۱۰ نکته عالی برای موفقیت در مصاحبه های شغلی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

4 دیدگاه

 1. احسان says:
  text for dislike(0) text for like(7)

  من مصاحبه های موفق زیادی داشتم. به طور خلاصه ومفید فقط میتونم بگم: ۱-خودتون باشید ۲-روراست باشید ۳-مودب باشید ۴-نقاط ضعف شما را همه دارند و کارفرما به خوبی از آنها آگاه است پس نسبت به بیان آنها راحت و پذیرا باشید.۵-کارفرما نیاز به توضیح اضافه ندارد، فقط به سوالهایش پاسخ دهید. ۶-تا حد امکان خوشبین باشید و راجع به توقعاتتان صریح و شفاف باشید، خصوصا در مورد حقوق.

 2. اکبر says:
  text for dislike(0) text for like(6)

  راستش من فقط یکبار مصاحبه شغلی داشتم که شکر خدا موفق هم بود و فکر کنم رمز موفقیتش هم این بود که روراست بودم و خودم را همانطور که بودم نشان دادم.

 3. text for dislike(1) text for like(3)

  مقاله ی خوبی بود؛ فقط یک اشکال کوچک اما مهم داشت. در جایی که میگه حتما مسواک و عطر بزنید. مسواک بلی اما عطر به هیچ وجه نزنید! یکی به خاطر احتمال داشتن حساسیت افراد کصاحبه کننده به عطر و دوم به خاطر تفاوت فاحش سلیقه ی مصاحبه کننده با شما در انتخاب عطر! در کشور کانادا در ورودی هر نوع اداره ی دولتی یا مکان عمومی تابلویی می بینید که نوشته شده از شما که عطر نمی زنید و مراعات حال افرادی را که به آن آلرژی دارند می کنید؛سپاسگزاریم!

 4. الی says:
  text for dislike(0) text for like(0)

  دوستان توجه به نوع ارگانی که برای مصاحبه میروید داشته باشید بعضی جاها باید حسابی شلخته و درغگو و ریا کار باشید و اصلا بوی کرم، عطر و… ندهید و گاهی کاملاً متضاد با خود واقعی تان باشید. راستش من چون بلد نیستم دروغ بگم و ریا کار باشم…. مثلاً در مصاحبه ای که چادرم را در مایع نرم کننده گذاشته بودم به من گفته شد چرا عطر زدی.

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *