تمرین صبر وقتی خداوند می‌خواهد منتظر بمانید

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2 امتیاز, میانگین: 4٫50 از 5)
Loading...

مطالب مرتبط

21 دیدگاه

 1. MARAL says:
  text for dislike(0) text for like(1)

  سلام به دوستان عزیز.به نظر شما کلمه خدا چه معنی داره؟به نظر من خدا یعنی به خود بیا،وقتی انسان واقعأ به خودش بیاد اونوقت همه چیزو خدا حل میکنه.

 2. ستاره says:
  text for dislike(0) text for like(1)

  یادمان باشد که در کلام زیبایش فرمود:همانا بعد از هر سختی و دردی آسایش وراحتی به شما میدهم و یادمان باشد که خدا همیشه راستگوست.

 3. مینا says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  کاش میتونستم صبور باشم دراین صورت تاحالاخیلی در زندگی جلو بودم اما نه صبر بلدم نه توکل و نه خیلی چیزهای دیگه از اونهایی که این مهارتها رو دارن خواهش می کنم برام دعا کنن چون در شرایط روحی بحرانی قرار دارم و از خودم و واکنشهام میترسم.

 4. نگار says:
  text for dislike(0) text for like(2)

  خدا تو قران فرمودن،همانا خداوند با صابران هست. اما ما در خیلی از امور عجول هستیم و به زور از خدا چیزی رو میخواهیم که به صلاحمون نیست. خدا میخواد با نارحتی های کوچیک جلوی ناراحتی های بزرگ رو بگیره که ما غافل ار حکمتیم.منم اغلب خسته میشم و نا امید.اما نمیتونم ناشکری کنم. یادمون باشه که مشکلا ت بزرگ آدم ها را متعالی میکنه و مشکلات کوچیک آدماها را متلاشی…..> باز توکل بر خدا….شاد باشین…..

 5. میثم says:
  text for dislike(0) text for like(1)

  سلام از جمله بالایی خیلی خوشم امد . خدا میخواد با نارحتی های کوچیک جلوی ناراحتی های بزرگ رو بگیره که ما غافل ار حکمتیم . من قبلا خیلی ادم ضعیفی بودم از هر لحاظی که فکرشو بکنید ولی تو این ۱-۲ ساله خیلی به مشکلات کوچک و بزرگ برخوردم که الان وقتی میبینیم از خدا بخاطر همه اینها تشکر میکنم چون طبق فرمایش خودش باعث رشد و تعالی ، بروز استعداد ها و بزرگ شدن در تمام جوانب من شده . خدایا خیلی ممنونم

 6. نگین says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  الان نزدیک به ۲ ساله که بدترین مصیببتها از نظر روحی به من وارد شده اما باورتون نمیشه توی این ۲ سال به اندازه ۱۰ سال بزرگ شدم طوری که آدم های ۱۱ سال بزرگتر از خودمو نصیحت میکنم و براشون مفید واقع میشود

 7. آسمان تیره says:
  text for dislike(0) text for like(4)

  من که دیگه دارم افسردگی میگیرم چند ساله از خدا یه چیزی میخوام که بهم نداده ولی اون چیزی رو که من میخوام نصیب بقیه میکنه که باعث آزارم میشه من بشخصه هیچ کوتاهی در برابر مسائل دینی انجام ندادم ولی نمی دونم چرا خدا با من اینکارو میکنه بهمه چیز رسیدم بجز یه چیز دیگه از حرفا خسته شدم دیگه به مرض جنون رسیدم مشکلم برکه بود اما شده اقیانوس آخه چرا ..آیا خدااین لیاقت رو واسم نمی بینه همیشه بهترینها نصیب یکی دیگه ست بعضی اوقات کفر میگم ولی باز میگم چرا خدایــــــــــــا….!
  طاقـت ِ مـن را با طــاق ِ آسمانت
  اشتباه گرفته ای ….
  این پیمانـــه ، ســال هـاست کـه پــــُـر شــده …
  خدایـــا ؛ ایـن روزهــا حرفهـــایم بوی ناشـــکری می دهنــد … امـــا تـــو… بـه حســـاب تنهــایی و درد دل بگـــذار

 8. مهران says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  صبر صبر صبر بیا آآآآآآآآآآآآآآآآآآه بیا صبر میکنم آی صبر میکنم هیشــــــــــــــکی نِمِتِنَه مثه مُو صبر بُکُنَه

 9. صفورا says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  ممنون ام
  مطلب شما را موقعی خوندم که نفس کشیدن برام سخت شده بود
  اگه بدونم خدا منو فراموش نکرده صبر میکنم ونمیروم .. به امیدی که معرفت بیابم …

 10. تنها says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  خدایا دوستت دارم چون تنها کسی تنهام نگذاشت تو بودی در هر شرایط و موقعیت میشه سرت دادزد ولی تو اصلا جوابمون را نمیدی. میشه هر چی عصبانیت هست را روی تو تنها خالی کرد ولی تو هرگز ما را رها نکردی خدایا کمکم کن اگر با صلاح منه رضای عزیزم برگرده دلم واسش تنگ شده

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *