظارات شما برخورد کنند. در اخر از متن بسیار مفید سایت هم تشکر می کنم.

 6. hamid says:

  salam. mataleb khayli khob bood vali bayad kami vaghe bin bood

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *