- مردمان - http://www.mardoman.net -

طنز: ۱۰ تفاوت بامزه بین انسان و حیوان+تصاویر

[1]

تفاوت های بین انسان ها و حیوانات کاملاً مشخص و واضح است اما آیا تا به حال فکر کرده اید مهمترین و در عین حال بامزه ترین تفاوت های بین انسان ها و حیوانات کدام است؟ امروز وقتی به دانه خوردن یک پرنده نگاه می کردم به ذهنم رسید که این تفاوت ها را روی کاغذ بیاورم. در زیر ۱۰ مورد از تفاوت های بامزه بین ما و حیوانات را می بینید.  

حرکت

 حیوانات روی زمین راه می روند و ما بلندتر از سطح زمین!

 

پوشش


انسان ها موهای بدنشان را می تراشند و بعد موی بدن حیوانات را می دزدند در حالیکه حیوانات از موی بدن خودشان استفاده می کنند!

نظافت


انسان ها باید برای تمیز نگه داشتن دندانهایشان هر روز آنها را مسواک کنند درحالیکه حیوانات هیچوقت مسواک نمی زنند و دندانهای تمیزتری هم دارند!

محل سکونت


مسکن انسان ها ۵۰۰ برابر بزرگتر از اندازه خودشان است در حالیکه یک حیوان برای امن ماندن فقط به یک جای کوچک نیاز دارد!غذا


انسان ها غذاهای بی مصرف می خورند، حیوانات غذاهای مهم و اساسی! 

[1]

نوشیدنی


human drinks and animal drinks

انسان ها معمولاً می نوشند تا مست شوند اما حیوانات می نوشند تا زنده بمانند و احساس تشنگی خود را برطرف کنند!

قدرت


انسان یعنی قدرت، نفس و خودبینی درحالیکه حیوان یعنی قدرت و معصومیت!

تولید مثل


the way animals reproduce

انسان ها همیشه سعی در تقلید از حیوانات را دارند اما حیوانات اصلاً برایشان مهم نیست که موقع رابطه جنسی به آنها نگاه می کنید یا نه!


دفاع


انسان ها قوی ترین موجودات هستند اما از آن برای نابود کردن هم نوعان خود استفاده می کنند. حیوانات ضعیف هستند اما از آن فقط برای دفاع از خود استفاده می کنند!

ارتباطات


انسان ها پیشرفته ترین راه های ارتباطی را دارند اما معمولاً از آن برای بیهوده گویی استفاده می کنند. حیوانات چنین تارهای صوتی ندارند اما اعمالشان برای نشان دادن عشق و محبتشان کافی است!

[1]