صداقت رکن اصلی زندگی موفق و معتبر

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

4 دیدگاه

 1. sara says:
  text for dislike(23) text for like(0)

  مرسی.مختصر و بسیار مفید بود.با راست گفتن شاید به یه سری خواسته ها نرسیم ولی همه کارها اخرش خوب و بهتره بگم عالی تموم می شه.

 2. saye says:
  text for dislike(188) text for like(0)

  با بودن با بعضی افراد به سادگی بعد از مدتی میشه فهمید که دروغ و دروغگویی با پوست و خونشون عجین شده و هرگز و هرگز ترکش نخواهند کرد…چون دروغ رو یک زرنگی و ذکاوت فرض میکنند..و طبیعیه که دائم در سختین..شاید هیچ وقت هم شهامت قبول دروغاشون رو نداشته باشند..یا اینکه به قدری در دروغ فرو رفتند که اصلا به دروغگویی خود اعتقادی ندارند..

 3. نوید says:
  text for dislike(173) text for like(12)

  سلام قرار شد در گفتارمان صادق باشیم این که متن مقاله را تمجید و تعریف کنیم خودش یه جور عدم صداقته چون خودمون هم خوب میدونیم که در زندگی در دنیای پیچیده امروز صرفا با صداقت محض واقعا نمیشه زندگی کرد کارگری که با خطر اخراج روبروست چون پشت در شرکت متقاضی برای استخدام زیاده وقتی یه روز سهوا یا خواب میمونه یا مشکلی براش پیش میاد نمیتونه به کارفرما بگه خواب موندم و مجبور میشه اعلام کنه بیماره و برای این دروغ مجبوره بره پیش پزشک و پزشک رو هم مجبور کنه دروغ بگه و گواهی بگیره (پزشک هم وقتی شرایط کارگر رو درک میکنه تن با این دروغ میده ) و همینطور موارد بیشمار دیگه که مبتلا به زندگی ماشینی امروزه .

 4. افسانه says:
  text for dislike(1) text for like(0)

  اما من به یقین رسیدم که دیگه در این دوره امروزی صداقت رنگ واقعیش و از دست داده ! من که تا حال از صداقتم جز ضرر چیزی ندیدم . اما این صفت در وجودم هست و با اون تربیت شدم .
  نمیدونم چرادیگه برای صداقت ارزش نمیذارند !!! چرا این و ارزش نمیدونند و بر علیه خودت روزی به کار میبرند !! واقعا” از این موضوع دلگیرم …

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *