روش برخورد با انسانهای سوءاستفاده گر

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

6 دیدگاه

 1. مسعود says:
  text for dislike(0) text for like(10)

  من تو محیط کار با این تیپ افراد به دفعات برخورد داشتم. حتی چند بار هم بد جوری از جانب این تیپ آدمها ضربه خوردم… چون معمولا وقتی بعد از چند بار بخشش “نه” رو بشنوند به دشمنی با شما میپردازند. پس بهتره این “نه” رو از همون اول بگی. عربهای جنوب ضرب المثل جالبی دارند: یک “نه” و یک عمر آسایش.

 2. آرزو says:
  text for dislike(1) text for like(1)

  خوب بود…ولی گاهی اوقات آدم در محیط کار بین افرادی گیر می کنه (خدا ناکرده) که همه از دم سوء استفاده گر هستند.توی این شرایط خیلی سخت تره که در مقابلشون بایستی .

 3. mehdi says:
  text for dislike(0) text for like(5)

  مقاله واقعی و زیبایی بود٠از این تیپ ادما امروزه در محیطهای کارمندی زیاد است ومن با یک نمونه نادر برخورد دارم ٠اصطلاحا به این أفراد آدم فروش میگویند زیرا روبروی تو تعریفت را میکند و در صورتیکه به او نه بگوىى بلافاصله دشمن دیرینه ات میشود و تو را خراب میکند٠و متاسفانه جو خراب محیط باعث میشود که حق به او داده شود زیرا به زندگی با غیبت اکثرا عجین شده اند٠

 4. عذرا says:
  text for dislike(0) text for like(1)

  من هم زیاد دیدم ازاینجورادما…روش برخوردشون رو خوب گفتین..من دانشجوام و همچین هم اتاقی دارم اماخداروشکر من ادم رک و منطقیم و باهاش برخورد درست میکنم ونمیذارم سواستفاده کنه…باادم پررو باید پررو بود…ولی دوستان دیگر نمیدونم دلشون نمیاد یا رو میگیرن…بهرحال ممنون

 5. نرگس says:
  text for dislike(0) text for like(3)

  سلام خوب بود

 6. الی says:
  text for dislike(0) text for like(2)

  خوب بود، از اینها بدتر آدمهای بی انصافند که از وسیله خودشون مثل….نگه داری می کنند، بچه شون توی خونشون جرأت خیلی کارها رو نداره ولی وقتی نوبت به وسایل و خونه دیگران میشه…. فقط خدا نکنه از فامیلهاتون باشن.

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *