روانشناسی گناه و دلایل انجام آن توسط انسانها

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

12 دیدگاه

 1. نگین says:
  text for dislike(2) text for like(1)

  آیا رابطه دوست دختر و پسر هم گناه دارد؟حتی فقط در حد صحبت کردن؟

 2. مدیسه says:
  text for dislike(0) text for like(1)

  من در زندگی عملا این تجربه رو به دست اوردم که یاد خدا آرامش دهنده قلب هاست.مهم ترین دلیل گناه فقط یک چیزه و اون هم این هست که خدا فراموش می شه.اگر همیشه به خدا توجه کنیم و به جای بنده های خدا به خودش رو بزنیم هم بهترین ها رو می گیریم و هم اینکه دچار سیاهی ها و زشتی ها نمی شیم.http://madisehco.blogfa.com/Profile

 3. مدیسه says:
  text for dislike(0) text for like(1)

  متاسفانه الان قبح گناه کردن از بین رفته.کسی که پاک باشه بهش می گن امل و کسی که ۱۰تا دوست دختر داشته باشه و هفته ای یک بار تو بغل یک زن باشه می شه آدم امروزی.
  دختری که توی مراسم اندام و سینه هاش رو نشون محرم و نامحرم بده خوشگل ترینه اما دخترخانمی که به خاطر اینکه جوونی رو به گناه نندازه پوشیده می رقصه بهش می گن امل.
  سرچشمه گناه…به احترام دوستان عزیز پرحرفی نمی کنم.اما مقاله خوبی بود.موفق باشید.دوستی با حضور همیشه نهان…http://madisehco.blogfa.com/Profile

 4. نقطه نظر says:
  text for dislike(0) text for like(2)

  مدیسه بازهم حقایق رو گفتی و چه خوش گفتی .همینطوره ولی بهتره که به زعم این کوته اندیشان امل باشیم تا گنهکار و نامه سیاه..
  چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید!!!
  راستی حضورت همچین نهانم نیستا !

 5. نرگس says:
  text for dislike(0) text for like(1)

  به نظر من درحد صحبت اشکالی ندارد ولی از لحاظ شرعییییییییییییی مشکل داره بابا!

 6. مهدی says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  گناه فقط کاری هستش به یه نفر هر چند خیلی غیر مستقیم ضرر بزنید.منظورم از غیر مستقیم اینه که به طور مثال شخصی سیگار میکشه در نگاه اول داره به بدنش ضرر میزنه و به کسی ربطی نداره اما اگه بخوای عمیق بهش فکر کنی میبینی ضرر به خودش در آینده میتونه ضرر به منم باشه هر چند قاره ی زندگی ما یکی نباشه،حالا بازم میگم گناه کاری هستش که به یه موجود زنده روی زمین ضرر بزنه.

 7. مهراوه says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  سلام.کمتر کسیه که به فکر کناه عملش و عذاب گناهش باشه.اگه آدما یه ذره ایمان داشتنو و گناه نمیکردن جامعه اینطوری نمیشد.آدما به چشماشونم اعتماد ندارن چه برسه به افراد.

 8. S cat says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  ادما رو به چی محکوم میکنید ازادیشون رو از دست بدن؟ چون از بدو تولد بهشون بد و خوب رو چیزی که خودتون میدونین تعریف کردین گناه چیه !!!!!!!!!حرف زدن گناه؟؟نگاه کردن گناه؟؟؟؟؟؟ خندیدن گناه؟؟؟؟؟؟؟پس حق زندگی چی میشه کجای کتاب خدا نوشته نخند نگاه نکن حرف نزن که نکنه یکی این وسط……..

 9. S cat says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  اگه قرار باشه من وتو خودمون رو توی شیشه بزاریم که مبادا………..من نمیگم هروز با یکی باشیم ولی قرارم نیست بدون شناخت عاقلانه انتخاب کنیم

 10. احسان says:
  text for dislike(1) text for like(0)

  خیلی مزخرف بود.

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *