۹ روش برای اینکه دیگر نگران نباشید

مطالب مرتبط

17 دیدگاه

 1. تنهای تنها says:

  حالا هم که طلاق گرفته م پدرو مادرم انقدر منو زیر ذره بین برده اند که حتی از در خونه نمیتونم برای اب وهوا عوض کردن بیرون برم.حتما باید کار واجبی داشته باشم مثل دکتر رفتن و…تا بیرون برم البته تو خونه شوهرم هم اون اجازه نمیداد همیشه باخودش میرفتم .دوست دارم با دوستم برم بیرون چندتا دوست داشته باشم که گاهی وقتا باهاشون وقت بگذرونم اما افسوس برای همین همیشه یا خوابم یاجلوی تلویزیون.خسته شدم .تازه همه اینا به کنار انقدر همسرم رو دوست داشتم ودارم که از وقتی ازش جدا شدم روزی هزار بار میمیرمو زنده میشم اصلا یه لحظه نتونستم فراموشش کنم.بلاهایی سرم اورد که افسردم کرده دستم به هیچ کاری نمیره.خیانتش باعث شده به تمام مردا بی اعتماد شم .حوصله هیچی ندارم.خدا ازش نگذره خیلی ضربه بدی به زندگیم زد کمرمو شکست.

 2. یک زن says:

  سلام چرا تمام نظریات مربوط به زنان است تا کی زن اینگونه نگران و مورد ظلم ناشی از سنتهای قدیمی باشد

 3. farin says:

  دوست عزیز به خاطر مطلبت متاسفم. خیلی سخته. من فکر می کنم پدرت توی توهم زندگی می کنه. فکر میکنه اگر بقیه اونو تایید کنن خدا هم ازش راضیه. دلش به رضایت دیگران و خودشیرینی برای دیگران خوشه. آرامش و راحتی خانواده خودش براش مهم نیست. از این آدمها کم نیستند. بودند کسانی که عمری اینجوری زندگی کردند و موقع مرگشون افتادند به حلالیت طلبیدن از همه!… یعنی خودش هم میدونه داره بهتون ظلم می کنه. به نظر من عموی شما هم با پدرت شریک این ظلمه. اگر نبود کمک او رو برای خانه قبول نمی کرد. باید با او صحبت می کردید و می گفتید که از این که هزینه زندگی شما برای ساخت خانه او هزینه می شود راضی نیستید! اگر وجدان داشته باشد حتما اقدام می کند. امیدوارم زودتر مشکلتون حل بشه. به خدا توکل کنید.

 4. farin says:

  لعنت خدا به همه مردان بی شرم و خائن و قدرنشناس و همه زنان پستی که می خواهند زندگی و خوشبختی خود را بر ویرانه زندگی دیگران بنا کنند!

 5. تازه وارد says:

  دوستان سلام
  من دوساله ازدواج کردم اون مرد ایراد گیر .خودخواه وخسیسیه اعصابمو خورد کرده ناراحتی قلب وعصبی گرفتم فشارم دایما تغییر میکنه الان هولتر بهم وصله برا ی اینگه دکتر داروی قلب بهم بده .

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *