چطور احترام دیگران را نگه داریم

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

4 دیدگاه

 1. حسام says:
  text for dislike(0) text for like(1)

  مطالب کوتاه اما گیرا و کامل بود. دقیقا چیزی که من دوسش دارم. راستش این اولین متنی هست که به طور کامل مطالعش کردم. خیلی بهش نیاز داشتم. چون با اشتباهاتم پریروز تنها امیدم به زندگیم رو از خودم رنجوندم و الان باهام قهر کرده. کلا منو ترک کرده. منم میدونم ایراد از منه اما من بارها ازش خواهش کردم که کمکم کنه بلکه رفتارم درست بشه. اما اون با کوچکترین اشتباه منو ترک میکنه و سرزنشم میکنه.از خودم بدم اومده. از خدا می خوام کمکم کنه. دارم از تنهایی داقون میشم. حرفامو زدم یکم سبک شدم. ممنونم. برام دعا کنید.
  از طرف حسام.

 2. علی says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  به نظر من بی احترامی با روراست بودن خیلی فرق میکند. جواب دادن به بزرگترها خصوصا جواب منطقی نه تنها بی احترامی نیست بلکه لازم است. ما باید به همه به عنوان یک انسان احترام بگذاریم و قبول کنیم که انسانها حتی یک فرد قاتل نیز دارای احترام است. ولی از حق خود نگذریم و حرف خود را رک و راست بگوئیم. بی احترامی یعنی استفاده از کلمات و جملات نامناسب و توهین آمیز در گفتار و انجام حرکات ناشایست در رفتار با اشخاص دیگر. ولی جواب دادن به خواسته های غیر منطقی بی احترامی نیست.ما ایرانیها باید یاد بگیریم حرف خود را بزنیم و خجالت نکشیم. این راز سلامتی و موفقیت است.

 3. س_مهتاب به حسام says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  سلام. اولا داغون درسته! دوما: احتیاجی نیس که اون بهت کمک کنه تا رفتارت درست شه. تو خودت میتونی. مطمئنا تا حالا فهمیدی کجاهای کارت اشتباس و اون از چه کارهای تو میرنجه. پس سعی کن که دیگه اون اشتباهات رو تکرار نکنی.سعی کن با روحیات و خصوصیات اخلاقیش بیشتر آشنا بشی تا رابطه بهتری داشته باشین. سعی کن خودتو بیشتر بشناسی و به طرفت بگی وقتی من فلان کارو ناخواسته انجام میدم قصد ناراحت کردن تو رو ندارم،مثلا بگو این جزو از اخلاق منه که با وجود تو سعی میکنم درستش کنم. ازش به طور مستقیم کمک نخواه چون اونجوری فک میکنه به جای اینکه واسه تو همدم و همنفس باشه،باید نقش یه مربی یا مشاور روانشناس رو بازی کنه و این خیلی سخته. ازش عذر خواهی کن و بهش قول بده که با گذشت زمان سعی میکنی کسی باشی که هر دو از وجودش لذت میبرین…. امیدوارم مفید واقع شده باشم…

 4. سارا says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  گفت و گوو!!!
  دو قسمت داره که ما فقط میتونیم رو گویش خودمون دقت کنیم…متاسفانه نشیندن باعث عصبانیت و … میشه…..

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *