۶ راه جالب برای آموزش مسائل مالی به کودکان

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون امتیاز)
Loading...

مطالب مرتبط

8 دیدگاه

 1. کودک فهیم says:
  text for dislike(17) text for like(15)

  باعث تاسفه که درمورد یکی از مهمترین مهارتهای زندگی کسی کامنتی نذاشته و هم و غم همه شده سکس ! به قول فیلم تاراج : ما داریم به کجا میریم سرهنگ ؟

 2. شاید says:
  text for dislike(16) text for like(19)

  شاید بیشتر افرادی که توی اینترنت سیر می کنن مجرد هستن وهیچ احساسی نسبت به موضوع این مبحث نداشته باشن

 3. مهرداد says:
  text for dislike(20) text for like(19)

  روش مشابه را بنده در برنامه ریزی مالی پسرم بکار بردم الان که ۱۱ سالش است خیلی خوب جواب داده ، کسانی که بچه شون در شرف درک مسائل مالی هستند پیشنهاد می دهم حتما” روش های فوق را استفاده کنند.

 4. دوست شما says:
  text for dislike(13) text for like(16)

  حق با هر دو شماست چراکه اولا اکثر مراجعین و مخاطبین مجرد و بی تجربه در امور تربیتی فرزندان هستند و ثانیا مقاله چندان جذابی بنظر نمیاید و بیشتر به یک انشاء دبیرستانی میماند . ولی برای دوستان مجردمان بگویم خوشا بحال ما که هنوز مجرد هستیم و هنوز گرفتار محبت بی در و پیکر نسبت به فرزندانمان نیستیم . چرا که وقتی به خانواده های دورو برمان نگاه میکنیم و میبینیم که چگونه در برابر خواست های بلند پروازانه فرزندانشان تسلیم میشوند و شب و روز جان میکنند و ای بسا حق دیگران را پایمال میکنند و به هیچ کس رحم نمیکنند تا بتوانند برای فرزندانشان بهترین ها را هدیه کنند دیگران را از سوراخ تنگ نظرانه سوزن خود رد میکنند و در عوض فرزندشان را از در دروازه بی در و پیکرشان آنوقت است که باید کمی بخود بیاییم که اگر نوبت بما رسید چی آیا ما هم تا زمانی که دستمان به گوشت نرسیده پیف پیف میکنیم یا اینکه همواره به اصول ها و چهار چوب ها مقید و وفادار میمانیم . عشق به فرزند و همسر به واقع همان آزمونیست که خداوند میزان استحکام ایمان بندگانش را با آن می سنجد و بکرات در قرآن آمده که شما را به فراوانی مال و همسر و فرزندان می آزماییم . به اعتقاد من ما یک زندگی آرمانی را بعد ازدواج نیز میبایست دنبال کنیم و تسلیم جریانات نشویم و بدانیم که بقول خدا آرزوهای شیطان بی انتهاست . یک کودک همواره در میان همکلاسی های خود چیزهایی میبیند که دلش میخواهد و دایما والدین خود را تحت فشار میگذارد ما نباید صرف به داشتن تمکن مالی خواست های آنها را ولو در حد منطقی و سالم اجابت کنیم به اعتقاد من یک کودک میبایست طعم محرومیت و نداشتن را بچشد و باید بتواند آنها را که ندارند را نیز درک کند و نسبت به آنها بیگانه نباشد . باید قادر شود که با نداشتن هم رشد کند و ارتقاء بیابد باید بفهمد که پول خرج کردن هنر نیست بلکه درست زندگی کردن و با کمترین امکان رشد کردن هنر است . باید خودش هم یک عضو فعال برای خانواده باشد و یک کمک برای پدر و مادر . متاسفانه چیزی که ما داریم در خانواده ها مشاهده میکنیم فقط تسلیم شدن در برابر خواست کودکانشان است و خودمان هم از یک الگوی درست مصرف و رشد درست برخوردار نیستیم و جالب اینجاست زمانیکه نکات کلیدی را به آنها گوشزد میکنیم به صراحت پاسخ میدهند که شما دچار ذهنیت هستید چرا که مجرد هستید … دوست شما

 5. Narsis says:
  text for dislike(21) text for like(14)

  به نظر من خیلی جالب و مفید بود من تقریبا خودم همین جوری بزرگ شدم و خوب میتونم برای پول هام برنامه ریزی کنم اما همسرم نه و همیشه خودش از این موضوع ناراحته. هنوز که بچه نداریم اما فکر میکنم واسه آینده مفید باشه.

 6. shima says:
  text for dislike(16) text for like(17)

  waghean motasefam baraye anhaee ke mojaradand va fekr mikonan in matlabe khubi nabud.besyar ali bud ma iraniha in chizha ra faramush kardim dar hali kheili mohem hastand

 7. جم says:
  text for dislike(15) text for like(16)

  با سلام اگر بچه خسارت مالی ،حتی کوچک ببار آورد که با پرداخت جریمه قابل حل است بایستی از پس انداز خودش پرداخت نماید

 8. سعید says:
  text for dislike(19) text for like(21)

  البته به اعتقاد من محتوا و عناوین بالا رو کمی هم باید نسبی و بر اساس روحیات و نگرش کودک، آن ها را شخصی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید: (توجه: برای درج بک لینک و تبلیغات با آی دی kamranzxc در تلگرام تماس بگیرید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *